DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 20

@szczebelek twoja wypowiedz to absurd, nigdy nie tworzyliśmy kominów płacowych. Płacimy Dobrze Naszym gwiazdom bo nas na to stać ale te pensje są racjonalne

02.06.2020 03:58

Nie lubię skreślać nikogo z naszych zawodników ale tutaj wiele wskazuje, że To był nieudany transfer. Obyśmy byli ostrożni na przyszłość i nie wydawali tam zawrotnych sum szczególnie na zawodników po kontuzji

30.05.2020 18:25

Tak to jest jak ludzie czytają stołki nagłówek. To nie jest głupia wypowiedz, budujemy zespół na lata i dopiero po jakimś czasów ten projekt osiągnie maksimum wydajności, zresztą CL to loteria i trzeba zakładać dłuższą perspektywę, nie załatwialiśmy dziury po najlepszych piłkarzach tego klubu w XXI wieku

28.05.2020 19:58

Thomas to definicja Bayernu. Nawet kiedy wielu go skreślało i grał słabiej wnosił bardzo dużo do gry. Wyobraźcie sobie jakie miałby liczny gdyby od początku sezonu był pod opieką Hansiego

24.05.2020 23:00

Co prawda bramki przeciwko Mainz to żaren wyznacznik jakości ale Timo pokazuje rowna firmę kolejny sezon z rzędu, frajerstwem będzie niepodjęcie wszelkich możliwych kroków żeby go pozyskać

24.05.2020 17:29

Jakie puchary? Jest tylko puchar Niemiec jeśli chodzi o podwórko krajowe. To cywilizowana liga, a niw jakaś angielska

Edytowano : 2020-05-22 10:10:48

Zresztą Manu po wyleczeniu kontuzji śródstopia jest pewny jeśli chodzi o swoje zerówkę i jako topowy bramkarz musi grać non stop pomijając 2-3 mecze gdyby sam zechciał odpocząć

22.05.2020 10:09

@GuteSpiele żaden aspekt wiedzy ekonomicznej ani tej dotyczącej ścisłe rynku transferowego, nie wskazuje aby 80 milionów było ceną adekwatną. Może rok temu ale na pewno nie teraz

22.05.2020 10:06

Arjen w Realu był rezerwowym i co z tego? Okazał się lepszy od Balów, hazardow i wielu innych

21.05.2020 12:53

Ze swoją osobowością Manu mógłby kiedyś zarządzać klubem, świetnie gdyby kiedyś obok Thomasa czy Bastiego stał na czele klubu

Edytowano : 2020-05-21 12:59:43

Zresztą nikt nie powiedział ze Manu za te 3 nie będzie dalej naszym nr 1 tak jak Oli w jego wieku

21.05.2020 12:51

Najważniejszy poza zatrudnieniem Flicka ruch Bayernu na rynku. Możemy być spokojni

20.05.2020 20:18

@MR niektórych boli, że Bayern myśli wydając pieniądze

20.05.2020 01:29

40-50 milionów to rozsądna cena

14.05.2020 11:38

To jak Hasan i Bayern popsuli ten transfer to szczyt głupoty Niestety. ten zawodnik Był dostępny są symboliczną kwotę a jest jus w takim wieku napastnikiem wielkiej klasy

14.05.2020 03:44

O ban muflona jakaś dobra informacja :)

14.05.2020 03:41

Większa kwota niż 50-60 milionów byłaby nieracjonalna

Edytowano : 2020-05-12 09:35:32

Muflon takie komentarze świadczą źle wyłącznie o tobie

12.05.2020 09:33

200 lat!

10.05.2020 06:47

I słusznie, bądźmy dumni z zarządu który nie daje się wykorzystać. Nic na sile. Już raz zapłaciliśmy kosmiczna kwotę za Lucasa i jak się okazało nawet tak absurdalnie wysoka kwota nie gwarantuje sukcesu

08.05.2020 20:15

Ciekawe czy będą tak się śmiać jeśli za rok odejdzie za darmo. Rynek się zmienił i my możemy dyktować warunki

Edytowano : 2020-05-07 17:27:36

Każdy kibic Bayernu powinien być dumny z zarządu że nie chce wywalić 100 milionów. W tej sytuacji 60-70 to byłaby kosmiczna suma

07.05.2020 17:24

Zapowiada się na niezłego trenera. Osobiście uwazam go za mojego ulubionego napastnika ostatnich lat, a może stać się nawet lepszym trenerem

07.05.2020 17:22

Bayern jest mądry, kryzys pokaże że to nasza polityka była słuszna. Wydaje się tyle ile się ma, a nie powiększa deficyt

06.05.2020 20:14

Swoją droga zabawne jak wielu tutaj twierdziło że do stycznia nie zobaczymy Bundesligi :P

06.05.2020 14:50

Jeśli city będzie chciało 80 milionów to zawsze możemy poczekać rok kiedy nie dostaną nic. Jesteśmy w znacznie lepszej pozycji od nich

06.05.2020 13:14

Bo to piłkarze którzy nie są warci 100 milionów, mogą wypalić ale może skończyć się tak jak z Hazardem albo Dembele, obydwaj tez byli przeceniani

04.05.2020 12:39

2 piłkarzy i do tego bezobjawowo. Reszta kolonii z wynikiem negatywnym trenuje normalnie. Do 15 kwarantanna zadziała i wszyscy będą gotowi do gry

03.05.2020 21:31

@szczebelek Hasan nie gryzł się w język to on tez nie musi

03.05.2020 08:08

Werner i Sane w tym okienku byliby realni, natomiast na kaia poczekamy zapewne jeszcze jeden sezon

02.05.2020 08:00

Sami sobie zasłużyliśmy na taka reakcje sw strony Timo. Wielka szkoda

02.05.2020 07:58

Jego czas mija, ważne ze się por koniec przygody u nas odbudował to daje szanse na pieniądze z jego transferu i godne pożegnanie godne mistrza świata

02.05.2020 07:56

Jeśli tracimy szanse na Wernera to obyśmy tego błędu nie popełnili z Kaiem

02.05.2020 07:55

Obaj maja wielki potencjal, ich rywalizacja podniesie tylko poziom. Oby Arp otrzymał prawdziwa szanse

02.05.2020 07:54

@Marienplatz taka pozycja. Typowi Napastnicy nawet z dużą ilością trafień to nie wirtuozi jak zawodnicy kreatywni

01.05.2020 21:52

Będziemy żałować, to symbol porażki hasana, oby to była plotka

30.04.2020 02:15

To pokazuje klasę działaczy i piłkarzy, niestety wielu pracowników woli zamiast zrzec się zarobku aby forma w której pracuje upadła i aby on i wielu innych (w tym przedsiębiorca) stracili źródło dochodu na zawsze, taka zmora bezwzględnych kodeksów pracy w krajach EU

28.04.2020 06:05

W reprezentacji Niemiec Werner swoje funkcje wykonuje też bardzo dobrze

28.04.2020 06:03

Havertz > dybala. Dybala moze być kolejnym Cou albo Jamesem

27.04.2020 23:13

Niewiele wskazuje na te transfery, Manu żaden racjonalny klub by ze swojego składu nie puścił

27.04.2020 23:12

Nigdy nie byłem zawiedziony polityką naszego klubu czuje że i tym razem nie będę

27.04.2020 23:10

Jeszcze Werner i to okienko byłoby piękne

27.04.2020 06:33

Kontrakt to duża rysa na karierze Manu, jeśli go przedłuży to szybko o tym zapomnimy, jednak jeśli saga będzie się ciągnąć dłużej to odbije się negatywnie na naszym numerze 1

26.04.2020 23:17

@hoven częściowo masz rację. Jednak mimo częstej przeciętności formy Alaby poniżej pewnego poziomu nie schodzi, Lucas ze spodziewanego lidera defensywy zyskał łatkę niewypału albo przynajmniej wielkiej niewiadomej. Do tego jego organizm podatny na kontuzje nie gwarantuje stabilności. Nie skreślam go ale niewykluczone że za rok tak jak Toliso będzie na wylocie.

26.04.2020 23:04

Upamecano, Havertz, Sane, Werner- lista must have jest długa, jeśli nawet w dwa lata sprowadzilibyśmy tych wszystkich zawodników to nasza kadra miałaby potencjał który dorównywałby latom 2012-13

Edytowano : 2020-04-26 23:01:08

Element kulturowy i językowy jest istotny. Musimy kupować graczy którzy łatwo zintegrują się z szatnią i filozofią klubu, nie będzie dzielić ich bariera językowa i gra u nas będzie dla nich marzeniem

26.04.2020 23:00

Wiele wskazuje na przedłużenie kontraktu. Tutaj David ma szansę kiedyś stać się legendą

26.04.2020 22:59

Smutne ale poza opcją rotacji w meczach ze słabszymi rywalami nic ostatnio nie wnosił

Edytowano : 2020-04-26 22:58:34

szkoda bo spodziewałem się naprawdę dużo po tym transferze

26.04.2020 22:58

Pamiętam jak za takie słowa byłem tutaj obrażany :P do legendy piłki (a szczególnie naszego klubu) droga nie jest taka prosta. Rekord Gerda (wg większości ekspertów nieosiągalny) byłby krokiem ale potrzeba jeszcze większego zaangażowania emocjonalnego w Bayern i bramek które zaważą o powrocie na europejski tron. Jeśli to się uda i Polak pokaże miłość do klubu jak choćby Franck to sam go tak nazwę ale póki co Thomas który już status legendy posiadł, ma rację

26.04.2020 22:57

Oby na 2 wzmocnieniach się nie skończyło. Werner jest potrzebny jak Sane i Havertz

Edytowano : 2020-04-26 22:54:03

zresztą poczekanie rok z Kaiem wydaje się najlepszym ruchem

26.04.2020 22:53

Jeden z lepszych możliwych ruchów, wtedy trzeba będzie pożegnać Boa który szczęśliwie odejdzie będąc znowu w dobrej formie, co da nam szansę na konkretną kwotę z tego transferu i pozwoli pożegnać godnie niegdyś jednego z najlepszych defensorów na świecie.

Edytowano : 2020-04-26 22:52:45

Z drugiej strony ten transfer pokazuje że klub rozważa opcję wg której Lucas się nie sprawdzi ale cóż ryzyko trzeba wkalkulować zawsze

26.04.2020 22:51

O ile po pierwszym sezonie można było mówić o potrzebie dania szansy, to drugi pokazał że to trener który nie wyciągał wniosków ze swoich błędów i dalej brnął w konflikt z szatnią

25.04.2020 21:37

Duet jakiego długo w Europie nie będzie. Dla mnie właśnie arjen to najlepszy nasz zawodnik w XXI w

25.04.2020 15:17

Agent Sane mocno wyraził oczekiwania zawodnika

25.04.2020 03:28

@FanGraczyBayern takim wzorem jak ty mówiąc że masz większe prawdopodobieństwo trafić 6 w lotto niż KHR tracić czy Neuer przedłuży z nimi kontrakt :P

23.04.2020 23:03

I kolejny raz okazuje się ze Niemcy to najlepiej zarządzany i przygotowany na wszystkie przeciwności kraj w Europie, Bundesliga to najlepiej zarządzana liga świata, a Bayern to wręcz galaktyczny wzorzec dla reszty klubów. tak jak pisałem miesiąc temu- jeśli nie Niemcy i Bundesliga to kto?

22.04.2020 03:17

@FanGraczyBayern czasem zabawnie się czyta twoje komentarze, masz mniej więcej 1: 14 milionów zgodnie z zasadami prawdopodobieństwa na trafienie głównej wygranej w polskim "Lotto". Nawet zakładając losowość w podnoszonej przez Falka kwestii KHR ma "ciut" większą szansę trafienia. Pomijam już fakt, że kto jak nie nasz boss miałby umieć ocenić sytuacje podczas negocjacji, wypowiedź Manu nie wskazuje żeby i on uważał inaczej

21.04.2020 02:19

Werner wydaje się bardziej realny przez swoją cenę, brak zastrzeżeń co do charakteru i fakt że moze grać na wielu pozycjach. Jednak nie zapominajmy, Timo to napastnik i wciąż potrzeba skrzydłowego

20.04.2020 09:39

@Piter1985 za co znowu wyłapał bana xd?

17.04.2020 06:27

Pieniądze? Bayern dał mu wszystko czego może chcieć piłkarz. Nie widzę tutaj ukrytych intencji, to naturalne ze ten klub jest dla niego tak ważny

17.04.2020 05:46

@Arkady142 dlatego napisałem legendy piłki, a nie Bayernu. Poziom sportowy dał mu ten status, na status legendy Bayernu wciąż musi ciężko pracować, poza Thomasem obecnie nikt nie ma tego statusu

16.04.2020 22:01

Super wiadomość, takie uzupełnienie kawki to byłby bardzo potrzebny ruch

16.04.2020 19:43

Wszyscy trzej są konieczni. Na Havertza możemy poczekać rok żeby zmiękczyć Leverkusen

16.04.2020 19:35

Najlepiej każdego z nich, niekoniecznie w jednym okienku

16.04.2020 19:33

Oby, to dodatkowy impuls ktory pomoże Sane w aklimatyzacji

Edytowano : 2020-04-16 19:32:02

Nikt chyba na poważnie nie uwierzy ze zapłacimy 80 milionów...

16.04.2020 19:31

Też tak uważam, Manu jak nikt jest nam niezbędny. To najlepszy bramkarz tego stulecia i pozbycie się legendy piłki byłoby samobójstwem

16.04.2020 17:05

Niewątpliwie odpuszczenie kogoś ze złotej niemieckiej trójki będzie smutne ale obawiam się że może do tego dojść. O Wernera jestem względnie spokojny bo Flick powinien dostać "swój" transfer. Pytanie co z Havertzem i Sane, ciężko sobie dzisiaj wyobrazić żeby za któregoś z nich Bayern zapłacił 100 milionów.

15.04.2020 22:21

Werner nie jest w tej chwili niezbędny ale za sezon-dwa może być inaczej. Napastnik to nie bramkarz że można planować grę z nim w składzie do 35 roku życia. Robbery mimo że byli ewenementami sportowymi nie dawali rady kondycyjnie w ostatnim sezonie. Taki klub jak Bayern musi mieć dwóch klasowych napastników.

15.04.2020 22:15

Oby Hansi był szybszy, niewątpliwie Bayern szczególnie pod wodzą Hansiego to projekt ciekawszy dla Niemca niż Liverpool

15.04.2020 16:54

@mdbayern co XD

15.04.2020 16:53

Wznowienie nie jest pewne. Priorytetem są i będą ligi i ich rozegranie to byłby duży sukces, szczegolnie że mało który kraj kest tak dobrze przygotowany na niekończącą się jeszcze epidemie jak Niemcy

15.04.2020 08:43

@GuteSpiele 80 milionów to mógł kosztować rok temu, bez kontuzji i z dłuższym kontraktem. Wystarczy posłuchać wypowiedzi niemieckiej pracy czy Michaela Rummenige. Wypowiedz jego agenta jeszcze bardziej osłabiła pozycje negocjacyjną City które jest zdesperowane żeby cokolwiek na nim zarobić

15.04.2020 08:39

Ten duet zapowiada się naprawdę nieźle, Miro już pd dawna uważany jest za obiecującego trenera

15.04.2020 08:31

Taki Rafinha ofensywy. Daje więcej niż przeciętny rezerwowy i jest zadowolony ze swojej roli

15.04.2020 08:30

@GuteSpiele Trolling i spamowanie masz opanowane do perfekcji :D Tu nie chodzi o różnice zdań tylko o fakt przeinaczenia faktów i wyciągania z nich absurdalnych wniosków przy agresywnym ich powieleniu. O ilości (i jej koralacji z jakością) komentarzy nie wspominając:P

15.04.2020 08:29

Brzmi jak dobre info. O 80 milionach w obecnej sytuacji nie może być mowy ale kupić takiego piłkarza za 50 byłoby wielkim sukcesem, do tego Timo i Havertz za rok jak Bayer zmięknie i można patrzeć optymistycznie w przyszłość

Edytowano : 2020-04-15 01:03:42

Mimo ze sam Sane to wielka niewiadoma to za takie pieniądze warto zaryzykować

15.04.2020 01:03

Narazie coraz więcej wskazuje że rozgrywki maja większa szanse na dokończenie niż wydawało się miesiąc temu

14.04.2020 20:49

Zupełnie przy okazji. Bo to momenty które duża cześć z nas pamięta i dobrze wspomina, zastawiłem bramkę Arjena z innymi równie pięknymi zdarzeniami z życia kibica Bayernu/ niemieckiej piłki

Edytowano : 2020-04-14 16:39:09

Dziwi mnie tylko przytyk kolegi i porównanie tych bramek z bramka iniesty który dla fana niemieckiej piłki znaczy tyle ile Khwai Lepnard :P albo i mniej bo Hiszpanie nam nie raz zaszli za skore

14.04.2020 16:35

@GuteSpiele xd podolski? Jego okres w Bayernie nie był udany ale było wielu wielu znacznie gorszych

14.04.2020 16:33

@Pir5 no i co w związku z tym? Iniesta nie reprezentuje niemieckiej piłki, Nationalelf tak. Zresztą od zawsze na dieroten było dużo kibiców reprezentacji do których ja również sie zaliczam i kibicuje DFB nie mniej niż Bayernowi, nie wiem skąd zaskoczenie. Chyba że jesteś tutaj krótko.

Edytowano : 2020-04-14 15:48:49

Ech ten nowy napływ kibiców

14.04.2020 15:48

Jeśli to prawda to 20 milionów Neuera wydaje się uzasadnione

14.04.2020 15:43

Obrona Kahna przeciwko Valencii, rekordowa bramka Miro w pogromie 7:1, trafienie Götze dające mistrzostwo świata no i 2:1 na Wembley tych momentów nie da się zapomnieć i dają szczęście i dumę kibica nawet lata czy dekady po nich

14.04.2020 14:36

Raczej można stwierdzić że takiego Riberiego który nadal jest w formie brakuje w tym sezonie, szczególnie że nie doszło do letniego zakupu Sane.

14.04.2020 13:41

Z Flickiem tez media donosiły ze jesteśmy daleko od porozumienia, a prawda była inna. Manu to największy lider zespołu i naturalnie powinien dostać podwyżkę i 3-4 letni kontrakt, oczywiście w granicach rozsądku. Dogadają się

14.04.2020 13:27

Zarówno dla nas jak i dla całej niemieckiej piłki kluczowa jest Bundesliga, jeśli ona się odbędzie to brak dokończenia pucharów będzie małą stratą

13.04.2020 15:02

@GuteSpiele skoczek, ortopeda, wirusolog, ekspert od piłki i polityki transferowej. Słyszałem o takich miejscach gdzie każdy jest Napoleonem, Papieżem albo królem Bawarii

13.04.2020 09:23

Idealna opcja na ławkę, ci którzy piszą o tragedii niech zastanowią się kto lepszy będzie chciał siedzieć na ławce. So tego Perisic to jeden z zawodników którzy dawali Bayernowi najwiecej w tym sezonie

13.04.2020 08:06

Sytuacja trochę się utrudni jeśli faktycznie uefa zrezygnuje z formuły dwumeczu. Jeden mecz to większa loteria ale wciąż wierze że będziemy głównym faworytem

13.04.2020 08:03

@FanGraczyBayern nie widzę W tym zawodniku nic co stawiałoby go w miejscu Boa czy Matsa z najlepszych lat.

13.04.2020 05:50

Ale po co nam on? Na rynku jest wielu zawodników ciekawszych jak Upamecsno, ciekawszy był tez Lucas ale on finalnie się nie sprawdza

12.04.2020 14:37

@GuteSpiele nie powinienem odpowiadać i karmić trolla ale jest Wielkanoc więc zrobię wyjątek. Werner to nasza przyszła 9 szczególnie, że Lewandowski nie jest już najmłodszy, a w tym sezonie obydwaj mają udział w podobnej liczbie bramek (Polak więcej bramek, Werner asyst). Do tego Timo jest uniwersalny, może grać na rodnych pozycjach w ofensywie. Od Comana czy Perisicia jest lepszy nawet na skrzydle od Thomasa na tej pozycji też, byłby idealnym uzupełnieniem w razie kontuzji Gnabriego lub Sane i mógłby spokojnie przygotowywać się do zastąpienia za sezon- dwa Polaka na szpicy. Znając nasze szczęście do kompletności kadry miałby bardzo dużo okazji.

Edytowano : 2020-04-12 08:18:05

Do tego transfer Havertza w tym sezonie jest mało prawdopodobny, najpewniej poczekamy rok aby nie rozbijać banku

12.04.2020 08:17

Życzę Bayerowi o Hoffe tak samo jak i Leipzig żeby byli potęgami ale to nie takie proste. City, Psg tez zdobyły potężne fundusze a poziomem sportowym i organizacja odstają od takich klubów jak Bayern

12.04.2020 07:41

Bundesliga jest bliżej powrotu niż one logi dzięki mądrości niemieckiego społeczeństwa i rządu, a nawet w gorzej zarządzanych krajach jak włochy rozgrywki mają wrócić

12.04.2020 07:38

Po tym genialnym sezonie przyjdzie jako zawodnik lepszy, bardziej doświadczony i ten rok w lipsku zrobił mu dobrze

11.04.2020 19:33

Same i Werner w tym sezonie to świetny scenariusz, obydwaj powinni kosztować nie więcej niż 100 milionów. Wtedy znajda się pieniądze na inne wzmocnienia

11.04.2020 18:35

On nie jest wart w tej sytuacji nawet 80 milionów. Jeśli już to poczekajmy rok żeby przyszedl za darmo

11.04.2020 01:12

Szkoda, wydawało się że chciał stać się częścią Bayernu i czymś więcej niż legendą. Oli tez nie był wychowankiem a mało kto kocha ten klub jak on.

10.04.2020 22:37

Manu wie że dla bramki znaczy tyle ile messi dla pola, to geniusz nawet gdyby kiedyś był już słabszy to za wszelka cenę musimy doprowadzić żeby zakończył karierę u nas.

10.04.2020 01:22

Od roku to mój wymarzony transfer, oby było w tym ziarnko prawdy. Ułatwi nam to tez negocjacje z Sane

09.04.2020 14:44

O sposób prezentowania się nie martwię, bardziej o zdrowie

09.04.2020 13:39

@FanGraczyBayern kontuzja przemawia za skróceniem ale za to poziom jaki po niej osiągnął wręcz odwrotnie. Ważne żeby się dogadali, to czy to będzie 3 czy 5 lat miej mnie interesuje bo i tak wierze że prędzej czy później zostanie przedłużona kolejny raz

Edytowano : 2020-04-09 13:39:04

@Gute nie zawsze. Stan zapalny i komplikacje po zabiegu mogą pozostawić ryzyko na zawsze. U Manu odezwało się zdarzenie sprzed wielu lat. Grant Hill jest przykładem lawiny jaką potrafi spowodować jeden uraz. Niemniej sam Manu mówi że nie czuje skargi po złamaniu, wierze że tak jest

09.04.2020 13:34

@FanGraczyBayern bramkarz to nie zawodnik z pola, gra znacznie dłużej. Do tego Manu to ikona, marketingowo zyskamy jeśli u nas zakończy karierę, myślę że prędzej czy później się dogadają. 4 lata z opcją przedłużenia byłyby kompromisem

09.04.2020 13:25

@FanGraczyBayern ty tak na serio? Chorwat To Naprawdę świetny zmiennik który pokazał że potrafi wpłynąć pozytywnie na drużynę. Byłem przeciwnikiem zakontraktowania go ale jego gra zamknęła mi usta

09.04.2020 11:35

Werner to raczej przyszła 9 ale tez opcja na wieku innych pozycjach. Wszystko zależy od ceny, 80 milionów za Sane Bayern w takiej sytuacji nie da

Edytowano : 2020-04-09 11:27:27

Niemniej Werner jako piłkarz bardziej pasuje do filozofii Bayernu

09.04.2020 11:26

@muflon7000 nikt o o zerowym rozsądku nie zapłaci w tej chwili powyżej 80 milionów za Sane, a i 80 to za dużo

09.04.2020 01:12