Szkoda, że Stanisic nie dostał szansy, ale jest rotacja i to mi podoba sie.
10.09.2022 14:54
Mecz niby na styku, ale ja miałem wrażenie dominacji i ani przez chwile nie miałem obaw o końcowe zwycięstwo. Ogromna przewaga w posiadaniu piłki i kontroli środka boiska. Flick to genialnie rozegrał.
10.09.2022 13:12
Media będą podkręcać ten temat do porzygu.
10.09.2022 13:07
Nasze poprzednie 2 remisy dają pewności siebie kolejnym naszym rywalom i trzeba szybko to następnym przeciwnikom wybić z głowy w dzisiejszym meczu.
10.09.2022 13:01
Oby Bild był najbliżej tego co zobaczymy o 15:30
10.09.2022 12:46
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
10.09.2022 12:37
Jakim cudem gol strzelony przez zawodnika na boisku może być blamażem strony kibicowskiej ? :D
10.09.2022 11:32
Średnia bramek na mecz 3,62 - ile ma być żeby temat 9 nie był poruszany na każdej konferencji ?
10.09.2022 11:03
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił, styl mi obojętny dzisiaj ;)
10.09.2022 10:15
Idealne spotkanie żeby otrzymał szanse, a w tym składzie jakby jeszcze był Gravenberch za Kimmicha to byłoby super.
10.09.2022 10:07
Dobre zawody, w których nikt nie odstawał co w takich spotkaniach jest bardzo istotne.
10.09.2022 10:04
No to będzie ta umowa przedłużona czy nie ? ;)
10.09.2022 10:00
Pełna dominacja z naszej strony więc pogodzenie się z tym raczej nie było za trudne.
10.09.2022 09:59
Stuttgart ma zdecydowanie większe problemy kadrowe i trzeba to wykorzystać jednocześnie nie tracąc na wiele energii.
10.09.2022 09:52
We wtorek niech sobie zespół też pozwoli na tę przyjemność. Jutro też mogą, ale jak musiałbym wybierać to wolę wtorek.
09.09.2022 23:33
Za to jak zostanie to stanie się słaby tak jak byli Thiago, Alaba czy Lewy jak u nas grali.
09.09.2022 23:31
Trzymam kciuki żeby finalnie skończyło się na tej najlepszej opcji, ale niestety i tak wypada na wtorek.
09.09.2022 15:04
Spoko, że nie ma tutaj żadnej wypowiedzi Musiali - pełna profeska :D
A w sprawie przyszłości Musiali to ze względu na jego przeszłość na pewno będzie go ciągnęło na Wyspy i to rola Bayernu żeby zadbać o taki komfort i jakość drużyny żeby to nie nastąpiło, a przynajmniej nie za szybko.
09.09.2022 14:14
Dziwne pytanie o... śmierci królowej Elżbiety II
09.09.2022 14:01
To tak, bo w lidze hiszpańskiej gra 10 Realów Madryt i 10 8arcy :D. Te wszystkie Cadizy, Valladolidy, Elchy, Gorony czy Almerie to grają Segunda División ?
09.09.2022 13:57
Tak Lewy strzelał na treningach, a Manu bronił na treningach, ale tak szczerze to nie będzie miało żadnego znaczenia.
09.09.2022 13:34
Super sprawa, ładny gest i uhonorowanie Gerda.
09.09.2022 12:24
@mariano nie zaprzeczam, że krytyka jest zasadna - jeśli już miałbym zastrzeżenia to tylko do jej skali.
09.09.2022 12:06
To jest Monachium, tutaj krytyka pojawia się błyskawicznie.
09.09.2022 11:12
Liczę na dużo większe zmiany. Widziałbym Gravenberch za Kimmicha, Stanisica za Daviesa czy Tela/Motinga za Mane.
09.09.2022 11:04
Kimmich zawsze zgłasza chęć i gotowość do gry, a później w końcówkach sezonu jest zajechany - np. dwumecz z p$g czy Villarrealem. Oby dojrzał do tego, że czasem trzeba odpuścić dla dobra siebie i drużyny,
09.09.2022 11:01
Dżeko szczerze i bez lipnych tłumaczeń.
09.09.2022 10:50
Bajeczki i opowieści zmyślonej treści Falka.
08.09.2022 21:16
Zawsze możesz też napisać, że Lucas zarabia aż 85 mln (zł) brutto, a Ramos zarabiał tylko 8 mln (€) netto.
08.09.2022 21:14
Oby tylko lasy i drzewa w Monachium nie płonęły.
08.09.2022 16:08
Wystarczy i najważniejsze, że są zwycięskie.
08.09.2022 15:50
Jak dla mnie Tikvic
08.09.2022 14:56
To w końcu jest porównywany do Matthaeusa czy do Messiego przez Matthaeusa ? :)
08.09.2022 14:34
@GuteSpiele bardziej zasadne jest pytanie ile osób z tego forum będzie we wtorek za 8arcą :D
08.09.2022 13:57
To niech powie co z umową Qatar Airways jeśli taki odważny :)
08.09.2022 13:33
@Abzyrl głosy kibiców na szczęście o niczym nie decydują :)
08.09.2022 13:29
Lewy już grał jak natchniony w wielkim klubie przez 8 lat...
08.09.2022 13:03
Inaczej mówić nie może, ale i tak wszyscy w głowie mają już tylko 8arce ;)
08.09.2022 12:14
Oby jak najczęściej oglądać takiego Sane, tytuł MVP w pełni zasłużenie.
08.09.2022 12:11
No przecież grał u nas 8 lat więc chyba nie powiedział niczego szokującego Nagelsmann, bądźmy poważni.
08.09.2022 11:47
Nie ma nic za darmo, niech to wywalczy na treningach i boisku. Trzymam kciuki, bo potrzebujemy jak najlepszego Goretzki.
08.09.2022 11:36
Oceny moim zdaniem poprawie wystawione w większości. Cieszy forma Pavarda, konkurencja w kadrze świetnie mu zrobiła.
08.09.2022 10:24
No właśnie byli bez szans, ale niech powalczą z 8arcą, bo tam powinni powalczyć.
08.09.2022 10:07
Sane w pełni zasłużył na to wyróżnienie. I fajnie, że dwóch Polaków też wyróżnionych.
08.09.2022 08:31
A gdzie jest tutaj kozaczenie Nagelsmanna ?
08.09.2022 08:28
A i tak grali na zaciągniętym ręcznym.
08.09.2022 08:26
Zdecydowanie Sane dzisiaj najlepszy
07.09.2022 23:45
Pewne zwycięstwo, które nawet przez chwile nie było zagrożone, a to wszystko grając na dużej rezerwie. Teraz odbębnić mecz w BL i wyczekiwać deseru z 8arcą.
07.09.2022 23:01
Łatwo, lekko i przyjemnie, a nie graliśmy na 100%
07.09.2022 22:52
Nie wiem po co schodzi De Ligt
Edytowano : 2022-09-07 22:36:50
Oby tylko zapobiegawczo.
07.09.2022 22:35
Bayer 1:1
Edytowano : 2022-09-07 22:33:24
Nieuznana
07.09.2022 22:32
2:0 juuuupi
07.09.2022 22:24
Manu od kilku tygodni ma co jakiś czas jakąś pomroczność
07.09.2022 22:19
Czas na zmiany żeby zamknąć ten mecz, bo po przerwie wygląda to słabo póki co.
07.09.2022 22:16
Pełna dominacja, teraz chciałbym zobaczyć jak Nagelsmann oddaje inicjatywę Interowi żeby móc wyjść z kilkoma kontrami, ale to niestety nie wydarzy się ;)
07.09.2022 21:51
Bayer już w plecy :/
07.09.2022 21:45
Optymalnie jakby udało się wcisnąć drugą bramkę jeszcze przed przerwą
07.09.2022 21:42
Jeszcze nie skończyła się pierwsza połowa, a mamy już 10 celnych strzałów
07.09.2022 21:39
Bayern ma 56% posiadania piłki więc jakim cudem ma być na korzyść Interu ?
07.09.2022 21:38
Brawo!!! Teraz z górki będzie
07.09.2022 21:26
Coman wciśnie coś za chwile , cierpliwości :D
07.09.2022 21:19
Głowa nie nadąża za nogami
07.09.2022 21:11
0:2 :/
07.09.2022 20:15
Jeszcze tryb zwyciężania trzeba włączyć.
07.09.2022 19:50
Po 3 punkty, skład ok i będzie kogo wpuścić po przerwie.
07.09.2022 19:49
Oby w tej 11 był Musiala, a co do Upa to chyba rzeczywiście decyzja już zapadła. De Ligt będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony na włoskiej ziemii.
07.09.2022 17:22
A ostatnich dwóch nie chcieli wygrać czy mimo chęci nie byli w stanie ? :). A tak na serio to czuć w wypowiedziach piłkarzy, że są pozytywnie naładowani i nie mogą doczekać się startu CL.
07.09.2022 14:57
A gdzie Musiala ?
07.09.2022 14:48
Dla Bayernu po dwóch remisach w BL to spotkanie to też swego rodzaju szansa, bo każdy inny wynik niż zwycięstwo uruchomi lawinę ataku na Bayern/Nagelsmanna.
07.09.2022 14:30
Oby Bayern podtrzymał wszystkie passy w spotkaniach z włoskimi zespołami i śrubował serie i rekordy w CL.
07.09.2022 14:24
Oby to dzisiaj zostało na boisku potwierdzone. Trzeba dobrze wejść w nowy sezon CL.
07.09.2022 13:40
Bezdyskusyjnie na aplauz zasługują obecni gracze Bayernu z Musialą na czele ;)
07.09.2022 12:05
TSV 1859+1 tych legend to chyba będzie szukało na ulicy, bo nie wiem jak inaczej uzbierają choćby 11 ;)
Edytowano : 2022-09-07 11:46:00
Sam pomysł spotkania na Olympiastadion super.
07.09.2022 11:45
Ma bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu, ale oby dzisiaj tego akurat nie udowodnił.
07.09.2022 11:43
Goetze w końcu dobrze przywitał się ponownie z BL.
07.09.2022 11:42
Oceny co najmniej jakbyśmy wyraźnie przegrali z Unionem :D
07.09.2022 11:40
Da się przeżyć te nasze „osłabienia”.
07.09.2022 06:56
@Abzyrl to nadal jest jeden i ten sam stadion ;)
07.09.2022 06:51
Będzie miał z kogo Nagelsmann wybierać do pierwszej 11
06.09.2022 22:54
@Bawarka79 i oby ta seria została podtrzymana!
06.09.2022 22:52
Lipsk właśnie chyba nie wyszedł z grupy
06.09.2022 22:38
Bayern jak i JN będzie otwarty na różne scenariusze i to dobrze żeby mieć otwarte furtki
06.09.2022 17:29
Miejsce nr 1 w historii to tylko kwestia czasu.
06.09.2022 17:25
Oczywiście jeszcze jest trochę za wcześnie, ale można zaryzykować stwierdzenie, że Bayern podjął dobre decyzję.
06.09.2022 17:23
Mnie też akurat nie dziwi wybór 8arcy z pastuchami, bo z Bayernem było tak samo.
06.09.2022 17:18
Ilość zdobytych bramek powinna tej idiotycznej dyskusji nawet nie wywoływać. Ale tak to już będzie. Po zwycięstwie i strzelonych 5/6 bramkach będzie cisza, a przy każdej stracie punktów czy braku bramki będzie wracać.
06.09.2022 16:07
Początek sezonu w wykonaniu De Ligta lepszy niż można było się tego spodziewać i oby tak dalej.
06.09.2022 12:59
Marzenie, trzymam kciuki!
06.09.2022 12:57
@Bawarka79 może, ale wtedy musi i tak wypłacić mu pensje za ostatni rok.
06.09.2022 12:11
To chyba o sprzedaży Sarra w to okienko (np. Turcja) można zapomnieć ;)
06.09.2022 12:09
Też liczę na Musiale od początku.
06.09.2022 11:57
Bardzo fajne zachowanie ze strony Bayernu.
06.09.2022 11:53
Union nie spuchł biegając przez 70% czasu za piłką i to było chyba kluczowe w wyrwaniu tego punktu.
06.09.2022 11:01
Najbliższe lata będą decydujące i będzie już widoczne gdzie zmierzamy na dobre już bez UH i KHR.
06.09.2022 10:58
@Mathias nie ma kibica Bayernu, który nie będzie trzymał kciuków za Victorie.
06.09.2022 10:56
Chyba Hainer nie zna opinii polskiego patodziennikarstwa i narodowej histerii fanboy'i Lewego :D. Jesteśmy gdzieś na równi z putlerem :D
06.09.2022 10:54
Ciężko żeby ktokolwiek był zadowolony z tego spotkania, ale ważniejsze żebyśmy byli zadowoleni po jutrzejszym meczu.
Tellllll
10.09.2022 16:06
Blisko Tel, powinno być 1:0
10.09.2022 16:01
Emocje jak na grzybobraniu ;)
10.09.2022 15:57
Szkoda, że Stanisic nie dostał szansy, ale jest rotacja i to mi podoba sie.
10.09.2022 14:54
Mecz niby na styku, ale ja miałem wrażenie dominacji i ani przez chwile nie miałem obaw o końcowe zwycięstwo. Ogromna przewaga w posiadaniu piłki i kontroli środka boiska. Flick to genialnie rozegrał.
10.09.2022 13:12
Media będą podkręcać ten temat do porzygu.
10.09.2022 13:07
Nasze poprzednie 2 remisy dają pewności siebie kolejnym naszym rywalom i trzeba szybko to następnym przeciwnikom wybić z głowy w dzisiejszym meczu.
10.09.2022 13:01
Oby Bild był najbliżej tego co zobaczymy o 15:30
10.09.2022 12:46
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.
10.09.2022 12:37
Jakim cudem gol strzelony przez zawodnika na boisku może być blamażem strony kibicowskiej ? :D
10.09.2022 11:32
Średnia bramek na mecz 3,62 - ile ma być żeby temat 9 nie był poruszany na każdej konferencji ?
10.09.2022 11:03
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił, styl mi obojętny dzisiaj ;)
10.09.2022 10:15
Idealne spotkanie żeby otrzymał szanse, a w tym składzie jakby jeszcze był Gravenberch za Kimmicha to byłoby super.
10.09.2022 10:07
Dobre zawody, w których nikt nie odstawał co w takich spotkaniach jest bardzo istotne.
10.09.2022 10:04
No to będzie ta umowa przedłużona czy nie ? ;)
10.09.2022 10:00
Pełna dominacja z naszej strony więc pogodzenie się z tym raczej nie było za trudne.
10.09.2022 09:59
Stuttgart ma zdecydowanie większe problemy kadrowe i trzeba to wykorzystać jednocześnie nie tracąc na wiele energii.
10.09.2022 09:52
We wtorek niech sobie zespół też pozwoli na tę przyjemność. Jutro też mogą, ale jak musiałbym wybierać to wolę wtorek.
09.09.2022 23:33
Za to jak zostanie to stanie się słaby tak jak byli Thiago, Alaba czy Lewy jak u nas grali.
09.09.2022 23:31
Trzymam kciuki żeby finalnie skończyło się na tej najlepszej opcji, ale niestety i tak wypada na wtorek.
09.09.2022 15:04
Spoko, że nie ma tutaj żadnej wypowiedzi Musiali - pełna profeska :D
A w sprawie przyszłości Musiali to ze względu na jego przeszłość na pewno będzie go ciągnęło na Wyspy i to rola Bayernu żeby zadbać o taki komfort i jakość drużyny żeby to nie nastąpiło, a przynajmniej nie za szybko.
09.09.2022 14:14
Dziwne pytanie o... śmierci królowej Elżbiety II
09.09.2022 14:01
To tak, bo w lidze hiszpańskiej gra 10 Realów Madryt i 10 8arcy :D. Te wszystkie Cadizy, Valladolidy, Elchy, Gorony czy Almerie to grają Segunda División ?
09.09.2022 13:57
Tak Lewy strzelał na treningach, a Manu bronił na treningach, ale tak szczerze to nie będzie miało żadnego znaczenia.
09.09.2022 13:34
Super sprawa, ładny gest i uhonorowanie Gerda.
09.09.2022 12:24
@mariano nie zaprzeczam, że krytyka jest zasadna - jeśli już miałbym zastrzeżenia to tylko do jej skali.
09.09.2022 12:06
To jest Monachium, tutaj krytyka pojawia się błyskawicznie.
09.09.2022 11:12
Liczę na dużo większe zmiany. Widziałbym Gravenberch za Kimmicha, Stanisica za Daviesa czy Tela/Motinga za Mane.
09.09.2022 11:04
Kimmich zawsze zgłasza chęć i gotowość do gry, a później w końcówkach sezonu jest zajechany - np. dwumecz z p$g czy Villarrealem. Oby dojrzał do tego, że czasem trzeba odpuścić dla dobra siebie i drużyny,
09.09.2022 11:01
Dżeko szczerze i bez lipnych tłumaczeń.
09.09.2022 10:50
Bajeczki i opowieści zmyślonej treści Falka.
08.09.2022 21:16
Zawsze możesz też napisać, że Lucas zarabia aż 85 mln (zł) brutto, a Ramos zarabiał tylko 8 mln (€) netto.
08.09.2022 21:14
Oby tylko lasy i drzewa w Monachium nie płonęły.
08.09.2022 16:08
Wystarczy i najważniejsze, że są zwycięskie.
08.09.2022 15:50
Jak dla mnie Tikvic
08.09.2022 14:56
To w końcu jest porównywany do Matthaeusa czy do Messiego przez Matthaeusa ? :)
08.09.2022 14:34
@GuteSpiele bardziej zasadne jest pytanie ile osób z tego forum będzie we wtorek za 8arcą :D
08.09.2022 13:57
To niech powie co z umową Qatar Airways jeśli taki odważny :)
08.09.2022 13:33
@Abzyrl głosy kibiców na szczęście o niczym nie decydują :)
08.09.2022 13:29
Lewy już grał jak natchniony w wielkim klubie przez 8 lat...
08.09.2022 13:03
Inaczej mówić nie może, ale i tak wszyscy w głowie mają już tylko 8arce ;)
08.09.2022 12:14
Oby jak najczęściej oglądać takiego Sane, tytuł MVP w pełni zasłużenie.
08.09.2022 12:11
No przecież grał u nas 8 lat więc chyba nie powiedział niczego szokującego Nagelsmann, bądźmy poważni.
08.09.2022 11:47
Nie ma nic za darmo, niech to wywalczy na treningach i boisku. Trzymam kciuki, bo potrzebujemy jak najlepszego Goretzki.
08.09.2022 11:36
Oceny moim zdaniem poprawie wystawione w większości. Cieszy forma Pavarda, konkurencja w kadrze świetnie mu zrobiła.
08.09.2022 10:24
No właśnie byli bez szans, ale niech powalczą z 8arcą, bo tam powinni powalczyć.
08.09.2022 10:07
Sane w pełni zasłużył na to wyróżnienie. I fajnie, że dwóch Polaków też wyróżnionych.
08.09.2022 08:31
A gdzie jest tutaj kozaczenie Nagelsmanna ?
08.09.2022 08:28
A i tak grali na zaciągniętym ręcznym.
08.09.2022 08:26
Zdecydowanie Sane dzisiaj najlepszy
07.09.2022 23:45
Pewne zwycięstwo, które nawet przez chwile nie było zagrożone, a to wszystko grając na dużej rezerwie. Teraz odbębnić mecz w BL i wyczekiwać deseru z 8arcą.
07.09.2022 23:01
Łatwo, lekko i przyjemnie, a nie graliśmy na 100%
07.09.2022 22:52
Nie wiem po co schodzi De Ligt
Edytowano : 2022-09-07 22:36:50
Oby tylko zapobiegawczo.
07.09.2022 22:35
Bayer 1:1
Edytowano : 2022-09-07 22:33:24
Nieuznana
07.09.2022 22:32
2:0 juuuupi
07.09.2022 22:24
Manu od kilku tygodni ma co jakiś czas jakąś pomroczność
07.09.2022 22:19
Czas na zmiany żeby zamknąć ten mecz, bo po przerwie wygląda to słabo póki co.
07.09.2022 22:16
Pełna dominacja, teraz chciałbym zobaczyć jak Nagelsmann oddaje inicjatywę Interowi żeby móc wyjść z kilkoma kontrami, ale to niestety nie wydarzy się ;)
07.09.2022 21:51
Bayer już w plecy :/
07.09.2022 21:45
Optymalnie jakby udało się wcisnąć drugą bramkę jeszcze przed przerwą
07.09.2022 21:42
Jeszcze nie skończyła się pierwsza połowa, a mamy już 10 celnych strzałów
07.09.2022 21:39
Bayern ma 56% posiadania piłki więc jakim cudem ma być na korzyść Interu ?
07.09.2022 21:38
Brawo!!! Teraz z górki będzie
07.09.2022 21:26
Coman wciśnie coś za chwile , cierpliwości :D
07.09.2022 21:19
Głowa nie nadąża za nogami
07.09.2022 21:11
0:2 :/
07.09.2022 20:15
Jeszcze tryb zwyciężania trzeba włączyć.
07.09.2022 19:50
Po 3 punkty, skład ok i będzie kogo wpuścić po przerwie.
07.09.2022 19:49
Oby w tej 11 był Musiala, a co do Upa to chyba rzeczywiście decyzja już zapadła. De Ligt będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony na włoskiej ziemii.
07.09.2022 17:22
A ostatnich dwóch nie chcieli wygrać czy mimo chęci nie byli w stanie ? :). A tak na serio to czuć w wypowiedziach piłkarzy, że są pozytywnie naładowani i nie mogą doczekać się startu CL.
07.09.2022 14:57
A gdzie Musiala ?
07.09.2022 14:48
Dla Bayernu po dwóch remisach w BL to spotkanie to też swego rodzaju szansa, bo każdy inny wynik niż zwycięstwo uruchomi lawinę ataku na Bayern/Nagelsmanna.
07.09.2022 14:30
Oby Bayern podtrzymał wszystkie passy w spotkaniach z włoskimi zespołami i śrubował serie i rekordy w CL.
07.09.2022 14:24
Oby to dzisiaj zostało na boisku potwierdzone. Trzeba dobrze wejść w nowy sezon CL.
07.09.2022 13:40
Bezdyskusyjnie na aplauz zasługują obecni gracze Bayernu z Musialą na czele ;)
07.09.2022 12:05
TSV 1859+1 tych legend to chyba będzie szukało na ulicy, bo nie wiem jak inaczej uzbierają choćby 11 ;)
Edytowano : 2022-09-07 11:46:00
Sam pomysł spotkania na Olympiastadion super.
07.09.2022 11:45
Ma bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu, ale oby dzisiaj tego akurat nie udowodnił.
07.09.2022 11:43
Goetze w końcu dobrze przywitał się ponownie z BL.
07.09.2022 11:42
Oceny co najmniej jakbyśmy wyraźnie przegrali z Unionem :D
07.09.2022 11:40
Da się przeżyć te nasze „osłabienia”.
07.09.2022 06:56
@Abzyrl to nadal jest jeden i ten sam stadion ;)
07.09.2022 06:51
Będzie miał z kogo Nagelsmann wybierać do pierwszej 11
06.09.2022 22:54
@Bawarka79 i oby ta seria została podtrzymana!
06.09.2022 22:52
Lipsk właśnie chyba nie wyszedł z grupy
06.09.2022 22:38
Bayern jak i JN będzie otwarty na różne scenariusze i to dobrze żeby mieć otwarte furtki
06.09.2022 17:29
Miejsce nr 1 w historii to tylko kwestia czasu.
06.09.2022 17:25
Oczywiście jeszcze jest trochę za wcześnie, ale można zaryzykować stwierdzenie, że Bayern podjął dobre decyzję.
06.09.2022 17:23
Mnie też akurat nie dziwi wybór 8arcy z pastuchami, bo z Bayernem było tak samo.
06.09.2022 17:18
Ilość zdobytych bramek powinna tej idiotycznej dyskusji nawet nie wywoływać. Ale tak to już będzie. Po zwycięstwie i strzelonych 5/6 bramkach będzie cisza, a przy każdej stracie punktów czy braku bramki będzie wracać.
06.09.2022 16:07
Początek sezonu w wykonaniu De Ligta lepszy niż można było się tego spodziewać i oby tak dalej.
06.09.2022 12:59
Marzenie, trzymam kciuki!
06.09.2022 12:57
@Bawarka79 może, ale wtedy musi i tak wypłacić mu pensje za ostatni rok.
06.09.2022 12:11
To chyba o sprzedaży Sarra w to okienko (np. Turcja) można zapomnieć ;)
06.09.2022 12:09
Też liczę na Musiale od początku.
06.09.2022 11:57
Bardzo fajne zachowanie ze strony Bayernu.
06.09.2022 11:53
Union nie spuchł biegając przez 70% czasu za piłką i to było chyba kluczowe w wyrwaniu tego punktu.
06.09.2022 11:01
Najbliższe lata będą decydujące i będzie już widoczne gdzie zmierzamy na dobre już bez UH i KHR.
06.09.2022 10:58
@Mathias nie ma kibica Bayernu, który nie będzie trzymał kciuków za Victorie.
06.09.2022 10:56
Chyba Hainer nie zna opinii polskiego patodziennikarstwa i narodowej histerii fanboy'i Lewego :D. Jesteśmy gdzieś na równi z putlerem :D
06.09.2022 10:54
Ciężko żeby ktokolwiek był zadowolony z tego spotkania, ale ważniejsze żebyśmy byli zadowoleni po jutrzejszym meczu.
06.09.2022 10:46