DieRoten.pl
Reklama

Choupo walczy z kolegami o ćwierćfinał PNA

fot.
Reklama

Za nami kolejny dzień zmagań na turnieju Pucharu Narodów Afryki, który oficjalnie rozpoczął się w niedzielę 9 stycznia 2022 roku (PNA potrwa do 6 lutego).

Nie dalej jak wczoraj odbyły się pierwsze dwa spotkania w ramach 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Po zaciętym boju do dalszej fazy rozgrywek awansowały takie reprezentacje jak Burkina Faso oraz Tunezja.

Dziś z kolei do akcji wkracza Kamerun, gdzie występuje jeden reprezentant Bayernu Monachium – Eric Maxim Choupo-Moting. Przypominamy, że gospodarze turnieju zajęli pierwsze miejsce (7 punktów) w grupie z takimi drużynami jak Republika Zielonego Przylądka, Etiopia oraz Burkina Faso.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Toniego Conceicao będzie ekipa Komorów, która w grupie C zajęła trzecie miejsce za plecami Gabonu i Maroko.

Miejscem nadchodzącego boju o ćwierćfinał Pucharu Narodów Afryki będzie Paul Biya Stadium w Jaunde. Zgodnie z terminarzem, pojedynek rozpocznie się o 20:00. Według doniesień mediów, napastnik bawarskiego klubu najpewniej znajdzie się dziś na ławce rezerwowych.

Bouna Sarr wkracza do akcji

Bohater ostatnich dni w Senegalu, czyli Bouna Sarr, do akcji wraz z kolegami wkracza z kolei już jutro, kiedy to o 17:00 Senegalczykom przyjdzie zagrać z Republiką Zielonego Przylądka.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...