Nie dopuszczam do siebie myśli, że jutro możemy nie awansować. sreal jest tak słaby jak nigdy. Dopaść do ich gardeł od początku, a potem zdeptać jak robaka!
5-1!
14.04.2026 16:33
Jak będzie grał tak jak teraz to nie ma szans.
13.04.2026 22:51
Vincent wie co robi! Wierzę mu i tyle w temacie!
13.04.2026 22:31
Walka o władzę? Myślałem, że wszystko dla dobra i wielkości Bayernu?
13.04.2026 22:29
Nie jest taki widowiskowy, ale swoje robi.
13.04.2026 22:28
1
Wybrał mądrze!
13.04.2026 22:27
Tylko żeby Diaz wytrzymał psychicznie taką konkurencję.
13.04.2026 22:24
1
Dla mnie jednak Serge od początku.
13.04.2026 22:22
3
Powinien być zakaz pisania takich opinii na naszej stronie!!!
😠
13.04.2026 18:22
Obstawiam czerwo dla UPA do 20 min.
13.04.2026 16:33
Jakie tajemnicze żółtki się zrobiły. A myślałem, że dla nich tylko kasa się liczy!
13.04.2026 08:58
1
5-1!
13.04.2026 08:56
Brawo! To super zespół! Czekam na wygranie LM!
12.04.2026 15:45
Pavlovic mocno średni. Kedira się zna, ale na miotle chyba?
12.04.2026 15:39
2
Po takim zwycięstwie trudno zachować spokój!
Wszyscy jesteśmy podekscytowani, a Vincent i chłopaki dokończą dzieła zniszczenia w środę!
12.04.2026 15:37
2
Normalnie w typerze postawiłbym 5-0, ale wiedząc, że będą mega rotacje to postawiłem 3-0.
Brawo Bayern za grę na pełnej do 90 min!
Czekam na taką grę i taki wynik w środę!
11.04.2026 21:40
2
Pięknie gramy.
Nie możemy przegrać że srealem, to nie-realne!!!
11.04.2026 20:31
@Comentateiro
Ha ha ha!
11.04.2026 20:27
3
Podoba mi się jedną rzecz; my przy 4-5-0 dalej atakujemy. Jakby było 0-0!!!
11.04.2026 20:26
1
Ładnie Nasz Bayernik gra i ten tego, tylko nudna ta BL.
Dawać k sreal!
11.04.2026 20:18
I akurat teraz musiał strzelić jak postawiłem 3-0?
😠
11.04.2026 20:00
Mam nadzieję, że dmuchamy na zimne z Harrym?
11.04.2026 17:35
1
Harry ławka!
11.04.2026 17:34
1
A jednak to nie spisek!
😉
11.04.2026 17:27
3
Żółte ciapaki!
11.04.2026 17:24
Jednak jestem za tym żeby Kane zaczął od 1 min.
Było widać w pierwszej połowie ze srealem, że brak mu rytmu i ogrania!
11.04.2026 16:30
1
Bye Bye!
11.04.2026 16:29
1
Musi grać jest nam mega potrzebny.
11.04.2026 13:41
2
Super, niech strzela. Ale jakby strzelił decydującego gola w Finale LM to byłoby mistrzostwo!
11.04.2026 13:40
Dzisiaj jest mega szansa dla młodzieży, tylko nie ostatnie 5 min.
11.04.2026 11:34
Źle im nie życzę, tylko żeby nie zdobyli żadnego trofeum i to nie tylko w tym sezonie!
11.04.2026 11:33
1
Myślę, że PSG też ma szansę i to bez pomocy sędziów.
11.04.2026 11:28
@Comentateiro
Już nie chodzi o ich mental bo go mają a mecze potrafią wygrywać tylko swoim EGO!
Teraz jednak grają taki JEDNOWYMIAROWY piach plus laga na misia jr w ataku, że aż bolą żeby jak się to ogląda!
W środę są bez szans!
11.04.2026 10:20
To zjeb i tyle.
11.04.2026 10:18
1
I bardzo im tak dobrze!
11.04.2026 10:17
2
Lubię Twoje wpisy, ale obstawiam 5-1!
11.04.2026 10:17
Flick jak nie wygra uszatego to poleci!
11.04.2026 10:16
Kane od początku. Widać było we wtorek, że brak mu rytmu. Ani jeden kros mu nie wyszedł i w pierwszej był lekko zagubiony.
11.04.2026 10:15
sreal wypada z gry o miszcza hiszpanii.
Teraz w środę zrobią wszystko żeby zostać w grze o jedyne trofeum.
5-1 dla Nas!
11.04.2026 10:14
1
@Barthyren
Tak jak w ostatnim meczu ligowym. Ostatnie 5 min i chyba z 6 strzałów zza pola karnego i 2 bramki.
10.04.2026 22:29
Ojoj widzę, że wielki sreal gra swoje. Pięknie.
W sumie obejrzałem kilka minut i przełączyłem.
Dno.
10.04.2026 22:28
Patałachy z italii chcieliby za darmo!
10.04.2026 21:35
Ballack ożył, zapomniałem, że istnieje!
10.04.2026 21:34
Oby przegrali, to zawsze siedzi w psychice!
:)
10.04.2026 21:33
"Nie. Mamy projekt długoterminowy. Michael czuje się tu świetnie. Widać, jak ta drużyna funkcjonuje i jak potrafi osiągać sukcesy. Gdy gramy taką piłkę, nie ma miejsca na żadne inne scenariusze — uciął temat dyrektor sportowy." - to nie żółtki i tyle w temacie!
10.04.2026 16:57
Chińczyki też się cieszą!
10.04.2026 16:54
1
Ja pier...., strach wchodzić na stronkę.
10.04.2026 16:54
@jastrzab123
Musi grać i tyle. Może jeszcze będzie na fali?
10.04.2026 16:53
Wszystkiego najlepszego Wansąt!
10.04.2026 16:29
Lepszego Niemcy nie wystawią na te mistrzostwa!
09.04.2026 19:11
1
Trochę się nasi wczoraj zajechali. Vincent według mnie trochę dziwne zmiany zrobił w końcówce.
08.04.2026 12:39
Miał na ławce Karla, a wpuścił Musiałę. Miał w gazie Bischofa, a wszedł Leon bez formy Goretzka.
🤔
08.04.2026 12:35
1
@Comentateiro
Dziwne to było. Piłka trafiła go w łokieć i zmieniła kierunek. Może tylko to sprawiło, że uznali gola bo ręką była naturalnie ułożona, choć łokieć powiększył obrys.
08.04.2026 12:32
1
@karczochy
Dokładnie, nie ma co wystawiać go na skrzydle.
08.04.2026 12:30
Karny na 200%!
Ale też faul Taha i ręka Olise na naszą korzyść.
08.04.2026 12:29
2
Szkoda, że Vincent nie wpuścił Karla zamiast Musiali.
☹️
08.04.2026 12:28
Super mecz i świetna nasza gra! Tah mógł dostać czerwo więc się upiekło.
08.04.2026 12:26
2
Super zagrali! Widać było, że nie pękają przed wielkim srealem!
08.04.2026 12:25
1
Nie dziwi mnie to.
08.04.2026 12:24
UPA dostał idę mnie 5.0. Zastanawiam się jak można mu dać więcej bo średnia to 3.0?
08.04.2026 12:24
Trener srealu to idiota!
08.04.2026 12:21
A nie pytali o rękę Olise przed pierwszą bramką dla nas?
08.04.2026 12:19
Zagra UPA!
):
08.04.2026 00:08
2
Piękny wynik!
Brakło młodzieńczej fantazji i napierniczania na bramkę z każdej dogodnej pozycji.
Żartuję, tak grał sreal i przegrał.
07.04.2026 23:49
1
Mam same złe przeczucia względem Musiali. Obym się mylił, ale coś to słabo wygląda. Noga nie ma mocy, a trening siłowy pewnie już od kilku miesięcy
07.04.2026 23:43
1
Manu wzór... tylko jak długo jeszcze.
07.04.2026 23:35
1
@Luca
Ta już. Nawet przy tym strzale Małpki co Manu na linii zatrzymał piłka przeszła mu miedzi nogami.
On nie trzyma ciśnienia, jest słaby w uj!
07.04.2026 23:35
Orlik z Marrakeszu mu się przypomniał...
07.04.2026 23:33
Manu dzisiaj wzór, ale czy nie czas na ogrywanie młodego Urbiga? Niech Manu dogra sezon do końca i czas na zmianę.
07.04.2026 23:21
Czy to jeszcze kiedyś będzie gracz do gry?
07.04.2026 23:19
Super mecz, bardzo dobry wynik.
UPA to dzban, nie jest wart 5 mln euro za sezon.
07.04.2026 23:05
1
Na kolana chu..!
07.04.2026 22:06
Chciałem go zmieniać w 35 min, ja głupi!
07.04.2026 22:00
I Manu WZÓR!
😉
07.04.2026 21:57
1
Co to jest za mecz!!!!!!!
07.04.2026 21:47
1
Sziti mimo słabego meczu miało ze 3 setki. Do tego prezenty jakie dali w obronie, no proszę tego nie porównywać do gry Bayernu.
07.04.2026 20:17
1
Kasa to tylko kasa, a Bayern jest tylko jeden!
07.04.2026 16:25
Walnij sobie drina lub browarka i odrzuć od siebie te czarne myśli.
To będzie nasz wieczór!
07.04.2026 16:24
1
Będziesz dzisiaj płakał!
07.04.2026 15:27
1
Nie ma opcji. Ten wieczór będzie należeć do nas!
07.04.2026 15:18
1
I to ku..a chciałem usłyszeć!
07.04.2026 13:13
2
Podziwiam Was poniżej, że jesteście w stanie pracować jak gramy ze srealem.
Wolne zaklepałem już miesiąc temu.
07.04.2026 13:09
Manu mocno średni wczoraj. Brak ogrania i słabe decyzje. Jedyne co go broni i decyduje o tym, że zagra we wtorek to doświadczenie.
Reprezentacja? Bez żartów.
06.04.2026 15:36
1
Taki ch!
06.04.2026 15:28
1
Obstawiłem 8-1 w dwumeczu dla nas.
06.04.2026 14:46
Prehistoria .
Pamiętam te turnieje osiedlowe
Osobiście zawsze ogrywałem PES, fifa to był gniot mimo aktualnych składów, ale to lata świetlne temu.
06.04.2026 03:51
2
Teraz tylko sreal!
05.04.2026 20:47
1
Brawo za decyzje i wykonanie. Nawet w meczu komentatorzy po pierwszej b ramce mówili, że oddał chyba ponad 20 strzałów zza pola karnego w tym sezonie i nic. Jeszcze raz brawo! Czekam na powtórkę we wtorek!
05.04.2026 17:58
1
Niszczymy!
05.04.2026 17:55
1
3-0 dla nas.
05.04.2026 17:55
2
Ta ekipa przejdzie do historii; oby nie tylko ze względu na występy i wyniki w BL.
05.04.2026 17:53
2
Do boju, rozważnie, ale z wiarą w zajebisty wynik!
05.04.2026 17:38
W sumie to nie wiadomo co mu dokładnie dolega, skręcenie kostki może mieć różny przebieg i wymagać różnego czasu, żeby dość do siebie.
Rytm meczowy? To Harry - on go ma zawsze!
05.04.2026 17:19
Co Ty powiesz.
04.04.2026 20:46
Wziąłem wolne na wtorek; pytanie czy dotrwam ze znieczuleniem do 21?
04.04.2026 20:03
Harry nie musi zagrać ze srealem. Mamy taki atak, że ich rozjebie.y na amen!
04.04.2026 19:50
1
@Barthyren
To pokazuje, że nie jesteśmy zespołem jednego gracza a stanowimy kolektyw i nigdy nie wiadomo kto zadecyduje o naszej wygranej!
04.04.2026 19:48
2
@Barthyren
Mierda to brzmi zacnie!
04.04.2026 19:46
Słabo to wyglądało, jednak nie nadaje się do takiego grania!
Nie dopuszczam do siebie myśli, że jutro możemy nie awansować. sreal jest tak słaby jak nigdy. Dopaść do ich gardeł od początku, a potem zdeptać jak robaka!
5-1!
14.04.2026 16:33
Jak będzie grał tak jak teraz to nie ma szans.
13.04.2026 22:51
Vincent wie co robi! Wierzę mu i tyle w temacie!
13.04.2026 22:31
Walka o władzę? Myślałem, że wszystko dla dobra i wielkości Bayernu?
13.04.2026 22:29
Nie jest taki widowiskowy, ale swoje robi.
13.04.2026 22:28
Wybrał mądrze!
13.04.2026 22:27
Tylko żeby Diaz wytrzymał psychicznie taką konkurencję.
13.04.2026 22:24
Dla mnie jednak Serge od początku.
13.04.2026 22:22
Powinien być zakaz pisania takich opinii na naszej stronie!!!
😠
13.04.2026 18:22
Obstawiam czerwo dla UPA do 20 min.
13.04.2026 16:33
Jakie tajemnicze żółtki się zrobiły. A myślałem, że dla nich tylko kasa się liczy!
13.04.2026 08:58
5-1!
13.04.2026 08:56
Brawo! To super zespół! Czekam na wygranie LM!
12.04.2026 15:45
Pavlovic mocno średni. Kedira się zna, ale na miotle chyba?
12.04.2026 15:39
Po takim zwycięstwie trudno zachować spokój!
Wszyscy jesteśmy podekscytowani, a Vincent i chłopaki dokończą dzieła zniszczenia w środę!
12.04.2026 15:37
Normalnie w typerze postawiłbym 5-0, ale wiedząc, że będą mega rotacje to postawiłem 3-0.
Brawo Bayern za grę na pełnej do 90 min!
Czekam na taką grę i taki wynik w środę!
11.04.2026 21:40
Pięknie gramy.
Nie możemy przegrać że srealem, to nie-realne!!!
11.04.2026 20:31
@Comentateiro
Ha ha ha!
11.04.2026 20:27
Podoba mi się jedną rzecz; my przy 4-5-0 dalej atakujemy. Jakby było 0-0!!!
11.04.2026 20:26
Ładnie Nasz Bayernik gra i ten tego, tylko nudna ta BL.
Dawać k sreal!
11.04.2026 20:18
I akurat teraz musiał strzelić jak postawiłem 3-0?
😠
11.04.2026 20:00
Mam nadzieję, że dmuchamy na zimne z Harrym?
11.04.2026 17:35
Harry ławka!
11.04.2026 17:34
A jednak to nie spisek!
😉
11.04.2026 17:27
Żółte ciapaki!
11.04.2026 17:24
Jednak jestem za tym żeby Kane zaczął od 1 min.
Było widać w pierwszej połowie ze srealem, że brak mu rytmu i ogrania!
11.04.2026 16:30
Bye Bye!
11.04.2026 16:29
Musi grać jest nam mega potrzebny.
11.04.2026 13:41
Super, niech strzela. Ale jakby strzelił decydującego gola w Finale LM to byłoby mistrzostwo!
11.04.2026 13:40
Dzisiaj jest mega szansa dla młodzieży, tylko nie ostatnie 5 min.
11.04.2026 11:34
Źle im nie życzę, tylko żeby nie zdobyli żadnego trofeum i to nie tylko w tym sezonie!
11.04.2026 11:33
Myślę, że PSG też ma szansę i to bez pomocy sędziów.
11.04.2026 11:28
@Comentateiro
Już nie chodzi o ich mental bo go mają a mecze potrafią wygrywać tylko swoim EGO!
Teraz jednak grają taki JEDNOWYMIAROWY piach plus laga na misia jr w ataku, że aż bolą żeby jak się to ogląda!
W środę są bez szans!
11.04.2026 10:20
To zjeb i tyle.
11.04.2026 10:18
I bardzo im tak dobrze!
11.04.2026 10:17
Lubię Twoje wpisy, ale obstawiam 5-1!
11.04.2026 10:17
Flick jak nie wygra uszatego to poleci!
11.04.2026 10:16
Kane od początku. Widać było we wtorek, że brak mu rytmu. Ani jeden kros mu nie wyszedł i w pierwszej był lekko zagubiony.
11.04.2026 10:15
sreal wypada z gry o miszcza hiszpanii.
Teraz w środę zrobią wszystko żeby zostać w grze o jedyne trofeum.
5-1 dla Nas!
11.04.2026 10:14
@Barthyren
Tak jak w ostatnim meczu ligowym. Ostatnie 5 min i chyba z 6 strzałów zza pola karnego i 2 bramki.
10.04.2026 22:29
Ojoj widzę, że wielki sreal gra swoje. Pięknie.
W sumie obejrzałem kilka minut i przełączyłem.
Dno.
10.04.2026 22:28
Patałachy z italii chcieliby za darmo!
10.04.2026 21:35
Ballack ożył, zapomniałem, że istnieje!
10.04.2026 21:34
Oby przegrali, to zawsze siedzi w psychice!
:)
10.04.2026 21:33
"Nie. Mamy projekt długoterminowy. Michael czuje się tu świetnie. Widać, jak ta drużyna funkcjonuje i jak potrafi osiągać sukcesy. Gdy gramy taką piłkę, nie ma miejsca na żadne inne scenariusze — uciął temat dyrektor sportowy." - to nie żółtki i tyle w temacie!
10.04.2026 16:57
Chińczyki też się cieszą!
10.04.2026 16:54
Ja pier...., strach wchodzić na stronkę.
10.04.2026 16:54
@jastrzab123
Musi grać i tyle. Może jeszcze będzie na fali?
10.04.2026 16:53
Wszystkiego najlepszego Wansąt!
10.04.2026 16:29
Lepszego Niemcy nie wystawią na te mistrzostwa!
09.04.2026 19:11
Trochę się nasi wczoraj zajechali. Vincent według mnie trochę dziwne zmiany zrobił w końcówce.
08.04.2026 12:39
Miał na ławce Karla, a wpuścił Musiałę. Miał w gazie Bischofa, a wszedł Leon bez formy Goretzka.
🤔
08.04.2026 12:35
@Comentateiro
Dziwne to było. Piłka trafiła go w łokieć i zmieniła kierunek. Może tylko to sprawiło, że uznali gola bo ręką była naturalnie ułożona, choć łokieć powiększył obrys.
08.04.2026 12:32
@karczochy
Dokładnie, nie ma co wystawiać go na skrzydle.
08.04.2026 12:30
Karny na 200%!
Ale też faul Taha i ręka Olise na naszą korzyść.
08.04.2026 12:29
Szkoda, że Vincent nie wpuścił Karla zamiast Musiali.
☹️
08.04.2026 12:28
Super mecz i świetna nasza gra! Tah mógł dostać czerwo więc się upiekło.
08.04.2026 12:26
Super zagrali! Widać było, że nie pękają przed wielkim srealem!
08.04.2026 12:25
Nie dziwi mnie to.
08.04.2026 12:24
UPA dostał idę mnie 5.0. Zastanawiam się jak można mu dać więcej bo średnia to 3.0?
08.04.2026 12:24
Trener srealu to idiota!
08.04.2026 12:21
A nie pytali o rękę Olise przed pierwszą bramką dla nas?
08.04.2026 12:19
Zagra UPA!
):
08.04.2026 00:08
Piękny wynik!
Brakło młodzieńczej fantazji i napierniczania na bramkę z każdej dogodnej pozycji.
Żartuję, tak grał sreal i przegrał.
07.04.2026 23:49
Mam same złe przeczucia względem Musiali. Obym się mylił, ale coś to słabo wygląda. Noga nie ma mocy, a trening siłowy pewnie już od kilku miesięcy
07.04.2026 23:43
Manu wzór... tylko jak długo jeszcze.
07.04.2026 23:35
@Luca
Ta już. Nawet przy tym strzale Małpki co Manu na linii zatrzymał piłka przeszła mu miedzi nogami.
On nie trzyma ciśnienia, jest słaby w uj!
07.04.2026 23:35
Orlik z Marrakeszu mu się przypomniał...
07.04.2026 23:33
Manu dzisiaj wzór, ale czy nie czas na ogrywanie młodego Urbiga? Niech Manu dogra sezon do końca i czas na zmianę.
07.04.2026 23:21
Czy to jeszcze kiedyś będzie gracz do gry?
07.04.2026 23:19
Super mecz, bardzo dobry wynik.
UPA to dzban, nie jest wart 5 mln euro za sezon.
07.04.2026 23:05
Na kolana chu..!
07.04.2026 22:06
Chciałem go zmieniać w 35 min, ja głupi!
07.04.2026 22:00
I Manu WZÓR!
😉
07.04.2026 21:57
Co to jest za mecz!!!!!!!
07.04.2026 21:47
Sziti mimo słabego meczu miało ze 3 setki. Do tego prezenty jakie dali w obronie, no proszę tego nie porównywać do gry Bayernu.
07.04.2026 20:17
Kasa to tylko kasa, a Bayern jest tylko jeden!
07.04.2026 16:25
Walnij sobie drina lub browarka i odrzuć od siebie te czarne myśli.
To będzie nasz wieczór!
07.04.2026 16:24
Będziesz dzisiaj płakał!
07.04.2026 15:27
Nie ma opcji. Ten wieczór będzie należeć do nas!
07.04.2026 15:18
I to ku..a chciałem usłyszeć!
07.04.2026 13:13
Podziwiam Was poniżej, że jesteście w stanie pracować jak gramy ze srealem.
Wolne zaklepałem już miesiąc temu.
07.04.2026 13:09
Manu mocno średni wczoraj. Brak ogrania i słabe decyzje. Jedyne co go broni i decyduje o tym, że zagra we wtorek to doświadczenie.
Reprezentacja? Bez żartów.
06.04.2026 15:36
Taki ch!
06.04.2026 15:28
Obstawiłem 8-1 w dwumeczu dla nas.
06.04.2026 14:46
Prehistoria .
Pamiętam te turnieje osiedlowe
Osobiście zawsze ogrywałem PES, fifa to był gniot mimo aktualnych składów, ale to lata świetlne temu.
06.04.2026 03:51
Teraz tylko sreal!
05.04.2026 20:47
Brawo za decyzje i wykonanie. Nawet w meczu komentatorzy po pierwszej b ramce mówili, że oddał chyba ponad 20 strzałów zza pola karnego w tym sezonie i nic. Jeszcze raz brawo! Czekam na powtórkę we wtorek!
05.04.2026 17:58
Niszczymy!
05.04.2026 17:55
3-0 dla nas.
05.04.2026 17:55
Ta ekipa przejdzie do historii; oby nie tylko ze względu na występy i wyniki w BL.
05.04.2026 17:53
Do boju, rozważnie, ale z wiarą w zajebisty wynik!
05.04.2026 17:38
W sumie to nie wiadomo co mu dokładnie dolega, skręcenie kostki może mieć różny przebieg i wymagać różnego czasu, żeby dość do siebie.
Rytm meczowy? To Harry - on go ma zawsze!
05.04.2026 17:19
Co Ty powiesz.
04.04.2026 20:46
Wziąłem wolne na wtorek; pytanie czy dotrwam ze znieczuleniem do 21?
04.04.2026 20:03
Harry nie musi zagrać ze srealem. Mamy taki atak, że ich rozjebie.y na amen!
04.04.2026 19:50
@Barthyren
To pokazuje, że nie jesteśmy zespołem jednego gracza a stanowimy kolektyw i nigdy nie wiadomo kto zadecyduje o naszej wygranej!
04.04.2026 19:48
@Barthyren
Mierda to brzmi zacnie!
04.04.2026 19:46
Słabo to wyglądało, jednak nie nadaje się do takiego grania!
04.04.2026 19:26
We wtorek zagra.
04.04.2026 19:24