DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: ufir Strona 44

Spróbujmy to wyrwać

16.02.2022 22:47

Jeszcze jedna

16.02.2022 22:46

Brawo

16.02.2022 22:46

Gol

16.02.2022 22:46

Piękna interwencja

16.02.2022 22:38

Mieli piłkę meczową

16.02.2022 22:37

Choupo in

16.02.2022 22:34

Jek to nie wpadło...

16.02.2022 22:32

Czas ucieka

16.02.2022 22:13

Niech panowie wezmą się do roboty po przerwie

16.02.2022 21:46

Jeszcze karnego brakowało...

16.02.2022 21:46

Strzelić przed przerwą było by idealnie

16.02.2022 21:42

Teraz dobra akcja

16.02.2022 21:39

Chęci są ale wykonanie słabe, czegoś brakuje

16.02.2022 21:38

To powinien być gol

16.02.2022 21:30

Ale cisną

16.02.2022 21:24

Trzeba zabrać się do roboty

16.02.2022 21:22

Ale wsadził

16.02.2022 21:22

Narazie tempo gry dobre

16.02.2022 21:15

Ogień

16.02.2022 21:06

City to potwór...

15.02.2022 21:59

do przerwy chyba tu sie za wiele nie wydarzy

15.02.2022 21:43

rewanż na pewno nie będzie tak wyglądał

15.02.2022 21:31

a da się zagrać gorzej?

15.02.2022 21:28

ofensywa jest, pytanie jak zagra defensywa...

15.02.2022 21:27

jestem bardzo ciekaw jutro naszej dyspozycji :P

15.02.2022 21:27

nie ma opcji

13.02.2022 21:18

czterdziestka to chyba już przesada

13.02.2022 21:17

Fakt, chyba nie zawinił specjalnie

13.02.2022 21:17

coś w tym jest :/

13.02.2022 11:25

jeszcze raz trzeba pogratulować rywalowi, a my musimy zabrać sie do pracy i powyciągać wnioski

13.02.2022 11:25

na LM będzie pełna mobilizacja!

13.02.2022 11:24

życze zdrowia!

13.02.2022 11:23

fatalny mecz w naszym wykonaniu

13.02.2022 11:23

ostatnio to nie ma co oceniać...

13.02.2022 11:22

trzeba jak najszybciej wyciągnąć wnioski bo z taką defensywą daleko nie zajedziemy zwłaszcza w LM

13.02.2022 11:17

znajdziemy dużo lepszego

13.02.2022 11:16

Przykro było to oglądać

12.02.2022 17:28

No niestety kompromitacja stała się faktem

12.02.2022 17:27

Choupo chyba poniosło

12.02.2022 17:08

Panowie trzeba wierzyć :)

12.02.2022 17:07

Zaczynamy pościg?

12.02.2022 17:07

Pięknie

12.02.2022 17:06

Nic z tego chyba dzisiaj nie będzie :(

12.02.2022 16:51

Echh...

12.02.2022 16:39

Trzeba na nowo zabrać się do roboty

12.02.2022 15:48

Wsadził ładnie trzeba mu przyznać

12.02.2022 15:47

Echh...

12.02.2022 15:46

Asysta wyborna

12.02.2022 15:43

Super start

12.02.2022 15:41

Pięknie

12.02.2022 15:41

@Sven jak United? Jak Sancho? Oprócz tego że ma gola.

12.02.2022 15:32

Zaraz zaczynamy

12.02.2022 15:24

Dobra połowa

12.02.2022 15:18

Ogień!

12.02.2022 14:43

Jeszcze raz gratulujemy

12.02.2022 13:55

Może mnie taki wielki talent jak zapowiadali

12.02.2022 13:53

Sven mnie nie pokoi :p

12.02.2022 13:51

spokojnie, ten pan zostaje :)

11.02.2022 22:01

Jazda!

11.02.2022 22:01

nie ma co rozwodzić się nad tym tematem

11.02.2022 22:00

Da nam jeszcze wiele radości :))

11.02.2022 22:00

miło powspominać

11.02.2022 21:59

ciekawy news, Mane to pierwsza klasa

11.02.2022 21:59

po 3 pkt panowie

11.02.2022 21:58

koronka nas dziesiątkuje

09.02.2022 22:10

chłopak ma super sezon

09.02.2022 21:54

no pięknie

09.02.2022 21:53

Tomek wygra ;p

09.02.2022 21:52

Te życzenia akurat chyba się spełnią

09.02.2022 21:52

wiadomo trochę będzie szkoda

09.02.2022 21:51

3 pkt zostają w domu

05.02.2022 23:10

Jeszcze raz brawo!

05.02.2022 23:09

po 3 pkt!

05.02.2022 13:55

raczej lepiej trzymać się wersji że Gnabry zostaje

05.02.2022 13:55

bierzemy pełną pule

05.02.2022 13:54

negocjacje mogą nie być łatwe

05.02.2022 13:54

obowiązkowo trzeba obejrzeć

05.02.2022 13:53

coś mu sie pomyliło :P

02.02.2022 11:41

tekst dobry :p

02.02.2022 10:49

chyba już powoli czas na emeryturę :p

01.02.2022 12:27

warto popatrzeć

01.02.2022 11:26

chyba bym pękł ze śmiechu xd

01.02.2022 11:24

trzeba poczekać i zobaczyć co chłopak warty

31.01.2022 20:58

sama prawda :)

30.01.2022 18:59

jak taki finał będzie to chyba obejrzę :P

30.01.2022 18:57

fatalne wiadomości

30.01.2022 18:33

szkoda, człowiek by obejrzał meczyk

29.01.2022 18:05

wejdzie i strzeli gola! :)

29.01.2022 18:04

pytanie jak to będzie funkcjonować w praktyce

28.01.2022 18:37

Potwierdzam ;)

28.01.2022 16:00

Nadal to kupa kasy ;) ale miło z jego strony

28.01.2022 15:56

ta wymiana z Chelsea brzmi ciekawie :P

28.01.2022 15:53

Tak się stanie

28.01.2022 15:52

Manu kończy karierę u nas!

28.01.2022 15:52

Znajdzie się następca, nie ma co drożyć

28.01.2022 15:51

$$$ echh...

25.01.2022 16:57

stary dobry Javi :)

25.01.2022 16:57

może reprymenda dobrze zrobi naszemu zawodnikowi

25.01.2022 16:55

Aż jestem ciekaw kto będzie następcą

25.01.2022 16:54