DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 5

Ja jutro lecę do Egiptu na wakacje - może uda się coś obejrzeć. My gramy o 20 a Barcelonka o 21...
:(

18.05.2026 20:37

Super, mega zespół, ale ta LM ciągle we mnie siedzi!
☹️

18.05.2026 17:31

Czad! To by było coś!

18.05.2026 17:30

Przykłady z PL pokazują, że kilka świetnych angielskich klubów umoczyło przez to, że prawdopodobnie nie umieli pogodzić wysokich kosztów "produkcji". Leicester 2 liga, a to był Mistrza Anglii parę lat temu (chyba w składzie był Wasilewski), tera West Ham United zapierdziela do 2 ligi. Oczywiście, kasa jest ważna i w piłce potrzeba jej w uj, ale tez trzeba umieć nią gospodarować.

18.05.2026 15:58

1

Z Harrym musi się udać!

18.05.2026 13:19

1

Super podejście. Dalej niech sprzedają!

18.05.2026 13:18

1

Mamy Urbiga więc jestem spokojny.

18.05.2026 13:17

Gratulacje dla całego klubu. Mega sezon!

16.05.2026 18:17

@Yaaiba
W sumie nie, ale za 90 mln. to w sumie tak.
:)

16.05.2026 14:16

Manchester się odradza...
:)

16.05.2026 14:10

Ja też!
Ale na traumie zbudowałem moją miłość do Bayernu - mój pierwszy poważny przegrany mecz Bayernu to finał z FC Porto w 1987. Od tego czasu nie ma innego klubu!

16.05.2026 14:09

Coś czuję, że to będą Wilki. Trochę szkoda, bez nich BL jest jak bez Schalke lub Kaiserslautern.

16.05.2026 14:07

Robert oficjalnie ogłosił, że idzie do Al-Hilal.

16.05.2026 13:57

To prawda, robiłeś wtedy w pieluch!
:)

16.05.2026 13:19

1

Wygrywamy, potem krótka feta i do Berlina po PUCHAR!

16.05.2026 11:10

Najlepszy bramkarz w Niemczech, nie mam wątpliwości.
Czy najlepszy na jakiego zasługuje Bayern w tej chwili?

15.05.2026 17:37

Nie może być lepszy od Diaza, nie ma mowy!
:)

15.05.2026 17:13

1

1) Manu zagra w finale PN to chyba dobra decyzja.
2) Manu na MŚ - ja jestem na tak! Co by nie grał w tym sezonie to nie ma przeciwnika... chyba, że Urbig! :)
3) Gordon za 80-90 mln? No cóż, jeżeli taka jest wola Szefów!
4) Leon fenk ju wery macz!

15.05.2026 15:12

Robert też jest z nimi łączony... to tylko kwestia ceny.
:(

15.05.2026 15:05

1

Chyba poniżej 80 mln się nie uda.
Dalej jestem zdania, że to za dużo, ale za kogo w dzisiejszych czasach, szczególnie z PL będzie mniej?
Może warto byłoby się pochylić nad zawodnikami, którym kończy się kontrakt i za chwilę będą wolnymi agentami? Marzy mi się taki drugi Perisic...

15.05.2026 14:34

1

Słabo. Manu, niestety jest nieprzewidywalny!

13.05.2026 23:06

Wart 80 mln? Pytam poważnie, bo nie znam gościa.

13.05.2026 21:25

Może dadzą, na razie nic nie dali, tz LM.

12.05.2026 21:36

W ramach protestu przeciwko stronniczemu i ustawionemu sędziowaniu Bayern powinien wycofać się z rozgrywek Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie!

12.05.2026 20:38

Wszechstronni Leon i Guerreiro to byli kiedyś, teraz to z całym szacunkiem zakochaj dziury.

12.05.2026 00:46

Szkoda strzelić język, nic nie zmieni się w temacie VAR a walki będą jak do tej pory.

11.05.2026 14:59

1

Gratulacje, rekordowy sezon w... BL!

09.05.2026 21:24

3

Aż mi się łza zakręciła w oku jak zobaczyłem jak nasi "świętują" gola. Żal mi ich i tego sezonu. To powinno wyglądać inaczej!

09.05.2026 19:51

Fajna obrona, taka wesoła.
Żenada.

09.05.2026 19:14

Nie znam się za bardzo na bronieniu, ale Urbig ma dziwny styl i dziwnie odbija te piłki. Mam wrażenie, że w ogóle nie kontroluje kierunku ich lotu po odbiciu i to nie chodzi mi tylko o tę ostatnią sytuację, bo zapewne piłka leciała jak chciała.

09.05.2026 19:09

1

Jackson umie kiwać?

09.05.2026 19:00

Kiedyś, kilka lat temu, było tak, że piłkarz w przypadku kontuzji dostawał około 30 procent wynagrodzenia, a resztę z ubezpieczenia o ile się ubezpieczył. Ale np. Robben miał płacona cała pensje bo taki był zapis w kontrakcie. A co to było za szkiełko to chyba wszyscy pamiętają.

09.05.2026 17:02

1

Wszystkiego najlepszego Mistrzu!

09.05.2026 16:55

1

Serge sprawdził się za 9 a nie jako 9.

09.05.2026 14:14

Durne gadanie, jak dawali mu podwyżkę to nie wiedzieli, że to szkiełko?

09.05.2026 14:09

@admin
O ile w Paryżu PSG miało dzień konia i mega skuteczność to ustawienie naszych i odpowiedzialność kto kogo kryje przy bramce PSG w Monachium to był kabaret. Każdy biegł i krył, a raczej nie krył nikogo. Jakby pierwszy raz się spotkali! Tak do strzału w polu karnym było ze 3 z PSG.

08.05.2026 17:48

3

@Lothar.Matthaus
I kup tu bilet za 3000 zł. bo chcesz zobaczyć jak sędzia robi wałki!

08.05.2026 17:42

https://www.facebook.com/reel/2062788427921169/

07.05.2026 19:06

@Reeken89
Dokładnie!

07.05.2026 18:31

2

Myślę, że dobrą opcją w odpowiedzi na zawodny VAR byłyby challenge dla trenerów, np 2 w każdej połowie. Ale kogo w uEFA interesuje takie rozwiązanie?

07.05.2026 14:18

Przy stracie bramki zespół był tak rozjeb..., że żaden nasz as nie wiedział kogo kryje.

07.05.2026 14:13

Szkoda, wielka szkoda. A najbardziej żal mi Harrego!

07.05.2026 14:11

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1249283/zamieszki-w-paryzu-policja-podala-liczby

07.05.2026 13:03

3

Zrobili porządek ze spalonymi, ale kwestia ręki pozostawia dodatkową furtkę dla sędziów żeby kręcić wałki. To sat skonstruowane przepisy, że każdy moze je interpretować po swojemu.

07.05.2026 10:58

2

Niestety, ale to był nasz najsłabszy mecz w ataku w tym sezonie. I niestety przydarzył się akurat w półfinale. PSG zasłużyło na ten awans, odrobili lekcję z pierwszego meczu i.po prostu nie pozwolili nam na zbyt wiele. Sami mieli też okazję żeby wynik podwyższyć.
Inna sprawa, że sędziowie też nas nie rozpieszczają.
Szkoda tego finału, ale sezon LM można uznać za jeden z lepszych w ostatnich latach.
No i przyjemnie było wyeliminować sreal!
🤘

07.05.2026 09:08

@Luca
Sorki ale mam go w d

07.05.2026 00:07

Mieli z Interem w finale, przynajmniej mój idol Roben.

07.05.2026 00:06

1

Dziecinada i tyle! W podstawówce te płacze miałyby jakiś sens.

07.05.2026 00:05

@vaterland
Nocjonalizm w 200%. Tu masz rację. Reszta to dziecinada i uciekanie przed prawdą. 9? Jaką dziewiątka jak nie ma wyniKU?

07.05.2026 00:04

1

Dla mnie koniec sezonu.

07.05.2026 00:00

1

@Bartex
Przestań pier..... Olise nikt od niego nie wymagał... to od kogo?

06.05.2026 23:59

Tracimy 5 bramek w meczu, a wszyscy mówią gramy wspaniałe bo wyszliśmy z 2-5 na 4-5.

06.05.2026 23:50

Mieli. Nie oglądałeś tych meczów?

06.05.2026 23:48

Nie było karnego, vide przepisy.

06.05.2026 23:48

Ha ha ha. Nie masz pojęcia co mówisz. Ocknij się i weź leki

06.05.2026 23:46

Przestań, nie masz pojęcia.

06.05.2026 23:44

1

Laimer słabo.
Olise dno .
Manu uratował nas przed blamażem.
Finał nie dla nas.

06.05.2026 23:43

Zasługuje!
Uwaga na kominy płacowe, niejeden klub już wykończyły!

06.05.2026 17:26

1

Admin - bardzo proszę usuwać takie komentarze!!!
:(

06.05.2026 16:29

2

Widzę, że wielu użytkowników nie wytrzymuje presji i zaczyna wątpić w NASZ BAYERN!
Nie widzę żadnych przesłanek żebyśmy mieli sromotnie przegrać, bo przegrać możemy - taki to sport.
Zamiast płakać i psuć atmosferę święta może wyjdźcie z domów i dotleńcie się; nie wiem róbcie coś co tam kto lubi?

06.05.2026 16:01

1

sreal może i słaby, ale po prostu nam nie leży.
Już nie raz pokazali, że mogą z nami wygrać nie tylko samą grą więc ich wyeliminowanie to duży sukces.
Oczywiście PSG uważam za mocniejsze w tym sezonie niż sreal. Nie będzie wstydu gdybyśmy z nimi, nie daj Boże, dzisiaj przegrali. Gdybyśmy przegrali ze srealem - przynajmniej ja byłbym mega wkur....!

06.05.2026 15:26

@fiidoo
No jest to jakieś wytłumaczenie!
:)

06.05.2026 14:45

Czyli Thomas na razie "za głupi" żeby pracować w Bayernie?

06.05.2026 14:44

1

4-0!

06.05.2026 11:05

Tak jak przełamali swoją niemoc w wygrywaniu z Bayernem u siebie, tak mogą to zrobić dzisiaj.
OPTA kłamie!!!

06.05.2026 11:01

1

Wierzę, że wygramy, ale czy na spokojnie to już nie bardzo!
Jedno wiem, ten mecz zapamiętamy na lata!

06.05.2026 11:00

1

Zawsze przed meczem Bayernu jestem spokojny, ale dzisiaj od rana czuję dziwną gulę w brzuchu!
Gdyby nie praca to już o 7 wziąłbym lekarstwo w postaci wody ognistej!

06.05.2026 09:27

@Alistair
Boże, ileż to razy sreal wygrywał bo akurat w Finale mieli swój dzień, a we wcześniejszych rundach prześlizgiwali się po całości.
:(

06.05.2026 09:24

1

Najważniejsze, że z Vincentem na ławce. Myślę, że pierwszego meczu nie przegralibyśmy gdyby Vincent był przy linii.

06.05.2026 08:49

1

I wreszcie środa - dzisiaj się wszystko wyjaśni!
Wiara w chłopaków +100!

06.05.2026 08:22

1

Arsenal będzie mega łatwy!

05.05.2026 21:15

2

Pokazaliśmy w meczu grupowym z PSG, że potrafimy bronić i przy pewnej dozie szczęścia, ale przede wszystkim umiejętności, jesteśmy w stanie grać mega obronnie! Tego będzie nam potrzeba w środę. No i oczywiście Manu w formie...
:)

05.05.2026 13:31

Już chcą go zmieniać?
Raz już tak było, że graliśmy na wszystkich frontach, a trener poleciał!

05.05.2026 13:28

To samo można napisać o PSG i ich defensywie.

05.05.2026 13:24

@AdiFantasti
Oby nie na różowo!
:)

04.05.2026 23:57

Postawiłem 4-0.
Zastanawiam się czy nie za mało?
:)

04.05.2026 22:56

@Lampo
Miałem taką samą 19 Jancker OPEL - podróbka z bazaru. Była ze mną przez wiele lat dopóki nie podarła się ze starości i ilości prań!
:(

04.05.2026 22:27

2

A Wy w jakiej koszulce w środę siadacie do meczu?
Ja w tym sezonie wszystkie mecze LM w koszulce Luisa na LM!
Moja lepsza połowa Olise BL.

04.05.2026 20:04

1

Chyba gdzieś czytałem, że dla niego priorytetem jest Bayern? Aż sam byłem w szoku!

04.05.2026 19:48

Dla mnie to była zawsze broda Mikołaja - kto teraz przyniesie prezenty?
:(

04.05.2026 19:42

On by się nie wahał tylko kończył strzałami te sytuacje w polu karnym, które mieliśmy z PSG.

04.05.2026 15:22

Ha ha ha czelsi! Ha ha ha!

04.05.2026 15:16

Leon prowadź po trofea!
Potrójna korona z kolegami i na wieki miejsce w sercach kibiców naszego kochanego Bayernu!

03.05.2026 16:28

@KeeRay
I tak 1-2 zakupy i tak mogą nie dać odpowiedniej jakości.
Boey - 60 mln. jak pamiętam?
Luis - 70 mln.

03.05.2026 16:26

Ja pier. aleś przywalił!
Ja osobiście zawsze lubiłem i będę lubił Roberta, obojętnie czy grał dla Bayernu czy strzelał dla Polski z San Marino!!!
Jedyny prawdziwy polski napastnik ostatnich lat!

03.05.2026 16:22

Schalke - lubię to.
Zawsze im pokazywaliśmy miejsce w szeregu!
Mój ulubiony moment z naszej wspólnej historii z szajse 04!
https://www.youtube.com/watch?v=74d18V2SnUs
:)

03.05.2026 16:18

@admin
Tak, to nam się super w tym sezonie spina. Moim zdaniem mamy jednak dużo farta z faktem, że jak zawodnicy, że tak ich nazwę "bezpośredniego zaplecza" wypadają z powodu kontuzji, to w ich miejsce wchodzą Ci co po kontuzjach wracają. Fajnie się to zazębia. No i oczywiście nasze asy praktycznie cały czas grają - nawet Harry mimo kłopotów nie wypadł na zbyt długo i w"odpowiednim" momencie.
Az strach pomyśleć jakby powtórzyła się sytuacja z zeszłego roku z Interem.

03.05.2026 16:13

1

@Comentateiro
Podałem statystyki znalezione na Transfermarket opisujące obu zawodników... bo ktoś o nie prosił. Osobiście nie uważam, żeby jeden był lepszy od drugiego w jakiś znaczący sposób. Ile kto strzelił bramek, ile kto ma dryblingów - dla mnie to jest bez znaczenia. Liczą się TROFEA!

03.05.2026 16:07

@jastrzab123
Czyli, że jest w formie czy pod formą?

03.05.2026 12:53

1

Musimy wygrać, jak przegramy to będzie dla mnie katastrofa!!!

03.05.2026 12:23

Mam pakiet Canal+ z Vectry - jedyna platforma mająca pakiet LM. Ciekawe czy po następnym sezonie dalej tak będzie czy telewizja do "wymiany"?

03.05.2026 12:22

Yamal trochę gorsze statystyki bramek i asyst, ale też miał więcej kontuzji i opuścił w tym sezonie 11 meczów.

03.05.2026 12:19

1

Yamal:
LaLiga
28 meczów
16 bramek
12 asyst
142' na bramkę
2270' łączna ilość minut na boisku
Liga Mistrzów UEFA
10 6 4 146' 874'
Puchar Króla
5 2 2 225' 450'
Supercopa
- - - 108'
Razem:
45 meczów
24 bramek
18 asyst
155' na bramkę
3702' łączna ilość minut na boisku

Olise:
Bundesliga
30
13
22
169'
2201'
Liga Mistrzów UEFA
12 5 7 198' 992'
DFB-Pokal
5 2 2 217' 433'
DFL-Supercup1
- - - 90'
Razem:
48 meczów
20 bramek
31 asyst
186' na bramkę
3716' łączna ilość minut na boisku

03.05.2026 12:12

Ciekawe czy możemy lepiej bronić?

02.05.2026 21:15

1

PSG z Lorient u siebie 2-2.

02.05.2026 18:55

1

Drużyna już jest tak ułożona i pierwszy skład tak pewny i logiczny, że nasi rezerwowi zwyczajnie nie walczą bo wiedzą, że i tak w środę nie wyjdą na murawę.

02.05.2026 18:47

@WayeThe
Też mi się taka gra i podejście nie podoba. Żenująca gra w obronie, przykrywana zdobytymi bramkami i super grą ofensywną. Ja nie czepiałbym się tego, że dajemy odpocząć temu czy owemu i martwimy się o to żeby tylko nie złapał kontuzji. Wyrobiliśmy sobie taka sytuację w lidze więc wolno nam. Inna sprawa, że na grę na całego na wszystkich frontach normalnie nie byłoby nas stać.

02.05.2026 18:35

Jeżeli dadzą mu tyle ile chce to następni i zaraz będą wyciągać łapę.
Konrad gra więcej niż poprawnie i nic więcej.

02.05.2026 16:29

Jackson pięknie! Walczy jak lew!

02.05.2026 16:15

I nie typu Pavlovic!

02.05.2026 16:14