Komentarze
Dobrze się to oglądało :)
03.04.2022 09:29
Każda minuta meczu procentuje.
Być może to dobry prognostyk ;)
03.04.2022 09:28
Wynik super! Można świętować.
03.04.2022 09:27
Co by nie mówić zapowiada się super mecz na wczesnym etapie turnieju
02.04.2022 10:47
Jestem ciekaw dyspozycji Leona
02.04.2022 09:29
Musimy zdobyć 3 pkt!
02.04.2022 09:27
Super wiadomość
01.04.2022 19:49
Ciekawa ta nasza grupa
Damy rade
Jest dobrze :)
29.03.2022 22:07
@Panczo święte słowa
29.03.2022 20:42
no dobra tutaj mniej optymistycznie xD
29.03.2022 19:49
Dobra panowie jedziemy z tymi Szwedami :P będę super optymistom i daje 2:0! Jazda!
29.03.2022 19:44
Chłopak jeszcze pokaże bardzo dużo
29.03.2022 19:42
Zobaczymy co z perspektywy najbliższych kilku lat osiągnie reprezentacja Niemiec.
28.03.2022 10:59
Bez niego było by kiepsko ;)
28.03.2022 10:57
Gratulacje!
28.03.2022 10:56
Kwestia czasu aż usłyszymy o jakiś konkretach.
23.03.2022 19:56
Obrońców to u nas deficyt
23.03.2022 19:55
Dużo :P kawał kloca :)
Chłopina musi być gotowy na koniec sezonu
23.03.2022 19:54
Zdrowia!
23.03.2022 19:53
Szkoda
23.03.2022 10:59
@admin a teraz gość przewodzi defensywie starej damy
23.03.2022 10:58
Telenowela zakończona.
23.03.2022 10:57
Nasza forma nie jest stabilna ale pewnie dowieziemy majstra :)
23.03.2022 10:56
Barcelona gra dziś koncertowo.
20.03.2022 22:35
Będzie oglądane
20.03.2022 22:34
Gratulacje
Racja, oby bez urazów
20.03.2022 22:33
Borusia zremisowała :P
20.03.2022 22:32
Ławka aktualnie nie pozwala pozytywnie myśleć o takich wyczynach :P
17.03.2022 21:18
Brakuje tego pana
17.03.2022 21:17
Może Sane powróci z formą na ostatnią część sezonu, bardzo by sie to przydało.
jestem dobrej myśli, potrzebujemy wszystkich
17.03.2022 21:16
zapowiada się ciekawe losowanie
Tylko i wyłącznie nasza wina, nie ma co na kogoś zwalać.
13.03.2022 14:02
Brakuje naszego sprintera
Strata punktów bardzo boli.
12.03.2022 21:09
Znowu ciężko będzie oceniać
końcówka sezonu może być nerwowa przez takie wyniki
12.03.2022 21:08
niewiele brakło a jeszcze na koniec dostali byśmy w trąbę
12.03.2022 17:27
teraz mieliśmy dużo szczęścia
12.03.2022 17:11
czas ucieka
12.03.2022 17:08
najwyższy czas
12.03.2022 16:41
głos oddany ;)
w końcu strzelimy prawidłowo xD
szybka przerwa i jedziemy dalej
12.03.2022 16:22
gol do szatni to ja rozumiem:)
12.03.2022 16:20
ten wolny ładnie rozegrany, szkoda spalonego
12.03.2022 16:10
no to trzeba odrabiać... a ta sztuka coś nam ostatnio nie idzie
12.03.2022 16:06
serio? :/
12.03.2022 16:04
Panowie jak to wygląda bo początek mnie ominął
12.03.2022 15:48
Jazda!
12.03.2022 15:45
dwie jedynki można chyba dać ;)
08.03.2022 23:07
miło było oglądać taką ilość bramek
08.03.2022 23:06
czekamy na rywala
08.03.2022 23:04
koniec! gratuluje
08.03.2022 22:50
też mam taką nadzieje :)
08.03.2022 22:47
Jeszcze dwie to dość dużo :P
asysta piękna
08.03.2022 22:45
szybka nóżka, zrobił to znakomicie
08.03.2022 22:44
jeszcze jedna :)
08.03.2022 22:43
pięknie
08.03.2022 22:42
Szkoda, że Inter z czerwoną kartką bo może mieli by szanse
08.03.2022 22:41
nie wiem co w ogóle Sar robi w tym meczu
08.03.2022 22:32
strzał mu wyszedł to też trzeba zaznaczyć
08.03.2022 22:30
echh... zawsze musi wpaść
08.03.2022 22:29
brawo!
08.03.2022 22:15
bardzo dobra pierwsza połowa
08.03.2022 21:48
ale taki mecz bardzo sie przyda naszym chłopcom
08.03.2022 21:36
super!
08.03.2022 21:32
@Sven chyba sobie żartujesz... :P
08.03.2022 21:30
myślicie że to najszybszy hatrick w lidze mistrzów?
08.03.2022 21:26
niesamowite
08.03.2022 21:25
wow
08.03.2022 21:24
brawo
08.03.2022 21:23
karny
08.03.2022 21:22
wolne na lewym daja szanse
08.03.2022 21:21
jest dobrze, teraz strzelić drugą xD
08.03.2022 21:18
@tapczan hahaha idealnie trafiłeś
08.03.2022 21:06
strach oglądać dalej
08.03.2022 21:04
Do boju!!!
08.03.2022 20:18
Jestem bardzo dobrej myśli ;) koniec nijakich meczów
czas wywalczyć awans!
08.03.2022 20:17
strzeli we wtorek ;)
06.03.2022 09:06
Zobaczymy co we wtorek wymyślimy
06.03.2022 09:04
Ostatnio ciężkie te ocenianie
06.03.2022 09:03
szkoda starty punktów ale z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na pełną pule
haha dobre
06.03.2022 09:02
tracimy punkty tyle w temacie
05.03.2022 17:23
bunia in
05.03.2022 17:16
05.03.2022 16:59
pierwsza połowa do zapomnienia
05.03.2022 16:18
oglądać sie tego nie da
05.03.2022 16:16
ale gramy teraz piach
05.03.2022 16:14
co to było???
05.03.2022 16:13
czyste konto w tym sezonie to marzenie :P
05.03.2022 16:11
Dobrze się to oglądało :)
03.04.2022 09:29
Każda minuta meczu procentuje.
03.04.2022 09:29
Być może to dobry prognostyk ;)
03.04.2022 09:28
Wynik super! Można świętować.
03.04.2022 09:27
Co by nie mówić zapowiada się super mecz na wczesnym etapie turnieju
02.04.2022 10:47
Jestem ciekaw dyspozycji Leona
02.04.2022 09:29
Musimy zdobyć 3 pkt!
02.04.2022 09:27
Super wiadomość
01.04.2022 19:49
Ciekawa ta nasza grupa
01.04.2022 19:49
Damy rade
01.04.2022 19:49
Jest dobrze :)
29.03.2022 22:07
@Panczo święte słowa
29.03.2022 20:42
no dobra tutaj mniej optymistycznie xD
29.03.2022 19:49
Dobra panowie jedziemy z tymi Szwedami :P będę super optymistom i daje 2:0!
Jazda!
29.03.2022 19:44
Chłopak jeszcze pokaże bardzo dużo
29.03.2022 19:42
Zobaczymy co z perspektywy najbliższych kilku lat osiągnie reprezentacja Niemiec.
28.03.2022 10:59
Bez niego było by kiepsko ;)
28.03.2022 10:57
Gratulacje!
28.03.2022 10:56
Kwestia czasu aż usłyszymy o jakiś konkretach.
23.03.2022 19:56
Obrońców to u nas deficyt
23.03.2022 19:55
Dużo :P kawał kloca :)
23.03.2022 19:55
Chłopina musi być gotowy na koniec sezonu
23.03.2022 19:54
Zdrowia!
23.03.2022 19:53
Szkoda
23.03.2022 10:59
@admin a teraz gość przewodzi defensywie starej damy
23.03.2022 10:58
Telenowela zakończona.
23.03.2022 10:57
Nasza forma nie jest stabilna ale pewnie dowieziemy majstra :)
23.03.2022 10:56
Barcelona gra dziś koncertowo.
20.03.2022 22:35
Będzie oglądane
20.03.2022 22:34
Gratulacje
20.03.2022 22:34
Racja, oby bez urazów
20.03.2022 22:33
Borusia zremisowała :P
20.03.2022 22:32
Ławka aktualnie nie pozwala pozytywnie myśleć o takich wyczynach :P
17.03.2022 21:18
Brakuje tego pana
17.03.2022 21:17
Może Sane powróci z formą na ostatnią część sezonu, bardzo by sie to przydało.
17.03.2022 21:17
jestem dobrej myśli, potrzebujemy wszystkich
17.03.2022 21:16
zapowiada się ciekawe losowanie
17.03.2022 21:16
Tylko i wyłącznie nasza wina, nie ma co na kogoś zwalać.
13.03.2022 14:02
Brakuje naszego sprintera
13.03.2022 14:02
Strata punktów bardzo boli.
12.03.2022 21:09
Znowu ciężko będzie oceniać
12.03.2022 21:09
końcówka sezonu może być nerwowa przez takie wyniki
12.03.2022 21:08
niewiele brakło a jeszcze na koniec dostali byśmy w trąbę
12.03.2022 17:27
teraz mieliśmy dużo szczęścia
12.03.2022 17:11
czas ucieka
12.03.2022 17:08
najwyższy czas
12.03.2022 16:41
głos oddany ;)
12.03.2022 16:41
w końcu strzelimy prawidłowo xD
12.03.2022 16:41
szybka przerwa i jedziemy dalej
12.03.2022 16:22
gol do szatni to ja rozumiem:)
12.03.2022 16:20
ten wolny ładnie rozegrany, szkoda spalonego
12.03.2022 16:10
no to trzeba odrabiać... a ta sztuka coś nam ostatnio nie idzie
12.03.2022 16:06
serio? :/
12.03.2022 16:04
Panowie jak to wygląda bo początek mnie ominął
12.03.2022 15:48
Jazda!
12.03.2022 15:45
dwie jedynki można chyba dać ;)
08.03.2022 23:07
miło było oglądać taką ilość bramek
08.03.2022 23:06
czekamy na rywala
08.03.2022 23:04
koniec! gratuluje
08.03.2022 22:50
też mam taką nadzieje :)
08.03.2022 22:47
Jeszcze dwie to dość dużo :P
08.03.2022 22:47
asysta piękna
08.03.2022 22:45
szybka nóżka, zrobił to znakomicie
08.03.2022 22:44
jeszcze jedna :)
08.03.2022 22:43
pięknie
08.03.2022 22:42
Szkoda, że Inter z czerwoną kartką bo może mieli by szanse
08.03.2022 22:41
nie wiem co w ogóle Sar robi w tym meczu
08.03.2022 22:32
strzał mu wyszedł to też trzeba zaznaczyć
08.03.2022 22:30
echh... zawsze musi wpaść
08.03.2022 22:29
brawo!
08.03.2022 22:15
bardzo dobra pierwsza połowa
08.03.2022 21:48
ale taki mecz bardzo sie przyda naszym chłopcom
08.03.2022 21:36
super!
08.03.2022 21:32
brawo!
08.03.2022 21:32
@Sven chyba sobie żartujesz... :P
08.03.2022 21:30
myślicie że to najszybszy hatrick w lidze mistrzów?
08.03.2022 21:26
niesamowite
08.03.2022 21:25
wow
08.03.2022 21:24
brawo
08.03.2022 21:23
karny
08.03.2022 21:22
wolne na lewym daja szanse
08.03.2022 21:21
jest dobrze, teraz strzelić drugą xD
08.03.2022 21:18
@tapczan hahaha idealnie trafiłeś
08.03.2022 21:06
strach oglądać dalej
08.03.2022 21:04
Do boju!!!
08.03.2022 20:18
Jestem bardzo dobrej myśli ;) koniec nijakich meczów
08.03.2022 20:18
czas wywalczyć awans!
08.03.2022 20:17
strzeli we wtorek ;)
06.03.2022 09:06
Zobaczymy co we wtorek wymyślimy
06.03.2022 09:04
Ostatnio ciężkie te ocenianie
06.03.2022 09:03
szkoda starty punktów ale z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na pełną pule
06.03.2022 09:03
haha dobre
06.03.2022 09:02
tracimy punkty tyle w temacie
05.03.2022 17:23
bunia in
05.03.2022 17:16
czas ucieka
05.03.2022 16:59
pierwsza połowa do zapomnienia
05.03.2022 16:18
oglądać sie tego nie da
05.03.2022 16:16
ale gramy teraz piach
05.03.2022 16:14
co to było???
05.03.2022 16:13
czyste konto w tym sezonie to marzenie :P
05.03.2022 16:11