DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: ufir Strona 41

Dobra robota! Gratulacje!

23.04.2022 21:34

Gratulacje!

23.04.2022 21:34

Brawo

23.04.2022 20:31

Yeah!

23.04.2022 20:16

Dobić leżącego i odebrać majstra.

23.04.2022 19:36

Jazda!!!!

23.04.2022 19:09

Strzelić drugą i na spokojnie.

23.04.2022 19:04

Tylko zwycięstwo!

23.04.2022 18:09

Jazda!

23.04.2022 18:08

Bardzo szkoda tej ligi mistrzów

17.04.2022 23:01

Nie ma co liczyć na niego

17.04.2022 22:59

Następny mecz odbieramy mistrza

17.04.2022 22:58

Czyste konto z tyłu.

17.04.2022 22:58

Krok do majstra bliżej

17.04.2022 22:57

Zero z tyłu, to cieszy.

17.04.2022 17:36

Jamal!

17.04.2022 17:23

Jestem za

16.04.2022 15:34

Tak by było najlepiej ;)

16.04.2022 15:34

taa jak zwykle plany naprawcze po zmarnowanym sezonie

16.04.2022 15:34

Dogadają sie ;)

16.04.2022 15:33

większej bzdury nie czytałem

16.04.2022 15:32

Jeszcze trochę to potrwa

13.04.2022 16:04

Kompromitacja

13.04.2022 16:02

Mogło być zdecydowanie więcej.

13.04.2022 15:56

Nowa telenowela ;)

13.04.2022 15:54

Po losowaniu też myślałem że będzie ok.

13.04.2022 15:52

Może to projekt długoterminowy ;)

13.04.2022 15:51

Szkoda że Roca nie znalazł swojego miejsca u nas. Lubię chłopaka.

13.04.2022 15:50

No niestety ale trzeba iść dalej... Szkoda tylko że sezon już się dla nas zamknął.

13.04.2022 15:48

Najgorzej jest to że odpadamy z jednym z łatwiejszych rywali w stawce bo bardzo przeciętnym meczu

13.04.2022 00:07

Ale bieda

12.04.2022 22:53

Karny

12.04.2022 22:52

Oby zmiana była dobra

12.04.2022 22:43

A my walimy głową w mur

12.04.2022 22:38

Real strzela

12.04.2022 22:37

To powinien być gol Tomka

12.04.2022 22:32

Czas ucieka panowie

12.04.2022 22:32

Co to za wolny? :/

12.04.2022 22:21

Okazje mamy, trzeba wykorzystać

12.04.2022 22:17

Od razu dobić!

12.04.2022 22:15

Brawo!

12.04.2022 22:14

Gol

12.04.2022 22:13

Ajjj

12.04.2022 22:11

Mogliśmy dobrze zacząć

12.04.2022 22:07

Ta pierwsza połowa bardzo przeciętna

12.04.2022 21:53

Hahaha co to za różny?

12.04.2022 21:44

Mieliśmy teraz dużo szczęścia

12.04.2022 21:43

To mogło boleć

12.04.2022 21:33

Kurde pasuję coś strzelić przed przerwą

12.04.2022 21:30

Dane jeszcze dziś ukuje! Zobaczcie ;)

12.04.2022 21:22

Ale strzał...

12.04.2022 21:15

Jazda

12.04.2022 21:12

Tylko zwycięstwo?

Edytowano : 2022-04-12 20:51:31

!!!

12.04.2022 20:49

Awans będzie nas!

11.04.2022 18:54

Też mi sie ten skład podoba

11.04.2022 18:53

I pewne zwycięstwo!

11.04.2022 18:52

Ten pan zostaje u nas :P

11.04.2022 18:51

Obstawiam że zepniemy pośladki i pociśniemy temat :)

11.04.2022 18:50

Wygramy!!!

11.04.2022 15:10

100 lat!

11.04.2022 15:09

Ale zero z tyłu jest ;)

09.04.2022 18:57

To mistrzostwo będzie bardzo wymęczone :p

09.04.2022 18:56

Ten mecz nie był dobrym prognostykiem przed rewanżem w LM.

09.04.2022 18:55

Albo iść za ciosem i wykończyć rywala :p

09.04.2022 17:13

Teraz to utrzymać

09.04.2022 17:11

Tak!

09.04.2022 17:10

Damy radę panowie!

09.04.2022 15:54

Panowie dziś 3 pkt!

09.04.2022 10:34

Diament tylko brakuje szlifu

08.04.2022 22:10

Bardzo dobrze

08.04.2022 22:06

BVB prowadzi 2:0

08.04.2022 22:05

Nie powiedział niczego odkrywczego.

08.04.2022 21:10

Tylko zwycięstwo!

08.04.2022 21:09

Myślę że to dobry transfery, czas pokaże ile panowie warci.

08.04.2022 21:09

Ten wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej. Mieliśmy dużo szczęścia.

06.04.2022 23:43

Zaczyna się robić naprawdę ciekawie

06.04.2022 22:25

Świetnie Jamal

06.04.2022 22:22

Powinno być 2:0

06.04.2022 22:20

Co on dziś robi

06.04.2022 22:20

Zobaczymy co zmiany dadzą

06.04.2022 22:19

Gol nie uznany ciekawe

06.04.2022 21:48

Widać że przeciwnik uskrzydlony

06.04.2022 21:43

Bramka która nie powinna paść

06.04.2022 21:42

Aha....

06.04.2022 21:41

Brzydki faul, dobrze że bez kartki

06.04.2022 21:30

Narazie wygląda to słabo

06.04.2022 21:29

Musiala aktywnie

06.04.2022 21:21

Początek fatalny

06.04.2022 21:17

Ale nas sklepali

06.04.2022 21:07

Jedziemy z tym bajzlem xD

06.04.2022 21:02

Leon na ławie?

06.04.2022 20:02

Zaraz będę składy

06.04.2022 20:00

To Nianzou będzie musiał grać bardzo solidnie.

05.04.2022 11:41

Leon to potwór!

03.04.2022 13:01

Głosujemy!

03.04.2022 12:59

Damy radę, pełna mobilizacja i następna runda nasza.

03.04.2022 12:53

W końcu! liczę, że teraz pójdzie za ciosem w dobrych występach

03.04.2022 12:16

Zmiany wczoraj dały super impuls.

03.04.2022 09:41

Wspaniałe wieści.

03.04.2022 09:30

Super, że Leon strzelił, bardzo go to zbuduje.

03.04.2022 09:30