DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: ufir Strona 43

echh...

05.03.2022 16:09

groźna akcja, musimy uważać

05.03.2022 16:05

fakt, ładnie to teraz wygląda, byle obrona nie straciła koncentracji

05.03.2022 15:54

teraz powinno być trochę luźniej i spokojniej ;)

05.03.2022 15:51

stary dobry Niklas ;)

05.03.2022 15:50

gol

05.03.2022 15:49

oj było blisko

05.03.2022 15:47

fatalna strata Jamala

05.03.2022 15:39

liczę na mocne otwarcie w naszym wykonaniu

05.03.2022 15:33

Niedługo zaczynamy, do boju!

05.03.2022 14:51

Jazda!

05.03.2022 14:51

czas pokaże kto przyjdzie w zamian

05.03.2022 14:12

@tapczan też mi sie ta opcja podoba

05.03.2022 14:11

Oby nasi pokazali serce i jakość!

05.03.2022 11:50

Musimy wygrać!

05.03.2022 11:49

Zdecydowanie chłopak gra za mało minut.

05.03.2022 11:49

Będzie oglądane ;)

05.03.2022 11:49

narazie strasznie dużo nie gra wiec tak jak piszą poprzednicy ustabilizowanie formy i brak absencji żeby można było coś więcej powiedzieć o nim (ale potencjał niesamowity)

05.03.2022 09:16

damy radę! :)

05.03.2022 09:12

Jestem za :P

05.03.2022 09:11

Każda pomoc dobra

05.03.2022 09:11

oby było dużo goli z naszej strony

05.03.2022 09:10

Zobaczymy co trener sklei ;)

05.03.2022 09:09

Ważny mecz, jedziemy z tematem!

05.03.2022 09:08

Manu jest niezastąpiony

01.03.2022 16:33

jeszcze za wcześnie żeby wyrokować

01.03.2022 16:32

kupa kasy

01.03.2022 16:31

Myślę że nam pomoże ;)

27.02.2022 14:25

Na pewno się przyda

27.02.2022 14:24

Można dopisać 3 pkt

27.02.2022 14:24

Bayern!

27.02.2022 14:23

@tapczan pełna zgoda!!!

25.02.2022 22:37

Musi jutro strzelić ;)

25.02.2022 22:32

Szkoda nawet pisać co myślę o zachowaniu rządu Niemieckiego w tej sprawie... Za to Ukraińcy pokazują, że mają Jaja wielkości kokosów.

25.02.2022 22:28

Oby sie sprawdziło

25.02.2022 22:25

oj wracaj szybko

25.02.2022 22:25

jeszcze pokaże dobry warsztat

25.02.2022 22:25

Oby nie

25.02.2022 22:24

@tomeks amen! :)

23.02.2022 10:49

mało naszych :P

23.02.2022 10:47

pierwsza polowa to był kabaret

23.02.2022 10:47

Super że możemy dodać 3 pkt do tabeli

20.02.2022 17:41

Koniec

20.02.2022 17:24

Jego radość bezcenna

20.02.2022 17:22

Chipa!

20.02.2022 17:21

Młoda krew

20.02.2022 17:18

Szkoda że Roca na kilka minut

20.02.2022 17:17

Może jeszcze jedna xD

20.02.2022 17:15

Asysta ładna

20.02.2022 17:13

Gol

20.02.2022 17:13

Jeszcze jedna bramka mile widziana

20.02.2022 17:07

Groźny strzał

20.02.2022 16:58

Oczywiście karnego nie dali

20.02.2022 16:56

Jedziemy dalej!

20.02.2022 16:52

Super!

20.02.2022 16:52

Cisnąć ich!

20.02.2022 16:49

Widać zaangażowanie przyjemniej

20.02.2022 16:46

Trzeba szybko wybić im grę z głowy

20.02.2022 16:39

Zaczynamy od nowa ;)

20.02.2022 16:38

Brawo

20.02.2022 16:37

Czas na drugą połowę

20.02.2022 16:34

Ciekawe jak zagramy drugą połowę :p

20.02.2022 16:22

Pierwsza połowa to straszna żenada

20.02.2022 16:20

Lewy się zgrzal

20.02.2022 16:16

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

20.02.2022 16:14

To się w głowie nie mieści

20.02.2022 16:13

Echh...

20.02.2022 16:12

Dokładnie, ostatnio nikt nie gra na poziomie

20.02.2022 16:09

Te pierwsze 30 min do zapomnienia

20.02.2022 16:05

Gruby na boisko :)

20.02.2022 15:54

Nie wyglądało to groźnie ale reakcja piłkarza przerażająca jak zaczął walić pięścią w murawę

20.02.2022 15:54

Kurde mina Toliso mówi wszystko :/

20.02.2022 15:53

Narazie widowisko nie porywa

20.02.2022 15:46

No kiepsko to wyglądało

20.02.2022 15:43

Zaczynamy panowie

20.02.2022 15:27

zobaczymy czy to będzie miało ręce i nogi

20.02.2022 14:57

no no ciekawie

20.02.2022 14:32

będzie oglądane :P

20.02.2022 14:08

aż jestem ciekaw jak zagramy i jak się zaprezentujemy

20.02.2022 14:08

może damy rade bez niego xD

20.02.2022 14:06

panowie tylko zwycięstwo

20.02.2022 14:02

jestem ciekaw jak jutro wyjdziemy

19.02.2022 23:02

ciekawy zawodnik

19.02.2022 22:58

tylko 3 pkt!

19.02.2022 22:57

Lucas musi nam coś udowodnić

19.02.2022 22:57

i tak wszystko zależy od wyników :P

19.02.2022 22:55

przypomnę że ligę majstrów nam wygrał ;)

19.02.2022 22:54

Gratulacje

19.02.2022 22:53

liczmy na dobrą grę w rewanżu

17.02.2022 18:00

Mamy ewidentny spadek formy

17.02.2022 17:59

bardzo słabe noty

17.02.2022 11:58

jak by wcześniej zaczęli grać to nie było by powodu do pretensji

17.02.2022 11:58

nadal w niego wierzę :)

17.02.2022 11:57

czekamy na rewanż, tyle pozostało

17.02.2022 11:57

szkoda, że polowa drużyny zagrała bardzo przeciętnie

17.02.2022 11:56

Nie tak to miało wyglądać

16.02.2022 23:02

Aż jestem ciekaw jak będzie wyglądał rewanż

16.02.2022 22:55

Przeciwnika też trzeba pochwalić

16.02.2022 22:52

Nie takiego meczu się spodziewaliśmy

16.02.2022 22:51

Koniec

16.02.2022 22:51