DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 6

Słabe to. Gramy tak naprawdę w 11, reszta, albo kontuzjowana, albo się nie nadaje.

02.05.2026 16:12

@ovadinho
Laimer?
Jackson?

02.05.2026 16:11

@eNO1
Po tylu latach gry Manu jest w stanie kierować piłkę wzrokiem... prawie zawsze.
:)

02.05.2026 16:10

I właśnie nasi "rezerwowi" pokazują w takich meczach, jaka jest ich przydatność.

02.05.2026 16:08

To akurat nie jest zabawne!

02.05.2026 16:05

@Comentateiro
Niech Manu nie przedłuża bo broni słabi i lepiej już nie będzie, ale Urbig to może sobie bronić w 3 lidze!

02.05.2026 16:04

Urbig się nadaje!

02.05.2026 16:03

No to ławka znowu nie odpocznie.
:)

02.05.2026 15:52

Po trzy punkty!

02.05.2026 15:29

Wolę jak awansujemy!

01.05.2026 22:51

Takie błędy się zdarzały, naprawią.

01.05.2026 22:46

@Barthyren
Z całym szacunkiem, ale Bischof i Karl to w środę raczej mogą straszyć na papierze.

01.05.2026 21:53

Juve chce Roberta i Jacksona?

01.05.2026 21:01

Uważam Olise za MISTRZA!
Ale... jeżeli nie przejdziemy PSG to na zawsze będę pamiętać jak spier..... setkę w pierwszym meczu na 2-0!

01.05.2026 20:55

@Alistair
Co by nie mówić, co by nie pisać, co by nie kochać Manuela - trzeba być obiektywnym. Manu tak broni, że kolejny sezon może nam zawalić LM!!! Jest mega niepewny, nie ma refleksu, robi wielbłądy, coraz gorzej gra nogami itd.
Nie mówię, żeby go rozstrzelać tylko dlatego, że... kto za niego? Urbig?
Dodatkowo my kibice możemy sobie pisać, że Manu taki i owaki, że do zmiany, wyjebania, rozstrzelania, ale... to nie my ponosimy odpowiedzialność za wynik i tyle w temacie!

01.05.2026 20:47

1

Otwórz oczy, nie wymyślaj!

01.05.2026 20:42

1

Jesteśmy mistrzami w wyszukiwaniu okazji!

01.05.2026 20:41

Piłka trafiła w rękę po odbiciu od uda - podobno jest zmiana w przepisach, która mówi, że w takim przypadku to też zagranie ręką???
Jeżeli powyższe to prawda to dla nie ręka na 100% i karny!

01.05.2026 20:40

Jutro nie będą gotowi, w środę VK nie zaryzykuje ich gry w 1 składzie!

01.05.2026 20:37

1

Raz w życiu chciałbym zobaczyć LISTĘ ŻYCZEŃ Bayernu na własne oczy!

01.05.2026 20:35

Tak? Jeszcze raz zobaczę z ciekawości 2 połowę...

01.05.2026 20:34

I kto mu tyle da?

01.05.2026 20:32

Nie jest wart takiej kwoty, to wyrobnik z przodka, a nie gwiazda!

01.05.2026 20:32

Całe szczęście!

01.05.2026 09:32

Ja nie, szczególnie źle życzę żółtym! No chyba, że grają ze srealem, ale tylko wtedy.

01.05.2026 09:29

1

Życzę Ci Mój bohaterze Manu żebyś rozjebał system w meczu rewanżowym z PSG!!!

30.04.2026 21:08

1

Ludzie co się tu odp! Doszliśmy do momentu, czasów, przekonania, że strata 5 bramek w meczu to nic złego! Nie kupujmy obrońców, kupujmy napastników!

30.04.2026 21:06

Pech?

30.04.2026 20:59

2

To nie wypali!

30.04.2026 20:54

Pokażą mu złote kible?

30.04.2026 20:51

1

Ma 100% racji. Jak można stracić 5 bramek w meczu? To nie legła lub inny noname!

30.04.2026 20:50

3

Bardzo go lubię i zawsze ceniłem, ale to co odj w Paryżu to żart!

30.04.2026 16:22

1

Wczoraj sam byłem rozgoryczony wynikiem w Paryżu i nawet "widziałem", że drużyna została źle zestawiona, przygotowana, itp. Prawdopodobnie na to postrzeganie miała wpływ ilość wody ognistej jaka przyjąłem w czasie meczu.
Podsumowując, Vincent wie co robi i ja mu wierzę!

30.04.2026 15:31

1

Mam takie wrażenie, że Olise w ostatnich meczach gwiazdorzy. Oby to było tylko wrażenie...

30.04.2026 15:26

5

Pan Trener Kompany przyszedł jako najbardziej nieoczywisty wybór. Przez to jakim jest przede wszystkim człowiekiem, a dopiero potem trenerem, okazał się strzałem w 10. Może to będzie epicka historia na długie lata, a nie tylko przystanek w karierze? Kto wie?

30.04.2026 15:24

5

Dobry kierunek dla Leona - w Milanie nie będzie musiał biegać!

29.04.2026 18:55

Po trzecim obejrzeniu całego meczu już trochę emocje odpadły.
Komu kibicujcie w 2 półfinale?
Ja obu zespołów nie cierpię, ale w finale chciałbym dojechać Atletico.

29.04.2026 17:58

1

Pytanie czy potrafi grac lepiej?
Patrząc na niego to niczym się nie wyróżnia... tak jak Stanisic.

29.04.2026 16:07

To grosze za zawodnika z PL!
:)

29.04.2026 16:04

@tapczan
Ale zgodne z przepisami.

29.04.2026 16:03

1

@Adx1992
Też mam taką nadzieję.

29.04.2026 15:54

Shearer, Rooney i zapewne ten Sturridge to Angole i nienawidzą żabojadów. więc ten tego... to tak jak ekipa VAR wczoraj.

29.04.2026 15:52

@KeeRay
Czyli jednak wychodzą w sobotę pierwszym składem.
:)

29.04.2026 15:50

1

PSG w weekend zapewne tez rezerwy bo mają bezpieczną przewagę w lidze. Muszą odpocząć bo wczoraj ich trochę zajechaliśmy!

29.04.2026 15:30

1

"Mega duma.jestem przekonany,że jakby ktoś w lecie ofiarował nam taka pozycje wyjściową na początku maja,to każdy wziąłby z pocałowaniem ręki." - to brzmi jakby Bayern wyszedł wczoraj z chlewika i nie był potentatem LM!
Bayern jest w gronie faworytów od lat. Trudno wygrać LM i składa się na to wiele czynników, ale my mamy to coś co sprawia, że co roku walczymy do końca o najwyższe cele.

29.04.2026 15:27

3

I właśnie jak się ręka pojawiła to zatrzymała piłkę. Czyli zatrzymał piłkę ręką. Koniec i kropka. Karny w uj! Gdyby to piłkarz PSG zrobił domagałbym się karnego!

29.04.2026 15:24

Dla mnie karny 100%.

29.04.2026 15:21

@Zerafaelo
A ja myślałem, że bierze pod uwagę badania wydolnościowe zrobione przed meczem i taktykę pod przeciwnika. Dlatego chyba wczoraj w pierwszym Davies?

29.04.2026 15:18

Manu średnio, nic nam nie wybronił. Ale ja raczej mam pretensje do Olise. Mimo bramki mocno średnio szczególnie w obronie i pressingu. Miałem takie wrażenie jak oglądałem dziś powtórkę meczu, że mu się tryb gwiazdy włączył!

29.04.2026 15:16

@Adx1992
Nie strzelił na dwa zero - trudno o lepsza patelnię.
Dla mnie wczoraj jego mocno średni mecz.

29.04.2026 15:11

Obejrzałem ten fragment z 10 razy, gdzie tam jest najpierw udo? Od razu dostał w rękę, jeszcze obrócił się w stronę piłki i rękę wysunął tak jakby chciał piłkę zatrzymać właśnie ręką. Może nie jest to jednoznaczna sytuacja, ale dał powód.

29.04.2026 12:58

1

Nie do końca. Zwiększył obrys ciała wysuwając rękę? Zwiększył więc karny.

29.04.2026 12:52

Var to kpina i żart. Raz reagują raz nie reagują.
I te hiszpańskie k tam były? Przypadek, że zareagowali?

29.04.2026 12:51

@BavarianDude
Jeżeli przegrywasz to te emocje są zwyczajnie złe.
Czujesz zadowolenie jak oglądasz finał z manchesterem?

29.04.2026 12:44

@karczochy
Ha ha dobre!

29.04.2026 12:41

Dobrze zareagowaliśmy tylko czy wszyscy?
Mimo kilku graczy bez jaj to jednak werzę w awans!

29.04.2026 12:13

@admin
W ogólnym rozrachunku nie ma.
To tylko bramki, nie one są najważniejsze.
Trofea i upokarzanie srealu to jest to co lubię!

29.04.2026 11:53

1

Zgadzam się, że Manu powinien już zakończyć karierę, przynajmniej w Bayernie. Nie daje pewności, kolejny sezon robi babole. Tylko z drugiej strony kto za niego? Urbig? Hmmm

29.04.2026 10:28

1

@admin
Dla mnie liczy się Liga Mistrzów. Jeżeli jej nie wygramy to ten sezon będzie jak każdy poprzedni z Mistrzostwem BL. Co mi po tych workach bramek? No chyba, że ładujemy je srealowi lub PSG!

29.04.2026 10:23

Ciekawe ile jeszcze uda nam się meczów wyciągnąć przy takiej grze w obronie? Mieliśmy sytuację, ale ich nie wykorzystaliśmy, a o to chodzi w piłce. PSG wygrało i tylko to się liczy.

29.04.2026 09:51

Wyciągnęliśmy wynik lepszy niż nasza gra. Przy takiej sile i skuteczności w ataku jaką miało PSG to cud, że przegraliśmy 1 bramką.
Wynik spokojnie do odrobienia w rewanżu - przecież gramy w MUNCHEN!

29.04.2026 09:07

2

3-0 w rewanżu!

28.04.2026 23:40

Chopin też miał słabe serce...

28.04.2026 20:10

2

WYGRAMY!!!

28.04.2026 20:09

1

U mnie już wolne, wjechała biała dama - to będzie mecz!

28.04.2026 19:02

"Bayernowi się nie odmawia" - jak to brzmi po szopce z wyborem trenera oraz transferami z zeszłego roku!

28.04.2026 19:00

1

@PanMietek
Najważniejsze, że na końcu to my jesteśmy górą!!!

28.04.2026 18:57

1

Przy tym jak obecnie prezentuje się Bayern, jak wydzieramy zwycięstwa naszym mentalem i oczywiście umiejętnościami to musiał to być straszny sen.
:)

28.04.2026 13:50

Z UPA damy radę - to potwór!

28.04.2026 13:44

Miałby powiedzieć, że nie wierzy w drużynę, czuje, że są słabsi od nas i że dzisiaj nie dadzą rady?

28.04.2026 13:40

2

1.Nikogo innego nie mamy na tę pozycję.
2.Gra coraz lepiej.

28.04.2026 13:37

2

No wreszcie ktoś prawdę powiedział!
Nie ma się kogo bać, wygramy 3-0!

28.04.2026 13:36

@Zbig
Cel FINAŁ! Jedziemy na całego, jesteśmy na fali i tak już będzie do końca!

28.04.2026 09:58

3

@Pavlo
Nie rozniesie, ale zniszczy!

28.04.2026 09:55

Wart każdego EURO!

28.04.2026 09:53

1

To jest właśnie ten dzień, kiedy dziewczęta z Paryża będą płakać!

28.04.2026 09:52

2

To będzie mecz godny FINAŁU LM! Wierzę, że wygramy!

27.04.2026 14:23

Nie ma dla nas w tym roku przeciwnika więc tym bardziej ustrzelić "najlepsze" PSG w historii to jest coś!!!

26.04.2026 22:53

Zdecydowanie mniej, ale ich nie lekceważę!

26.04.2026 20:24

Ławka krótka w uj!

26.04.2026 17:01

@Zerafaelo
Adi nie porównywał go 1 do 1. Pokazał tylko jego statystyki. Ktoś poniżej pytał o takie staty z ciekawości.

26.04.2026 12:25

Nie chce siedzieć na ławce. Pewnie uważa, że jest za dobry na rezerwowego Harrego, oczywiście wolno mu, ale, umówmy się, to cienias i nawet w polskiej lidze miałby kłopoty z 1 składem.

26.04.2026 12:16

@AdiFantasti
I takie są właśnie suche statystyki.

26.04.2026 12:11

Ciekawe jak się czują niektórzy z naszych zawodników, którzy tak fatalnie zaprezentowali się w pierwszej połowie?

26.04.2026 10:58

1

Jedyne logiczne zmiany, które mógł zrobić w przerwie więc bez szału. Inna sprawa to motywacja, mental i podejście do zawodników.

26.04.2026 10:56

Jackson to nieśmieszny żart. Do tego za 65 mln?

26.04.2026 10:32

PSG. Żart?

25.04.2026 22:26

Najpierw LM a potem podbijanie ceny!

25.04.2026 22:16

Urbig trafiony, ale 3 razy zatopiony!

25.04.2026 20:14

Po co komentować emocje?

25.04.2026 20:13

@Johny84
Miałem tak kilka razy w życiu, emocje ponad wszystko. Do kolegów z drużyny po meczu potrafiłem wyjechać z kurwami!

25.04.2026 20:09

1

MUSIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.04.2026 20:06

Swoją mową ciała przypomina mi Sane!

25.04.2026 18:51

1

W typerze mam 1 pkt.
:)

25.04.2026 18:31

Komentatorzy DNO!
A że czytają nasze forum to tym bardziej DNO!!!

25.04.2026 18:26

Obronił to co go trafiło!

25.04.2026 18:25

Winny jest ten kto ustalał skład. Dobra lekcja dla Vincenta, nie wszyscy nadają się do gry w Bayernie. I żeby nie było, ławki nie mamy!!!

25.04.2026 18:25

2

PSG nadciągamy!!!

25.04.2026 18:23

1

Vincent skąd my Ciebie wzięliśmy!!!!!!!??????

25.04.2026 17:35

2

Byłem spokojny o wynik po 1 połowie!
😁

25.04.2026 17:35