Komentarze
to nie ten typ
30.06.2022 15:11
Gdzie foty tej pani? :P
ciekawie ciekawie ;)
30.06.2022 15:10
Powodzenia
ciężko żeby pisali coś innego
27.06.2022 23:08
Nazwiska bardzo bardzo interesujące
To że do nas trafi to raczej pewne tylko kiedy?
27.06.2022 23:07
Aż sam jestem ciekaw jak to wyjdzie
27.06.2022 23:06
nawet nie chce sobie przypominać
24.06.2022 22:46
Wszystkiego najlepszego! Zdrowia!
24.06.2022 22:45
O szpaku można mówić dużo ale głos ma nie do podrobienia.
24.06.2022 22:44
uff xD
24.06.2022 22:43
śmiech na sali :p
Respekt!
Wątpię w ten transfer
Racja bankrut nie da nam dobrych bonusów :P
24.06.2022 22:42
Oby sie pokazał z dobrej strony
23.06.2022 23:02
Mistrzostwo świata hahaha
23.06.2022 23:01
To się okaże co z tego wszystkiego wyjdzie
23.06.2022 23:00
Echh szkoda gadać
Współpraca to dopiero ruszy z początkiem sezonu :P
23.06.2022 22:59
Każdy spodziewała się więcej
23.06.2022 08:21
Zobaczymy co będą grali
23.06.2022 08:19
@TheRedsSadio Witamy i dziękujemy za miłe słowa ;)
22.06.2022 22:04
Komedia
22.06.2022 17:58
Jurgen jak zwykle klasa
22.06.2022 17:56
Super!
22.06.2022 17:55
Trzymamy za słowo
Brawo!
22.06.2022 17:54
Oficjalnie witamy
22.06.2022 17:53
Życzymy mnóstwa bramek ;)
Witamy!
22.06.2022 15:06
Jeden artykuł przeczy drugiemu
16.06.2022 22:10
Życzmy mu jak najlepiej
16.06.2022 22:08
Saga może się zakończy ;)
Trzymam kucki za chłopaka
16.06.2022 22:07
W tym sezonie to obrony nie było
Czas pokaże czy to grajek dla nas :P
16.06.2022 22:06
Messi to już powinien sobie odpocząć ;)
30.05.2022 21:54
Żeby się to wszystko nie skończyło jedną wielką śmierdzącą kupą...
30.05.2022 21:47
przynajmniej grał by regularnie
30.05.2022 21:45
Istnieje w tym momencie jakiś godny zastępca?
Duża kasa...
30.05.2022 21:44
Ja też tak sądziłem
mi się podobają
26.05.2022 21:12
xD
26.05.2022 21:11
ta telenowela mogła by się już zakończyć
pic na wodę
Gratulacje
24.05.2022 21:38
Ciekawa opcja
Mało jak za Rabusia
24.05.2022 21:37
Witamy witamy ;)
24.05.2022 21:36
podpisze podpisze :)
24.05.2022 21:35
niech sie pierwsza drużyna do roboty weźmie
22.05.2022 13:40
Obowiązkowo musi zostać
22.05.2022 13:39
Już zacieram ręce
Ja też nie jestem zadowolony z tego sezonu :P
22.05.2022 13:38
Gdzie nie pójdzie to da rade, tego jestem pewien.
Stary dobry Altintop xD
22.05.2022 13:37
sam jestem ciekaw jak to wszystko się zakończy
22.05.2022 13:36
Wyjaśniło by się już coś :P
22.05.2022 13:35
kino na świeżym powietrzu xD
13.05.2022 20:26
niech gra jak najwięcej
13.05.2022 20:25
sprawa Rabusia się komplikuje
13.05.2022 20:24
Nie ma szans
Zakończmy ten sezon z twarzą :P
13.05.2022 20:23
Taa odrobina rygoru by nie zaszkodziła
11.05.2022 18:29
Na pierwszy skład chyba nie ma szans
11.05.2022 18:17
też tego nie kupuje
11.05.2022 18:16
Szkoda, styl fatalny
08.05.2022 19:26
Czerwo
08.05.2022 19:25
Liczę na zwycięską bramkę
08.05.2022 19:16
To fakt nasza gra nie wygląda najlepiej
08.05.2022 19:08
To teraz nasza kolej na gola ;)
08.05.2022 18:45
Do przerwy ładny wynik zważywszy na początek
08.05.2022 18:17
Szybko nas rozpracowali
08.05.2022 17:41
czarno to widzę
07.05.2022 09:24
Milik to z całym szacunkiem ale chyba sporo niżej
07.05.2022 09:13
Jestem za
07.05.2022 09:12
Trzeba wygrać, nie ma innej opcji.
Liga mistrzów w tym sezonie była nieosiągalna. Majster w bólach na pocieszenie.
01.05.2022 09:24
No chyba nie ma co komentować :(
30.04.2022 19:04
głos oddany
[*]
Noty będą mizerne
30.04.2022 19:03
Dziś tego nie zrobię :P nie obejrzę.
Skład nie okazał się dziś optymalny
wybór prosty ;)
28.04.2022 22:14
Szkoda, że już w Europie nie jesteśmy tą miarą :( trzeba czekać kolejny sezon
28.04.2022 21:35
Brak wygranej BVB z nami to nic nowego ;)
28.04.2022 21:34
Fikcja
28.04.2022 21:33
zobaczymy co zmiennicy zagrają ;)
Nic nie wiemy ;)
Nie każdy jest pewien tej drogi ;)
28.04.2022 21:32
Strach pomyśleć co wymyślą :P
28.04.2022 21:31
widać, że dobrze się bawił :P
24.04.2022 20:57
Nie stać nas na Polaka i Norwega :P
24.04.2022 20:50
Ja tam nigdy nie byłem przekonany do jego talentu
24.04.2022 20:48
Ile zarabia Simeone!?
24.04.2022 20:24
Mamy majstra!
23.04.2022 21:35
to nie ten typ
30.06.2022 15:11
Gdzie foty tej pani? :P
30.06.2022 15:11
ciekawie ciekawie ;)
30.06.2022 15:10
Powodzenia
30.06.2022 15:10
ciężko żeby pisali coś innego
27.06.2022 23:08
Nazwiska bardzo bardzo interesujące
27.06.2022 23:08
To że do nas trafi to raczej pewne tylko kiedy?
27.06.2022 23:07
Aż sam jestem ciekaw jak to wyjdzie
27.06.2022 23:06
nawet nie chce sobie przypominać
24.06.2022 22:46
Wszystkiego najlepszego! Zdrowia!
24.06.2022 22:45
O szpaku można mówić dużo ale głos ma nie do podrobienia.
24.06.2022 22:44
uff xD
24.06.2022 22:43
śmiech na sali :p
24.06.2022 22:43
Respekt!
24.06.2022 22:43
Wątpię w ten transfer
24.06.2022 22:43
Racja bankrut nie da nam dobrych bonusów :P
24.06.2022 22:42
Oby sie pokazał z dobrej strony
23.06.2022 23:02
Mistrzostwo świata hahaha
23.06.2022 23:01
To się okaże co z tego wszystkiego wyjdzie
23.06.2022 23:00
Echh szkoda gadać
23.06.2022 23:00
Współpraca to dopiero ruszy z początkiem sezonu :P
23.06.2022 22:59
Każdy spodziewała się więcej
23.06.2022 08:21
Zobaczymy co będą grali
23.06.2022 08:19
@TheRedsSadio
Witamy i dziękujemy za miłe słowa ;)
22.06.2022 22:04
Komedia
22.06.2022 17:58
Jurgen jak zwykle klasa
22.06.2022 17:56
Super!
22.06.2022 17:55
Trzymamy za słowo
22.06.2022 17:55
Brawo!
22.06.2022 17:54
Oficjalnie witamy
22.06.2022 17:53
Życzymy mnóstwa bramek ;)
22.06.2022 17:53
Witamy!
22.06.2022 15:06
Jeden artykuł przeczy drugiemu
16.06.2022 22:10
Życzmy mu jak najlepiej
16.06.2022 22:08
Saga może się zakończy ;)
16.06.2022 22:08
Trzymam kucki za chłopaka
16.06.2022 22:07
W tym sezonie to obrony nie było
16.06.2022 22:07
Czas pokaże czy to grajek dla nas :P
16.06.2022 22:06
Messi to już powinien sobie odpocząć ;)
30.05.2022 21:54
Żeby się to wszystko nie skończyło jedną wielką śmierdzącą kupą...
30.05.2022 21:47
przynajmniej grał by regularnie
30.05.2022 21:45
Istnieje w tym momencie jakiś godny zastępca?
30.05.2022 21:45
Duża kasa...
30.05.2022 21:44
Ja też tak sądziłem
30.05.2022 21:44
mi się podobają
26.05.2022 21:12
xD
26.05.2022 21:11
ta telenowela mogła by się już zakończyć
26.05.2022 21:11
pic na wodę
26.05.2022 21:11
Gratulacje
24.05.2022 21:38
Ciekawa opcja
24.05.2022 21:38
Mało jak za Rabusia
24.05.2022 21:37
Witamy witamy ;)
24.05.2022 21:36
podpisze podpisze :)
24.05.2022 21:35
niech sie pierwsza drużyna do roboty weźmie
22.05.2022 13:40
Obowiązkowo musi zostać
22.05.2022 13:39
Już zacieram ręce
22.05.2022 13:39
Ja też nie jestem zadowolony z tego sezonu :P
22.05.2022 13:38
Gdzie nie pójdzie to da rade, tego jestem pewien.
22.05.2022 13:38
Stary dobry Altintop xD
22.05.2022 13:37
sam jestem ciekaw jak to wszystko się zakończy
22.05.2022 13:36
Wyjaśniło by się już coś :P
22.05.2022 13:35
kino na świeżym powietrzu xD
13.05.2022 20:26
niech gra jak najwięcej
13.05.2022 20:25
sprawa Rabusia się komplikuje
13.05.2022 20:24
Nie ma szans
13.05.2022 20:24
Zakończmy ten sezon z twarzą :P
13.05.2022 20:23
Taa odrobina rygoru by nie zaszkodziła
11.05.2022 18:29
Na pierwszy skład chyba nie ma szans
11.05.2022 18:17
też tego nie kupuje
11.05.2022 18:16
Szkoda, styl fatalny
08.05.2022 19:26
Czerwo
08.05.2022 19:25
Liczę na zwycięską bramkę
08.05.2022 19:16
To fakt nasza gra nie wygląda najlepiej
08.05.2022 19:08
To teraz nasza kolej na gola ;)
08.05.2022 18:45
Do przerwy ładny wynik zważywszy na początek
08.05.2022 18:17
Szybko nas rozpracowali
08.05.2022 17:41
czarno to widzę
07.05.2022 09:24
Milik to z całym szacunkiem ale chyba sporo niżej
07.05.2022 09:13
Jestem za
07.05.2022 09:12
Trzeba wygrać, nie ma innej opcji.
07.05.2022 09:12
Liga mistrzów w tym sezonie była nieosiągalna. Majster w bólach na pocieszenie.
01.05.2022 09:24
No chyba nie ma co komentować :(
30.04.2022 19:04
głos oddany
30.04.2022 19:04
[*]
30.04.2022 19:04
Noty będą mizerne
30.04.2022 19:03
Dziś tego nie zrobię :P nie obejrzę.
30.04.2022 19:03
Skład nie okazał się dziś optymalny
30.04.2022 19:03
wybór prosty ;)
28.04.2022 22:14
Szkoda, że już w Europie nie jesteśmy tą miarą :( trzeba czekać kolejny sezon
28.04.2022 21:35
Brak wygranej BVB z nami to nic nowego ;)
28.04.2022 21:34
Fikcja
28.04.2022 21:33
zobaczymy co zmiennicy zagrają ;)
28.04.2022 21:33
Nic nie wiemy ;)
28.04.2022 21:33
Nie każdy jest pewien tej drogi ;)
28.04.2022 21:32
Strach pomyśleć co wymyślą :P
28.04.2022 21:31
widać, że dobrze się bawił :P
24.04.2022 20:57
Nie stać nas na Polaka i Norwega :P
24.04.2022 20:50
Ja tam nigdy nie byłem przekonany do jego talentu
24.04.2022 20:48
Ile zarabia Simeone!?
24.04.2022 20:24
Mamy majstra!
23.04.2022 21:35