DieRoten.pl

Sonda: Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

fot. PodStadionem.pl
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, zapytaliśmy Was, jak monachijczycy poradzą sobie w fazie grupowej rozgrywek Champions League. Pytanie brzmiało następująco:

Jak Bayern poradzi sobie w fazie grupowej LM?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 38 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach!

Przypominamy, że rywalami klubu ze stolicy Bawarii w bieżącej edycji Ligi Mistrzów w grupie C są takie zespoły jak FC Barcelona, Viktoria Pilzno oraz Inter.

Nie owijając już w bawełnę, przejdźmy do wyników ankiety. Blisko 92% użytkowników uznało, że Bayern pewnie awansuje z pierwszego miejsca do 1/8 finału Champions League. Z kolei 5% głosujących wskazało, że „Bawarczycy” zajmą drugie miejsce.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

 

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim jest zakończone pod koniec sierpnia letnie okienko transferowe w wykonaniu klubu ze stolicy Bawarii. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Źródło: DieRotenPL
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...