DieRoten.pl

Oficjalnie: Bundesliga zawieszona do 30 kwietnia

01.04.2020, 13:00:59

Od dłuższego czasu jednym z głównych tematów i problemów na całym świecie jest szerząca się epidemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na niemalże całym globie.

W wielu krajach podjęto już od groma zapobiegawczych środków jak na przykład zawieszenie wszelkich masowych imprez i wydarzeń, gdzie liczba uczestników przekracza pewną granicę. Nie inaczej jest również w Niemczech, gdzie cały czas toczy się dyskusja w tym temacie.

Nie dalej jak wczoraj „Sueddeutsche Zeitung” poinformował, że osoby rządzące regionem Bawarii zamierzają zakazać wszelkich wydarzeń powyżej 1000 gości. Zakaz ten miałby wstępnie obowiązywać do Wielkiego Piątku (10 kwietnia) i dotyczyłby również przede wszystkim spotkań rozgrywanych na Allianz Arenie.

Nieco później „Merkur” podał informację, że zakaz miał zostać zatwierdzony i będzie obowiązywać przez cztery najbliższe tygodnie. Tym samym „Bawarczycy” mają rozgrywać swoje pojedynki przy pustych trybunach – w tym czasie będą to spotkania z Chelsea, Frankfurtem i potencjalnym rywalem w 1/4 finału LM. Niemniej jednak decyzja ta nie jest jeszcze oficjalna.

Niedawno w sprawie problemu koronawirusa i rozgrywania meczów Bundesligi za „zamkniętymi drzwiami” wypowiedział się szef Niemieckiego Związki Piłki Ligowej, czyli Christian Seifert, który stanowczo wykluczył ewentualne przerwanie rozgrywek.

Wszyscy życzymy sobie pełnych stadionów. Obecnie podlega to dyskusji. Nie można się na to przygotować. Właściwe władze decydują, a my musimy akceptować te decyzje. Chcielibyśmy nadal grać z udziałem kibiców, ale to nie leży w rękach klubów i DFL – powiedział Seifert.

− Następna kolejka nie zostanie odwołana. To, czy z widzami i ewentualną liczbą kibiców, decyzja ta nie należy do naszych kompetencji. Przerwanie rozgrywek? Nie widzę szans, to nic nie da. To jest nie do pomyślenia. Mamy podpisane umowy, istnieją konsekwencje sportowe itp. Przerwanie nie jest dla nas opcją – podsumował boss DFL.

Wtorek (11.03), 13:30

Christian Falk potwierdził za pośrednictwem social mediów, że podjęto już decyzję w przypadku nadchodzącego pojedynku Bayernu z Chelsea. 18 marca na Allianz Arenie spotkanie rewanżowe z „The Blues” zostanie rozegrane bez udziału kibiców.

Co więcej – w przypadku awansu do ćwierćfinałów, mecz domowy również odbędzie się przy pustych trybunach.

Wtorek (11.03), 13:50

Ministerstwo Bawarii oficjalnie zadecydowało anulować wszelkie wydarzenia z co najmniej 1000 uczestnikami do połowy kwietnia. Mecze Bayernu z Frankfurtem i Fortuną w lidze, nadchodzący mecz z Chelsea oraz potencjalny pojedynek ćwierćfinałowy LM zostaną rozegrane przy pustych trybunach.

Środa (12.03), 7:30

Według informacji „Kickera” wszystko wskazuje na to, że nadchodzący wielkimi krokami „Der Klassiker” pomiędzy Bayernem a Borussią Dortmund na Signal Iduna Park, ma zostać rozegrany bez udziału kibiców.

Środa (12.03), 8:55

W najbliższą sobotę „Bawarczycy” zagrają na wyjeździe z Unionem Berlin w ramach 26. kolejki niemieckiej Bundesligi. Choć panowały pewne obawy, co do tego, że pojedynek odbędzie się przy pustych trybunach, to berliński klub wydał wczoraj oświadczenie, w którym poinformował, że spotkanie nie zostanie zamknięte dla fanów.

Union zastosuje oczywiście wszelkie środki ostrożności przed, w trakcie i po meczu.

Środa (12.03), 9:40

Choć jeszcze do niedawna wiadomym było, że sobotni mecz Bayernu z Unionem odbędzie się z udziałem widzów, to według najnowszych doniesień „Abendzeitung Muenchen”, na ten moment wiele wskazuje na to, że pojedynek zostanie rozegrany jednak przy pustych trybunach.

Środa (12.03), 11:55

Bayern potwierdził, że rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Chelsea odbędzie się przy pustych trybunach. Wszyscy kibice otrzymają zwroty za bilety. Ponadto klub poinformował, że nie zadecydowano jeszcze, czy wszystkie mecze domowe FCB do 19 kwietnia będą rozgrywane bez udziału fanów.

Środa (12.03), 18:40

Potwierdziły się ostatnie doniesienia w sprawie sobotniego meczu Bayernu z Unionem w Berlinie. Podjęto oficjalną decyzję, że pojedynek ten odbędzie się bez udziału widzów. Wszyscy wyjazdowi kibice otrzymają zwroty za bilety.

Czwartek (13.03), 3:00

Niemiecki Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że najbliższe dwie kolejki w trzeciej lidze niemieckiej zostaną przełożone. Druga drużyna Bayernu miała zagrać 14 marca z FC Ingolstadt, zaś 17 marca z SC Preussen Muenster. Spotkania najwcześniej zostaną nadrobione w maju. Kluby chcą zminimalizować ryzyko zarażania koronowirusem. W poniedziałek ma także dojść do spotkania z drużynami, aby zastanowić się co robić dalej.

Piątek (14.03), 1:20

Michael Zorc (dyrektor sportowy BVB) w rozmowie dla „Sueddeutsche Zeitung” zaapelował o zawieszenie Bundesligi. W kwestii spotkań międzynarodowych Niemiec stwierdził:

− Przeniesienie Ligi Mistrzów oraz Euro zapewni nam większą elastyczność w zakończeniu sezonu − skomentował Zorc.

Piątek (14.03), 9:55

„Rheinische Post” donosi, że Niemiecki Związek Piłki Ligowej rozważa natychmiastowe zawieszenie rozgrywek w Niemczech. Decyzja miałaby zapaść jeszcze dziś, jako że wieczorem Fortuna Duesseldorf gra z SC Paderborn.

Piątek (14.03), 10:45

Niemiecki Związek Piłki Ligowej zadecydował - 26. kolejka Bundesligi odbędzie się zgodnie z planem, ale przy pustych trybunach. Rozgrywki zostaną zawieszone od wtorku (w poniedziałek jeden mecz).
 
Zawieszenie do 2 kwietnia włącznie. Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym komunikacie DFL pod tym linkiem.

Piątek (14.03), 11:25

UEFA oficjalnie zadecydowała, że wszystkie pozostałe spotkania w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy zostaną przełożone z powodu zagrożenia koronawirusem − mowa również o rewanżowym starciu Bayernu z Chelsea. Tym samym przełożone zostanie także losowanie par ćwierćfinałowych (wstępnie miało się odbyć 20 marca).

Piątek (14.03), 16:25

Oficjalnie: 26. kolejka Bundesligi została przełożona. Oczekuje się, że do 2 kwietnia nie będzie żadnych spotkań. Niebawem DFL zadecyduje jak postępować w przerwie reprezentacyjnej.

Sobota (15.03), 10:10

Miasto Norymberga zabrania rozegrania meczu towarzyskiego pomiędzy Niemcami a Włochami, który miał odbyć się 31 marca. Miasto poinformowało o tym DFB wczoraj wieczorem. Spotkanie towarzyskie zostało odwołane.

Sobota (15.03), 11:25

Nie dalej jak wczoraj klub SC Paderborn poinformował, że u 20-letniego Luki Kiliana przeprowadzano pozytywne badanie na obecność koronawirusa. Tym samym Niemiec jest pierwszym piłkarzem w 1. Bundeslidze, u którego wykryto wirusa...

Dziś rano wszyscy zawodnicy i pracownicy SC Paderborn zostali poddani badaniom na obecność koronawirusa.  Głos w tej sprawie zabrał Przondziono, czyli dyrektor sportowy SCP.

− Zdrowie naszych piłkarzy i pracowników stawiamy na pierwszym miejscu. Zrobimy co w swojej mocy i zapewnimy im najlepszą możliwą opiekę medyczną − powiedział Przondziono.

Poniedziałek (16.03), 8:25

Nie później niż dzisiejszego popołudnia piłkarze Bayernu powinni dowiedzieć się jak postępować dalej (plany treningowe itp.). Dr Schmidt zalecił zawodnikom zostać w domach, unikać tłumów i wizyt w miejscach publicznych.

Poniedziałek (16.03), 16:20

Podczas dzisiejszych obrad DFL zapadła decyzja. Bundesliga pozostaje zawieszona. Na pewno nie wystartuje przed 2 kwietnia. Dalsze obrady odbędą się 30 marca.

Wtorek (17.03), 7:35

Według informacji „The Athletic” UEFA może żądać od klubów i lig ponad 300 milionów euro, aby przesunąć mistrzostwa Europy na lato przyszłego roku…

Wtorek (17.03), 14:00

Trwa wideokonferencja UEFA, na której zdecydowano o przesunięciu tegorocznego Euro na 2021 rok.

Środa (18.03), 16:45

Jak już wiemy wczoraj miała miejsce wideokonferencja UEFA, podczas której podjęto między innymi decyzję o przełożeniu EURO na 2021 roku. Co więcej oficjele zadecydowali także o odwołaniu wszystkich spotkań międzynarodowych w marcu i kwietniu (w trakcie przerwy reprezentacyjnej).

Przy okazji warto wspomnieć, że turniej Copa America, który miał odbyć się w tym roku, również został przełożony na 2021 rok. 

Sobota (21.03), 11:05

W wyniku pandemii koronawirusa UEFA postanowiła dać klubom więcej czasu na wypełnienie zobowiązań finansowych Fair Play. Termin wypłacania przez kluby zaległych płatności innym klubom, pracownikom i urzędom skarbowym został wydłużony przez UEFA do 30 kwietnia.

Niedziela (22.03), 14:25

Według „Sport1" Niemiecki Związek Piłki Ligowej miał zadecydować już, że Bundesliga zostanie zawieszona do 17 kwietnia (wstępnie do 2 kwietnia).

Wtorek (24.03), 9:00

Władze UEFA poinformowały oficjalnie, że finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy (zaplanowane na koniec maja) zostały przełożone. Póki co nie podano innego terminu rozegrania tych spotkań.

Wtorek (31.03), 8:55

Dokładnie dziś odbędzie się zaplanowane od dłuższego czasu spotkanie przedstawicieli 36 klubów z 1. i 2. Bundesligi z władzami Niemieckiego Związku Piłki Ligowej. Tematem dyskusji będzie oczywiście obecna sytuacja oraz opracowanie modelu dokończenia sezonu 2019/20.

Można się również spodziewać, że zawieszenie rozgrywek zostanie przedłużone do 30 kwietnia, co też zostało już wcześniej zasugerowane przez DFL.

Środa (1.04), 13:00

Podczas wczorajszego spotkania DFL z klubami 1. i 2. Bundesligi oficjalnie ogłoszono, że rozgrywki ligowe zostały zawieszone do 30 kwietnia. Więcej pod tym linkiem.

źródło: Różne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1299)04.04.2020 16:40
Jakoś nie chce się wierzyć że po tym czasie wróci. No ale zobaczymy.
04.04.2020 10:41
https://www.meczyki.pl/newsy/magazyn-fourfourtwo-stworzyl-ranking-lewych-obroncow-w-wiekszosci-klubow-gralby-z-przodu/140254-n

młody zaraz będzie na szczytach takich rankingów:-)))

Pamiętam jak kiedyś chyba w PN+ były takie prezentacje gwiazd futbolu i ich alfabet - czyli na A coś o tym piłkarzy, coś na B...itd. i kiedyś był mój ulubieniec Klinsmann, pożyczyłem ten numer kumplowi i przepadł później bezpowrotnie:-((((
03.04.2020 21:13
@Arkady142
Pamiętam te tytuły, Piłka Nożna to była miazga, nie było i nie będzie nic lepszego.
03.04.2020 20:46
@Prezes42 - podałem tylko przykład że takie coś wtedy widziałem w Bravo ;) Nawet na uczelni ze znajomymi raz dyskutowaliśmy o starych czasach to nie mogliśmy uwierzyć jak to można było kupować... chyba najbardziej dla gadżetów :D Ale co się dziwisz, mieliśmy ile? 9-10 lat ;)
A piłkę nożną również kupowałem, nie wiem czy pamiętasz, ale była ona chyba tygodnikiem, a dwutygodnikiem była Piłka Nozna Plus, miała chyba lepszy jakościowo papier, taki ślizgi ;) Ale się różniły trochę zawartością chyba, bo zwykła Piłka Nożna to była bardziej polska tematyka, a PLUS to nie tylko polskie podwórko ale i zagraniczne,
GIGA Sport również, cena 4,90 ówcześnie, takie ceny się pamięta :D
Ale podsumowując, obie Piłki Nożne to były super czasopisma i tak sobie myślę że jak będę miał okazję to polecę do jakiegoś kiosku zobaczyć tak z ciekawości czy jeszcze wydają i czy coś ciekawego tam jest ;)
Był jeszcze jeden magazyn i ten był chyba moim ulubionym. Futbol. Super wydawany miesięcznik. Przypomniała mi się anegdota z jakiegoś artykułu o Oliverze Kahnie który pojawił się właśnie w "Futbol". Opowiadał jak gdzieś na początku kariery jeszcze w Karlsruhe zawalił jakiś mecz i przegrali. Poszedł pod zimny prysznic żeby ochłonąć i nagle poczuł z dołu jakieś ciepło. A to kolega zaczął mu sikać na nogi :D
I stamtąd też wiem że Oli ma też pseudonim, Jens Musterman czy jakoś tak. Często zastrzega swoje nazwisko i w innych grach pojawia się pod tym pseudonimem ;)
03.04.2020 20:06
Mnie jedno zastanawia, a mianowicie.
W obliczu tego całego bałaganu, wiadomości o transferach można między bajki włożyć.
Wielu klubom realne widmo bankructw zagląda w oczy, więc nie myśli się o wzmocnieniach.
Jakie mają paść rozstrzygnięcia przerwanego sezonu, dla mnie to loto są ważniejsze sprawy niz rozstrzygnięcia rozgrywek piłkarskich.
Padną kluby padnie UEFA i FIFA.
03.04.2020 19:39
Flick to najlepszy trener po Juppie dla Bayernu . Z nim jestem tego pewien że osiągniemy sukces w Lm .
03.04.2020 19:26
03.04.2020 19:02
To teraz widzicie jakie prawdziwe info ma Kicker i te wszystkie gazety pisza bzdury dopiero wczoraj pisali ze bayern nie dogadany z Flickiem świetna wiadomość
03.04.2020 18:59
Hansi Flick podpisał kontrakt do 2023r.
FcBayern.de
03.04.2020 18:46
Wygłupiam się oczywiście! Ja tam bardzo sobie cenię ten portal i pracę administratorów lub administratora nad tą stroną. A jeśli są problemy z organizacją oraz ilością pracy lub kontroli nad całością - warto zrobić nabór nowego pracownika.
03.04.2020 18:45
@TomiiiFCB Na tym portalu jest tylko jedna osoba, która dodaje newsy i zarządza całą stronką. To kolos na glinianych nogach, który nakręcany jest przez wyświetlenia i wpisy, które im nabijamy.
03.04.2020 18:40
03.04.2020 18:21
Teraz w końcu zaczną się transfery. Jednak Flick pomimo braku doświadczenia trenerskiego jest większym magnesem dla zawodników szczególnie niemieckich.
03.04.2020 18:14
W końcu! Z resztą można poczekać ale trener powinien być już przedłużony i się doczekalismy.:-)
03.04.2020 18:09
https://transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-flick-na-dluzej-w-bayernie/134840

Najlepsza wiadomość, jaka mogła być!
03.04.2020 17:56
03.04.2020 17:56
zielo151-> myślę, że nie tylko w piłce, ale i w życiu jest coś takiego, że jak trzyma się coś w garści to później nie za bardzo juz zalezy, ale oby to nie dotyczyło Flicka :) FCBM!
03.04.2020 17:52
Gitarka. Oby tylko Hansi nie zlapal "syndromu Solskjaera" :)
03.04.2020 17:48
03.04.2020 17:47
FLICK W BAYERNIE DO 2023 ROKU.
03.04.2020 17:45
https://fcbayern.com/de/news/2020/04/vertrag-bis-2023---fc-bayern-verlaengert-mit-cheftrainer-hansi-flick

Flick z umową do 2023!!! W końcu jakieś dobre wiadomości w ostatnim gównianym dla wszystkich czasie... W każdym razie lepszego rozwiązania sytuacji nie było :)
03.04.2020 17:37
03.04.2020 17:37
Myślę, że obecnie innej opcji nie było i oby to był początek nowej drogi w Bayernie :) FCBM!
03.04.2020 17:30
No to trochę z zaskoczenia. Dobra decyzja. Hans to świetny wybór :)
03.04.2020 17:29
Brawo dla zarządu, najważniejszy „transfer” na przyszły rok zrealizowany
03.04.2020 17:27
Świetnie! Flick jest obecnie najlepszym możliwym kandydatem
03.04.2020 17:26
Instagram podał Flick z kontraktem 2023!!!
03.04.2020 17:21
Flick podpisał do 2023 :) dobra wiadomość
03.04.2020 17:20
Hansi Flick przedłużył kontrakt do 2023.
03.04.2020 15:35
@Arkady142
Ja zawsze od Bravo Sportu wolałem wychodzącą co dwa tygodnie Piłkę Nożną. Bravo Sport to tak patrząc dzisiaj to był taki piłkarski pudelek :) Głównie zawsze pisali o gwiazdach piłki + jakieś gadżety dawali, natomiast Piłka Nożna to od 4 ligi Polskiej po LM prowadzili czy to wywiady czy jakieś fajne felietony dziennikarzy. Z Beckhamem to mi się kojarzy tylko jeszcze wychodził wtedy taki magazyn Giga Sport. Drogi jak cholera na te czasy bo chyba 5 czy 6 zł :), ale tam był kiedyś plakat Beckhama z pełnej posturze czyli tyle ile wzrostu miał. Chyba Totti i inni wtedy też się przewijali.
03.04.2020 14:48
Mai do Bayernu się raczej nie przebije. Richardsem niby interesują się czołowe kluby, może warto dać mu szansę.

O naszym talencie stulecia Batiscie Maierze tez zrobiło się cicho. W zespole U-19 ma świetne statystyki, w 3 lidze dużo gorzej. Zirkzee w sumie podobnie.
03.04.2020 12:53
Jestem ciekawy czy jakiś inny klub oprócz Bayernu będzie chciał wyłożyć za Havertza 100 mln obecnie czy jak zwykle naiwny Bayern tyle da i przepłaci jak w większości transferów zamiast spoglądać do swojego podwórka (Zirkzee, Mai czy Richards wiem, że to nie do końca ta pozycja, ale może do dobry moment by powrócić do czasu LvG) :) FCBM!
03.04.2020 12:30
Zamiast Havertza kupić Kante - szkoda ze to nierealne :D
03.04.2020 11:55
@MateuszFCB

Nawet w Twoim czarnym scenariuszu to chyba wzmocnienie. Odriozola i Javi to na chwile obecna można powiedzieć, że ich nie ma. Boateng się poprawił, ale to i tak nie jest nasza przyszłość.

Na pewno Werner, Havertz i Perisic to lepsza opcja od Coutinho i Tolisso.
03.04.2020 11:45
Około dwie marki, zastąpiło jedno euro :P

Czarne chmury nad transferami...
Odejdą Coutinho, Odriozola, Javi, Boateng, Tolisso, Ulreich

Przyjdą Perisic, Fein, Werner, Neubel i Havertz?
W takim scenariuszu Flick osłabi nasz skład :D

Edytowano : 2020-04-03 11:46:19

Może nie osłabi, ale napewno nie wzmocni. Szkoda ze Hansi ma takie opory co do Sane

Edytowano : 2020-04-03 11:46:31

Może nie osłabi, ale napewno nie wzmocni. Szkoda ze Hansi ma takie opory co do Sane
03.04.2020 10:32
@Marton - marki to był przelicznik razy 2? Jedno Euro = dwie marki?

@Prezes42 - przypomniałem sobie że to były czasy kiedy z kolegami w podstawówce kupowaliśmy nałogowo Bravo Sport :D
I tak sobie przypominam że (o ile choć nie zmyślali za, bardzo) to tam, w, sezonie 07/08 wyczytałem że łącząc wszystko, kontrakt, umowy sponsorskie, najlepiej zarabiający był Beckham. I chyba nawet miał, dość sporą przewagę nad II miejscem. Ale kwoty jaką tam wpisali niestety nie pamiętam :D
03.04.2020 10:11
@Arkady142
To jednak w milionach funtów jest za 2006 rok:
1.Ronaldinho 16 mln
2. Beckham 15,6
3. Ronaldo 12,7
.
5. Ballack 9,1

Taki Ronaldinho czy Beckham z reklam i tak wyciągali pewnie drugie tyle a ile nie więcej.
03.04.2020 08:46
Z ciekawostek pamiętam, że Effe w swojej ostatniej umowie miał zarobki około 10 mln DM. Lothar (pewnie ze względu na wiek) 5 mln DM. Mario Basler mówił parę razy, że po sezonie 99 Bayern proponował mu dozywotni kontrakt i miał zarabiać więcej niż Lothar (6-7 mln DM). Odmówił, bo zastanawiał się nad transferem za granicę. W wywiadach mówił, że skoro Effe ma miec 10 mln to on tez powinien tyle dostać. Później przyszła afera i Mario niestety pożegnał się z klubem.
03.04.2020 01:51
@Marton - Dzięki wielkie że chciało Ci się tego szukać ;)

@Prezes42 - Ciekawe... dziwię się trochę że największej pensji w tamtych czasach nie dostawał Beckham. Większy celebryta niż piłkarz.
03.04.2020 01:24
Już powinno być po wirusie.... gdzie jest Gutespiele?!?! kto uratuje świat?
02.04.2020 22:51
Nie pamiętam jak w Bayernie było, ale w 2006 roku najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie był Ronaldinho ok. 16 mln rocznie
02.04.2020 22:39
No to Belgowie znaleźli rozwiązanie, zamkneli sezon i tyle
02.04.2020 20:24
Wg Rheinische Post najwięcej miał Luca Toni (10 mln). Dalej:

Willy 5.5 mln
Ribery 5 mln
Maakay, Lucio 4.5 mln
Van Bommel, Kahn 4 mln
Van Buyten, Santa Cruz 3 mln
Micho, Altintop 2.5 mln
Poldi, Jansen 2.3 mln
Lahm 2 mln
Schweinsteiger, Ismael 1.8 mln

Reszta kolo miliona.

Nie wiem za jaki rok te dane, ale chyba początek 2007/08.
02.04.2020 18:20
Z czystej ciekawości. Czy pamięta ktoś jak wyglądały płace w Bayernie w poprzedniej dekadzie? Kto zarabiał najwięcej?
02.04.2020 17:01
FC Brugge zostanie piłkarskim mistrzem Belgii po ogłoszeniu w czwartek zamiaru zakończenia sezonu – poinformowały tamtejsze media. Aktualna tabela ma zostać uznana za końcową. Powodem przedwczesnego rozstrzygnięcia jest pandemia koronawirusa.
02.04.2020 16:04
TomaiiiFCB
Gwiazdki się dostaje nie tylko za ilość , ale za staż na stronie.

Edytowano : 2020-04-02 16:05:47

Za ilość komentarzy też oczywiście.
02.04.2020 15:11
@Murphy123

Falk pisał też, że City wciskało nam Jesusa latem. A Jesus wyśmiał te doniesienia na instagramie :D
02.04.2020 15:07
Falk twierdzi, że doniesienia Kickera są nieprawdą, ale ja mu jakoś nie wierzę. Ostatnio pisał też że Bayern chciał wymienić Alabę na Sane, po czym wyszedł Rummenigge, mówiąc że to są bajki hehe.
02.04.2020 15:06
Ogolnie to ciężko ze skrzydlowymi. Werner może grać na skrzydle, ale nie jest to idealne rozwiązanie. W BL jest Rashica, ale on raczej nadaje się na 3 skrzydłowego, taki lepszy Coman. Ciężko sobie wyobrazić by jedno skrzydło miał nadal obsadzac Coman jako podstawowy skrzydłowy. W Hiszpanii jest Oyarzabal, we Włoszech Boga, ale jest oczywiście zawsze ryzyko, że tak mlodzi zawodnicy nie wypala.
02.04.2020 15:05
Jaki jest próg komentarzy do poszczególnej ilości gwiazdek? Strasznie mnie to ciekawi.
Pokaż więcej