DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 9

4

Nie dopuszczam do siebie myśli, że jutro możemy nie awansować. sreal jest tak słaby jak nigdy. Dopaść do ich gardeł od początku, a potem zdeptać jak robaka!
5-1!

14.04.2026 16:33

Jak będzie grał tak jak teraz to nie ma szans.

13.04.2026 22:51

Vincent wie co robi! Wierzę mu i tyle w temacie!

13.04.2026 22:31

Walka o władzę? Myślałem, że wszystko dla dobra i wielkości Bayernu?

13.04.2026 22:29

Nie jest taki widowiskowy, ale swoje robi.

13.04.2026 22:28

1

Wybrał mądrze!

13.04.2026 22:27

Tylko żeby Diaz wytrzymał psychicznie taką konkurencję.

13.04.2026 22:24

1

Dla mnie jednak Serge od początku.

13.04.2026 22:22

3

Powinien być zakaz pisania takich opinii na naszej stronie!!!
😠

13.04.2026 18:22

Obstawiam czerwo dla UPA do 20 min.

13.04.2026 16:33

Jakie tajemnicze żółtki się zrobiły. A myślałem, że dla nich tylko kasa się liczy!

13.04.2026 08:58

1

5-1!

13.04.2026 08:56

Brawo! To super zespół! Czekam na wygranie LM!

12.04.2026 15:45

Pavlovic mocno średni. Kedira się zna, ale na miotle chyba?

12.04.2026 15:39

2

Po takim zwycięstwie trudno zachować spokój!
Wszyscy jesteśmy podekscytowani, a Vincent i chłopaki dokończą dzieła zniszczenia w środę!

12.04.2026 15:37

2

Normalnie w typerze postawiłbym 5-0, ale wiedząc, że będą mega rotacje to postawiłem 3-0.
Brawo Bayern za grę na pełnej do 90 min!
Czekam na taką grę i taki wynik w środę!

11.04.2026 21:40

2

Pięknie gramy.
Nie możemy przegrać że srealem, to nie-realne!!!

11.04.2026 20:31

@Comentateiro
Ha ha ha!

11.04.2026 20:27

3

Podoba mi się jedną rzecz; my przy 4-5-0 dalej atakujemy. Jakby było 0-0!!!

11.04.2026 20:26

1

Ładnie Nasz Bayernik gra i ten tego, tylko nudna ta BL.
Dawać k sreal!

11.04.2026 20:18

I akurat teraz musiał strzelić jak postawiłem 3-0?
😠

11.04.2026 20:00

Mam nadzieję, że dmuchamy na zimne z Harrym?

11.04.2026 17:35

1

Harry ławka!

11.04.2026 17:34

1

A jednak to nie spisek!
😉

11.04.2026 17:27

3

Żółte ciapaki!

11.04.2026 17:24

Jednak jestem za tym żeby Kane zaczął od 1 min.
Było widać w pierwszej połowie ze srealem, że brak mu rytmu i ogrania!

11.04.2026 16:30

1

Bye Bye!

11.04.2026 16:29

1

Musi grać jest nam mega potrzebny.

11.04.2026 13:41

2

Super, niech strzela. Ale jakby strzelił decydującego gola w Finale LM to byłoby mistrzostwo!

11.04.2026 13:40

Dzisiaj jest mega szansa dla młodzieży, tylko nie ostatnie 5 min.

11.04.2026 11:34

Źle im nie życzę, tylko żeby nie zdobyli żadnego trofeum i to nie tylko w tym sezonie!

11.04.2026 11:33

1

Myślę, że PSG też ma szansę i to bez pomocy sędziów.

11.04.2026 11:28

@Comentateiro
Już nie chodzi o ich mental bo go mają a mecze potrafią wygrywać tylko swoim EGO!
Teraz jednak grają taki JEDNOWYMIAROWY piach plus laga na misia jr w ataku, że aż bolą żeby jak się to ogląda!
W środę są bez szans!

11.04.2026 10:20

To zjeb i tyle.

11.04.2026 10:18

1

I bardzo im tak dobrze!

11.04.2026 10:17

2

Lubię Twoje wpisy, ale obstawiam 5-1!

11.04.2026 10:17

Flick jak nie wygra uszatego to poleci!

11.04.2026 10:16

Kane od początku. Widać było we wtorek, że brak mu rytmu. Ani jeden kros mu nie wyszedł i w pierwszej był lekko zagubiony.

11.04.2026 10:15

sreal wypada z gry o miszcza hiszpanii.
Teraz w środę zrobią wszystko żeby zostać w grze o jedyne trofeum.
5-1 dla Nas!

11.04.2026 10:14

1

@Barthyren
Tak jak w ostatnim meczu ligowym. Ostatnie 5 min i chyba z 6 strzałów zza pola karnego i 2 bramki.

10.04.2026 22:29

Ojoj widzę, że wielki sreal gra swoje. Pięknie.
W sumie obejrzałem kilka minut i przełączyłem.
Dno.

10.04.2026 22:28

Patałachy z italii chcieliby za darmo!

10.04.2026 21:35

Ballack ożył, zapomniałem, że istnieje!

10.04.2026 21:34

Oby przegrali, to zawsze siedzi w psychice!
:)

10.04.2026 21:33

"Nie. Mamy projekt długoterminowy. Michael czuje się tu świetnie. Widać, jak ta drużyna funkcjonuje i jak potrafi osiągać sukcesy. Gdy gramy taką piłkę, nie ma miejsca na żadne inne scenariusze — uciął temat dyrektor sportowy." - to nie żółtki i tyle w temacie!

10.04.2026 16:57

Chińczyki też się cieszą!

10.04.2026 16:54

1

Ja pier...., strach wchodzić na stronkę.

10.04.2026 16:54

@jastrzab123
Musi grać i tyle. Może jeszcze będzie na fali?

10.04.2026 16:53

Wszystkiego najlepszego Wansąt!

10.04.2026 16:29

Lepszego Niemcy nie wystawią na te mistrzostwa!

09.04.2026 19:11

1

Trochę się nasi wczoraj zajechali. Vincent według mnie trochę dziwne zmiany zrobił w końcówce.

08.04.2026 12:39

Miał na ławce Karla, a wpuścił Musiałę. Miał w gazie Bischofa, a wszedł Leon bez formy Goretzka.
🤔

08.04.2026 12:35

1

@Comentateiro
Dziwne to było. Piłka trafiła go w łokieć i zmieniła kierunek. Może tylko to sprawiło, że uznali gola bo ręką była naturalnie ułożona, choć łokieć powiększył obrys.

08.04.2026 12:32

1

@karczochy
Dokładnie, nie ma co wystawiać go na skrzydle.

08.04.2026 12:30

Karny na 200%!
Ale też faul Taha i ręka Olise na naszą korzyść.

08.04.2026 12:29

2

Szkoda, że Vincent nie wpuścił Karla zamiast Musiali.
☹️

08.04.2026 12:28

Super mecz i świetna nasza gra! Tah mógł dostać czerwo więc się upiekło.

08.04.2026 12:26

2

Super zagrali! Widać było, że nie pękają przed wielkim srealem!

08.04.2026 12:25

1

Nie dziwi mnie to.

08.04.2026 12:24

UPA dostał idę mnie 5.0. Zastanawiam się jak można mu dać więcej bo średnia to 3.0?

08.04.2026 12:24

Trener srealu to idiota!

08.04.2026 12:21

A nie pytali o rękę Olise przed pierwszą bramką dla nas?

08.04.2026 12:19

Zagra UPA!
):

08.04.2026 00:08

2

Piękny wynik!
Brakło młodzieńczej fantazji i napierniczania na bramkę z każdej dogodnej pozycji.
Żartuję, tak grał sreal i przegrał.

07.04.2026 23:49

1

Mam same złe przeczucia względem Musiali. Obym się mylił, ale coś to słabo wygląda. Noga nie ma mocy, a trening siłowy pewnie już od kilku miesięcy

07.04.2026 23:43

1

Manu wzór... tylko jak długo jeszcze.

07.04.2026 23:35

1

@Luca
Ta już. Nawet przy tym strzale Małpki co Manu na linii zatrzymał piłka przeszła mu miedzi nogami.
On nie trzyma ciśnienia, jest słaby w uj!

07.04.2026 23:35

Orlik z Marrakeszu mu się przypomniał...

07.04.2026 23:33

Manu dzisiaj wzór, ale czy nie czas na ogrywanie młodego Urbiga? Niech Manu dogra sezon do końca i czas na zmianę.

07.04.2026 23:21

Czy to jeszcze kiedyś będzie gracz do gry?

07.04.2026 23:19

Super mecz, bardzo dobry wynik.
UPA to dzban, nie jest wart 5 mln euro za sezon.

07.04.2026 23:05

1

Na kolana chu..!

07.04.2026 22:06

Chciałem go zmieniać w 35 min, ja głupi!

07.04.2026 22:00

I Manu WZÓR!
😉

07.04.2026 21:57

1

Co to jest za mecz!!!!!!!

07.04.2026 21:47

1

Sziti mimo słabego meczu miało ze 3 setki. Do tego prezenty jakie dali w obronie, no proszę tego nie porównywać do gry Bayernu.

07.04.2026 20:17

1

Kasa to tylko kasa, a Bayern jest tylko jeden!

07.04.2026 16:25

Walnij sobie drina lub browarka i odrzuć od siebie te czarne myśli.
To będzie nasz wieczór!

07.04.2026 16:24

1

Będziesz dzisiaj płakał!

07.04.2026 15:27

1

Nie ma opcji. Ten wieczór będzie należeć do nas!

07.04.2026 15:18

1

I to ku..a chciałem usłyszeć!

07.04.2026 13:13

2

Podziwiam Was poniżej, że jesteście w stanie pracować jak gramy ze srealem.
Wolne zaklepałem już miesiąc temu.

07.04.2026 13:09

Manu mocno średni wczoraj. Brak ogrania i słabe decyzje. Jedyne co go broni i decyduje o tym, że zagra we wtorek to doświadczenie.
Reprezentacja? Bez żartów.

06.04.2026 15:36

1

Taki ch!

06.04.2026 15:28

1

Obstawiłem 8-1 w dwumeczu dla nas.

06.04.2026 14:46

Prehistoria .
Pamiętam te turnieje osiedlowe
Osobiście zawsze ogrywałem PES, fifa to był gniot mimo aktualnych składów, ale to lata świetlne temu.

06.04.2026 03:51

2

Teraz tylko sreal!

05.04.2026 20:47

1

Brawo za decyzje i wykonanie. Nawet w meczu komentatorzy po pierwszej b ramce mówili, że oddał chyba ponad 20 strzałów zza pola karnego w tym sezonie i nic. Jeszcze raz brawo! Czekam na powtórkę we wtorek!

05.04.2026 17:58

1

Niszczymy!

05.04.2026 17:55

1

3-0 dla nas.

05.04.2026 17:55

2

Ta ekipa przejdzie do historii; oby nie tylko ze względu na występy i wyniki w BL.

05.04.2026 17:53

2

Do boju, rozważnie, ale z wiarą w zajebisty wynik!

05.04.2026 17:38

W sumie to nie wiadomo co mu dokładnie dolega, skręcenie kostki może mieć różny przebieg i wymagać różnego czasu, żeby dość do siebie.
Rytm meczowy? To Harry - on go ma zawsze!

05.04.2026 17:19

Co Ty powiesz.

04.04.2026 20:46

Wziąłem wolne na wtorek; pytanie czy dotrwam ze znieczuleniem do 21?

04.04.2026 20:03

Harry nie musi zagrać ze srealem. Mamy taki atak, że ich rozjebie.y na amen!

04.04.2026 19:50

1

@Barthyren
To pokazuje, że nie jesteśmy zespołem jednego gracza a stanowimy kolektyw i nigdy nie wiadomo kto zadecyduje o naszej wygranej!

04.04.2026 19:48

2

@Barthyren
Mierda to brzmi zacnie!

04.04.2026 19:46

Słabo to wyglądało, jednak nie nadaje się do takiego grania!

04.04.2026 19:26

We wtorek zagra.

04.04.2026 19:24