@Danie1 to ważny zawodnik w tym sezonie ale nie róbmy z niego boga. Daliśmy radę bez Arjena i Francka, damy i teraz. Marny kibic Bayernu którzy nie wierzy w zespół tylko jednego zawodnika
26.02.2020 22:32
Liverpool jest w ciężkiej sytuacji ale jednobramkowa strata niczego nie przesądza
26.02.2020 21:13
Gnabry w Nationalelf pokazał ile potrafi dać jako napastnik, problemem będzie brak zmienników. Ale pisanie o przegranym mistrzostwie jest śmieszne, przegrywaliśmy nawet jak Polak był w składzie. Jeśli nasza firma się utrzyma to paterę zdobędziemy niezależnie od kilku absencji
26.02.2020 21:11
A ja z Lipskiem, oni są mocniejsi od BVB w tym sezonie
26.02.2020 18:34
Thomas na szpicy to profanacja. On musi pozostać na swojej pozycji. Wtedy tylko pokazuje swój geniusz
26.02.2020 18:07
Neuer to stary dobry Manu. Nie widzę siadły jakości, potrzebował czasu po długiej przerwie ale i w klubie i w reprezentacji nadal nie ma sobie rownych. Nawet bez niego daliśmy radę, damy i bez Polaka
Edytowano : 2020-02-26 18:06:21
Najbardziej szkoda tego że wybije się z rytmu przed kluczową fazą sezonu
26.02.2020 18:05
Niemniej to pokazuje że trzeba szukać zmiennika i to takiego który w przyszłości będzie uważany za opcje nr 1. Daleko jestem od uważania że Polak sam wyrywa mecze, nasz zespół to świetny mechanizm i jego bramki przy tej specyfice gry to wypadkowa jakosci całego zespołu
Edytowano : 2020-02-26 18:02:26
Wyśmiewali mnie na tej stronie kiedy oczekiwałem napastnika z krwi i kości. Szkoda potencjału Thomasa i Serga żeby grali nie na swojej pozycji. Oby serio Zirkzee zagrał w sobotę
26.02.2020 18:01
A gdzie ja mówię że jest niezbędny? Szkoda bo był ważnym trybem ale daleko jestem od opinii że sam wygrywał mecze. Werner jest potrzebny z wieku innych powodów. Polak nie musi rozgrywać wsztstkich meczy i mkze zacząć dzielić czas z zawodnikiem który jest opcją na przyszłość
26.02.2020 17:58
Najważniejsze że zespół będzie pełny w czasie ćwierćfinałów
26.02.2020 17:56
Wyjątkowo zgodzę się z @GuteSpiele. Szkoda Polaka bo gra jak nigdy ale cały zespół pokazuje klasę, stanowimy znowu monolit. Dwumecz z Chelsea już jest rozstrzygnięty, a inne spotkania musimy wygrać jeśli uważamy się za faworyta w każdych rozgrywkach. Szkoda tylko że zarząd pokoik sprawę zmiennika. Cała nadzieja w niedziele w młodym talencie Zirkzee
Edytowano : 2020-02-26 17:55:04
@fangraczy mimo to kiedy wyjadały w zeszłych katach główne tryby- Manu czy Robbery wieku tez uważało że jesteśmy skreśleni ale Bayern to był zawsze mocny zespół, nie zbiór indywidualności. Damy radę, obyśmy tylko w Bundeslidze mieli więcej motywacji niż z padeborn
26.02.2020 17:53
Niech wraca szybko, przy kontuzji Lewandowskiego i Perisicia będzie kluczowy dla utrzymania ofensywy
26.02.2020 17:48
Wielka szkoda, teraz kiedy rozgrywał świerku sezon i przelał niemoc na wiosnę.
Edytowano : 2020-02-26 17:45:53
Werner nadal niepotrzebny :P?
26.02.2020 17:45
Mam wrażenie że Kimmich wraz ze zmianą pozycji stracił walory ofensywne. ciagle czekam na jego powrót na pozycje na której był najlepszy na świecie
Edytowano : 2020-02-26 11:50:47
Jednak życzę City żeby zlało Real, fart musi się kiedyś skończyć. Zdumiewające że przeciętna drużyna była wstanie zdobyć 3 puchary z rzędu
26.02.2020 11:49
Oby zarząd przejrzał na oczy i przeprosił się z Wernerem, zyskalibyśmy wiele opcji w ataku.
26.02.2020 03:48
Z Comanem to ciężka decyzja, umiejętności ma jednak ciegle kontuzje utrudniają mu odzyskanie formy. Jeśli Coman miałby odejść to rozliczenie z City to słuszna opcja, wtedy jednak musimy wykupić Perisicia
26.02.2020 01:08
Liczę że po awansie do dalszej fazy Pokalu i załatwieniu formalności z Chelsea Flick podpisze minimum 3 letni kontrakt
26.02.2020 00:28
Niedzielni kibice na fb i onetach zaczynaja odkrywać kto to Davis :D
25.02.2020 23:46
Gnabry dzisiaj kosmos, dobrze ze jedno skrzydło mamy obsadzone na lata
25.02.2020 23:36
Boa jaka interwencja...
25.02.2020 22:40
Szkoda tego karnego, trzeba dobić ten wykwit psucia rynku.
25.02.2020 22:38
Davis, to ta zła polityka transferowa? Genialna druga połowa, zgodnie z oczekiwaniami, faworyt potwierdza przepaść
Edytowano : 2020-02-25 22:36:28
Dobrze też że Lewandowski się przełamał, przyda mu się taka bramka w fazie pucharowej
25.02.2020 22:34
Widać było u naszych brak motywacji i zlekceważenie rywala. Wszyscy miejski będą w Londynie, to dzisiejszy mecz dużo nam powie o tym jaki może być ten sezon. Brak bardzo wyraźnego zwycięstwa w tym dwumeczu oznaczać będzie klęske, bo patrząc na jakość kadry taki wynik jest obowiązkiem
25.02.2020 03:10
@kicek o ule powrót Kimmicha doskonale rozumirm i popieram to Davis świetnie spisuje się na lewej obronie, natomiast w środku pola Alaba gra znakomicie i jest najpewniejszym punktem.
Edytowano : 2020-02-25 00:53:04
*srodku obrony
25.02.2020 00:52
Ja mam dobre przeczucia, o ile w BL brakuje naszym naszym to w CL będzie ona najwyższa, a jak gramy kiedy nas się chce, widać po ważnych spotkaniach w tym sezonie. padeborn zlekceważyliśmy
Edytowano : 2020-02-25 00:57:33
* brakuje oczywiście motywacji
25.02.2020 00:50
Jeśli nie wygramy zdecydowanie dwumeczu to będzie dużym zaskoczeniem
Edytowano : 2020-02-24 22:10:36
Oby Eintracht odrobił straty, zasługują na puchary jak mało kto. Dumnie reprezentują niemiecką piłkę w Europie
24.02.2020 22:05
Oby KHR nie napalił się na Tuchela, bo kiedyś był jego zwolennikiem, a zapewne to jego ostatnie chwile w PSG
24.02.2020 03:59
Co jak co ale zasługuje na dużo czasu, ten sezon praktycznie stracił, jego forma zacznie rosnąć pod jego koniec, oby pokazał wielką formę kiedy nadejdą najważniejsze mecze j co istotne aby zagościł na stałe w podstawowym składzie od przyszłego sezonu
24.02.2020 00:55
Jest potrzebny na Chelsea, nawet jako wsparcie z ławki
24.02.2020 00:54
Przynajmniej jeden rok mu się jeszcze należy, zresztą w czasie Przebudowy składu przyda się doświadczony zawodnik który wesprze nas z ławki
24.02.2020 00:53
Tylko jaka jest alternatywa dla Jarome? Wpuszczanie zawodnika po długiej kontuzji w takim meczu nie ma sensu. Jedyna alternatywa to Kimmich na prawej obronie, a Pavard i Alaba w środku. Jednak Kimmich zapewne chce i bedzie grać w środku pola
24.02.2020 00:40
W tej chwili, do czasu ustabilizowania się formy Lucasa i powrotu do zdrowia Leona, to jedyne sensowne ustawienie.
24.02.2020 00:22
Oby nie, ma zadatki charakterologiczne na bycie drugim Dembele. Zresztą przy jego hajpie cena będzie absurdalna, zresztą danej nie wiadomo jaką formę będzie prezentował
21.02.2020 12:09
Świetny wynik Bundesligi. Teraz tylko my i niemiecka piłka znowu pokazuje siłę w Europie
19.02.2020 22:57
Werner pasuje do szybkiej gry, nie tylko kontry. Jeśli chodzi o skuteczność to i Lewandowski miewa okresy kiedy potrzebuje wielu sytuacji Aby cos strzelić.
Ps Gulasci naprawdę klasa. Drugi bramkarz w BL po Manu. Szkoda że Lipsk tylko z jednym trafieniem, zasłużyli na przynajmniej dwa
Edytowano : 2020-02-19 22:46:12
Co złego s Lipsku? To piękny wytwór kapitalizmu, zarządzany mądrze i rynkowo
19.02.2020 22:45
Aj szkoda tej sytuacji. Lipsk byłby w doskonałej sytuacji. Schick grywa lepiej kiedy wchodzi z ławki
19.02.2020 22:22
Nadal jestem zwolennikiem flicka ale koedy to pisałem wieku tutaj krytykował „fetysz asystentów” i oczekiwało prawdziwego nazwiska z topu. Może zarząd podziela to zdanie?
Edytowano : 2020-02-19 11:42:03
* wielu
** krytykowało
19.02.2020 11:41
@DonJupp4ever ma racje. BVB ma zbliżony poziom względem Psg. Oczywiście ich drużyna czasem lubi frajersko przegrać ale paryżanie to nie Bayern żeby wygrać tak wysoko z zespołem pokroju BVB. Borussia Jeśli strzeli bramkę Na wyjeździe to awansuje, nie mogą bronić wyniku. Zoltki już pokazały że potrafią wygrać z interem który jest w tym sezonie lepszy od ich aktualnych rywali, z Barceloną też nie odstawali poziomem. Widzę duże szanse na 3 drużyny z BL w 1/4
Edytowano : 2020-02-18 23:58:38
W 1:0 nie wierzę. Żółtki co by o nich nie mówić, ofensywę mają solidną
Edytowano : 2020-02-19 00:01:12
Też uważam że dwumecz z liverpoolem był przy innym trenerze do wygrania. W zeszłym sezonie Liverpoolowi podkładalo się większość rywali, Bayern i Barcelona przegrały na własne życzenie
18.02.2020 23:57
Werner może wywierać presję, w tym sezonie są podobnie skuteczni ale kto wie ci będzie za rok? Kiedy Polak bedzue starszy? Zresztą Timo jest uniwersalny, nie przypisany do jednej pozycji
17.02.2020 15:43
Grał tak jak cała drużyna, do tego nie ma swojej pozycji, stad jego gorsza dyspozycja (mimo udanych liczb) jest zupełnie zrozumiała. Ciężko się grało ostatnie 1,5 roku bez trenera
17.02.2020 11:39
Wszystko zależy od ceny, nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci za niego 100 milionów, rok przed końcem kontraktu
Edytowano : 2020-02-17 11:36:16
Werner jest konieczny, Upamecano niezmiernie potrzebny, szczególnie że w tej chwili nic nie wskazuje że Lucas w 100% spelni nasze Oczekiwania
17.02.2020 11:34
Niezależnie od kary, 100 milionów euro za zawodnika który wrócił po ciężkiej kontuzji i ma rok do końca kontraktu, wydaje się nierealna i mocno wygórowana. Liczę że nie przepłacimy
16.02.2020 07:40
Co by nie mówić grubo ponad 100 wydali katem, czego wielu tutaj się nie spodziewali
Edytowano : 2020-02-14 10:00:22
*latem
14.02.2020 10:00
Też czekam na konkretne ruchy a nie zapowiedzi. Zakup Upamecano wydaje się sensowną alternatywą dla zakupu Lucasa który jak na obrońcę był zbyt drogi i obawiam się że może nie spełnić oczekiwań
Edytowano : 2020-02-14 09:57:26
Szkoda tylko że rok temu zarząd nie uważał go za alternatywę
14.02.2020 09:57
Myśle że cena Havertza nieznacznie spadła, nie jest wart więcej niż 100 milionów, za Sane zapłacimy pewnie tez mniej niż rok temu. Oczywiście wciąż brakuje kwoty na zakup 4 zawodników ale odejście kilku nazwisk (w tym kosztownego Cou) powinno dać fundusze na przynajmniej 3 wzmocnienia
Edytowano : 2020-02-14 09:54:06
Wciąż Havertz znaczy więcej niż James i Cou, miał dwa świetne sezony i do tego jest młody. On i Werner powinni być priorytetami
14.02.2020 09:53
Strzelił i teraz strzela jeszcze więcej. Ale ma już 32 lata, zbliża się do końca kariery. potrzeba świeżej krwi. Forma Polaka tez nie była rowna i w ostatnich latach spadała na wiosnę, oby tym razem było inaczej. Jeden napastnik w takim klubie to nieśmieszny żart, potrzebujemy różnych opcji w ataku
14.02.2020 09:50
Tracimy ogromny talent niemieckiej piłki i trudno się z tym pogodzić. To człowiek który z miejsca dałby nową jakość. Klub takiej klasy musi mieć Przynajmniej dwóch napastników wysokiej klasy, a stawianie wszystkiego na 32 latka który przezywa sezon życia nie wróży dobrze, zanosi się na stagnacje na tej pozycji tak jak na skrzydłach i późniejsze szukanie półśrodków. Timo musi do nas trafic i jeśli tak się nie stanie to będzie nasza wielka porażka
14.02.2020 03:44
Nie łudźmy się że nawet Sane da radę zastąpić Arjena. To świetny zawodnik ale takich skrzydłowych jak Holender czy Franck z najlepszych lat na europejskich boiskach aktualnie nie ma
11.02.2020 18:28
Kiedy mówiłem że to prawdopodobnie najważniejszy zawodnik Bayernu, wielu „kibiców” było oburzonych. Teraz siedzą cicho i bardzo dobrze, bo ich wypowiedzi są warte tyle ile oceny postawy Thomasa
11.02.2020 18:24
Skoro Franck w 2013 i Manu w 14 tej nagrody nie dostali (a to obok Arjena najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w XXI w) to nikt z dzisiejszego składu nie ma na to szansy. Niestety Bayern i jego piłkarze w tym konkursie są ma straconej pozycji ze względów marketingowych.
11.02.2020 18:22
Do czasu aż Kimmich na boisku pokazuje swoją wartość to nie jest Greta, tylko kimś merytorycznie punktującym konkretne zjawiska w zespole Bayernu i reprezentacji. Niemniej powinien wrócić na prawą stronę bo tam pokazuje największy potencjał
11.02.2020 17:09
Szkoda, Manu jak i Bayern zyskaliby wielki rozgłos w mediach. Do tego jestem pewien że nasz kapitan poradziłby sobie przyzwoicie. Co do rywala, kiedy za Pepa mieliśmy 20 punktów przewagi w marcu to mogliśmy sobie bagatelizować każdy zespół. Oby te czasy powróciły
06.02.2020 04:24
O jego zarobkach za wiele nie wiemy, zresztą ze składu wylatuje przez kontuzje (być może ma klauzule dotyczące obniżenia zarobków w okresie kiedy nie gra). Liczę że pokaże swój talent kiedy wróci do zdrowia, z zakupu Davisa też wielu się śmiało. Czasem warto zaryzykować
06.02.2020 04:21
Większość osób chciałoby żeby transfer wyglądał jak w starych fifach (bo pewnie negocjacje w tych nowych sprawiłyby że stracili by cierpliwość)
06.02.2020 04:19
Wątpię w nowy kontrakt z city, nie odciął się nigdy od tych plotek. wszystko zależy od ceny, nie wierze żebyśmy zapłacili 100 milionów jeśli pozostal mu rok kontraktu. City też o tym wie
06.02.2020 04:16
Pavard w tej chwili to najlepszy letni zakup, ma bardzo duży potencjał, Lucasa nie można jeszcze oceniać bo kilka meczy kiedy graliśmy praktycznie bez trenera trudno brać pod uwagę.
06.02.2020 03:37
Jeśli uzupełnimy skład Wernerem, Havertzem i Sane to będzie drużyna prawie tak mocna jak w 2013
05.02.2020 21:37
Thomas! Geniusz, wystarczy żeby trenował go normalny trener a nie amator
05.02.2020 21:05
Mimo wyniku naprawde świetny mecz. Hansi i Thomas odpowiedzieli sceptykom którzy w nich wątpili
05.02.2020 21:00
Thomas pięknie wywarł presję na obrońcy, Davis idealna centra
05.02.2020 20:58
Nie wiem kto zachował się bardziej żałośnie boa czy Cou. Stawiam na Brazylijczyka
05.02.2020 20:54
Musi nam załadować w następnej kolejce 3 bramki, odebrać armatkę króla strzelców i mistrzostwo, wtedy może Bayern rozważy zainwestowanie POWAŻNEJ kwoty rzędu 40-50 milionów za jeden z najwiekszych talentów niemieckiej piłki. Szkoda że takie okoliczności zachęcamy nasz zarząd do sensownych ruchów jak dawniejsze zakupy z BVB
Edytowano : 2020-02-03 21:19:01
Mam nadzieje ze się to nie stanie i będziemy mieć zarówno paterę jak i Wernera
03.02.2020 21:07
Wierzę w wygraną ale nawet ona nie skreśli Lipska. To mądra drużyna, nie tak frajerska jak BVB
03.02.2020 01:31
Wykup nie ma sensu przez jego wiek. Chociaż jako rezerwowy się sprawdza i w takiej roli mógłby grać również w przyszłości
02.02.2020 12:19
Można mu życzyć jeszcze lepszej formy. Okazał się (mimo tego co myslalem o tym transferze) naprawdę dobrym wzmocnieniem, lepszym niż Cou...
02.02.2020 11:44
Fajnie gdyby się odbudował, u hansiego jego gra wyglada dużo lepiej. Wiele osób zapomina jakim genialnym był piłkarzem
Edytowano : 2020-02-02 11:42:30
Chociaż sam trochę na to zasłużył, swoim zachowaniem pod koniec zeszłego sezonu
02.02.2020 11:42
I bardzo źle. Taki klub jak Bayern musi posiadać dwóch klasowych napastników. W tym sezonie Lewandowski gra bardzo dobrze, jednak w zeszłych latach kiedy jego forma spadała na wiosnę nie miał kto go zastąpić
Edytowano : 2020-01-30 11:23:08
Zresztą gra dwoma napastnikami to również ciekawa opcja i dodatkowe rozwiązanie taktyczne
30.01.2020 11:22
Nie oddamy go. Jest potrzebny nawet awaryjnie, żeby wejść z ławki albo zstąpić kontuzjowanego. wypożyczenie go to był genialny ruch na uzupełnienie składu na rok
30.01.2020 11:19
@DonJupp4ever Thiago jest z pochodzenia Brazylijczykiem (ojciec był reprezentantem tego kraju, a brat jest obecnie) i o ile wiem posiada również paszport tego kraju, poza hiszpańskim
30.01.2020 01:19
Czekam na hejterow Thomasa którzy go tak skwapliwie wywalali z pierwszej 11 i bronili decyzji Kovaca. Kiedy mówiłem że jest potrzebny Nationalelf i Bayernowi większość to negowała, zobaczymy co ta większość powie gdyby odszedł
29.01.2020 22:58
Nie zgadzam się że Schubert zagrał fatalny mecz. Popełnił jeden mniejszy i jeden duży błąd (oba poskutkowały bramkami) ale kilka razy uratował S04. Jest młody wyciągnie wnioski z tego
27.01.2020 07:14
Przydałby się skrzydłowy (a najlepiej uniwersalny ofensor) do rotacji. Niemniej najbardziej opluwani zawodnicy jak Thomas, Thiago, Leon i niechciany transfer- Davis, grają najlepiej. Jeśli oszczedzą nas kontuzje to jestem spokojny o sezon przy takim trenerze jak Hansi
26.01.2020 01:37
Werner w tej chwili jest najskuteczniejszym napastnikiem w lidze (ma masę asyst) odpuszczanie kogokolwiek z trójki Sane, Werner i Havertz jest niezrozumiałe. Taki klub jak Bayern potrzebuje dwóch klasowych napastników, zyskalibyśmy alternatywę i możliwość rotacji zgodnie z formą, a oprócz tego większą elastyczność jeśli chodzi o formacje bo gra z dwoma napastnikami to również opcja. Szkoda odpuszczać Timo bo Bundesliga nie powinna tracić takich perełek i do tego reprezentantów Niemiec.
23.01.2020 02:47
Cesarz bramki powrócił
02.01.2020 11:31
Thomas w tum sezonie pokazał że miejsce na euro mu się należy, nawet jako rezerwowemu. Mats też jest niezbędny szczególnie w obliczu kontuzji
31.12.2019 12:32
Nie wierze w inny scenariusz. To dwumecz, taki przypadek jak w finale 2012 nie może mieć miejsca, szczególnie przy różnicy jakościowej tych drużyn
Edytowano : 2019-12-30 08:01:06
Zdecydowany faworyt jest jeden- my. Przegrana byłaby blamażem
30.12.2019 08:00
@Piter1985 czyli mają topową światową kadrę. Pytanie czy Jogi wykrzesze z chłopaków to co w 2010 i 14. To może być kłopot, niedobrze że trener już teraz szuka alibi. Każdy inny wynik niż półfinał będzie klęską
27.12.2019 21:30
Wreszcie to nie żółtki, a poważna drużyna jest naszym konkurentem :)
27.12.2019 21:26
Obyśmy nie pokazali desperacji i rok przed końcem kontraktu nie zapłacili 100 milionów. Jeśli tak zrobimy to będzie wbrew naszej tradycji i zdrowej polityce
26.12.2019 15:31
Jeszcze latem Werner był tutaj wyśmiewany, jako przeciętniak, a ja mówiłem i będę powtarzał dalej: on jest już teraz bardzo dobry i wszechstronny, wciąż się rozwija, zapowiada się na lepszegk ofensora od wszystkich naszych w obecnym składzie
24.12.2019 03:03
Patrząc na transfery Kimmicha, Suele, Gnabriego, Goeretzki, Pavarda i Davisa zmiana pokoleniowa (chociaż nie przeprowadzana idealnie) dobrze rokuje na przyszłość, niewiele elementów brakuje do tej układanki aby znowu skład był młody i zróżnicowany, skończą się kontuzje, przyjdą nowi 2-3 zawodnicy i Bayern zatrzęsie piłkarskim globem
23.12.2019 04:17
Stara strategia Bayernu, chociaż od kiedy zawodnicy zakupieni zimą mogą grać w pucharach nawet jeśli zgłosił je inny klub, to przy tylu kontuzjach powinniśmy zakupić przynajmniej jednego obrońcę i ofensywnego zawodnika
Edytowano : 2019-12-23 02:11:31
Też wolę Kimmicha z prawej strony
23.12.2019 02:10
Serce mówi aby przyszedł do Bayernu ale patrząc realistycznie z punktu widzenia zawodnika i reprezentacji Niemiec (której ważnym elementem może stać się w przyszłości) chyba lepiej żeby zasilił klub który zagwarantuje mu nie tylko świetne szkolenie ale i regularne występy na najwyższym poziomie, a to może mu dać Lipsk. Nie zdziwiłbym się gdyby tam trafił. Jeśli przyjdzie do nas to liczę że otrzyma przynajmniej szansę w kilkunastu meczach w sezonie, inaczej trudno będzie wykorzystać jego potencjał
23.12.2019 02:09
Mam wrażenie że oceny nieco zawyżone, szanuję naszych zawodników za wolę walki do końca ale mecz nie układał się po naszej myśli.
23.12.2019 02:05
Przynajmniej rok albo dwa powinien spędzić na wypożyczeniu, skoro Schalke jest tak zdesperowane aby został powinno go przyjąć potem można go wdrażać powoli do składu
23.12.2019 01:58
Niezależnie od tego czy zdobędziemy 0 czy 3 trofea, należy oceniać styl i wszelkie okoliczności. Jeśli problemy kadrowe się skończą to nie będzie wymówki i nawet triumf w Bundeslidze w takim stylu jak rok temu będzie porażką, jeśli jednak trener nie będzie miał ławki i okupimy to brakiem trofeów to nie skreślałbym go bo w tej chwili przy środkach które posiada, osiąga satysfakcjące wyniki i prezentuje styl którego za Kovaca i Ancelottiego nie pokazywaliśmy nigdy
23.12.2019 01:56
@hoven nie zawsze się z tobą zgadzam ale współczuje tobie dyskusji z @DonJupp4ever który forsując swoje nieoparte na niczym teorie, robi z człowieka idiotę. Do tego to niestety najgorszy typ "kibica"
Edytowano : 2019-12-23 01:51:12
Pomijając absurdy nt Gaurdioli to mówienie że Chelsea jest chociaż blisko poziomu Bayernu jest totalną herezją. Oni nawet w 2012 nie byli obok tego co prezentował Bayern. Jesteśmy murowanym faworytem,jeśli dopadniemy to przez dyspozycję dnia/ pech ale sportowo jesteśmy znacznie wyżej od nich
Edytowano : 2019-12-23 01:53:21
Co do Lewandowskiego to nie ma za co do tej pory go krytykować, zagrał najlepszy sezon u nas do tej pory, jedyne co musi udowodnić to że utrzyma formę na wiosnę co rokrocznie było problemem ale myślę że przy współpracy z Thomasem i pod wodzą Hansiego, forma naszych zawodników również Polaka nie spadnie
23.12.2019 01:48
Thomas i świetna asysta i asysta drugiego stopnia, autor dwóch bramek i to jakże ważnych
Edytowano : 2019-12-21 17:25:39
Racja że zmiany przeprowadzane są za późno ale cóż tym razem znowu coś dały
21.12.2019 17:24
@DonJupp4ever kiedy kasujesz konto :D? Flick i Thomas zamykają usta
21.12.2019 17:17
Sprzedanie Thomasa to żart dekady, nikt tego by nie zrobił, szczególnie w sezonie kiedy liczby go bronią.
O Lewandowskim nie napisałem w tym kontekście bo z tego co pamietam był na 3 miejscu (ale mogę się mylić), chodziło mi tez o kwestie języka szatni którym jest niemiecki (O co klub stara się dbac). łatwiej liderować w tym kontekście komuś kto mówi nim od urodzenia, to żaden przytyk względem Polaka, który skądinąd w tym sezonie nie irytuje ani sportowo ani charakterologicznie i po odejściu Robbery stał się 1 postacią wśród piłkarzy nie władających od urodzenia językiem Goethego
Edytowano : 2019-12-20 00:06:46
A co do Thomasa to w meczu z Totkami był jedną z najważniejszych postaci, nie wiem skąd opinie że w ważnych meczach nie istnieje. To nie zeszły sezon kiedy faktycznie tak mogło być. Nie widzę innej opcji niż Niemiec w składzie (zapewne razem z Cou) w spotkaniu z Chelsea
20.12.2019 00:04
@Prezes42 to mam na myśli. Nie patrzę na wyceny ekspertów, które określają wartość medianą, nie jakość. Nie twierdze że Thomas jest wymarzonym liderem ale czy obecnie poza Manu takich mamy? Wg bilda jest uważany za w hierarchii drugiego po naszym numerze 1. Czasy wielkich osobowości odeszły z Effe, Bastim, Lahmem i Robbery, Thomas może nie zastępuje ich w 1:1 ale zarówno sportowo jak i mentalnie nie wypełnia swoich zadań źle. Szczególnie w tym sezonie
Edytowano : 2019-12-19 17:21:52
Nie znaczy też że jestem boomerem który będzie krzyczał że kiedyś to było. Pożegnaliśmy w zeszłym sezonie najlepszych zawodników z pola w XXI wieku i czas na wychowanie nowych liderów. Kimmich ma szanse nawiązać do swoich wybitnych poprzedników, jednak uważam że obecni liderzy nie są aż tak beznadziejni
19.12.2019 17:18
@nyy32 przecież to troll. Było tutaj dużo takich kiedy Bayern stał się popularniejszy w Polsce, to samo przeżywali wcześniej kibice BVB, chociaż ich akurat mi nie szkoda :P
19.12.2019 12:00
Niewątpliwie to najlepszy sezon od kiedy gra w Bayernie, strzela często i co ważne w kluczowych momentach. Oby potwierdził to na wiosnę i przełamał fatum z ostatnich lat
19.12.2019 11:57
Może ostatni mecz sprawi że Flick będzie jeszcze chętniej korzystał z usług młodych talentów
19.12.2019 11:55
@DonJupp4ever nie wiem w jaki sposób lider zespołu, znajdujący się w bardzo dobrej formie, przyjaźnie nastawiony do kolegów, a do tego wychowanek, legenda i ulubieniec kibiców miałby być zgniłym jajem. Najwidoczniej niepoprawnie definiujesz to pojęcie ale ja definiuje je tak że raczej ciebie pojmuje jako zgniłe sezonowe jajo wśród kibiców, czytając takie wykwity. Trochę szacunku do wzoru piłkarza jak i kibica Bayernu
19.12.2019 11:51
@Zerafaelo Kovac nie posiadał takich braków w obronie jak Hansi, a i tak przegrywaliśmy (i wygrywaliśmy) w znacznie gorszym stylu. Chorwat dostał rok na aklimatyzacje, Hansi poukładał lepiej zespół w kilka tygodni, widać to po poprawie jakości gry oraz atmosferze w zespole. Zamiast zastanowić się kim przy tylko kontuzjach i zawieszeniu martineza ma grać Bayern, lepiej pisać bzdurne teorie o kołku adoracji. Niemiec potrafi zachować atmosferę i uchronić rezerwowych przed frustracją, a ty robisz z tego zarzut
19.12.2019 11:45
Przy zakupach które nas czekają ten transfer nie ma sensu. Sane i Werner to must have, a przy sprzedaży kilku zawodników można liczyć na wygospodarowanie środków na Havertza, którego wartość będzie niższa niż rok temu
19.12.2019 11:42
Niestety rankingi wartości nie oddają tego co piłkarz wnosi do gry, oceniają efektowność i medialność, a nie efektywność. Nie należy tym się sugerować, Thomas daje drużynie więcej niż dałaby większość wycenianych na 100 milionów gwiazd
19.12.2019 11:35
@Zerafaelo chcesz sadzać na ławce najlepszego asystenta ligi xd? Ciekawa propozycja
Edytowano : 2019-12-19 11:32:57
Co do Martineza to chce go zobaczyć w środku pola, na środku obrony faktycznie gra bardzo słabo
19.12.2019 11:32
@nyy32 mądra wypowiedź którą popieram z jednym wyjątkiem. Real nie był najlepszą drużyną za czasów Zidane. Przy swoich zwycięstwach mieli masę szczęścia, przychylności sędziów oraz ich niefrasobliwości. Najlepszą moim zdaniem drużyną w XXI wiecznej historii jest Barcelona czasów Pepa (być może nawet lepsza od Bayernu Juppa) oraz Bayern z 2012/2013 roku. Tylko te dwie ekipy pokazały co oznacza dominacja w danym sezonie (bezapelacyjny i niekwestionowany zwycięzca) i tą dominacje mimo braku pucharu ligi mistrzów pokazywały rokrocznie, odpadając w półfinałach często niefortunnie. Do tego dołożyły zdanie testu w postaci pokazu siły w swoich ligach (Real w lidze był tłem dla Katalończyków). Barcelona i Bayern pokazały jak zwyciężać zamykając usta swoim krytykom, po zwycięstwach Realu był i będzie ogromny niesmak. I piszę to z pozycji wielkiej antypatii względem Barcelony i Messiego ale niezależnie od tego trzeba oddać im należny szacunek i re4spekt, którym Real Zidana ciężko darzyć
19.12.2019 11:27
Instynkt i odwaga flicka uzasadnia nawet najodważniejsze porównania i wizje przyszłości z nim jako trenerem
@Danie1 to ważny zawodnik w tym sezonie ale nie róbmy z niego boga. Daliśmy radę bez Arjena i Francka, damy i teraz. Marny kibic Bayernu którzy nie wierzy w zespół tylko jednego zawodnika
26.02.2020 22:32
Liverpool jest w ciężkiej sytuacji ale jednobramkowa strata niczego nie przesądza
26.02.2020 21:13
Gnabry w Nationalelf pokazał ile potrafi dać jako napastnik, problemem będzie brak zmienników. Ale pisanie o przegranym mistrzostwie jest śmieszne, przegrywaliśmy nawet jak Polak był w składzie. Jeśli nasza firma się utrzyma to paterę zdobędziemy niezależnie od kilku absencji
26.02.2020 21:11
A ja z Lipskiem, oni są mocniejsi od BVB w tym sezonie
26.02.2020 18:34
Thomas na szpicy to profanacja. On musi pozostać na swojej pozycji. Wtedy tylko pokazuje swój geniusz
26.02.2020 18:07
Neuer to stary dobry Manu. Nie widzę siadły jakości, potrzebował czasu po długiej przerwie ale i w klubie i w reprezentacji nadal nie ma sobie rownych. Nawet bez niego daliśmy radę, damy i bez Polaka
Edytowano : 2020-02-26 18:06:21
Najbardziej szkoda tego że wybije się z rytmu przed kluczową fazą sezonu
26.02.2020 18:05
Niemniej to pokazuje że trzeba szukać zmiennika i to takiego który w przyszłości będzie uważany za opcje nr 1. Daleko jestem od uważania że Polak sam wyrywa mecze, nasz zespół to świetny mechanizm i jego bramki przy tej specyfice gry to wypadkowa jakosci całego zespołu
Edytowano : 2020-02-26 18:02:26
Wyśmiewali mnie na tej stronie kiedy oczekiwałem napastnika z krwi i kości. Szkoda potencjału Thomasa i Serga żeby grali nie na swojej pozycji. Oby serio Zirkzee zagrał w sobotę
26.02.2020 18:01
A gdzie ja mówię że jest niezbędny? Szkoda bo był ważnym trybem ale daleko jestem od opinii że sam wygrywał mecze. Werner jest potrzebny z wieku innych powodów. Polak nie musi rozgrywać wsztstkich meczy i mkze zacząć dzielić czas z zawodnikiem który jest opcją na przyszłość
26.02.2020 17:58
Najważniejsze że zespół będzie pełny w czasie ćwierćfinałów
26.02.2020 17:56
Wyjątkowo zgodzę się z @GuteSpiele. Szkoda Polaka bo gra jak nigdy ale cały zespół pokazuje klasę, stanowimy znowu monolit. Dwumecz z Chelsea już jest rozstrzygnięty, a inne spotkania musimy wygrać jeśli uważamy się za faworyta w każdych rozgrywkach. Szkoda tylko że zarząd pokoik sprawę zmiennika. Cała nadzieja w niedziele w młodym talencie Zirkzee
Edytowano : 2020-02-26 17:55:04
@fangraczy mimo to kiedy wyjadały w zeszłych katach główne tryby- Manu czy Robbery wieku tez uważało że jesteśmy skreśleni ale Bayern to był zawsze mocny zespół, nie zbiór indywidualności. Damy radę, obyśmy tylko w Bundeslidze mieli więcej motywacji niż z padeborn
26.02.2020 17:53
Niech wraca szybko, przy kontuzji Lewandowskiego i Perisicia będzie kluczowy dla utrzymania ofensywy
26.02.2020 17:48
Wielka szkoda, teraz kiedy rozgrywał świerku sezon i przelał niemoc na wiosnę.
Edytowano : 2020-02-26 17:45:53
Werner nadal niepotrzebny :P?
26.02.2020 17:45
Mam wrażenie że Kimmich wraz ze zmianą pozycji stracił walory ofensywne. ciagle czekam na jego powrót na pozycje na której był najlepszy na świecie
Edytowano : 2020-02-26 11:50:47
Jednak życzę City żeby zlało Real, fart musi się kiedyś skończyć. Zdumiewające że przeciętna drużyna była wstanie zdobyć 3 puchary z rzędu
26.02.2020 11:49
Oby zarząd przejrzał na oczy i przeprosił się z Wernerem, zyskalibyśmy wiele opcji w ataku.
26.02.2020 03:48
Z Comanem to ciężka decyzja, umiejętności ma jednak ciegle kontuzje utrudniają mu odzyskanie formy. Jeśli Coman miałby odejść to rozliczenie z City to słuszna opcja, wtedy jednak musimy wykupić Perisicia
26.02.2020 01:08
Liczę że po awansie do dalszej fazy Pokalu i załatwieniu formalności z Chelsea Flick podpisze minimum 3 letni kontrakt
26.02.2020 00:28
Niedzielni kibice na fb i onetach zaczynaja odkrywać kto to Davis :D
25.02.2020 23:46
Gnabry dzisiaj kosmos, dobrze ze jedno skrzydło mamy obsadzone na lata
25.02.2020 23:36
Boa jaka interwencja...
25.02.2020 22:40
Szkoda tego karnego, trzeba dobić ten wykwit psucia rynku.
25.02.2020 22:38
Davis, to ta zła polityka transferowa? Genialna druga połowa, zgodnie z oczekiwaniami, faworyt potwierdza przepaść
Edytowano : 2020-02-25 22:36:28
Dobrze też że Lewandowski się przełamał, przyda mu się taka bramka w fazie pucharowej
25.02.2020 22:34
Widać było u naszych brak motywacji i zlekceważenie rywala. Wszyscy miejski będą w Londynie, to dzisiejszy mecz dużo nam powie o tym jaki może być ten sezon. Brak bardzo wyraźnego zwycięstwa w tym dwumeczu oznaczać będzie klęske, bo patrząc na jakość kadry taki wynik jest obowiązkiem
25.02.2020 03:10
@kicek o ule powrót Kimmicha doskonale rozumirm i popieram to Davis świetnie spisuje się na lewej obronie, natomiast w środku pola Alaba gra znakomicie i jest najpewniejszym punktem.
Edytowano : 2020-02-25 00:53:04
*srodku obrony
25.02.2020 00:52
Ja mam dobre przeczucia, o ile w BL brakuje naszym naszym to w CL będzie ona najwyższa, a jak gramy kiedy nas się chce, widać po ważnych spotkaniach w tym sezonie. padeborn zlekceważyliśmy
Edytowano : 2020-02-25 00:57:33
* brakuje oczywiście motywacji
25.02.2020 00:50
Jeśli nie wygramy zdecydowanie dwumeczu to będzie dużym zaskoczeniem
Edytowano : 2020-02-24 22:10:36
Oby Eintracht odrobił straty, zasługują na puchary jak mało kto. Dumnie reprezentują niemiecką piłkę w Europie
24.02.2020 22:05
Oby KHR nie napalił się na Tuchela, bo kiedyś był jego zwolennikiem, a zapewne to jego ostatnie chwile w PSG
24.02.2020 03:59
Co jak co ale zasługuje na dużo czasu, ten sezon praktycznie stracił, jego forma zacznie rosnąć pod jego koniec, oby pokazał wielką formę kiedy nadejdą najważniejsze mecze j co istotne aby zagościł na stałe w podstawowym składzie od przyszłego sezonu
24.02.2020 00:55
Jest potrzebny na Chelsea, nawet jako wsparcie z ławki
24.02.2020 00:54
Przynajmniej jeden rok mu się jeszcze należy, zresztą w czasie Przebudowy składu przyda się doświadczony zawodnik który wesprze nas z ławki
24.02.2020 00:53
Tylko jaka jest alternatywa dla Jarome? Wpuszczanie zawodnika po długiej kontuzji w takim meczu nie ma sensu. Jedyna alternatywa to Kimmich na prawej obronie, a Pavard i Alaba w środku. Jednak Kimmich zapewne chce i bedzie grać w środku pola
24.02.2020 00:40
W tej chwili, do czasu ustabilizowania się formy Lucasa i powrotu do zdrowia Leona, to jedyne sensowne ustawienie.
24.02.2020 00:22
Oby nie, ma zadatki charakterologiczne na bycie drugim Dembele. Zresztą przy jego hajpie cena będzie absurdalna, zresztą danej nie wiadomo jaką formę będzie prezentował
21.02.2020 12:09
Świetny wynik Bundesligi. Teraz tylko my i niemiecka piłka znowu pokazuje siłę w Europie
19.02.2020 22:57
Werner pasuje do szybkiej gry, nie tylko kontry. Jeśli chodzi o skuteczność to i Lewandowski miewa okresy kiedy potrzebuje wielu sytuacji Aby cos strzelić.
Ps Gulasci naprawdę klasa. Drugi bramkarz w BL po Manu. Szkoda że Lipsk tylko z jednym trafieniem, zasłużyli na przynajmniej dwa
Edytowano : 2020-02-19 22:46:12
Co złego s Lipsku? To piękny wytwór kapitalizmu, zarządzany mądrze i rynkowo
19.02.2020 22:45
Aj szkoda tej sytuacji. Lipsk byłby w doskonałej sytuacji. Schick grywa lepiej kiedy wchodzi z ławki
19.02.2020 22:22
Nadal jestem zwolennikiem flicka ale koedy to pisałem wieku tutaj krytykował „fetysz asystentów” i oczekiwało prawdziwego nazwiska z topu. Może zarząd podziela to zdanie?
Edytowano : 2020-02-19 11:42:03
* wielu
** krytykowało
19.02.2020 11:41
@DonJupp4ever ma racje. BVB ma zbliżony poziom względem Psg. Oczywiście ich drużyna czasem lubi frajersko przegrać ale paryżanie to nie Bayern żeby wygrać tak wysoko z zespołem pokroju BVB. Borussia Jeśli strzeli bramkę Na wyjeździe to awansuje, nie mogą bronić wyniku. Zoltki już pokazały że potrafią wygrać z interem który jest w tym sezonie lepszy od ich aktualnych rywali, z Barceloną też nie odstawali poziomem. Widzę duże szanse na 3 drużyny z BL w 1/4
Edytowano : 2020-02-18 23:58:38
W 1:0 nie wierzę. Żółtki co by o nich nie mówić, ofensywę mają solidną
Edytowano : 2020-02-19 00:01:12
Też uważam że dwumecz z liverpoolem był przy innym trenerze do wygrania. W zeszłym sezonie Liverpoolowi podkładalo się większość rywali, Bayern i Barcelona przegrały na własne życzenie
18.02.2020 23:57
Werner może wywierać presję, w tym sezonie są podobnie skuteczni ale kto wie ci będzie za rok? Kiedy Polak bedzue starszy? Zresztą Timo jest uniwersalny, nie przypisany do jednej pozycji
17.02.2020 15:43
Grał tak jak cała drużyna, do tego nie ma swojej pozycji, stad jego gorsza dyspozycja (mimo udanych liczb) jest zupełnie zrozumiała. Ciężko się grało ostatnie 1,5 roku bez trenera
17.02.2020 11:39
Wszystko zależy od ceny, nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci za niego 100 milionów, rok przed końcem kontraktu
Edytowano : 2020-02-17 11:36:16
Werner jest konieczny, Upamecano niezmiernie potrzebny, szczególnie że w tej chwili nic nie wskazuje że Lucas w 100% spelni nasze Oczekiwania
17.02.2020 11:34
Niezależnie od kary, 100 milionów euro za zawodnika który wrócił po ciężkiej kontuzji i ma rok do końca kontraktu, wydaje się nierealna i mocno wygórowana. Liczę że nie przepłacimy
16.02.2020 07:40
Co by nie mówić grubo ponad 100 wydali katem, czego wielu tutaj się nie spodziewali
Edytowano : 2020-02-14 10:00:22
*latem
14.02.2020 10:00
Też czekam na konkretne ruchy a nie zapowiedzi. Zakup Upamecano wydaje się sensowną alternatywą dla zakupu Lucasa który jak na obrońcę był zbyt drogi i obawiam się że może nie spełnić oczekiwań
Edytowano : 2020-02-14 09:57:26
Szkoda tylko że rok temu zarząd nie uważał go za alternatywę
14.02.2020 09:57
Myśle że cena Havertza nieznacznie spadła, nie jest wart więcej niż 100 milionów, za Sane zapłacimy pewnie tez mniej niż rok temu. Oczywiście wciąż brakuje kwoty na zakup 4 zawodników ale odejście kilku nazwisk (w tym kosztownego Cou) powinno dać fundusze na przynajmniej 3 wzmocnienia
Edytowano : 2020-02-14 09:54:06
Wciąż Havertz znaczy więcej niż James i Cou, miał dwa świetne sezony i do tego jest młody. On i Werner powinni być priorytetami
14.02.2020 09:53
Strzelił i teraz strzela jeszcze więcej. Ale ma już 32 lata, zbliża się do końca kariery. potrzeba świeżej krwi. Forma Polaka tez nie była rowna i w ostatnich latach spadała na wiosnę, oby tym razem było inaczej. Jeden napastnik w takim klubie to nieśmieszny żart, potrzebujemy różnych opcji w ataku
14.02.2020 09:50
Tracimy ogromny talent niemieckiej piłki i trudno się z tym pogodzić. To człowiek który z miejsca dałby nową jakość. Klub takiej klasy musi mieć Przynajmniej dwóch napastników wysokiej klasy, a stawianie wszystkiego na 32 latka który przezywa sezon życia nie wróży dobrze, zanosi się na stagnacje na tej pozycji tak jak na skrzydłach i późniejsze szukanie półśrodków. Timo musi do nas trafic i jeśli tak się nie stanie to będzie nasza wielka porażka
14.02.2020 03:44
Nie łudźmy się że nawet Sane da radę zastąpić Arjena. To świetny zawodnik ale takich skrzydłowych jak Holender czy Franck z najlepszych lat na europejskich boiskach aktualnie nie ma
11.02.2020 18:28
Kiedy mówiłem że to prawdopodobnie najważniejszy zawodnik Bayernu, wielu „kibiców” było oburzonych. Teraz siedzą cicho i bardzo dobrze, bo ich wypowiedzi są warte tyle ile oceny postawy Thomasa
11.02.2020 18:24
Skoro Franck w 2013 i Manu w 14 tej nagrody nie dostali (a to obok Arjena najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w XXI w) to nikt z dzisiejszego składu nie ma na to szansy. Niestety Bayern i jego piłkarze w tym konkursie są ma straconej pozycji ze względów marketingowych.
11.02.2020 18:22
Do czasu aż Kimmich na boisku pokazuje swoją wartość to nie jest Greta, tylko kimś merytorycznie punktującym konkretne zjawiska w zespole Bayernu i reprezentacji. Niemniej powinien wrócić na prawą stronę bo tam pokazuje największy potencjał
11.02.2020 17:09
Szkoda, Manu jak i Bayern zyskaliby wielki rozgłos w mediach. Do tego jestem pewien że nasz kapitan poradziłby sobie przyzwoicie. Co do rywala, kiedy za Pepa mieliśmy 20 punktów przewagi w marcu to mogliśmy sobie bagatelizować każdy zespół. Oby te czasy powróciły
06.02.2020 04:24
O jego zarobkach za wiele nie wiemy, zresztą ze składu wylatuje przez kontuzje (być może ma klauzule dotyczące obniżenia zarobków w okresie kiedy nie gra). Liczę że pokaże swój talent kiedy wróci do zdrowia, z zakupu Davisa też wielu się śmiało. Czasem warto zaryzykować
06.02.2020 04:21
Większość osób chciałoby żeby transfer wyglądał jak w starych fifach (bo pewnie negocjacje w tych nowych sprawiłyby że stracili by cierpliwość)
06.02.2020 04:19
Wątpię w nowy kontrakt z city, nie odciął się nigdy od tych plotek. wszystko zależy od ceny, nie wierze żebyśmy zapłacili 100 milionów jeśli pozostal mu rok kontraktu. City też o tym wie
06.02.2020 04:16
Pavard w tej chwili to najlepszy letni zakup, ma bardzo duży potencjał, Lucasa nie można jeszcze oceniać bo kilka meczy kiedy graliśmy praktycznie bez trenera trudno brać pod uwagę.
06.02.2020 03:37
Jeśli uzupełnimy skład Wernerem, Havertzem i Sane to będzie drużyna prawie tak mocna jak w 2013
05.02.2020 21:37
Thomas! Geniusz, wystarczy żeby trenował go normalny trener a nie amator
05.02.2020 21:05
Mimo wyniku naprawde świetny mecz. Hansi i Thomas odpowiedzieli sceptykom którzy w nich wątpili
05.02.2020 21:00
Thomas pięknie wywarł presję na obrońcy, Davis idealna centra
05.02.2020 20:58
Nie wiem kto zachował się bardziej żałośnie boa czy Cou. Stawiam na Brazylijczyka
05.02.2020 20:54
Musi nam załadować w następnej kolejce 3 bramki, odebrać armatkę króla strzelców i mistrzostwo, wtedy może Bayern rozważy zainwestowanie POWAŻNEJ kwoty rzędu 40-50 milionów za jeden z najwiekszych talentów niemieckiej piłki. Szkoda że takie okoliczności zachęcamy nasz zarząd do sensownych ruchów jak dawniejsze zakupy z BVB
Edytowano : 2020-02-03 21:19:01
Mam nadzieje ze się to nie stanie i będziemy mieć zarówno paterę jak i Wernera
03.02.2020 21:07
Wierzę w wygraną ale nawet ona nie skreśli Lipska. To mądra drużyna, nie tak frajerska jak BVB
03.02.2020 01:31
Wykup nie ma sensu przez jego wiek. Chociaż jako rezerwowy się sprawdza i w takiej roli mógłby grać również w przyszłości
02.02.2020 12:19
Można mu życzyć jeszcze lepszej formy. Okazał się (mimo tego co myslalem o tym transferze) naprawdę dobrym wzmocnieniem, lepszym niż Cou...
02.02.2020 11:44
Fajnie gdyby się odbudował, u hansiego jego gra wyglada dużo lepiej. Wiele osób zapomina jakim genialnym był piłkarzem
Edytowano : 2020-02-02 11:42:30
Chociaż sam trochę na to zasłużył, swoim zachowaniem pod koniec zeszłego sezonu
02.02.2020 11:42
I bardzo źle. Taki klub jak Bayern musi posiadać dwóch klasowych napastników. W tym sezonie Lewandowski gra bardzo dobrze, jednak w zeszłych latach kiedy jego forma spadała na wiosnę nie miał kto go zastąpić
Edytowano : 2020-01-30 11:23:08
Zresztą gra dwoma napastnikami to również ciekawa opcja i dodatkowe rozwiązanie taktyczne
30.01.2020 11:22
Nie oddamy go. Jest potrzebny nawet awaryjnie, żeby wejść z ławki albo zstąpić kontuzjowanego. wypożyczenie go to był genialny ruch na uzupełnienie składu na rok
30.01.2020 11:19
@DonJupp4ever Thiago jest z pochodzenia Brazylijczykiem (ojciec był reprezentantem tego kraju, a brat jest obecnie) i o ile wiem posiada również paszport tego kraju, poza hiszpańskim
30.01.2020 01:19
Czekam na hejterow Thomasa którzy go tak skwapliwie wywalali z pierwszej 11 i bronili decyzji Kovaca. Kiedy mówiłem że jest potrzebny Nationalelf i Bayernowi większość to negowała, zobaczymy co ta większość powie gdyby odszedł
29.01.2020 22:58
Nie zgadzam się że Schubert zagrał fatalny mecz. Popełnił jeden mniejszy i jeden duży błąd (oba poskutkowały bramkami) ale kilka razy uratował S04. Jest młody wyciągnie wnioski z tego
27.01.2020 07:14
Przydałby się skrzydłowy (a najlepiej uniwersalny ofensor) do rotacji. Niemniej najbardziej opluwani zawodnicy jak Thomas, Thiago, Leon i niechciany transfer- Davis, grają najlepiej. Jeśli oszczedzą nas kontuzje to jestem spokojny o sezon przy takim trenerze jak Hansi
26.01.2020 01:37
Werner w tej chwili jest najskuteczniejszym napastnikiem w lidze (ma masę asyst) odpuszczanie kogokolwiek z trójki Sane, Werner i Havertz jest niezrozumiałe. Taki klub jak Bayern potrzebuje dwóch klasowych napastników, zyskalibyśmy alternatywę i możliwość rotacji zgodnie z formą, a oprócz tego większą elastyczność jeśli chodzi o formacje bo gra z dwoma napastnikami to również opcja. Szkoda odpuszczać Timo bo Bundesliga nie powinna tracić takich perełek i do tego reprezentantów Niemiec.
23.01.2020 02:47
Cesarz bramki powrócił
02.01.2020 11:31
Thomas w tum sezonie pokazał że miejsce na euro mu się należy, nawet jako rezerwowemu. Mats też jest niezbędny szczególnie w obliczu kontuzji
31.12.2019 12:32
Nie wierze w inny scenariusz. To dwumecz, taki przypadek jak w finale 2012 nie może mieć miejsca, szczególnie przy różnicy jakościowej tych drużyn
Edytowano : 2019-12-30 08:01:06
Zdecydowany faworyt jest jeden- my. Przegrana byłaby blamażem
30.12.2019 08:00
@Piter1985 czyli mają topową światową kadrę. Pytanie czy Jogi wykrzesze z chłopaków to co w 2010 i 14. To może być kłopot, niedobrze że trener już teraz szuka alibi. Każdy inny wynik niż półfinał będzie klęską
27.12.2019 21:30
Wreszcie to nie żółtki, a poważna drużyna jest naszym konkurentem :)
27.12.2019 21:26
Obyśmy nie pokazali desperacji i rok przed końcem kontraktu nie zapłacili 100 milionów. Jeśli tak zrobimy to będzie wbrew naszej tradycji i zdrowej polityce
26.12.2019 15:31
Jeszcze latem Werner był tutaj wyśmiewany, jako przeciętniak, a ja mówiłem i będę powtarzał dalej: on jest już teraz bardzo dobry i wszechstronny, wciąż się rozwija, zapowiada się na lepszegk ofensora od wszystkich naszych w obecnym składzie
24.12.2019 03:03
Patrząc na transfery Kimmicha, Suele, Gnabriego, Goeretzki, Pavarda i Davisa zmiana pokoleniowa (chociaż nie przeprowadzana idealnie) dobrze rokuje na przyszłość, niewiele elementów brakuje do tej układanki aby znowu skład był młody i zróżnicowany, skończą się kontuzje, przyjdą nowi 2-3 zawodnicy i Bayern zatrzęsie piłkarskim globem
23.12.2019 04:17
Stara strategia Bayernu, chociaż od kiedy zawodnicy zakupieni zimą mogą grać w pucharach nawet jeśli zgłosił je inny klub, to przy tylu kontuzjach powinniśmy zakupić przynajmniej jednego obrońcę i ofensywnego zawodnika
Edytowano : 2019-12-23 02:11:31
Też wolę Kimmicha z prawej strony
23.12.2019 02:10
Serce mówi aby przyszedł do Bayernu ale patrząc realistycznie z punktu widzenia zawodnika i reprezentacji Niemiec (której ważnym elementem może stać się w przyszłości) chyba lepiej żeby zasilił klub który zagwarantuje mu nie tylko świetne szkolenie ale i regularne występy na najwyższym poziomie, a to może mu dać Lipsk. Nie zdziwiłbym się gdyby tam trafił. Jeśli przyjdzie do nas to liczę że otrzyma przynajmniej szansę w kilkunastu meczach w sezonie, inaczej trudno będzie wykorzystać jego potencjał
23.12.2019 02:09
Mam wrażenie że oceny nieco zawyżone, szanuję naszych zawodników za wolę walki do końca ale mecz nie układał się po naszej myśli.
23.12.2019 02:05
Przynajmniej rok albo dwa powinien spędzić na wypożyczeniu, skoro Schalke jest tak zdesperowane aby został powinno go przyjąć potem można go wdrażać powoli do składu
23.12.2019 01:58
Niezależnie od tego czy zdobędziemy 0 czy 3 trofea, należy oceniać styl i wszelkie okoliczności. Jeśli problemy kadrowe się skończą to nie będzie wymówki i nawet triumf w Bundeslidze w takim stylu jak rok temu będzie porażką, jeśli jednak trener nie będzie miał ławki i okupimy to brakiem trofeów to nie skreślałbym go bo w tej chwili przy środkach które posiada, osiąga satysfakcjące wyniki i prezentuje styl którego za Kovaca i Ancelottiego nie pokazywaliśmy nigdy
23.12.2019 01:56
@hoven nie zawsze się z tobą zgadzam ale współczuje tobie dyskusji z @DonJupp4ever który forsując swoje nieoparte na niczym teorie, robi z człowieka idiotę. Do tego to niestety najgorszy typ "kibica"
Edytowano : 2019-12-23 01:51:12
Pomijając absurdy nt Gaurdioli to mówienie że Chelsea jest chociaż blisko poziomu Bayernu jest totalną herezją. Oni nawet w 2012 nie byli obok tego co prezentował Bayern. Jesteśmy murowanym faworytem,jeśli dopadniemy to przez dyspozycję dnia/ pech ale sportowo jesteśmy znacznie wyżej od nich
Edytowano : 2019-12-23 01:53:21
Co do Lewandowskiego to nie ma za co do tej pory go krytykować, zagrał najlepszy sezon u nas do tej pory, jedyne co musi udowodnić to że utrzyma formę na wiosnę co rokrocznie było problemem ale myślę że przy współpracy z Thomasem i pod wodzą Hansiego, forma naszych zawodników również Polaka nie spadnie
23.12.2019 01:48
Thomas i świetna asysta i asysta drugiego stopnia, autor dwóch bramek i to jakże ważnych
Edytowano : 2019-12-21 17:25:39
Racja że zmiany przeprowadzane są za późno ale cóż tym razem znowu coś dały
21.12.2019 17:24
@DonJupp4ever kiedy kasujesz konto :D? Flick i Thomas zamykają usta
21.12.2019 17:17
Sprzedanie Thomasa to żart dekady, nikt tego by nie zrobił, szczególnie w sezonie kiedy liczby go bronią.
O Lewandowskim nie napisałem w tym kontekście bo z tego co pamietam był na 3 miejscu (ale mogę się mylić), chodziło mi tez o kwestie języka szatni którym jest niemiecki (O co klub stara się dbac). łatwiej liderować w tym kontekście komuś kto mówi nim od urodzenia, to żaden przytyk względem Polaka, który skądinąd w tym sezonie nie irytuje ani sportowo ani charakterologicznie i po odejściu Robbery stał się 1 postacią wśród piłkarzy nie władających od urodzenia językiem Goethego
Edytowano : 2019-12-20 00:06:46
A co do Thomasa to w meczu z Totkami był jedną z najważniejszych postaci, nie wiem skąd opinie że w ważnych meczach nie istnieje. To nie zeszły sezon kiedy faktycznie tak mogło być. Nie widzę innej opcji niż Niemiec w składzie (zapewne razem z Cou) w spotkaniu z Chelsea
20.12.2019 00:04
@Prezes42 to mam na myśli. Nie patrzę na wyceny ekspertów, które określają wartość medianą, nie jakość. Nie twierdze że Thomas jest wymarzonym liderem ale czy obecnie poza Manu takich mamy? Wg bilda jest uważany za w hierarchii drugiego po naszym numerze 1. Czasy wielkich osobowości odeszły z Effe, Bastim, Lahmem i Robbery, Thomas może nie zastępuje ich w 1:1 ale zarówno sportowo jak i mentalnie nie wypełnia swoich zadań źle. Szczególnie w tym sezonie
Edytowano : 2019-12-19 17:21:52
Nie znaczy też że jestem boomerem który będzie krzyczał że kiedyś to było. Pożegnaliśmy w zeszłym sezonie najlepszych zawodników z pola w XXI wieku i czas na wychowanie nowych liderów. Kimmich ma szanse nawiązać do swoich wybitnych poprzedników, jednak uważam że obecni liderzy nie są aż tak beznadziejni
19.12.2019 17:18
@nyy32 przecież to troll. Było tutaj dużo takich kiedy Bayern stał się popularniejszy w Polsce, to samo przeżywali wcześniej kibice BVB, chociaż ich akurat mi nie szkoda :P
19.12.2019 12:00
Niewątpliwie to najlepszy sezon od kiedy gra w Bayernie, strzela często i co ważne w kluczowych momentach. Oby potwierdził to na wiosnę i przełamał fatum z ostatnich lat
19.12.2019 11:57
Może ostatni mecz sprawi że Flick będzie jeszcze chętniej korzystał z usług młodych talentów
19.12.2019 11:55
@DonJupp4ever nie wiem w jaki sposób lider zespołu, znajdujący się w bardzo dobrej formie, przyjaźnie nastawiony do kolegów, a do tego wychowanek, legenda i ulubieniec kibiców miałby być zgniłym jajem. Najwidoczniej niepoprawnie definiujesz to pojęcie ale ja definiuje je tak że raczej ciebie pojmuje jako zgniłe sezonowe jajo wśród kibiców, czytając takie wykwity. Trochę szacunku do wzoru piłkarza jak i kibica Bayernu
19.12.2019 11:51
@Zerafaelo Kovac nie posiadał takich braków w obronie jak Hansi, a i tak przegrywaliśmy (i wygrywaliśmy) w znacznie gorszym stylu. Chorwat dostał rok na aklimatyzacje, Hansi poukładał lepiej zespół w kilka tygodni, widać to po poprawie jakości gry oraz atmosferze w zespole. Zamiast zastanowić się kim przy tylko kontuzjach i zawieszeniu martineza ma grać Bayern, lepiej pisać bzdurne teorie o kołku adoracji. Niemiec potrafi zachować atmosferę i uchronić rezerwowych przed frustracją, a ty robisz z tego zarzut
19.12.2019 11:45
Przy zakupach które nas czekają ten transfer nie ma sensu. Sane i Werner to must have, a przy sprzedaży kilku zawodników można liczyć na wygospodarowanie środków na Havertza, którego wartość będzie niższa niż rok temu
19.12.2019 11:42
Niestety rankingi wartości nie oddają tego co piłkarz wnosi do gry, oceniają efektowność i medialność, a nie efektywność. Nie należy tym się sugerować, Thomas daje drużynie więcej niż dałaby większość wycenianych na 100 milionów gwiazd
19.12.2019 11:35
@Zerafaelo chcesz sadzać na ławce najlepszego asystenta ligi xd? Ciekawa propozycja
Edytowano : 2019-12-19 11:32:57
Co do Martineza to chce go zobaczyć w środku pola, na środku obrony faktycznie gra bardzo słabo
19.12.2019 11:32
@nyy32 mądra wypowiedź którą popieram z jednym wyjątkiem. Real nie był najlepszą drużyną za czasów Zidane. Przy swoich zwycięstwach mieli masę szczęścia, przychylności sędziów oraz ich niefrasobliwości. Najlepszą moim zdaniem drużyną w XXI wiecznej historii jest Barcelona czasów Pepa (być może nawet lepsza od Bayernu Juppa) oraz Bayern z 2012/2013 roku. Tylko te dwie ekipy pokazały co oznacza dominacja w danym sezonie (bezapelacyjny i niekwestionowany zwycięzca) i tą dominacje mimo braku pucharu ligi mistrzów pokazywały rokrocznie, odpadając w półfinałach często niefortunnie. Do tego dołożyły zdanie testu w postaci pokazu siły w swoich ligach (Real w lidze był tłem dla Katalończyków). Barcelona i Bayern pokazały jak zwyciężać zamykając usta swoim krytykom, po zwycięstwach Realu był i będzie ogromny niesmak. I piszę to z pozycji wielkiej antypatii względem Barcelony i Messiego ale niezależnie od tego trzeba oddać im należny szacunek i re4spekt, którym Real Zidana ciężko darzyć
19.12.2019 11:27
Instynkt i odwaga flicka uzasadnia nawet najodważniejsze porównania i wizje przyszłości z nim jako trenerem
18.12.2019 22:53