@Sopariev tak niewiele trzeba żeby zyskać na wartości i zostać docenionym przez kibiców tutaj, wystarczy... odejść :). Zyskuje się na jakości, szacunku.
23.09.2022 08:55
@Moe masz racje, dokładnie z EHC Red Bull Monachium
23.09.2022 08:31
Nie przy Pepie, Flicku czy Nagelsmannie więc może taki trener nie objawił się dla Sane.
22.09.2022 20:49
Kariery może mu zabraknąć. Ma warunki do tego, ale głowa daleko od Robbery.
22.09.2022 19:59
Oby rzeczywiście nic groźnego i szybko wrócił do treningów, bo w końcu zaczął dostawać szanse i szkoda jakby miał wypaść na jakiś czas.
22.09.2022 15:07
Trzymam kciuki żeby sobie poradził, ale rozum podpowiada coś innego.
22.09.2022 13:30
W pełni zgadzam się z krytyką Babbela i oby Kimmich ogarnął się, bo ostatnio zaczyna irytować swoim zachowaniem na boisku.
22.09.2022 12:07
Mógłby sobie odpuść (a raczej Flick) te mecze w reprezentacji, bo Jamal to młody organizm i żeby nie został zniszczony przez za dużą liczbę gier. Dopiero co miał uraz w klubie, teraz kolejny, a za chwile październik i kolejna ogromna liczba spotkań gdzie będzie narażony na kolejne urazy. Musi być prowadzony z głową żeby nie zrobić mu krzywdy, Bayernowi i reprezentacji Niemiec.
22.09.2022 12:02
@Sopariev oby, ale nie wiem czy inni będą zainteresowani w tym przeszkadzaniu skoro Hiszpanie chcą rozgrywać mecze ligowe poza Hiszpanią.
22.09.2022 11:52
Mecze towarzyskie sztucznie upakowane w jakieś pseudo rozgrywki.
22.09.2022 11:30
@Sopariev Hiszpanie czy Włosi już się sprzedali i nawet krajowe puchary rozgrywają za granicą więc obawiam się, że zwycięży siła pieniądza.
22.09.2022 11:23
Jeśli nie będzie żadnych komplikacji i będą dostępni na mecz z Bayerem to Bayern nie będzie mógł narzekać na ich wcześniejszy powrót do Monachium przed zbliżającym się maratonem spotkań.
22.09.2022 10:24
Nie wiem co gorsze, zostanie z niczym czy z Tuchelem, który zostawi klub z niczym poza konfliktami.
22.09.2022 09:40
Jeśli jakiś piłkarz byłby zadowolony z małej ilości minut to świadczyłoby to o braku ambicji, za Flicka też Lucas czy Roca publicznie "narzekali" na ilość swoich minut. Co nie zmienia faktu, że krzesło Nagelsmanna nagrzewa się w bardzo szybkim tempie.
22.09.2022 08:14
Ciekawe czy ten nowy etap będzie zaczynał w Monachium, mam nadzieję, że tak.
22.09.2022 08:00
Bayern musi wybierać między dżumą a cholerą
22.09.2022 07:57
Innego publicznego przekazu być nie może, jest to jedyne rozsądne stanowisko. A co będzie w najbliższej przyszłości to zupełnie inna kwestia, wszystko jest możliwe.
22.09.2022 07:52
Najważniejsze, że z Monachium wyjechał na tarczy :)
21.09.2022 20:07
Prawdopodobieństwo przedłużenia umowy wynosi 150%
21.09.2022 18:17
Będą mieli więcej czasu żeby pomyśleć jak wyciągnąć Bayern z dołka.
21.09.2022 15:10
Jeśli Nagelsmann nie miał doświadczenia to co dopiero można powiedzieć o Flicku jak przejmował zespół jako tymczasowy trener na kilka spotkań - zerowe doświadczenie w dużym klubie. Więc tutaj nie ma reguły.
21.09.2022 13:58
Nie łatwa sytuacja Bayernu i słabe wyniki zbiegły się z regularną gra Sabitzera. Przypadek ? ;)
A tak na serio to akurat do Sabitzera i jego zaangażowania większych pretensji mieć nie można.
21.09.2022 13:51
Tak, Bayern to jest top i jedna wpadka w CL tego nie przekreśla. Zresztą wystarczy spojrzeć na klubowy ranking uefa, gdzie Juve jest nawet za... United.
21.09.2022 13:47
Terminarz nie ma znaczenia ? Przy tak napiętym grafiku, graniu co 3 dni i zbliżającymi się MŚ to właśnie terminarz ma ogromne znaczenie.
21.09.2022 12:52
Niestety Bayern zagrał zupełnie inaczej - bez serca, bez pasji, bez ambicji i bez zaangażowania.
21.09.2022 10:41
Nasi zawodnicy powinni poćwiczyć z Lea Schueller wykończenie sytuacji sam na sam.
21.09.2022 10:38
Jeśli trener nie potrafi skutecznie wymóc na zawodnikach zaangażowania to i tak ostatecznie ponosi za to odpowiedzialność. Skoro pozwolił sobie wejść zawodnikom na głowę to teraz już ciężko będzie to zmienić. Jestem totalnym przeciwnikiem Tuchela i nie wróżę żadnych sukcesów w przypadku jego nominacji i krótką przygodę zakończoną w konflikcie i rozbitą szatnią.
21.09.2022 10:29
Gikiewicz - no co za niespodzianka ;)
21.09.2022 08:22
To, że ktoś błyszczy w piłkarskim średniaku nie oznacza, że nadaje się do gry w topowym klubie i to nawet jeśli chodzi tylko o pozycje drugiego bramkarza.
Poza tym rola głębokiego rezerwowego nie dla każdego jest kusząca mimo, że chodzi o wielki Bayern.
20.09.2022 21:14
Juve jest pod względem wielkości klubu i poziomu sportowego po prostu półkę niżej.
20.09.2022 21:09
Innego wyboru być nie mogło, sierpień to by l kolejny świetny miesiąc w wykonaniu Musiali.
20.09.2022 15:05
Najlepiej to jak Nagelsmann i klub postawi Kimmicha do pionu.
20.09.2022 14:38
Wydaje się, że te urazy to na szczęście nic poważnego.
20.09.2022 14:30
Super informacje, bo przed zbliżającym się maratonem będzie potrzebna każda para nóg.
20.09.2022 12:11
Oby tyle samo wróciło i było do dyspozycji Nagelsmanna.
20.09.2022 11:48
10 mistrzostw z rzędu jest temu "winne".
20.09.2022 11:44
Przyjadą ze zgrupowań i czasu na przygotowania praktycznie nie będzie i tutaj dużo będzie zależało od zawodników i tego czy chcą pomóc Nagelsmannowi.
20.09.2022 10:56
Ocena dyrektora sportowego ciekawa - komplement i bura w jednym :)
20.09.2022 10:54
Trzymam kciuki za szybką aklimatyzacją, poznanie partnerów i schematów gry żeby mógł stanowić o sile Vitesse.
20.09.2022 10:08
Kimmich sam wybierał zwycięzcę.
19.09.2022 22:34
A gdyby Bayern nie dopuścił do tych sytuacji to Lewy nie miał by czego zmarnować.
19.09.2022 20:28
Tak jak lubię i kibicuję takim romantycznym historią jak ta z Leicester, to jednak nie kosztem Bayernu ;).
19.09.2022 15:36
Przecież niczego innego publicznie powiedzieć nie może. @hoven myślisz, że Nagelsmann nie zdaje sobie sprawy, że po takiej serii i grze jego pozycja jest zagrożona, a Bayern może rozglądać się za następcą ? Każdy trener na dzień przed zwolnieniem ma pełne poparcie klubu.
19.09.2022 14:33
No tak bo Mane to rasowy klasyczny napastnik, 9 pełną gębą. A nie, czekaj.
19.09.2022 14:17
Większe straty finansowe są w słabych wynikach sportowych więc nikt nie będzie zwracał uwagi ile trzeba będzie wypłacić Nagelsmannowi, bo i tak będzie to bardziej "opłacało się".
19.09.2022 13:13
Na niektórych zdjęciach widać gęstą atmosferę, że można ją kroić nożem. Tradycja, sponsor - wyjście bez względu na okoliczności musiało odbyć się, ale widać, że klimat do świętowania średni.
19.09.2022 12:11
$ity czy p$g jeszcze nigdy nie wygrały CL. United ostatnia wygra w 2008, 8arca 2015, a Juve 1996 ;)
19.09.2022 11:20
Może jeszcze warto go ściągnąć z powrotem na 9 ;)
19.09.2022 11:09
@Mathias Sebastian Hoeness czeka :)
19.09.2022 10:10
Człowiek orkiestra w reprezentacji Kanady - od obrony do środkowego napastnika ;)
19.09.2022 10:07
@bayern1987dwa to Kimmich chyba marzy o byciu bawarskim Mbappe, grający trener ustalający skład i zmiany. Słabo to wróży na przyszłość skoro Nagelsmann doprowadził do takiej sytuacji, jeśli te doniesienia potwierdzą się.
19.09.2022 10:03
@hoven to chociaż raz jego nieudolność wyszła na dobre Bayernowi.
18.09.2022 23:12
@josh1982 a Lucas to gdzie gra ?
18.09.2022 22:09
@WayeThe ktoś albo coś czuwało nad Bayernem, że finalnie ten Dest do nas nie trafił.
18.09.2022 22:06
Takich charakterów teraz ze świecą szukać we współczesnej piłce. Niech De Ligt chociaż w połowie zapisze się w historii Bayernu jak Robben to już będzie dobrze.
18.09.2022 22:03
@Marienplatz kolejny komentarz poniżej krytyki, obraźliwy w kierunku piłkarza Bayernu.
18.09.2022 17:40
@hoven a nie będzie odbierania słoneczek albo uśmieszków zamiast dawania czegoś ? ;)
18.09.2022 16:55
Hejterzy Bayernu marzyli o gwizdach, ale ich marzenie nie spełniło się. A Lewy zasłużył na oklaski i zakończenie meczu z porażką i zerową zdobyczą bramkową :)
18.09.2022 16:52
No to czas na wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do piłkarzy.
18.09.2022 16:49
W poprzednim sezonie z Lewym jak wyglądała końcówka sezonu ? Porażka w lidze z Mainz i remisy ze Stuttgartem i Wolfsburgiem. Do tego dwumecz z Villarrealem. To nie brak Lewego jest naszym problemem.
18.09.2022 12:24
Tuchel to byłaby większa porażka od Kovaca
18.09.2022 12:00
@Prezes42 ławka, trybuny, treningi z FCBII, kary finansowe - wszystko to może mieć miejsce, ale musi być na to zgoda góry.
@Reeken89 to napewno i może dać większy mandat trenerowi do zrobienia porządku.
18.09.2022 10:59
No spoko, widać, że trochę im to lata koło tyłka. Może jakieś treningi z FCBII albo kary finansowe - w końcu chodzi tylko o pieniądze więc to ich najbardziej ruszy.
18.09.2022 10:53
Teraz taki Effenberg przydałby się w szatni żeby zrobić porządek.
18.09.2022 10:49
Nie wygląda to dobrze, a to spotkanie nic nie da jeśli JN stracił szatnie. Obym się mylił, bo lubię Nagelsmanna, ale wygląda to jak początek końca. Istotne też będzie stanowisko klubu i za kim staną. Jeśli staną za trenerem to będą musiały być wyciągnięte jakieś konsekwencje to tych co robią gnój w szatni. Gorące tygodnie przed nami.
18.09.2022 10:46
Szkoda, że tej frustracji czy niezadowolenia nie widać w meczach BL.
18.09.2022 10:39
Chyba sam wynik odpowiada za te mega wysokie oceny, bo z przebiegu gry aż tak świetnie nie było.
18.09.2022 09:49
Kimmich w CL, a Kimmich w BL to dwóch różnych piłkarzy. Zresztą jak większość naszych graczy.
18.09.2022 09:46
To samo słyszymy od 4 spotkań…
18.09.2022 09:38
Ocena Mane to podsumowanie jego formy i ostatnich kilku występów.
18.09.2022 09:33
@Marienplatz to, że coś się dzieje to każdy widzi (nie wiem czy jest ktoś kto myśli inaczej) i ma prawo niepokoić się, bo po ostatnich spotkaniach ciężko o optymizm jeśli chodzi i dalszą cześć sezonu. Niestety mamy wywalone na BL (pewnie przez ostatnie sukcesy) i tylko na CL zawodnicy chcą się spocić, a to już spory problem Nagelsmanna.
17.09.2022 20:45
@Marienplatz czyli jak wygrywamy to wyśmiewamy, bo to liga farmerów i liliputów i szydzimy z rekordmajstra, a jak nie idzie to wielkie halo i pole do krytyki ? Bardzo to wygodne.
17.09.2022 20:35
A co nagle wszyscy tak zaczęli doceniać BL ? Przecież liczy się tylko CL czy coś się zmieniło ?
17.09.2022 20:00
Matko jakie to jest tendencyjne i żenujące. Do zrzygania będą w kółko to samo pytanie zadawać.
17.09.2022 19:57
Dzisiaj skończyliśmy serie kolejnych spotkań w BL ze zdobytą bramką
17.09.2022 19:24
No to jakieś osiągniecie to jest jakby nie było ;). Historia dzieje się na naszych oczach.
17.09.2022 19:14
Pewnie, że nie da wygrać się taką grą, brak zaangażowania i brak liderów, którzy wstrząsną drużyną w momentach kiedy nie idzie. Nagelsmann niestety też nie ogarnia i znak zapytania z meczu na mecz staje się coraz większy.
17.09.2022 19:04
Dzisiaj tej jakości nie było tylko bylejakość w naszym wykonaniu.
17.09.2022 18:57
Okienko bardzo dobre tylko trener nie potrafi tego wykorzystać niestety.
17.09.2022 17:48
Źle to wygląda, bardzo źle. Mają o czym myśleć w klubie podczas nadchodzącej przerwy. Coś nie działa, a JN nie potrafi tego ustawić.
17.09.2022 17:44
Oby Augsburg spuchnął, bo inaczej tego nie widzę z taką grą
17.09.2022 17:00
Znowu chyba włączone zaangażowanie na BL i odpuszczanie, bo to tylko liga.
17.09.2022 15:57
Gikiewicz znowu zaczyna swój szoł
17.09.2022 15:47
Bez niespodzianek i liczę, że przy korzystnym wyniku szanse dostanie Tell, Gravenberch czy Stanisic.
17.09.2022 14:38
Co za różnorodność.
17.09.2022 13:47
Goretzka jest 2 lata dłużej w klubie i ma tyle samo spotkań co Sane ? Coś mi nie pasuje. TM podaje, że Goretzka ma 144 występy w Bayernie.
17.09.2022 13:03
Nie za bardzo widzę powody do tej euforii, szczególnie po ostatnich wynikach i grze w BL.
17.09.2022 12:07
Dobrze, że zaraz przerwa reprezentacyjna to Coman będzie mógł dojść do siebie przed nadchodzącym maratonem.
17.09.2022 11:54
Gravenberch za Kimmicha i Tel za Mane.
17.09.2022 11:52
Jeśli nie spartoli występu to może częściej być wystawiany przy rotacji w dalszej części sezonu.
17.09.2022 09:20
To nadal jest 1,5 mln straty ;)
16.09.2022 19:00
Ten bym widział Gravenbercha za Kimmicha jutro.
16.09.2022 18:48
Mane jeszcze będzie decydował o ważnych zwycięstwach. Jest po naprawdę wyczerpującym sezonie gdzie walczył do końca we wszystkich rozgrywkach + Puchar Afryki. Brak formy na początku sezonu jakoś przeżyje jeśli potem będzie błyszczał w półfinałach i finałach CL.
16.09.2022 18:37
@Ivan7 chyba coś w tym jest co piszesz
16.09.2022 12:11
Los nam trochę oddał tego co nam zabrał w poprzednich spotkaniach ;)
16.09.2022 12:09
Xavi nie martw się, zaraz sobie odbijecie na jakiś górkach z Elche czy Mallorca i znowu będziecie wielcy dla polskich nastolatek ;)
16.09.2022 12:07
Bayern przepchnął to zwycięstwo tak jak Real czy $ity. Być może Nagelsmann wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu i formę buduje na decydującą część sezonu, a nie na początku żeby później gasnąc z miesiąca na miesiąc.
16.09.2022 11:25
Należy mu się taka nagroda w postaci szansy występu od początku.
16.09.2022 10:38
Dziwny wybór, cale $ity jak i De Bruyne zagrali bardzo słabe spotkanie.
16.09.2022 10:35
Wczorajsze 4 bramki od Lecha przyczyniły się do tego powołania ? ;)
@Sopariev tak niewiele trzeba żeby zyskać na wartości i zostać docenionym przez kibiców tutaj, wystarczy... odejść :). Zyskuje się na jakości, szacunku.
23.09.2022 08:55
@Moe masz racje, dokładnie z EHC Red Bull Monachium
23.09.2022 08:31
Nie przy Pepie, Flicku czy Nagelsmannie więc może taki trener nie objawił się dla Sane.
22.09.2022 20:49
Kariery może mu zabraknąć. Ma warunki do tego, ale głowa daleko od Robbery.
22.09.2022 19:59
Oby rzeczywiście nic groźnego i szybko wrócił do treningów, bo w końcu zaczął dostawać szanse i szkoda jakby miał wypaść na jakiś czas.
22.09.2022 15:07
Trzymam kciuki żeby sobie poradził, ale rozum podpowiada coś innego.
22.09.2022 13:30
W pełni zgadzam się z krytyką Babbela i oby Kimmich ogarnął się, bo ostatnio zaczyna irytować swoim zachowaniem na boisku.
22.09.2022 12:07
Mógłby sobie odpuść (a raczej Flick) te mecze w reprezentacji, bo Jamal to młody organizm i żeby nie został zniszczony przez za dużą liczbę gier. Dopiero co miał uraz w klubie, teraz kolejny, a za chwile październik i kolejna ogromna liczba spotkań gdzie będzie narażony na kolejne urazy. Musi być prowadzony z głową żeby nie zrobić mu krzywdy, Bayernowi i reprezentacji Niemiec.
22.09.2022 12:02
@Sopariev oby, ale nie wiem czy inni będą zainteresowani w tym przeszkadzaniu skoro Hiszpanie chcą rozgrywać mecze ligowe poza Hiszpanią.
22.09.2022 11:52
Mecze towarzyskie sztucznie upakowane w jakieś pseudo rozgrywki.
22.09.2022 11:30
@Sopariev Hiszpanie czy Włosi już się sprzedali i nawet krajowe puchary rozgrywają za granicą więc obawiam się, że zwycięży siła pieniądza.
22.09.2022 11:23
Jeśli nie będzie żadnych komplikacji i będą dostępni na mecz z Bayerem to Bayern nie będzie mógł narzekać na ich wcześniejszy powrót do Monachium przed zbliżającym się maratonem spotkań.
22.09.2022 10:24
Nie wiem co gorsze, zostanie z niczym czy z Tuchelem, który zostawi klub z niczym poza konfliktami.
22.09.2022 09:40
Jeśli jakiś piłkarz byłby zadowolony z małej ilości minut to świadczyłoby to o braku ambicji, za Flicka też Lucas czy Roca publicznie "narzekali" na ilość swoich minut. Co nie zmienia faktu, że krzesło Nagelsmanna nagrzewa się w bardzo szybkim tempie.
22.09.2022 08:14
Ciekawe czy ten nowy etap będzie zaczynał w Monachium, mam nadzieję, że tak.
22.09.2022 08:00
Bayern musi wybierać między dżumą a cholerą
22.09.2022 07:57
Innego publicznego przekazu być nie może, jest to jedyne rozsądne stanowisko. A co będzie w najbliższej przyszłości to zupełnie inna kwestia, wszystko jest możliwe.
22.09.2022 07:52
Najważniejsze, że z Monachium wyjechał na tarczy :)
21.09.2022 20:07
Prawdopodobieństwo przedłużenia umowy wynosi 150%
21.09.2022 18:17
Będą mieli więcej czasu żeby pomyśleć jak wyciągnąć Bayern z dołka.
21.09.2022 15:10
Jeśli Nagelsmann nie miał doświadczenia to co dopiero można powiedzieć o Flicku jak przejmował zespół jako tymczasowy trener na kilka spotkań - zerowe doświadczenie w dużym klubie. Więc tutaj nie ma reguły.
21.09.2022 13:58
Nie łatwa sytuacja Bayernu i słabe wyniki zbiegły się z regularną gra Sabitzera. Przypadek ? ;)
A tak na serio to akurat do Sabitzera i jego zaangażowania większych pretensji mieć nie można.
21.09.2022 13:51
Tak, Bayern to jest top i jedna wpadka w CL tego nie przekreśla. Zresztą wystarczy spojrzeć na klubowy ranking uefa, gdzie Juve jest nawet za... United.
21.09.2022 13:47
Terminarz nie ma znaczenia ? Przy tak napiętym grafiku, graniu co 3 dni i zbliżającymi się MŚ to właśnie terminarz ma ogromne znaczenie.
21.09.2022 12:52
Niestety Bayern zagrał zupełnie inaczej - bez serca, bez pasji, bez ambicji i bez zaangażowania.
21.09.2022 10:41
Nasi zawodnicy powinni poćwiczyć z Lea Schueller wykończenie sytuacji sam na sam.
21.09.2022 10:38
Jeśli trener nie potrafi skutecznie wymóc na zawodnikach zaangażowania to i tak ostatecznie ponosi za to odpowiedzialność. Skoro pozwolił sobie wejść zawodnikom na głowę to teraz już ciężko będzie to zmienić. Jestem totalnym przeciwnikiem Tuchela i nie wróżę żadnych sukcesów w przypadku jego nominacji i krótką przygodę zakończoną w konflikcie i rozbitą szatnią.
21.09.2022 10:29
Gikiewicz - no co za niespodzianka ;)
21.09.2022 08:22
To, że ktoś błyszczy w piłkarskim średniaku nie oznacza, że nadaje się do gry w topowym klubie i to nawet jeśli chodzi tylko o pozycje drugiego bramkarza.
Poza tym rola głębokiego rezerwowego nie dla każdego jest kusząca mimo, że chodzi o wielki Bayern.
20.09.2022 21:14
Juve jest pod względem wielkości klubu i poziomu sportowego po prostu półkę niżej.
20.09.2022 21:09
Innego wyboru być nie mogło, sierpień to by l kolejny świetny miesiąc w wykonaniu Musiali.
20.09.2022 15:05
Najlepiej to jak Nagelsmann i klub postawi Kimmicha do pionu.
20.09.2022 14:38
Wydaje się, że te urazy to na szczęście nic poważnego.
20.09.2022 14:30
Super informacje, bo przed zbliżającym się maratonem będzie potrzebna każda para nóg.
20.09.2022 12:11
Oby tyle samo wróciło i było do dyspozycji Nagelsmanna.
20.09.2022 11:48
10 mistrzostw z rzędu jest temu "winne".
20.09.2022 11:44
Przyjadą ze zgrupowań i czasu na przygotowania praktycznie nie będzie i tutaj dużo będzie zależało od zawodników i tego czy chcą pomóc Nagelsmannowi.
20.09.2022 10:56
Ocena dyrektora sportowego ciekawa - komplement i bura w jednym :)
20.09.2022 10:54
Trzymam kciuki za szybką aklimatyzacją, poznanie partnerów i schematów gry żeby mógł stanowić o sile Vitesse.
20.09.2022 10:08
Kimmich sam wybierał zwycięzcę.
19.09.2022 22:34
A gdyby Bayern nie dopuścił do tych sytuacji to Lewy nie miał by czego zmarnować.
19.09.2022 20:28
Tak jak lubię i kibicuję takim romantycznym historią jak ta z Leicester, to jednak nie kosztem Bayernu ;).
19.09.2022 15:36
Przecież niczego innego publicznie powiedzieć nie może. @hoven myślisz, że Nagelsmann nie zdaje sobie sprawy, że po takiej serii i grze jego pozycja jest zagrożona, a Bayern może rozglądać się za następcą ? Każdy trener na dzień przed zwolnieniem ma pełne poparcie klubu.
19.09.2022 14:33
No tak bo Mane to rasowy klasyczny napastnik, 9 pełną gębą. A nie, czekaj.
19.09.2022 14:17
Większe straty finansowe są w słabych wynikach sportowych więc nikt nie będzie zwracał uwagi ile trzeba będzie wypłacić Nagelsmannowi, bo i tak będzie to bardziej "opłacało się".
19.09.2022 13:13
Na niektórych zdjęciach widać gęstą atmosferę, że można ją kroić nożem. Tradycja, sponsor - wyjście bez względu na okoliczności musiało odbyć się, ale widać, że klimat do świętowania średni.
19.09.2022 12:11
$ity czy p$g jeszcze nigdy nie wygrały CL. United ostatnia wygra w 2008, 8arca 2015, a Juve 1996 ;)
19.09.2022 11:20
Może jeszcze warto go ściągnąć z powrotem na 9 ;)
19.09.2022 11:09
@Mathias Sebastian Hoeness czeka :)
19.09.2022 10:10
Człowiek orkiestra w reprezentacji Kanady - od obrony do środkowego napastnika ;)
19.09.2022 10:07
@bayern1987dwa to Kimmich chyba marzy o byciu bawarskim Mbappe, grający trener ustalający skład i zmiany. Słabo to wróży na przyszłość skoro Nagelsmann doprowadził do takiej sytuacji, jeśli te doniesienia potwierdzą się.
19.09.2022 10:03
@hoven to chociaż raz jego nieudolność wyszła na dobre Bayernowi.
18.09.2022 23:12
@josh1982 a Lucas to gdzie gra ?
18.09.2022 22:09
@WayeThe ktoś albo coś czuwało nad Bayernem, że finalnie ten Dest do nas nie trafił.
18.09.2022 22:06
Takich charakterów teraz ze świecą szukać we współczesnej piłce. Niech De Ligt chociaż w połowie zapisze się w historii Bayernu jak Robben to już będzie dobrze.
18.09.2022 22:03
@Marienplatz kolejny komentarz poniżej krytyki, obraźliwy w kierunku piłkarza Bayernu.
18.09.2022 17:40
@hoven a nie będzie odbierania słoneczek albo uśmieszków zamiast dawania czegoś ? ;)
18.09.2022 16:55
Hejterzy Bayernu marzyli o gwizdach, ale ich marzenie nie spełniło się. A Lewy zasłużył na oklaski i zakończenie meczu z porażką i zerową zdobyczą bramkową :)
18.09.2022 16:52
No to czas na wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do piłkarzy.
18.09.2022 16:49
W poprzednim sezonie z Lewym jak wyglądała końcówka sezonu ? Porażka w lidze z Mainz i remisy ze Stuttgartem i Wolfsburgiem. Do tego dwumecz z Villarrealem. To nie brak Lewego jest naszym problemem.
18.09.2022 12:24
Tuchel to byłaby większa porażka od Kovaca
18.09.2022 12:00
@Prezes42 ławka, trybuny, treningi z FCBII, kary finansowe - wszystko to może mieć miejsce, ale musi być na to zgoda góry.
@Reeken89 to napewno i może dać większy mandat trenerowi do zrobienia porządku.
18.09.2022 10:59
No spoko, widać, że trochę im to lata koło tyłka. Może jakieś treningi z FCBII albo kary finansowe - w końcu chodzi tylko o pieniądze więc to ich najbardziej ruszy.
18.09.2022 10:53
Teraz taki Effenberg przydałby się w szatni żeby zrobić porządek.
18.09.2022 10:49
Nie wygląda to dobrze, a to spotkanie nic nie da jeśli JN stracił szatnie. Obym się mylił, bo lubię Nagelsmanna, ale wygląda to jak początek końca. Istotne też będzie stanowisko klubu i za kim staną. Jeśli staną za trenerem to będą musiały być wyciągnięte jakieś konsekwencje to tych co robią gnój w szatni. Gorące tygodnie przed nami.
18.09.2022 10:46
Szkoda, że tej frustracji czy niezadowolenia nie widać w meczach BL.
18.09.2022 10:39
Chyba sam wynik odpowiada za te mega wysokie oceny, bo z przebiegu gry aż tak świetnie nie było.
18.09.2022 09:49
Kimmich w CL, a Kimmich w BL to dwóch różnych piłkarzy. Zresztą jak większość naszych graczy.
18.09.2022 09:46
To samo słyszymy od 4 spotkań…
18.09.2022 09:38
Ocena Mane to podsumowanie jego formy i ostatnich kilku występów.
18.09.2022 09:33
@Marienplatz to, że coś się dzieje to każdy widzi (nie wiem czy jest ktoś kto myśli inaczej) i ma prawo niepokoić się, bo po ostatnich spotkaniach ciężko o optymizm jeśli chodzi i dalszą cześć sezonu. Niestety mamy wywalone na BL (pewnie przez ostatnie sukcesy) i tylko na CL zawodnicy chcą się spocić, a to już spory problem Nagelsmanna.
17.09.2022 20:45
@Marienplatz czyli jak wygrywamy to wyśmiewamy, bo to liga farmerów i liliputów i szydzimy z rekordmajstra, a jak nie idzie to wielkie halo i pole do krytyki ? Bardzo to wygodne.
17.09.2022 20:35
A co nagle wszyscy tak zaczęli doceniać BL ? Przecież liczy się tylko CL czy coś się zmieniło ?
17.09.2022 20:00
Matko jakie to jest tendencyjne i żenujące. Do zrzygania będą w kółko to samo pytanie zadawać.
17.09.2022 19:57
Dzisiaj skończyliśmy serie kolejnych spotkań w BL ze zdobytą bramką
17.09.2022 19:24
No to jakieś osiągniecie to jest jakby nie było ;). Historia dzieje się na naszych oczach.
17.09.2022 19:14
Pewnie, że nie da wygrać się taką grą, brak zaangażowania i brak liderów, którzy wstrząsną drużyną w momentach kiedy nie idzie. Nagelsmann niestety też nie ogarnia i znak zapytania z meczu na mecz staje się coraz większy.
17.09.2022 19:04
Dzisiaj tej jakości nie było tylko bylejakość w naszym wykonaniu.
17.09.2022 18:57
Okienko bardzo dobre tylko trener nie potrafi tego wykorzystać niestety.
17.09.2022 17:48
Źle to wygląda, bardzo źle. Mają o czym myśleć w klubie podczas nadchodzącej przerwy. Coś nie działa, a JN nie potrafi tego ustawić.
17.09.2022 17:44
Oby Augsburg spuchnął, bo inaczej tego nie widzę z taką grą
17.09.2022 17:00
Znowu chyba włączone zaangażowanie na BL i odpuszczanie, bo to tylko liga.
17.09.2022 15:57
Gikiewicz znowu zaczyna swój szoł
17.09.2022 15:47
Bez niespodzianek i liczę, że przy korzystnym wyniku szanse dostanie Tell, Gravenberch czy Stanisic.
17.09.2022 14:38
Co za różnorodność.
17.09.2022 13:47
Goretzka jest 2 lata dłużej w klubie i ma tyle samo spotkań co Sane ? Coś mi nie pasuje. TM podaje, że Goretzka ma 144 występy w Bayernie.
17.09.2022 13:03
Nie za bardzo widzę powody do tej euforii, szczególnie po ostatnich wynikach i grze w BL.
17.09.2022 12:07
Dobrze, że zaraz przerwa reprezentacyjna to Coman będzie mógł dojść do siebie przed nadchodzącym maratonem.
17.09.2022 11:54
Gravenberch za Kimmicha i Tel za Mane.
17.09.2022 11:52
Jeśli nie spartoli występu to może częściej być wystawiany przy rotacji w dalszej części sezonu.
17.09.2022 09:20
To nadal jest 1,5 mln straty ;)
16.09.2022 19:00
Ten bym widział Gravenbercha za Kimmicha jutro.
16.09.2022 18:48
Mane jeszcze będzie decydował o ważnych zwycięstwach. Jest po naprawdę wyczerpującym sezonie gdzie walczył do końca we wszystkich rozgrywkach + Puchar Afryki. Brak formy na początku sezonu jakoś przeżyje jeśli potem będzie błyszczał w półfinałach i finałach CL.
16.09.2022 18:37
@Ivan7 chyba coś w tym jest co piszesz
16.09.2022 12:11
Los nam trochę oddał tego co nam zabrał w poprzednich spotkaniach ;)
16.09.2022 12:09
Xavi nie martw się, zaraz sobie odbijecie na jakiś górkach z Elche czy Mallorca i znowu będziecie wielcy dla polskich nastolatek ;)
16.09.2022 12:07
Bayern przepchnął to zwycięstwo tak jak Real czy $ity. Być może Nagelsmann wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu i formę buduje na decydującą część sezonu, a nie na początku żeby później gasnąc z miesiąca na miesiąc.
16.09.2022 11:25
Należy mu się taka nagroda w postaci szansy występu od początku.
16.09.2022 10:38
Dziwny wybór, cale $ity jak i De Bruyne zagrali bardzo słabe spotkanie.
16.09.2022 10:35
Wczorajsze 4 bramki od Lecha przyczyniły się do tego powołania ? ;)
16.09.2022 10:32