Oglądam właśnie cały mecz po raz czwarty i cały czas mam gęsią skórkę!
Osiągnęliśmy coś niesamowitego!
16.04.2026 21:42
Będzie więcej!
16.04.2026 14:34
Coś się wczoraj porobiło z naszym UPA? Kilka razy włączał się do pressingu na połowie srealu i ta asysta, gdzie był odważnie i wysoko.
Tryb Lucio?
16.04.2026 14:12
Widziałem to.
Stary dobry Tomek!
:)
16.04.2026 14:05
@Kamil.20
W niedzielę o 17:30 grają z City na wyjeździe, jak przegrają to będą mieli 3 pkt przewagi, a dodatkowo City ma mecz zaległy.
Przewiduję, że wjebią ligę i wjebią z Atletico!
:)
16.04.2026 13:54
2
@Roko92
Teraz prawda się wylała!
:)
16.04.2026 13:51
Superkomputer Opta wytypował szanse na wygranie LM:
Arsenal 36,75
Bayern 34,61
PSG 19,35
Atletico 9,29.
Śmieję się trochę z tego ponieważ przedsezonowym zwycięzcą miała być Barcelonka.
16.04.2026 13:49
2
Kings of the competition?
:)
16.04.2026 13:27
@Kamil.20
Ale że do II ligi angielskiej?
:)
16.04.2026 13:10
Może i byliśmy spięci, ale mamy naprawdę silny mental! Wrócił ten Bayern, w którym zakochałem się w latach 80-tych, czyli:
1) nigdy się nie poddawaj,
2) walec
3) jesteśmy najlepsi!
16.04.2026 13:09
To twoja wina, BUUUUUUUUU!
Poskarżę się mamie!
:)
16.04.2026 13:04
1
Od małego trzeba było lać w pupę. Teraz już za późno.
16.04.2026 13:02
Brawo Newcastle!
Faktycznie taki dobry?
16.04.2026 12:48
Ewentualnie "Jestem jedynką i gram wszystko"!
16.04.2026 12:47
2
@bawaria42
Byliśmy zdecydowanie lepsi!!!
:)
16.04.2026 12:29
1
@Kamil.20
Mbappe zagrał bardzo dobrze, ale vinicius to przyczynił się do porażki srealu. I to w nim lubię!!!
16.04.2026 11:48
3
Od wczoraj jeszcze bardziej nienawidzę srealu!!!
16.04.2026 11:46
Nasza obrona nie jest monolitem. Upa i Tah też nie dają pewności. Jednak nie wyobrażam sobie Kima we wczorajszym meczu!
16.04.2026 11:45
1
Dlatego kibice srealu nie obwiniają sędziego bo jak zwykle sędziował pod nich.
Gdyby sędzia nie był idiotą i by ogarnął, że camavinga ma już żółtą to jestem pewny, że drugiej żółtej by mu nie dał!
16.04.2026 11:42
1
Mam podobnie!
Trzeba jednak przyznać, że sreal miał 3 szanse w drugiej połowie na dobicie nas! Manu nas wybronił, a vini nie trafił z 5 m.
16.04.2026 11:38
2
Piękne czasy, sreal i Barcelonka za burtą LM!
16.04.2026 11:21
4
@Sopariev
Tak wiem, dla mnie to zjeb.
Kimmich go wczoraj "podsumował" nie reagując na te jego odepchnięcie w 8 min.
16.04.2026 11:18
@Sopariev
Dokładnie. Sędzia im nie przeszkadzał, a nawet pomagał więc boli ich tylko głupota Camavingi!
:)
16.04.2026 11:17
2
Z realmadryt.pl:
"Wspomnicie moje słowa. Z Viniciusem i Mbappe nic nie wygramy. Real zdobywał trofea kiedy grał jako drużyna w każdej strefie boiska. Obecnie jest laga do dwóch szybkich i to cała koncepcja na atak. Dlatego te zwycięstwa nie są regularne, tu nie ma systemowego wypracowania akcji, nie widać koncepcji, którą forsuje trener. Laga i jazda indywidualna. Wielku piłkarzy nie dostaje podań od Viniciusa będąc na lepszych pozycjach. Mbappe szybko biega, mocno strzela - i to na tyle. To nie przypadek, że jest kolejny trener, a gra dalej wygląda nieprzekonywująco. To wina piłkarzy, Vinicius, Mbappe, Cavaminga, Rodrygo, gdzie oni mają zaprowadzić tą drużynę? PSG zaczęło wygrywać jak Mbappe odszedł, przypadek? Piłkarze rządzą klubem, sukcesów z tego nie będzie."
16.04.2026 11:00
1
@Sopariev
Graja mężczyźni i często kurwy lecą w obie strony. Takie odzywki mnie akurat nie dziwią.
16.04.2026 10:55
1
Poprawka; od 5000 w górę - miałem ustawione 2 bilety.
16.04.2026 10:48
@Kamil.20
Kolega, który był wczoraj na meczu kupił u konika za 650 euro. Miejsce w górnym sektorze, ale dobry widok, bo filmiki wysyłał.
16.04.2026 10:37
Na Viagogo już są bilety na półfinał... od 12000 w górę.
Na mecz ze srealem zaczynały się od 2500.
16.04.2026 10:31
Super wczoraj Kimmich rogi bił! Oprócz bramki było przynajmniej 1-2 razy bardzo blisko gola!
16.04.2026 10:09
3
Wielbłąd był, ale to co obronił ręka po strzale Mbappe to szok!!!
16.04.2026 09:57
1
Tu widać to bardzo dobrze!
https://www.facebook.com/reel/955942656917496
16.04.2026 09:51
Oglądam powtórkę meczu na Canal - 100% kopnięcie Staniego przez Rudigera!
16.04.2026 09:45
3
Tak jak nie lubię Upa ze względu na jego odpały, tak wczoraj zagrał znakomity mecz! Oczywiście, nie upilnował Mbappe, ale nie da się wybronić wszystkiego przy takich napastnikach.
I ta asysta!!!
16.04.2026 09:41
2
W pierwszej chwili myślałem, że faktycznie faulu nie było, ale powtórki nie pozostawiają złudzeń.
Pytanie po co jest VAR?
I te co odjebał małpioszon vini z Kimmichem? Sędzia stoi obok i go poucza? Żart!
16.04.2026 09:38
1
Nie odpadniemy, teraz to już niemożliwe!
16.04.2026 09:27
2
Oprócz naszego trenera wszyscy zawodnicy zagrożeni kartkami zagrają z PSG!
To, że UPA wczoraj bez żółtej to szok!
16.04.2026 09:26
1
Sędzia jest ślepy.
Taka sytuacja jak z faulem Grosickiego w Sztokholmie!
16.04.2026 09:21
1
Nie ma co tego rozsądzać; Sane to prehistoria!
16.04.2026 09:12
2
Zupełnie nie ma o czym pisać, Camavinga dał mu powód i tyle!
16.04.2026 08:31
Presja i tyle!
16.04.2026 08:29
Arsenal w starciu z madrycką kurwą 2 nie ma szans!
Powiem Wam kibice BAYERNU, mam łzy w oczach jak sobie pomyślę jaki dzisiaj był mecz!!!
16.04.2026 00:08
1
Jezuniu, mam łzy w oczach!
16.04.2026 00:06
4
Piję ostatniego drinka z połóweczki...
Kocham Bayern!!!
Nienawidzę srealu i żółtych!
Wygramy w Paryżewie 3-0!!!
16.04.2026 00:05
3
@admin
Panie Adminie, kimkolwiek Pan jest, WYJEBALIŚMY sreal!!!
16.04.2026 00:01
1
Nie to znaczenia!
2-0 Bayern!!!
15.04.2026 23:59
1
Pięknie!
Cudowny wieczór!!!
15.04.2026 23:58
1
Śpicie?
Myślałem, że po takim meczu nikt nie zaśnie!!!!
15.04.2026 23:53
@Herbatnik
Obejrzyj mecz jeszcze raz. Sędzia świetny,!
15.04.2026 23:52
Był kontakt Laimera. Oni są ślepi!
15.04.2026 23:51
1
Ale też zgodnie, że czerwca nie było dla srealu!
15.04.2026 23:49
Jebać sreal, sędzia dostał od Kale 1000000000000000000000000000000 czegoś tam!
15.04.2026 23:47
1
Ciężko wskazać kto u nas byl najlepszy!
Wygrał zespół!!!
15.04.2026 23:46
Raz na 10000
15.04.2026 23:40
Milito się zgodzę.
Reszta nie zgodzę się.
15.04.2026 23:39
Lubię TO!!!
15.04.2026 23:35
2
UPA bez kartki, jeden wylew , ale dał radę!!!
15.04.2026 23:33
1
Szkoda srealu... tak ich ładnie sędzia dziwka wyjebał!!!
15.04.2026 23:32
Sędzia wyjebał sreal!!!
15.04.2026 23:31
@FanOd2006
Nie, ale to groźny przeciwnik!
15.04.2026 23:31
1
28.04 wtorek u nich!!!
15.04.2026 23:27
1
Super wynik, zajebisty Bayern!!!
15.04.2026 23:26
Nie mają takiej błyskawicznej kontry!
Mają więcej z gry.
15.04.2026 23:25
1
I powiem to i teraz...
Musiała wzór!!!
15.04.2026 23:24
BÓG!!!
15.04.2026 23:23
Siła jest w czerwonym!
15.04.2026 23:22
1
Co mogę powiedzieć?
Bogowie!!!!!!!!
15.04.2026 23:21
Nie jest!
Są słabsi od srealu w budowaniu kontry!
15.04.2026 23:10
1
Sędzia był jednak nasz! Skończyło się faworyzowanie islamskiego ja!
15.04.2026 23:08
1
Czy macie takie coś że jak widzicie biały kolor to chce Wam się rzygać?
15.04.2026 23:06
Bayern to jest mój klub!!!
15.04.2026 23:05
Ale kurwa komentarzy!!!
15.04.2026 23:04
1
Sąsiedzi pukają do drzwi! Spier...
15.04.2026 23:02
KURWA TO JEST MÓJ KLUB!!!
15.04.2026 23:01
Nie zgodzę się. Faul Kamera był.
Tak Pavlo??? upadł bo zobaczył że straciliśmy piłkę.
Ręka przed golem na 2-2 ewidentna!
15.04.2026 22:05
Allianz słabiutko!
15.04.2026 21:58
Nikt!
15.04.2026 21:58
Powtórzę się:
CAŁA NADZIEJA W VK!!!!
15.04.2026 21:57
2
Chujnia, ale cały czas jesteśmy w grze.
Teraz wszystko zależy od Vincenta!
15.04.2026 21:51
Jedziemy!
15.04.2026 21:10
4
Do boju kochany Bayernie po naszą wspólną chwałę!!!
15.04.2026 20:37
Dobry plan o ile tak będzie.
15.04.2026 19:13
Uwielbiam takie wpisy!!!
:)
15.04.2026 12:10
W sumie kto by nie odpadł to dla mnie bez różnicy!
14.04.2026 23:49
2
@ironmaidenpl
Grasz na alibi, słabo!
14.04.2026 23:47
3
I tak do jutra do 21:00 będziesz płakał?
Boisz się i nie wierzysz w Bayern czy żeby piszesz te bzdety żeby się nie czuć rozczarowanym?
Masz jaja czy...?
14.04.2026 23:34
@ironmaidenpl
Zdobędzie je w tym roku... wszystkie 3!!!
14.04.2026 23:32
To dobrze, wiemy czego sie po nich spodziewać.
Laga do przodu i sprint!!!
14.04.2026 23:31
Pan PAJAC!!!
14.04.2026 23:30
2
Po co sie odzywa jak temat nie dotyczy jego osoby?
Ciekawe co by "odjebał" gdyby ktoś mu powiedział, żeby nie jechał na MŚ?
14.04.2026 23:29
Barcelonki nie trawię, ale tej drugiej madryckiej k jeszcze bardziej. Ten ich trener to działa mi na nerwy od lat. Małpa i tyle w temacie. Już jako piłkarz był półmózgiem.
Szkoda mi tylko Roberta, ale widać, że już przyszedł ten czas...
14.04.2026 23:26
Z nami sobie radzili.
14.04.2026 21:46
3
Obojętnie jaki będzie jutro wynik wiem, że Vincent Kompany to właściwy człowiek na posadzie trenera Bayernu!
14.04.2026 19:04
4
Widzę jak wygrywamy... ZDECYDOWANIE!
14.04.2026 18:06
Zarobki plus kontuzje, chyba dlatego jest do sprzedaży?
Frajer i tyle!
Nienawidzę tego głąba!!!
16.04.2026 21:47
Oglądam właśnie cały mecz po raz czwarty i cały czas mam gęsią skórkę!
Osiągnęliśmy coś niesamowitego!
16.04.2026 21:42
Będzie więcej!
16.04.2026 14:34
Coś się wczoraj porobiło z naszym UPA? Kilka razy włączał się do pressingu na połowie srealu i ta asysta, gdzie był odważnie i wysoko.
Tryb Lucio?
16.04.2026 14:12
Widziałem to.
Stary dobry Tomek!
:)
16.04.2026 14:05
@Kamil.20
W niedzielę o 17:30 grają z City na wyjeździe, jak przegrają to będą mieli 3 pkt przewagi, a dodatkowo City ma mecz zaległy.
Przewiduję, że wjebią ligę i wjebią z Atletico!
:)
16.04.2026 13:54
@Roko92
Teraz prawda się wylała!
:)
16.04.2026 13:51
Superkomputer Opta wytypował szanse na wygranie LM:
Arsenal 36,75
Bayern 34,61
PSG 19,35
Atletico 9,29.
Śmieję się trochę z tego ponieważ przedsezonowym zwycięzcą miała być Barcelonka.
16.04.2026 13:49
Kings of the competition?
:)
16.04.2026 13:27
@Kamil.20
Ale że do II ligi angielskiej?
:)
16.04.2026 13:10
Może i byliśmy spięci, ale mamy naprawdę silny mental! Wrócił ten Bayern, w którym zakochałem się w latach 80-tych, czyli:
1) nigdy się nie poddawaj,
2) walec
3) jesteśmy najlepsi!
16.04.2026 13:09
To twoja wina, BUUUUUUUUU!
Poskarżę się mamie!
:)
16.04.2026 13:04
Od małego trzeba było lać w pupę. Teraz już za późno.
16.04.2026 13:02
Brawo Newcastle!
Faktycznie taki dobry?
16.04.2026 12:48
Ewentualnie "Jestem jedynką i gram wszystko"!
16.04.2026 12:47
@bawaria42
Byliśmy zdecydowanie lepsi!!!
:)
16.04.2026 12:29
@Kamil.20
Mbappe zagrał bardzo dobrze, ale vinicius to przyczynił się do porażki srealu. I to w nim lubię!!!
16.04.2026 11:48
Od wczoraj jeszcze bardziej nienawidzę srealu!!!
16.04.2026 11:46
Nasza obrona nie jest monolitem. Upa i Tah też nie dają pewności. Jednak nie wyobrażam sobie Kima we wczorajszym meczu!
16.04.2026 11:45
Dlatego kibice srealu nie obwiniają sędziego bo jak zwykle sędziował pod nich.
Gdyby sędzia nie był idiotą i by ogarnął, że camavinga ma już żółtą to jestem pewny, że drugiej żółtej by mu nie dał!
16.04.2026 11:42
Mam podobnie!
Trzeba jednak przyznać, że sreal miał 3 szanse w drugiej połowie na dobicie nas! Manu nas wybronił, a vini nie trafił z 5 m.
16.04.2026 11:38
Piękne czasy, sreal i Barcelonka za burtą LM!
16.04.2026 11:21
@Sopariev
Tak wiem, dla mnie to zjeb.
Kimmich go wczoraj "podsumował" nie reagując na te jego odepchnięcie w 8 min.
16.04.2026 11:18
@Sopariev
Dokładnie. Sędzia im nie przeszkadzał, a nawet pomagał więc boli ich tylko głupota Camavingi!
:)
16.04.2026 11:17
Z realmadryt.pl:
"Wspomnicie moje słowa. Z Viniciusem i Mbappe nic nie wygramy. Real zdobywał trofea kiedy grał jako drużyna w każdej strefie boiska. Obecnie jest laga do dwóch szybkich i to cała koncepcja na atak. Dlatego te zwycięstwa nie są regularne, tu nie ma systemowego wypracowania akcji, nie widać koncepcji, którą forsuje trener. Laga i jazda indywidualna. Wielku piłkarzy nie dostaje podań od Viniciusa będąc na lepszych pozycjach. Mbappe szybko biega, mocno strzela - i to na tyle. To nie przypadek, że jest kolejny trener, a gra dalej wygląda nieprzekonywująco. To wina piłkarzy, Vinicius, Mbappe, Cavaminga, Rodrygo, gdzie oni mają zaprowadzić tą drużynę? PSG zaczęło wygrywać jak Mbappe odszedł, przypadek? Piłkarze rządzą klubem, sukcesów z tego nie będzie."
16.04.2026 11:00
@Sopariev
Graja mężczyźni i często kurwy lecą w obie strony. Takie odzywki mnie akurat nie dziwią.
16.04.2026 10:55
Poprawka; od 5000 w górę - miałem ustawione 2 bilety.
16.04.2026 10:48
@Kamil.20
Kolega, który był wczoraj na meczu kupił u konika za 650 euro. Miejsce w górnym sektorze, ale dobry widok, bo filmiki wysyłał.
16.04.2026 10:37
Na Viagogo już są bilety na półfinał... od 12000 w górę.
Na mecz ze srealem zaczynały się od 2500.
16.04.2026 10:31
Super wczoraj Kimmich rogi bił! Oprócz bramki było przynajmniej 1-2 razy bardzo blisko gola!
16.04.2026 10:09
Wielbłąd był, ale to co obronił ręka po strzale Mbappe to szok!!!
16.04.2026 09:57
Tu widać to bardzo dobrze!
https://www.facebook.com/reel/955942656917496
16.04.2026 09:51
Oglądam powtórkę meczu na Canal - 100% kopnięcie Staniego przez Rudigera!
16.04.2026 09:45
Tak jak nie lubię Upa ze względu na jego odpały, tak wczoraj zagrał znakomity mecz! Oczywiście, nie upilnował Mbappe, ale nie da się wybronić wszystkiego przy takich napastnikach.
I ta asysta!!!
16.04.2026 09:41
W pierwszej chwili myślałem, że faktycznie faulu nie było, ale powtórki nie pozostawiają złudzeń.
Pytanie po co jest VAR?
I te co odjebał małpioszon vini z Kimmichem? Sędzia stoi obok i go poucza? Żart!
16.04.2026 09:38
Nie odpadniemy, teraz to już niemożliwe!
16.04.2026 09:27
Oprócz naszego trenera wszyscy zawodnicy zagrożeni kartkami zagrają z PSG!
To, że UPA wczoraj bez żółtej to szok!
16.04.2026 09:26
Sędzia jest ślepy.
Taka sytuacja jak z faulem Grosickiego w Sztokholmie!
16.04.2026 09:21
Nie ma co tego rozsądzać; Sane to prehistoria!
16.04.2026 09:12
Zupełnie nie ma o czym pisać, Camavinga dał mu powód i tyle!
16.04.2026 08:31
Presja i tyle!
16.04.2026 08:29
Arsenal w starciu z madrycką kurwą 2 nie ma szans!
16.04.2026 00:52
!!!!
16.04.2026 00:28
Powinno być
16.04.2026 00:19
Idę spać!
Upa
Olise
Diaz
UPA
Harry
Laimer
Kimmich
Taaaaaaaaaaaaa
UPA
Pavlo
Stani
Gnabry
UPA UPA UPA UPA!!!!
... MANU!!!!
16.04.2026 00:18
!!!! 😁
16.04.2026 00:09
Powiem Wam kibice BAYERNU, mam łzy w oczach jak sobie pomyślę jaki dzisiaj był mecz!!!
16.04.2026 00:08
Jezuniu, mam łzy w oczach!
16.04.2026 00:06
Piję ostatniego drinka z połóweczki...
Kocham Bayern!!!
Nienawidzę srealu i żółtych!
Wygramy w Paryżewie 3-0!!!
16.04.2026 00:05
@admin
Panie Adminie, kimkolwiek Pan jest, WYJEBALIŚMY sreal!!!
16.04.2026 00:01
Nie to znaczenia!
2-0 Bayern!!!
15.04.2026 23:59
Pięknie!
Cudowny wieczór!!!
15.04.2026 23:58
Śpicie?
Myślałem, że po takim meczu nikt nie zaśnie!!!!
15.04.2026 23:53
@Herbatnik
Obejrzyj mecz jeszcze raz. Sędzia świetny,!
15.04.2026 23:52
Był kontakt Laimera. Oni są ślepi!
15.04.2026 23:51
Ale też zgodnie, że czerwca nie było dla srealu!
15.04.2026 23:49
Jebać sreal, sędzia dostał od Kale 1000000000000000000000000000000 czegoś tam!
15.04.2026 23:47
Ciężko wskazać kto u nas byl najlepszy!
Wygrał zespół!!!
15.04.2026 23:46
Raz na 10000
15.04.2026 23:40
Milito się zgodzę.
Reszta nie zgodzę się.
15.04.2026 23:39
Lubię TO!!!
15.04.2026 23:35
UPA bez kartki, jeden wylew , ale dał radę!!!
15.04.2026 23:33
Szkoda srealu... tak ich ładnie sędzia dziwka wyjebał!!!
15.04.2026 23:32
Sędzia wyjebał sreal!!!
15.04.2026 23:31
@FanOd2006
Nie, ale to groźny przeciwnik!
15.04.2026 23:31
28.04 wtorek u nich!!!
15.04.2026 23:27
Super wynik, zajebisty Bayern!!!
15.04.2026 23:26
Nie mają takiej błyskawicznej kontry!
Mają więcej z gry.
15.04.2026 23:25
I powiem to i teraz...
Musiała wzór!!!
15.04.2026 23:24
BÓG!!!
15.04.2026 23:23
Siła jest w czerwonym!
15.04.2026 23:22
Co mogę powiedzieć?
Bogowie!!!!!!!!
15.04.2026 23:21
Nie jest!
Są słabsi od srealu w budowaniu kontry!
15.04.2026 23:10
Sędzia był jednak nasz! Skończyło się faworyzowanie islamskiego ja!
15.04.2026 23:08
Czy macie takie coś że jak widzicie biały kolor to chce Wam się rzygać?
15.04.2026 23:06
Bayern to jest mój klub!!!
15.04.2026 23:05
Ale kurwa komentarzy!!!
15.04.2026 23:04
Sąsiedzi pukają do drzwi! Spier...
15.04.2026 23:02
KURWA TO JEST MÓJ KLUB!!!
15.04.2026 23:01
Nie zgodzę się. Faul Kamera był.
Tak Pavlo??? upadł bo zobaczył że straciliśmy piłkę.
Ręka przed golem na 2-2 ewidentna!
15.04.2026 22:05
Allianz słabiutko!
15.04.2026 21:58
Nikt!
15.04.2026 21:58
Powtórzę się:
CAŁA NADZIEJA W VK!!!!
15.04.2026 21:57
Chujnia, ale cały czas jesteśmy w grze.
Teraz wszystko zależy od Vincenta!
15.04.2026 21:51
Jedziemy!
15.04.2026 21:10
Do boju kochany Bayernie po naszą wspólną chwałę!!!
15.04.2026 20:37
Dobry plan o ile tak będzie.
15.04.2026 19:13
Uwielbiam takie wpisy!!!
:)
15.04.2026 12:10
W sumie kto by nie odpadł to dla mnie bez różnicy!
14.04.2026 23:49
@ironmaidenpl
Grasz na alibi, słabo!
14.04.2026 23:47
I tak do jutra do 21:00 będziesz płakał?
Boisz się i nie wierzysz w Bayern czy żeby piszesz te bzdety żeby się nie czuć rozczarowanym?
Masz jaja czy...?
14.04.2026 23:34
@ironmaidenpl
Zdobędzie je w tym roku... wszystkie 3!!!
14.04.2026 23:32
To dobrze, wiemy czego sie po nich spodziewać.
Laga do przodu i sprint!!!
14.04.2026 23:31
Pan PAJAC!!!
14.04.2026 23:30
Po co sie odzywa jak temat nie dotyczy jego osoby?
Ciekawe co by "odjebał" gdyby ktoś mu powiedział, żeby nie jechał na MŚ?
14.04.2026 23:29
Barcelonki nie trawię, ale tej drugiej madryckiej k jeszcze bardziej. Ten ich trener to działa mi na nerwy od lat. Małpa i tyle w temacie. Już jako piłkarz był półmózgiem.
Szkoda mi tylko Roberta, ale widać, że już przyszedł ten czas...
14.04.2026 23:26
Z nami sobie radzili.
14.04.2026 21:46
Obojętnie jaki będzie jutro wynik wiem, że Vincent Kompany to właściwy człowiek na posadzie trenera Bayernu!
14.04.2026 19:04
Widzę jak wygrywamy... ZDECYDOWANIE!
14.04.2026 18:06
Zarobki plus kontuzje, chyba dlatego jest do sprzedaży?
14.04.2026 16:35