DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 8

Frajer i tyle!
Nienawidzę tego głąba!!!

16.04.2026 21:47

4

Oglądam właśnie cały mecz po raz czwarty i cały czas mam gęsią skórkę!
Osiągnęliśmy coś niesamowitego!

16.04.2026 21:42

Będzie więcej!

16.04.2026 14:34

Coś się wczoraj porobiło z naszym UPA? Kilka razy włączał się do pressingu na połowie srealu i ta asysta, gdzie był odważnie i wysoko.
Tryb Lucio?

16.04.2026 14:12

Widziałem to.
Stary dobry Tomek!
:)

16.04.2026 14:05

@Kamil.20
W niedzielę o 17:30 grają z City na wyjeździe, jak przegrają to będą mieli 3 pkt przewagi, a dodatkowo City ma mecz zaległy.
Przewiduję, że wjebią ligę i wjebią z Atletico!
:)

16.04.2026 13:54

2

@Roko92
Teraz prawda się wylała!
:)

16.04.2026 13:51

Superkomputer Opta wytypował szanse na wygranie LM:
Arsenal 36,75
Bayern 34,61
PSG 19,35
Atletico 9,29.
Śmieję się trochę z tego ponieważ przedsezonowym zwycięzcą miała być Barcelonka.

16.04.2026 13:49

2

Kings of the competition?
:)

16.04.2026 13:27

@Kamil.20
Ale że do II ligi angielskiej?
:)

16.04.2026 13:10

Może i byliśmy spięci, ale mamy naprawdę silny mental! Wrócił ten Bayern, w którym zakochałem się w latach 80-tych, czyli:
1) nigdy się nie poddawaj,
2) walec
3) jesteśmy najlepsi!

16.04.2026 13:09

To twoja wina, BUUUUUUUUU!
Poskarżę się mamie!
:)

16.04.2026 13:04

1

Od małego trzeba było lać w pupę. Teraz już za późno.

16.04.2026 13:02

Brawo Newcastle!
Faktycznie taki dobry?

16.04.2026 12:48

Ewentualnie "Jestem jedynką i gram wszystko"!

16.04.2026 12:47

2

@bawaria42
Byliśmy zdecydowanie lepsi!!!
:)

16.04.2026 12:29

1

@Kamil.20
Mbappe zagrał bardzo dobrze, ale vinicius to przyczynił się do porażki srealu. I to w nim lubię!!!

16.04.2026 11:48

3

Od wczoraj jeszcze bardziej nienawidzę srealu!!!

16.04.2026 11:46

Nasza obrona nie jest monolitem. Upa i Tah też nie dają pewności. Jednak nie wyobrażam sobie Kima we wczorajszym meczu!

16.04.2026 11:45

1

Dlatego kibice srealu nie obwiniają sędziego bo jak zwykle sędziował pod nich.
Gdyby sędzia nie był idiotą i by ogarnął, że camavinga ma już żółtą to jestem pewny, że drugiej żółtej by mu nie dał!

16.04.2026 11:42

1

Mam podobnie!
Trzeba jednak przyznać, że sreal miał 3 szanse w drugiej połowie na dobicie nas! Manu nas wybronił, a vini nie trafił z 5 m.

16.04.2026 11:38

2

Piękne czasy, sreal i Barcelonka za burtą LM!

16.04.2026 11:21

4

@Sopariev
Tak wiem, dla mnie to zjeb.
Kimmich go wczoraj "podsumował" nie reagując na te jego odepchnięcie w 8 min.

16.04.2026 11:18

@Sopariev
Dokładnie. Sędzia im nie przeszkadzał, a nawet pomagał więc boli ich tylko głupota Camavingi!
:)

16.04.2026 11:17

2

Z realmadryt.pl:
"Wspomnicie moje słowa. Z Viniciusem i Mbappe nic nie wygramy. Real zdobywał trofea kiedy grał jako drużyna w każdej strefie boiska. Obecnie jest laga do dwóch szybkich i to cała koncepcja na atak. Dlatego te zwycięstwa nie są regularne, tu nie ma systemowego wypracowania akcji, nie widać koncepcji, którą forsuje trener. Laga i jazda indywidualna. Wielku piłkarzy nie dostaje podań od Viniciusa będąc na lepszych pozycjach. Mbappe szybko biega, mocno strzela - i to na tyle. To nie przypadek, że jest kolejny trener, a gra dalej wygląda nieprzekonywująco. To wina piłkarzy, Vinicius, Mbappe, Cavaminga, Rodrygo, gdzie oni mają zaprowadzić tą drużynę? PSG zaczęło wygrywać jak Mbappe odszedł, przypadek? Piłkarze rządzą klubem, sukcesów z tego nie będzie."

16.04.2026 11:00

1

@Sopariev
Graja mężczyźni i często kurwy lecą w obie strony. Takie odzywki mnie akurat nie dziwią.

16.04.2026 10:55

1

Poprawka; od 5000 w górę - miałem ustawione 2 bilety.

16.04.2026 10:48

@Kamil.20
Kolega, który był wczoraj na meczu kupił u konika za 650 euro. Miejsce w górnym sektorze, ale dobry widok, bo filmiki wysyłał.

16.04.2026 10:37

Na Viagogo już są bilety na półfinał... od 12000 w górę.
Na mecz ze srealem zaczynały się od 2500.

16.04.2026 10:31

Super wczoraj Kimmich rogi bił! Oprócz bramki było przynajmniej 1-2 razy bardzo blisko gola!

16.04.2026 10:09

3

Wielbłąd był, ale to co obronił ręka po strzale Mbappe to szok!!!

16.04.2026 09:57

1

Tu widać to bardzo dobrze!
https://www.facebook.com/reel/955942656917496

16.04.2026 09:51

Oglądam powtórkę meczu na Canal - 100% kopnięcie Staniego przez Rudigera!

16.04.2026 09:45

3

Tak jak nie lubię Upa ze względu na jego odpały, tak wczoraj zagrał znakomity mecz! Oczywiście, nie upilnował Mbappe, ale nie da się wybronić wszystkiego przy takich napastnikach.
I ta asysta!!!

16.04.2026 09:41

2

W pierwszej chwili myślałem, że faktycznie faulu nie było, ale powtórki nie pozostawiają złudzeń.
Pytanie po co jest VAR?
I te co odjebał małpioszon vini z Kimmichem? Sędzia stoi obok i go poucza? Żart!

16.04.2026 09:38

1

Nie odpadniemy, teraz to już niemożliwe!

16.04.2026 09:27

2

Oprócz naszego trenera wszyscy zawodnicy zagrożeni kartkami zagrają z PSG!
To, że UPA wczoraj bez żółtej to szok!

16.04.2026 09:26

1

Sędzia jest ślepy.
Taka sytuacja jak z faulem Grosickiego w Sztokholmie!

16.04.2026 09:21

1

Nie ma co tego rozsądzać; Sane to prehistoria!

16.04.2026 09:12

2

Zupełnie nie ma o czym pisać, Camavinga dał mu powód i tyle!

16.04.2026 08:31

Presja i tyle!

16.04.2026 08:29

Arsenal w starciu z madrycką kurwą 2 nie ma szans!

16.04.2026 00:52

!!!!

16.04.2026 00:28

Powinno być

16.04.2026 00:19

1

Idę spać!
Upa
Olise
Diaz
UPA
Harry
Laimer
Kimmich
Taaaaaaaaaaaaa
UPA
Pavlo
Stani
Gnabry
UPA UPA UPA UPA!!!!
... MANU!!!!

16.04.2026 00:18

!!!! 😁

16.04.2026 00:09

3

Powiem Wam kibice BAYERNU, mam łzy w oczach jak sobie pomyślę jaki dzisiaj był mecz!!!

16.04.2026 00:08

1

Jezuniu, mam łzy w oczach!

16.04.2026 00:06

4

Piję ostatniego drinka z połóweczki...
Kocham Bayern!!!
Nienawidzę srealu i żółtych!
Wygramy w Paryżewie 3-0!!!

16.04.2026 00:05

3

@admin
Panie Adminie, kimkolwiek Pan jest, WYJEBALIŚMY sreal!!!

16.04.2026 00:01

1

Nie to znaczenia!
2-0 Bayern!!!

15.04.2026 23:59

1

Pięknie!
Cudowny wieczór!!!

15.04.2026 23:58

1

Śpicie?
Myślałem, że po takim meczu nikt nie zaśnie!!!!

15.04.2026 23:53

@Herbatnik
Obejrzyj mecz jeszcze raz. Sędzia świetny,!

15.04.2026 23:52

Był kontakt Laimera. Oni są ślepi!

15.04.2026 23:51

1

Ale też zgodnie, że czerwca nie było dla srealu!

15.04.2026 23:49

Jebać sreal, sędzia dostał od Kale 1000000000000000000000000000000 czegoś tam!

15.04.2026 23:47

1

Ciężko wskazać kto u nas byl najlepszy!
Wygrał zespół!!!

15.04.2026 23:46

Raz na 10000

15.04.2026 23:40

Milito się zgodzę.
Reszta nie zgodzę się.

15.04.2026 23:39

Lubię TO!!!

15.04.2026 23:35

2

UPA bez kartki, jeden wylew , ale dał radę!!!

15.04.2026 23:33

1

Szkoda srealu... tak ich ładnie sędzia dziwka wyjebał!!!

15.04.2026 23:32

Sędzia wyjebał sreal!!!

15.04.2026 23:31

@FanOd2006
Nie, ale to groźny przeciwnik!

15.04.2026 23:31

1

28.04 wtorek u nich!!!

15.04.2026 23:27

1

Super wynik, zajebisty Bayern!!!

15.04.2026 23:26

Nie mają takiej błyskawicznej kontry!
Mają więcej z gry.

15.04.2026 23:25

1

I powiem to i teraz...
Musiała wzór!!!

15.04.2026 23:24

BÓG!!!

15.04.2026 23:23

Siła jest w czerwonym!

15.04.2026 23:22

1

Co mogę powiedzieć?
Bogowie!!!!!!!!

15.04.2026 23:21

Nie jest!
Są słabsi od srealu w budowaniu kontry!

15.04.2026 23:10

1

Sędzia był jednak nasz! Skończyło się faworyzowanie islamskiego ja!

15.04.2026 23:08

1

Czy macie takie coś że jak widzicie biały kolor to chce Wam się rzygać?

15.04.2026 23:06

Bayern to jest mój klub!!!

15.04.2026 23:05

Ale kurwa komentarzy!!!

15.04.2026 23:04

1

Sąsiedzi pukają do drzwi! Spier...

15.04.2026 23:02

KURWA TO JEST MÓJ KLUB!!!

15.04.2026 23:01

Nie zgodzę się. Faul Kamera był.
Tak Pavlo??? upadł bo zobaczył że straciliśmy piłkę.
Ręka przed golem na 2-2 ewidentna!

15.04.2026 22:05

Allianz słabiutko!

15.04.2026 21:58

Nikt!

15.04.2026 21:58

Powtórzę się:
CAŁA NADZIEJA W VK!!!!

15.04.2026 21:57

2

Chujnia, ale cały czas jesteśmy w grze.
Teraz wszystko zależy od Vincenta!

15.04.2026 21:51

Jedziemy!

15.04.2026 21:10

4

Do boju kochany Bayernie po naszą wspólną chwałę!!!

15.04.2026 20:37

Dobry plan o ile tak będzie.

15.04.2026 19:13

Uwielbiam takie wpisy!!!
:)

15.04.2026 12:10

W sumie kto by nie odpadł to dla mnie bez różnicy!

14.04.2026 23:49

2

@ironmaidenpl
Grasz na alibi, słabo!

14.04.2026 23:47

3

I tak do jutra do 21:00 będziesz płakał?
Boisz się i nie wierzysz w Bayern czy żeby piszesz te bzdety żeby się nie czuć rozczarowanym?
Masz jaja czy...?

14.04.2026 23:34

@ironmaidenpl
Zdobędzie je w tym roku... wszystkie 3!!!

14.04.2026 23:32

To dobrze, wiemy czego sie po nich spodziewać.
Laga do przodu i sprint!!!

14.04.2026 23:31

Pan PAJAC!!!

14.04.2026 23:30

2

Po co sie odzywa jak temat nie dotyczy jego osoby?
Ciekawe co by "odjebał" gdyby ktoś mu powiedział, żeby nie jechał na MŚ?

14.04.2026 23:29

Barcelonki nie trawię, ale tej drugiej madryckiej k jeszcze bardziej. Ten ich trener to działa mi na nerwy od lat. Małpa i tyle w temacie. Już jako piłkarz był półmózgiem.
Szkoda mi tylko Roberta, ale widać, że już przyszedł ten czas...

14.04.2026 23:26

Z nami sobie radzili.

14.04.2026 21:46

3

Obojętnie jaki będzie jutro wynik wiem, że Vincent Kompany to właściwy człowiek na posadzie trenera Bayernu!

14.04.2026 19:04

4

Widzę jak wygrywamy... ZDECYDOWANIE!

14.04.2026 18:06

Zarobki plus kontuzje, chyba dlatego jest do sprzedaży?

14.04.2026 16:35