DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: tapczan Strona 86

Lista błędów i kompromitacji Tuchela powiększa się każdego dnia. Każda jego decyzja była zła, że jest to aż niemożliwe.

03.03.2024 09:18

Jeszcze chyba za wcześnie, ale jestem przekonany, że do nas trafi w niedalekiej przyszłości. Robi świetną robotę w każdym klubie i ciągle rozwija się, a jego drużyny ogląda się z przyjemnością.

03.03.2024 08:54

2

Hoeness robi kapitalną robotę w VfB. To jest drużyna na środek tabeli, a on z nimi zrobi top4. Wynik ponad stan.

02.03.2024 20:59

1

Przecież wystarczy tymczasowo przesunąć kogoś z rezerw czy juniorów, nawet jakiś asystent - gorzej niż za Tuchela już nie będzie.
Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem na ławce powoduje większe szkody. Won z tym szkodnikiem jak najszybciej.

02.03.2024 18:15

1

Nie trzeba nikogo zatrudnić, wystarczy dać kogoś tymczasowo do końca sezonu z asystentów z rezerw czy juniorów - gorzej od Tuchela nie będzie.

02.03.2024 18:13

Skreślanie tych zawodników przez niektórych o odklejka level hard

02.03.2024 16:09

8arca ma Lewego i nie ma nic.

02.03.2024 16:08

1

Dier mnie ani ziębi, ani grzeje. Napewno to nie on jest naszym największym problemem.

02.03.2024 15:47

Wciąż wierze, ale chyba to przemawia serce nad rozumem.

02.03.2024 14:03

Spisali się dobrze, ale trzeba pamiętać, że grali tylko z Bayernem Tuchela.

02.03.2024 14:02

Kolejna 6 Tuchela do kolekcji, no brawo

02.03.2024 14:01

1

Jesteśmy rozczarowani - to jest motto kibiców Bayernu za Tuchela.

02.03.2024 13:58

1

Musi zagrać, bo u niego widać ambicje i chęci, a jak przyjdą kolejne minuty to i przyjdzie większa pewność siebie.

02.03.2024 13:56

Nie, bo Real już dogadał się z Daviesem.

02.03.2024 11:41

Cenę dyktuje Real z Daviesem, a nie Bayern.

02.03.2024 10:35

Cały zespół ma słabszą formę przez uraz do Tuchela.

02.03.2024 10:33

1

Tak Tuchel jest głównym winowajcą.

02.03.2024 09:22

Nas nie ma od kiedy to nieszczęście Tuchel przyszedł do naszego klubu.

02.03.2024 09:20

Tylko raz odpadł z Villarreal, raz i wyciągnął z tego wnioski

01.03.2024 23:52

Tak zrobiłby dużo więcej, jestem tego pewien.

01.03.2024 23:50

1

Taaa, to se Real „kupi” w przyszłym sezonie za okrągłe 0 ojro. Nic od Bayernu nie zależy, nic.

01.03.2024 23:48

5

Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem jako trenerem jest działaniem na szkodę klubu i cofaniem w rozwoju drużyny.

01.03.2024 22:52

2

Tuchel raus!

01.03.2024 22:23

Ajaja a tak Tuchel chciał murować, No nie wyszło

01.03.2024 22:17

Upa za Musiale czyli będziemy bronić się zaciekle

01.03.2024 22:11

Teraz obrona Częstochowy i może idą dociągnąć się do końca.

01.03.2024 22:06

To ‚narazie’ trwa od momentu przyjścia Tuchela

01.03.2024 21:53

Alaba i Boa w drugim sezonie Flicka, gdzie nam hurtowo ładowano bramki ? W samej BL tylko 44!

01.03.2024 21:51

Brawo Tel!!

01.03.2024 21:08

Już wiem. My robimy zasłonę dymną przed Lazio i chcemy ich oszukać, że niby tam wujowo gramy. Tuchel to jest jednak szczwany lis.

01.03.2024 21:01

1

Tuchel coś ty zrobił z Bayernem ?!

01.03.2024 20:58

Freiburg 5 strzałów, Bayern 0 (słownie zero)

01.03.2024 20:48

Super, że Tel dostaje szanse i oby znowu pokazał się z dobrej śruby. Liczę, że Zaragoza i Zvonarek również otrzymają kilka minut.

01.03.2024 20:21

To zobacz może na listę nieobecnych

01.03.2024 20:20

Wygrać, chociaż na chwile zmniejszyć stratę do B04 i trzymać kciuki za Koeln w tej kolejce. Nie zmęczyć się za bardzo przed meczem z Lazio i nie powiększyć liczby kontuzjowanych.

01.03.2024 17:55

Jeśli Kane ma dziabnąć rekord Lewego to musi regularnie strzelać i dzisiaj co najmniej raz ukąsić Freiburg.

01.03.2024 15:42

1

Zobaczymy co nasz genialny strateg na ławce trenerskiej wymyśli żeby nie wystawić Tela.

01.03.2024 13:41

2

Oby został, bo takich zawodników po prostu nie można tracić. Osobowość, charakter, a do tego naturalny lider. Takich graczy Bayern potrzebuje.

01.03.2024 12:52

Bayern zdobył już 15 goli ze stałych fragmentów gry w tym sezonie. Jedynie Bayer Leverkusen i Borussią Moenchengladbach (16) są lepsi.

01.03.2024 12:00

To jest jedyna racjonalna opcja, a postawienie np. na Motinga to będzie kolejna akcja sabotażowa Tuchela.

01.03.2024 11:58

Dlatego napisałem jako uzupełnienie kadry

01.03.2024 11:14

1

Super, że Tuchel promuje młodych. Tel będzie zachwycony, a i Zaragoza super, że został na gwałt ściągnięty za dodatkowe pieniądze żeby nie grać.

01.03.2024 10:41

2

Jako uzupełnienie kadry to nie ma co narzekać akurat na Diera.

01.03.2024 08:34

4

Najsurowszą karą jest Tuchel do końca sezonu.

29.02.2024 17:52

1

Jest Tel i Zaragoza - liczę, że ktoś z tej dwójki otrzyma szanse.

29.02.2024 14:00

Skoro Sane ma wiele bólów i dolegliwości to po na siłę go pchać do grania ? Jest Tel i Zaragoza więc niech oni dostaną szanse.

29.02.2024 13:57

Brak paniki Bayeru mnie jakoś nie dziwi, bo na pewno są poinformowani przez Alonso o jego planach.

29.02.2024 13:47

Poza trenerem gotowym do pracy z takimi zawodnikami potrzeba jest szatnia, która nie będzie obrażała się za każda zmianę czy rozpoczęcie meczu co jakiś czas na ławce rezerwowych.

29.02.2024 12:12

Do 11 Bayernu czy Realu ?

29.02.2024 12:10

Pavlovic z żadnym ze spotkań nie zawiódł więc jak najbardziej powinien dostawać kolejne szanse.

29.02.2024 12:08

Trudna szatnia, bardzo kapryśna, a sam Manu do łatwych nie należy. Bez wietrzenia szatni ciężko będzie wyprowadzić sytuacje z trenerami na prostą.

29.02.2024 12:07

To raczej nie są dla Bayernu jakieś gigantyczne pieniądze jak na wymarzonego trenera na lata :)

29.02.2024 09:46

@GabrielStach Ribery nie zdobył dwukrotnie potrójnej korony - niestety ;)
A co do jego powrotu to oczywiście fajnie żeby potrenował dzieciaki, bo nic więcej raczej nie oczkuje.

29.02.2024 09:43

Ciekawe czy u nowego trenera będzie miał większe szanse na zaistnienie w pierwszej drużynie, bo wydaje sie, że zrobił spory postęp.

29.02.2024 09:40

W końcu jakiś fajny wynik, a może być jeszcze lepiej. Brawo.

29.02.2024 09:38

Z „Bayernu” jeszcze Stanisic wyróżniony…

28.02.2024 17:35

Ma większą pasje do Bayernu od Kahna ?

28.02.2024 17:33

Niech odbiją to sobie eliminując Real z CL

28.02.2024 17:30

Nie wiem czy Ze Roberto ma jakieś lepsze info np. z Leverkusen mu coś ptaszki ćwierkają. Pożyjemy zobaczymy, ale do tego czasu będzie informacyjny syfik.

28.02.2024 17:27

Masakra :/. Ogromny pech i będzie musiał mieć naprawdę silną psyche żeby jeszcze na poważnie powalczyć o swoją karierę.

28.02.2024 15:55

Nie przesadzałbym z tym spadkiem jakości. Pamietajmy, że te wszystkie opcje D czy Z to są wymysły dziennikarzy, a nie realne kandydatury, które Bayern bierze pod uwagę.

27.02.2024 23:34

Bayern nie ma żadnych argumentów przy kontrakcie do 2025 więc i tak sprzeda Daviesa poniżej jego wartości rynkowej. Pewnie skończy się poniżej 50 mln, ale jesteśmy w tej sytuacji na łasce Realu i Kanadyjczyka.

27.02.2024 23:22

To chyba jasne, że według pismaków będziemy zainteresowani… wszystkimi.

27.02.2024 19:52

1

I o czym są te rozmowy ? Z jakim numerem będzie grał w Realu, bo 19 jest zajęta ?

27.02.2024 19:51

Bayern ma 32 mistrzostwa Niemiec, a nie 31 - brakuje tego "oddanego" przez bvb z poprzedniego roku.

27.02.2024 15:32

1

Dodaj na szybko Sandro Wagnera, bo tego pewnie nie masz ;)

27.02.2024 13:34

1

Sane próbuje to rozgryźć już od kilku dobrych lat ze średnim skutkiem...

27.02.2024 12:26

Rozczarowujące jest to, że zwolniony został tak późno i bez skutku natychmiastowego.

27.02.2024 12:23

Obyśmy cieszyli się z tego trochę dłużej niż z powrotu Kahna czy angażu Tuchela.

27.02.2024 12:22

Wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i oby tak właśnie było.

27.02.2024 12:18

I jaki jest rezultat tego pozytywnego spotkania ? Żaden ?

27.02.2024 11:46

Ślamazarny rywal to jest to czego potrzebuje Bayern Tuchela, bo inaczej jest ciężko.

27.02.2024 10:59

1

@Gacek420 tak samo jak absurdem jest myślenie, że Bayern nawet w aktualnej formie grałby w Championship czy to, że Liverpool jest lepiej zarządzanym klubem mimo, że przeczą temu zarówno wyniki sportowe jak i finansowe.

Tak mamy gorszy moment i temu nikt nie przeczy, ale naprawdę czas zejść na ziemię.

27.02.2024 10:49

Omar Richards

27.02.2024 09:53

Jeśli chodzi o aktualną formę to jak najbardziej. To nawet nie wystarczy na majstra w BL

27.02.2024 09:43

Gdyby Liverpol grał w CL to może byśmy grali z nimi zamiast z Lazio od którego zebraliśmy tak potężne baty.

27.02.2024 09:00

A GDYBY Bayern miał kasę z praw tv jak klubu z PL, a GDYBY Bayernu nie trenował Tuchel i GDYBY nie różne błędy popełnione przez klub to byśmy byli mistrzem wszechświata GDYBY tak rozgrywki istniały.
Pewnie, że nie ma co porównywać obecnego Bayernu i Liverpoolu, bo jesteśmy z przodu pod każdym względem. Aktualna forma sportowa ? Tutaj już niestety Liverpool jest przed nami.

27.02.2024 08:54

2

Interesuje nas postawa sportowa ? Tak więc gramy w najlepszych rozgrywkach piłkarskich, a Liverpool gra w drugiej lidze. Jesteśmy wyżej w rankingu uefa.
Czy transfery graczy z klubu świadczą o sile klubu ? Zresztą kogo Liverpool sprzedał za nie wiadomo jakie pieniądze ? Coutinho 7 lat temu ?
Mamy lepsze wyniki finansowe na każdej płaszczyźnie i to mimo ogromnej przewagi PL w postaci kwot z praw tv.
Trzeba odróżnić aktualną formę od ogólnej oceny i zachować minimum obiektywizmu.

27.02.2024 08:20

1

@Gacek420 to nie jest fakt tylko opinia. Raporty finansowe oraz wyniki sportowe mówią coś innego.

27.02.2024 06:45

1

Liverpool gra w lidze Europy więc nie przesadzałbym z tym, że są lepiej zarządzanym klubem.

26.02.2024 22:52

Servus i powodzenia. Stajnia Augiasza czeka na porządki i to naprawdę solidne.

26.02.2024 21:43

4 mln to u nas w płacowych kominach zarabiają gracze FCBII

26.02.2024 17:48

2

Czy tobie czasem, Davies, sufit na łeb się nie spadł ?

Dla Bayernu może grać za 20, ale już w Realu za połowę ?

Słabe...

26.02.2024 15:36

Przecież każdy wie, że te bąki o dogadaniu się z Realem i teraz zaprzeczenia wychodzą od jednej i tej samej osoby czyli właśnie... agenta Daviesa. Kupczy ile się da żeby wyciągnąć jeszcze każdy grosik.

26.02.2024 14:24

Coman zaraz wróci i Zaragoza zostanie z tymi swoimi 20 minutami dla których w trybie pilnym i za dodatkowy hajs był ściągany :D

26.02.2024 13:19

3 punkty i jakieś iluzoryczne szanse w walce o majstra zawdzięczamy właśnie indywidualnej klasie Kane'a.

26.02.2024 13:16

W ramach prezentu nowy kontrakt.

26.02.2024 13:12

Zasłużenie i oby takie wyróżnienie dało mu kopa do dalszej pracy.

26.02.2024 13:12

Słabe zachowanie Daviesa. Wychodzi na to, że te jego przywiązanie i utożsamianie się z klubem było tylko pozą i fałszem. Czy jest sens żeby dla kogoś takiego Bayern go bezsensownie przepłacał ? Moim zdaniem nie.

26.02.2024 12:43

Kimmich nie może doczekać się ich powrotu.

26.02.2024 12:35

1

Siłą Bayern nie zmusi go do przedłużenia kontraktu. Jak nie chce grać dla Bayernu to nie za wiele może zrobić.

26.02.2024 12:32

Pavlovic to chyba jedyny zawodnik, który będzie mógł mieć jakieś miłe wspomnienie jeśli chodzi o Tuchela w Bayernie.

26.02.2024 08:46

Kane top, Sane klop.

25.02.2024 18:30

Taka przerwa może pozytywnie wpłynąć na Gnabry’go i napewno będzie głodny gry i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony - czy po to żeby dostać kolejną szanse w Bayernu czy żeby zareklamować się dla innego klubu.

25.02.2024 18:29

Pavlovic 2, Musiala 3

25.02.2024 18:27

Tak szczerze to dla BL byłoby lepiej jakby do LM zakwalifikował się Lipsk zamiast VfB. Czuje, że w ekipie ze Stuttgartu będzie spora wyprzedaż plus Hoeness pewnie pójdzie do silniejszej ekipy.

25.02.2024 18:24

Nie dziękuje. Bayern nie jest zainteresowany to pewne. Za to jakby odezwał się do Loewa to ten przyszedłby na kolanach.

25.02.2024 18:20

Kibice też są szczęśliwi…że Tuchel odchodzi.

25.02.2024 18:19

Prędzej czy później i tak jestem pewien, że do nas wróci. Myślę, że kilka spraw przemyślał i teraz dostałby większe zaufanie, które mogłoby zaprocentować. Ja jestem jak najbardziej za, ale tak szczerze to wątpię żeby to miało nastąpić tak szybko.

25.02.2024 18:15

Nie ma pisać pierdół i bzdet, że nie jest to efekt pracy Tuchela. Bo jest za to w jakimś stopniu odpowiedzialny.

25.02.2024 12:21