DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 19

@GuteSpiele wybacz ale bzdury które piszesz wrócą do ciebie po jakimś czasie w postaci ironii, taka jest natura konfabulacji- działa jak bumerang. Wiele samozwańczych i samoobalajacych się teorii stało się już memami na tej stronie. Waż wypowiedzi bardziej bo podlegają one prawom internetu który wyśmiewa wprost takie potknięcia. Był genialny Kovac, był koronawirus który miał się już dawno skończyć i są dziwne i sztuczne opowiesci z życia osobistego zupełnie nietrzymające się kupy. Sam ich o szydercze żarty prosiłeś i stek bzdur który zawarłeś w wypowiedział nt Lipska i brak zrozumienia sportu i ekologii również do ciebie powróci

Edytowano : 2020-08-16 01:22:31

Sport to biznes. Lipsk to świetne przedsiębiorstwo które zgodnie z zasadami rynku zapracowuję na swój zysk i spłaca inwestycje poczynione przez właściciciela. Psg ekonomii przeczy co więcej łamie zasady które obowiązują inne klubu

16.08.2020 01:19

@GuteSpiele jest zupełnie normalny bo och wydatki się bilansują bez kreatywnej księgowości

16.08.2020 00:01

City miało masę pecha. Zdarza się, nie oceniałbym ich bardzo negatywnie

15.08.2020 23:19

Nie zapominajmy, że mimo wyniku Lyon nie grał dobrze. Kontry im wychodziły ale przez większość meczu się bronili o dopuszczali do koszmarnie niebezpiecznych sytuacji, pech spowodował ze Sterling nie zamknął spotkania. To zecydowanie najlepszy z dostępnych dla nas rywali

15.08.2020 23:09

Musi się zdarzyć cud żebyśmy odpadli. W drogim półfinale faworytem ale nie tak mocnym jest Psg, oby jednak Negelsman zaskoczył. Niemiecka piłka potrzebuje takiego finału

Edytowano : 2020-08-15 23:04:20

I w 2013 zwycięstwo było w kieszeni :P

15.08.2020 23:03

Teraz tylko Lipsk, bo o nas jestem spokojny

15.08.2020 22:49

XD

15.08.2020 22:45

Orientujecie się jak sytuacja kartkowa Przed ewentualnym finałem? Przez pandemie były z tego co wiem wyzerowane ale czy wyzerują je tez przed finałem?

15.08.2020 22:18

Niezależnie czy City awansuje (a raczej awansuje) to pokazują, że mają problemy z klasę niższym Lyonem. To będzie trudniejsze spotkanie niż z Barceloną ale wierzę, że się uda.

15.08.2020 21:51

Pił z Thomasem piwo ale urwał soe kontakt no uznał go za średniego piłkarza. Przy tym to wybitny doktor filologii klasycznej. czlowiek renesansu

Edytowano : 2020-08-14 23:59:36

Leon pokazał że jest niedoceniany nie pierwszy raz

14.08.2020 23:58

Nie grał tak jak mówili polscy komentatorzy, jakoby miał być jedynym kotkiem zespołu. Jak zwykle Bayern pokazał jak wyrównanym jest zespołem. Po prostu dzisiaj było wielu genialnych zawodników

14.08.2020 23:57

@DonJupp4ever teraz wszystko jest możliwe. To finał marzeń

14.08.2020 23:55

Ja się nie czepiam Lewandowskiego o to spotkanie. Nie grał super ale uzupełniał się z reszta zespołu, mieszaliśmy ustawieniem i osiągnęliśmy również dzięki niemu taki wynik

14.08.2020 23:46

Wyglądało jakby byk spalony z jednej kamery ale i tak nic to nie zmienia

Edytowano : 2020-08-14 23:45:20

Może hoven przestanie być taki smutny :P

14.08.2020 23:44

@DonJupp4ever nie do końca. Zespół Flicka nie gra w kratkę, Kovaca grał, emocje były do samego końca pomijając genialne mecze które można policzyć na palcavh jednej ręki. Niemniej Nie żywię niechęci względem Kovaca, myśle ze zabrakło mu doświadczenia i autorytetu. Walczył tez z trzonem drużyny i nie potrafił wykorzystać ich atutów. Oby w monaco wiodło mu się najlepiej bo myśle ze to zespół do którego pasuje

14.08.2020 23:43

@Arkady142 pelna zgoda. Sam nie byłem wielkim zwolennikiem Kovaca ale po pierwszym roku byłem za rakiem mu szansy. Drugi sezon był znacznie gorszy od pierwszego i słusznie wyleciał. Alaba to świetny zawodnik jednak masz racje ze coś w obronie nie funkcjonuje mimo ze to formacja w która zainwestowaliśmy największe środki.

14.08.2020 23:40

Nie zapomnijcie sprzedać Thomasa i Manu, przecież im kibicujemy tylko dlatego ze są Niemcami ;)

Edytowano : 2020-08-14 23:38:35

Mam wrażenie ze Hansi był szykowany jako koło ratunkowe od początku. Tak odebrałem włączenie go do sztabu

14.08.2020 23:37

Do Barcelony jako klubu zwszse podchodzić będę z szacunkiem. Byli słabsi ale odbudują się.

14.08.2020 23:37

I względnie obyło się bez kontuzji

Edytowano : 2020-08-14 23:36:35

Z city będzie trudniej ale jesteśmy w lepszej formie niz mogliśmy zakładać

14.08.2020 23:35

Ktoś tu wychwalał Semedo i obronę Barcelony. Nie powiem kto

14.08.2020 23:34

Pogadałbym teraz z Graue Eminez który twk bardzo chciał wykopać Neuera i Thomasa który zdobył 10 ma jego ulubionym portalu

14.08.2020 23:31

Pokazaliśmy że Flick to wielki trener, a nasz zespół nie zależy jak Barcelona od jednej gwiazdy tylko jest zbiorem wielu równie świetnych piłkarzy

14.08.2020 23:18

@hoven czyli jednak miałem racje- przesadziłeś

Edytowano : 2020-08-14 23:16:56

Legia straciła 8 bramek z BVB ale strzeliła przynajmniej 4

14.08.2020 23:16

Najpiękniejszy wieczór dla kibica od kilku Dobrych lat.

14.08.2020 23:09

Studząc entuzjazm: musimy poprawić obronę ale już teraz jest świetnie, a będzie lepiej

14.08.2020 22:51

Hansi przywraca najpiękniejsze wspomnienia. Teraz tylko poprawić obronę i idziemy po puchar!

Edytowano : 2020-08-14 22:50:45

Obyśmy spotkali się z Lipskiem a nie Psg

14.08.2020 22:50

ter Stegen, to ten ktory chciał grać w reprezentacji XD?

14.08.2020 22:37

Thomas kocham Cię

14.08.2020 21:31

Obrona jest u nas słaba ale kiedy mamy piłkę to nic nas nie zatrzyma!

14.08.2020 21:28

ter Stegen przynajmniej 3 błędy

14.08.2020 21:24

Koszmar wraca, indywidualne błędy...

14.08.2020 21:11

@hoven nie przypisuje ci Nieprawdziwych opinii. Twoje opinie wydają się bardzo sugestywne ale po wyjaśnieniu rozumiem, że nie taka była pierwotna ich intencja

14.08.2020 20:07

Szanujmy to forum. Groźby?
@DonJupp4ever gdyby ktoś bal się spotkania z tobą to niestety świadczyłoby to źle wyłącznie o tobie

Edytowano : 2020-08-14 19:35:52

Skupmy się ja meczu

14.08.2020 19:35

Do tych przepychanek brakuje tylko Gute. Czyżby znowu wyłapał bana? Bo nie widzę komentarzy o tym, że Bayern wygra 7:0 (tylko w jedynym meczu)

14.08.2020 18:59

@hoven poniekąd rozumiem bo to reakcja na pompowanie bańki. Jednak uważam że wiele wad hiperbolizujesz. Prawda jest taka, że jeśli zawodnicy w których wątpisz (ale także ci w których wątpiłem ja) zagrają tak jak w swoich najlepszych spotkaniach to mogą przeważyć szale zwycięstwa. Najbardziej boje się tego czego przewidzieć się nie da/ indywidualnych błędów, takie miga przydarzyć się nawet solidnym ale młodym zawodnikom, na Davisie ciąży wielka presja, co media podkręcają

14.08.2020 18:53

@hoven cierpisz na wrodzony pesymizm i tendencje do przedstawienia swoich opinii jako objawionych prawd. Nic mi do tego. Bardziej razi fakt, że przeczysz sobie. Skoro według ciebie piłka klubowa jest słabsza to nawet nieznacznie słabszy Bayern nie ma czym się martwić. To, że Leon, Kimmich i Thiago nie są lepsi od geniuszy swoich pozycji nie zmienia faktu że to wciąż klasowi zawodnicy. Większość ekspertów również podziela ten pogląd. Gdyby był to dwumecz to awans byłby jeszcze bardziej realny

Edytowano : 2020-08-14 18:12:04

I nie chodzi o fakt, że należy analizować wszystko przez różowe okulary niczym Gute. Jednak na większości pozycji posiadamy moim zdaniem lepsza obsadę niż Katalończycy

Edytowano : 2020-08-14 18:13:24

Słabe punkty są i będą, kolejną zaletą jest Flick który potrafi nasze braki tuszować. Paradoksalnie ma tez jedna z lepszych kadrowych sytuacji na przestrzeni ostatnich lat.

14.08.2020 18:10

@hoven nie zgadzam się z tym że analizując wszystkie te elementy łącznie ze składem i poziomem innych zespołów nie mamy prawa oczekiwać korzystnego wyniku.

14.08.2020 16:20

Straci szanse na jakikolwiek tytuł To fakt. Jednak nikt nie będzie miał za złe że przegrali z faworytem o ile nie dojdzie do pogromu. Jeśli my przegramy w tak dobrym sezonie to będzie wielki cios który zasieje wątpliwość w ten skład na przyszłość

14.08.2020 15:49

Bayern z 2013 był najlepszym Bayernem w tym stuleciu, masz racje ale są tez pozytywy. Barcelona również przez te lata zaliczyła regres. Wszystkie twoje argumenty przyjmuje, Javi i Basi nie dadzą się zastąpić przez Thiago (który jest geniuszem raz na kilka meczy) i Leona- nieoszlifowanego diamentu ale wciąż ta grupa stanowi kolektyw i jako drużyna sprawiają pozytywne wrażenie. Wierze w awans ale gdyby to był dwumecz to byłbym bardziej spokojny. City jeśli przejdziemy będzie poważnym wyzwaniem i tam moze zabraknąć tej roznicy która dawali piłkarze z legendarnej drużyny Juppa

Edytowano : 2020-08-14 15:29:58

Zresztą tak jak mówiłem wcześniej, sam mecz z Chelsea to nie prawdziwy sprawdzian bo klasowy rywal pojawia się dopiero teraz. Niemniej nie ma tak wielu negatywów jak to rysujesz. Jeśli dopadniemy to będzie to mecz na styk

14.08.2020 15:27

@hoven bardzo ale to bardzo przesadzasz. Liczby Lewandowskiego który rozgrywa najlepszy sezon w karierze nie wzięły się z powietrza. To nie zawodnik który wygrywa w pojedynkę, to genialny egzekutor w tym sezonie. Kto ma podawać? Thomas który ma rekord asyst w BL i przeżywa renesans, do tego jest Thiago- magik w środku pola i Leon z ciągiem na bramkę. Owszem do Robbery nasze skrzydła się nie zbliżą (nikt z tego składu do nich się nie zbliży) ale Flick potrafił dokonać zmiany pokoleniowej. Kimmich to godny zastępca Lahma, odzyskaliśmy też starego Manu. W 2013 byliśmy silniejsi ale i Barcelona tak samo (mimo choroby trenera i licznych kontuzji)

Edytowano : 2020-08-14 15:07:28

Nie ma gwarancji, że wygramy to tylko jeden mecz i losowość będzie większa ale to my jeśli odpadniemy będziemy mieli prawo być zawiedzeni, Barcelona nic nie traci bo w twej chwili na nas ciąży presja faworyta

14.08.2020 15:05

@tapczan to wielki sprawdzian dla wszystkich. Pierwszy wielki mecz w tym sezonie. Żeby był perfekcyjny to tym razem nie może zabraknąć jego trafień, wierzę że się tym razem pojawią. Tak samo Flick, to świetny trener ale aby być jednym z najlepszych musi pokonać największe kluby.

14.08.2020 14:59

Zabrakło mu szczęścia i niepotrzebnie wystawił nas po swoim odejściu z Bayeru, gdyby wtedy dotrzymał słowa dzisiaj byłby jednym z najważniejszych zawodników ostatnich lat

14.08.2020 14:40

Zarówno teraz jak i wtedy miał w dużym stopniu racje. Lewandowski wykonał duży krok sportowy i mentalny. Przestał być na obrzeżach klubu i się z nim identyfikuje.

14.08.2020 14:38

Takie stwierdzenia są bez sensu, Messi jest lepszy indywidualnie od każdego ofensywnego zawodnika z pola w tym sezonie ale to sport drużynowy nie indywidualny, a to Bayern jako drużyna jest lepszy

14.08.2020 11:24

Generalnie się zgadzam @tapczan ale jednak rewanż z Juve i wkład Vidala w awans do półfinału powoduje, że nie jest zwykłym piłkarzem jakich wielu. Jego waleczność jest czymś co zapamiętamy na długo (z jej wadami i zaletami)

Edytowano : 2020-08-14 11:23:08

a takich spotkań gdzie pokazał prawdziwy charakter nie brakowało, szkoda jego niesłusznej czrrwonej kartki w meczu z Realem, gdyby nie ona zapamiętalibyśmy go zapewne co najmniej jako finalistę tych rozgrywek

14.08.2020 11:22

Nie lubię Barcelony ale mimo ostatnich zawirowań, bardzo ich szanuje. To oni, a nie Real są obok Bayernu najbardziej utytułowaną drużyną dwóch pierwszych dekad tego stulecia. Owszem mają najlepszego piłkarza na świecie ale my mamy lepszy zespół i trenera. To będzie dobry mecz, wynik nie jest pewny ale wierzę, że podołamy roli lekkiego faworyta, szkoda, że gramy bez rewanżu ale wygrać i tak musimy z każdym jeśli znowu chcemy być na szczycie

Edytowano : 2020-08-14 11:16:57

Nie należy ich lekceważyć, obok nas i City to główny faworyt. Przy pełnej mobilizacji i braku rażących błędów wygramy zdecydowanie

14.08.2020 11:15

Czeka nas pierwszy mecz z klasowym rywalem w CL w tym sezonie. Wiele wskazuje na nas i gdyby to był dwumecz to byłbym zupełnie spokojny. Jeden mecz to loteria i miko dominacji można przegrać jak lata temu z United i Chelsea. Lipsk spokojnie ma szanse na finał, nie są faworytem ale Psg to drużyna klasę niższa niż Bayern, City i Barcelona. Kolejne niemieckie stracie na szczycie byłoby spełnieniem marzeń

14.08.2020 06:21

To już kwestia co kto lubi. Do mnie bardziej przemawiał roszczeniowy charakter Robbena niż dyplomatyczne podejście Lahma.

11.08.2020 19:19

Barcelona nie była wstanie pokonać w obu meczach ligowych słabiutkiego realu, przegrali mistrzostwo. Jesteśmy faworytem i gdyby to był dwumecz to byłbym zupełnie spokojny. Właśnie brak rewanżu i Messi mogą wyrwać nam awans. Jednak mimo, że nie mamy piłkarza takiego formatu wciąż jako zespół jesteśmy znacznie lepsi na niemal każdej pozycji. To spotkanie z City będzie wielkim wyzwaniem i ich się najbardziej obawiam

11.08.2020 19:11

To normalna, zdrowa sportowa złość. Chelsea już przed pierwszym meczem była uznawana za zespół dużo od nas słabszy, w rewanżu był sparing i każdy widział szansę na pokazanie się. Dla mnie słuszne, że zagrał Javi który niedługo się z nami pożegna, jednak rozczarowanie Francuza jest czymś w pełni zrozumiałym

Edytowano : 2020-08-11 19:06:52

Effe, Oliego, Arjena i Kimmicha kochamy właśnie za przełamywanie konwenansów i sportowy zdrowo pojęty egoizm. Wolę takich piłkarzy z charakterem, niż spuszczających głowę przed każdym trenerem czy sędzią. Niech tylko połączy to z rozwojem sportowym, a będziemy mieli bardzo ciekawego zawodnika

11.08.2020 19:03

@Pir5 rozumiem ze to ironia :D?

08.08.2020 00:43

To solidny zmiennik. Wszystko to kwestia ceny i kontraktu, jeśli będą niskie to nie ma sensu się zastanawiać

30.07.2020 06:01

Mój ulubiony napastnik, w bayernie solidny zawodnik ale w reprezentacji gwiazda klasy światowej. Jego rekord i to w legendarnym półfinale 7:1 zawsze będzie jednym z najlepszych kibicowskich wspomnień. Oby trenerem był jeszcze lepszym niż piłkarzem. Chciałbym go zobaczyć kiedyś na ławce Bayernu a może i reprezentacji

29.07.2020 01:18

Wysoka porażka? Niewiele wskazuje ze z kimkolwiek mielibyśmy wysoko przegrać.

Edytowano : 2020-07-29 01:16:22

Wciąż jesteśmy jednym z faworytów. Dobrze, że na odzyskanie formy mamy sparing z Marsylią i ogórkową Chelsea

29.07.2020 01:15

@FanGraczyBayern akurat w takim wieku już regularnie oglądałem Bayern i mam wspomnienia więc wyjątkowo czepiasz się naszego trolla bez powodu. Pierwsze wspomnienia piłkarskie mam właśnie z lat 99-00

27.07.2020 17:59

Daliśmy ciała z Wernerem i Havertzem jeśli to prawda. Przechodzą do słabszego klubu i to wcale nie za gigantyczne kwoty. Nie rozumiem wydania lekka ręką 80 milionów na kontuzjowanego Lucasa i zalowakia podobnej kwoty na zawodnika takiej klasy

27.07.2020 13:09

@Arkady142 Thomas miał słabsze sezony to fakt jednak to nadal Thomas i śmiać się należy raczej z tych którzy chcieli go sprzedać. Lewandowski zresztą co roku na wiosnę grał też poniżej oczekiwań. Ten sezon jest inny i obaj maja szanse się zrehabilitować. Nie bądźmy zakłamani bo były sezony w BL gdzie lewandowski miał więcej karnych od swoich konkurentów o armatkę (o ile dobrze pamietam np od Auby) i wtedy nikt nie liczył tych bramek w inny sposób jako gorszych. Złoty but podobnie jak rekord asyst Thomasa jest mi obojętny, fajnie ze nasi zawodnicy moga go zdobyć ale jeśli zawiodą w CL to nikt nie będzie pamiętał o indywidualnych statystykach które są tylko przyjemnym dodatkiem. Immobile to zawodnik który pozytywnie zaskoczył i grając w lazio osiągnął Nadspodziewany wynik mając słabszy zespół, jednak bramki nie zawsze o czymś świadczą, nikt nie będzie pamiętał o tym złotym bucie bez trofeów lazio. Poza tym którzy obrażają Comana proponuje wziąć poprawkę na jego kontuzje, łatwo zwalić wszystko na jednego zawodnika ale pamietajmy że nikt z naszych napastników nie był wstaje zdobyc złotego buta nawet kiedy był obsługiwany przez tak galaktycznych piłkarzy jak Ribery czy Robben

Edytowano : 2020-07-27 12:03:47

Zgadzam się, immobile miał znacznie trudniej zdobyć swoje trafienia grając w lazio, zawodnicy Bayernu czy Juve mają ku temu więcej okazji. Nie umniejszajmy we wszystkim zawodnikowi tylko dlatego, że jest naszym konkurentem

27.07.2020 12:01

Niech razem z Arjenem wracają pełnić inne role w klubie. Oby Holender również tego chciał, bo co do Francka jestem tego pewny

24.07.2020 14:27

Nie mam do niego żalu, niemniej jeśli wszystko było ustalone to jego zachowanie jest lekko żenujące. To dobry zawodnik ale nie lider i człowiek pd którego zależy nasza pomyślność. Dobrze gdyby został ale bardziej kluczowe jest przedłużenie umowy z Alabą

23.07.2020 09:21

Oby zdrowie mu dopisało, a na pewno dużo wniesie do naszej gry. Ten transfer to podwójne zwycięstwo bo kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy kupować topowych zawodników za mniej niż 100 milionow. Obyśmy nie odpuścili Havertza ale z tym może być już większy problem

22.07.2020 17:49

Nie o paszport tu idzie. Puszczenie Havertza wydaje mi się tak absurdalne jak wtedy kiedy doprowadziliśmy do puszczania KdB do city, a to przecież Belg nie Niemiec. Werner był moim wymarzonym i tanim wzmocnieniem. Zgadzam się ze nie powinnismy za Kaia płacić ponad 80 milionów ale już teraz powinnismy z nim się dogadać oferując dopłatę za to, że jeszcze tok zaczeka w bayerze

Edytowano : 2020-07-15 16:16:31

Tez w ogólnym rozrachunku jestem zadowolony z przyjścia Sane. Lepszej opcji na tynku nie ma. Niemniej jeśli to zablokuje inne wzmocnienia to będę zdziwiony bo Havertz był celem nr 1 dla wielu topowych zespołów, a kto jak nie my ma rezerwy gotówki na czas pandemii

15.07.2020 16:15

Spośród niemieckiej trójki Havertz, Werner, Sane kupiliśmy tego ostatniego który jest największą niewiadomą przez kontuzje. Chwale zazwyczaj nasz zarząd ale jeśli przepuścimy zarówno Kaia tak jak wcześniej Timo to będzie to nasza wielka porażka, szczególnie że rok temu wydaliśmy astronomiczne 80 i niewytłumaczalne milionów na obrońcę, zamiast zatrzymać Hummelsa.

Edytowano : 2020-07-15 15:57:23

Co do Sane mam wrażenie że nie był to super interes. Zawodnik z rocznym kontraktem, po niemal roku bez gry i to w czasie pandemii nie jest wart nawet tych 50 milionów, szczególnie jeśli przez to przepuścimy Havertza

15.07.2020 15:56

@hoven święte słowa. Jeśli late latw poll się potwierdzą to będzie to smutna informacja dla Polski. Już teraz doszło do kompletnego demontażu resztek monteskiuszowskiego modelu- obalając trzecia władze i łącząc egzekutywę i legiatywe w ręku prezesa partii. Pluralizm we władzy wykonawczej był niezbędny aby decyzje zapadały drogą kompromisu, a nie dyktatu jednego posła. Smutne, że drobne zasiłki socjalne przysłoniły oczy wielu osób i odwróciły uwagę od realnych kosztów tej polityki. Budżet czeka ogromny deficyt, a nas zalewne inflacja. Świadczenia z tzw 500+ tracą na wartości przez osłabiającą się złotówkę i odbierane są za pomocą nowej rekordowej ilości podatków. Sady po reformie nie zaczęły pracować lepiej, a zaczęły wręcz gorzej- strukturalny problem przewlekłości pierwszy raz od lat się powiększył, zamiast spadać. Finalnie to nie RT będzie przegranym 2 tury tylko „beneficjenci” polityki cudownego rzadu

13.07.2020 03:27

Brandt jest niezły ale to nigdy nie będzie zawodnik z tak dużym potencjałem. Havertz w tak młodym wieku, grając w dobrym ale nie topowym klubie ma za sobą ponad 2 świetne sezony.

09.07.2020 19:55

Są tacy zawodnicy których każdy topowy klub powinien sprowadzić niezależnie od zapotrzebowania na ich konkretnej pozycji. Do takich piłkarzy należy Havertz. Odpuszczenie bodaj najlepszego w swoim roczniku piłkarza, który może za pare lat być drugim Thomasem będzie błędem. To zawodnik który wpisuje się w politykę niemieckiego Bayernu i który mimo młodego wieku od kilku sezonów już jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi

Edytowano : 2020-07-09 19:53:53

Oprócz tego faktycznie przydałby się defensywny pomocnik, odejście Javiego i Toliso, a być może i Thiago uwolni środkI. Nie rozumiem dlaczego ten jeden raz nie chcemy różnic banku, szczególnie kiedy oszczędziliśmy na Sane.

09.07.2020 19:52

Nie jest to ostatni mecz Katalończyka, bo mamy jeszcze spotkania w lidze mistrzów. Zarząd nie osłabi zespołu w takim momencie

04.07.2020 14:22

Niedobrze, niedobrze... za co będziecie teraz krytykować zarząd jeszcze na złość Leon i Thomas grają znakomicie

02.07.2020 03:31

Zastąpienie Robbery jest nierealne bo od och odejścia nie było w Europie skrzydłowych ich klasy więc to nie wina zarządu

01.07.2020 21:33

@Prezes42 @admin nuczylem się zachowywać rezerwę względem Osób które nie tak dawno wypychały Thomasa, Manu, a teraz są zwolennikami pozbycia się Alaby i Goeretzki. Możemy się z nich śmiać ale na czytanie tego na serio szkoda nerwów

01.07.2020 19:36

@RedMistrzuPL jakiego zbawce? Skład mamy mocny, mimo że zbyt okrojony.

Edytowano : 2020-07-01 07:32:52

Potrzebujemy wzmocnień ale nei róbmy z naszego zespołu tragedii

01.07.2020 07:32

Niepokojące jest milczenie ws Thiago

01.07.2020 05:39

@Moe nic dodać nic ująć. Za Arjena i Francka w sile wieku oddalibyśmy chyba każdego zawodnika z dzisiejszego składu

Edytowano : 2020-07-01 05:37:13

Pomijam Thomasa bo to pół człowiek pół Bayern :D

01.07.2020 05:36

Jestem pozytywnie zaskoczony, jedna z lepszych koszulek ostatnich lat

28.06.2020 04:18

To chyba zawodnik którego najbardziej na boiskach brakowało!

28.06.2020 04:17

@Kimas bo niestety mają zarząd za głupków, a ich opinia wynika z jednego- ignorancji. Kompletnie pomijają jak mocny zespół stworzył zarząd, pod względem finansowym i sportowym. Byliśmy jedną z drużyn których nie dotknie kryzys, przez zdrowy i zrównoważony budżet. Do tego mamy zdolność utrzymywania gwiazd, pozbywaliśmy się tych których nie chcieliśmy. Sytuacja z Thiago jest w tej chwili tylko plotką ale każdy zdążył już skrytykować władze klubu

Edytowano : 2020-06-24 11:20:34

@Bayern022 Widzę, że zdrowo odjechałeś. Flick pobił rekord serii zwycięstw i stworzył drużynę która pierwszy raz od dawna ma radość z gry i świetnie się dogaduje. Ponadto gra najbardziej efektownie i efektywnie od czasów Pepa i Juppa. Odprawienie Chelsea to też sukces ale to drużyna klasę niższa i pokonanie ich wysoko to był obowiązek

24.06.2020 11:17

@Bayern022 konflikt Pepa z Kroosem powstał znacznie wcześniej niż transfer był tematem. Rozwój Toniego nastąpił po odejściu od nas dlatego rozumiem zarząd, że nie chciał tworzyć komina płacowego.

24.06.2020 11:12

Cudowna kłótnia. Wreszcie kibice nie wyzywają zarządu za brak zakupów za 300 milionów na sezon, tylko znaleźli domniemane wyprzedawanie gwiazd. Trzeba przyznać, że to przynajmniej jakaś odmiana

24.06.2020 11:03

@Pir5 żałosnego poziomu tego komentarza z litości nie skomentuję. Natomiast zadam tylko pytanie: jakie gwiazdy w ostatnich latach poza Kroosem (do którego Guardiola nie był przekonany) oddał Bayern? Bo stawiasz zarzut który kłóci się z wydarzeniami które miały miejsce w naszym klubie

24.06.2020 11:02

Leon zrobił duże postępy jeśli chodzi o warunki fizyczne, analizując jego rozwój można wierzyć, że i zadania defensywne zacznie wykonywać lepiej. Niemniej sam popieram sprowadzenie 6 i niestety sprzedaż Toliso

24.06.2020 09:49

@Bayern022 to samo wielu pisało o Thomasie, a jednak pokazał jak bardzo jego krytycy się mylili. Leon powoli też to pokazuje i zamyka usta krytykom zdobywając kluczowe trafienia. Jego forma sukcesywnie rośnie, kolejny sezon zapowiada się jeszcze lepiej

Edytowano : 2020-06-24 09:40:19

Edmund masz pełną racje. W 2001 posiadaliśmy zawodników o wybitnych charakterach, w 2013 również, wraz z odejściem Lahma, Bastiego, Arjena i Francka ten charakter gdzieś zaginął. Manu to dobry kapitan ale nawet Thomas to bardziej śmieszek niż facet który potrafi pokazać arogancję i pewność siebie która sama w sobie poraża rywala i sędziów. Zadatki na następcę Effe czy Oliego ma Kimmich ale pytanie jak jego kariera się rozwinie

24.06.2020 09:36

Ale z was płaczki. Cou ma zustac do końca rozgrywek CL, natomiast do plotek z odejściem Alaby i Thiago należy podchodzić z rezerwą

24.06.2020 09:34

To, że nie wydamy 100 milionów na jeden transfer nie oznacza braku wzmocnień. Rynek już się zmienił i taki Sane wart jest 40 nie 80 milionów, tak samo musi być z Havertzem który owszem ma dłuższy kontrakt i nie miał kontuzji ale nie będzie kosztowal tyle ile przed pandemia

24.06.2020 09:32

Akurat Leon to zawodnik który jest nam potrzebny, jednak odejście Thiago wymusiłoby zakup zawodnika Bayeru

24.06.2020 09:29

Przypomina to niepokoje przed ogłoszeniem kontraktu Manu, istnieje duża szansa że powtórzy się tamten scenariusz. Jeśli nie to Havertz misi przyjęć w tym roku

24.06.2020 09:27

Jeśli miałby przyjść Havertz to myśle, że jikt nie będzie narzekał jednak liczę, że zostanie bo to dobry i kreatywny pomocnik

24.06.2020 04:04

Kilku zawodników mocno niedocenionych, Thomas który pobił rekord asyst zasłużył na 1 będąc współtwórcą sukcesu ofensywy razem z Lewandowskim. Davis i Kimmich tez mógli liczyć nawet na 1,5

Edytowano : 2020-06-23 06:46:39

Np Leon był od nich nieco słabszy

23.06.2020 06:45

Zgadzam się, sprzedaż nawet za 80 milionów byłaby stratą. Koszty transferu to nie wszystko, dochodzi pensja i pieniądze dla zawodnika i agenta za podpisanie umowy.

23.06.2020 06:40

Z tego zestawienia wygrywa Lewandowski, Werner chyba przez transfer myślami od dawna nie jest już na boisku. Druga sprawa, że plebiscyt który do wyboru przedstawia tylko piłkarzy ofensywnych pokazuje, ze to raczej zabawa niż coś poważnego. Zamiast Harita i Haalanda powinien być Davis i Kimmich albo nawet Thomas który stał się najlepszym asystentem w historii, patrząc na to że aby to osiągnąć musiał pokonać Riberiego i KdB to jest to tym większy sukces

21.06.2020 04:08

Powinnismy w tych dwóch meczach dać szanse młodym zawodnikom, Zirkzee, Arp czy Wreidt powinni otrzymać szanse

Edytowano : 2020-06-19 13:41:13

*Wriedt

19.06.2020 13:40

Popełniliśmy błąd nie biorąc Wernera ale to trudno. Większy błąd popełnił on wybierając drużynę słabszą sportowo od Lipska która może zaoferować jedynie lepsze pieniądze. Straci tez liga bo kolejny raz odchodzi topowy strzelec. Oby nie oznaczało to jego regresu, transfery do Anglii to nie zawsze strzał w 10

18.06.2020 13:41

@Bayern022 niemieccy piłkarze jako reprezentanci mojego „Mutterlandu” są zawsze przede mnie mile widziani i tego nie ukrywam. Niemniej tutaj kieruje się oceną bo Leon i Thomas obrywali nieproporcjonalnie o to nie tylko na naszej stronie, stał się nawet kozłem ofiarnym złożonym na ołtarzu przez Jogiego. Do tego zawsze to powtarzam, że najlepszymi naszymi zawodnikami ostatnich 2 dekad są obcokrajowcy- Francuz i Holender ;)

Co do sympatii politycznych to jestem bardzo tolerancyjny nawet dla skrajnej lewicy jak i prawicy, niemniej swoje sympatie historycznie kieruje w stronę chadeka Adenauera, a te obecne raczej w stronę FDP więc to zawiła historia rodzinna, a Nie poglądy determinują, że kibicuje naszemu wspaniałemu klubowi i chłopakom z Nationalelf

14.06.2020 01:40

Poziom wiedzy piłkarskiej krytyków Leona jest podobny do poziomu tych co wypychali Thomasa do United :P

13.06.2020 20:24

Zlot ekspertów krytykujących Juppa i Leona za 3 2 1

10.06.2020 00:40

Oby, prawdziwym testem umiejętności będzie liga mistrzów i mecze w których ta jedna bramka będzie przeważać o losach awansu. Właśnie tamte spotkania zdefiniują sezon Każdego z naszych piłkarzy

09.06.2020 21:57

Mecz bez rewanżu to zawsze loteria. Niemniej my i City to faworyci od zakończenia fazy grupowej

09.06.2020 21:55

Większość topowych lig dominuje jeden zespół. Nawet gdyby poziom BL byl wyższy to niewykluczone, że tak jak Barcelona w hiszpaniii zdominowaliśmy rozgrywki, tam mocniejszy od BVB Real nic nie znaczy

09.06.2020 02:49

Nieuzasadniony hejt względem Leona zwykle wychodzi z ust osób które oczekiwały transferów za 100 milionów, a takich trudno szukać wśród weteranów

08.06.2020 15:53

@tapczan Jak bywa najczęściej- masz racie. Staż na tej stronie zwykle koreluje ze słusznymi jednaki ws Leona trudno coś więcej dodać

08.06.2020 15:33

Mecz bez rewanżu zwiększa losowość, niemniej od końcówki fazy grupowej to my i City byliśmy głównymi faworytami

07.06.2020 07:32

Mnie ta zasada nie boli w lidze premiuje czystą grę takich piłkarzy Jak Lahm, w pucharach oczywiście to co innego bo jeden mecz znaczy dużo więcej niż w lidze

07.06.2020 07:30