Komentarze
Kolejny powrót :)
25.01.2022 16:54
Czas się pokazać!
25.01.2022 16:53
pytanie na jak długo :P
Jazda! xD
24.01.2022 22:19
Trzymam kciuki
24.01.2022 22:18
Zapewne chłop znajdzie klub na wyższym poziomie, chyba ktoś ma za wysokie mniemanie o sobie, takie moje zdanie
będzie ciężko
23.01.2022 22:20
Panowie dali radę ;)
23.01.2022 22:19
Szkoda że Robuś bez gola
23.01.2022 22:18
Berlin zdobyty!
Sane
23.01.2022 19:22
Wielka szkoda
23.01.2022 19:18
O nie!
23.01.2022 19:14
Gol!
23.01.2022 19:12
Pięknie!
23.01.2022 19:09
Gol
23.01.2022 19:08
Piękny wynik do przerwy
23.01.2022 18:24
Stary dobry Tomek xD
23.01.2022 18:19
Brawo!
23.01.2022 18:18
Strzelić drugą i na spokojnie
23.01.2022 18:05
Po 3 pkt!
23.01.2022 17:41
Ogień!
23.01.2022 17:40
Borusia wygrała wiec trzeba utrzymać przewage
22.01.2022 22:25
nie wydaje mi się, takie gadanie
22.01.2022 16:19
Rewanż mile widziany ;p
22.01.2022 16:17
Chodź chwile zagra na pewno
22.01.2022 16:16
Poziomem ten pan niestety odbiega :P
21.01.2022 23:00
Oby był z nami na najważniejszą część sezonu
21.01.2022 22:58
Inaczej być nie może
21.01.2022 22:38
Stary dobry Tomek ;)
21.01.2022 22:24
nie ma co tematu roztrząsać
21.01.2022 22:23
Super news!
21.01.2022 22:22
możliwe, że jego forma będzie kluczowa do osiągnięci sukcesów w tym sezonie
19.01.2022 20:16
fakt bramka bardzo ładna
19.01.2022 20:15
witamy :)
19.01.2022 14:25
można iść spać xD
18.01.2022 22:42
niech odpadną! nie ma co się z nimi cackać :P
18.01.2022 22:20
może być ciężko to utrzymać
18.01.2022 22:16
głosy kibiców pozostawię bez komentarza
17.01.2022 22:01
Oli to się zawsze rozpływa na temat Roberta ;)
17.01.2022 22:00
Jest najlepszy!
17.01.2022 20:55
Gratulacje!!!!
17.01.2022 20:27
Będzie nagroda ;)
17.01.2022 19:42
Wróci w terminie, wierze w niego :) i zdrowia życzę
Będzie oglądane :P
17.01.2022 19:38
Lewy dostanie manu chyba obejdzie się smakiem (tak coś czuje)
Sztab chyba będzie wiedział co będzie dla Bayernu najlepsze
17.01.2022 19:37
Przed nim jeszcze wiele sukcesów w naszej drużynie, da rade!
17.01.2022 19:35
17.01.2022 19:34
dobrze powiedział
16.01.2022 13:11
fota genialna xD
@nyy32 a jak dla mnie 10 baniek to dużo dla niego :P
16.01.2022 13:09
na pewno w najbliższych dniach pojawi się jakiś news o tym jak to będzie wyglądało w najbliższym czasie
16.01.2022 13:07
Ciekawe co sam zainteresowany myśli o aktualnym pobycie w Barcelonie
16.01.2022 13:06
Dobra wiadomość
16.01.2022 13:05
i tak jest dobrze ;)
Sane chyba też mógł dostać jedynkę
16.01.2022 09:53
więcej takich meczów chce oglądać
16.01.2022 09:52
Ten panna pewno zostanie z nami ;)
15.01.2022 22:12
kosmos
15.01.2022 22:11
Legenda!
Jeszcze raz super spotkanie!
15.01.2022 18:39
Ocena dla lewego może być tylko jedna
Jeszcze raz brawo
15.01.2022 18:38
Lewy zagrał koncertowo
15.01.2022 18:37
nie wygląda to najgorzej
15.01.2022 12:14
szału nadal nie ma
15.01.2022 10:20
dziwnie to brzmi xD
15.01.2022 10:19
Jedziemy!
co by nie mówić ma teraz doby okres
15.01.2022 10:18
dziś nie ma opcji na potknięcie się
15.01.2022 10:17
Do boju!
15.01.2022 10:16
panowie zostaną z nami :)
14.01.2022 17:32
Jamal na pewno w pierwszym składzie
Niech Jamal nabiera doświadczenia
14.01.2022 17:31
Może chłopina się rozegra ;)
pewnie i tak nic nie kupimy
14.01.2022 17:30
zdrowia życzę
14.01.2022 17:29
@ZielonyPomidor haha może coś w tym być ;)
11.01.2022 18:30
Dobry news
11.01.2022 18:29
Super :)
Szkoda że tak zaczynamy nowy rok
08.01.2022 08:20
Przykro oceniać niektórych po wczorajszym meczu
08.01.2022 08:18
Nic nie poradzimy, trzeba jechać dalej.
08.01.2022 08:12
07.01.2022 22:26
Zobaczymy co zmiany dadzą
07.01.2022 22:05
Niech się chłopaki zepną...
07.01.2022 21:47
Masakra
07.01.2022 21:02
Echh...
07.01.2022 20:57
Super początek
07.01.2022 20:50
Brawo brawo!
07.01.2022 20:49
Wow
07.01.2022 20:48
Blisko ...
07.01.2022 20:44
Szkoda tej dobitki
07.01.2022 20:39
Sypie mocno
07.01.2022 20:33
Zaczynamy :)
07.01.2022 20:30
07.01.2022 20:10
Jazda!
07.01.2022 18:53
Ok będzie się działo ;)
07.01.2022 18:51
Kolejny powrót :)
25.01.2022 16:54
Czas się pokazać!
25.01.2022 16:53
pytanie na jak długo :P
25.01.2022 16:53
Jazda! xD
24.01.2022 22:19
Trzymam kciuki
24.01.2022 22:18
Zapewne chłop znajdzie klub na wyższym poziomie, chyba ktoś ma za wysokie mniemanie o sobie, takie moje zdanie
24.01.2022 22:18
będzie ciężko
23.01.2022 22:20
Panowie dali radę ;)
23.01.2022 22:19
Szkoda że Robuś bez gola
23.01.2022 22:18
Berlin zdobyty!
23.01.2022 22:18
Sane
23.01.2022 19:22
Wielka szkoda
23.01.2022 19:18
O nie!
23.01.2022 19:14
Gol!
23.01.2022 19:12
Pięknie!
23.01.2022 19:09
Gol
23.01.2022 19:08
Piękny wynik do przerwy
23.01.2022 18:24
Stary dobry Tomek xD
23.01.2022 18:19
Brawo!
23.01.2022 18:18
Gol
23.01.2022 18:18
Strzelić drugą i na spokojnie
23.01.2022 18:05
Po 3 pkt!
23.01.2022 17:41
Ogień!
23.01.2022 17:40
Borusia wygrała wiec trzeba utrzymać przewage
22.01.2022 22:25
nie wydaje mi się, takie gadanie
22.01.2022 16:19
Rewanż mile widziany ;p
22.01.2022 16:17
Chodź chwile zagra na pewno
22.01.2022 16:16
Poziomem ten pan niestety odbiega :P
21.01.2022 23:00
Oby był z nami na najważniejszą część sezonu
21.01.2022 22:58
Inaczej być nie może
21.01.2022 22:38
Stary dobry Tomek ;)
21.01.2022 22:24
nie ma co tematu roztrząsać
21.01.2022 22:23
Super news!
21.01.2022 22:22
możliwe, że jego forma będzie kluczowa do osiągnięci sukcesów w tym sezonie
19.01.2022 20:16
fakt bramka bardzo ładna
19.01.2022 20:15
witamy :)
19.01.2022 14:25
można iść spać xD
18.01.2022 22:42
niech odpadną! nie ma co się z nimi cackać :P
18.01.2022 22:20
może być ciężko to utrzymać
18.01.2022 22:16
głosy kibiców pozostawię bez komentarza
17.01.2022 22:01
Oli to się zawsze rozpływa na temat Roberta ;)
17.01.2022 22:00
Jest najlepszy!
17.01.2022 20:55
Gratulacje!!!!
17.01.2022 20:27
Będzie nagroda ;)
17.01.2022 19:42
Wróci w terminie, wierze w niego :) i zdrowia życzę
17.01.2022 19:42
Będzie oglądane :P
17.01.2022 19:38
Lewy dostanie manu chyba obejdzie się smakiem (tak coś czuje)
17.01.2022 19:38
Sztab chyba będzie wiedział co będzie dla Bayernu najlepsze
17.01.2022 19:37
Przed nim jeszcze wiele sukcesów w naszej drużynie, da rade!
17.01.2022 19:35
Brawo!
17.01.2022 19:34
dobrze powiedział
16.01.2022 13:11
fota genialna xD
16.01.2022 13:11
@nyy32 a jak dla mnie 10 baniek to dużo dla niego :P
16.01.2022 13:09
na pewno w najbliższych dniach pojawi się jakiś news o tym jak to będzie wyglądało w najbliższym czasie
16.01.2022 13:07
Ciekawe co sam zainteresowany myśli o aktualnym pobycie w Barcelonie
16.01.2022 13:06
Dobra wiadomość
16.01.2022 13:05
i tak jest dobrze ;)
16.01.2022 13:05
Sane chyba też mógł dostać jedynkę
16.01.2022 09:53
więcej takich meczów chce oglądać
16.01.2022 09:52
Ten panna pewno zostanie z nami ;)
15.01.2022 22:12
kosmos
15.01.2022 22:11
Legenda!
15.01.2022 22:11
Jeszcze raz super spotkanie!
15.01.2022 18:39
Ocena dla lewego może być tylko jedna
15.01.2022 18:39
Jeszcze raz brawo
15.01.2022 18:38
Lewy zagrał koncertowo
15.01.2022 18:37
nie wygląda to najgorzej
15.01.2022 12:14
szału nadal nie ma
15.01.2022 10:20
dziwnie to brzmi xD
15.01.2022 10:19
Jedziemy!
15.01.2022 10:19
co by nie mówić ma teraz doby okres
15.01.2022 10:18
dziś nie ma opcji na potknięcie się
15.01.2022 10:17
Do boju!
15.01.2022 10:16
panowie zostaną z nami :)
14.01.2022 17:32
Jamal na pewno w pierwszym składzie
14.01.2022 17:32
Niech Jamal nabiera doświadczenia
14.01.2022 17:31
Może chłopina się rozegra ;)
14.01.2022 17:31
pewnie i tak nic nie kupimy
14.01.2022 17:30
zdrowia życzę
14.01.2022 17:29
@ZielonyPomidor haha może coś w tym być ;)
11.01.2022 18:30
Dobry news
11.01.2022 18:29
Super :)
11.01.2022 18:29
Szkoda że tak zaczynamy nowy rok
08.01.2022 08:20
Przykro oceniać niektórych po wczorajszym meczu
08.01.2022 08:18
Nic nie poradzimy, trzeba jechać dalej.
08.01.2022 08:12
Wielka szkoda
07.01.2022 22:26
Zobaczymy co zmiany dadzą
07.01.2022 22:05
Niech się chłopaki zepną...
07.01.2022 21:47
Masakra
07.01.2022 21:02
Echh...
07.01.2022 20:57
Super początek
07.01.2022 20:50
Brawo brawo!
07.01.2022 20:49
Wow
07.01.2022 20:48
Blisko ...
07.01.2022 20:44
Szkoda tej dobitki
07.01.2022 20:39
Sypie mocno
07.01.2022 20:33
Zaczynamy :)
07.01.2022 20:30
Ogień!
07.01.2022 20:10
Jazda!
07.01.2022 18:53
Ok będzie się działo ;)
07.01.2022 18:51