DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 158

Na pewno jest to większy poziom niż poziom RL.

31.08.2022 12:11

Gorzej niż w Kolonii być nie może, powodzenia.

31.08.2022 10:30

A co szok, że Sommer graczem kolejki ;). Pavard zasłużenie wyróżniony, bo to tylko potwierdzenie tego jak dobrze gra od początku sezonu.

31.08.2022 10:08

Każda akcja jest dobra do zwrócenia na to uwagi, edukacji oraz uświadamianie tego problemu.

31.08.2022 09:44

Naprawdę cieszy forma Pavarda, naprawdę dobrze wszedł w ten sezon.

31.08.2022 09:39

@turtlexxx jest to spowodowane akcją na rzecz ochrony klimatu.

31.08.2022 08:06

Brak braków - normalnie święto ;)

31.08.2022 07:30

Lubię takie mecze, bo mają one swój klimat (szkoda, że nie grają na swoim stadionie). Zobaczymy jaką 11 wystawi dzisiaj JN, ale liczę na sporą rotacje przed zbliżającym się maratonem.

31.08.2022 07:29

Bayern musi sobie jakoś radzić nie chcąc ściągać się z mającymi gigantyczną przewagę finansową klubami angielskimi. Takie rozwiązanie nie jest oczywiście idealne i jest trochę ryzykowne, ale Bayern nie ma innego wyjścia. Szejka nie ma i nic nie wskazuje żeby prawa telewizyjne do ligi niemieckiej miały nagle gigantycznie podskoczyć.

30.08.2022 20:48

Coman jest już u nas ponad 7 lat więc czemu niby jego pozycja ma kogoś dziwić ?

30.08.2022 20:28

Zobaczymy czy przed spotkaniem z Bayernem nie będzie cudownego ozdrowienia.

30.08.2022 20:25

@ironmaidenpl finanse Bayernu są mizerne ? Coroczne sprawozdania finansowe temu przeczą, a w ostatnich latach jako jedni z nielicznych klubów wychodziliśmy na plusie. Zero długów, zero kredytów.

30.08.2022 19:56

Powodzenia i być może do zobaczenia. Transfer z naprawdę dobrymi klauzulami dla Bayernu.

30.08.2022 17:29

Bardzo dobra decyzja, powodzenia.

30.08.2022 15:01

Ładny gest Bayernu świadczący o naszej wielkości.

30.08.2022 14:44

Fajnie, że będzie kilka zmian i szanse dostanie Tel, Gravenberch czy Stanisic. Szkoda, że Mueller i Kimmich dalej będą zajeżdżani, oby tylko 45 minut i do szatni.

30.08.2022 13:16

Bayern też wiedział czego może spodziewać się po Sommerze i niestety ten to kolejny raz w spotkaniu z nami udowodnił.

30.08.2022 11:48

Innych decyzji być nie mogło, właściwe osoby na właściwych miejscach.

30.08.2022 11:46

@AdiFantasti podpisuje się pod taką 11.

30.08.2022 11:24

Kilka mln może w przyszłości za niego wpadnie.

30.08.2022 11:21

No to już tylko trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie.

30.08.2022 11:15

Wypożyczenie do Koeln to porażka jakich mało, stracony czas i cofniecie się w rozwoju przez Arrey-Mbi.

30.08.2022 10:15

Nikt tych patodziennikarzy nie rozlicza z pisania idiotyzmów na Twitterze. Tak jak im wyszło po 3 pierwszych spotkaniach, że Lewy był hamulcowym, tak po jednym remisie zmieniają tweety o 180 stopni. Choragiewki zawsze zgodne z aktualnym wiatrem.

30.08.2022 07:35

Nie wywiązuje się z umowy ? I są z tego powodu jakieś konsekwencje dla zawodnika albo klubu ? W twoim zaściankowym świecie każdy robi to co pan każe.

30.08.2022 07:29

Obsesja Lewego u niektórych jest komicznie żenująca. Niskiego lotu prowokacja.

29.08.2022 23:21

@Kotarka12 ty w ogóle wiesz o czym jest ten artykuł ? Bo tobie chyba wydaje się, że w następnym spotkaniu De Ligt wyjdzie na 9 od pierwszej minuty :D

29.08.2022 23:16

Innej decyzji niestety nie można było spodziewać się. Oby było tylko lepiej i żeby Bayern dobrze na tym wyszedł. Powodzenia.

29.08.2022 23:13

Tzn. młody kibic kibicujący drużynie A gdy dowiaduje, że drużyna B ma nowe logo na koszulkach to zaczyna jej kibicować ? Ja na przykład słucham muzyki ze Spotify praktycznie codziennie, ale nie zacząłem kibicować 8arcelonie. Poza tym tam nie lecą reklamy 8arcy tak jak do umowy z T-mobile nie dorzucają zdjęcia Bayernu.

29.08.2022 22:24

Nie znam zależności, że sponsor/logo na koszulkach wpływa na popularność jakiegoś klubu.

29.08.2022 22:08

Wszystko zależy od Manu i wątpię w chęć przedłużenia kontraktu przez Nuebela.

29.08.2022 22:02

To jest jeszcze dzieciak i nawet regularna gra w U-23 powinna go odpowiednio rozwijać. Zobaczymy gdzie będzie za rok i czy ta decyzja okaże się słuszną.

29.08.2022 21:27

Jeszcze kilka miesięcy temu miałem obawy czy zmierzamy w dobrą stronę, ale ostatnie ruchy i perspektywy jakie są przed Bayernem znowu sprawiają, że jestem zrelaksowany.

29.08.2022 21:24

Ramos, Pique, Stam i jeszcze dziesiątki obrońców świetnie grających głową było posyłanych do przodu przy różnych okazjach - żadna nowość.

29.08.2022 21:21

@Anakondrzej jednorazowy na pewno nie - powtórka będzie w rundzie rewanżowej w spotkaniu z Bayernem...jak zawsze

29.08.2022 13:36

Przecież to zwykła hiperbola i nie ma co tego czepiać się. Jakby powiedział np. że zawodnicy BMG leżeli na boisku przez godzinę to też byście to dosłownie odbierali ?

29.08.2022 13:33

To będzie dla Interu na pewno spore osłabienie, ale to już ich zmartwienie.

29.08.2022 11:28

Fatalny mecz sędziego.

29.08.2022 10:42

Wydaje się to mało istotne, ale takie drobne rzeczy mogą mieć duże znaczenie właśnie dla atmosfery i relacji w zespole.

29.08.2022 10:26

5 mecz z rzędu bez kompletu punktów, ale w kolejnym spotkaniu mamy rywala, na którym ta seria powinna zostać przerwana.

29.08.2022 10:19

Zdobył ten punkt dla BMG w pojedynkę.

29.08.2022 10:08

Bardzo ładnie to wyglądało.

29.08.2022 10:07

Ramos był rzucany do przodu, Pique tak samo i takich przypadków są dziesiątki. Tylko ignoranci tego nie wiedzą albo udają.

29.08.2022 09:34

Poczekajcie na spotkania Bayernu z 8arcą - wtedy dopiero szambo wybije ;)

28.08.2022 22:35

Na rok z opcją przedłużenia tak żeby miał motywacje w następne okienko ;)

28.08.2022 20:55

Dobry kierunek na dalszy rozwój na wyższym poziomie.

28.08.2022 20:52

Pewnie odjechała mu życiowa okazja, bo co będzie za rok to nikt nie wie.

28.08.2022 17:00

Nie ma strachu wśród kibiców widząc go w składzie.

28.08.2022 13:07

To będą fantastyczne spotkania i obie ekipy będą bardzo zmotywowane.

28.08.2022 13:05

Przy 14 rzutach różnych posłanie do przodu zawodnika, który świetnie gra głową nie jest niczym szokującym poza kilkoma osobami szukających taniej sensacji.

28.08.2022 11:38

Paradoksalnie to był jeden z naszych lepszych spotkań i tak samo niech grają w następnych i wszystko będzie ok.

28.08.2022 11:29

Wszystko zależy od tego ile Lucas będzie chciał. Pensje ma już gigantyczną i nowej umowy za mniej nie podpisze.

28.08.2022 11:18

Te oceny to jakieś nieporozumienie. Wiem, że Bayern zawsze ma zaniżane przy każdej stracie punktów, ale to już lekka przesada.

Edytowano : 2022-08-28 10:08:23

Blisko 30 strzałów (łącznie), kilka zablokowanych, 14 rzutów różnych, prawie 65% posiadania piłki - JN oceniony na 4. Co miał zrobić ? Wejść na boisko i sam pokonać Sommera ?

28.08.2022 10:05

@Skobry to niech ci „dziennikarze” przypomną sobie poprzednie spotkania z BMG z Lewym albo inne gdzie traciliśmy punkty. Ale tak było to do przewidzenia na poziomie patodziennikarstwa :)

28.08.2022 09:49

Nie można mieć pretensji do zespołu czy trenera, wczoraj poza wynikiem wszystko wyglądało dobrze.

28.08.2022 09:21

Jak nie wypożyczą Sommera to nic ich nie uratuje.

28.08.2022 09:10

Dowcipny. Mieli kilka ton szczęścia.

28.08.2022 09:06

Mecz dobry, zawodnicy zagrali dobrze, tylko wynik nie do końca zgadza się.

28.08.2022 00:33

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Nagelsmanna, ale to już czasem tak bywa. Trzeba szanować ten punkt, bo nawet tego nie było ostatnio w spotkaniach z BMG.

28.08.2022 00:31

To wiele mówi o dzisiejszym spotkaniu. Sommer i BMG w spotkaniach z Bayernem to jakieś cyborgi.

27.08.2022 23:15

Dobrze, że z Gladbach gramy tylko 2 razy w sezonie i nie grają w CL. Dobry mecz w naszym wykonaniu, ale na BMG to jak zawsze za mało.

27.08.2022 21:20

Naprawdę ciężko mieć dzisiaj pretensje do drużyny. Wszystko jak zawsze z Gladbach było przeciwko nam. Takie mecze się zdarzają (oczywiście przeważnie właśnie z Gladbach).

27.08.2022 20:36

Jesteśmy faworytem, ale to nie będzie taka łatwizna jak w ostatnich latach.

27.08.2022 20:29

Nie przegraliśmy! Jest jakiś progres :). Ten Sommer to będzie dzisiaj śnił się wszystkim w Monachium.

27.08.2022 20:28

@hoven fakt, średnia piłkarska sobota.

27.08.2022 20:26

20 celnych strzałów, 20!

Edytowano : 2022-08-27 20:25:23

Z Lewym z Gladbach też nie szło

27.08.2022 20:24

Dawać jeszcze jedną i wyszarpać te 3 punkty!

27.08.2022 20:20

Co spotkanie z nimi to zawsze to samo. Sommer wyczynia cuda, wszystko przeciwko nam.

27.08.2022 20:04

To Gladbach to jednak jest nasz koszmar, ehhh. Oby jeszcze udało wyszarpać się punkty.

27.08.2022 19:45

O co chodzi z tym varem i Mane ? Chyba jakiś spisek ;)

27.08.2022 19:09

Oby te pomysły działały przez cały sezon i były też wystarczające na najsilniejszych rywali.

27.08.2022 18:47

No to większe zmiany będą w PN, bo dzisiaj 11 galowa.

27.08.2022 18:28

@LukasFan z Hernandeza zrobiłem Hiszpana ;)

27.08.2022 14:46

Tyle ile dostał póki co minut pokazuje, że wypożyczenie to mus. Klauzula wykupu nie może absolutnie wchodzić w grę.

27.08.2022 14:40

Ostatnio odbierają je regularnie, ale dzisiaj wyjadą z 0 zdobyczą punktową.

27.08.2022 14:39

Dwa znaki zapytania pomiędzy Sane/Gnabry i Upa/Lucas. Hiszpan ma niby odpoczywać.

27.08.2022 14:37

Pewnie znowu maksymalnie zepną się i będą mieli dzień konia jak zawsze w spotkaniach z nami.

27.08.2022 11:44

Trzeba BMG zrewanżować się za poprzednie spotkania!

27.08.2022 11:42

Bez niespodzianki, to jest liga niemiecka, a nie hiszpańska żeby świecić pustkami ;)

27.08.2022 10:02

Musiala niech nie gra skoro coś mu jeszcze przeszkadza. Nie ma sensu ryzykować.

27.08.2022 10:00

Fajnie, że pierwszy mecz z 8arcą gramy u siebie przed własną publicznością.

27.08.2022 09:57

Ciekawe czy Musiala będzie na ławce czy też może znak zapytania.

27.08.2022 08:17

Przy braku zainteresowania nie za bardzo miał się nad czym wahać. Poszedł tam gdzie ktoś go chciał.

27.08.2022 08:16

@fiidoo mówiono, ma być tematem na przyszły rok.

26.08.2022 22:37

Nie spodziewam się już żadnych transferów do klubu. Odejdzie jeszcze Zirkzee i koniec ruchów z naszej strony.

26.08.2022 21:13

Czas zmierzyć się z naszym koszmarem - bilans 6 ostatnich pojedynków FCB ze BMG to 1 zwycięstwo, 4 porażki i 1 remis. Obojętnie w jakiej jesteśmy formie to z Gladbach nam zawsze jakoś prąd odcina. Liczę, że jutro chłopaki będą solidne zmotywowani z uwagi na poprzedni sezon, a w szczególności kompromitacje w PN. Ciekawy jestem jaki skład wystawi JN, ale chyba jedynym znakiem zapytania jest pomiędzy Sane i Comanem. Obojętnie jak, ale trzeba jutro BMG pokonać.

26.08.2022 21:00

Patodziennikarze w akcji :D

26.08.2022 17:18

Ronaldo został ofiarą swojego charakteru oraz popularności, co jeszcze niedawno było jego atutem stało się jego przekleństwem. Po prostu już nie pasuje i stąd mimo korzyści sportowych i parkingowych z takiego transferu nie było żadnych chętnych z czołówki.

Edytowano : 2022-08-26 15:58:06

*marketingowych

26.08.2022 15:54

Świetne informacje, jeszcze większa rywalizacja w środku pola widzie wszystkim na dobre, a najbardziej Bayernowi.

26.08.2022 15:04

Jeśli chodzi o możliwe wygwizdanie Lewego to mam nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Ok, odszedł w fatalnym stylu i powiedział sporo niepotrzebnych i brzydkich słów, ale kibice i stadion powinni być ponad to. Za to co zrobił na boisku przez tyle lat razem z Bayernem to należy mu się przywitanie przy oklaskach, a nie żadne gwizdy czy buczenie.

26.08.2022 14:00

@Pir5 dlatego to ich wycie po spotkaniach z Bayernem będzie miodem na serca kibiców Bayernu :) . Groteskowe jest to, że kibice 8arcy jeszcze kilka miesięcy temu Lewego wyzywali od najgorszych i umniejszali mu na każdym kroku.

26.08.2022 12:05

Komu Matthaeusowi przypomina Musiala to jego sprawa i nie ma to oceniać czyjegoś zdania jako idiotyczne tylko dlatego, że ma się inne. Niech Musiala spokojnie robi swoje i nie ma co nakładać za dużej presji na tak młodego zawodnika, a przed MŚ to pewnie jeszcze nabierze rozmiarów.

26.08.2022 11:58

Naprawdę tylko jakiś skończony idiota mógł to tak zinterpretować :D

26.08.2022 11:44

Jeśli Musiala nie zagra to tylko w trosce o jego zdrowie, to wciąż młody organizm, a sezon będzie ultra wymagający. Trzeba go rozsądnie prowadzić.

26.08.2022 10:47

@elber09 tyle, że ich wysiłek pójdzie na marne ;)

26.08.2022 10:38

Lewy będzie na pewno podwójnie zmotywowany, ale nasi zawodnicy też będą chcieli coś udowodnić. Czekaja nas pyszne spotkania.

26.08.2022 10:20

Wszystkie niemieckie ekipy mają realne szanse na awans, ale tak jak niektórzy zauważyli być może takiemu Frankfurtowi korzystniej byłoby zając 3 miejsce i dać sobie większe szanse w LE.

26.08.2022 10:16

Teraz czas gonić ligę hiszpańską. W bezpośrednich spotkaniach w ostatnich sezonach BL jest górą, ale czas żeby te wyniki przełożyły się na konkretne rezultaty ekip z BL.

26.08.2022 10:05

@Marienplatz chyba dla ciebie

26.08.2022 08:29

Kimmich próbuje budować Sane i to się chwali i napewno nie zaszkodzi.

25.08.2022 22:13

Jeśli te wszystkie klauzule rzeczywiście mają być to jest będzie to świetny interes Bayernu.

25.08.2022 22:04