DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: ufir Strona 40

to nie ten typ

30.06.2022 15:11

Gdzie foty tej pani? :P

30.06.2022 15:11

ciekawie ciekawie ;)

30.06.2022 15:10

Powodzenia

30.06.2022 15:10

ciężko żeby pisali coś innego

27.06.2022 23:08

Nazwiska bardzo bardzo interesujące

27.06.2022 23:08

To że do nas trafi to raczej pewne tylko kiedy?

27.06.2022 23:07

Aż sam jestem ciekaw jak to wyjdzie

27.06.2022 23:06

nawet nie chce sobie przypominać

24.06.2022 22:46

Wszystkiego najlepszego! Zdrowia!

24.06.2022 22:45

O szpaku można mówić dużo ale głos ma nie do podrobienia.

24.06.2022 22:44

uff xD

24.06.2022 22:43

śmiech na sali :p

24.06.2022 22:43

Respekt!

24.06.2022 22:43

Wątpię w ten transfer

24.06.2022 22:43

Racja bankrut nie da nam dobrych bonusów :P

24.06.2022 22:42

Oby sie pokazał z dobrej strony

23.06.2022 23:02

Mistrzostwo świata hahaha

23.06.2022 23:01

To się okaże co z tego wszystkiego wyjdzie

23.06.2022 23:00

Echh szkoda gadać

23.06.2022 23:00

Współpraca to dopiero ruszy z początkiem sezonu :P

23.06.2022 22:59

Każdy spodziewała się więcej

23.06.2022 08:21

Zobaczymy co będą grali

23.06.2022 08:19

@TheRedsSadio
Witamy i dziękujemy za miłe słowa ;)

22.06.2022 22:04

Komedia

22.06.2022 17:58

Jurgen jak zwykle klasa

22.06.2022 17:56

Super!

22.06.2022 17:55

Trzymamy za słowo

22.06.2022 17:55

Brawo!

22.06.2022 17:54

Oficjalnie witamy

22.06.2022 17:53

Życzymy mnóstwa bramek ;)

22.06.2022 17:53

Witamy!

22.06.2022 15:06

Jeden artykuł przeczy drugiemu

16.06.2022 22:10

Życzmy mu jak najlepiej

16.06.2022 22:08

Saga może się zakończy ;)

16.06.2022 22:08

Trzymam kucki za chłopaka

16.06.2022 22:07

W tym sezonie to obrony nie było

16.06.2022 22:07

Czas pokaże czy to grajek dla nas :P

16.06.2022 22:06

Messi to już powinien sobie odpocząć ;)

30.05.2022 21:54

Żeby się to wszystko nie skończyło jedną wielką śmierdzącą kupą...

30.05.2022 21:47

przynajmniej grał by regularnie

30.05.2022 21:45

Istnieje w tym momencie jakiś godny zastępca?

30.05.2022 21:45

Duża kasa...

30.05.2022 21:44

Ja też tak sądziłem

30.05.2022 21:44

mi się podobają

26.05.2022 21:12

xD

26.05.2022 21:11

ta telenowela mogła by się już zakończyć

26.05.2022 21:11

pic na wodę

26.05.2022 21:11

Gratulacje

24.05.2022 21:38

Ciekawa opcja

24.05.2022 21:38

Mało jak za Rabusia

24.05.2022 21:37

Witamy witamy ;)

24.05.2022 21:36

podpisze podpisze :)

24.05.2022 21:35

niech sie pierwsza drużyna do roboty weźmie

22.05.2022 13:40

Obowiązkowo musi zostać

22.05.2022 13:39

Już zacieram ręce

22.05.2022 13:39

Ja też nie jestem zadowolony z tego sezonu :P

22.05.2022 13:38

Gdzie nie pójdzie to da rade, tego jestem pewien.

22.05.2022 13:38

Stary dobry Altintop xD

22.05.2022 13:37

sam jestem ciekaw jak to wszystko się zakończy

22.05.2022 13:36

Wyjaśniło by się już coś :P

22.05.2022 13:35

kino na świeżym powietrzu xD

13.05.2022 20:26

niech gra jak najwięcej

13.05.2022 20:25

sprawa Rabusia się komplikuje

13.05.2022 20:24

Nie ma szans

13.05.2022 20:24

Zakończmy ten sezon z twarzą :P

13.05.2022 20:23

Taa odrobina rygoru by nie zaszkodziła

11.05.2022 18:29

Na pierwszy skład chyba nie ma szans

11.05.2022 18:17

też tego nie kupuje

11.05.2022 18:16

Szkoda, styl fatalny

08.05.2022 19:26

Czerwo

08.05.2022 19:25

Liczę na zwycięską bramkę

08.05.2022 19:16

To fakt nasza gra nie wygląda najlepiej

08.05.2022 19:08

To teraz nasza kolej na gola ;)

08.05.2022 18:45

Do przerwy ładny wynik zważywszy na początek

08.05.2022 18:17

Szybko nas rozpracowali

08.05.2022 17:41

czarno to widzę

07.05.2022 09:24

Milik to z całym szacunkiem ale chyba sporo niżej

07.05.2022 09:13

Jestem za

07.05.2022 09:12

Trzeba wygrać, nie ma innej opcji.

07.05.2022 09:12

Liga mistrzów w tym sezonie była nieosiągalna. Majster w bólach na pocieszenie.

01.05.2022 09:24

No chyba nie ma co komentować :(

30.04.2022 19:04

głos oddany

30.04.2022 19:04

[*]

30.04.2022 19:04

Noty będą mizerne

30.04.2022 19:03

Dziś tego nie zrobię :P nie obejrzę.

30.04.2022 19:03

Skład nie okazał się dziś optymalny

30.04.2022 19:03

wybór prosty ;)

28.04.2022 22:14

Szkoda, że już w Europie nie jesteśmy tą miarą :( trzeba czekać kolejny sezon

28.04.2022 21:35

Brak wygranej BVB z nami to nic nowego ;)

28.04.2022 21:34

Fikcja

28.04.2022 21:33

zobaczymy co zmiennicy zagrają ;)

28.04.2022 21:33

Nic nie wiemy ;)

28.04.2022 21:33

Nie każdy jest pewien tej drogi ;)

28.04.2022 21:32

Strach pomyśleć co wymyślą :P

28.04.2022 21:31

widać, że dobrze się bawił :P

24.04.2022 20:57

Nie stać nas na Polaka i Norwega :P

24.04.2022 20:50

Ja tam nigdy nie byłem przekonany do jego talentu

24.04.2022 20:48

Ile zarabia Simeone!?

24.04.2022 20:24

Mamy majstra!

23.04.2022 21:35