DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 18

@Matilegolas dlatego polskie zespoły prewencyjnie nie grają w lidze mistrzów i problem z głowy ;)

29.08.2020 14:00

@Arkady142 duzo zależy od najbliższych lat. O ile już w momencie transferu do Schalke mówiło się o zainteresowaniu Bayernu Goeretzkà to taki Kimmich dopiero później okazal się strzałem w 10, być może w przyszłości pojawi się ktoś kto da jakość na pozycji której się zupełnie nie spodziewamy. Oby zdrowie pozwoliło Manu na długa grę bo bramkarz to jedyna pozycja na której jest się zdanym wyłącznie na siebie. Nie widzę teraz bramkarza na świecie który w swoim najlepszym sezonie osiągnął formę Neuera z tego sezonu

Edytowano : 2020-08-28 23:05:01

Ja liczyłem na transfer Havertza i Wernera, bo ten pierwszy dawał nadzieje na zostanie następcą Thomasa i załatanie braków w pomocy, a drugi był dobrą opcją na prawie każda pozycje w ataku

28.08.2020 23:03

@Arkady142 o to mi chodzi. Nie uważam, że jednostkowo zastąpimy Robbery czy inne gwiazdy bo to nierealne, takich piłkarzy w XXI w nie mieliśmy i mieć długo nie będziemy ale zespół dał radę wypełnić tą lukę jakością kolektywu, nie jesteśmy zespołem dużo gorszym niż w 2013. Kimmicha oceniam za grę na prawej stronie bo uważam ze tutaj lahmowi niewiele ustępuje i tutaj jest jego miejsce. Dobry napastnik nawet niższej klasy niż Lewandowski grając z takim zespołem będzie również skuteczny i to samo tyczy się innych pozycji, Bayern w przeciwieństwie do wielu innych drużyny drogim składem jest kolektywem

Edytowano : 2020-08-28 21:27:31

I w tym tkwi jego siła

28.08.2020 21:27

Bayern zawsze miał świetnych napastników. Mandzu był zawodnikiem innym niż Lewandowski który mniej strzelał ale oferował swojw pozostałe atuty i niespotykany charakter. Skoro daliśmy radę zastąpić Lahma, Bastiego i duet Robbery (a były duże wątpliwości czy to się uda) to każdego da się zastąpić, szczególnie w sytuacji kiedy mówimy nie o zawodniku kreatywnym. Bayern w tym sezonie pokazał, że zespół gra równo i nie ma jednej, dwóch czy nawet trzech postaci które dostawałyby jakością od reszty jak Robben i Ribery w szczycie formy. Najbardziej obawiam się odejścia Manu bo dla pozycji bramkarza znaczy tyle ile messi i Ronaldo dla pola.

Edytowano : 2020-08-28 19:00:18

Do tego nie wierze w powodzenie projektu Chelsea i coś czuje ze Werner pojawi się u nas prędzej niż później

28.08.2020 18:58

@JazGod co ma kapitał gazety do jej rzetelności xd? Kapitał nie ma narodowości, szczególnie kiedy dojrzeliśmy do czasów zjednoczonej Europy. Myślę, że błąd z asystami może wynikać z różnych metod ich zaliczania.

28.08.2020 06:02

@Daro mimo ze w Warszawie się urodziłem to zbyt się szanuje żeby oglądać legie i ekstraklasę

27.08.2020 05:43

Werner i Sane przy takiej cenie byli obowiązkiem. Pozostaje liczyć ze transfer Havertza w tym sezonie to plotki bo za rok będzie tańszy

25.08.2020 11:09

@hoven leon już od ponad roku pokazywał świetny poziom, Kimmich jeszcze dłużej i dzisiaj s wielu aspektach jest lepszy od Lahma. Nie wierzyłeś w ten Bayern a nawet przy tym składzie to jedna z najlepszych drużyn w historii. Sam wątpiłem jeszcze w listopadzie Ale ważne aby przyznać się do błędu

24.08.2020 22:04

Może Barcelona byłaby skłonna Przedłużyć wypożyczenie Cou? Myśle ze Flick dostanie coś ekstra od zarządu

24.08.2020 20:59

@AdiFantasti pelna zgoda. Pozostaje nam liczyć ze zarząd zatrzyma Alabe i być moze Thiago i kupi prawego obrońcę oraz wykupi Perisicia. Liga mistrzów to dodatkowe źródło dochodu i wielki krok marketingowy, może to przekona mas do jednej- dwóch inwestycji.

Ps jak było z polskim komentarzem meczu i studiami pomeczowym? Wg znajomych kibiców w polsacie stał na wysokim poziomie, a TVP wręcz odwrotnie. Polsat podobno pokazał obszernie drogę do finału Bayernu i nie skupiał się jak TVP na Lewandowskim. W TVP podobno tez pominięto fetę mistrzowska i skupiano się na trafieniach rl9 pomijając analizę całego spotkania. Czy Komentatorzy byli tez tak stronniczy jak w 2013 (wtedy przeciw nam)? Jestem ciekaw bo w TVP Nie oglądam nawet powtórek przez klauzule sumienia ale i przez to jak faworyzowali 7 lat temu BVB

Edytowano : 2020-08-24 20:43:08

Będę wdzięczny za relacje

24.08.2020 20:42

@Arkady142 porownywanie typowej 9 z zawodnikiem kreatywnym jakim jest Ronaldo nie ma sensu. Napastnik strzeli jeśli pozwoli mu zespół i w mniejszym stopniu ma szanse w pojedynkę zmienić obraz meczu. Lepiej zestawiać Ronaldo z naszymi geniuszami jakimi byli Robben i Ribery bo oni potrafili finał we 2 ofensywnie zdominować

Edytowano : 2020-08-24 17:05:45

Dlatego ciężko winić napastnika, że w tak zachowawczo rozegranym meczu nie może strzelić bramki

24.08.2020 17:03

@tapczan @admin to piękna lekcja dla tych co wątpili w zarząd i jego filozofię i uważali, że bez transferów za setki milionów będziemy odstawać od czołówki. We Flicka (bardzo doświadczonego trenera) wieku tez wątpiło. Świetnie że stara dobra Europa zwyciężyła i Bayern zyska motywacje aby utrzymać swoje tradycje. Jedyne marzenie rodem z kosmicznych zakupów to Havertz ale w tym roku ten transfer nie jest realny

24.08.2020 15:16

@tapczan święte słowa

24.08.2020 05:00

Uważam ze oceny są adekwatne, były błędy i nie można mimo wyniku o nich zapomnieć

24.08.2020 04:45

Myśle ze udowodnił ze przyda się nam na pokładzie

24.08.2020 04:40

Zrewanżował się za wszystkie niecelne podania bardziej niż mogliśmy oczekiwać.

24.08.2020 04:40

To zwycięstwo naszej jakże często krytykowanej filozofii, nad jej zaprzeczeniem w postaci PSG. Sukcesów się nie kupi, inwestując bez pomysłu. Dopiero teraz ochłonąłem i przyjąłem do siebie jak wielki to sukces. Gramy równo i komplet zwycięstw jest tego dowodem. Nasza seria zwycięstw będzie trwać aż do przyszłego sezonu, myśle ze ja wyśrubujemy i ciężko komuś to przebić. Drużyna ma szanse stać się z Sane jeszcze lepsza. Real wygrywał puchary Europy zawalając ligę i grając w wątpliwym stylu, my zbieramy kolejny raz wszystko I to nie pozostawiając żadnych wątpliwości komu należało się zwycięstwo. Ten klub jest niesamowity, oby przetarło tp oczy krytykom którzy w metodę Bayernu wątpili

Edytowano : 2020-08-24 04:43:19

Nie możemy zasiąść na laurach potrzebujemy Wzmocnień i zwiększenia głębi składu. Teraz zarząd zyska dodatkowe fundusze. Ja zasililem klub kupując mistrzowska koszulkę i Wam polecam. Ps czy koszulki Manu w wersji szarej były kiedyś dostępne? Bo w oficjalnym sklepie widzę tylko zielone a warto uczcić dzisiejszy wzór

Edytowano : 2020-08-24 04:44:00

Nie możemy tez zapomnieć ze w defensywie wciąż jest sporo do poprawy

24.08.2020 04:39

Piękny wieczór, wygrała filozofia Bayernu i zarządu. Psg jest tam gdzie ich miejsce- zostaną zapomnieni ile by nie zapłacili za Neymara

Edytowano : 2020-08-23 23:07:44

Vae Victis

23.08.2020 23:07

Musi paść 2 bramka inaczej może być różnie

23.08.2020 22:36

@Arkady142 manu mvp i twk samo było w 2013

23.08.2020 22:31

Niech Psg się frustruje

23.08.2020 22:29

@admin Współczułem już Wam ze Musicie teraz tego pilnować.

23.08.2020 22:28

Manu MVP jak w 2013

23.08.2020 22:24

Jestem na codzień kulturalny ale admini nie wycinsjcie słów

23.08.2020 22:23

Dzisiaj administracja powinna dać dyspensę kiedy używamy przymiotników względem sędziego

23.08.2020 22:22

Tak się pisze historie, sędzia kawał gnoiła żeby kartki nie zmieniły meczu

23.08.2020 22:21

Coman!

23.08.2020 22:17

@RedMistrzuPL to wygra to do bólu słabe Psg?

23.08.2020 22:15

Jeśli sędzia będzie tak kartkowal naszych to nie skonczymy trgo meczu w pełnym składzie

23.08.2020 22:14

Niw ogarniam tego sędziego

23.08.2020 22:13

Paredes niech dalej tak startuje to nas wzmocni

23.08.2020 22:10

Francuski cyrk objazdowy niech skończy na śmietniku historii

23.08.2020 22:09

Oj Neymar mógłby raz nie udawać a faktycznie coś w mięśniach poczuć :P

23.08.2020 22:08

Oglądając mecz Bayernu nie chce emocji i ciekawego meczu. Ma być skuteczność albo szczęście naszych. Ciekawy mecz to sobie obejrzę oglądając Lipsk z Totkami, tutaj liczy się tylko puchar dla nas

23.08.2020 22:02

Dokładnie mamy wygrać, nie ważne jakim kosztem

23.08.2020 22:01

Mysi wejść Perisic

23.08.2020 21:56

To prawda, 2 z rzędu słabszy mecz Alphonso

23.08.2020 21:55

Nie ma znaczenia kto i koedy. Musimy strzelić. Brak pucharu będzie wielkim ciosem

23.08.2020 21:54

Sędzia śmieć

23.08.2020 21:46

Koszmarny błąd

23.08.2020 21:45

@Arkady142 krytyka Lewandowskiego z zeszłych sezonów nie pasuje do jego gry w tym sezonie. To jego najleoszy sezon u nas i poprawienie wielu błędów. Wielki szacunek za to, mimo ze cofając się w czasie powtórzyłbym tamte oceny. Liczy się tu i teraz i aktualnie nie zawodzi w tym finale. Thomas za to tak.

Edytowano : 2020-08-23 21:42:37

Psg nie wytrzyma kondycyjnie biegając za piłka to plus

23.08.2020 21:42

Dla mnie to rozegranie jest wolne, musimy grać szybko a nie jak za Pepa

23.08.2020 21:38

Coman nie gra najgorzej. Davis, Thiago i niestety Thomas są tłem

23.08.2020 21:36

Davis niepewny dzisiaj. Nie zdziwię się jeśli przez kartkę może w 2 połowów zejść

23.08.2020 21:35

Niezależnie od tego czy strzeli to gra dobrze i to się liczy. Coman sam kiwa się ze sobą

Edytowano : 2020-08-23 21:34:21

Rozkleiłem ich.

Edytowano : 2020-08-23 21:34:36

Rozklepiemy*

23.08.2020 21:33

Pech się skończy. Jesteśmy lepsi, Lewandowski jest dzisiaj świetnie ustawiony

23.08.2020 21:32

Jest ok. Jeśli wykorzystany coś wkrótce to ustawimy mecz pod nas

23.08.2020 21:32

@Arkady142 za często go chwale? Gra dobrze to tak robię

Edytowano : 2020-08-23 21:31:41

Np teraz strzelił w sytuacji gdzie było to trudne i to bardzo

23.08.2020 21:31

Pag nie gra nic wielkiego. Przeważaliśmy na początku zaraz znowu wrócimy na ich polowe

23.08.2020 21:29

Gramy naprawde porządnie

23.08.2020 21:28

Sędzia tez niezbyt mądry

23.08.2020 21:27

Dominacja jest potrzeba tylko bramki i będzie można grać spokojnie

23.08.2020 21:26

@Arkady142 chwalac go strzelam :D? Niektórzy reagują na moje komentarze jak PiS na lgbt

Edytowano : 2020-08-23 21:26:35

Chwaląc go się czepiam? *

23.08.2020 21:26

@Arkady142 nieironicznie pochwaliłem Polaka. Trudny strzał

23.08.2020 21:25

Lewandowski nie tylko strzał ale i gra lepiej niż z Barcelona i lyonem w tej chwili

23.08.2020 21:24

Brawo panie Robercie.

23.08.2020 21:22

Kontry. Lyon tez je miał

23.08.2020 21:21

Psg lepsze? Przez kilkanaście minut nie mogli wyjść ze swojej połowy

23.08.2020 21:19

Chłopaki dawajcie. Z każdym innym, ale z Psg przegrać tp byłby wstyd

23.08.2020 21:19

Co w z tym Comanem?

Edytowano : 2020-08-23 21:17:25

Inni tez popełniają błędy

23.08.2020 21:17

Jedno i drudzy nerwowo. Finał Niemcy Argentyna tez był nerwowy. Czuje powtórkę

23.08.2020 21:16

Jeśli my niedokładnie gramy to co ma mówić trener Paryża

23.08.2020 21:15

Przeważamy ale za dużo klepaniny za mało szybkiej gry

23.08.2020 21:14

Wynik nic nie zmieni. W tym sezonie byliśmy najlepsi i tak pozostanie. Trzeba to udowodnić

23.08.2020 20:39

@rafalfcbm dzisiaj wszyscy jesteśmy razem, kibicując już teraz najlepszej drużynie na świecie.

23.08.2020 20:38

od 2013 roku nie było tak wielkiego dnia dla Kibica Bayernu. Wtedy pamiętam jak w Polsce wszyscy życzyli nam przegranej ale mimo ich woli to my wygraliśmy. Dzisiaj w europie fanatycy transferów za setki milionów znowu nie popierają nudnego Bayernu ale to my jesteśmy faworytrm i czuję że nie puścimy pucharu z ręki.

23.08.2020 20:34

Tak jak dla wielu z was to dla mnie 6 finał. Tego z Manchesterem nie pamietam
bezpośrednio (chociaż googlądałem)bo byłem zbyt małe więc wszelkie traumy wiąże z rokiem 2010 i najgorszym 12. Teraz misi być inaczej

23.08.2020 19:33

Musimy dzisiaj zastosować Blitzkrieg i za wszelka cenę zabezpieczyć wynik szybko. Wtedy będą grali pod presją, a my będziemy mogli wypunktować ich błędy

23.08.2020 18:25

Ten mecz nie jest ważny wyłącznie dla Bayernu i niemieckiej piłki. To spotkanie które jest potrzebne aby pokazać wyższość naszej polityki transferowej nas ta Psg.

23.08.2020 17:57

Mi to Przypomina finał Francja Chorwacja. Tak jak wtedy Francja jesteśmy faworytem ale nie można zapomnieć ze spotykają się dwa bardzo ofensywne zespoły i zapewne również dzisiaj padnie sporo goli. Nie możemy jednak zapomnieć ze faworyt jest jeden i inny wynik niż nasze zwycięstwo Jest możliwy ale byłby Zaskoczeniem

23.08.2020 15:52

@Pir5 masz dużo racji, pomimo że Lewandowski rozgrywa świetny sezon to w meczach po przerwie dokłada się do wyniku głównie kiedy kecz jest rozstrzygnięty. Niemniej to dobrze, przełamał niemoc w fazie pucharowej i miejmy nadzieje będzie gotowy zadać jutro decydujący cios. Nic nie przyjdzie nam z rekordów Serga, Lewandowskiego czy Thomasa jeśli jutro zawiodą. To mecz o wszystko. Piłka pokaże swoje brutalne oblicze bo już teraz jesteśmy jedna z najlepszych drużyn w ostatnich latach CL ale jeśli nie podniesiemy pucharu to nikt poza kibicami nie będzie tego pamiętał.

22.08.2020 15:58

Ile tutaj było beki z Hasana że naoglądał się zagrań na YouTube. Pamietam moja wizytę na stadionie Bayernu, przed jednym ze spotkań prosto po zakupieniu Davisa gadałem ze sprzedawca szalików który twierdził jak cały klub liczy na Kanadyjczyka i ze będzie zalewne gwiazda za kilka lat.

21.08.2020 19:16

Real nie był potęgą nawet jak sięgali po puchary Europy 3 razy z rzędu, w lidze byli tłem. Ich czeka dużo dużo pracy i aby stać się silniejsi następcy będą musieli wskoczyć poziom wyżej niż poprzednicy.

21.08.2020 16:51

Pavard to tez przesunięcie akcentu z ofensywy na defensywę na tej pozycji (mimo ze tez nieźle wspiera atak). Jeśli kontuzja nie obniżyła jego formy to może dać spokój którego nam w obronie brakowało.

Edytowano : 2020-08-21 15:26:54

Jestem na tak, od dłuższego czasu uważam że Leon w środku pola jest ważniejszym ogniwem niż Thiago (czekam na hejty grupowych krytyków Niemca)

21.08.2020 15:25

@TomiiiFCB i widzę jej sens. Thiago nie gra pewnie, sporo osób nie wierzyło w Leona ale były takie momenty w tym sezonie kiedy faktycznie to on wygryzła ze składu Hiszpana. Coraz więcej wskazuje na to, że w przyszłym sezonie niezależnie od transferu Thiago mógłby być dopiero 3 wyborem

Edytowano : 2020-08-21 15:10:31

Z drugiej strony pytanie czy Pavard wytrzyma fizyczną presję po kontuzji

21.08.2020 15:09

Wcale nie odszedl przez to ze jego pozycja w drużynie była dość słaba :P

21.08.2020 14:33

Niemieckie media pd meczu z lyonem donoszą ze może dojść do roszady Pavarda kosztem Thiago, tak aby Kimmich zagrał obok Goeretzki w środku pola. Nie umniejszam Thiago ale już jakiś czas temu pisałem ze może przegrać w walce o skład z Leonem i Joshem i to może być jedna z obaw skłaniających go do odejścia. On bardzo często magiczne zagrania przeplata fatalnymi albo wręcz znika z meczu na kilkadziesiąt minut.

Edytowano : 2020-08-21 14:32:46

Statystyki ofensywne wskazują nas jako faworyta i to zdecydowanego. Wątpię żebyśmy tak strasznie się męczyli z Atalantą

Edytowano : 2020-08-21 14:34:38

Na miejscu Psg rzecz jasna

21.08.2020 14:31

@tapczan witaj w klubie. Bayern Klinsiego to taki który zacząłem oglądać regularnie, wcześniej Jak to dziecko Bardziej te „istotne” spotkania

Edytowano : 2020-08-20 23:14:48

I bardzo szanuje 8 gwiazdek w opisie ;)

20.08.2020 23:14

@rafalfcbm dwiete słowa. Ja- wieczny optymista zakładam co toku ze możemy walczyć o finał ale nigdy nie spodziewałem się ze będziemy aż tak dominować. Musimy wygrać aby ten piękny sezon zapisał się w historii piłki

20.08.2020 21:46

Twierdze ze skład jest świetny ale nie tylko musimy Uzupełnić straty pi odejściach ale zwiększyć jego głębię. Thiago był dobrym zawodnikiem ale nie sadze aby decydował o formie całości, aż takiej roli nigdy nie odegrał

20.08.2020 15:12

Zasadniczo nie mam pretensji do nikogo z ofensywy, są kolektywem i raz jeden zagra lepiej raz drugi. Dużo do myślenia ma Hansi nad defensywa bo tutaj w każdym meczu było coś do poprawy

Edytowano : 2020-08-20 15:09:46

To czy Lucas wypali jest niepewne. Niewątpliwie kolejny sezon zdecyduje o jego przyszłości

20.08.2020 15:08

@GioElba zgadzam sie z Ta analiza. Jesteśmy faworytem ale to tylko jeden mecz. Musimy mieć odrobine szczęścia i poprawić defensywę, wtedy wygramy i to wysoko. Co do Lewandowskiego to dobrze ze przełamał się w fazie pucharowej i strzela, niemniej 1 jest przesadzona bo było 4-5 lepszych zwodnikow w tym meczu, a Polak odblokowywał się psychicznie dopiero kiedy wynik był ustalony.

Edytowano : 2020-08-20 13:53:53

Oby te bramki zdjęły z niego presję i oby bym wstanie trafic kordy okazji w niedziele może być dużo mniej

20.08.2020 13:52

@Arski9 Tolisso dostawał dużo zaufania ale niefortunnie przyszła kontuzja. Później odstawał od konkurencji ale teraz być może znowu będzie grywał częściej

20.08.2020 13:42

Potrzebujemy kilku rezerwowych owszem bo skład po sezonie się skurczy. Liczę na wykup Perisicia. Największy problem mamy z obrona, nie wiem z czego to wynika bo ci zawodnicy posiadają indywidualne umiejętności, są to więc zapewne błędy taktyczne. Jesteśmy faworytem ale obrona już zawiodła w spotkaniach z Barcelona i Lyonem, jest dużo do poprawy

20.08.2020 12:56

Co zrobią teraz krytycy zarządu? Doszliśmy do finału (a co gorsza) jesteśmy w nim faworytem. Jak tu przepychać swoje durne tezy o tym że bazujemy wyłącznie na jednym zawodniku? Jak przekonać ludzi do tego ze bez wydawania setek milionów Bayern nie trafi nigdy do topu?

20.08.2020 11:10

@FanGraczyBayern badzmy konsekwentni
, w 2013 to my byliśmy przeciwni aby Polacy zdobiło CL. Każdy kibicuje swojemu klubowi, nazwiska niech odejdą na dalszy plan. Bayern zasłużył niezależnie od kich na wsparcie bo gramy najlepsza piłkę ze wszystkich drużyn

20.08.2020 00:50

Co wy z tym neymarem? Psg nie zachwycało przez większość spotkań tej edycji, Lipsk sam sprezentował im bramki. Maja kilku dobrych zawodników ale podobnie było z Barceloną. Nie mamy powodu do kompleksów. Owszem to będzie jeden i wynik może być bardziej losowy ale na większości pozycji jesteśmy lepsi. Wg @hoven mielismy już małe szanse z Barceloną. Obawy są zawsze ale musimy być pewni siebie. Kiedy jak nie teraz?

19.08.2020 20:36

Nie musimy bać się PSG ale spodziewałem się ze są znacznie słabsi

19.08.2020 17:53

Każde oslabienie Psg przyjmę z radością. Lekceważenie przepisów sanitarnych to idiotyzm i akurat tutaj kara byłaby słuszna z wieku powodów

Edytowano : 2020-08-19 00:34:23

Marzyć można

19.08.2020 00:32

Niedzielni kibice kibicują bezmyślnie krajowi i zawodnikom go reprezentującym, kibic klubowy- fanatyk poświęci swoją narodowość i zawsze wybierze to co dobre dla klubu. Reprezentacje nie budzą takich emocji

19.08.2020 00:29

@Arkady142 nie przesadzajmy. Czołówka to top 4 wciąż jest dużo drużyn z lepszym składem. To zlepek gwiazdek

18.08.2020 23:06

Czym innego jest odpaść po walce a czym innym przegrać z Psg (nie topowa druzyna) 3:0

18.08.2020 22:59

***** *** nabiera po dzisiejszym meczu nowego znaczenia. Musimy upokorzyć ten nowotwór piłkarski

18.08.2020 22:52

@FanGraczyBayern znsm ludzi którzy szanują Real po ich 3 „triumfach” w CL. Są różne zboczenia na świecie

18.08.2020 22:44

Będę niezbyt poprawny politycznie ale niech Lipsk gra ostro jak może, to może nam pomoc.

18.08.2020 22:38

Nawet w tym meczu Psg jest klasę niżej niż my ale wcześniej można było sadzić ze grają gorzej i to będzie formalność

18.08.2020 22:37

Neymar, nawet gdyby wygrali CL to ten błazen będzie miał 0 szacunku

18.08.2020 22:35

Ten mecz pokazuje jak trudny czeka nas finał

18.08.2020 22:27

Lipsk średni @GuteSpiele przestan się ośmieszać kolejny raz

18.08.2020 22:26

@hoven zysk w przypadku BL nawet jeśli zaksięgowany na kontach klubowych później inwestowany jest w rozwój zespołu. Kluby nie przynoszą zysku e postaci wymiernej dywidendy dla akcjonariuszy czy wypłat dla właścicieli ekonomicznych. To korzystne bo pozwala na ograniczenie kosztów podatkowych. Podobnie działa tez Lipsk który bardzo dużo pieniędzy inwestuje w rozwój

Edytowano : 2020-08-16 12:29:03

Ale zysk przeznaczony na inwestycje, rozumiany jako dodatki bilans księgowy na koniec roku występuje. To przykład racjonalnego zarządzania

16.08.2020 12:28