fakt, ładnie to teraz wygląda, byle obrona nie straciła koncentracji
05.03.2022 15:54
teraz powinno być trochę luźniej i spokojniej ;)
05.03.2022 15:51
stary dobry Niklas ;)
05.03.2022 15:50
gol
05.03.2022 15:49
oj było blisko
05.03.2022 15:47
fatalna strata Jamala
05.03.2022 15:39
liczę na mocne otwarcie w naszym wykonaniu
05.03.2022 15:33
Niedługo zaczynamy, do boju!
05.03.2022 14:51
Jazda!
05.03.2022 14:51
czas pokaże kto przyjdzie w zamian
05.03.2022 14:12
@tapczan też mi sie ta opcja podoba
05.03.2022 14:11
Oby nasi pokazali serce i jakość!
05.03.2022 11:50
Musimy wygrać!
05.03.2022 11:49
Zdecydowanie chłopak gra za mało minut.
05.03.2022 11:49
Będzie oglądane ;)
05.03.2022 11:49
narazie strasznie dużo nie gra wiec tak jak piszą poprzednicy ustabilizowanie formy i brak absencji żeby można było coś więcej powiedzieć o nim (ale potencjał niesamowity)
05.03.2022 09:16
damy radę! :)
05.03.2022 09:12
Jestem za :P
05.03.2022 09:11
Każda pomoc dobra
05.03.2022 09:11
oby było dużo goli z naszej strony
05.03.2022 09:10
Zobaczymy co trener sklei ;)
05.03.2022 09:09
Ważny mecz, jedziemy z tematem!
05.03.2022 09:08
Manu jest niezastąpiony
01.03.2022 16:33
jeszcze za wcześnie żeby wyrokować
01.03.2022 16:32
kupa kasy
01.03.2022 16:31
Myślę że nam pomoże ;)
27.02.2022 14:25
Na pewno się przyda
27.02.2022 14:24
Można dopisać 3 pkt
27.02.2022 14:24
Bayern!
27.02.2022 14:23
@tapczan pełna zgoda!!!
25.02.2022 22:37
Musi jutro strzelić ;)
25.02.2022 22:32
Szkoda nawet pisać co myślę o zachowaniu rządu Niemieckiego w tej sprawie... Za to Ukraińcy pokazują, że mają Jaja wielkości kokosów.
25.02.2022 22:28
Oby sie sprawdziło
25.02.2022 22:25
oj wracaj szybko
25.02.2022 22:25
jeszcze pokaże dobry warsztat
25.02.2022 22:25
Oby nie
25.02.2022 22:24
@tomeks amen! :)
23.02.2022 10:49
mało naszych :P
23.02.2022 10:47
pierwsza polowa to był kabaret
23.02.2022 10:47
Super że możemy dodać 3 pkt do tabeli
20.02.2022 17:41
Koniec
20.02.2022 17:24
Jego radość bezcenna
20.02.2022 17:22
Chipa!
20.02.2022 17:21
Młoda krew
20.02.2022 17:18
Szkoda że Roca na kilka minut
20.02.2022 17:17
Może jeszcze jedna xD
20.02.2022 17:15
Asysta ładna
20.02.2022 17:13
Gol
20.02.2022 17:13
Jeszcze jedna bramka mile widziana
20.02.2022 17:07
Groźny strzał
20.02.2022 16:58
Oczywiście karnego nie dali
20.02.2022 16:56
Jedziemy dalej!
20.02.2022 16:52
Super!
20.02.2022 16:52
Cisnąć ich!
20.02.2022 16:49
Widać zaangażowanie przyjemniej
20.02.2022 16:46
Trzeba szybko wybić im grę z głowy
20.02.2022 16:39
Zaczynamy od nowa ;)
20.02.2022 16:38
Brawo
20.02.2022 16:37
Czas na drugą połowę
20.02.2022 16:34
Ciekawe jak zagramy drugą połowę :p
20.02.2022 16:22
Pierwsza połowa to straszna żenada
20.02.2022 16:20
Lewy się zgrzal
20.02.2022 16:16
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
20.02.2022 16:14
To się w głowie nie mieści
20.02.2022 16:13
Echh...
20.02.2022 16:12
Dokładnie, ostatnio nikt nie gra na poziomie
20.02.2022 16:09
Te pierwsze 30 min do zapomnienia
20.02.2022 16:05
Gruby na boisko :)
20.02.2022 15:54
Nie wyglądało to groźnie ale reakcja piłkarza przerażająca jak zaczął walić pięścią w murawę
20.02.2022 15:54
Kurde mina Toliso mówi wszystko :/
20.02.2022 15:53
Narazie widowisko nie porywa
20.02.2022 15:46
No kiepsko to wyglądało
20.02.2022 15:43
Zaczynamy panowie
20.02.2022 15:27
zobaczymy czy to będzie miało ręce i nogi
20.02.2022 14:57
no no ciekawie
20.02.2022 14:32
będzie oglądane :P
20.02.2022 14:08
aż jestem ciekaw jak zagramy i jak się zaprezentujemy
20.02.2022 14:08
może damy rade bez niego xD
20.02.2022 14:06
panowie tylko zwycięstwo
20.02.2022 14:02
jestem ciekaw jak jutro wyjdziemy
19.02.2022 23:02
ciekawy zawodnik
19.02.2022 22:58
tylko 3 pkt!
19.02.2022 22:57
Lucas musi nam coś udowodnić
19.02.2022 22:57
i tak wszystko zależy od wyników :P
19.02.2022 22:55
przypomnę że ligę majstrów nam wygrał ;)
19.02.2022 22:54
Gratulacje
19.02.2022 22:53
liczmy na dobrą grę w rewanżu
17.02.2022 18:00
Mamy ewidentny spadek formy
17.02.2022 17:59
bardzo słabe noty
17.02.2022 11:58
jak by wcześniej zaczęli grać to nie było by powodu do pretensji
17.02.2022 11:58
nadal w niego wierzę :)
17.02.2022 11:57
czekamy na rewanż, tyle pozostało
17.02.2022 11:57
szkoda, że polowa drużyny zagrała bardzo przeciętnie
echh...
05.03.2022 16:09
groźna akcja, musimy uważać
05.03.2022 16:05
fakt, ładnie to teraz wygląda, byle obrona nie straciła koncentracji
05.03.2022 15:54
teraz powinno być trochę luźniej i spokojniej ;)
05.03.2022 15:51
stary dobry Niklas ;)
05.03.2022 15:50
gol
05.03.2022 15:49
oj było blisko
05.03.2022 15:47
fatalna strata Jamala
05.03.2022 15:39
liczę na mocne otwarcie w naszym wykonaniu
05.03.2022 15:33
Niedługo zaczynamy, do boju!
05.03.2022 14:51
Jazda!
05.03.2022 14:51
czas pokaże kto przyjdzie w zamian
05.03.2022 14:12
@tapczan też mi sie ta opcja podoba
05.03.2022 14:11
Oby nasi pokazali serce i jakość!
05.03.2022 11:50
Musimy wygrać!
05.03.2022 11:49
Zdecydowanie chłopak gra za mało minut.
05.03.2022 11:49
Będzie oglądane ;)
05.03.2022 11:49
narazie strasznie dużo nie gra wiec tak jak piszą poprzednicy ustabilizowanie formy i brak absencji żeby można było coś więcej powiedzieć o nim (ale potencjał niesamowity)
05.03.2022 09:16
damy radę! :)
05.03.2022 09:12
Jestem za :P
05.03.2022 09:11
Każda pomoc dobra
05.03.2022 09:11
oby było dużo goli z naszej strony
05.03.2022 09:10
Zobaczymy co trener sklei ;)
05.03.2022 09:09
Ważny mecz, jedziemy z tematem!
05.03.2022 09:08
Manu jest niezastąpiony
01.03.2022 16:33
jeszcze za wcześnie żeby wyrokować
01.03.2022 16:32
kupa kasy
01.03.2022 16:31
Myślę że nam pomoże ;)
27.02.2022 14:25
Na pewno się przyda
27.02.2022 14:24
Można dopisać 3 pkt
27.02.2022 14:24
Bayern!
27.02.2022 14:23
@tapczan pełna zgoda!!!
25.02.2022 22:37
Musi jutro strzelić ;)
25.02.2022 22:32
Szkoda nawet pisać co myślę o zachowaniu rządu Niemieckiego w tej sprawie... Za to Ukraińcy pokazują, że mają Jaja wielkości kokosów.
25.02.2022 22:28
Oby sie sprawdziło
25.02.2022 22:25
oj wracaj szybko
25.02.2022 22:25
jeszcze pokaże dobry warsztat
25.02.2022 22:25
Oby nie
25.02.2022 22:24
@tomeks amen! :)
23.02.2022 10:49
mało naszych :P
23.02.2022 10:47
pierwsza polowa to był kabaret
23.02.2022 10:47
Super że możemy dodać 3 pkt do tabeli
20.02.2022 17:41
Koniec
20.02.2022 17:24
Jego radość bezcenna
20.02.2022 17:22
Chipa!
20.02.2022 17:21
Młoda krew
20.02.2022 17:18
Szkoda że Roca na kilka minut
20.02.2022 17:17
Może jeszcze jedna xD
20.02.2022 17:15
Asysta ładna
20.02.2022 17:13
Gol
20.02.2022 17:13
Jeszcze jedna bramka mile widziana
20.02.2022 17:07
Groźny strzał
20.02.2022 16:58
Oczywiście karnego nie dali
20.02.2022 16:56
Jedziemy dalej!
20.02.2022 16:52
Super!
20.02.2022 16:52
Cisnąć ich!
20.02.2022 16:49
Widać zaangażowanie przyjemniej
20.02.2022 16:46
Trzeba szybko wybić im grę z głowy
20.02.2022 16:39
Zaczynamy od nowa ;)
20.02.2022 16:38
Brawo
20.02.2022 16:37
Czas na drugą połowę
20.02.2022 16:34
Ciekawe jak zagramy drugą połowę :p
20.02.2022 16:22
Pierwsza połowa to straszna żenada
20.02.2022 16:20
Lewy się zgrzal
20.02.2022 16:16
Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
20.02.2022 16:14
To się w głowie nie mieści
20.02.2022 16:13
Echh...
20.02.2022 16:12
Dokładnie, ostatnio nikt nie gra na poziomie
20.02.2022 16:09
Te pierwsze 30 min do zapomnienia
20.02.2022 16:05
Gruby na boisko :)
20.02.2022 15:54
Nie wyglądało to groźnie ale reakcja piłkarza przerażająca jak zaczął walić pięścią w murawę
20.02.2022 15:54
Kurde mina Toliso mówi wszystko :/
20.02.2022 15:53
Narazie widowisko nie porywa
20.02.2022 15:46
No kiepsko to wyglądało
20.02.2022 15:43
Zaczynamy panowie
20.02.2022 15:27
zobaczymy czy to będzie miało ręce i nogi
20.02.2022 14:57
no no ciekawie
20.02.2022 14:32
będzie oglądane :P
20.02.2022 14:08
aż jestem ciekaw jak zagramy i jak się zaprezentujemy
20.02.2022 14:08
może damy rade bez niego xD
20.02.2022 14:06
panowie tylko zwycięstwo
20.02.2022 14:02
jestem ciekaw jak jutro wyjdziemy
19.02.2022 23:02
ciekawy zawodnik
19.02.2022 22:58
tylko 3 pkt!
19.02.2022 22:57
Lucas musi nam coś udowodnić
19.02.2022 22:57
i tak wszystko zależy od wyników :P
19.02.2022 22:55
przypomnę że ligę majstrów nam wygrał ;)
19.02.2022 22:54
Gratulacje
19.02.2022 22:53
liczmy na dobrą grę w rewanżu
17.02.2022 18:00
Mamy ewidentny spadek formy
17.02.2022 17:59
bardzo słabe noty
17.02.2022 11:58
jak by wcześniej zaczęli grać to nie było by powodu do pretensji
17.02.2022 11:58
nadal w niego wierzę :)
17.02.2022 11:57
czekamy na rewanż, tyle pozostało
17.02.2022 11:57
szkoda, że polowa drużyny zagrała bardzo przeciętnie
17.02.2022 11:56
Nie tak to miało wyglądać
16.02.2022 23:02
Aż jestem ciekaw jak będzie wyglądał rewanż
16.02.2022 22:55
Przeciwnika też trzeba pochwalić
16.02.2022 22:52
Nie takiego meczu się spodziewaliśmy
16.02.2022 22:51
Koniec
16.02.2022 22:51