DieRoten.pl
Reklama

Prietl: Bayern będzie chciał zareagować po LM

fot.
Reklama

Dokładnie o 15:30 na SchuecoArenie w Bielefeld, miejscowa Arminia Bielefeld podejmie na własnym podwórku ekipę rekordowego mistrza Niemiec.

Z okazji nadchodzącego starcia w Bundeslidze, swojego głosu użyczyło kilka osób związanych zarówno z Bayernem Monachium, jak i również Arminią Bielefeld.

Jeśli mowa o klubie z Nadrenii Północnej-Westfalii, to wywiadu dla „TZ” udzielił kapitan bielefeldczyków, czyli Manuel Prietl, który spodziewa się, że po ostatniej wpadce „Bawarczyków” w Champions League, monachijczycy będą chcieli odpowiednio „zareagować”.

− Myślę, że teraz Bayern przyjedzie do nas z wielkim zamiarem reakcji na odpadnięcie z Ligi Mistrzów. Mimo to bardzo cieszymy się na ten mecz. Przez lata zasłużyliśmy na to, by grać przeciwko takim klubom. Niezależnie od tego, jedziemy na pełnym gazie. Walczymy o utrzymanie się w lidze i potrzebujemy każdego punktu – powiedział Prietl.

− Przeanalizowaliśmy to, jak piłkarze Villarreal bronili się przeciwko Bayernowi. Faktem jest, że Bayern będzie trudnym zespołem – dodał.

Kapitana Arminii w tej samej rozmowie zapytano również, co trzeba zrobić, aby pokonać tak wielki klub jak Bayern Monachium w niemieckiej Bundeslidze. Prietl zaznaczył, że niedawno jeden zespół potwierdził już, że można wygrać z monachijczykami – VfL Bochum.

− Masz szansę tylko wtedy, gdy będziesz bardzo odważny i będziesz bronił do końca. Musimy być w pełni sił i zagrać tak, jak potrafimy najlepiej. Potrzebujemy wspaniałego dnia. Ale Bochum pokazało również, że można pokonać Bayern podsumował Manuel Prietl.

 

Źródło: TZ
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...