DieRoten.pl
Reklama

Gdzie zobaczyć galę FIFA Best?

fot.
Reklama

Dokładnie o 19:00 rozpocznie się dziś uroczysta gala The Best FIFA Football Awards, podczas której wyłonionych zostanie wielu zwycięzców w różnych kategoriach.

Przypominamy raz jeszcze, że wśród nominowanych jest dwóch zawodników rekordowego mistrza Niemiec – mowa o Robercie Lewandowskim (Piłkarz Roku) oraz Manuelu Neuerze (Bramkarz Roku).

Gala w Zurychu rozpocznie się dokładnie o 19:00, zaś transmisja będzie dostępna nie tylko w TV, ale i również w Internecie. Na oficjalnej stronie Bayernu dostępny będzie nie tylko darmowy stream, ale i również relacja tekstowa. Gdzie zobaczyć FIFA Best?

The Best FIFA Football Awards (19:00):

− TVP Sport
− Sport TVP Online
− TVP 1 (od 20:00)
FIFA TV
FCB TV
Relacja tekstowa FCB.de

Przy okazji nadchodzącej gali, Lothar Mathaeus w rozmowie dla „Abendzeitung Muenchen” wyraził swoją nadzieję, że to Robert Lewandowski powtórzy sukces z 2020 roku i zostanie wybrany także Najlepszym Piłkarzem za 2021 rok.

− Robert Lewandowski absolutnie na to zasłużył. Pod względem zdobytych bramek jest wyjątkowy. Byłbym zachwycony z punktu widzenia Bayernu i całej Bundesligi. Trzymam za niego kciuki – powiedział Matthaeus.

− Salah nie będzie zaangażowany w tę walkę, to pojedynek Lewandowskiego i Messiego. Sądzę, że to i tak dla niego świetna sprawa, że Salah znalazł się tak blisko – mówił dalej.

Źródło: Własne
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...