Lista błędów i kompromitacji Tuchela powiększa się każdego dnia. Każda jego decyzja była zła, że jest to aż niemożliwe.
03.03.2024 09:18
Jeszcze chyba za wcześnie, ale jestem przekonany, że do nas trafi w niedalekiej przyszłości. Robi świetną robotę w każdym klubie i ciągle rozwija się, a jego drużyny ogląda się z przyjemnością.
03.03.2024 08:54
2
Hoeness robi kapitalną robotę w VfB. To jest drużyna na środek tabeli, a on z nimi zrobi top4. Wynik ponad stan.
02.03.2024 20:59
1
Przecież wystarczy tymczasowo przesunąć kogoś z rezerw czy juniorów, nawet jakiś asystent - gorzej niż za Tuchela już nie będzie.
Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem na ławce powoduje większe szkody. Won z tym szkodnikiem jak najszybciej.
02.03.2024 18:15
1
Nie trzeba nikogo zatrudnić, wystarczy dać kogoś tymczasowo do końca sezonu z asystentów z rezerw czy juniorów - gorzej od Tuchela nie będzie.
02.03.2024 18:13
Skreślanie tych zawodników przez niektórych o odklejka level hard
02.03.2024 16:09
8arca ma Lewego i nie ma nic.
02.03.2024 16:08
1
Dier mnie ani ziębi, ani grzeje. Napewno to nie on jest naszym największym problemem.
02.03.2024 15:47
Wciąż wierze, ale chyba to przemawia serce nad rozumem.
02.03.2024 14:03
Spisali się dobrze, ale trzeba pamiętać, że grali tylko z Bayernem Tuchela.
02.03.2024 14:02
Kolejna 6 Tuchela do kolekcji, no brawo
02.03.2024 14:01
1
Jesteśmy rozczarowani - to jest motto kibiców Bayernu za Tuchela.
02.03.2024 13:58
1
Musi zagrać, bo u niego widać ambicje i chęci, a jak przyjdą kolejne minuty to i przyjdzie większa pewność siebie.
02.03.2024 13:56
Nie, bo Real już dogadał się z Daviesem.
02.03.2024 11:41
Cenę dyktuje Real z Daviesem, a nie Bayern.
02.03.2024 10:35
Cały zespół ma słabszą formę przez uraz do Tuchela.
02.03.2024 10:33
1
Tak Tuchel jest głównym winowajcą.
02.03.2024 09:22
Nas nie ma od kiedy to nieszczęście Tuchel przyszedł do naszego klubu.
02.03.2024 09:20
Tylko raz odpadł z Villarreal, raz i wyciągnął z tego wnioski
01.03.2024 23:52
Tak zrobiłby dużo więcej, jestem tego pewien.
01.03.2024 23:50
1
Taaa, to se Real „kupi” w przyszłym sezonie za okrągłe 0 ojro. Nic od Bayernu nie zależy, nic.
01.03.2024 23:48
5
Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem jako trenerem jest działaniem na szkodę klubu i cofaniem w rozwoju drużyny.
01.03.2024 22:52
2
Tuchel raus!
01.03.2024 22:23
Ajaja a tak Tuchel chciał murować, No nie wyszło
01.03.2024 22:17
Upa za Musiale czyli będziemy bronić się zaciekle
01.03.2024 22:11
Teraz obrona Częstochowy i może idą dociągnąć się do końca.
01.03.2024 22:06
To ‚narazie’ trwa od momentu przyjścia Tuchela
01.03.2024 21:53
Alaba i Boa w drugim sezonie Flicka, gdzie nam hurtowo ładowano bramki ? W samej BL tylko 44!
01.03.2024 21:51
Brawo Tel!!
01.03.2024 21:08
Już wiem. My robimy zasłonę dymną przed Lazio i chcemy ich oszukać, że niby tam wujowo gramy. Tuchel to jest jednak szczwany lis.
01.03.2024 21:01
1
Tuchel coś ty zrobił z Bayernem ?!
01.03.2024 20:58
Freiburg 5 strzałów, Bayern 0 (słownie zero)
01.03.2024 20:48
Super, że Tel dostaje szanse i oby znowu pokazał się z dobrej śruby. Liczę, że Zaragoza i Zvonarek również otrzymają kilka minut.
01.03.2024 20:21
To zobacz może na listę nieobecnych
01.03.2024 20:20
Wygrać, chociaż na chwile zmniejszyć stratę do B04 i trzymać kciuki za Koeln w tej kolejce. Nie zmęczyć się za bardzo przed meczem z Lazio i nie powiększyć liczby kontuzjowanych.
01.03.2024 17:55
Jeśli Kane ma dziabnąć rekord Lewego to musi regularnie strzelać i dzisiaj co najmniej raz ukąsić Freiburg.
01.03.2024 15:42
1
Zobaczymy co nasz genialny strateg na ławce trenerskiej wymyśli żeby nie wystawić Tela.
01.03.2024 13:41
2
Oby został, bo takich zawodników po prostu nie można tracić. Osobowość, charakter, a do tego naturalny lider. Takich graczy Bayern potrzebuje.
01.03.2024 12:52
Bayern zdobył już 15 goli ze stałych fragmentów gry w tym sezonie. Jedynie Bayer Leverkusen i Borussią Moenchengladbach (16) są lepsi.
01.03.2024 12:00
To jest jedyna racjonalna opcja, a postawienie np. na Motinga to będzie kolejna akcja sabotażowa Tuchela.
01.03.2024 11:58
Dlatego napisałem jako uzupełnienie kadry
01.03.2024 11:14
1
Super, że Tuchel promuje młodych. Tel będzie zachwycony, a i Zaragoza super, że został na gwałt ściągnięty za dodatkowe pieniądze żeby nie grać.
01.03.2024 10:41
2
Jako uzupełnienie kadry to nie ma co narzekać akurat na Diera.
01.03.2024 08:34
4
Najsurowszą karą jest Tuchel do końca sezonu.
29.02.2024 17:52
1
Jest Tel i Zaragoza - liczę, że ktoś z tej dwójki otrzyma szanse.
29.02.2024 14:00
Skoro Sane ma wiele bólów i dolegliwości to po na siłę go pchać do grania ? Jest Tel i Zaragoza więc niech oni dostaną szanse.
29.02.2024 13:57
Brak paniki Bayeru mnie jakoś nie dziwi, bo na pewno są poinformowani przez Alonso o jego planach.
29.02.2024 13:47
Poza trenerem gotowym do pracy z takimi zawodnikami potrzeba jest szatnia, która nie będzie obrażała się za każda zmianę czy rozpoczęcie meczu co jakiś czas na ławce rezerwowych.
29.02.2024 12:12
Do 11 Bayernu czy Realu ?
29.02.2024 12:10
Pavlovic z żadnym ze spotkań nie zawiódł więc jak najbardziej powinien dostawać kolejne szanse.
29.02.2024 12:08
Trudna szatnia, bardzo kapryśna, a sam Manu do łatwych nie należy. Bez wietrzenia szatni ciężko będzie wyprowadzić sytuacje z trenerami na prostą.
29.02.2024 12:07
To raczej nie są dla Bayernu jakieś gigantyczne pieniądze jak na wymarzonego trenera na lata :)
29.02.2024 09:46
@GabrielStach Ribery nie zdobył dwukrotnie potrójnej korony - niestety ;)
A co do jego powrotu to oczywiście fajnie żeby potrenował dzieciaki, bo nic więcej raczej nie oczkuje.
29.02.2024 09:43
Ciekawe czy u nowego trenera będzie miał większe szanse na zaistnienie w pierwszej drużynie, bo wydaje sie, że zrobił spory postęp.
29.02.2024 09:40
W końcu jakiś fajny wynik, a może być jeszcze lepiej. Brawo.
29.02.2024 09:38
Z „Bayernu” jeszcze Stanisic wyróżniony…
28.02.2024 17:35
Ma większą pasje do Bayernu od Kahna ?
28.02.2024 17:33
Niech odbiją to sobie eliminując Real z CL
28.02.2024 17:30
Nie wiem czy Ze Roberto ma jakieś lepsze info np. z Leverkusen mu coś ptaszki ćwierkają. Pożyjemy zobaczymy, ale do tego czasu będzie informacyjny syfik.
28.02.2024 17:27
Masakra :/. Ogromny pech i będzie musiał mieć naprawdę silną psyche żeby jeszcze na poważnie powalczyć o swoją karierę.
28.02.2024 15:55
Nie przesadzałbym z tym spadkiem jakości. Pamietajmy, że te wszystkie opcje D czy Z to są wymysły dziennikarzy, a nie realne kandydatury, które Bayern bierze pod uwagę.
27.02.2024 23:34
Bayern nie ma żadnych argumentów przy kontrakcie do 2025 więc i tak sprzeda Daviesa poniżej jego wartości rynkowej. Pewnie skończy się poniżej 50 mln, ale jesteśmy w tej sytuacji na łasce Realu i Kanadyjczyka.
27.02.2024 23:22
To chyba jasne, że według pismaków będziemy zainteresowani… wszystkimi.
27.02.2024 19:52
1
I o czym są te rozmowy ? Z jakim numerem będzie grał w Realu, bo 19 jest zajęta ?
27.02.2024 19:51
Bayern ma 32 mistrzostwa Niemiec, a nie 31 - brakuje tego "oddanego" przez bvb z poprzedniego roku.
27.02.2024 15:32
1
Dodaj na szybko Sandro Wagnera, bo tego pewnie nie masz ;)
27.02.2024 13:34
1
Sane próbuje to rozgryźć już od kilku dobrych lat ze średnim skutkiem...
27.02.2024 12:26
Rozczarowujące jest to, że zwolniony został tak późno i bez skutku natychmiastowego.
27.02.2024 12:23
Obyśmy cieszyli się z tego trochę dłużej niż z powrotu Kahna czy angażu Tuchela.
27.02.2024 12:22
Wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i oby tak właśnie było.
27.02.2024 12:18
I jaki jest rezultat tego pozytywnego spotkania ? Żaden ?
27.02.2024 11:46
Ślamazarny rywal to jest to czego potrzebuje Bayern Tuchela, bo inaczej jest ciężko.
27.02.2024 10:59
1
@Gacek420 tak samo jak absurdem jest myślenie, że Bayern nawet w aktualnej formie grałby w Championship czy to, że Liverpool jest lepiej zarządzanym klubem mimo, że przeczą temu zarówno wyniki sportowe jak i finansowe.
Tak mamy gorszy moment i temu nikt nie przeczy, ale naprawdę czas zejść na ziemię.
27.02.2024 10:49
Omar Richards
27.02.2024 09:53
Jeśli chodzi o aktualną formę to jak najbardziej. To nawet nie wystarczy na majstra w BL
27.02.2024 09:43
Gdyby Liverpol grał w CL to może byśmy grali z nimi zamiast z Lazio od którego zebraliśmy tak potężne baty.
27.02.2024 09:00
A GDYBY Bayern miał kasę z praw tv jak klubu z PL, a GDYBY Bayernu nie trenował Tuchel i GDYBY nie różne błędy popełnione przez klub to byśmy byli mistrzem wszechświata GDYBY tak rozgrywki istniały.
Pewnie, że nie ma co porównywać obecnego Bayernu i Liverpoolu, bo jesteśmy z przodu pod każdym względem. Aktualna forma sportowa ? Tutaj już niestety Liverpool jest przed nami.
27.02.2024 08:54
2
Interesuje nas postawa sportowa ? Tak więc gramy w najlepszych rozgrywkach piłkarskich, a Liverpool gra w drugiej lidze. Jesteśmy wyżej w rankingu uefa.
Czy transfery graczy z klubu świadczą o sile klubu ? Zresztą kogo Liverpool sprzedał za nie wiadomo jakie pieniądze ? Coutinho 7 lat temu ?
Mamy lepsze wyniki finansowe na każdej płaszczyźnie i to mimo ogromnej przewagi PL w postaci kwot z praw tv.
Trzeba odróżnić aktualną formę od ogólnej oceny i zachować minimum obiektywizmu.
27.02.2024 08:20
1
@Gacek420 to nie jest fakt tylko opinia. Raporty finansowe oraz wyniki sportowe mówią coś innego.
27.02.2024 06:45
1
Liverpool gra w lidze Europy więc nie przesadzałbym z tym, że są lepiej zarządzanym klubem.
26.02.2024 22:52
Servus i powodzenia. Stajnia Augiasza czeka na porządki i to naprawdę solidne.
26.02.2024 21:43
4 mln to u nas w płacowych kominach zarabiają gracze FCBII
26.02.2024 17:48
2
Czy tobie czasem, Davies, sufit na łeb się nie spadł ?
Dla Bayernu może grać za 20, ale już w Realu za połowę ?
Słabe...
26.02.2024 15:36
Przecież każdy wie, że te bąki o dogadaniu się z Realem i teraz zaprzeczenia wychodzą od jednej i tej samej osoby czyli właśnie... agenta Daviesa. Kupczy ile się da żeby wyciągnąć jeszcze każdy grosik.
26.02.2024 14:24
Coman zaraz wróci i Zaragoza zostanie z tymi swoimi 20 minutami dla których w trybie pilnym i za dodatkowy hajs był ściągany :D
26.02.2024 13:19
3 punkty i jakieś iluzoryczne szanse w walce o majstra zawdzięczamy właśnie indywidualnej klasie Kane'a.
26.02.2024 13:16
W ramach prezentu nowy kontrakt.
26.02.2024 13:12
Zasłużenie i oby takie wyróżnienie dało mu kopa do dalszej pracy.
26.02.2024 13:12
Słabe zachowanie Daviesa. Wychodzi na to, że te jego przywiązanie i utożsamianie się z klubem było tylko pozą i fałszem. Czy jest sens żeby dla kogoś takiego Bayern go bezsensownie przepłacał ? Moim zdaniem nie.
26.02.2024 12:43
Kimmich nie może doczekać się ich powrotu.
26.02.2024 12:35
1
Siłą Bayern nie zmusi go do przedłużenia kontraktu. Jak nie chce grać dla Bayernu to nie za wiele może zrobić.
26.02.2024 12:32
Pavlovic to chyba jedyny zawodnik, który będzie mógł mieć jakieś miłe wspomnienie jeśli chodzi o Tuchela w Bayernie.
26.02.2024 08:46
Kane top, Sane klop.
25.02.2024 18:30
Taka przerwa może pozytywnie wpłynąć na Gnabry’go i napewno będzie głodny gry i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony - czy po to żeby dostać kolejną szanse w Bayernu czy żeby zareklamować się dla innego klubu.
25.02.2024 18:29
Pavlovic 2, Musiala 3
25.02.2024 18:27
Tak szczerze to dla BL byłoby lepiej jakby do LM zakwalifikował się Lipsk zamiast VfB. Czuje, że w ekipie ze Stuttgartu będzie spora wyprzedaż plus Hoeness pewnie pójdzie do silniejszej ekipy.
25.02.2024 18:24
Nie dziękuje. Bayern nie jest zainteresowany to pewne. Za to jakby odezwał się do Loewa to ten przyszedłby na kolanach.
25.02.2024 18:20
Kibice też są szczęśliwi…że Tuchel odchodzi.
25.02.2024 18:19
Prędzej czy później i tak jestem pewien, że do nas wróci. Myślę, że kilka spraw przemyślał i teraz dostałby większe zaufanie, które mogłoby zaprocentować. Ja jestem jak najbardziej za, ale tak szczerze to wątpię żeby to miało nastąpić tak szybko.
25.02.2024 18:15
Nie ma pisać pierdół i bzdet, że nie jest to efekt pracy Tuchela. Bo jest za to w jakimś stopniu odpowiedzialny.
Lista błędów i kompromitacji Tuchela powiększa się każdego dnia. Każda jego decyzja była zła, że jest to aż niemożliwe.
03.03.2024 09:18
Jeszcze chyba za wcześnie, ale jestem przekonany, że do nas trafi w niedalekiej przyszłości. Robi świetną robotę w każdym klubie i ciągle rozwija się, a jego drużyny ogląda się z przyjemnością.
03.03.2024 08:54
Hoeness robi kapitalną robotę w VfB. To jest drużyna na środek tabeli, a on z nimi zrobi top4. Wynik ponad stan.
02.03.2024 20:59
Przecież wystarczy tymczasowo przesunąć kogoś z rezerw czy juniorów, nawet jakiś asystent - gorzej niż za Tuchela już nie będzie.
Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem na ławce powoduje większe szkody. Won z tym szkodnikiem jak najszybciej.
02.03.2024 18:15
Nie trzeba nikogo zatrudnić, wystarczy dać kogoś tymczasowo do końca sezonu z asystentów z rezerw czy juniorów - gorzej od Tuchela nie będzie.
02.03.2024 18:13
Skreślanie tych zawodników przez niektórych o odklejka level hard
02.03.2024 16:09
8arca ma Lewego i nie ma nic.
02.03.2024 16:08
Dier mnie ani ziębi, ani grzeje. Napewno to nie on jest naszym największym problemem.
02.03.2024 15:47
Wciąż wierze, ale chyba to przemawia serce nad rozumem.
02.03.2024 14:03
Spisali się dobrze, ale trzeba pamiętać, że grali tylko z Bayernem Tuchela.
02.03.2024 14:02
Kolejna 6 Tuchela do kolekcji, no brawo
02.03.2024 14:01
Jesteśmy rozczarowani - to jest motto kibiców Bayernu za Tuchela.
02.03.2024 13:58
Musi zagrać, bo u niego widać ambicje i chęci, a jak przyjdą kolejne minuty to i przyjdzie większa pewność siebie.
02.03.2024 13:56
Nie, bo Real już dogadał się z Daviesem.
02.03.2024 11:41
Cenę dyktuje Real z Daviesem, a nie Bayern.
02.03.2024 10:35
Cały zespół ma słabszą formę przez uraz do Tuchela.
02.03.2024 10:33
Tak Tuchel jest głównym winowajcą.
02.03.2024 09:22
Nas nie ma od kiedy to nieszczęście Tuchel przyszedł do naszego klubu.
02.03.2024 09:20
Tylko raz odpadł z Villarreal, raz i wyciągnął z tego wnioski
01.03.2024 23:52
Tak zrobiłby dużo więcej, jestem tego pewien.
01.03.2024 23:50
Taaa, to se Real „kupi” w przyszłym sezonie za okrągłe 0 ojro. Nic od Bayernu nie zależy, nic.
01.03.2024 23:48
Każdy dodatkowy mecz z Tuchelem jako trenerem jest działaniem na szkodę klubu i cofaniem w rozwoju drużyny.
01.03.2024 22:52
Tuchel raus!
01.03.2024 22:23
Ajaja a tak Tuchel chciał murować, No nie wyszło
01.03.2024 22:17
Upa za Musiale czyli będziemy bronić się zaciekle
01.03.2024 22:11
Teraz obrona Częstochowy i może idą dociągnąć się do końca.
01.03.2024 22:06
To ‚narazie’ trwa od momentu przyjścia Tuchela
01.03.2024 21:53
Alaba i Boa w drugim sezonie Flicka, gdzie nam hurtowo ładowano bramki ? W samej BL tylko 44!
01.03.2024 21:51
Brawo Tel!!
01.03.2024 21:08
Już wiem. My robimy zasłonę dymną przed Lazio i chcemy ich oszukać, że niby tam wujowo gramy. Tuchel to jest jednak szczwany lis.
01.03.2024 21:01
Tuchel coś ty zrobił z Bayernem ?!
01.03.2024 20:58
Freiburg 5 strzałów, Bayern 0 (słownie zero)
01.03.2024 20:48
Super, że Tel dostaje szanse i oby znowu pokazał się z dobrej śruby. Liczę, że Zaragoza i Zvonarek również otrzymają kilka minut.
01.03.2024 20:21
To zobacz może na listę nieobecnych
01.03.2024 20:20
Wygrać, chociaż na chwile zmniejszyć stratę do B04 i trzymać kciuki za Koeln w tej kolejce. Nie zmęczyć się za bardzo przed meczem z Lazio i nie powiększyć liczby kontuzjowanych.
01.03.2024 17:55
Jeśli Kane ma dziabnąć rekord Lewego to musi regularnie strzelać i dzisiaj co najmniej raz ukąsić Freiburg.
01.03.2024 15:42
Zobaczymy co nasz genialny strateg na ławce trenerskiej wymyśli żeby nie wystawić Tela.
01.03.2024 13:41
Oby został, bo takich zawodników po prostu nie można tracić. Osobowość, charakter, a do tego naturalny lider. Takich graczy Bayern potrzebuje.
01.03.2024 12:52
Bayern zdobył już 15 goli ze stałych fragmentów gry w tym sezonie. Jedynie Bayer Leverkusen i Borussią Moenchengladbach (16) są lepsi.
01.03.2024 12:00
To jest jedyna racjonalna opcja, a postawienie np. na Motinga to będzie kolejna akcja sabotażowa Tuchela.
01.03.2024 11:58
Dlatego napisałem jako uzupełnienie kadry
01.03.2024 11:14
Super, że Tuchel promuje młodych. Tel będzie zachwycony, a i Zaragoza super, że został na gwałt ściągnięty za dodatkowe pieniądze żeby nie grać.
01.03.2024 10:41
Jako uzupełnienie kadry to nie ma co narzekać akurat na Diera.
01.03.2024 08:34
Najsurowszą karą jest Tuchel do końca sezonu.
29.02.2024 17:52
Jest Tel i Zaragoza - liczę, że ktoś z tej dwójki otrzyma szanse.
29.02.2024 14:00
Skoro Sane ma wiele bólów i dolegliwości to po na siłę go pchać do grania ? Jest Tel i Zaragoza więc niech oni dostaną szanse.
29.02.2024 13:57
Brak paniki Bayeru mnie jakoś nie dziwi, bo na pewno są poinformowani przez Alonso o jego planach.
29.02.2024 13:47
Poza trenerem gotowym do pracy z takimi zawodnikami potrzeba jest szatnia, która nie będzie obrażała się za każda zmianę czy rozpoczęcie meczu co jakiś czas na ławce rezerwowych.
29.02.2024 12:12
Do 11 Bayernu czy Realu ?
29.02.2024 12:10
Pavlovic z żadnym ze spotkań nie zawiódł więc jak najbardziej powinien dostawać kolejne szanse.
29.02.2024 12:08
Trudna szatnia, bardzo kapryśna, a sam Manu do łatwych nie należy. Bez wietrzenia szatni ciężko będzie wyprowadzić sytuacje z trenerami na prostą.
29.02.2024 12:07
To raczej nie są dla Bayernu jakieś gigantyczne pieniądze jak na wymarzonego trenera na lata :)
29.02.2024 09:46
@GabrielStach Ribery nie zdobył dwukrotnie potrójnej korony - niestety ;)
A co do jego powrotu to oczywiście fajnie żeby potrenował dzieciaki, bo nic więcej raczej nie oczkuje.
29.02.2024 09:43
Ciekawe czy u nowego trenera będzie miał większe szanse na zaistnienie w pierwszej drużynie, bo wydaje sie, że zrobił spory postęp.
29.02.2024 09:40
W końcu jakiś fajny wynik, a może być jeszcze lepiej. Brawo.
29.02.2024 09:38
Z „Bayernu” jeszcze Stanisic wyróżniony…
28.02.2024 17:35
Ma większą pasje do Bayernu od Kahna ?
28.02.2024 17:33
Niech odbiją to sobie eliminując Real z CL
28.02.2024 17:30
Nie wiem czy Ze Roberto ma jakieś lepsze info np. z Leverkusen mu coś ptaszki ćwierkają. Pożyjemy zobaczymy, ale do tego czasu będzie informacyjny syfik.
28.02.2024 17:27
Masakra :/. Ogromny pech i będzie musiał mieć naprawdę silną psyche żeby jeszcze na poważnie powalczyć o swoją karierę.
28.02.2024 15:55
Nie przesadzałbym z tym spadkiem jakości. Pamietajmy, że te wszystkie opcje D czy Z to są wymysły dziennikarzy, a nie realne kandydatury, które Bayern bierze pod uwagę.
27.02.2024 23:34
Bayern nie ma żadnych argumentów przy kontrakcie do 2025 więc i tak sprzeda Daviesa poniżej jego wartości rynkowej. Pewnie skończy się poniżej 50 mln, ale jesteśmy w tej sytuacji na łasce Realu i Kanadyjczyka.
27.02.2024 23:22
To chyba jasne, że według pismaków będziemy zainteresowani… wszystkimi.
27.02.2024 19:52
I o czym są te rozmowy ? Z jakim numerem będzie grał w Realu, bo 19 jest zajęta ?
27.02.2024 19:51
Bayern ma 32 mistrzostwa Niemiec, a nie 31 - brakuje tego "oddanego" przez bvb z poprzedniego roku.
27.02.2024 15:32
Dodaj na szybko Sandro Wagnera, bo tego pewnie nie masz ;)
27.02.2024 13:34
Sane próbuje to rozgryźć już od kilku dobrych lat ze średnim skutkiem...
27.02.2024 12:26
Rozczarowujące jest to, że zwolniony został tak późno i bez skutku natychmiastowego.
27.02.2024 12:23
Obyśmy cieszyli się z tego trochę dłużej niż z powrotu Kahna czy angażu Tuchela.
27.02.2024 12:22
Wydaje się być właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i oby tak właśnie było.
27.02.2024 12:18
I jaki jest rezultat tego pozytywnego spotkania ? Żaden ?
27.02.2024 11:46
Ślamazarny rywal to jest to czego potrzebuje Bayern Tuchela, bo inaczej jest ciężko.
27.02.2024 10:59
@Gacek420 tak samo jak absurdem jest myślenie, że Bayern nawet w aktualnej formie grałby w Championship czy to, że Liverpool jest lepiej zarządzanym klubem mimo, że przeczą temu zarówno wyniki sportowe jak i finansowe.
Tak mamy gorszy moment i temu nikt nie przeczy, ale naprawdę czas zejść na ziemię.
27.02.2024 10:49
Omar Richards
27.02.2024 09:53
Jeśli chodzi o aktualną formę to jak najbardziej. To nawet nie wystarczy na majstra w BL
27.02.2024 09:43
Gdyby Liverpol grał w CL to może byśmy grali z nimi zamiast z Lazio od którego zebraliśmy tak potężne baty.
27.02.2024 09:00
A GDYBY Bayern miał kasę z praw tv jak klubu z PL, a GDYBY Bayernu nie trenował Tuchel i GDYBY nie różne błędy popełnione przez klub to byśmy byli mistrzem wszechświata GDYBY tak rozgrywki istniały.
Pewnie, że nie ma co porównywać obecnego Bayernu i Liverpoolu, bo jesteśmy z przodu pod każdym względem. Aktualna forma sportowa ? Tutaj już niestety Liverpool jest przed nami.
27.02.2024 08:54
Interesuje nas postawa sportowa ? Tak więc gramy w najlepszych rozgrywkach piłkarskich, a Liverpool gra w drugiej lidze. Jesteśmy wyżej w rankingu uefa.
Czy transfery graczy z klubu świadczą o sile klubu ? Zresztą kogo Liverpool sprzedał za nie wiadomo jakie pieniądze ? Coutinho 7 lat temu ?
Mamy lepsze wyniki finansowe na każdej płaszczyźnie i to mimo ogromnej przewagi PL w postaci kwot z praw tv.
Trzeba odróżnić aktualną formę od ogólnej oceny i zachować minimum obiektywizmu.
27.02.2024 08:20
@Gacek420 to nie jest fakt tylko opinia. Raporty finansowe oraz wyniki sportowe mówią coś innego.
27.02.2024 06:45
Liverpool gra w lidze Europy więc nie przesadzałbym z tym, że są lepiej zarządzanym klubem.
26.02.2024 22:52
Servus i powodzenia. Stajnia Augiasza czeka na porządki i to naprawdę solidne.
26.02.2024 21:43
4 mln to u nas w płacowych kominach zarabiają gracze FCBII
26.02.2024 17:48
Czy tobie czasem, Davies, sufit na łeb się nie spadł ?
Dla Bayernu może grać za 20, ale już w Realu za połowę ?
Słabe...
26.02.2024 15:36
Przecież każdy wie, że te bąki o dogadaniu się z Realem i teraz zaprzeczenia wychodzą od jednej i tej samej osoby czyli właśnie... agenta Daviesa. Kupczy ile się da żeby wyciągnąć jeszcze każdy grosik.
26.02.2024 14:24
Coman zaraz wróci i Zaragoza zostanie z tymi swoimi 20 minutami dla których w trybie pilnym i za dodatkowy hajs był ściągany :D
26.02.2024 13:19
3 punkty i jakieś iluzoryczne szanse w walce o majstra zawdzięczamy właśnie indywidualnej klasie Kane'a.
26.02.2024 13:16
W ramach prezentu nowy kontrakt.
26.02.2024 13:12
Zasłużenie i oby takie wyróżnienie dało mu kopa do dalszej pracy.
26.02.2024 13:12
Słabe zachowanie Daviesa. Wychodzi na to, że te jego przywiązanie i utożsamianie się z klubem było tylko pozą i fałszem. Czy jest sens żeby dla kogoś takiego Bayern go bezsensownie przepłacał ? Moim zdaniem nie.
26.02.2024 12:43
Kimmich nie może doczekać się ich powrotu.
26.02.2024 12:35
Siłą Bayern nie zmusi go do przedłużenia kontraktu. Jak nie chce grać dla Bayernu to nie za wiele może zrobić.
26.02.2024 12:32
Pavlovic to chyba jedyny zawodnik, który będzie mógł mieć jakieś miłe wspomnienie jeśli chodzi o Tuchela w Bayernie.
26.02.2024 08:46
Kane top, Sane klop.
25.02.2024 18:30
Taka przerwa może pozytywnie wpłynąć na Gnabry’go i napewno będzie głodny gry i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony - czy po to żeby dostać kolejną szanse w Bayernu czy żeby zareklamować się dla innego klubu.
25.02.2024 18:29
Pavlovic 2, Musiala 3
25.02.2024 18:27
Tak szczerze to dla BL byłoby lepiej jakby do LM zakwalifikował się Lipsk zamiast VfB. Czuje, że w ekipie ze Stuttgartu będzie spora wyprzedaż plus Hoeness pewnie pójdzie do silniejszej ekipy.
25.02.2024 18:24
Nie dziękuje. Bayern nie jest zainteresowany to pewne. Za to jakby odezwał się do Loewa to ten przyszedłby na kolanach.
25.02.2024 18:20
Kibice też są szczęśliwi…że Tuchel odchodzi.
25.02.2024 18:19
Prędzej czy później i tak jestem pewien, że do nas wróci. Myślę, że kilka spraw przemyślał i teraz dostałby większe zaufanie, które mogłoby zaprocentować. Ja jestem jak najbardziej za, ale tak szczerze to wątpię żeby to miało nastąpić tak szybko.
25.02.2024 18:15
Nie ma pisać pierdół i bzdet, że nie jest to efekt pracy Tuchela. Bo jest za to w jakimś stopniu odpowiedzialny.
25.02.2024 12:21