DieRoten.pl
Reklama

Bayer 04 wyklucza sprzedaż Schicka

fot. Fotolia
Reklama

Jako że w mediach nieustannie dyskutuje się o możliwej sprzedaży Roberta Lewandowskiego w letnim okienku transferowym, to z Bayernem łączy się potencjalnych następców Polaka.

Liczne media wymieniają kilku różnych kandydatów, zaś jednym z nich jest Patrik Schick, który na co dzień strzela i reprezentuje barwy Bayeru 04 Leverkusen.

Nieoficjalnie mówi się, że mistrzowie Niemiec musieliby przeznaczyć na ten transfer około 70-80 milionów euro. Mimo wszystko – nawet jeśli monachijczycy zorganizowaliby takie środki na pozyskanie Czecha, to ekipa „Aptekarzy” wyklucza sprzedaż swojego snajpera w letnim okienku.

W niedawnych wywiadach na temat możliwego angażu 26-latka przez „Bawarczyków” wypowiedział się Simon Rolfes, czyli dyrektor sportowy oraz Fernando Carro (dyrektor zarządzający B04).

− Nikt nie musi się z nami kontaktować z powodu Patrika. To normalne, że topowy napastnik tej klasy wzbudza pożądanie. Ale – on będzie grał dla nas także w przyszłym sezonie, to jest całkiem jasne. To dla nas kluczowy piłkarz – powiedział Rolfes.

− Patrik Schick jest dla nas bardzo ważny. Dobrze się tu czuje i chcemy go zatrzymać. On nie jest na sprzedaż – podsumował Carro.

W bieżącym sezonie 2021/22, Patrik Schick wystąpił w 29 oficjalnych meczach o stawkę dla Bayeru 04 Leverkusen, zaś jego dorobek w tym czasie to 22 bramki oraz 3 asysty.

Źródło: Bild / 90Plus
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...