DieRoten.pl

Flick: Cieszę się, że Mueller gra dla Bayernu

11.02.2020, 10:16:53
FotoOlimpik

Po ostatnim meczu ligowym Bayernu Monachium z ekipą RB Lipsk, na temat przyszłości Thomasa Muellera i jego możliwej gry na mistrzostwach Europy wypowiedział się Joachim Loew.

Przypomnijmy raz jeszcze – Joachim Loew w rozmowie pomeczowej dał jasno do zrozumienia, że szanse na grę Thomasa Muellera na Euro są bardzo nikłe, ponieważ selekcjoner „Die Mannschaft” w dalszym ciągu pragnie opierać i budować swoją kadrę na młodych zawodnikach.

Na stanowczą reakcję ze strony wychowanka FCB nie przyszło nam czekać zbyt długo. 30-latek oznajmił, że nie interesuje go gra na mistrzostwach Europy, zaś on sam skupia się tylko i wyłącznie na reprezentowaniu „Bawarczyków” i zdobywaniu trofeów ze swoim klubem. Zadowolony z postawy swojego podopiecznego jest Hansi Flick, który ma wielki wpływ na Mullera odkąd przejął stery „Die Roten” – w końcu mówimy o 15 meczach Thomasa, w których to strzelił 7 bramek oraz zanotował 9 asyst.

Cieszę się, kiedy Thomas Mueller stawia stopę na boisku i gra dla Bayernu Monachium – powiedział Hansi Flick.

− On zawsze daje z siebie wszystko, sto procent w każdym meczu. Cieszy mnie fakt, że robi to dla nas. Cała reszta zależy już od Jogiego Loewa – dodał trener Bayernu.

W dalszej części rozmowy Hansi Flick odniósł się również do sytuacji w tabeli ligowej oraz ekscytującej walki o paterę mistrzowską. Niemiec zdaje sobie sprawę, że droga jest jeszcze daleka.

Zdajemy sobie sprawę, że droga jest jeszcze daleka, zostało 13 spotkań do końca. Czeka nas ekscytujący wyścig, czego też wszyscy sobie życzą. Dortmund zagrał dobrze, ale nie zamknął wyniku. Taka jest jednak piłka. W meczu z nami Bayer również miał szczęście – podsumował Flick.

źródło: TZ.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama11.02.2020 18:24
Kiedy mówiłem że to prawdopodobnie najważniejszy zawodnik Bayernu, wielu „kibiców” było oburzonych. Teraz siedzą cicho i bardzo dobrze, bo ich wypowiedzi są warte tyle ile oceny postawy Thomasa
11.02.2020 17:52
Thomas to już legenda klubu i musi zostać do końca kariery!! Niby nie gra widowiskowo ale ma to coś, zawsze jest tam gdzie być powinien a w grę angażuje się całym sercem. Dla mnie jest graczem podstawowego składu!!
11.02.2020 17:20
Bayern bez Mullera to nie będzie już Bayern ! nie jest szybki ale zawsze mogę wystawić potrafi żeby strzelić
11.02.2020 12:56
Niech Tomek gra dla nas ile wlezie! Byle nie na skrzydle xD
11.02.2020 11:56
Thomas jest ikoną klubu z Bawarii. Oby grał jak najdłużej na wysokim poziomie w tym właśnie w tym klubie.Myślę, że każdy kibic Bayernu się ze mną zgodzi.
11.02.2020 11:23
Każdy kibic Bayernu cieszy się, że Mueller gra w Monachium i oby jak najdłużej.

reklama