DieRoten.pl

Bayern pytał Rangnicka o Ronaldo

fot. Photogenica
Reklama

W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych plotek transferowych w związku z nadchodzącym sezonem 2022/23 − wiele z nich dotyczy również Bayernu Monachium.

Jeśli mowa o ekipie rekordowego mistrza Niemiec, to jednym z wielu tematów pozostaje między innymi kwestia dalszej przyszłości Joshuy Zirkzee.

W najnowszym odcinku podcastu „Bayern Insider”, prowadzący Chrisitan Falk wraz z Tobim Altschaefflem odnieśli się do licznych doniesień związanych chociażby z Cristiano Ronaldo czy też innymi zawodnikami. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje.

Joshua Zirkzee

Transfer Joshuy Zirkzee do włoskiej Bologna FC jest nieunikniony. Bayern zarobi 8,5 mln euro na sprzedaży Holendra. Mistrzowie Niemiec wynegocjowali także klauzulę odkupu w wysokości maksymalnie do 25 mln euro.

Cristiano Ronaldo

Bayern kontaktował się z Ralfem Rangnickiem ws. potencjalnego transferu Ronaldo. Fakt, że Portugalczyk mógłby zepsuć atmosferę w szatni, był jednym z głównych powodów, dla których „Bawarczycy” nie zdecydowali się na transfer.

Frenkie de Jong

Plotki o wypożyczeniu Frenkiego De Jonga do Bayernu są nieprawdziwe. FCB postrzega Holendra jako dobrego zawodnika i wyobraża sobie jego transfer, ale na pewno nie tego lata. Ostatnie spekilacje o odejściu De Jonga zostały wypuszczone w media przez Barcelonę, która chce się pozbyć pomocnika.

Bouna Sarr

Do tej pory wciąż nie pojawiła się żadna oferta za Bounę Sarra. Klub chce się pozbyć Senegalczyka, ale operacja pozbycia się defensora jest trudna. FCB ma jeszcze nadzieję, że uda się sprzedać defensora do końca okienka.

Konrad Laimer

Lipsk do samego końca trzymał się swojego stanowiska – Laimer mógł odejść tylko za 30 mln euro. Bayern oferował 24 mln euro. Austriak najpewniej zasili FCB za darmo w przyszłym roku, zwłaszcza z racji na zawarte od tygodni porozumienie.

Adam Aznou

16-letni Adam Aznou, który przeszedł do Bayernu z Barcelony, podpisał z monachijczykami 5-letni kontrakt.

 

Źródło: Podcast Bayern Insider
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...