DieRoten.pl

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że trener Julian Nagelsmann jest wielkim fanem innowacyjności i nowych rozwiązań technologicznych na treningach i nie tylko.

reklama

Co prawda sezon 2021/22 zbliża się nieuchronnie do końca (Bayernowi został jeszcze do rozegrania jeden mecz w Bundeslidze), to klub spogląda już w przyszłość i pracuje nad zapewnieniem trenerowi oraz jego podopiecznym jak najlepszych warunków pracy przy Saebener Strasse.

Jak poinformował oficjalny serwis „FCB.de”, monachijczycy wkroczyli na nowy poziomna życzenie szkoleniowca FCB, przy poligonie treningowym zamontowano ogromny telebim, na którym sztab szkoleniowy mistrzów Niemiec pokazuje zawodnikom nowe sekwencje i rozwiązania meczowe.

W trakcie zajęć analizowane są również sytuacje ze spotkań − Nagelsmann tłumaczy poszczególne akcje, po czym piłkarze mogą od razu wdrożyć nowe metody i uwagi trenerów w życie. 

Warto wspomnieć, że Julian korzystał z takiego wyświetlacza jeszcze w trakcie swojego pobytu w TSG Hoffenheim. Nowa technologia ma teraz pomóc graczom jeszcze lepiej zrozumieć zadania taktyczne szkoleniowca „Gwiazdy Południa”.

Serge Gnabry ze złamanym palcem

Bayern poinformował również, że Serge Gnabry od kilku dni trenuje z szyną na palcu, po tym jak doznał kontuzji złamania palca u ręki. Na całe szczęście występ Niemca w nadchodzącym meczu ligowym z Wolfsburgiem nie jest wcale zagrożony (początek spotkania o 15:30).

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

KOMENTARZE (6)

reklama13.05.2022 20:26
kino na świeżym powietrzu xD
13.05.2022 18:23
Oby tylko nie okazało się że po rundzie jesiennej przyszłego sezonu Nagelsmanna już w Monachium nie będzie!!
13.05.2022 11:58
Nowy telebim i to jeszcze na treningowym boisku jest bardzo potrzebny. Hasan będzie na nim oglądał zdjęcia z Ibizy. W Bayernie przez Hasan pieniądze są roztrwonione.
13.05.2022 11:45
Może teraz piłkarze zaczną ogarniać co się do nich mówi.
13.05.2022 11:44
Nowy telebim na boisku treningowym ... gdzie Brazzo będzie załączać Nagelsmannowi kompilację "talentów" na yt ;]
13.05.2022 11:42