Żeby nie uciekł ? Ciekawe. Nie znam przypadku ucieczki z klubu.
15.09.2022 20:51
Przy tych prognozach to trzeba brać zawsze spory margines błędu.
15.09.2022 20:46
@Marienplatz boki zrywać
15.09.2022 20:45
Czy ten Pablo Thiam z Herthy to ten sam Pablo Thiam co grał kiedyś w Bayernie ?
15.09.2022 14:13
Widać, że walczy o nowy kontrakt i na pewno dobrze zrobiła ma konkurencja i rywalizacja w składzie, bo od początku sezonu jest w wysokiej formie.
15.09.2022 14:06
Bardzo stykowa sytuacja, kontakt na pewno był, ale Dembele też go wyraźnie szukał i może przez to sędziowie podjęli taką decyzje. Nie był zainteresowany kontynowaniem akcji, jak zobaczył nogę to miał jeden plan na jej zakończenie.
Oczywiście tak jak napisał @dellas17 gdyby to było w drugą stronę to pewnie inaczej bym na to patrzył ;)
15.09.2022 12:11
Bardzo fajna, tak jak zielona z poprzedniego sezonu.
15.09.2022 12:03
Za spotkanie z 8arcą zasłużył na szanse w sobotę.
15.09.2022 10:49
@cokolwiek heh, faktycznie nie zwróciłem uwagi na ten drobniutki "szczegół" ;)
15.09.2022 09:53
Bardzo dobre informacje, ale spokojnie mogą zagrać de Ligt i ktoś z dwójki Stanisic/Mazraoui by nie podejmować zbędnego ryzyka.
15.09.2022 09:23
Bramka Haalanda jak dla mnie.
15.09.2022 09:18
Jest progres i spora poprawa w względem pierwszej kolejki. Jak BL ma uciekać lidze włoskiej i gonić hiszpańską to trzeba punktować.
15.09.2022 09:02
Może niech klub w szatni puszcza zawodnikom przed spotkaniami BL hymn CL ;)
15.09.2022 07:53
Sam Mueller w innym wywiadzie mówił, że w BL odpuszcza się dodatkowy sprint i chce się trochę mniej, itp. więc nie ma w tej narracji spójności ;). Zobaczymy w sobotę jaka będzie motywacja i zaangażowanie.
15.09.2022 07:51
Nie widać póki co na horyzoncie żadnego konkretnego kandydata do zastąpienia Manu.
15.09.2022 07:47
@Sven no niemożliwe, po prostu szok. Nie do pomyślenia żeby w polskim patodziennikarstwie stosowano podwójne standardy ;)
15.09.2022 07:17
I Lipsk i bvb powinni ugrać coś więcej, ale frajerstwo ma swoją cenę.
Edytowano : 2022-09-14 23:47:11
Zarówno Real jak i $ity grali totalną padakę.
14.09.2022 23:46
@hoven no niestety jest kilka psychofanów Lewego czy kibiców 8arcy, którzy stale prowokują i wyciągają temat Lewego i coraz więcej osób jest już tym zmęczona.
Mane wygląda bardzo słabo, ale nie ma co dziwić się, że dzień po zwycięstwie w CL w takim spotkaniu kibice cieszą się ze zwycięstwa zamiast szukać negatywów.
14.09.2022 19:50
Przykrył czapką wszystkich Gavich czy innych Pedrich. Brawo za kolejny dobry występ.
14.09.2022 16:42
Bayern będący bez formy wygrywa z 8arcą, która jest w formie - to mówi wszystko.
Mieli trochę więcej z gry w pierwszej połowie, ale jak Bayern tylko trochę mocniej podkręcił tempo to rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść, a później 8arca już nie była w stanie zagrozić Bayernowi. Więcej pokory Pedri mógłby mieć.
Edytowano : 2022-09-14 14:48:59
@dickinosn85 na CN ograją nas na miękko ? Wolne żarty. W życiu, kolejny raz przejedziemy się po nich. Jeśli nasza forma będzie szła do góry to ogolimy ich na zaciągniętym ręcznym.
14.09.2022 14:42
Tel może zagrać za Manez z Augsburgiem, bo potrzebuje chyba Senegalczyk trochę odpoczynku.
14.09.2022 14:27
Prędzej BL zmniejszy dystans do LL niż LL do PL.
14.09.2022 14:12
@vonBaron widziałem i jest to naprawdę wręcz żenujące i uwłaczające zawodu dziennikarza. Ta obsesja, brak rzetelności i obiektywizmu jest poniżej krytyki.
14.09.2022 12:17
Średnie informacje, ale na szczęście za chwile będzie przerwa reprezentacyjna.
14.09.2022 12:13
Akurat wtedy kiedy przyjechali kibice 8arcy, którzy królują w takich akcjach, przypadek ? A tak na serio to słabo i oby sprawcy zostali złapani.
14.09.2022 11:15
@admin fakty i statystki nigdy nie przekonają kogoś kto chce po prostu wierzyć bardzo w coś innego :)
14.09.2022 11:09
Oby to nic poważnego, ale na szczęście jest jeszcze Stanisic czy Mazraoui, którzy spokojnie "wystarczą" w następnych spotkaniach.
14.09.2022 11:01
Bardzo dobre zawody w wykonaniu Upamecano, w Lipsku też kilka razy nakrywał czapką Lewego i wczoraj ją ponownie wyciągnął.
14.09.2022 10:49
2 bramka dla Bayernu odebrała wszystkie chęci 8arcelonie, aż byłem tych trochę zdziwiony, bo myślałem, że ruszą do przodu, a oni wydawali się zadowoleni z...przegrywania.
14.09.2022 10:46
Upa jest największym zwycięzcą wczorajszego spotkania, a można było mieć przed meczem obawy o jego występ.
14.09.2022 10:42
Kogo na stronie kibiców Bayernu obchodzi terminarz 8arcelony ? My gramy w październiku 8 spotkań, w tym spotkanie np. z bvb. I takie tłumaczenie 8arcy jest niepoważne, ale dla ich kibiców to nic nowego.
14.09.2022 10:32
@xeremeleque dalej nie widzę w tych słowach niczego niestosownego. Lekka wypowiedz z uśmiechem, nie ma co popadać w paranoje.
14.09.2022 09:32
@xeremeleque a znasz oryginalną i całą wypowiedz ? Wiesz w takim tonie padła i na jakie pytanie była to odpowiedz ? Nasze media dalej są w histerii i będą pisać o kpieniu z Lewego czy wbijania szpilki i inne tego typu brednie.
14.09.2022 08:38
Dziwne te oceny Kickera dla Tela i Musiali.
14.09.2022 07:52
Akurat Kimmichowi ta nominacja zdecydowanie nie groziła ;)
14.09.2022 07:50
8arcelona nic nie straciła ? Być może, ale potwierdziła opinie, że jej dobry start w sezonie wynika tylko z tego, że grali z samymi ogórkami jakich w BL ze świecą szukać. Pierwszy silniejszy rywal w średniej formie i zderzenie się ze ścianą. Psychofani Lewego najwiecej stracili.
Edytowano : 2022-09-14 07:23:54
No i jeszcze hejterzy i osoby źle życzące Bayernowi dużo stracili :D
14.09.2022 07:12
Najgorzej chyba Lewy :D
14.09.2022 01:13
Dawno nie cieszyło mnie tak żadne zwycięstwo w grupie! To nasze patodziennikarstwo zostało zgaszone.
14.09.2022 01:12
Oby zarówno w przypadku Pavarda jak i Lucasa skończyło się tylko na strachu.
14.09.2022 01:09
No to Goretzka wyjaśnił ten urojony temat. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
14.09.2022 01:08
Piękny wieczór! Bayern pokonuje 8arce, Lewy bez gola. A do tego reszta zespołów z BL ze zwycięstwami. Brawo, brawo, brawo!!!!!!
14.09.2022 01:01
Najmocniejsza 11, będzie dobrze!
13.09.2022 20:07
Najtrudniejsze zadanie będzie miał Davies żeby powstrzymać Dembele, który jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Oby Nagelsmann jasno mu nakazał żeby dzisiaj nie zapędzał się do przodu.
13.09.2022 18:13
Obyśmy dzisiaj widzieli te kilka dodatkowych procent, których ostatnio brakowało w spotkaniach w BL.
13.09.2022 15:17
Silny skład i już wiadomo czemu Zvonarek nie grał dla FCBII.
13.09.2022 13:19
@Patryk233 w 9 na 10 przypadków są to farmazony, ale co jakiś czas jakiś przeciek okazuje się prawdą.
13.09.2022 12:20
@bayern1987dwa dziwne byłoby gdyby był z tego zadowolony :D
13.09.2022 12:17
No to dzisiaj niech hucznie świętuje te urodziny i niech sam sobie sprawie prezent albo dwa :)
13.09.2022 12:15
Sane w takich meczach chce, a Musiala to zawsze odrobina magii, a dzisiaj trzeba będzie poczarować żeby osiągnąć korzystny wynik.
13.09.2022 12:01
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione. Trzymam kciuki żeby Mueller dobił dzisiaj do liczby 10 jeśli chodzi o bramki strzelne 8arcelonie.
13.09.2022 11:59
Mam nadzieję, że dzisiaj jednak nie będą w stanie ;)
13.09.2022 11:10
W końcu, oby to był taki przełomowy mecz i początek zwycięskiej serii.
13.09.2022 11:08
Oby to wszystko to nie było takie wszystko jak np. w spotkaniach z VfB czy Unionem...
13.09.2022 09:58
Kibice 8arcy są tak pyszałkowaci przed dzisiejszym meczem, że jest to wręcz groteskowe. Musi dzisiaj Bayern to wygrać i utrzeć nosa - wtedy zapomnę ostatnie wpadki ;)
13.09.2022 09:14
Szkoda, że Coman wypadł, bo mimo jego sporych braków przydałby się żeby pokręcić defensywą 8arcy.
13.09.2022 08:55
@Spajkowy bez przesady, nie wszystkich wypocin dotyczy ta wiara. Dotyczy ona tylko tych wypocin krytycznych Bayernowi ;)
13.09.2022 07:15
Jutro Bayern gra szczególnie dla polskich kibiców klubu i oby o tym zawodnicy wiedzieli ;). Bardzo ważne spotkanie, które koniecznie trzeba wygrać.
@obiektywizm zazdro! I obyś wrócił z bananem na twarzy :)
12.09.2022 22:06
Żeby na stronie Bayernu akceptowalne było trzymanie kciuków za strzelanie bramki przez zawodnika rywala i przeciwnika - chore.
12.09.2022 21:50
Chciałoby się tak o nas powiedzieć i obyśmy w tym sezonie jednak jeszcze mogli tak powiedzieć.
12.09.2022 15:21
Niech może Mueller krzyknie do Mane żeby uważał na spalone ;)
12.09.2022 15:15
Póki co brak wypożyczenia wydaje się być dobrym ruchem, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej w trakcie trwania sezonu.
12.09.2022 14:39
Ja za to mam nadzieję, że Bayern zamknie gęby fanbojom Lewego.
12.09.2022 14:31
Dla Stuttgart ten wynik to totalny bonus więc nie ma co dziwić się, że cieszą się z niego.
12.09.2022 13:01
Oby tymi wszystkimi wypowiedziami klub nie osiągnął celu odwrotnego od zamierzonego.
12.09.2022 12:59
Przecież wyraźnie jest napisane, że to wyróżnienie za wyjątkowe osiągniecie.
12.09.2022 12:54
To chyba optymalna 11 na jutro i pewnie tak wyjdziemy jeśli nic niespodziewanego nie wydarzy się.
12.09.2022 12:51
Dla mnie obie decyzje błędne. Ani nie było faulu na Kimmichu, ani nie powinno być karnego dla VfB, bo De Ligt nie faulował. Takie brednie o jakimś lobby powinno być piętnowane i mam nadzieję, że Bayern na to odpowie.
12.09.2022 12:45
@Lampo może plotki, może nie, tak czy siak są to niepokojące doniesienia i wcale bym ich niestety nie wykluczał na starcie.
12.09.2022 09:10
Obyśmy po meczu nawet nie pamiętali kto je prowadził.
11.09.2022 20:47
Jeśli w środę dopiszemy 3 punkty to wjedziemy na autostradę do 1 miejsca w grupie.
11.09.2022 20:46
@Marienplatz dokładnie :)))
11.09.2022 17:21
@Lampo smutne, ale niestety prawdziwe
11.09.2022 17:20
@Marienplatz zawsze może wejść i pobić te rekordy jak już wynik będzie rozstrzygnięty na naszą korzyść
11.09.2022 17:17
Najgorsi są hejterzy Bayernu, którzy wychodzą z nor po każdym niekorzystnym meczu. Jak gra i wyniki są ok to siedzą cicho, a jak jest jakieś niepowodzenie to wylewają swoje „mądrości” i żółć.
11.09.2022 17:08
Sorry, ale nie będę oceniał sezonu po 6 kolejkach, bo to nie ma żadnego sensu. Jak Bayern we wtorek ogra 8arce to nagle Lewy zejdzie półkę niżej i jednak nie będzie nic dawał ?
11.09.2022 14:54
Jeden błąd i zaczyna się wypominanie ceny, klasyka.
11.09.2022 14:51
No tak mistrzowie świata czy dwukrotni zdobywcy potrójnej korony to nie ta półka co Lewy.
11.09.2022 14:50
Powinny mu te bramki czy rekordy dodawać pewności siebie i liczę, że we wtorek dorzuci kolejne rekordy.
11.09.2022 14:48
Dobre informacje, bo będziemy go bardzo potrzebowali we wtorek.
11.09.2022 14:45
Mam nadzieje, że Brazzo czy Kahn złożyli wizytę w szatni po ostatnim spotkaniu żeby wyjaśnić gdzie są i czego się od nich oczekuje.
11.09.2022 13:49
Oby tylko po meczu Lewy nie cieszył się z tego powrotu.
11.09.2022 13:47
Tel jak dostaje szanse to pokazuje się z dobrej strony i mam nadzieje, że tych szans będzie dostawał coraz więcej.
11.09.2022 13:12
Nagelsmann już powinien mieć kilka planów na wtorek, a nie próbować coś wymyślić w niedziele…
11.09.2022 10:48
@Gwzd44 nie wiem czy gdzieś indziej bardziej umniejsza się Bayernowi niż na stronie…Bayernu :]
11.09.2022 10:10
Zawsze taki błąd zniekształca cały występ, ale i tak nie ma być z czego zadowolony.
11.09.2022 10:06
Oceny niestety słuszne, zawodnicy spisali się bardzo słabo.
11.09.2022 10:04
Widać, że są w formie i dobrze weszli w sezon. Fakt, grali z samymi słabeuszami, ale i z takimi trzeba wygrać, a nie… remisować.
We wtorek musi wyjść na boisko zupełnie inny Bayern jeśli chce wygrać.
11.09.2022 10:01
Jest z kogo wybierać do tytułu rozczarowania meczu. Chyba zacząłbym od Kimmicha i Gnabry’go, ale i Mueller niezły kabaret odstawiał. Najmniej najgorzej chyba Tel i
Edytowano : 2022-09-10 18:54:04
Mazraoui
10.09.2022 18:53
Duży zawód, bardzo słaba gra i w pełni zasłużona strata punktów niestety. We wtorek trzeba liczyć na zupełnie inne zaangażowanie i motywacje.
10.09.2022 17:45
Beznadzieja, jeśli to zasłona przed meczem z 8arcą to naprawdę świetna, bo można pomyśleć, że jesteśmy bez formy i gramy siano.
10.09.2022 17:25
Kolejna strata punktów i druga w pełni zasłużona. Nie wygląda to dobrze.
10.09.2022 17:20
Tuchel pewnie po toku by wyleciał jak zawsze, mega konfliktowy
10.09.2022 17:15
Oby z Musiala nic nie było
10.09.2022 17:10
Kimmich jest chyba po jakiejś ostrej imprezie
10.09.2022 17:07
Ale fart
10.09.2022 17:02
Ale Gnabry spaprał, powinno być 3:1
10.09.2022 16:50
Musiala!!!
10.09.2022 16:48
Ładnie uderzył, błąd Daviesa :/.
10.09.2022 16:45
Fatalnie Kimmich, wielbłąd! Dla mnie tam nic nie było, mega fart.
10.09.2022 16:40
Musiala jakiś słabo skoncentrowany, dużo strat i niedokładności
Żeby nie uciekł ? Ciekawe. Nie znam przypadku ucieczki z klubu.
15.09.2022 20:51
Przy tych prognozach to trzeba brać zawsze spory margines błędu.
15.09.2022 20:46
@Marienplatz boki zrywać
15.09.2022 20:45
Czy ten Pablo Thiam z Herthy to ten sam Pablo Thiam co grał kiedyś w Bayernie ?
15.09.2022 14:13
Widać, że walczy o nowy kontrakt i na pewno dobrze zrobiła ma konkurencja i rywalizacja w składzie, bo od początku sezonu jest w wysokiej formie.
15.09.2022 14:06
Bardzo stykowa sytuacja, kontakt na pewno był, ale Dembele też go wyraźnie szukał i może przez to sędziowie podjęli taką decyzje. Nie był zainteresowany kontynowaniem akcji, jak zobaczył nogę to miał jeden plan na jej zakończenie.
Oczywiście tak jak napisał @dellas17 gdyby to było w drugą stronę to pewnie inaczej bym na to patrzył ;)
15.09.2022 12:11
Bardzo fajna, tak jak zielona z poprzedniego sezonu.
15.09.2022 12:03
Za spotkanie z 8arcą zasłużył na szanse w sobotę.
15.09.2022 10:49
@cokolwiek heh, faktycznie nie zwróciłem uwagi na ten drobniutki "szczegół" ;)
15.09.2022 09:53
Bardzo dobre informacje, ale spokojnie mogą zagrać de Ligt i ktoś z dwójki Stanisic/Mazraoui by nie podejmować zbędnego ryzyka.
15.09.2022 09:23
Bramka Haalanda jak dla mnie.
15.09.2022 09:18
Jest progres i spora poprawa w względem pierwszej kolejki. Jak BL ma uciekać lidze włoskiej i gonić hiszpańską to trzeba punktować.
15.09.2022 09:02
Może niech klub w szatni puszcza zawodnikom przed spotkaniami BL hymn CL ;)
15.09.2022 07:53
Sam Mueller w innym wywiadzie mówił, że w BL odpuszcza się dodatkowy sprint i chce się trochę mniej, itp. więc nie ma w tej narracji spójności ;). Zobaczymy w sobotę jaka będzie motywacja i zaangażowanie.
15.09.2022 07:51
Nie widać póki co na horyzoncie żadnego konkretnego kandydata do zastąpienia Manu.
15.09.2022 07:47
@Sven no niemożliwe, po prostu szok. Nie do pomyślenia żeby w polskim patodziennikarstwie stosowano podwójne standardy ;)
15.09.2022 07:17
I Lipsk i bvb powinni ugrać coś więcej, ale frajerstwo ma swoją cenę.
Edytowano : 2022-09-14 23:47:11
Zarówno Real jak i $ity grali totalną padakę.
14.09.2022 23:46
@hoven no niestety jest kilka psychofanów Lewego czy kibiców 8arcy, którzy stale prowokują i wyciągają temat Lewego i coraz więcej osób jest już tym zmęczona.
Mane wygląda bardzo słabo, ale nie ma co dziwić się, że dzień po zwycięstwie w CL w takim spotkaniu kibice cieszą się ze zwycięstwa zamiast szukać negatywów.
14.09.2022 19:50
Przykrył czapką wszystkich Gavich czy innych Pedrich. Brawo za kolejny dobry występ.
14.09.2022 16:42
Bayern będący bez formy wygrywa z 8arcą, która jest w formie - to mówi wszystko.
Mieli trochę więcej z gry w pierwszej połowie, ale jak Bayern tylko trochę mocniej podkręcił tempo to rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść, a później 8arca już nie była w stanie zagrozić Bayernowi. Więcej pokory Pedri mógłby mieć.
Edytowano : 2022-09-14 14:48:59
@dickinosn85 na CN ograją nas na miękko ? Wolne żarty. W życiu, kolejny raz przejedziemy się po nich. Jeśli nasza forma będzie szła do góry to ogolimy ich na zaciągniętym ręcznym.
14.09.2022 14:42
Tel może zagrać za Manez z Augsburgiem, bo potrzebuje chyba Senegalczyk trochę odpoczynku.
14.09.2022 14:27
Prędzej BL zmniejszy dystans do LL niż LL do PL.
14.09.2022 14:12
@vonBaron widziałem i jest to naprawdę wręcz żenujące i uwłaczające zawodu dziennikarza. Ta obsesja, brak rzetelności i obiektywizmu jest poniżej krytyki.
14.09.2022 12:17
Średnie informacje, ale na szczęście za chwile będzie przerwa reprezentacyjna.
14.09.2022 12:13
Akurat wtedy kiedy przyjechali kibice 8arcy, którzy królują w takich akcjach, przypadek ? A tak na serio to słabo i oby sprawcy zostali złapani.
14.09.2022 11:15
@admin fakty i statystki nigdy nie przekonają kogoś kto chce po prostu wierzyć bardzo w coś innego :)
14.09.2022 11:09
Oby to nic poważnego, ale na szczęście jest jeszcze Stanisic czy Mazraoui, którzy spokojnie "wystarczą" w następnych spotkaniach.
14.09.2022 11:01
Bardzo dobre zawody w wykonaniu Upamecano, w Lipsku też kilka razy nakrywał czapką Lewego i wczoraj ją ponownie wyciągnął.
14.09.2022 10:49
2 bramka dla Bayernu odebrała wszystkie chęci 8arcelonie, aż byłem tych trochę zdziwiony, bo myślałem, że ruszą do przodu, a oni wydawali się zadowoleni z...przegrywania.
14.09.2022 10:46
Upa jest największym zwycięzcą wczorajszego spotkania, a można było mieć przed meczem obawy o jego występ.
14.09.2022 10:42
Kogo na stronie kibiców Bayernu obchodzi terminarz 8arcelony ? My gramy w październiku 8 spotkań, w tym spotkanie np. z bvb. I takie tłumaczenie 8arcy jest niepoważne, ale dla ich kibiców to nic nowego.
14.09.2022 10:32
@xeremeleque dalej nie widzę w tych słowach niczego niestosownego. Lekka wypowiedz z uśmiechem, nie ma co popadać w paranoje.
14.09.2022 09:32
@xeremeleque a znasz oryginalną i całą wypowiedz ? Wiesz w takim tonie padła i na jakie pytanie była to odpowiedz ? Nasze media dalej są w histerii i będą pisać o kpieniu z Lewego czy wbijania szpilki i inne tego typu brednie.
14.09.2022 08:38
Dziwne te oceny Kickera dla Tela i Musiali.
14.09.2022 07:52
Akurat Kimmichowi ta nominacja zdecydowanie nie groziła ;)
14.09.2022 07:50
8arcelona nic nie straciła ? Być może, ale potwierdziła opinie, że jej dobry start w sezonie wynika tylko z tego, że grali z samymi ogórkami jakich w BL ze świecą szukać. Pierwszy silniejszy rywal w średniej formie i zderzenie się ze ścianą. Psychofani Lewego najwiecej stracili.
Edytowano : 2022-09-14 07:23:54
No i jeszcze hejterzy i osoby źle życzące Bayernowi dużo stracili :D
14.09.2022 07:12
Najgorzej chyba Lewy :D
14.09.2022 01:13
Dawno nie cieszyło mnie tak żadne zwycięstwo w grupie! To nasze patodziennikarstwo zostało zgaszone.
14.09.2022 01:12
Oby zarówno w przypadku Pavarda jak i Lucasa skończyło się tylko na strachu.
14.09.2022 01:09
No to Goretzka wyjaśnił ten urojony temat. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
14.09.2022 01:08
Piękny wieczór! Bayern pokonuje 8arce, Lewy bez gola. A do tego reszta zespołów z BL ze zwycięstwami. Brawo, brawo, brawo!!!!!!
14.09.2022 01:01
Najmocniejsza 11, będzie dobrze!
13.09.2022 20:07
Najtrudniejsze zadanie będzie miał Davies żeby powstrzymać Dembele, który jest w naprawdę dobrej dyspozycji. Oby Nagelsmann jasno mu nakazał żeby dzisiaj nie zapędzał się do przodu.
13.09.2022 18:13
Obyśmy dzisiaj widzieli te kilka dodatkowych procent, których ostatnio brakowało w spotkaniach w BL.
13.09.2022 15:17
Silny skład i już wiadomo czemu Zvonarek nie grał dla FCBII.
13.09.2022 13:19
@Patryk233 w 9 na 10 przypadków są to farmazony, ale co jakiś czas jakiś przeciek okazuje się prawdą.
13.09.2022 12:20
@bayern1987dwa dziwne byłoby gdyby był z tego zadowolony :D
13.09.2022 12:17
No to dzisiaj niech hucznie świętuje te urodziny i niech sam sobie sprawie prezent albo dwa :)
13.09.2022 12:15
Sane w takich meczach chce, a Musiala to zawsze odrobina magii, a dzisiaj trzeba będzie poczarować żeby osiągnąć korzystny wynik.
13.09.2022 12:01
Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione. Trzymam kciuki żeby Mueller dobił dzisiaj do liczby 10 jeśli chodzi o bramki strzelne 8arcelonie.
13.09.2022 11:59
Mam nadzieję, że dzisiaj jednak nie będą w stanie ;)
13.09.2022 11:10
W końcu, oby to był taki przełomowy mecz i początek zwycięskiej serii.
13.09.2022 11:08
Oby to wszystko to nie było takie wszystko jak np. w spotkaniach z VfB czy Unionem...
13.09.2022 09:58
Kibice 8arcy są tak pyszałkowaci przed dzisiejszym meczem, że jest to wręcz groteskowe. Musi dzisiaj Bayern to wygrać i utrzeć nosa - wtedy zapomnę ostatnie wpadki ;)
13.09.2022 09:14
Szkoda, że Coman wypadł, bo mimo jego sporych braków przydałby się żeby pokręcić defensywą 8arcy.
13.09.2022 08:55
@Spajkowy bez przesady, nie wszystkich wypocin dotyczy ta wiara. Dotyczy ona tylko tych wypocin krytycznych Bayernowi ;)
13.09.2022 07:15
Jutro Bayern gra szczególnie dla polskich kibiców klubu i oby o tym zawodnicy wiedzieli ;). Bardzo ważne spotkanie, które koniecznie trzeba wygrać.
@obiektywizm zazdro! I obyś wrócił z bananem na twarzy :)
12.09.2022 22:06
Żeby na stronie Bayernu akceptowalne było trzymanie kciuków za strzelanie bramki przez zawodnika rywala i przeciwnika - chore.
12.09.2022 21:50
Chciałoby się tak o nas powiedzieć i obyśmy w tym sezonie jednak jeszcze mogli tak powiedzieć.
12.09.2022 15:21
Niech może Mueller krzyknie do Mane żeby uważał na spalone ;)
12.09.2022 15:15
Póki co brak wypożyczenia wydaje się być dobrym ruchem, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej w trakcie trwania sezonu.
12.09.2022 14:39
Ja za to mam nadzieję, że Bayern zamknie gęby fanbojom Lewego.
12.09.2022 14:31
Dla Stuttgart ten wynik to totalny bonus więc nie ma co dziwić się, że cieszą się z niego.
12.09.2022 13:01
Oby tymi wszystkimi wypowiedziami klub nie osiągnął celu odwrotnego od zamierzonego.
12.09.2022 12:59
Przecież wyraźnie jest napisane, że to wyróżnienie za wyjątkowe osiągniecie.
12.09.2022 12:54
To chyba optymalna 11 na jutro i pewnie tak wyjdziemy jeśli nic niespodziewanego nie wydarzy się.
12.09.2022 12:51
Dla mnie obie decyzje błędne. Ani nie było faulu na Kimmichu, ani nie powinno być karnego dla VfB, bo De Ligt nie faulował. Takie brednie o jakimś lobby powinno być piętnowane i mam nadzieję, że Bayern na to odpowie.
12.09.2022 12:45
@Lampo może plotki, może nie, tak czy siak są to niepokojące doniesienia i wcale bym ich niestety nie wykluczał na starcie.
12.09.2022 09:10
Obyśmy po meczu nawet nie pamiętali kto je prowadził.
11.09.2022 20:47
Jeśli w środę dopiszemy 3 punkty to wjedziemy na autostradę do 1 miejsca w grupie.
11.09.2022 20:46
@Marienplatz dokładnie :)))
11.09.2022 17:21
@Lampo smutne, ale niestety prawdziwe
11.09.2022 17:20
@Marienplatz zawsze może wejść i pobić te rekordy jak już wynik będzie rozstrzygnięty na naszą korzyść
11.09.2022 17:17
Najgorsi są hejterzy Bayernu, którzy wychodzą z nor po każdym niekorzystnym meczu. Jak gra i wyniki są ok to siedzą cicho, a jak jest jakieś niepowodzenie to wylewają swoje „mądrości” i żółć.
11.09.2022 17:08
Sorry, ale nie będę oceniał sezonu po 6 kolejkach, bo to nie ma żadnego sensu. Jak Bayern we wtorek ogra 8arce to nagle Lewy zejdzie półkę niżej i jednak nie będzie nic dawał ?
11.09.2022 14:54
Jeden błąd i zaczyna się wypominanie ceny, klasyka.
11.09.2022 14:51
No tak mistrzowie świata czy dwukrotni zdobywcy potrójnej korony to nie ta półka co Lewy.
11.09.2022 14:50
Powinny mu te bramki czy rekordy dodawać pewności siebie i liczę, że we wtorek dorzuci kolejne rekordy.
11.09.2022 14:48
Dobre informacje, bo będziemy go bardzo potrzebowali we wtorek.
11.09.2022 14:45
Mam nadzieje, że Brazzo czy Kahn złożyli wizytę w szatni po ostatnim spotkaniu żeby wyjaśnić gdzie są i czego się od nich oczekuje.
11.09.2022 13:49
Oby tylko po meczu Lewy nie cieszył się z tego powrotu.
11.09.2022 13:47
Tel jak dostaje szanse to pokazuje się z dobrej strony i mam nadzieje, że tych szans będzie dostawał coraz więcej.
11.09.2022 13:12
Nagelsmann już powinien mieć kilka planów na wtorek, a nie próbować coś wymyślić w niedziele…
11.09.2022 10:48
@Gwzd44 nie wiem czy gdzieś indziej bardziej umniejsza się Bayernowi niż na stronie…Bayernu :]
11.09.2022 10:10
Zawsze taki błąd zniekształca cały występ, ale i tak nie ma być z czego zadowolony.
11.09.2022 10:06
Oceny niestety słuszne, zawodnicy spisali się bardzo słabo.
11.09.2022 10:04
Widać, że są w formie i dobrze weszli w sezon. Fakt, grali z samymi słabeuszami, ale i z takimi trzeba wygrać, a nie… remisować.
We wtorek musi wyjść na boisko zupełnie inny Bayern jeśli chce wygrać.
11.09.2022 10:01
Jest z kogo wybierać do tytułu rozczarowania meczu. Chyba zacząłbym od Kimmicha i Gnabry’go, ale i Mueller niezły kabaret odstawiał. Najmniej najgorzej chyba Tel i
Edytowano : 2022-09-10 18:54:04
Mazraoui
10.09.2022 18:53
Duży zawód, bardzo słaba gra i w pełni zasłużona strata punktów niestety. We wtorek trzeba liczyć na zupełnie inne zaangażowanie i motywacje.
10.09.2022 17:45
Beznadzieja, jeśli to zasłona przed meczem z 8arcą to naprawdę świetna, bo można pomyśleć, że jesteśmy bez formy i gramy siano.
10.09.2022 17:25
Kolejna strata punktów i druga w pełni zasłużona. Nie wygląda to dobrze.
10.09.2022 17:20
Tuchel pewnie po toku by wyleciał jak zawsze, mega konfliktowy
10.09.2022 17:15
Oby z Musiala nic nie było
10.09.2022 17:10
Kimmich jest chyba po jakiejś ostrej imprezie
10.09.2022 17:07
Ale fart
10.09.2022 17:02
Ale Gnabry spaprał, powinno być 3:1
10.09.2022 16:50
Musiala!!!
10.09.2022 16:48
Ładnie uderzył, błąd Daviesa :/.
10.09.2022 16:45
Fatalnie Kimmich, wielbłąd! Dla mnie tam nic nie było, mega fart.
10.09.2022 16:40
Musiala jakiś słabo skoncentrowany, dużo strat i niedokładności
10.09.2022 16:12