DieRoten.pl

Baumgart krytykuje Ligę Narodów

fot.
Reklama

W ramach rozpoczętej niedawno pierwszej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej, rozegranych zostanie wiele spotkań w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA.

Jeśli mowa o wspomnianych wyżej rozgrywkach Ligi Narodów UEFA, nie wszyscy trenerzy, a nawet piłkarze są fanami tej rywalizacji. Wystarczy podkreślić, że choć nie rozegrano jeszcze żadnego meczu, to w ostatnich 2 dniach problemów nabawiło się trzech graczy pierwszej drużyny Bayernu…

W dzisiejszym wywiadzie dla magazynu „Kicker”, krytycznie do rozgrywek tych odniósł się trener 1. FC Koeln, czyli Steffen Baumgart, który podkreślił, że turniej tylko i wyłącznie szkodzi zawodnikom i wnosi nic pożytecznego.

− Nadeszła ta przerwa. Liga Narodów? Jak dla mnie to tylko szkodzi zawodnikom, którzy tracą ważny czas na regenerację – powiedział Baumgart.

− To nie są roboty. To są zupełnie niepotrzebne rozgrywki. Nie widziałem jeszcze żadnego meczu. Nie interesuje mnie to. Obserwuję, jak grali moi chłopcy, ale nie siedzę przed telewizorempodsumował trener Kolonii.

Jeśli mowa o zawodnikach Bayernu Monachium, to w najbliższym czasie w Lidze Narodów UEFA ze swoimi reprezentacjami będzie walczyć 10 reprezentantów pierwszej drużyny rekordowego mistrza Niemiec.

Źródło: FN
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...