DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 157

Żadne chciał odejść tylko chciał jak najwięcej kasy i jak najdłuższy kontrakt. Poza tym jeśli niby chciał odejść to o jakim braku szacunku mówimy w przypadku rozmów z Haalandem ?

06.09.2022 10:43

@kamzet myślę, że to kto dla kogo ile znaczył to Haalanda szczerze nie interesuje, a ten jego smutek nie był aż tak silny i nie spowodował u niego bezsenności :)

05.09.2022 21:23

Sabitzer jest w rytmie meczowym i gra poprawnie, ale brakuje mi tego czegoś ekstra, a to właśnie Goretzka może dać. Ciężki wybór przed Nagelsmannem.

05.09.2022 20:52

A nie było mu przykro, że przez niego musiał odejść Jesus ? ;)

05.09.2022 20:47

Oby nam po prostu nie przeszkadzał.

05.09.2022 15:36

Coś mam przeczucie, że bvb zakończy swoją przygodę na II rundzie :]

05.09.2022 14:56

Ehh, gdyby nie te kontuzje, to nadal by grał u nas. Trudna kariera, oby w teraz miał już tylko "łatwiej".

05.09.2022 14:54

Pewnie i tak jego szanse na występ w środowym meczu są minimalne.

05.09.2022 14:44

Mam nadzieję, że po sezonie to Bayern będzie dziękował Vitesse za owocne wypożyczenie.

05.09.2022 13:28

Pewnie już z Koeln padną ;)

05.09.2022 12:48

Alaba i RL raczej wypisali się z rodziny na własne życzenie.

05.09.2022 12:46

Zdecydowanie bardziej łaskawe mogłoby być to losowanie, ale może brak grania z ogórkami w CL i PN będzie dla nas korzystne.

05.09.2022 08:27

To jest dopiero 17 z kilkoma minutami w dorosłej piłce więc nie ma sensu palić go wstawiając w buty Lewego. Spokojnie, cierpliwie, a to ile kosztował

Edytowano : 2022-09-04 21:52:33

to nie powinno wpływać na to, że z miejsca musi to udowodnić i spłacić. To jest inwestycja w przyszłość.

04.09.2022 21:50

Ani Gladbach ani Union to nie są ogórki tylko bardzo solidne i niewygodne drużyny.

04.09.2022 21:48

Słabe losowanie, silny i niewygodny rywal

04.09.2022 20:50

Ze Stuttgartem pewnie zagra, bo wątpię żeby zagrał z Interem czy 8arcą.

04.09.2022 17:26

Ma dużego pecha z tymi spalonymi, ale prędzej czy później go opuści.

04.09.2022 17:24

Mamy najtrudniejszą grupę, ale jeśli mamy mierzyć wysoko to trzeba sprawdzić się z takimi silnymi rywalami.

04.09.2022 17:22

Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.

04.09.2022 11:23

Szanować ten punkt oczywiście trzeba, ale napewno nie można być z tego zadowolonym.

04.09.2022 11:23

Święta prawda, JN został przeczytany i nie przygotował planu awaryjnego albo czegoś żeby zaskoczyć rywala. A gra Unionu była do przewidzenia.

04.09.2022 11:19

Wcześniej dostali oklep od Lazio, a teraz w derbach Mediolanu i napewno będę chcieli poprawić sobie humory więc trzeba będzie uważać. Tym bardziej, że sami wczoraj nie wyglądaliśmy dobrze.

04.09.2022 11:17

Być może były mocniejsze treningi teraz przed zbliżającym się maratonem i może stąd te ociężale nogi. Oby :)

04.09.2022 11:10

Musiala i Mane za wysoko ocenieni jak dla mnie.

04.09.2022 11:03

Oglądając Union z ich kibicami u siebie można nabrać do nich sympatii.

04.09.2022 10:11

Haaland to fenomen, on będzie dominował na swojej pozycji przez kolejną dekadę. Wszedł do najlepszej ligi świata razem z drzwiami, zresztą robił tak w każdych rozgrywkach w jakich występował włącznie z CL.

03.09.2022 22:27

Nie przez przypadek Sevilla ma 1 punkt po 4 kolejkach.

03.09.2022 22:05

$ity dzisiaj podobne męczarnie i niekorzystny wynik jak Liverpool czy Bayern, a jakby nie było grali z ogórkami.

03.09.2022 21:06

Najlepszy chyba De Ligt, a najsłabiej Mane

03.09.2022 20:26

Ładnie Eintracht przejechał się po RB, oby dało im to pozytywnego kopa przed spotkaniem ze Sportingiem.

03.09.2022 20:24

Inter też nie pokazał się z najlepszej strony przed spotkaniem z nami w CL. Oczywiście nasza gra budzi lekki niepokój, ale nie ma też co dramatyzować, bo na spotkania w CL będzie inna motywacja i zaangażowanie.

03.09.2022 20:20

Za rok też będzie okienko transferowe, ale nie spodziewam się już tego transferu.

03.09.2022 20:18

Najsłabszy nasz mecz w tym sezonie, oczywiście mieliśmy przewagę, ale to nie było to co tydzień temu. Union tak jak można było spodziewać się przed własną publicznością pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda kolejnej straty punktów.

03.09.2022 17:58

Roca z pierwszą bramką w PL

03.09.2022 17:40

Bardzo przeciętny, a wręcz słaby mecz w naszym wykonaniu. Chyba robimy zasłonę dymną przed spotkaniem z Interem ;)

03.09.2022 17:27

Klopp tez nie ogrania ogórków z Evertonu ?

03.09.2022 17:21

Chyba przechodzimy na 3 z tylu

03.09.2022 17:15

Jakim cudem to wejście w Pavarda bez kartki ? !

03.09.2022 17:12

Upa kryminał

03.09.2022 17:06

Oby Gnabry rozstrzygnął spotkanie na naszą korzyść. Trzeba wyszarpać te 3 punkty

03.09.2022 17:04

To było jak karny, powinno być 2:1

03.09.2022 16:09

No i Kimmich szybko odpowiada, brawo!

03.09.2022 15:48

Brak Muellera - a to niespodzianka :)

03.09.2022 15:17

@AdiFantasti sam Norweg ustala za siebie cenę oraz kiedy może odejść w kolejnych klubach w różnych klauzulach. Teraz w $ity jest podobnie. Naprawdę przemyślanie jest prowadzony.

03.09.2022 13:55

Jestem bardzo ciekaw jak zostanie przyjęty, a jak widać włodarze klubu chcą kibiców nakierować na oczekiwane zachowanie.

03.09.2022 12:47

Ciekawe jaki duet stoperów wystąpi, bo tutaj chyba jest największa niewiadoma. Musiala lepiej też żeby wszedł po przerwie, a od początku z Interem niech wyjdzie.

03.09.2022 12:37

Dżeko mimo wieku może być większym zagrożeniem niż Lukaku.

03.09.2022 12:34

@AdiFantasti każda…poza BMG w przypadku Bayernu ;)

03.09.2022 12:32

Trzeba przyznać, że ostatnio ładnie Brazzo nauczył się nawijać makaron na uszy :).

03.09.2022 10:46

Bez tego nie ma czego szukać w Europie, na takim poziomie to istotny składnik potencjalnego sukcesu.

03.09.2022 10:43

Sprawdzianem tej chemii będą trudne momenty na boisku czy pierwsze niepowodzenia.

03.09.2022 10:40

Ale będą tym meczem wnuki zamęczać

03.09.2022 10:37

Do tego czasu przeciwnicy umowy z katarem pewnie już zostaną „przekonani”, bo to oczywiście będzie najbardziej paląca sprawa.

03.09.2022 10:35

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

03.09.2022 10:12

Taka dobra gra jak z Gladbach zawsze jest mile widziana - tylko skuteczność do poprawy, ale nie wszędzie jest Sommer dokonujący cudów. Wtedy 8arca bardziej powinna martwić się.

03.09.2022 01:03

Ciekawe czy Mane korzysta z willi Thiago, bo kiedyś było info, że była taka oferta ;)

03.09.2022 00:59

Szkoda, że Tel wypadł, bo przy korzystnym wyniku można by go dalej budować.

03.09.2022 00:58

Bayern kręcił nosem na Haalanda ? Bzdury. Po prostu był taki ktoś jak Lewandowski u nas, a rola Motinga dla Haalanda to chyba nie było to.

03.09.2022 00:55

Union u siebie to bardzo niewygodny rywal, ale nawet nie biorę pod uwagę straty punktów jutro.

02.09.2022 21:01

Każdy trener chciałby mieć taki problem bogactwa. JN musi z głową rotować tak żeby każdy był zadowolony.

02.09.2022 19:46

Kluczem będzie nieprzekombinowanie

02.09.2022 19:44

Ten cały Backs to od początku tego transferu maluje wokół niego trawę na zielono. Jak odejdzie za rok definitywnie z Bayernu to też powie, że taki był plan od samego początku.

02.09.2022 15:46

Wszystko chyba zmierza w stronę przedłużenia umowy w niedługim czasie.

02.09.2022 14:46

To chyba mamy wyjaśnienie czemu Tel dość szybko został zdjęty w poprzednim spotkaniu.

02.09.2022 13:36

Trochę mało poważne te 1 za mecz z takim przeciwnikiem ;)

02.09.2022 12:30

Historia dzieje się na naszych oczach, tacy zawodnicy to gatunek krytycznie zagrożony. Teraz niech goni Maiera, trzymam kciuki.

02.09.2022 11:23

Pokazał się z dobrej strony i na pewno został zauważony. Ma dopiero 21 więc kto wie gdzie zawędruje.

02.09.2022 10:18

Jak Lewy i Haaland strzelali jak na zawołanie w BL to tylko dlatego, że liga cienka. A jak widać dla nich tak samo cienka jest LL i PL.

02.09.2022 09:42

@Marienplatz Xavi! Co ? Eintracht!

02.09.2022 09:36

Stanisic jak dostaje szanse to wygląda naprawdę solidnie i na pewno jeszcze otrzyma swoje minuty, a jego uniwersalność mu tylko w tym pomoże. Na chwile obecną wygląda lepiej niż Mazraoui, ale temu drugiemu trzeba dać czas żeby odnalazł się w Monachium.

02.09.2022 08:27

Teraz pewnie to odpokutują w lidze.

01.09.2022 15:45

Umiejętności ma, ale mental i charakter mu w tym przeszkadzają.

01.09.2022 15:26

Między spotkaniami z Pilznem więc raczej terminarz dla nas korzystny, bo bvb będzie wtedy walczyło o awans w spotkaniach z Sevillą.

01.09.2022 13:34

Myślałem, że po udanych spotkaniach w PNA i roli jaką odgrywał w reprezentacji obudzi się w nim chęć sportowej rywalizacji, która będzie silniejsza od trybun w Bayernie, ale chyba jednak zbyt dużo oczekiwałem.

01.09.2022 13:15

Zarówno Upa jak i De Ligt to są inwestycje, które mogą stanowić o naszej defensywie przez lata. Klub na pewno będzie miał do nich zaufanie i nie będzie skreślał po pojedynczych błędach. Holender mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i w przyszłości będzie to tylko procentować.

01.09.2022 12:55

@Abzyrl dziwi Ciebie, że osoby które wszystko krytykują i źle życzą klubowi czekają na każde nieudane podanie czy przyjęcie żeby ubliżać 17 latkowi, który dopiero co wchodzi do dorosłej piłki ? :)

01.09.2022 12:25

Zobaczymy na koniec sezonu, bo teraz jeszcze za szybko na wnioski o wyciąganiu wniosków ;)

01.09.2022 11:53

Ciekawe czy z tego Desta coś jeszcze będzie czy już tylko będzie pikował w dół.

01.09.2022 11:13

Wczoraj pokazał się w kilku akcjach z naprawdę dobrej strony i można pokładać nadzieję na tym transferze.

01.09.2022 11:06

Nie wyobrażam sobie żeby Bayern nie miał wywiązać się z jakiejś obietnicy.

01.09.2022 10:44

Widać tą chemię i pozytywną energię, a w trudnych sytuacjach oraz spotkaniach będzie to niezbędne do sukcesu.

01.09.2022 10:32

Oceny jak najbardziej prawidłowe.

01.09.2022 10:26

Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu, jeszcze trochę popracuje i będzie z Niego Bayern miał pożytek.

01.09.2022 10:18

W Koeln też tak mówili chwile po wypożyczeniu ;)

01.09.2022 08:54

Piłkarze Viktorii nie mają czego wstydzić się po wczorajszym meczu, dali z siebie i tak więcej niż 100%

01.09.2022 08:32

Odfajkowane bez wrzucania dwójki i o to chodziło. Stanisic dzisiaj kolejny raz mi się podobał i cieszą bramki Tela i Gravenbercha. Przed nami runda 2 oby w końcu udało się ją przejść :D

31.08.2022 23:08

No i elegancko przywitał się Goretzka!

31.08.2022 22:27

Goretzka dopiero co wrócił po długiej przerwie, ominął okres przygotowawczy więc nie ma co go krytykować tak dla zasady.

31.08.2022 22:20

Musiala to nie potrzebował dużo czasu żeby wpisać się na listę strzelców - kot!

31.08.2022 22:17

Ludzie mamy dużo rotacji, do tego zaangażowanie i koncentracja na pewno nie są na najwyższym poziomie, więcej luzu. Do tego Viktoria gra najważniejszy mecz życia.

31.08.2022 22:00

Sporo rotacji i fajnie będzie zobaczyć taki skład. Liczę, że Kimmich, Mane czy Mueller po 45 będą już pod prysznicem.

31.08.2022 20:25

Nie mają czego bać się, bo nikt niczego od nich nie oczekuje.

31.08.2022 17:36

Trzymam kciuki żeby jego problemy od teraz były już tylko przeszłością.

31.08.2022 14:49

Niestety takie życie obrońcy, gdzie strata bramki prowadzi do straty punktów. Zawsze to będzie wypominane i rozdmuchiwane. Do 30 błędów w ofensywie nikt tak nie będzie przyczepiał się jak do 1 w defensywie.

31.08.2022 13:28

@karolina96 niby tak, ale za rok będziemy już po MŚ i to Pavardowi będzie mogło się nie spieszyć. Będzie miał rok do końca kontraktu i będzie w bardzo komfortowej sytuacji w przeciwieństwie do Bayernu.

31.08.2022 13:05

Manu to też mógłby w sumie odpocząć, bo ostatnio coś rozkojarzony.

31.08.2022 12:54

Dla tych zawodników to będzie mecz życia i na pewno będą gryźć trawę, ale różnicy w umiejętnościach mimo największych chęci tym nie zniwelują. Na pewno będzie rozluźnienie i mniejsze zaangażowanie z naszej strony, ale jest to zupełnie normalne.

31.08.2022 12:52

Mam jednak nadzieję, że obędzie się bez gwizdów czy jakiegoś buczenia. Odszedł w smrodzie, którego sam narobił, ale za to co zrobił na boisku przez tyle lat razem z Bayernem to należy mu się przywitanie przy oklaskach.

31.08.2022 12:45

Raczej to będzie tylko formalność.

31.08.2022 12:36

Ciekawe co z Pavardem, bo o nowym kontrakcie słychać tylko w przypadku Lucasa, a obu umowa kończy się w tym samym czasie.

31.08.2022 12:34