Oczywiście Vincent mistrz bo wygrał i wszystkie jego decyzje się obroniły. Jednak trochę wyglądało jakby Karla trzymał nie na przełamanie, ale żeby mu udowodnić, że jest beznadziejny dzisiejszego dnia! Nikt o zdrowych zmysłach nie trzymałby Karla po 65 min.
04.04.2026 18:57
1
Każde 1000 goli za te 3 dla nas we wtorek!
04.04.2026 18:50
1
Tak cały czas piszesz jakby to byli nadludzie.
Gówno grają i we wtorek się zesrają!
04.04.2026 18:49
1
Wielki Bayern !
04.04.2026 17:36
Najsłabszy na boisku Karl!
Brawo Vincent, ja bym go zdjąl po 1 połowie!
04.04.2026 17:32
Tak jest!!!
04.04.2026 17:31
1
Tak jest kurwa!
04.04.2026 17:24
Taki sam jak ten na 1-0
04.04.2026 17:14
Słaby ten czarny piłkarz z nr 1.
04.04.2026 17:13
1
Mistrz BL < Puchar LM
04.04.2026 17:12
@Comentateiro
Normalnie Ci odpowiedziałem. Twoje pytanie to prowokacja. Masz problem to zgłoś się do lekarza.
04.04.2026 16:50
1
O jezu
04.04.2026 16:48
1
Zdecydowanie do obronienia. Przy samym słupku z 18 m to dziecko łapie.
Masz psychozę depresyjną czy dwubiegunowość?
04.04.2026 16:45
Już były ataki na małpkę.
04.04.2026 16:37
Olise wchodzi za Karla.
04.04.2026 16:20
Karl słabo, strzał naiwny jak na orliku.
04.04.2026 16:17
Louis przesadził!
04.04.2026 15:49
1
@jastrzab123
Jak można tak wyprzeć z pamięci taki wielbłąd?
😎
04.04.2026 15:48
Musimy się obudzić.
04.04.2026 15:47
Liczę, że vini srini dostanie czerwo!
04.04.2026 15:19
Jedyny słuszny wybór!
04.04.2026 13:00
Ale że wygrał raz BL?
04.04.2026 11:15
Boli i piecze. Nie ma się co dziwić, Oli to zawzięty gość!
04.04.2026 11:14
Ta optymistycznie wyglądająca sytuacja kadrowa to chyba tylko na papierze. Musiala, Davies, Ito; który z nich jest tak naprawdę przygotowany na grę?
04.04.2026 11:13
1
Nie ma sensu płakać, trzeba walczyć!
03.04.2026 23:22
Oli wie co mówi.
03.04.2026 22:49
Harry wie gdzie jest jego DOM!
03.04.2026 22:29
2
sreal jest bez szans!
03.04.2026 14:52
1
Wierzę, że na sreal Harry będzie gotowy!
03.04.2026 14:51
Jeżeli nie będzie zdolny do gry na 90% to zrezygnowałbym z niego w pierwszym meczu. Mamy kim straszyć.
02.04.2026 18:38
1
@karczochy
Jamal po kontuzji nie daje nic, ale wierzę, że jego problemy ze zdrowiem szybko się skończą i zacznie decydować o naszych wynikach!
02.04.2026 17:53
Ale, że Vincent bez nazwiska w świecie trenerskim wynegocjował takie zarobki to szok!
A może było na zasadzie; w Bayernie trener nie będzie zarabiał mniej niż w jakimś tam dortmundzie!
:)
02.04.2026 16:02
"To zawodnik za 100 milionów euro. Z Kofane Arsenal miałby napastnika na następne dziesięć lat – stwierdził Depolo."
Szkoda, że nie 200.
Pierwszy raz o nim słyszę!
02.04.2026 15:51
1
Jeżeli wgra LM i da nam jakość i pewność to pojedzie na MŚ jako 1-wszy bramkarz!
Proste.
02.04.2026 15:49
3
Ktoś będzie płakał i na pewno to będzie vini srini!
02.04.2026 15:46
Ani to żaden znaczący klub, ani poważne pieniądze dla Leona.
02.04.2026 15:45
Jeden z najsłabszych bramkarzy w BL.
02.04.2026 15:45
5
Myślałem, że chodzi o tę k.... ze srealu!
02.04.2026 15:39
Panowie nie będą gorsi! Doje....y srealowi!
02.04.2026 14:59
Grabara mocno średni. Nie będę się nad nim znęcał i pisał, że zawalił mecz bo w masce nie może dokładnie odległości ocenić.
01.04.2026 10:12
Ja pierd...!!!
31.03.2026 21:22
1
Średniak, ale... zawsze na każde wezwanie. Minus że żółty, ale kogo to jak mamy Mistrzowski sezon i potrzebujemy każdego gracza na sreal!
30.03.2026 22:50
3
Teraz już bez poważnej podwyżki się nie obędzie.
30.03.2026 10:13
Dobra wiadomość!
30.03.2026 08:27
1
3-0 dla nas w madrycie i 5-1 dla nas na Allianz.
Prościzna!
29.03.2026 17:08
Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ...
29.03.2026 15:37
1
Sprzedać za jakiekolwiek pieniądze i zapomnieć o tych piłkarzach.
29.03.2026 15:27
1
Myślę, a w zasadzie wierzę, że awansujemy. Mamy lepszych zawodników i tyle w temacie!
29.03.2026 15:24
Z united najlepszy comeback bez dwóch zdań!!!
29.03.2026 15:23
Wszystkiego najlepszego Mistrzu!
27.03.2026 10:57
Zapierd...a do nich jak nikt!
26.03.2026 23:17
1
Musimy kasy szukać wszędzie żeby nasz ukochany Bayern mógł odnosić sukcesy!
25.03.2026 19:53
1
Dodam tylko... ch.j mnie obaj obchodzą.
🤘
25.03.2026 19:52
Teraz daje radę. Inna sprawa, że za bardzo nie ma konkurencji. Fajny gracz... do pierwszego błędu. Oby nie...
25.03.2026 15:53
2
Strach się bać!
😎
25.03.2026 14:01
1
Pismaki muszą o czymś pisać, my wiemy swoje!
25.03.2026 12:37
2
Pewność siebie i wiara, że jest się najlepszym to podstawa!
Gość jest słaby w uj!
25.03.2026 10:27
1
Nie będziemy jedyni, więc i tanio nie będzie.
25.03.2026 10:25
To nasz kluczowy gracz, musi wrócić w pełnej formie do gry.
24.03.2026 22:31
1
Nie ma przeciwników... tylko niech unika kontuzji!
24.03.2026 22:30
Czy jakieś grupy w tym pięknym kraju mobilizują się na wspólne oglądanie meczu ze srealem?
24.03.2026 22:29
@mithestad
Nie, nie musimy!
24.03.2026 22:28
Olise w Liverpoolu w następnym sezonie traktuję jak żart.
24.03.2026 21:43
1
Nasz plan długofalowy to młodzież. Taniej, ale czy lepiej?
Myślę, że zrobimy 1 maks 2 duże transfery i to wszystko.
24.03.2026 18:34
@Luca
a vinicostamżunior?
22.03.2026 23:37
Ale sędzia, mimo, że dał czerwo, to długo się trenerowi srealu tłumaczył ze swojej decyzji. Kabaret!
22.03.2026 23:36
Coś nam się niebezpiecznie kurczy kadra i możliwości dla Vincenta.
22.03.2026 22:22
1
Miłe słowa, ale w następnym meczu też was żółci dojedziemy!
22.03.2026 22:20
Właśnie strzelił.
22.03.2026 22:16
Ali Karimi?
22.03.2026 15:39
Że tak z Atalantą sędzia karnych nie dawał...
21.03.2026 20:15
1
I nawet sędzia nie pomógł z karnym dla żółtych świń!
21.03.2026 19:16
Zaczyna się!
21.03.2026 19:14
2
Na razie idzie tak jak przeczuwałeś!
21.03.2026 19:10
I już 0-2
21.03.2026 19:08
1
Brawo Bayern! Łatwo i przyjemnie. Mecz był na "jedno kopyto" i około 55 min. przysnęło mi się.
Oby więcej takich nudnych spotkań!
😎
21.03.2026 19:08
1
Czuję w kościach hat trika Księcia!
20.03.2026 21:23
"Dzisiaj śmierć przestała się go bać i zapukała do jego drzwi..."
😢
20.03.2026 20:48
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
Jest szansa żeby ktoś z drugiego garnituru złapał parę minut.
20.03.2026 19:52
3
Dobrze, że przytula 18 latków, a nie nieletnich!
😎
20.03.2026 14:29
1
"Sprawa jest teraz zamknięta, sędziowie są ważną częścią futbolu. Ważne jest, żeby byli chronieni, aby mogli dobrze wykonywać swoją pracę. Mają gorsze i lepsze dni."
Oby w meczach ze srealem nie mieli "gorszych" dni!
20.03.2026 14:24
Ze srealem dorzuci kolejne 5!
20.03.2026 00:42
1
Dojedziemy tę k!
19.03.2026 14:33
@Alistair
Nie dupa tu jest najważniejsza a ODBYT!
18.03.2026 23:03
Ze srealem zagrany pierwszy mecz 7.04 w madrycie i rewanż 14.04 w MUNCHEN!
18.03.2026 23:02
1
Dobre.
😂
18.03.2026 22:57
2
Strzeliliśmy 2 x więcej bramek w dwumeczu niż sreal.
W madrycie będzie 4:0 dla nas, a MUNCHEN 6...no dobra 1 dla nas!
18.03.2026 22:57
A gdzie angole z wielkiej PL?
18.03.2026 22:56
Dobry OMEN!
To będzie dopiero horror!
18.03.2026 22:54
@Johny84
Odpadł!
😂
18.03.2026 22:54
Xavi Simons buhaha!
18.03.2026 22:50
Kim, obstawiłem 4-0!
18.03.2026 22:46
1
Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale obie hiszpańskie ku..y, PSG oraz Liverpool tez zmiotły swoich przeciwników.
I ch im na grób!
04.04.2026 19:18
Mało tutaj dziś o Tomie - pokazał, że ma jaja!
04.04.2026 19:17
Dobre!
04.04.2026 19:15
@jastrzab123
Wiara nadzieja miłość! To wystarczy!
04.04.2026 19:12
@Johny84
Ale skąd wiesz? Może będzie łatwo?
04.04.2026 19:05
I doliczył 8 min. Byłem w szoku!
04.04.2026 18:59
Oczywiście Vincent mistrz bo wygrał i wszystkie jego decyzje się obroniły. Jednak trochę wyglądało jakby Karla trzymał nie na przełamanie, ale żeby mu udowodnić, że jest beznadziejny dzisiejszego dnia! Nikt o zdrowych zmysłach nie trzymałby Karla po 65 min.
04.04.2026 18:57
Każde 1000 goli za te 3 dla nas we wtorek!
04.04.2026 18:50
Tak cały czas piszesz jakby to byli nadludzie.
Gówno grają i we wtorek się zesrają!
04.04.2026 18:49
Wielki Bayern !
04.04.2026 17:36
Najsłabszy na boisku Karl!
Brawo Vincent, ja bym go zdjąl po 1 połowie!
04.04.2026 17:32
Tak jest!!!
04.04.2026 17:31
Tak jest kurwa!
04.04.2026 17:24
Taki sam jak ten na 1-0
04.04.2026 17:14
Słaby ten czarny piłkarz z nr 1.
04.04.2026 17:13
Mistrz BL < Puchar LM
04.04.2026 17:12
@Comentateiro
Normalnie Ci odpowiedziałem. Twoje pytanie to prowokacja. Masz problem to zgłoś się do lekarza.
04.04.2026 16:50
O jezu
04.04.2026 16:48
Zdecydowanie do obronienia. Przy samym słupku z 18 m to dziecko łapie.
Masz psychozę depresyjną czy dwubiegunowość?
04.04.2026 16:45
Już były ataki na małpkę.
04.04.2026 16:37
Olise wchodzi za Karla.
04.04.2026 16:20
Karl słabo, strzał naiwny jak na orliku.
04.04.2026 16:17
Louis przesadził!
04.04.2026 15:49
@jastrzab123
Jak można tak wyprzeć z pamięci taki wielbłąd?
😎
04.04.2026 15:48
Musimy się obudzić.
04.04.2026 15:47
Liczę, że vini srini dostanie czerwo!
04.04.2026 15:19
Jedyny słuszny wybór!
04.04.2026 13:00
Ale że wygrał raz BL?
04.04.2026 11:15
Boli i piecze. Nie ma się co dziwić, Oli to zawzięty gość!
04.04.2026 11:14
Ta optymistycznie wyglądająca sytuacja kadrowa to chyba tylko na papierze. Musiala, Davies, Ito; który z nich jest tak naprawdę przygotowany na grę?
04.04.2026 11:13
Nie ma sensu płakać, trzeba walczyć!
03.04.2026 23:22
Oli wie co mówi.
03.04.2026 22:49
Harry wie gdzie jest jego DOM!
03.04.2026 22:29
sreal jest bez szans!
03.04.2026 14:52
Wierzę, że na sreal Harry będzie gotowy!
03.04.2026 14:51
Jeżeli nie będzie zdolny do gry na 90% to zrezygnowałbym z niego w pierwszym meczu. Mamy kim straszyć.
02.04.2026 18:38
@karczochy
Jamal po kontuzji nie daje nic, ale wierzę, że jego problemy ze zdrowiem szybko się skończą i zacznie decydować o naszych wynikach!
02.04.2026 17:53
Ale, że Vincent bez nazwiska w świecie trenerskim wynegocjował takie zarobki to szok!
A może było na zasadzie; w Bayernie trener nie będzie zarabiał mniej niż w jakimś tam dortmundzie!
:)
02.04.2026 16:02
"To zawodnik za 100 milionów euro. Z Kofane Arsenal miałby napastnika na następne dziesięć lat – stwierdził Depolo."
Szkoda, że nie 200.
Pierwszy raz o nim słyszę!
02.04.2026 15:51
Jeżeli wgra LM i da nam jakość i pewność to pojedzie na MŚ jako 1-wszy bramkarz!
Proste.
02.04.2026 15:49
Ktoś będzie płakał i na pewno to będzie vini srini!
02.04.2026 15:46
Ani to żaden znaczący klub, ani poważne pieniądze dla Leona.
02.04.2026 15:45
Jeden z najsłabszych bramkarzy w BL.
02.04.2026 15:45
Myślałem, że chodzi o tę k.... ze srealu!
02.04.2026 15:39
Panowie nie będą gorsi! Doje....y srealowi!
02.04.2026 14:59
Grabara mocno średni. Nie będę się nad nim znęcał i pisał, że zawalił mecz bo w masce nie może dokładnie odległości ocenić.
01.04.2026 10:12
Ja pierd...!!!
31.03.2026 21:22
Średniak, ale... zawsze na każde wezwanie. Minus że żółty, ale kogo to jak mamy Mistrzowski sezon i potrzebujemy każdego gracza na sreal!
30.03.2026 22:50
Teraz już bez poważnej podwyżki się nie obędzie.
30.03.2026 10:13
Dobra wiadomość!
30.03.2026 08:27
3-0 dla nas w madrycie i 5-1 dla nas na Allianz.
Prościzna!
29.03.2026 17:08
Łaska kibiców na pstrym koniu jeździ...
29.03.2026 15:37
Sprzedać za jakiekolwiek pieniądze i zapomnieć o tych piłkarzach.
29.03.2026 15:27
Myślę, a w zasadzie wierzę, że awansujemy. Mamy lepszych zawodników i tyle w temacie!
29.03.2026 15:24
Z united najlepszy comeback bez dwóch zdań!!!
29.03.2026 15:23
Wszystkiego najlepszego Mistrzu!
27.03.2026 10:57
Zapierd...a do nich jak nikt!
26.03.2026 23:17
Musimy kasy szukać wszędzie żeby nasz ukochany Bayern mógł odnosić sukcesy!
25.03.2026 19:53
Dodam tylko... ch.j mnie obaj obchodzą.
🤘
25.03.2026 19:52
Teraz daje radę. Inna sprawa, że za bardzo nie ma konkurencji. Fajny gracz... do pierwszego błędu. Oby nie...
25.03.2026 15:53
Strach się bać!
😎
25.03.2026 14:01
Pismaki muszą o czymś pisać, my wiemy swoje!
25.03.2026 12:37
Pewność siebie i wiara, że jest się najlepszym to podstawa!
Gość jest słaby w uj!
25.03.2026 10:27
Nie będziemy jedyni, więc i tanio nie będzie.
25.03.2026 10:25
To nasz kluczowy gracz, musi wrócić w pełnej formie do gry.
24.03.2026 22:31
Nie ma przeciwników... tylko niech unika kontuzji!
24.03.2026 22:30
Czy jakieś grupy w tym pięknym kraju mobilizują się na wspólne oglądanie meczu ze srealem?
24.03.2026 22:29
@mithestad
Nie, nie musimy!
24.03.2026 22:28
Olise w Liverpoolu w następnym sezonie traktuję jak żart.
24.03.2026 21:43
Nasz plan długofalowy to młodzież. Taniej, ale czy lepiej?
Myślę, że zrobimy 1 maks 2 duże transfery i to wszystko.
24.03.2026 18:34
@Luca
a vinicostamżunior?
22.03.2026 23:37
Ale sędzia, mimo, że dał czerwo, to długo się trenerowi srealu tłumaczył ze swojej decyzji. Kabaret!
22.03.2026 23:36
Coś nam się niebezpiecznie kurczy kadra i możliwości dla Vincenta.
22.03.2026 22:22
Miłe słowa, ale w następnym meczu też was żółci dojedziemy!
22.03.2026 22:20
Właśnie strzelił.
22.03.2026 22:16
Ali Karimi?
22.03.2026 15:39
Że tak z Atalantą sędzia karnych nie dawał...
21.03.2026 20:15
I nawet sędzia nie pomógł z karnym dla żółtych świń!
21.03.2026 19:16
Zaczyna się!
21.03.2026 19:14
Na razie idzie tak jak przeczuwałeś!
21.03.2026 19:10
I już 0-2
21.03.2026 19:08
Brawo Bayern! Łatwo i przyjemnie. Mecz był na "jedno kopyto" i około 55 min. przysnęło mi się.
Oby więcej takich nudnych spotkań!
😎
21.03.2026 19:08
Czuję w kościach hat trika Księcia!
20.03.2026 21:23
"Dzisiaj śmierć przestała się go bać i zapukała do jego drzwi..."
😢
20.03.2026 20:48
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił.
Jest szansa żeby ktoś z drugiego garnituru złapał parę minut.
20.03.2026 19:52
Dobrze, że przytula 18 latków, a nie nieletnich!
😎
20.03.2026 14:29
"Sprawa jest teraz zamknięta, sędziowie są ważną częścią futbolu. Ważne jest, żeby byli chronieni, aby mogli dobrze wykonywać swoją pracę. Mają gorsze i lepsze dni."
Oby w meczach ze srealem nie mieli "gorszych" dni!
20.03.2026 14:24
Ze srealem dorzuci kolejne 5!
20.03.2026 00:42
Dojedziemy tę k!
19.03.2026 14:33
@Alistair
Nie dupa tu jest najważniejsza a ODBYT!
18.03.2026 23:03
Ze srealem zagrany pierwszy mecz 7.04 w madrycie i rewanż 14.04 w MUNCHEN!
18.03.2026 23:02
Dobre.
😂
18.03.2026 22:57
Strzeliliśmy 2 x więcej bramek w dwumeczu niż sreal.
W madrycie będzie 4:0 dla nas, a MUNCHEN 6...no dobra 1 dla nas!
18.03.2026 22:57
A gdzie angole z wielkiej PL?
18.03.2026 22:56
Dobry OMEN!
To będzie dopiero horror!
18.03.2026 22:54
@Johny84
Odpadł!
😂
18.03.2026 22:54
Xavi Simons buhaha!
18.03.2026 22:50
Kim, obstawiłem 4-0!
18.03.2026 22:46
Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale obie hiszpańskie ku..y, PSG oraz Liverpool tez zmiotły swoich przeciwników.
18.03.2026 22:26
Jak Karl strzeli ze srealem to mu wybaczę!
18.03.2026 22:18