DieRoten.pl

Trimmel: Taktycznie spisaliśmy się doskonale

04.09.2022, 08:34:31
DieRoten.pl

Nie dalej jak wczoraj, swoje piąte oficjalne spotkanie w ramach nowego sezonu rozgrywek pierwszej Bundesligi rozegrali zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Juliana Nagelsmanna była jedna z rewelacji tego sezonu Bundesligi, czyli Union Berlin. Stołeczny klub jak można było się spodziewać postawił się monachijczykom i wywalczył jeden punkt, remisując 1:1.

Po zakończeniu spotkania, w pomeczowym wywiadzie dla telewizji „Sky” na temat starcia z mistrzami NIemiec wypowiedział się kapitan berlińczyków, czyli Christopher Trimmel, który podkreślił, że plan drużyny został spełniony w stu procentach, zaś taktycznie wszyscy spisali się doskonale.

– Kiedy osiągasz taki rezultat w meczu z Bayernem, zwłaszcza w obronie, to ten punkt jest dla Ciebie czymś dobrym. Taktycznie to było doskonałe z naszej strony, nie staliśmy się pasywni, ale byliśmy aktywni wobec piłki – powiedział Trimmel.

– Taki był plan, zostawiliśmy im mało miejsca. Ruszyliśmy do przodu z naszymi kontratakami. Wykonaliśmy nasze założenia i plan meczowy w stu procentach – podsumował Christopher Trimmel.

Podopieczni Juliana Nagelsmanna na przygotowania do kolejnego spotkania będą mieli niewiele czasu, albowiem już w najbliższą środę czeka ich pierwszy mecz fazy grupowej elitarnych rozgrywek Champions League. Rywalem monachijczyków będzie Inter (początek o 21:00).

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)04.09.2022 21:56
Brawo dla Berlina. Nie przestraszyli się i odważnie zagrali.
04.09.2022 17:34
Wielkie brawa dla Uniony za ten mecz, nie wystraszyli się nas i zagrali bardzo dobre zawody. Ich miejsce w tabeli nie jest przypadkowe.
04.09.2022 11:19
Święta prawda, JN został przeczytany i nie przygotował planu awaryjnego albo czegoś żeby zaskoczyć rywala. A gra Unionu była do przewidzenia.
04.09.2022 11:05
Jeszcze raz gratulacje dla rywala dobre zawody.