DieRoten.pl
Reklama

Wanner nie zostanie wypożyczony

fot.
Reklama

Jeszcze dziś należy spodziewać się dwóch transferów z Bayernu Monachium. W grę wchodzi wypożyczenie oraz transfer definitywny.

Zawodnikami, o których mowa są Joshua Zirkzee oraz Gabriel Vidovic, którzy od kilku tygodni są obiektem nieustannych plotek transferowych. 

Podczas gdy Holender zostanie sprzedany do włoskiego klubu Bologna FC za około 8,5 mln euro (monachijczycy zapewnili sobie wiele korzystnych klauzul), to jego młodszy kolega z Chorwacji uda się na roczne wypożyczenie do holenderskiego Vitesse Arnheim.

Jeszcze dziś obaj przejdą badania medyczne w swoich nowych klubach, zaś oficjalnego potwierdzenia tych transferów należy spodziewać się jeszcze dziś lub najpóźniej jutro. Media są również przekonane, że będą to ostatnie odejścia z FCB tego lata.

Wanner zostaje

Do niedawna sporo spekulowano także o możliwym wypożyczeniu Wannera, ale kilka źródeł już potwierdziło, że 16-latek nigdzie się nie wybiera. Plan klubu zakłada, że pomocnik będzie grał na zamianę dla FCB U-19 oraz U-23, zaś w międzyczasie trenował z pierwszym zespołem – donosi dziennikarz Maximilian Koch z ,,AZ’’.

Sztab szkoleniowy monachijczyków jest pod wielkim wrażeniem poziomu, jaki prezentuje wychowanek. Informacje o pozostaniu Niemca w Monachium (przynajmniej tego lata) potwierdza także magazyn ,,Kicker’’ oraz Hasan Salihamidzic, który potwierdził, że Paul zostaje w Bayernie.

Źródło: Kicker
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...