DieRoten.pl
Reklama

Plan przygotowań do LM: Treningi ruszają 20 lipca

fot. Photogenica
Reklama

Przez najbliższe kilkanaście dni, zespół rekordowego mistrza Niemiec z Hansim Flickiem na czele będzie regenerował siły przed najważniejszą częścią sezonu 2019/20.

Oficjalnie jakże zasłużone wakacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego bawarskiego klubu rozpoczęły się w ubiegły wtorek (7 lipca). Zgodnie z zapowiedziami Hansiego Flicka, piłkarze otrzymali w sumie 13 dni (jeden dzień więcej niż wcześniej planowano w ramach nagrody za wygranie Pucharu Niemiec).

W związku z tym przygotowania do wznowienia rozgrywek Ligi Mistrzów w sierpniu rozpoczną się dokładnie 20 lipca − zostało to potwierdzone przez oficjalny serwis Bayernu. Przypominamy zarazem, że monachijczyków czeka jeszcze zaległe starcie z Chelsea (7 lub 8 sierpnia).

− Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia przygotowań z chłopakami po zakończeniu tego urlopu do kolejnego etapu, którym jest oczywiście Liga Mistrzów − powiedział niedawno Hansi Flick.

− Chłopcy mają teraz czas, aby złapać oddech, odzyskać równowagę psychiczną i uwolnić nowe pokłady energii. Potem otrzymają umiarkowany plan od trenera fitness Broicha. Wtedy zaczniemy cybertreningi − powiedział trener Bayernu.

Jak już mogliście się dowiedzieć wyżej − przygotowania oficjalnie ruszą 20 lipca i najpierw wszyscy bez wyjątku zostaną poddani badaniom na obecność koronawirusa. W międzyczasie będą odbywać się dobrze nam już znane cybertreningi, podczas których włączeni do zajęć zostaną Leroy Sane, Tanguy Nianzou i Alexander Nuebel.

Z kolei w dniach 23-25 lipca piłkarze wrócą do ośrodka treningowego przy Saebener Strasse, gdzie będą pracować w małych grupach. Następnie 26 lipca monachijczycy ruszą z kopyta i będą trenować na pełnych obrotach całą ekipą, jako że 7-8 sierpnia czeka ich rewanż z Chelsea.

Terminarz przygotowań i Ligi Mistrzów:

21-22 lipca: Cybertreningi z udziałem nowych nabytków.
23-25 lipca: Treningi w małych grupach.
26 lipca: Pełne treningi zespołowe przy Saebener Strasse.
7-8 sierpnia: Rewanżowe spotkanie z Chelsea.
12-15 sierpnia 2020: 1/4 finału (Lizbona).
18-19 sierpnia 2020: 1/2 finału (Lizbona).
23 sierpnia 2020: Finał (Lizbona).

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...