DieRoten.pl
Reklama

Musiala wznowił treningi

fot. Shutterstock.com\Saolab Press
Reklama

Dobre wiadomości docierają do nas prosto z ośrodka treningowego niemieckiej reprezentacji narodowej, która już jutro zagra z reprezentacją Węgier.

Jak poinformował dziś dziennikarz Kerry Hau z niemieckiego portalu „Sport1”, po krótkiej przerwie spowodowanej niegroźnym urazem, do treningów z pierwszym zespołem powrócił już utalentowany Jamal Musiala.

Przypomnijmy raz jeszcze – podczas wtorkowego treningu 19-latek zderzył się z Thomasem Muellerem i był zmuszony przerwać zajęcia z kolegami. Na całe szczęście wykonane badania potwierdziły tylko niegroźną kontuzję pomocnika Bayernu Monachium.

Tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, aby popularnie określany przez kibiców „Bambi” zagrał w nadchodzącym spotkaniu Ligi Narodów przeciwko Węgrom (początek starcia na Red Bull Arenie w Lipsku o 20:45).

Biorąc pod uwagę wczorajsze przewidywane jedenastki „Kickera”, Jamal co prawda nie znalazł się w XI, ale wówczas wielką niewiadomą pozostawał jeszcze jego powrót do treningów. Można zakładać, że teraz Musiala będzie jednym z głównych kandydatów do gry od samego początku.

 

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...