DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 155

Żeby nie uciekł ? Ciekawe. Nie znam przypadku ucieczki z klubu.

15.09.2022 20:51

Przy tych prognozach to trzeba brać zawsze spory margines błędu.

15.09.2022 20:46

@Marienplatz boki zrywać

15.09.2022 20:45

Czy ten Pablo Thiam z Herthy to ten sam Pablo Thiam co grał kiedyś w Bayernie ?

15.09.2022 14:13

Widać, że walczy o nowy kontrakt i na pewno dobrze zrobiła ma konkurencja i rywalizacja w składzie, bo od początku sezonu jest w wysokiej formie.

15.09.2022 14:06

Bardzo stykowa sytuacja, kontakt na pewno był, ale Dembele też go wyraźnie szukał i może przez to sędziowie podjęli taką decyzje. Nie był zainteresowany kontynowaniem akcji, jak zobaczył nogę to miał jeden plan na jej zakończenie.
Oczywiście tak jak napisał @dellas17 gdyby to było w drugą stronę to pewnie inaczej bym na to patrzył ;)

15.09.2022 12:11

Bardzo fajna, tak jak zielona z poprzedniego sezonu.

15.09.2022 12:03

Za spotkanie z 8arcą zasłużył na szanse w sobotę.

15.09.2022 10:49

@cokolwiek heh, faktycznie nie zwróciłem uwagi na ten drobniutki "szczegół" ;)

15.09.2022 09:53

Bardzo dobre informacje, ale spokojnie mogą zagrać de Ligt i ktoś z dwójki Stanisic/Mazraoui by nie podejmować zbędnego ryzyka.

15.09.2022 09:23

Bramka Haalanda jak dla mnie.

15.09.2022 09:18

Jest progres i spora poprawa w względem pierwszej kolejki. Jak BL ma uciekać lidze włoskiej i gonić hiszpańską to trzeba punktować.

15.09.2022 09:02

Może niech klub w szatni puszcza zawodnikom przed spotkaniami BL hymn CL ;)

15.09.2022 07:53

Sam Mueller w innym wywiadzie mówił, że w BL odpuszcza się dodatkowy sprint i chce się trochę mniej, itp. więc nie ma w tej narracji spójności ;). Zobaczymy w sobotę jaka będzie motywacja i zaangażowanie.

15.09.2022 07:51

Nie widać póki co na horyzoncie żadnego konkretnego kandydata do zastąpienia Manu.

15.09.2022 07:47

@Sven no niemożliwe, po prostu szok. Nie do pomyślenia żeby w polskim patodziennikarstwie stosowano podwójne standardy ;)

15.09.2022 07:17

I Lipsk i bvb powinni ugrać coś więcej, ale frajerstwo ma swoją cenę.

Edytowano : 2022-09-14 23:47:11

Zarówno Real jak i $ity grali totalną padakę.

14.09.2022 23:46

@hoven no niestety jest kilka psychofanów Lewego czy kibiców 8arcy, którzy stale prowokują i wyciągają temat Lewego i coraz więcej osób jest już tym zmęczona.
Mane wygląda bardzo słabo, ale nie ma co dziwić się, że dzień po zwycięstwie w CL w takim spotkaniu kibice cieszą się ze zwycięstwa zamiast szukać negatywów.

14.09.2022 19:50

Przykrył czapką wszystkich Gavich czy innych Pedrich. Brawo za kolejny dobry występ.

14.09.2022 16:42

Bayern będący bez formy wygrywa z 8arcą, która jest w formie - to mówi wszystko.
Mieli trochę więcej z gry w pierwszej połowie, ale jak Bayern tylko trochę mocniej podkręcił tempo to rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść, a później 8arca już nie była w stanie zagrozić Bayernowi. Więcej pokory Pedri mógłby mieć.

Edytowano : 2022-09-14 14:48:59

@dickinosn85 na CN ograją nas na miękko ? Wolne żarty. W życiu, kolejny raz przejedziemy się po nich. Jeśli nasza forma będzie szła do góry to ogolimy ich na zaciągniętym ręcznym.

14.09.2022 14:42

Tel może zagrać za Manez z Augsburgiem, bo potrzebuje chyba Senegalczyk trochę odpoczynku.

14.09.2022 14:27

Prędzej BL zmniejszy dystans do LL niż LL do PL.

14.09.2022 14:12

@vonBaron widziałem i jest to naprawdę wręcz żenujące i uwłaczające zawodu dziennikarza. Ta obsesja, brak rzetelności i obiektywizmu jest poniżej krytyki.

14.09.2022 12:17

Średnie informacje, ale na szczęście za chwile będzie przerwa reprezentacyjna.

14.09.2022 12:13

Akurat wtedy kiedy przyjechali kibice 8arcy, którzy królują w takich akcjach, przypadek ? A tak na serio to słabo i oby sprawcy zostali złapani.

14.09.2022 11:15

@admin fakty i statystki nigdy nie przekonają kogoś kto chce po prostu wierzyć bardzo w coś innego :)

14.09.2022 11:09

Oby to nic poważnego, ale na szczęście jest jeszcze Stanisic czy Mazraoui, którzy spokojnie "wystarczą" w następnych spotkaniach.

14.09.2022 11:01

Bardzo dobre zawody w wykonaniu Upamecano, w Lipsku też kilka razy nakrywał czapką Lewego i wczoraj ją ponownie wyciągnął.

14.09.2022 10:49

2 bramka dla Bayernu odebrała wszystkie chęci 8arcelonie, aż byłem tych trochę zdziwiony, bo myślałem, że ruszą do przodu, a oni wydawali się zadowoleni z...przegrywania.

14.09.2022 10:46

Upa jest największym zwycięzcą wczorajszego spotkania, a można było mieć przed meczem obawy o jego występ.

14.09.2022 10:42

Kogo na stronie kibiców Bayernu obchodzi terminarz 8arcelony ? My gramy w październiku 8 spotkań, w tym spotkanie np. z bvb. I takie tłumaczenie 8arcy jest niepoważne, ale dla ich kibiców to nic nowego.

14.09.2022 10:32

@xeremeleque dalej nie widzę w tych słowach niczego niestosownego. Lekka wypowiedz z uśmiechem, nie ma co popadać w paranoje.

14.09.2022 09:32

@xeremeleque a znasz oryginalną i całą wypowiedz ? Wiesz w takim tonie padła i na jakie pytanie była to odpowiedz ? Nasze media dalej są w histerii i będą pisać o kpieniu z Lewego czy wbijania szpilki i inne tego typu brednie.

14.09.2022 08:38

Dziwne te oceny Kickera dla Tela i Musiali.

14.09.2022 07:52

Akurat Kimmichowi ta nominacja zdecydowanie nie groziła ;)

14.09.2022 07:50

8arcelona nic nie straciła ? Być może, ale potwierdziła opinie, że jej dobry start w sezonie wynika tylko z tego, że grali z samymi ogórkami jakich w BL ze świecą szukać. Pierwszy silniejszy rywal w średniej formie i zderzenie się ze ścianą. Psychofani Lewego najwiecej stracili.

Edytowano : 2022-09-14 07:23:54

No i jeszcze hejterzy i osoby źle życzące Bayernowi dużo stracili :D

14.09.2022 07:12

Najgorzej chyba Lewy :D

14.09.2022 01:13

Dawno nie cieszyło mnie tak żadne zwycięstwo w grupie! To nasze patodziennikarstwo zostało zgaszone.

14.09.2022 01:12

Oby zarówno w przypadku Pavarda jak i Lucasa skończyło się tylko na strachu.

14.09.2022 01:09

No to Goretzka wyjaśnił ten urojony temat. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

14.09.2022 01:08

Piękny wieczór! Bayern pokonuje 8arce, Lewy bez gola. A do tego reszta zespołów z BL ze zwycięstwami. Brawo, brawo, brawo!!!!!!

14.09.2022 01:01

Najmocniejsza 11, będzie dobrze!

13.09.2022 20:07

Najtrudniejsze zadanie będzie miał Davies żeby powstrzymać Dembele, który jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Oby Nagelsmann jasno mu nakazał żeby dzisiaj nie zapędzał się do przodu.

13.09.2022 18:13

Obyśmy dzisiaj widzieli te kilka dodatkowych procent, których ostatnio brakowało w spotkaniach w BL.

13.09.2022 15:17

Silny skład i już wiadomo czemu Zvonarek nie grał dla FCBII.

13.09.2022 13:19

@Patryk233 w 9 na 10 przypadków są to farmazony, ale co jakiś czas jakiś przeciek okazuje się prawdą.

13.09.2022 12:20

@bayern1987dwa dziwne byłoby gdyby był z tego zadowolony :D

13.09.2022 12:17

No to dzisiaj niech hucznie świętuje te urodziny i niech sam sobie sprawie prezent albo dwa :)

13.09.2022 12:15

Sane w takich meczach chce, a Musiala to zawsze odrobina magii, a dzisiaj trzeba będzie poczarować żeby osiągnąć korzystny wynik.

13.09.2022 12:01

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione. Trzymam kciuki żeby Mueller dobił dzisiaj do liczby 10 jeśli chodzi o bramki strzelne 8arcelonie.

13.09.2022 11:59

Mam nadzieję, że dzisiaj jednak nie będą w stanie ;)

13.09.2022 11:10

W końcu, oby to był taki przełomowy mecz i początek zwycięskiej serii.

13.09.2022 11:08

Oby to wszystko to nie było takie wszystko jak np. w spotkaniach z VfB czy Unionem...

13.09.2022 09:58

Kibice 8arcy są tak pyszałkowaci przed dzisiejszym meczem, że jest to wręcz groteskowe. Musi dzisiaj Bayern to wygrać i utrzeć nosa - wtedy zapomnę ostatnie wpadki ;)

13.09.2022 09:14

Szkoda, że Coman wypadł, bo mimo jego sporych braków przydałby się żeby pokręcić defensywą 8arcy.

13.09.2022 08:55

@Spajkowy bez przesady, nie wszystkich wypocin dotyczy ta wiara. Dotyczy ona tylko tych wypocin krytycznych Bayernowi ;)

13.09.2022 07:15

Jutro Bayern gra szczególnie dla polskich kibiców klubu i oby o tym zawodnicy wiedzieli ;). Bardzo ważne spotkanie, które koniecznie trzeba wygrać.
@obiektywizm zazdro! I obyś wrócił z bananem na twarzy :)

12.09.2022 22:06

Żeby na stronie Bayernu akceptowalne było trzymanie kciuków za strzelanie bramki przez zawodnika rywala i przeciwnika - chore.

12.09.2022 21:50

Chciałoby się tak o nas powiedzieć i obyśmy w tym sezonie jednak jeszcze mogli tak powiedzieć.

12.09.2022 15:21

Niech może Mueller krzyknie do Mane żeby uważał na spalone ;)

12.09.2022 15:15

Póki co brak wypożyczenia wydaje się być dobrym ruchem, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej w trakcie trwania sezonu.

12.09.2022 14:39

Ja za to mam nadzieję, że Bayern zamknie gęby fanbojom Lewego.

12.09.2022 14:31

Dla Stuttgart ten wynik to totalny bonus więc nie ma co dziwić się, że cieszą się z niego.

12.09.2022 13:01

Oby tymi wszystkimi wypowiedziami klub nie osiągnął celu odwrotnego od zamierzonego.

12.09.2022 12:59

Przecież wyraźnie jest napisane, że to wyróżnienie za wyjątkowe osiągniecie.

12.09.2022 12:54

To chyba optymalna 11 na jutro i pewnie tak wyjdziemy jeśli nic niespodziewanego nie wydarzy się.

12.09.2022 12:51

Dla mnie obie decyzje błędne. Ani nie było faulu na Kimmichu, ani nie powinno być karnego dla VfB, bo De Ligt nie faulował. Takie brednie o jakimś lobby powinno być piętnowane i mam nadzieję, że Bayern na to odpowie.

12.09.2022 12:45

@Lampo może plotki, może nie, tak czy siak są to niepokojące doniesienia i wcale bym ich niestety nie wykluczał na starcie.

12.09.2022 09:10

Obyśmy po meczu nawet nie pamiętali kto je prowadził.

11.09.2022 20:47

Jeśli w środę dopiszemy 3 punkty to wjedziemy na autostradę do 1 miejsca w grupie.

11.09.2022 20:46

@Marienplatz dokładnie :)))

11.09.2022 17:21

@Lampo smutne, ale niestety prawdziwe

11.09.2022 17:20

@Marienplatz zawsze może wejść i pobić te rekordy jak już wynik będzie rozstrzygnięty na naszą korzyść

11.09.2022 17:17

Najgorsi są hejterzy Bayernu, którzy wychodzą z nor po każdym niekorzystnym meczu. Jak gra i wyniki są ok to siedzą cicho, a jak jest jakieś niepowodzenie to wylewają swoje „mądrości” i żółć.

11.09.2022 17:08

Sorry, ale nie będę oceniał sezonu po 6 kolejkach, bo to nie ma żadnego sensu. Jak Bayern we wtorek ogra 8arce to nagle Lewy zejdzie półkę niżej i jednak nie będzie nic dawał ?

11.09.2022 14:54

Jeden błąd i zaczyna się wypominanie ceny, klasyka.

11.09.2022 14:51

No tak mistrzowie świata czy dwukrotni zdobywcy potrójnej korony to nie ta półka co Lewy.

11.09.2022 14:50

Powinny mu te bramki czy rekordy dodawać pewności siebie i liczę, że we wtorek dorzuci kolejne rekordy.

11.09.2022 14:48

Dobre informacje, bo będziemy go bardzo potrzebowali we wtorek.

11.09.2022 14:45

Mam nadzieje, że Brazzo czy Kahn złożyli wizytę w szatni po ostatnim spotkaniu żeby wyjaśnić gdzie są i czego się od nich oczekuje.

11.09.2022 13:49

Oby tylko po meczu Lewy nie cieszył się z tego powrotu.

11.09.2022 13:47

Tel jak dostaje szanse to pokazuje się z dobrej strony i mam nadzieje, że tych szans będzie dostawał coraz więcej.

11.09.2022 13:12

Nagelsmann już powinien mieć kilka planów na wtorek, a nie próbować coś wymyślić w niedziele…

11.09.2022 10:48

@Gwzd44 nie wiem czy gdzieś indziej bardziej umniejsza się Bayernowi niż na stronie…Bayernu :]

11.09.2022 10:10

Zawsze taki błąd zniekształca cały występ, ale i tak nie ma być z czego zadowolony.

11.09.2022 10:06

Oceny niestety słuszne, zawodnicy spisali się bardzo słabo.

11.09.2022 10:04

Widać, że są w formie i dobrze weszli w sezon. Fakt, grali z samymi słabeuszami, ale i z takimi trzeba wygrać, a nie… remisować.
We wtorek musi wyjść na boisko zupełnie inny Bayern jeśli chce wygrać.

11.09.2022 10:01

Jest z kogo wybierać do tytułu rozczarowania meczu. Chyba zacząłbym od Kimmicha i Gnabry’go, ale i Mueller niezły kabaret odstawiał. Najmniej najgorzej chyba Tel i

Edytowano : 2022-09-10 18:54:04

Mazraoui

10.09.2022 18:53

Duży zawód, bardzo słaba gra i w pełni zasłużona strata punktów niestety. We wtorek trzeba liczyć na zupełnie inne zaangażowanie i motywacje.

10.09.2022 17:45

Beznadzieja, jeśli to zasłona przed meczem z 8arcą to naprawdę świetna, bo można pomyśleć, że jesteśmy bez formy i gramy siano.

10.09.2022 17:25

Kolejna strata punktów i druga w pełni zasłużona. Nie wygląda to dobrze.

10.09.2022 17:20

Tuchel pewnie po toku by wyleciał jak zawsze, mega konfliktowy

10.09.2022 17:15

Oby z Musiala nic nie było

10.09.2022 17:10

Kimmich jest chyba po jakiejś ostrej imprezie

10.09.2022 17:07

Ale fart

10.09.2022 17:02

Ale Gnabry spaprał, powinno być 3:1

10.09.2022 16:50

Musiala!!!

10.09.2022 16:48

Ładnie uderzył, błąd Daviesa :/.

10.09.2022 16:45

Fatalnie Kimmich, wielbłąd! Dla mnie tam nic nie było, mega fart.

10.09.2022 16:40

Musiala jakiś słabo skoncentrowany, dużo strat i niedokładności

10.09.2022 16:12