DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 159

Podoba mi się ta grupa. Nie będzie spacerku jak w ostatnich latach. Zarówno 8arca jak i Inter to będą wymagające zespoły. Jesteśmy faworytem, ale trzeba będzie na to solidnie zapracować na boisku.

25.08.2022 21:47

@WayeThe porób sobie lepiej screeny na stronie 8arcy, bo tam masz od groma leszczy z których będzie można śmiać się.

25.08.2022 21:43

Hasana i innych bossów to już teraz można ocenić pozytywnie, reszta sezonu to już zadanie trenera i zawodników.

25.08.2022 20:45

No i jest 8arca :)))

25.08.2022 18:41

Bayern zapewnia chleb większości "dziennikarzom" (w Niemczech) więc zawsze był, jest i będzie w centrum uwagi. Krytyka słuszna czy nie to bez znaczenia, bo Bayern zawsze przyciągnie do klikania i o to chodzi.

25.08.2022 15:41

Na pewno nie jest plastikowym produktem wyskakującym z chipsów. Za to jeśli chodzi o poziom sportowy oraz charakter do ścisły top.

25.08.2022 14:26

Zawsze można w tych korzystnych klauzulach zachować prawo pierwokupu, tak jak w przypadku Nianzou.

25.08.2022 13:13

Może tego żałować, bo brak gry na pewno go nie rozwinie.

25.08.2022 13:02

Bez pośpiechu, najważniejsza będzie dalsza cześć sezonu i wtedy ma być zdrowy i w formie.

25.08.2022 11:19

8arca (będę oglądał przy otwartych oknach żeby słuchać krzyku rozpaczy gimbazy i malutkich dziennikarzy ;) ), Szachtar, ktokolwiek

25.08.2022 11:11

Ogląda się ten Bayern świetnie, ale trzeba poczekać jak to będzie wyglądało w dalszej części sezonu i co najważniejsze w spotkaniach z europejską czołówką w CL.

25.08.2022 10:44

Jeśli nie spełni tych oczekiwań to spotka go niestety podobny los jak Klinsmanna.

25.08.2022 10:34

1BL albo mocna ekipa z 2BL to będzie najlepsza opcja, ale najważniejsze jest to żeby miał realne szanse na jak największą liczbę minut.

25.08.2022 09:52

Powoli chyba zastępuje Hasana

25.08.2022 09:50

Dla Feina to ostatni gwizdek na uratowanie kariery więc będzie bardzo zdeterminowany, a co z tego wyjdzie to zobaczymy.

25.08.2022 09:47

Chyba ostatnia szansa w miarę poważnej piłce, powodzenia.

25.08.2022 00:08

8arca, Szachtar i ktokolwiek.

25.08.2022 00:07

@sylwester123 umowę ma do 06.202, przyszedł za darmo i zgodził się na 1 roczny kontrakt do roli głębokiego rezerwowego. Wywiązał się z tej roli poprawnie i gdyby nie przedłużenie o 2 lata to odszedłby za darmo. Tak ja to przynajmniej tłumaczę.

24.08.2022 15:46

Rywale z BL chyba nie podsłuchiwali albo robili to nieudolnie od 10 lat ;)

24.08.2022 15:24

trollowanie - polega na zamieszczaniu kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych treści w celu zwrócenia na siebie uwagi albo sprowokowania.

24.08.2022 15:00

Obaj są niepotrzebni i tylko figurują na liście płac więc ich odejście dla wszystkich stron będzie najlepsze.

24.08.2022 14:57

Z każdym dniem i tygodniem będzie coraz bliżej, a taka zdrowa konkurencja i rotacja wyjdzie wszystkim na plus.

24.08.2022 13:05

@admin ale Ty odnosiłeś się do rankingu z poprzedniego sezonu więc wszystko zgadza się z tymi różnicami.

24.08.2022 12:18

Ma już 23 i odbijał się od drzwi takich potęg jak Furth czy Dynamo Dresden więc o tą karierę będzie już mu bardzo ciężko gdziekolwiek.

24.08.2022 11:47

Szkoda tak wypuszczonego zwycięstwa z rąk, ale młodzi jeszcze płacą frycowe.

24.08.2022 10:21

Tak jak odpłaciliśmy Bochum, tak teraz czas na Gladbach za poprzedni sezon.

24.08.2022 09:48

Coman zasłużenie wyróżniony, bo naprawdę zaliczył dobre zawody.

24.08.2022 09:38

Po takim spotkaniu innych ocen być nie mogło.

24.08.2022 09:37

@Mathias przewiduje, że będzie 4:4

24.08.2022 09:33

Wszyscy jesteście wg moich faktów, rzetelnej i obiektywnej ocenie wielbłądami, a jak nie to udowodnijcie, że nie jesteście ;).

23.08.2022 21:31

Dobra decyzja.

23.08.2022 20:03

Transfer i kwota za Jamala to strzał jeden na milion.

23.08.2022 19:59

Hipokryzja level hard. Ktoś kto merytorycznie jest notorycznie wyjaśniany i ucieka od faktów pisze coś o nie dawaniu rady merytorycznie. Człowieku im szybciej zrozumiesz, że wystawiasz się na śmieszność tym lepiej będzie dla wszystkich, a w szczególności dla ciebie samego.

23.08.2022 17:36

Ostatnie 3 finały CL to były wyniki po 1:0, a i w całej historii to też najczęściej padający wynik, a zaraz za tym będą wyniki 2:1 i karne. Taka specyfika finałów.

23.08.2022 16:11

Człowieku uciekasz i nie odnosisz się do niczego co Ci nie pasuje przez co taka dyskusja jest bezsensowna.
I co mi wyjdzie jak porównam składy np. Mainz z Osasuna ? Zresztą i tak wymyślisz zaraz żeby porównać rzuty różne między ostatnimi drużynami z tabeli albo jakieś inne absurdy.

Możesz żyć w swojej bańce, ale to nie zmieni faktu, że liga angielska to aktualnie najlepsza piłkarska liga.

Wypadam

23.08.2022 15:54

@Simon89 a 11 drużyna BL wygrała z wicemistrzem LL w ćwierćfinale LE.
I czekam na ten wymyślony ranking top 10 za poprzedni sezon i ciekawe czy będzie w nim Levante albo Cadiz.

Edytowano : 2022-08-23 15:36:26

aha a czy wyeliminowanie Bayernu przez Villarreal czyni go lepszym zespołem od Bayernu ? No chyba nie...

23.08.2022 15:33

@Simon89 spojrzeć na składy top 10 ? A jakie jest to top 10 za poprzedni sezon ? Ja mam ranking uefa ( ty pewnie zupełnie inny bez żadnego źródła) i wygląda to tak:
Liverpool
Real
Eintracht
$ity
Bayern
Chelsea
Villarreal
Feyenoord
Roma
Ajax

23.08.2022 15:13

Rywale też są pod wrażeniem i co najważniejsze nie mają sposobu na jego zatrzymanie.

23.08.2022 15:03

Bochum musi wymazać ten mecz z pamięci, bo i tak nie mogli zakładać innego scenariusza jak porażka, a jak zaczną za bardzo analizować to lanie to zaliczą kilka kolejnych słabych spotkań i potem punktów będzie brakowo na koniec sezonu.

23.08.2022 14:07

Oczywiście, że Bayern za rzadko jest w finale CL, ale to tylko pokazuje jakie detale (forma dnia, błędy zawodnikow, błędy sędziów, szczęście) o tym decydują przy starciach ekip ze ścisłego topu. Mimo wszystko nadal jesteśmy drugą najbardziej utytułowaną i najrówniej grającą drużyną w CL w ostatniej dekadzie.

23.08.2022 14:03

Z Gladbach i tak nic i nikt nam nie pomoże ;)

23.08.2022 13:03

Jeśli Bayernowi udałoby się to dobrze rozegrać i wynegocjować korzystne warunki to można byłoby się nad tym zastanowić.

23.08.2022 12:53

10.06.2023 czas na powtórkę, a raczej napisanie nowej historii.

23.08.2022 12:25

W Liverpoolu już płaczą i żałują odejścia Mane, ale to ich problem :)

23.08.2022 12:20

ahhahha, śmiech na sali. "Ukarane" kluby za nieprzestrzeganie FFP zapełnią konta uefa i zapanuje sprawiedliwość.

23.08.2022 10:28

Musieli ponieść srogie lanie w ramach rewanżu za poprzednie spotkanie - rachunki wyrównane ;)

23.08.2022 09:50

Dobra decyzja, trzeba przygotować zawodnikow do nadchodzącego maratonu.

23.08.2022 09:49

Oby za rok już pukał do drzwi pierwszej drużyny.

23.08.2022 09:45

Talentów u nas jest dużo, ale to nie oznacza, że co tydzień będziemy wprowadzać gracza do zespołu z absolutnego piłkarskiego szczytu. Trzymam kciuki żeby za Nianzou rzeczywiście nasze talenty dostały szanse.

23.08.2022 09:43

Trzymam kciuki żeby wpadły 3 punkty, bo bardzo potrzebne są zespołowi żeby nabrać pewności siebie.

23.08.2022 09:41

Zgodnie z zapowiedziami, że umowy mają być przedłużane na 2 lata przed jej wygaśnięciem to mam nadzieję, że nad jakimś planem w sprawie Lucasa Bayern już pracuje.

22.08.2022 23:31

@WayeThe a jaki jest sens wiecznego wypominania, że odpadliśmy z Villarrealem ? Tak odpadliśmy z gorszym klubem i to w dodatku zasłużenie. Żadna weryfikacja. Tak samo Eintracht zweryfikował LL.

Casemiro na papierze dobry ruch, ale United nie takie nazwiska już zmarnował.

22.08.2022 21:36

Prawdziwi kibice potrafią odróżnić zasługi, liczby, rekordy (których nikt mu nie odbiera) od smrodu którego narobił i w jakim odchodził.

22.08.2022 17:06

@Comentateiro to nie ja ustalam jak liczony jest 5 letni ranking uefa, po prostu tak to wygląda na chwile obecną. Aktualna pogoda, nie sprzed kilku dni ani prognoza na pół roku do przodu. Jak ten ranking będzie wyglądał na koniec sezonu to przekonamy się, ale nie spodziewam się żadnych niespodzianek. Czyli PL, a później w takich samych odstępach LL i BL/SA.

22.08.2022 16:58

Na szczęście chyba rzeczywiście te urazu są niegroźne, a ich absencje były czysto zapobiegawcze.

22.08.2022 16:00

Innego rozstrzygnięcia być nie mogło, świetny miesiąc w wykonaniu Musiali.

22.08.2022 15:58

@Simon89 8arca i Real nie są jedynymi klubami, w których gra jest prestiżem. Taki sam status ma Bayern, Liverpool czy $ity. Poza tym 8arcelonie bliżej do prestiżu ManU, tj. takiego historycznego, a nie sportowego.

22.08.2022 15:50

Obojętnie co przyjął i jaką ma "orientacje taktyczną" to grunt, że 3 z tyłu póki co jest schowana do szafy.

22.08.2022 15:40

Też mam pierwszy przykład z brzegu. Zwycięzca CL ( x5) przechodzi do sportowego bankruta z Anglii.

22.08.2022 15:35

Real wygrał i przechodził do kolejnych rund, ale był "gorszy" w dwumeczach z p$g, Chelsea jak i $ity, a w finale Liverpool miał 20 strzałów więcej. Real miał kilka fur szczęścia.

22.08.2022 15:15

@Gwzd44 Jeśli teoria nie zgadza się z faktami, tym gorzej dla faktów ;)

22.08.2022 14:23

Dla mnie też bardziej Coman na to miano zapracował, ale mniejsza z tym, grunt, że nasz zawodnik wyróżniony ;)

22.08.2022 13:29

@Comentateiro BL to aktualnie trzecia liga w Europie, a jej dystans do LL jest taki jak LL do PL - https://www.transfermarkt.pl/statistik/5jahreswertung

22.08.2022 13:07

@FanGraczyBayern przecież @Simon89 te wizje przewiduje na przyszły sezon więc dodaj 1 do 34 i zobacz jaka liczba wyjdzie.

22.08.2022 12:35

Wszystkie topowe ekipy grają w zdecydowanej większość z cieniasami. W naszym przypadku to np. Bochum, a w innych Cadiz, Elche, Cremonese czy inne Ajaccio.

22.08.2022 12:29

Ciekawe czy trafi do nas za rok za darmo czy ten transfer rozmyje się tak jak sprawa z Neuhaus'em.

22.08.2022 12:13

Żadnego wypożyczenia już, sprzedać nawet za czapkę gruszek gdziekolwiek.

22.08.2022 10:50

Na tak grający Bayern jak wczoraj nie byłoby drużyny, która nawiązałaby z nami walkę - i nie mówię tutaj tylko o BL.

22.08.2022 10:48

Zasłużone te oceny, świetne spotkanie kilku zawodników, przede wszystkim Comana.

22.08.2022 10:06

Widać, że klimat i atmosfera w zespole jest świetna.

22.08.2022 10:02

Świetnie zorganizowane mistrzostwa, kapitalna atmosfera. A oglądając rywalizację na Olympiastadion wróciły różne wspomnienia :)

22.08.2022 09:20

Nie będzie tej luki, bo Bayern jest świetnie prowadzony i to daje gigantyczną przewagę.

22.08.2022 09:19

Isak z brameczką

21.08.2022 22:15

Bayern is a serious club

21.08.2022 22:04

Cały zespół zaliczył kapitalny występ.

21.08.2022 20:37

Zirkzee na 99% odejdzie więc nie liczyłbym go

21.08.2022 20:36

Świetny mecz w naszym wykonaniu, naprawdę dobrze wchodzimy w ten sezon! Oczywiście Bochum to słaba weryfikacja naszej siły, ale nie ma też co umniejszać naszej mocy. Brawo, przyjemnie to ogląda się.

21.08.2022 20:21

Liczę, że w drugiej połowie młodzi dostaną minuty. Jest idealna okazja do tego.

21.08.2022 18:34

Coman liczby dzisiaj wyrobi za całą rundę ;)

21.08.2022 18:09

Narazie rewanż za poprzedni mecz w pełni udany

21.08.2022 18:06

Brama i asysta już jest, więc i kibice mogą cieszyć z powrotu Comana :)

21.08.2022 18:04

Ładny debiut De Ligta w pierwszej 11 ;)

21.08.2022 17:56

Elegancko, zobaczymy jak będzie prezentował się zespół po kilku zmianach.

21.08.2022 16:29

Zdrowia i spokojnej emerytury. Sukcesów sportowych mu nie życzę, no chyba, że z kadrą narodową albo indywidualnych.

21.08.2022 15:45

Chyba jedyny znak zapytania to Upa czy De Ligt.

21.08.2022 15:41

Dobra decyzja. Z tak młodym piłkarzem trzeba rozsądnie postępować i dbać o jego zdrowie.

21.08.2022 15:39

Wszystkie serie i passy zostaną podtrzymane, a rekordy poprawione.

21.08.2022 12:33

@turtle123 o wynikach decydują dziennikarze, a nie głosy kibiców.

21.08.2022 11:57

Potworem może być w takim razie…Sarr, bo przeraża wszystkich kibiców Bayernu ;)

21.08.2022 11:49

Nauka chyba poszła w las.

21.08.2022 11:45

I tak o tej nagrodzie decydują dziennikarze, te głosy kibiców to tak dla picu.

21.08.2022 11:37

Chętnie zobaczę jak wygląda oraz na jakim etapie nadrabiania włoskich zaległości jest De Ligt.

21.08.2022 08:58

A Bouna Sarr ? :)

21.08.2022 08:52

Dziwna wypowiedz, niby był super, nie traci piłek i bardzo by pomógł, ale no…brak miejsca ;). Czytaj był po prostu za słaby.

21.08.2022 08:47

Dzisiaj powinien być w kadrze meczowej, bo nie było go w składzie Bayern II. Chętnie zobaczyłbym go jeszcze kilka minut przed jego odejściem na wypożyczenie.

21.08.2022 08:41

Na przebicie się do pierwszej drużyny ma bardzo małe szanse, a potrzebuje zrobić krok do przodu jeśli chce rozwijać się. Zawsze można przedłużyć umowę i pomyśleć nad wypożyczeniem.

21.08.2022 08:38

Wciąż mam w pamięci pierwsze 45 minut poprzedniego spotkania w Bochum i mam nadzieję, że nasi zawodnicy również. 3 punkty to obowiązek i ma być jeszcze efektownie.

21.08.2022 00:55

Dobre wiadomości, że będą do dyspozycji, ale ciekawe czy wyjdą od początku czy jednak będą tylko na ławce.

20.08.2022 23:59

Żeby być potworem to powinien być liderem czy skałą od której odbijają się przeciwnicy, a ja tego jakoś nie widzę. Jest poprawny czy nawet czasami bardzo dobry, ale brakuje mi tego czegoś ekstra.

20.08.2022 18:21

Wychowanek pełną gębą - oby jeszcze rozwinął się.

20.08.2022 16:04