Żadne chciał odejść tylko chciał jak najwięcej kasy i jak najdłuższy kontrakt. Poza tym jeśli niby chciał odejść to o jakim braku szacunku mówimy w przypadku rozmów z Haalandem ?
06.09.2022 10:43
@kamzet myślę, że to kto dla kogo ile znaczył to Haalanda szczerze nie interesuje, a ten jego smutek nie był aż tak silny i nie spowodował u niego bezsenności :)
05.09.2022 21:23
Sabitzer jest w rytmie meczowym i gra poprawnie, ale brakuje mi tego czegoś ekstra, a to właśnie Goretzka może dać. Ciężki wybór przed Nagelsmannem.
05.09.2022 20:52
A nie było mu przykro, że przez niego musiał odejść Jesus ? ;)
05.09.2022 20:47
Oby nam po prostu nie przeszkadzał.
05.09.2022 15:36
Coś mam przeczucie, że bvb zakończy swoją przygodę na II rundzie :]
05.09.2022 14:56
Ehh, gdyby nie te kontuzje, to nadal by grał u nas. Trudna kariera, oby w teraz miał już tylko "łatwiej".
05.09.2022 14:54
Pewnie i tak jego szanse na występ w środowym meczu są minimalne.
05.09.2022 14:44
Mam nadzieję, że po sezonie to Bayern będzie dziękował Vitesse za owocne wypożyczenie.
05.09.2022 13:28
Pewnie już z Koeln padną ;)
05.09.2022 12:48
Alaba i RL raczej wypisali się z rodziny na własne życzenie.
05.09.2022 12:46
Zdecydowanie bardziej łaskawe mogłoby być to losowanie, ale może brak grania z ogórkami w CL i PN będzie dla nas korzystne.
05.09.2022 08:27
To jest dopiero 17 z kilkoma minutami w dorosłej piłce więc nie ma sensu palić go wstawiając w buty Lewego. Spokojnie, cierpliwie, a to ile kosztował
Edytowano : 2022-09-04 21:52:33
to nie powinno wpływać na to, że z miejsca musi to udowodnić i spłacić. To jest inwestycja w przyszłość.
04.09.2022 21:50
Ani Gladbach ani Union to nie są ogórki tylko bardzo solidne i niewygodne drużyny.
04.09.2022 21:48
Słabe losowanie, silny i niewygodny rywal
04.09.2022 20:50
Ze Stuttgartem pewnie zagra, bo wątpię żeby zagrał z Interem czy 8arcą.
04.09.2022 17:26
Ma dużego pecha z tymi spalonymi, ale prędzej czy później go opuści.
04.09.2022 17:24
Mamy najtrudniejszą grupę, ale jeśli mamy mierzyć wysoko to trzeba sprawdzić się z takimi silnymi rywalami.
04.09.2022 17:22
Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.
04.09.2022 11:23
Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.
04.09.2022 11:23
Święta prawda, JN został przeczytany i nie przygotował planu awaryjnego albo czegoś żeby zaskoczyć rywala. A gra Unionu była do przewidzenia.
04.09.2022 11:19
Wcześniej dostali oklep od Lazio, a teraz w derbach Mediolanu i napewno będę chcieli poprawić sobie humory więc trzeba będzie uważać. Tym bardziej, że sami wczoraj nie wyglądaliśmy dobrze.
04.09.2022 11:17
Być może były mocniejsze treningi teraz przed zbliżającym się maratonem i może stąd te ociężale nogi. Oby :)
04.09.2022 11:10
Musiala i Mane za wysoko ocenieni jak dla mnie.
04.09.2022 11:03
Oglądając Union z ich kibicami u siebie można nabrać do nich sympatii.
04.09.2022 10:11
Haaland to fenomen, on będzie dominował na swojej pozycji przez kolejną dekadę. Wszedł do najlepszej ligi świata razem z drzwiami, zresztą robił tak w każdych rozgrywkach w jakich występował włącznie z CL.
03.09.2022 22:27
Nie przez przypadek Sevilla ma 1 punkt po 4 kolejkach.
03.09.2022 22:05
$ity dzisiaj podobne męczarnie i niekorzystny wynik jak Liverpool czy Bayern, a jakby nie było grali z ogórkami.
03.09.2022 21:06
Najlepszy chyba De Ligt, a najsłabiej Mane
03.09.2022 20:26
Ładnie Eintracht przejechał się po RB, oby dało im to pozytywnego kopa przed spotkaniem ze Sportingiem.
03.09.2022 20:24
Inter też nie pokazał się z najlepszej strony przed spotkaniem z nami w CL. Oczywiście nasza gra budzi lekki niepokój, ale nie ma też co dramatyzować, bo na spotkania w CL będzie inna motywacja i zaangażowanie.
03.09.2022 20:20
Za rok też będzie okienko transferowe, ale nie spodziewam się już tego transferu.
03.09.2022 20:18
Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie, oczywiście mieliśmy przewagę, ale to nie było to co tydzień temu. Union tak jak można było spodziewać się przed własną publicznością pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda kolejnej straty punktów.
03.09.2022 17:58
Roca z pierwszą bramką w PL
03.09.2022 17:40
Bardzo przeciętny, a wręcz słaby mecz w naszym wykonaniu. Chyba robimy zasłonę dymną przed spotkaniem z Interem ;)
03.09.2022 17:27
Klopp tez nie ogrania ogórków z Evertonu ?
03.09.2022 17:21
Chyba przechodzimy na 3 z tylu
03.09.2022 17:15
Jakim cudem to wejście w Pavarda bez kartki ? !
03.09.2022 17:12
Upa kryminał
03.09.2022 17:06
Oby Gnabry rozstrzygnął spotkanie na naszą korzyść. Trzeba wyszarpać te 3 punkty
03.09.2022 17:04
To było jak karny, powinno być 2:1
03.09.2022 16:09
No i Kimmich szybko odpowiada, brawo!
03.09.2022 15:48
Brak Muellera - a to niespodzianka :)
03.09.2022 15:17
@AdiFantasti sam Norweg ustala za siebie cenę oraz kiedy może odejść w kolejnych klubach w różnych klauzulach. Teraz w $ity jest podobnie. Naprawdę przemyślanie jest prowadzony.
03.09.2022 13:55
Jestem bardzo ciekaw jak zostanie przyjęty, a jak widać włodarze klubu chcą kibiców nakierować na oczekiwane zachowanie.
03.09.2022 12:47
Ciekawe jaki duet stoperów wystąpi, bo tutaj chyba jest największa niewiadoma. Musiala lepiej też żeby wszedł po przerwie, a od początku z Interem niech wyjdzie.
03.09.2022 12:37
Dżeko mimo wieku może być większym zagrożeniem niż Lukaku.
03.09.2022 12:34
@AdiFantasti każda…poza BMG w przypadku Bayernu ;)
03.09.2022 12:32
Trzeba przyznać, że ostatnio ładnie Brazzo nauczył się nawijać makaron na uszy :).
03.09.2022 10:46
Bez tego nie ma czego szukać w Europie, na takim poziomie to istotny składnik potencjalnego sukcesu.
03.09.2022 10:43
Sprawdzianem tej chemii będą trudne momenty na boisku czy pierwsze niepowodzenia.
03.09.2022 10:40
Ale będą tym meczem wnuki zamęczać
03.09.2022 10:37
Do tego czasu przeciwnicy umowy z katarem pewnie już zostaną „przekonani”, bo to oczywiście będzie najbardziej paląca sprawa.
03.09.2022 10:35
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
03.09.2022 10:12
Taka dobra gra jak z Gladbach zawsze jest mile widziana - tylko skuteczność do poprawy, ale nie wszędzie jest Sommer dokonujący cudów. Wtedy 8arca bardziej powinna martwić się.
03.09.2022 01:03
Ciekawe czy Mane korzysta z willi Thiago, bo kiedyś było info, że była taka oferta ;)
03.09.2022 00:59
Szkoda, że Tel wypadł, bo przy korzystnym wyniku można by go dalej budować.
03.09.2022 00:58
Bayern kręcił nosem na Haalanda ? Bzdury. Po prostu był taki ktoś jak Lewandowski u nas, a rola Motinga dla Haalanda to chyba nie było to.
03.09.2022 00:55
Union u siebie to bardzo niewygodny rywal, ale nawet nie biorę pod uwagę straty punktów jutro.
02.09.2022 21:01
Każdy trener chciałby mieć taki problem bogactwa. JN musi z głową rotować tak żeby każdy był zadowolony.
02.09.2022 19:46
Kluczem będzie nieprzekombinowanie
02.09.2022 19:44
Ten cały Backs to od początku tego transferu maluje wokół niego trawę na zielono. Jak odejdzie za rok definitywnie z Bayernu to też powie, że taki był plan od samego początku.
02.09.2022 15:46
Wszystko chyba zmierza w stronę przedłużenia umowy w niedługim czasie.
02.09.2022 14:46
To chyba mamy wyjaśnienie czemu Tel dość szybko został zdjęty w poprzednim spotkaniu.
02.09.2022 13:36
Trochę mało poważne te 1 za mecz z takim przeciwnikiem ;)
02.09.2022 12:30
Historia dzieje się na naszych oczach, tacy zawodnicy to gatunek krytycznie zagrożony. Teraz niech goni Maiera, trzymam kciuki.
02.09.2022 11:23
Pokazał się z dobrej strony i na pewno został zauważony. Ma dopiero 21 więc kto wie gdzie zawędruje.
02.09.2022 10:18
Jak Lewy i Haaland strzelali jak na zawołanie w BL to tylko dlatego, że liga cienka. A jak widać dla nich tak samo cienka jest LL i PL.
02.09.2022 09:42
@Marienplatz Xavi! Co ? Eintracht!
02.09.2022 09:36
Stanisic jak dostaje szanse to wygląda naprawdę solidnie i na pewno jeszcze otrzyma swoje minuty, a jego uniwersalność mu tylko w tym pomoże. Na chwile obecną wygląda lepiej niż Mazraoui, ale temu drugiemu trzeba dać czas żeby odnalazł się w Monachium.
02.09.2022 08:27
Teraz pewnie to odpokutują w lidze.
01.09.2022 15:45
Umiejętności ma, ale mental i charakter mu w tym przeszkadzają.
01.09.2022 15:26
Między spotkaniami z Pilznem więc raczej terminarz dla nas korzystny, bo bvb będzie wtedy walczyło o awans w spotkaniach z Sevillą.
01.09.2022 13:34
Myślałem, że po udanych spotkaniach w PNA i roli jaką odgrywał w reprezentacji obudzi się w nim chęć sportowej rywalizacji, która będzie silniejsza od trybun w Bayernie, ale chyba jednak zbyt dużo oczekiwałem.
01.09.2022 13:15
Zarówno Upa jak i De Ligt to są inwestycje, które mogą stanowić o naszej defensywie przez lata. Klub na pewno będzie miał do nich zaufanie i nie będzie skreślał po pojedynczych błędach. Holender mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i w przyszłości będzie to tylko procentować.
01.09.2022 12:55
@Abzyrl dziwi Ciebie, że osoby które wszystko krytykują i źle życzą klubowi czekają na każde nieudane podanie czy przyjęcie żeby ubliżać 17 latkowi, który dopiero co wchodzi do dorosłej piłki ? :)
01.09.2022 12:25
Zobaczymy na koniec sezonu, bo teraz jeszcze za szybko na wnioski o wyciąganiu wniosków ;)
01.09.2022 11:53
Ciekawe czy z tego Desta coś jeszcze będzie czy już tylko będzie pikował w dół.
01.09.2022 11:13
Wczoraj pokazał się w kilku akcjach z naprawdę dobrej strony i można pokładać nadzieję na tym transferze.
01.09.2022 11:06
Nie wyobrażam sobie żeby Bayern nie miał wywiązać się z jakiejś obietnicy.
01.09.2022 10:44
Widać tą chemię i pozytywną energię, a w trudnych sytuacjach oraz spotkaniach będzie to niezbędne do sukcesu.
01.09.2022 10:32
Oceny jak najbardziej prawidłowe.
01.09.2022 10:26
Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, jeszcze trochę popracuje i będzie z Niego Bayern miał pożytek.
01.09.2022 10:18
W Koeln też tak mówili chwile po wypożyczeniu ;)
01.09.2022 08:54
Piłkarze Viktorii nie mają czego wstydzić się po wczorajszym meczu, dali z siebie i tak więcej niż 100%
01.09.2022 08:32
Odfajkowane bez wrzucania dwójki i o to chodziło. Stanisic dzisiaj kolejny raz mi się podobał i cieszą bramki Tela i Gravenbercha. Przed nami runda 2 oby w końcu udało się ją przejść :D
31.08.2022 23:08
No i elegancko przywitał się Goretzka!
31.08.2022 22:27
Goretzka dopiero co wrócił po długiej przerwie, ominął okres przygotowawczy więc nie ma co go krytykować tak dla zasady.
31.08.2022 22:20
Musiala to nie potrzebował dużo czasu żeby wpisać się na listę strzelców - kot!
31.08.2022 22:17
Ludzie mamy dużo rotacji, do tego zaangażowanie i koncentracja na pewno nie są na najwyższym poziomie, więcej luzu. Do tego Viktoria gra najważniejszy mecz życia.
31.08.2022 22:00
Sporo rotacji i fajnie będzie zobaczyć taki skład. Liczę, że Kimmich, Mane czy Mueller po 45 będą już pod prysznicem.
31.08.2022 20:25
Nie mają czego bać się, bo nikt niczego od nich nie oczekuje.
31.08.2022 17:36
Trzymam kciuki żeby jego problemy od teraz były już tylko przeszłością.
31.08.2022 14:49
Niestety takie życie obrońcy, gdzie strata bramki prowadzi do straty punktów. Zawsze to będzie wypominane i rozdmuchiwane. Do 30 błędów w ofensywie nikt tak nie będzie przyczepiał się jak do 1 w defensywie.
31.08.2022 13:28
@karolina96 niby tak, ale za rok będziemy już po MŚ i to Pavardowi będzie mogło się nie spieszyć. Będzie miał rok do końca kontraktu i będzie w bardzo komfortowej sytuacji w przeciwieństwie do Bayernu.
31.08.2022 13:05
Manu to też mógłby w sumie odpocząć, bo ostatnio coś rozkojarzony.
31.08.2022 12:54
Dla tych zawodników to będzie mecz życia i na pewno będą gryźć trawę, ale różnicy w umiejętnościach mimo największych chęci tym nie zniwelują. Na pewno będzie rozluźnienie i mniejsze zaangażowanie z naszej strony, ale jest to zupełnie normalne.
31.08.2022 12:52
Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez gwizdów czy jakiegoś buczenia. Odszedł w smrodzie, którego sam narobił, ale za to co zrobił na boisku przez tyle lat razem z Bayernem to należy mu się przywitanie przy oklaskach.
31.08.2022 12:45
Raczej to będzie tylko formalność.
31.08.2022 12:36
Ciekawe co z Pavardem, bo o nowym kontrakcie słychać tylko w przypadku Lucasa, a obu umowa kończy się w tym samym czasie.
Żadne chciał odejść tylko chciał jak najwięcej kasy i jak najdłuższy kontrakt. Poza tym jeśli niby chciał odejść to o jakim braku szacunku mówimy w przypadku rozmów z Haalandem ?
06.09.2022 10:43
@kamzet myślę, że to kto dla kogo ile znaczył to Haalanda szczerze nie interesuje, a ten jego smutek nie był aż tak silny i nie spowodował u niego bezsenności :)
05.09.2022 21:23
Sabitzer jest w rytmie meczowym i gra poprawnie, ale brakuje mi tego czegoś ekstra, a to właśnie Goretzka może dać. Ciężki wybór przed Nagelsmannem.
05.09.2022 20:52
A nie było mu przykro, że przez niego musiał odejść Jesus ? ;)
05.09.2022 20:47
Oby nam po prostu nie przeszkadzał.
05.09.2022 15:36
Coś mam przeczucie, że bvb zakończy swoją przygodę na II rundzie :]
05.09.2022 14:56
Ehh, gdyby nie te kontuzje, to nadal by grał u nas. Trudna kariera, oby w teraz miał już tylko "łatwiej".
05.09.2022 14:54
Pewnie i tak jego szanse na występ w środowym meczu są minimalne.
05.09.2022 14:44
Mam nadzieję, że po sezonie to Bayern będzie dziękował Vitesse za owocne wypożyczenie.
05.09.2022 13:28
Pewnie już z Koeln padną ;)
05.09.2022 12:48
Alaba i RL raczej wypisali się z rodziny na własne życzenie.
05.09.2022 12:46
Zdecydowanie bardziej łaskawe mogłoby być to losowanie, ale może brak grania z ogórkami w CL i PN będzie dla nas korzystne.
05.09.2022 08:27
To jest dopiero 17 z kilkoma minutami w dorosłej piłce więc nie ma sensu palić go wstawiając w buty Lewego. Spokojnie, cierpliwie, a to ile kosztował
Edytowano : 2022-09-04 21:52:33
to nie powinno wpływać na to, że z miejsca musi to udowodnić i spłacić. To jest inwestycja w przyszłość.
04.09.2022 21:50
Ani Gladbach ani Union to nie są ogórki tylko bardzo solidne i niewygodne drużyny.
04.09.2022 21:48
Słabe losowanie, silny i niewygodny rywal
04.09.2022 20:50
Ze Stuttgartem pewnie zagra, bo wątpię żeby zagrał z Interem czy 8arcą.
04.09.2022 17:26
Ma dużego pecha z tymi spalonymi, ale prędzej czy później go opuści.
04.09.2022 17:24
Mamy najtrudniejszą grupę, ale jeśli mamy mierzyć wysoko to trzeba sprawdzić się z takimi silnymi rywalami.
04.09.2022 17:22
Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.
04.09.2022 11:23
Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.
04.09.2022 11:23
Święta prawda, JN został przeczytany i nie przygotował planu awaryjnego albo czegoś żeby zaskoczyć rywala. A gra Unionu była do przewidzenia.
04.09.2022 11:19
Wcześniej dostali oklep od Lazio, a teraz w derbach Mediolanu i napewno będę chcieli poprawić sobie humory więc trzeba będzie uważać. Tym bardziej, że sami wczoraj nie wyglądaliśmy dobrze.
04.09.2022 11:17
Być może były mocniejsze treningi teraz przed zbliżającym się maratonem i może stąd te ociężale nogi. Oby :)
04.09.2022 11:10
Musiala i Mane za wysoko ocenieni jak dla mnie.
04.09.2022 11:03
Oglądając Union z ich kibicami u siebie można nabrać do nich sympatii.
04.09.2022 10:11
Haaland to fenomen, on będzie dominował na swojej pozycji przez kolejną dekadę. Wszedł do najlepszej ligi świata razem z drzwiami, zresztą robił tak w każdych rozgrywkach w jakich występował włącznie z CL.
03.09.2022 22:27
Nie przez przypadek Sevilla ma 1 punkt po 4 kolejkach.
03.09.2022 22:05
$ity dzisiaj podobne męczarnie i niekorzystny wynik jak Liverpool czy Bayern, a jakby nie było grali z ogórkami.
03.09.2022 21:06
Najlepszy chyba De Ligt, a najsłabiej Mane
03.09.2022 20:26
Ładnie Eintracht przejechał się po RB, oby dało im to pozytywnego kopa przed spotkaniem ze Sportingiem.
03.09.2022 20:24
Inter też nie pokazał się z najlepszej strony przed spotkaniem z nami w CL. Oczywiście nasza gra budzi lekki niepokój, ale nie ma też co dramatyzować, bo na spotkania w CL będzie inna motywacja i zaangażowanie.
03.09.2022 20:20
Za rok też będzie okienko transferowe, ale nie spodziewam się już tego transferu.
03.09.2022 20:18
Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie, oczywiście mieliśmy przewagę, ale to nie było to co tydzień temu. Union tak jak można było spodziewać się przed własną publicznością pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda kolejnej straty punktów.
03.09.2022 17:58
Roca z pierwszą bramką w PL
03.09.2022 17:40
Bardzo przeciętny, a wręcz słaby mecz w naszym wykonaniu. Chyba robimy zasłonę dymną przed spotkaniem z Interem ;)
03.09.2022 17:27
Klopp tez nie ogrania ogórków z Evertonu ?
03.09.2022 17:21
Chyba przechodzimy na 3 z tylu
03.09.2022 17:15
Jakim cudem to wejście w Pavarda bez kartki ? !
03.09.2022 17:12
Upa kryminał
03.09.2022 17:06
Oby Gnabry rozstrzygnął spotkanie na naszą korzyść. Trzeba wyszarpać te 3 punkty
03.09.2022 17:04
To było jak karny, powinno być 2:1
03.09.2022 16:09
No i Kimmich szybko odpowiada, brawo!
03.09.2022 15:48
Brak Muellera - a to niespodzianka :)
03.09.2022 15:17
@AdiFantasti sam Norweg ustala za siebie cenę oraz kiedy może odejść w kolejnych klubach w różnych klauzulach. Teraz w $ity jest podobnie. Naprawdę przemyślanie jest prowadzony.
03.09.2022 13:55
Jestem bardzo ciekaw jak zostanie przyjęty, a jak widać włodarze klubu chcą kibiców nakierować na oczekiwane zachowanie.
03.09.2022 12:47
Ciekawe jaki duet stoperów wystąpi, bo tutaj chyba jest największa niewiadoma. Musiala lepiej też żeby wszedł po przerwie, a od początku z Interem niech wyjdzie.
03.09.2022 12:37
Dżeko mimo wieku może być większym zagrożeniem niż Lukaku.
03.09.2022 12:34
@AdiFantasti każda…poza BMG w przypadku Bayernu ;)
03.09.2022 12:32
Trzeba przyznać, że ostatnio ładnie Brazzo nauczył się nawijać makaron na uszy :).
03.09.2022 10:46
Bez tego nie ma czego szukać w Europie, na takim poziomie to istotny składnik potencjalnego sukcesu.
03.09.2022 10:43
Sprawdzianem tej chemii będą trudne momenty na boisku czy pierwsze niepowodzenia.
03.09.2022 10:40
Ale będą tym meczem wnuki zamęczać
03.09.2022 10:37
Do tego czasu przeciwnicy umowy z katarem pewnie już zostaną „przekonani”, bo to oczywiście będzie najbardziej paląca sprawa.
03.09.2022 10:35
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
03.09.2022 10:12
Taka dobra gra jak z Gladbach zawsze jest mile widziana - tylko skuteczność do poprawy, ale nie wszędzie jest Sommer dokonujący cudów. Wtedy 8arca bardziej powinna martwić się.
03.09.2022 01:03
Ciekawe czy Mane korzysta z willi Thiago, bo kiedyś było info, że była taka oferta ;)
03.09.2022 00:59
Szkoda, że Tel wypadł, bo przy korzystnym wyniku można by go dalej budować.
03.09.2022 00:58
Bayern kręcił nosem na Haalanda ? Bzdury. Po prostu był taki ktoś jak Lewandowski u nas, a rola Motinga dla Haalanda to chyba nie było to.
03.09.2022 00:55
Union u siebie to bardzo niewygodny rywal, ale nawet nie biorę pod uwagę straty punktów jutro.
02.09.2022 21:01
Każdy trener chciałby mieć taki problem bogactwa. JN musi z głową rotować tak żeby każdy był zadowolony.
02.09.2022 19:46
Kluczem będzie nieprzekombinowanie
02.09.2022 19:44
Ten cały Backs to od początku tego transferu maluje wokół niego trawę na zielono. Jak odejdzie za rok definitywnie z Bayernu to też powie, że taki był plan od samego początku.
02.09.2022 15:46
Wszystko chyba zmierza w stronę przedłużenia umowy w niedługim czasie.
02.09.2022 14:46
To chyba mamy wyjaśnienie czemu Tel dość szybko został zdjęty w poprzednim spotkaniu.
02.09.2022 13:36
Trochę mało poważne te 1 za mecz z takim przeciwnikiem ;)
02.09.2022 12:30
Historia dzieje się na naszych oczach, tacy zawodnicy to gatunek krytycznie zagrożony. Teraz niech goni Maiera, trzymam kciuki.
02.09.2022 11:23
Pokazał się z dobrej strony i na pewno został zauważony. Ma dopiero 21 więc kto wie gdzie zawędruje.
02.09.2022 10:18
Jak Lewy i Haaland strzelali jak na zawołanie w BL to tylko dlatego, że liga cienka. A jak widać dla nich tak samo cienka jest LL i PL.
02.09.2022 09:42
@Marienplatz Xavi! Co ? Eintracht!
02.09.2022 09:36
Stanisic jak dostaje szanse to wygląda naprawdę solidnie i na pewno jeszcze otrzyma swoje minuty, a jego uniwersalność mu tylko w tym pomoże. Na chwile obecną wygląda lepiej niż Mazraoui, ale temu drugiemu trzeba dać czas żeby odnalazł się w Monachium.
02.09.2022 08:27
Teraz pewnie to odpokutują w lidze.
01.09.2022 15:45
Umiejętności ma, ale mental i charakter mu w tym przeszkadzają.
01.09.2022 15:26
Między spotkaniami z Pilznem więc raczej terminarz dla nas korzystny, bo bvb będzie wtedy walczyło o awans w spotkaniach z Sevillą.
01.09.2022 13:34
Myślałem, że po udanych spotkaniach w PNA i roli jaką odgrywał w reprezentacji obudzi się w nim chęć sportowej rywalizacji, która będzie silniejsza od trybun w Bayernie, ale chyba jednak zbyt dużo oczekiwałem.
01.09.2022 13:15
Zarówno Upa jak i De Ligt to są inwestycje, które mogą stanowić o naszej defensywie przez lata. Klub na pewno będzie miał do nich zaufanie i nie będzie skreślał po pojedynczych błędach. Holender mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i w przyszłości będzie to tylko procentować.
01.09.2022 12:55
@Abzyrl dziwi Ciebie, że osoby które wszystko krytykują i źle życzą klubowi czekają na każde nieudane podanie czy przyjęcie żeby ubliżać 17 latkowi, który dopiero co wchodzi do dorosłej piłki ? :)
01.09.2022 12:25
Zobaczymy na koniec sezonu, bo teraz jeszcze za szybko na wnioski o wyciąganiu wniosków ;)
01.09.2022 11:53
Ciekawe czy z tego Desta coś jeszcze będzie czy już tylko będzie pikował w dół.
01.09.2022 11:13
Wczoraj pokazał się w kilku akcjach z naprawdę dobrej strony i można pokładać nadzieję na tym transferze.
01.09.2022 11:06
Nie wyobrażam sobie żeby Bayern nie miał wywiązać się z jakiejś obietnicy.
01.09.2022 10:44
Widać tą chemię i pozytywną energię, a w trudnych sytuacjach oraz spotkaniach będzie to niezbędne do sukcesu.
01.09.2022 10:32
Oceny jak najbardziej prawidłowe.
01.09.2022 10:26
Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, jeszcze trochę popracuje i będzie z Niego Bayern miał pożytek.
01.09.2022 10:18
W Koeln też tak mówili chwile po wypożyczeniu ;)
01.09.2022 08:54
Piłkarze Viktorii nie mają czego wstydzić się po wczorajszym meczu, dali z siebie i tak więcej niż 100%
01.09.2022 08:32
Odfajkowane bez wrzucania dwójki i o to chodziło. Stanisic dzisiaj kolejny raz mi się podobał i cieszą bramki Tela i Gravenbercha. Przed nami runda 2 oby w końcu udało się ją przejść :D
31.08.2022 23:08
No i elegancko przywitał się Goretzka!
31.08.2022 22:27
Goretzka dopiero co wrócił po długiej przerwie, ominął okres przygotowawczy więc nie ma co go krytykować tak dla zasady.
31.08.2022 22:20
Musiala to nie potrzebował dużo czasu żeby wpisać się na listę strzelców - kot!
31.08.2022 22:17
Ludzie mamy dużo rotacji, do tego zaangażowanie i koncentracja na pewno nie są na najwyższym poziomie, więcej luzu. Do tego Viktoria gra najważniejszy mecz życia.
31.08.2022 22:00
Sporo rotacji i fajnie będzie zobaczyć taki skład. Liczę, że Kimmich, Mane czy Mueller po 45 będą już pod prysznicem.
31.08.2022 20:25
Nie mają czego bać się, bo nikt niczego od nich nie oczekuje.
31.08.2022 17:36
Trzymam kciuki żeby jego problemy od teraz były już tylko przeszłością.
31.08.2022 14:49
Niestety takie życie obrońcy, gdzie strata bramki prowadzi do straty punktów. Zawsze to będzie wypominane i rozdmuchiwane. Do 30 błędów w ofensywie nikt tak nie będzie przyczepiał się jak do 1 w defensywie.
31.08.2022 13:28
@karolina96 niby tak, ale za rok będziemy już po MŚ i to Pavardowi będzie mogło się nie spieszyć. Będzie miał rok do końca kontraktu i będzie w bardzo komfortowej sytuacji w przeciwieństwie do Bayernu.
31.08.2022 13:05
Manu to też mógłby w sumie odpocząć, bo ostatnio coś rozkojarzony.
31.08.2022 12:54
Dla tych zawodników to będzie mecz życia i na pewno będą gryźć trawę, ale różnicy w umiejętnościach mimo największych chęci tym nie zniwelują. Na pewno będzie rozluźnienie i mniejsze zaangażowanie z naszej strony, ale jest to zupełnie normalne.
31.08.2022 12:52
Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez gwizdów czy jakiegoś buczenia. Odszedł w smrodzie, którego sam narobił, ale za to co zrobił na boisku przez tyle lat razem z Bayernem to należy mu się przywitanie przy oklaskach.
31.08.2022 12:45
Raczej to będzie tylko formalność.
31.08.2022 12:36
Ciekawe co z Pavardem, bo o nowym kontrakcie słychać tylko w przypadku Lucasa, a obu umowa kończy się w tym samym czasie.
31.08.2022 12:34