DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 22

Prawidłowo, Bayern to więcej niż pracodawca to wspólna idea. Brawo!

24.03.2020 07:36

Kovac doprowadził do odejścia kilku zawodników. Gdyby nie on zapewne zostałby jeden z Robbery, Mats i mkze rafinha. Wielu tego nie chciało ale przy kontuzjach byliby bardzo potrzebni. Rafi byłby znacznie lepszy od wynalazki Odriozoli. To ze nie potrafił pożegnać z klasą duetu naszych skrzydłowych i Brazylijczyka obciąża go jeszcze bardziej.

Edytowano : 2020-03-23 23:40:51

O tym z jakim stylem graliśmy musze mówić. Jedyna zaleta jest fakt ze jego asystentem zostql Hansi

23.03.2020 23:39

Bf 5 i bf 1 to u mnie grubo ponad 600 h wcale nie zmarnowanego czasu

23.03.2020 23:35

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać forma naszych piłkarzy bo jednak brak wspólnej gry może dać efekt taki jak przerwa wakacyjna. To będzie ciekawy nowy- stary sezon, jeśli Bundesliga jeszcze wróci

23.03.2020 22:26

Myśle że te dwa mecze kiedy uratował nam punkty spłaciły tą niską jak na nasze standardy kwotę transferu

23.03.2020 22:23

Zawsze to ładny gest, najczęściej zawodników krytykują ci którzy sami nic nie wpłacili chociaż fakt suma nie powala. jednak głównym problemem w walce z tym wirusem nie są koszty tylko brak dostępności koniecznych środków takich jak respiratory, maseczki czy środki dezynfekcji. Ta akcja nagłaśnia problem i daje wielu fanom piłki nadzieje w trudnych czasach. Braki dla Leona i Josha za poruszenie tego tematu, bądź co bądź klub również zyskuje na tym marketingowo

23.03.2020 22:21

Nie czuje żeby mistrzostwo dla nas było uczciwe. Obyśmy dograli sezon nawet przy pustych trybunach tak jak planuje NBA

23.03.2020 22:15

Może rozmawia z „profesorami” którzy są mądrzejsi od znanych nam lekarzy i farmaceutów :D zarówno tych poznanych Osobiście jak i występujących w szeroko pojętych mediach. Ech, a myślałem że po jego wypowiedziach nt Kovaca nie może już powiedzieć czegoś bardziej zaskakującego

Edytowano : 2020-03-23 22:12:17

Ja względem Comana mam mieszane uczucia. To że potrafi zagrać świetny mecz wszyscy wiemy (rok temu jak doznał kontuzji wszyscy martwiliśmy się o to jakim jest to osłabieniem) ale te urazy... moim zdaniem jeśli nie sprowadzony dwóch skrzydłowych to Coman powinien zostać, to zawsze jedna opcja więcej

23.03.2020 22:09

@Arkady142 temat 2 WŚ jest ciężki. Mimo że hitlera uważam za jednego z dwóch ludzi którzy zniszczyli Europę i doprowadzili do śmierci brata mojego dziadka który zginął służąc na zachodzie Niemiec w najgłupszym momencie bo w 45 roku (o mojej polskiej rodzinie wypędzonej z Warszawy nie wspominając) to pytanie czy to co spotkało Polskę i Niemcy po wojnie było lepsze od wariactwa pana z wąsem. Na Wielką Wojnę mam inne spojrzenie, tutaj dobrze odczytujesz moje sympatie :P

23.03.2020 16:59

Jeszcze nie ale kto wie może kiedyś :D
Ps jak coś mam co prawda niemieckojęzyczny pluton w Bf ale chłopaki mówią tez po ang i są bardzo komunikatywni (większość to fani Bayernu ale jest tez jeden za TSV :P

Edytowano : 2020-03-23 16:31:39

Niestety ta zaraza potem zemściła się ma Niemcach :/ i niemal połowie Europy

23.03.2020 16:30

Jednak Niemcy manewrami politycznymi i strategicznymi przełamali w czasie 1 ws front wschodni. Mimo liczebności.
Ps brakuje jakiejś wspólnej gry dieroten w HOI 4 albo BF1 lub v

23.03.2020 16:26

@Arkady142 oczywiście niemiecka technika była wzorem. Tylko ten nowy rodzaj wojny premiował ilość a nie jakość. Co z tego że Niemcy ponosili mniejsze straty jak i tak zalewała ich niewyszkolona armia bazująca na niewyczerpanym zasobie ludzkim. Niemiecka technika to nie tylko doskonale czołgi (szczególnie niedopracowana i droga w utrzymaniu Panther i Pzkpf VI) ale i przemysł rakietowy który dał podstawy późniejszemu podbojowi kosmosu. O mg42 na którym bazuje większość współczesnych karabinów maszynowych nie trzeba wspominać

Edytowano : 2020-03-23 15:25:42

T-34 były bardzo słabe szczególnie na początku wojny (wg wielu opinii po trafieniu temperatura powodowała że nity eksplodowały i raniły załogę), później je dopracowano i były solidne ale i tak nie dorównywały niemieckim pod żadnym względem poza kosztami produkcji. Może gdyby Niemcy skupili się na masowej produkcji i czołgach średnich jak Panzer IV to wojna potoczyłaby się inaczej. Do tego doszło zaniedbanie myśliwców nurkujących jakimi były ju- 87 Stuka które pod koniec wojny były już przestarzałe.

Edytowano : 2020-03-23 15:28:45

Polecam wszystkim Deutsches Panzermuseum w Munster i muzeum w Peenemünde. To raj dla pasjonatów historii Niemiec i wojskowości

23.03.2020 15:21

takie kosztowne projekty sprawiły że armia nie była odpowiednio dozbrajana, chociaż faktycznie niemiecka technika dała wiele projektów które do dzisiaj stanowią wzór i prototyp aktualnych rozwiązań. Amerykanie produkując Shermany wyrywali ilością po o ile Pzkpf VI był wstanie pokonać 2-3 czołgi tej klasy to z 10 nie miał szansy ironię tego pokazuje koniec wielkiego czołgisty jakim był Wittmann

23.03.2020 12:37

@Arkady142 bardziej chodzi o to że niezależnie od sympatii nie można odmówić profesorowi, lekarzowi i ministrowi w jednym wiedzy na temat którym się zajmuje :D

Edytowano : 2020-03-23 11:23:02

O ile nie można odmówić finezji w projektowaniu nowatorskich broni pokroju Schwerer Gustav to koszt tych projektów przyczynił się do upadku Niemiec w 45

23.03.2020 11:20

@GuteSpiele myśle ze przeciętny lekarz/ farmaceuta (nawet słaby) ma większe pojęcie o sytuacji niż internetowy troll z bardzo wybujałą wyobraźnią :D nie wiem skąd posiadasz kompetencje do podważania opinii święta nauki. Wpadnij do Unterhaching (wg tego co mówisz masz blisko) to pokaże ci kilka artykułów (trochę po polski i trochę po niemiecku) z branżowej prasy nt rokowań na przyszlosc nie są czarne ale bardzo jednoznacznie obalają twoje tezy. Liczę też na zaproszenie na jakiś konkurs skoków ;)

Edytowano : 2020-03-23 11:02:40

Po pierwsze minister (niezależnie od tego jak oceniam ten rząd) jest lekarzem- naukowcem. Moja uczelnia zapowiedziała że zajęcia które prowadzimy i obrony doktoratów nie odbędą się oficjalnie przed majem ale profesorowie są mniej optymistyczni i po konsultacjach z uczelnianymi lekarzami używają że koniec czerwca to najwcześniejszy możliwy wariant

23.03.2020 11:00

bardziej chodzi o to że teraz w dobie paniki łatwiej takim demagogom wypowiadać arbitralne i niesprawdzone tezy niepoparte faktami. Gute to robi nieumiejętnie i karykaturalnie dlatego się śmiejemy. Mniej śmiesznie jest kiedy trafiają się demagodzy znajdujący audytorium, tak było z pewną sektą powstałą w Polsce do okola pewnego nieszczęśliwego wypadku z 2010 roku nazwanego przez nich „zamachem”, tak jest z antyszczepionkowcami i ludźmi (jak Le pen) którzy wierzą w chemitrials. Wtedy przestaje to być już zabawne

23.03.2020 04:41

@nyy32 tu już się rozpędziłeś. Lewandowski nigdy nie był bezdyskusyjnie najlepszym napastnikiem na świecie, Manu był (i moim zdaniem jest) najlepszym bramkarzem w tym stuleciu. Polak w tym sezonie gra świetnie jednak pamietajmy że w poprzednich sezonach w wiosennych kampaniach zawodził. Teraz miał okazje pokazać że przezwyciężyć ta słabość, oby sezon wrócimy i przekonany się czy bedzie wstanie nawiązać do najwiekszych tego sportu pokroju Robbena i zdobyć w pojedynkę bramki dające europejski tron

23.03.2020 04:35

@GuteSpiele dobrze ze jesteś. Serio. Pokazuje codziennie twoje komentarze mojej mamie farmaceutce i siostrze studiującej medycynę, mówią że jest to tak absurdalne, nielogiczne i oderwane od rzeczywistości że aż zabawne. W tych trudnych czasach śmiech to coś bardzo potrzebnego. Dziękuje że dostarczasz tyle rozrywki tworząc arbitralne i samoobalające się każdego dnia tezy na temat piłki, medycyny i własnego życia

23.03.2020 02:56

Dla mnie z wiekiem tracił swoje zalety, był powolny, w 2013 nie popełniał błędów ale tez dlatego dante i boa stanowili o sile środka pola

22.03.2020 05:37

Co? Gdzie ci lepsi liderzy od Neuera? Może Thomas mu dorównuje jako wychowanek ale poza nimi ciężko znaleźć prawdziwe osobowości. Josh i Niklas mają szanse się takimi stać ale do tego długa droga.

@GuteSpiele na tej stronie wiele osób powie że Lewandowski najlepszy w każdym aspekcie hur dur bo to Polak, przyzwyczaiłem się do tego

22.03.2020 05:20

Do tego Thomas strzelał wtedy karne... nawet gdyby doszło do dogrywki może on a nie arjen podszedłby do 11 tak samo Tomek miałby jaja żeby podejść do strzelania serii po 120 minutach. Teraz już się tego nigdy nie dowiemy

Edytowano : 2020-03-22 02:34:07

Co by było gdyby. Jednak moim zdaniem cieszylibyśmy sie z pucharu po 90 minutach. Dobrze że winni tamtej porażki (Jupp, arjen i poniekąd Basti) rok później zrehabilitowali się więcej niż w 100%

Edytowano : 2020-03-22 02:43:42

Gdyby to był mecz na styk to nie czułbym żalu. Ale my dominowaliśmy przez 90 minut, a później przez całą dogrywkę. Potem w karnych tez przecież na początku to my prowadziliśmy. 99 był nokautem, zmarnowaliśmy słupek i poprzeczkę ale to 2012 boli najbardziej, prxy tylu piłkach meczowych przegrać w domu... byłem wtedy na półfinale w Madrycie, mimo radości po awansie teraz cały tamten sezon wspominam jako traumę

22.03.2020 02:31

Zamieńmy to na euro i odejmijmy 15 milionów i można zacząć negocjacje. mamy kryzys, Bayern rządził się mądrze więc skumulował kapitał, możemy cierpliwie czekać to innebjkuby są pod ścianą

22.03.2020 01:37

@Arkady142 zlekceważyliśmy słabiutką Chelsea, zamiast atakować i ich dobić Jupp wpuścił słabego już wtedy DVB za Thomasa, cofnęliśmy się chcąc dograć mecz i to się zemściło. Tak samo W dogrywce widać było kompletna demobilizację i brak koncepcji co poskutkowało tym że nikt nie chciał strzelać karnych (byliśmy zbyt pewni swego I nie zakładali takiego scenariusza). Ten mecz był błędem Juppa, jednak to wielki i wyciągnął
Z tego doświadczenia wnioski

Edytowano : 2020-03-22 00:48:42

O ile dobrze pamietam w 99 tak samo w tym feralnym finale w końcówce zszedł Lothar Matthäus, resztę historii wszyscy znają

22.03.2020 00:46

@Bayern022 dokladnie. Ich tytuły nie odzwierciedlają ich poziomu tylko patologie piłki przed VAR

21.03.2020 21:27

@hoven trzymamy kciuki. Tym bardziej bądź ostrożny i unikaj zagrożeń kiedy jesteś osłabiony.

21.03.2020 05:00

Real wygrał 3 razy ligę mistrzów z rzędu, w żadnym z tych sezonów nie byli nawet jedna. 3 najlepszych drużyn

21.03.2020 03:49

Świetne wyjazdówki (3 komplet) mieliśmy w 2012-13 i 2011-12

20.03.2020 15:06

Oby eleven straciło prawa do Bundesligi, koedy jestem w Polsce to oglądanie ich to kara. Oby wrócił EuroSport z playerem. Jedyny plus to brak Borka i hajty ale Janisza brakuje

19.03.2020 15:49

@GuteSpiele do zera to po pierwsze niemożliwe bo nawet oddychanie + spalanie to emisja dwutlenku
@Arkady142 zupekna racja

Edytowano : 2020-03-19 14:17:00

*zupelna

19.03.2020 14:16

@GuteSpiele cywikizuwane państwa odchodzą od wysoko emisyjnych źródeł energii co jest słusznym krokiem jeśli chodzi o energetykę. Atom i odnawialne środka jako uzupełnienie to idealne rozwiazanie. Szczególnie że problem elektrowni węglowych to nie tylko kwestia globalnego ocieplenia ale i zanieczyszczenia powietrza mającego wydatny wpływ na zdrowia ludzi. Oczywiście Polska tutaj jest jak zawsze 30 lat za cywilizowanym światem.

19.03.2020 10:55

Hansi chce danego zawodnika i powinien go dostać. szczególnie ze to zakup nie naruszający nadzwyczaj budżetu

18.03.2020 18:58

Nie wiem dlaczego tak zwlekamy z umowami dla zasłużonych piłkarzy, to proszenie się o komplikacje

18.03.2020 15:03

Jeśli Hansi ma tworzyć nowy projekt to niech jego głos będzie decydujący. Zobaczymy Sane to zawsze ciekawa opcja ale cena i jego forma po kontuzji będzie decydująca

18.03.2020 09:58

Racja Robbery byli wtedy bezkonkurencyjni, jego talent nie mógłby się rozwinąć na ławce. Co do kompletności to uważam że lewandowski to typowa 9 i przy świetnym zespole gra doskonale wykorzystując warunki fizyczne, jednak nie jest tak wszechstronny jak Aguero, nie kreuje sam zbyt wielu sytuacji bramkowych (szczególnie z potężnym przeciwnikiem). Ten sezon trochę to zmienił, Polak zrobił duży krok do przodu, obyśmy mieli okazje zobaczyć czy ta ewolucja da przełamanie w meczu z trudnym rywalem kiedy jedna bramka będzie decydować o awansie

18.03.2020 09:49

Niech podpiszą szybko kontrakt z Hansim i umilą nam ten trudny czas

18.03.2020 03:35

@FanGraczyBayern Aguero nie byłby gorszym wyborem. Zauważ ze w trudniejszej lidze ma naprawdę świetne liczby. Myske że wielu (tak jak ja) nie lubiło Polaka bo widzieli w nim najemnika, nadal czuje lekki niesmak po sadze transferowej. Co do jego gry to w tym sezonie nie ma do czego się przyczepić jednak podtrzymuje swoje słowa że w poprzednich latach mimo dobrych liczb zawodził w najważniejszych momentach. Jak będzie w tym roku kiedy przyjdą najważniejsze starcia? Oby jeszcze lepiej ale w tej chwili Polak nie umywa się do naszych gwiazd które zakończyły karierę

18.03.2020 03:13

@predator dlatego nawet na wolnym rynku są w prawie klauzule abuzywne i wady oświadczeń woli które eliminują z obrotu min skrajnie nierynkowe ceny produktów (w Polsce np cywilistyczna konstrukcja wyzysku). Właściciel Hoffe pokazał że biznes misę być etyczny. W tej chwili problemem nie są tyle ceny respiratorów czy potencjalnej szczepionki ale trudna dostępność.

17.03.2020 22:32

@predator kapitalizm może znaleść receptę na tą chorobę nie widzę w nim problemu, wyleczenie też jest biznesem. Z czym się zgodzę to w autorytaryzmie łatwiej kontrolować ruchy ludzi, w tym Chiny maja Przewagę

17.03.2020 18:36

To profesjonaliści i w warunkach domowych utrzymają formę

17.03.2020 16:36

@Prezes42 dlatego gospodarczo na tym wygra Bayern. Gdzie ci kibice którzy oczekiwali transferów na kredyt? Płynność finansowa da nam przewagę. Co do przerwy to wątpię żeby trwała pół roku, w Chinach względnie opanowano sytuacje po 4 miesiącach. Być może w wakacje uda się rozegrać mecze bez publiczności

17.03.2020 16:33

A ja o rozgrywki pucharów jestem spokojny. To że sezon jest z gumy pokazały lockouty w NBA. Jeśli nie w czerwcu to ten mini turniej może odbyć się w sierpniu. Najwyżej bez kibiców i na neutralnym stadionie

17.03.2020 16:10

@FanGraczyBayern to mam na myśli, a kraft ma szanse zdobyć jeszcze jedna albo dwie kule, a to one pokazują kto zdominował sezon. Dlatego Adama uważam za jednego z dwóch najlepszych skoczków wszechczasów

Edytowano : 2020-03-17 15:25:10

O ile nie najlepszego

17.03.2020 15:24

@Bayern022 kupuje kolekcjonersko każdy komplet od wielu lat. Koszulki są super jakości, niestety nadruk sponsora i nazwisko piłkarza jako dodatkowy element jest niskiej jakości. Polecam pranie ręczne, a nawet uniknie prania (zakładam celowo termo koszulkę pod spod żeby chłonęła pot)

Edytowano : 2020-03-17 15:22:56

Szare mydło + brak tarcia tych elementów i dzięki temu nawet koszulki z sezonie w okolicy przełomu wieków są w dobrym stanie

Edytowano : 2020-03-17 15:23:34

@Gute pierwszy raz się z Tobą zgodzę :D

17.03.2020 15:21

@FanGraczyBayern obecnie kraft jest lepszy. Nie do końca uważam że medale olimpijskie są wyznacznikiem jakości, to puchar weryfikuje regularność, Amman i stoch mają złota olimpijskie, Małysz nie, a to i. Jest nieporównywalnie lepszym skoczkiem od tej dwójki.

Edytowano : 2020-03-17 15:18:10

Adam i Nykynen a za nimi Schlilenzauer potem długo długo nikt

17.03.2020 15:17

@GuteSpiele oferowalem się z pomocą w tłumaczeniu skoro pisałeś o swoich trudnościach z językiem polskim.

17.03.2020 13:42

@GuteSpiele czekam na wiadomosci po niemiecku, chętnie pomogę w tłumaczeniu bo nadal twoje zdania są nielogiczne

Edytowano : 2020-03-17 13:41:16

Przecież wszystkie tezy Gute legły w gruzach. Pamietam jak argumentował klasowość Kovaca jako trenera udowadniając prawdziwość swoich słów kurtuazyjnymi wypowiedziami piłkarzy Bayernu :D

17.03.2020 13:40

Ech oby najlepsze kluby sie zebrały i założyły tą super lige olewając uefa.

17.03.2020 11:28

@GuteSpiele jesli masz problemy z językiem polskim to służę pomocą. Jestem dwujęzyczny, pisz po niemiecku do mnie na priv albo w komentarzu i ocenimy czy to kwestia lingwistyczna czy raczej tego że w twoich wypowiedziach widać błędy logiczne

17.03.2020 04:30

Doniesienia medialne wskazują ze Liga mistrzów w jakiejś firmie tak czy inaczej sie zakończy

Edytowano : 2020-03-16 23:48:50

Właśnie co się stało z Androidem? Dostał bana czy sam odszedł? Gute to jednak inna liga trollingu, widać ze jest młodszy

16.03.2020 23:46

@Arkady142 troszkę się śmieje. Liv zasługuje na mistrzostwo jak Nikt inny, nawiązuje do starych żartów o ich kibicach którzy dekady czekają na mistrzostwo. Osobiście mimo że nie szanuje ich jako klubu to cenie City za to jaką piękna piłkę pod widza Pepa prezentują w realiach angielskiej ligi

Edytowano : 2020-03-16 17:07:43

Swoją drogą Dietmar Hopp pokazał rozum i godność człowieka. Odmówił Trumpowi wyłączności szczepionki dla USA. Ciekawe czy dalej kibice będą go szkalowac w sytuacji kiedy łączy biznes z byciem porządnym facetem

16.03.2020 17:06

W tej całej tragicznej sytuacji dla gałęzi gospodarki jaką jest piłka to miny kibiców Liverpoolu nieprzyznaniu im mistrzostwa byłby czymś wartym zobaczenia :D

16.03.2020 16:13

Zmieńcie klub Sommera :P

16.03.2020 15:28

80 milionów to był Sane warty przed kontuzją i z dłuższym kontraktem. Teraz 60-70 to maksimum, on i city muszą dokończyć ten transfer, my nie

16.03.2020 13:27

Proponuje żeby ultrasi nie korzystali W ramach protestów
z leków i szczepionek wytworzonych przez wielkie i złe koncerny które wy nich psują sektor medyczny (jak piłkę)

16.03.2020 13:25

@FanGraczyBayern dalej będą płakać ze zły kapitalizm niszczy ich utopie. Tacy ludzie są niereformowalni

16.03.2020 01:41

@predator nieudane ostatnie 10 lat w jego wykonaniu? Stworzył jedna z najlepszych drużyn w świecie piłki, skompletował skład w którym znajdowali się najlepsi skrzydłowi i bramkarz na świecie, doprowadził do historycznego trypletu i zdominowania Bundesligi na ponad pół dekady. To są małe dokonania? Co do niemieckiego fiskusa to każdy przedsiębiorca radzi sobie jak może. Przy tak dużym wyzysku fiskalnym bronił swoich ciężko zarobionych pieniędzy i nie oceniam go źle. Okradł złodzieja który jest znacznie gorszy. Solidarność tak ale dobrowolna, Bayern jako wielkie przedsiębiorstwo jest w niej pionierem i pokazuje jak wyglada dobre oblicze kapitalizmu

16.03.2020 00:10

@TomiiiFCB ogolna odporność organizmu i zbilansowana zawsze na plus. Jeśli masz mozliwosc siedź w domu i proś sąsiadów albo blisko mieszkających fanów Bayernu o zakupy. No i nocami kiedy jest pusto wyjdź pobiegać albo przynajmniej się przewietrzyć. Trzymamy kciuki!

Edytowano : 2020-03-16 00:04:43

*zbilansowana dieta
Wiadomo że to nie chroni przed niczym ale silny organizm to podstawa w pokonaniu ostrzejszej infekcji

Ps zdrowia dla wszystkich!

16.03.2020 00:01

@FanGraczyBayern tu się zgadzam w 100% Werner to tańsza i lepsza opcja. Sane będzie priorytetem jeśli zejdzie z oczekiwań płacowych i city nie będzie oczekiwać 100 milionów

Edytowano : 2020-03-15 15:36:17

Jeśli chodzi o Havertza to racja, absolutnie nie popieram zakupu za 130 milionów. 90+ bonusy to maksimum. Pewniejszy jest o tyle że nie przeszedł ciężkiego urazu. Zresztą Byłem wielkim zwolennikiem Sane, jego opieszałość która udaremniła transfer mnie zupelnie zniechęciła

15.03.2020 15:34

@FanGraczyBayern no właśnie o spokój chodzi. Spokojem dużo da się ugrać. Napalanie się na transfer Sane nie ma sensu, szczególnie po długiej przerwie. Jesteśmy wstanie mocno zbyć cenę, szczególnie że to City i Sane są pod ścianą, nje my. niemniej są inne priorytety transferowe i wizja hansiego wydaje się dużo bsrdziej wyważona.

15.03.2020 14:39

Uli Hoeness: "To szarlataństwo mówić co się stanie za cztery tygodnie. Musimy dać naukowcom czas. Wszystko inne to bicie piany (...)

Uli swietnie podsumował nadpobudliwych komentatorów pokroju @GuteSpiele wypowiadających bzdury byle nabić komentarze na stronie

Edytowano : 2020-03-15 14:34:55

Na szczęście to Hansi ma większe pojęcie o piłce niż Gute i preferuje młode talenty pokroju Havertza, Sane to wielkie pieniądze i wielka niewiadoma. Jesteśmy mądrzejsi złym doświadczeniem z Lucasem

15.03.2020 14:31

Surowe i skuteczne prawo zniechęci zadymiarzy, słuszna wypowiedz chociaż wątpię żeby da 100?ekt

14.03.2020 19:05

To jakaś myśl. Najważniejsze aby dokończyć rozgrywki, niwa formuła może w tym pomoc

14.03.2020 12:03

Anulowanie sezonu Jest równie głupie jak uznawanie obecnego stanu za końcowy. Trzeba poczekać i postarać się przedłużyć sezon kiedy sytuacja się uspokoi. Piłka po pierwsze to biznes i trzeba o tym pamiętać. Trzeba działać tak żeby zminimalizować straty finansowe. Przesunięcie euro da wiele możliwości

Edytowano : 2020-03-14 08:42:06

Nie dyskutujcie z Gute bo to troll. Nakręcacie go. Wypisuje najpierw bzdury z dziedziny piłki, a później medyczne, nieoparte na wiedzy naukowej

14.03.2020 08:34

Koniec sezonie oznaczałby zapewne koniec naszych transferów w tym sezonie albo ich radykalne ograniczenie.

14.03.2020 07:58

@zielo151 gute to troll nie szukaj logiki. Niemniej ja mimo że od urodzenia mieszkałem w Niemczech to lubię śledzić również polskie strony, nie wiem Co to za problem :D

13.03.2020 13:29

Ta kolejka nie powinna się odbyć

13.03.2020 08:06

Jego postawa to jedna z lepszych informacji ostatnio

13.03.2020 08:04

Zawieszenie rozgrywek to konieczność, nawet niezbyt logicznie działający polski rząd zrozumiał to patrząc na błędy Włochów

13.03.2020 07:03

Przesunięcie euro z perspektywy DFB jest korzystne. Sane (o ile jest brany pod uwagę) i Niklas zdążą wyleczyć kontuzje, a młody niemiecki zespół do 2021 okrzepnie i zyska doświadczenie. Jedyny plus z tej koszmarnej sytuacji

13.03.2020 07:02

@UKU dokladnie. Najwyżej niech uefa zrezygnuje z bezsensownej ligi narodów

13.03.2020 06:59

Zakończenie ligi bez wyłonienia zwycięzcy to absurd, oczywiście wyłonienie go bez rozegrania reszty meczy byłoby jeszcze gorsze. Powinniśmy poczekać i ostatecznie rozegrać ligę w późniejszym terminie. Swoją droga gdyby anulowali ligi to chciałbym zobaczyć minę kibiców Liverpoolu :P

13.03.2020 06:58

@GuteSpiele nie spamuj tyle, siejesz zamęt. Nawet naukowcy nie wiedzą dokładnie jak potoczy się sytuacja więc rzucanie teraz arbitralnych tez nie na sensu

13.03.2020 05:11

Zawieszenie... nie róbcie paniki, prędzej czy później sytuacja się ustabilizuje

13.03.2020 05:10

Nikt nie zakończy sezonu, zawieszenie jest oo to żeby te rozgrywki przywrócić. Przesunięcie me jest dobrym pomysłem, nikt raczej ligi narodów nie będzie żałował bo to towarzyski turniej

13.03.2020 05:09

Nie bawmy się w teorie słodkie. Takie rzeczy się zdarzają, dobrze ze Polska i Niemcy są mądre doświadczeniami Włochów

Edytowano : 2020-03-12 18:43:27

*teorie spiskowe

12.03.2020 18:42

Dlatego prędzej nie dojdzie do euro niż zakończy się liga

12.03.2020 02:02

Kościoła akurat jest najmniej winny, we Włoszech zareagował szybciej od państwa.

@polactworobak czy twój nick to nawiązanie do twórczości Testo :P?

12.03.2020 01:21

Sezon można przesunąć... euro może odbyć się za rok, nic straconego

Edytowano : 2020-03-12 01:09:57

Przestańcie pisać o końcu sezonu bo opcji jest wiele, zanim nikt tego nie ogłosi nic nie jest pewne

12.03.2020 01:09

niestety większość kibiców to najgorszy element tego sportu. Bagatelizowanie problemu jest zatrważające, niemniej przy przełożeniu euro sezon jest do uratowania

12.03.2020 00:02

@WayeThe co tak liv czy lewy, najgorsze że zostaniemy pozbawieni szansy na 3 trofea, które są w tym sezonie realne

Edytowano : 2020-03-11 23:55:38

Nie wierze w odwołanie rozgrywek, to zbyt duża finansowa strata

11.03.2020 23:55

Oby jednak Real nie dal rady

11.03.2020 23:36

@FanGraczyBayern widac ze krótko oglądasz Bayern. Po wyrzucenia van Gaala niska pozycja Bundesligi niemal nie spowodowała że Bayern nie zagrałaby w lidze mistrzów w następnym sezonie, w którym to doszliśmy do finału na Alianz. Więc to są ultra ważne punkty. Oprócz tego zresztą jakość innych klubów przekłada się na nasza sile i sile reprezentacji

Edytowano : 2020-03-11 23:01:41

Tylko że to nieszczęście może kiedyś odbić się ma nas. Można im życzyć spadku do 2 BL, gorąco im tego życzyłem w ostatnim sezonie kloppa, jednak w Europie ich wyniki działają na nasza korzyść

11.03.2020 23:00

@jastrzab123 dobrze bo niemiecka Polka i Bundesliga traci ważne punkty?

Barcelonę też moglibyśmy ale odprawienie z kwitkiem żałosnych drużyn pokroju realu czy Psg to czysta przyjemność. Teraz jest VAR, zdecydują umiejętności

11.03.2020 22:55

Oj obyśmy trafili Psg

11.03.2020 22:53

Sędzia idiota

Edytowano : 2020-03-11 22:48:54

Mogliby na pożegnanie z CL przykopać marnemu aktorzynie

11.03.2020 22:48

Havertz miał dwa świetne sezony, teraz od wiosny znowu gra bardzo dobrze

11.03.2020 22:22

Jeszcze jest szansa ale BVB zgodnie ze swoimi tradycjami

11.03.2020 22:07

Ech BVB się ośmiesza jak zwykle

11.03.2020 22:05

@WayeThe to już zmartwienie PSG. Nie krygujmy się niech przeciwnicy niemieckich drużyn zagrają w najsłabszym składzie. Tak samo rozumiem kiedy nasi adwersarze są zadowoleni z absencji naszych zawodników. Jeśli powtórzy się niemiecki finał to nikt nie będzie patrzył jakim składem wygraliśmy. Zyska na tym cała BL

11.03.2020 20:46

Finał z Lipskiem to marzenie. Utarcie nosa krytykom niemieckiej piłki i „prawdziwym kibicom” krytykującym model zarządzania rb

11.03.2020 19:26

Słusznie, Niemcy to państwa mądrzej zarządzane niż Włochy

11.03.2020 19:23

@Pir5 ja byłem pewny tego awansu jeszcze przed tym meczem. Chelsea to nie ta klasa, mogliby nas pokonać na farcie w jednym spotkaniu ale dwumecz (teraz kiedy jest VAR) powoduje że taki przypadek jest niemożliwy

11.03.2020 17:37

Oby PSG zagrało w maksymalnie okrojonym składzie, do tego za tydzień niech odpadnie Real i możemy uznać że ta edycja toczy się bez najbardziej irytujących zespołów

11.03.2020 17:11

Oby, szybko skończyło się pakowanie angielskiej piłki które wieszczyli krytycy Bundesligi

11.03.2020 16:02

@TomiiiFCB zgadzam suw podwójnie. Zarówno co do transferu Sane jak i Twoich typów na dzisiejsza spotkania.

11.03.2020 15:47

Ja bym raczej zapytał czy w czymś jest ekspertem :P

11.03.2020 13:09

Realne są 3 wzmocnienia za takie pieniądze. Cena Sane spada, city będzie musiało zejść poniżej 80 milionów jeśli nie chce aby odszedł za darmo

11.03.2020 13:07

Wyczuwam weto dotyczące transferu Sane

Edytowano : 2020-03-11 13:04:33

Leroy jest pod ścianą, w city nie ma przyszłości, a brakuje chętnych. Jeśli i on i klub znacząco obniżą oczekiwania finansowe to ten transfer może nagrać sensu

11.03.2020 13:03

Hasan pokazuje że lepiej nadawałby się do roki skauta albo ambasadora klubu niż na dyrektora sportowego.

11.03.2020 13:02

Flick pokazuje wielki charakter, coraz bardziej zasługuje na to stanowisko.

11.03.2020 12:59