Jonathan Tah podkreślił znaczenie zwycięstwa Bayernu na Bernabéu i zapowiedział walkę w rewanżu przed własnymi kibicami w Monachium.
Jonathan Tah nie ukrywał satysfakcji po zwycięstwie Bayernu Monachium 2:1 nad Realem Madryt w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów.
Środkowy obrońca podkreślił, że wygrana na Santiago Bernabéu ma szczególną wartość, ale jednocześnie zaznaczył, że rywalizacja pozostaje otwarta przed rewanżem w Monachium.
– To coś wyjątkowego wygrać tutaj, to nie jest łatwe – powiedział Tah.
Niemiecki defensor zwrócił uwagę na podejście zespołu i przygotowania do drugiego spotkania.
– Wiemy, że przed nami jeszcze rewanż, i to przed naszymi kibicami. Przygotowaliśmy się na wszystko, aby zagrać w Monachium bardzo dobry mecz i dać z siebie wszystko, aby awansować. Jesteśmy bardzo zadowoleni, również z tego, jak tu przyjechaliśmy – z dużą odwagą i przekonaniem. Mogliśmy nawet strzelić jednego lub dwa gole więcej – dodał.
Tah podkreślił również znaczenie pracy całego zespołu w defensywie.
– Zbudowaliśmy dobrą pozycję przed rewanżem. Ostatecznie chodzi o to, aby pokazać naszą grę na boisku i udało nam się to bardzo dobrze, etapami. Ale trzeba też szanować przeciwnika – potrafi stworzyć groźne sytuacje, a nawet wtedy spisaliśmy się dobrze, bo broniliśmy razem – podsumował Jonathan Tah.
Komentarze