DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 10

5

I ch im na grób!

04.04.2026 19:18

4

Mało tutaj dziś o Tomie - pokazał, że ma jaja!

04.04.2026 19:17

Dobre!

04.04.2026 19:15

2

@jastrzab123
Wiara nadzieja miłość! To wystarczy!

04.04.2026 19:12

1

@Johny84
Ale skąd wiesz? Może będzie łatwo?

04.04.2026 19:05

I doliczył 8 min. Byłem w szoku!

04.04.2026 18:59

1

Oczywiście Vincent mistrz bo wygrał i wszystkie jego decyzje się obroniły. Jednak trochę wyglądało jakby Karla trzymał nie na przełamanie, ale żeby mu udowodnić, że jest beznadziejny dzisiejszego dnia! Nikt o zdrowych zmysłach nie trzymałby Karla po 65 min.

04.04.2026 18:57

1

Każde 1000 goli za te 3 dla nas we wtorek!

04.04.2026 18:50

1

Tak cały czas piszesz jakby to byli nadludzie.
Gówno grają i we wtorek się zesrają!

04.04.2026 18:49

1

Wielki Bayern !

04.04.2026 17:36

Najsłabszy na boisku Karl!
Brawo Vincent, ja bym go zdjąl po 1 połowie!

04.04.2026 17:32

Tak jest!!!

04.04.2026 17:31

1

Tak jest kurwa!

04.04.2026 17:24

Taki sam jak ten na 1-0

04.04.2026 17:14

Słaby ten czarny piłkarz z nr 1.

04.04.2026 17:13

1

Mistrz BL < Puchar LM

04.04.2026 17:12

@Comentateiro
Normalnie Ci odpowiedziałem. Twoje pytanie to prowokacja. Masz problem to zgłoś się do lekarza.

04.04.2026 16:50

1

O jezu

04.04.2026 16:48

1

Zdecydowanie do obronienia. Przy samym słupku z 18 m to dziecko łapie.
Masz psychozę depresyjną czy dwubiegunowość?

04.04.2026 16:45

Już były ataki na małpkę.

04.04.2026 16:37

Olise wchodzi za Karla.

04.04.2026 16:20

Karl słabo, strzał naiwny jak na orliku.

04.04.2026 16:17

Louis przesadził!

04.04.2026 15:49

1

@jastrzab123
Jak można tak wyprzeć z pamięci taki wielbłąd?
😎

04.04.2026 15:48

Musimy się obudzić.

04.04.2026 15:47

Liczę, że vini srini dostanie czerwo!

04.04.2026 15:19

Jedyny słuszny wybór!

04.04.2026 13:00

Ale że wygrał raz BL?

04.04.2026 11:15

Boli i piecze. Nie ma się co dziwić, Oli to zawzięty gość!

04.04.2026 11:14

Ta optymistycznie wyglądająca sytuacja kadrowa to chyba tylko na papierze. Musiala, Davies, Ito; który z nich jest tak naprawdę przygotowany na grę?

04.04.2026 11:13

1

Nie ma sensu płakać, trzeba walczyć!

03.04.2026 23:22

Oli wie co mówi.

03.04.2026 22:49

Harry wie gdzie jest jego DOM!

03.04.2026 22:29

2

sreal jest bez szans!

03.04.2026 14:52

1

Wierzę, że na sreal Harry będzie gotowy!

03.04.2026 14:51

Jeżeli nie będzie zdolny do gry na 90% to zrezygnowałbym z niego w pierwszym meczu. Mamy kim straszyć.

02.04.2026 18:38

1

@karczochy
Jamal po kontuzji nie daje nic, ale wierzę, że jego problemy ze zdrowiem szybko się skończą i zacznie decydować o naszych wynikach!

02.04.2026 17:53

Ale, że Vincent bez nazwiska w świecie trenerskim wynegocjował takie zarobki to szok!
A może było na zasadzie; w Bayernie trener nie będzie zarabiał mniej niż w jakimś tam dortmundzie!
:)

02.04.2026 16:02

"To zawodnik za 100 milionów euro. Z Kofane Arsenal miałby napastnika na następne dziesięć lat – stwierdził Depolo."
Szkoda, że nie 200.
Pierwszy raz o nim słyszę!

02.04.2026 15:51

1

Jeżeli wgra LM i da nam jakość i pewność to pojedzie na MŚ jako 1-wszy bramkarz!
Proste.

02.04.2026 15:49

3

Ktoś będzie płakał i na pewno to będzie vini srini!

02.04.2026 15:46

Ani to żaden znaczący klub, ani poważne pieniądze dla Leona.

02.04.2026 15:45

Jeden z najsłabszych bramkarzy w BL.

02.04.2026 15:45

5

Myślałem, że chodzi o tę k.... ze srealu!

02.04.2026 15:39

Panowie nie będą gorsi! Doje....y srealowi!

02.04.2026 14:59

Grabara mocno średni. Nie będę się nad nim znęcał i pisał, że zawalił mecz bo w masce nie może dokładnie odległości ocenić.

01.04.2026 10:12

Ja pierd...!!!

31.03.2026 21:22

1

Średniak, ale... zawsze na każde wezwanie. Minus że żółty, ale kogo to jak mamy Mistrzowski sezon i potrzebujemy każdego gracza na sreal!

30.03.2026 22:50

3

Teraz już bez poważnej podwyżki się nie obędzie.

30.03.2026 10:13

Dobra wiadomość!

30.03.2026 08:27

1

3-0 dla nas w madrycie i 5-1 dla nas na Allianz.
Prościzna!

29.03.2026 17:08

Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ...

29.03.2026 15:37

1

Sprzedać za jakiekolwiek pieniądze i zapomnieć o tych piłkarzach.

29.03.2026 15:27

1

Myślę, a w zasadzie wierzę, że awansujemy. Mamy lepszych zawodników i tyle w temacie!

29.03.2026 15:24

Z united najlepszy comeback bez dwóch zdań!!!

29.03.2026 15:23

Wszystkiego najlepszego Mistrzu!

27.03.2026 10:57

Zapierd...a do nich jak nikt!

26.03.2026 23:17

1

Musimy kasy szukać wszędzie żeby nasz ukochany Bayern mógł odnosić sukcesy!

25.03.2026 19:53

1

Dodam tylko... ch.j mnie obaj obchodzą.
🤘

25.03.2026 19:52

Teraz daje radę. Inna sprawa, że za bardzo nie ma konkurencji. Fajny gracz... do pierwszego błędu. Oby nie...

25.03.2026 15:53

2

Strach się bać!
😎

25.03.2026 14:01

1

Pismaki muszą o czymś pisać, my wiemy swoje!

25.03.2026 12:37

2

Pewność siebie i wiara, że jest się najlepszym to podstawa!
Gość jest słaby w uj!

25.03.2026 10:27

1

Nie będziemy jedyni, więc i tanio nie będzie.

25.03.2026 10:25

To nasz kluczowy gracz, musi wrócić w pełnej formie do gry.

24.03.2026 22:31

1

Nie ma przeciwników... tylko niech unika kontuzji!

24.03.2026 22:30

Czy jakieś grupy w tym pięknym kraju mobilizują się na wspólne oglądanie meczu ze srealem?

24.03.2026 22:29

@mithestad
Nie, nie musimy!

24.03.2026 22:28

Olise w Liverpoolu w następnym sezonie traktuję jak żart.

24.03.2026 21:43

1

Nasz plan długofalowy to młodzież. Taniej, ale czy lepiej?
Myślę, że zrobimy 1 maks 2 duże transfery i to wszystko.

24.03.2026 18:34

@Luca
a vinicostamżunior?

22.03.2026 23:37

Ale sędzia, mimo, że dał czerwo, to długo się trenerowi srealu tłumaczył ze swojej decyzji. Kabaret!

22.03.2026 23:36

Coś nam się niebezpiecznie kurczy kadra i możliwości dla Vincenta.

22.03.2026 22:22

1

Miłe słowa, ale w następnym meczu też was żółci dojedziemy!

22.03.2026 22:20

Właśnie strzelił.

22.03.2026 22:16

Ali Karimi?

22.03.2026 15:39

Że tak z Atalantą sędzia karnych nie dawał...

21.03.2026 20:15

1

I nawet sędzia nie pomógł z karnym dla żółtych świń!

21.03.2026 19:16

Zaczyna się!

21.03.2026 19:14

2

Na razie idzie tak jak przeczuwałeś!

21.03.2026 19:10

I już 0-2

21.03.2026 19:08

1

Brawo Bayern! Łatwo i przyjemnie. Mecz był na "jedno kopyto" i około 55 min. przysnęło mi się.
Oby więcej takich nudnych spotkań!
😎

21.03.2026 19:08

1

Czuję w kościach hat trika Księcia!

20.03.2026 21:23

"Dzisiaj śmierć przestała się go bać i zapukała do jego drzwi..."
😢

20.03.2026 20:48

Wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
Jest szansa żeby ktoś z drugiego garnituru złapał parę minut.

20.03.2026 19:52

3

Dobrze, że przytula 18 latków, a nie nieletnich!
😎

20.03.2026 14:29

1

"Sprawa jest teraz zamknięta, sędziowie są ważną częścią futbolu. Ważne jest, żeby byli chronieni, aby mogli dobrze wykonywać swoją pracę. Mają gorsze i lepsze dni."
Oby w meczach ze srealem nie mieli "gorszych" dni!

20.03.2026 14:24

Ze srealem dorzuci kolejne 5!

20.03.2026 00:42

1

Dojedziemy tę k!

19.03.2026 14:33

@Alistair
Nie dupa tu jest najważniejsza a ODBYT!

18.03.2026 23:03

Ze srealem zagrany pierwszy mecz 7.04 w madrycie i rewanż 14.04 w MUNCHEN!

18.03.2026 23:02

1

Dobre.
😂

18.03.2026 22:57

2

Strzeliliśmy 2 x więcej bramek w dwumeczu niż sreal.
W madrycie będzie 4:0 dla nas, a MUNCHEN 6...no dobra 1 dla nas!

18.03.2026 22:57

A gdzie angole z wielkiej PL?

18.03.2026 22:56

Dobry OMEN!
To będzie dopiero horror!

18.03.2026 22:54

@Johny84
Odpadł!
😂

18.03.2026 22:54

Xavi Simons buhaha!

18.03.2026 22:50

Kim, obstawiłem 4-0!

18.03.2026 22:46

1

Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale obie hiszpańskie ku..y, PSG oraz Liverpool tez zmiotły swoich przeciwników.

18.03.2026 22:26

Jak Karl strzeli ze srealem to mu wybaczę!

18.03.2026 22:18