@Luca
Na razie Vincent wygrał to co musiał, żeby Uli go nie wypierd.... na zbity p.
Musi dać z siebie więcej, bo grając na hura do przodu to każdy potrafi.
30.05.2026 22:25
1
@Comentateiro
I jeszcze jedno. Dzisiaj Arsenal po zdobyciu bramki próbował tak grać i nie pykło.
30.05.2026 22:21
@Comentateiro
Ten mecz na jesień to, mimo wszystko, był przypadek i fart, choć wynik mówi co.innego.
30.05.2026 22:20
1
Liczy się efekt końcowy - trofea!
30.05.2026 22:18
Niech gra i zdobywa doświadczenie.
30.05.2026 22:16
1
Ilu tam nam potrzeba Gordonów do ataku?
30.05.2026 22:14
1
@Comentateiro
Zmiana zdobywcy zp Dembele to najlepszy przykład.
30.05.2026 22:12
3
Ciekawe czy Mbappe oglądał?
30.05.2026 22:11
sreal z trenerem wszechczasów na pewno będzie na propsie!
30.05.2026 22:06
@admin
A to już twój problem, bo masz z tego kasę. Mnie to nie obchodzi.
30.05.2026 22:04
1
@Beckenbauer90
Arsenal na koniec, w uwielbianych tu na stronie statystykach, okazał się dnem dna.
PSG przynajmniej chciało grać w piłkę...
30.05.2026 22:03
Wejdź na Transfermarkt i zobacz ile jest warty zespół PSG.
30.05.2026 22:00
@admin
Demonetyzacja... o co Ci chodzi?
30.05.2026 21:33
@admin
Oczywiście, że zawodnicy maja nazwiska... moje ulubione zaczyna się na S.
30.05.2026 21:28
PSG najlepsze, Bayern zaraz za nim.
30.05.2026 21:26
@Beckenbauer90
A Ty swoje - gdyby???
30.05.2026 21:23
Co jest niestosownego w słowie czarny? Chyba nie więcej niż w słowie biały? Po co usuwać takie posty? Obraziłem kogoś tutaj? Obraziłem czarnego Niemca? Jak mam napisać o człowieku, który ma czarny kolor skóry, żeby go nie obrazić? Afroamerykanin, Afroeuropejczyk?
30.05.2026 21:22
A ja głupi myślałem, że obrona wygrywa się LM???
30.05.2026 21:14
1
He he he
30.05.2026 21:13
Tak jak my w rewanżu z PSG...
30.05.2026 21:09
@Kris92
Też cię pozdrawiam!
30.05.2026 20:48
@jastrzab123
Oglądałeś na żywo czy na youtube?
30.05.2026 20:47
Atakujący był przed obrońca który się na niego położył. Piłka poza zasięgiem.
Karny w uj
30.05.2026 20:24
Ha ha ha
Arsenal nie wygra!!!
30.05.2026 20:23
1
Zdrowaś Mario, łaski pełna...
30.05.2026 20:08
Brałbym w ciemno!
30.05.2026 20:05
Myliłeś się...
30.05.2026 20:04
Co było najciekawsze w tym meczu? Ten koleś co śpiewał przed meczem...
😎
30.05.2026 19:56
1
Nuda w uj.
Robię zakupy jakiś bzdetów na allegro i przy okazji oglądam. Te bzdety ciekawsze...
30.05.2026 19:16
@Head2007
Jak piłkarzyna o nazwisku Sane!!!
30.05.2026 18:43
Naciągana teoria!
Mówi Ci coś nazwisko Flick?
30.05.2026 18:42
1
37 min. 222 podania do 45 dla PSG!
:)
30.05.2026 18:41
@Reeken89
Będąc w Egipcie na wakacjach i tam oglądają finał PN jeden Niemiec spytał mnie jak będąc Polakiem mogę kibicować Bayernowi?
30.05.2026 18:10
Ale wsadził! Jak Diaz!!!
30.05.2026 18:08
@jastrzab123
Oby tak się stało! Jutro dam za to na mszę!
30.05.2026 18:06
Ha ha ha!
Ile kolega ma wiosen?
30.05.2026 18:04
Kibicuję Arsenalowi, mimo wszystko. Wygra PSG 4-1!
):
30.05.2026 18:03
Zacznijmy od tego, że nie sprzedamy Ito i Min-jae.
Temat skończony!
30.05.2026 11:32
2
Szukamy dalej, świat się nie kończy na Gordonie!
30.05.2026 11:16
Dla mnie faworytem nr 1 jest Francja.
Tak z ciekawości sprawdziłem wartość pierwszej trójki na transfermarkt: Hiszpania - 1,27 mld., Francja 1,48 mld., Argentyna 816 ml.
30.05.2026 11:11
Szczerze i na temat!
30.05.2026 11:10
Jedna przewrotka nie czyni piłkarza!
28.05.2026 23:20
1
Może zróbmy sondę; kto widział Gordona w meczu na żywo więcej niż 1 RAZ? Ja widziałem go 1 raz.
:)
28.05.2026 23:02
Dla mnie sezon na 70% - BL sama się wygrywa, Puchar fajnie, LM brak! Futbol na tak, gra do przodu, mega ofensywa, super mecze, dużo bramek (kto je spamięta), a na koniec brak opcji w obronie.
Jak dla mnie Vincent dał tu d.
28.05.2026 22:53
Brnijmy dalej w to 50+1.
Bayern jest na nie, ponieważ przy takim zarządzaniu jakie mamy, nie ma przeciwnika w lidze!!!
Dziwię się, że inne kluby w BL też są na nie.
28.05.2026 22:46
Ha ha ha ha ha ha ha!
Aston co? Martin? 007?
28.05.2026 22:43
@WayeThe
Palhinha był niedrogi...
28.05.2026 22:31
Możesz zawsze zagrać w Barcelonce... w fifie lub czymś tam.
27.05.2026 23:26
Mają Niemcy napastnika?
27.05.2026 22:32
1
Dobrze, że fachowce z Eleven regularnie czytają naszą stronę; też się coś nauczo!!!
27.05.2026 22:26
Całe szczęście, że go bankruci kupili!
27.05.2026 22:23
Zupełnie niepotrzebnie ten płacz!
Mamy swoja filozofię i wypracowane schematy.
Oczywiście nikt nie jest nieomylny i czasem zdarzają się transferowe wtopy, nawet nam, ale ten Gordon to nikt specjalny i NIE JEST WART 80 MLN!
27.05.2026 22:21
Oby został!
26.05.2026 22:29
Ja też. Liga bez pieniędzy nic nie znaczy. Oprócz Bayernu większość klubów musi wyprzedawać najlepszych graczy żeby spiąć budżet.
26.05.2026 22:28
@misza
Wpisałem sobie w al.
Zasada 50+1
Większość udziałów: Klub macierzysty musi posiadać co najmniej 50% plus jeden dodatkowy głos.Ochrona przed przejęciem: Zewnętrzny inwestor może wykupić nawet znaczny pakiet akcji, ale ze względu na wymóg 50+1 nie będzie mógł samodzielnie przegłosować ważnych decyzji (np. o zmianie nazwy klubu czy drastycznym podwyższeniu cen biletów).Cel: Zapewnienie stabilności finansowej, ochrona przed nagłym wycofaniem się kapitału oraz zachowanie tradycji i demokratycznego wpływu kibiców.
Ten demokratyczny wpływ kibiców to co to jest? Kibice głosują w sprawie czegokolwiek? Tak jak np. w Hiszpanii na Prezesa głosują kibice z wykupionym członkostwem?
26.05.2026 13:09
@misza
Masz jakiegoś ciekawego linka? Nie chce mi się szukać.
26.05.2026 13:05
@misza
Pod jakim względem kibice w Niemczech mają realny wpływ na klub?
26.05.2026 11:59
1
Kibice w większości chcą sukcesów i finanse klubu są dla nich obcym ciałem
26.05.2026 11:30
Ja wierzę w Uliego. Uli jest elastyczny i zawsze robi to co najlepsze dla Bayernu! Kiedyś mówił, że NIGDY nie kupimy nikogo za 100 mln. Teraz mówi , że Harry to nasz najlepszy transfer!
26.05.2026 11:07
"Każdy prezydent Bayernu, który chciałby sprzedać większościowy pakiet akcji Arabii Saudyjskiej, minutę później przestałby być prezydentem – podsumował Uli Hoeness.'
I np. zdarzyła się taka historia. Zniesiono tę zasadę i nagle do BL przyszli inwestorzy o czarnej skórze. Przejęli kilka klubów, w 5-10 lat poukładali finanse, przyciągnęli najlepszych grajków z Europy i sprawili, że Bayern miałby 2-3-4 równorzędnych przeciwników w lidze, tak jak to ma miejsce np w PL. Ciekawe czy Uli dalej by szedł w zawarte? Teraz to ma sens bo w lidze nie ma przeciwnika, a my przegrywamy w BL raz na kilka lat.
26.05.2026 10:58
Arsenal nie ma szans. Uefa się o to postara!
26.05.2026 07:43
Dopóki nie zmienia się przepisy w sprawie sprawdzania VAR, to chuje z fifa będą kręcić wałki.
25.05.2026 18:30
Tylko LM. Kolejny sezon bez niej to sezon stracony!
25.05.2026 18:29
Dziwna decyzja Tuchela. Jak dla mnie Harry nie zasłużył...
😎
25.05.2026 18:27
2
Żartowniś!
25.05.2026 18:26
Yudenajted zawsze dobrze oklepać!
25.05.2026 18:24
1
@WayeThe
Przyznaję, są mega słabi!!!
24.05.2026 22:06
Chyba, że lukratywny kontakcik u Arabów po Bayernie.
24.05.2026 19:27
1
Ale niewiele brakowało żeby ten słaby sreal nas wydymał.
24.05.2026 19:09
Mylili się niestety, lub stety dla nas.
24.05.2026 19:08
1
Jeszcze taka mała uwaga do meczu; ciekawe co powiedział w szatni w przerwie Vincent, że nasza gra stała się w kilka minut dokladniejsza i szybsza? Ciekawe czy ta 'przemowa' była inna niż z PSG? Wiadomo, Stuttgart to trochę inna półka, ale pewne uwagi dotyczą każdego przeciwnika i trochę mnie boli, że z PSG w drugiej połowie nie było widać chęci zwycięstwa i nic nam się nie układało.
☹️
24.05.2026 08:06
5
Bankruci chcieliby tylko Harrego czy może w pakiecie z Olise?
24.05.2026 07:59
4
Poprzeczka po strzale Harrego jeszcze drży!
24.05.2026 07:45
Urbig wzór! Czas żeby Manu zszedł ze sceny!
23.05.2026 22:18
1
Czy w przyszłym sezonie będzie coś więcej?
🤔
23.05.2026 21:56
1
Finito kurwa!
Harry BÓG!
23.05.2026 21:41
1
Wreszcie Karl. Musiała drażni!
23.05.2026 21:37
1
Pięknie Olise! Nareszcie!
23.05.2026 21:17
Olise, Diaz, Kane pobudka!!!
23.05.2026 21:05
@admin
A w Paryżu awansowaliśmy?
23.05.2026 20:56
2
Harry jako środkowy obrońca to jakiś debilizm.
23.05.2026 20:55
Ta lista to lipa. Ani beIN Sports HD 5, ani beIN Sports English 2 nie dają naszego meczu.
Mecz oglądam na Abu Dhabi Sports TV.
23.05.2026 20:52
1
Transfery i wyniki go bronią!
23.05.2026 18:40
Z Vincentem City nie zdobyło LM. Ciekawe czy Pep nauczył Vincenta wygrywania tych rozgrywek?
🤔
23.05.2026 18:17
1
Takie deklaracje sprawiają, że staję się agresywny!
😎
23.05.2026 18:03
Oby.
23.05.2026 15:28
Jest też na Das Erste ARD. To kanał satelitarny i jak ktoś jest w hotelu na wakacjach tak jak ja w Egipcie to na pewno można obejrzeć.
23.05.2026 15:28
5
A ja w Marsa Alam i finał obejrzę sobie na Das Erste. Od rana po ośrodku Niemiaszki chodzą w koszulkach Mullera, Olise i Kane! Widzialem jednego w koszulce Eintrachtu.
😎
Ja oczywiście w Diaza, a moja połówka Olise!
💪
23.05.2026 15:18
Właśnie środek pola najbardziej mi nie pasuje. Brak nam topowego przecinaka jakim był np. Javi Martinez.
23.05.2026 07:00
1
Musimy wygrać!
23.05.2026 06:56
Czy ktoś tu myśli, że możemy przegrać ten mecz?
Wstałem rano z dziwnym przeczuciem, że coś może pójść nie tak.
🤔
23.05.2026 06:52
1
Liczę na Urbiga.
Takie mecze oddzielają mężczyzn od chłopców.
22.05.2026 13:07
4
Będę oglądał Niemców tylko dla Sane!
😎
21.05.2026 18:40
1
Tylko jego? E to luz.
21.05.2026 18:16
U nas było podobnie. Sukces w BL to... nie sukces!
Przejebał z każdą hiszpańską dziwką!
20.05.2026 17:19
1
Ja uwielbiam Lewego, ale Kane też jest super gość i... nigdy nie macha łapami.
No i zabrało mu 8 lat w Bayernie na zdobycie tego co zdobył.
20.05.2026 17:15
Ja pierdolę, jak go sprzedamy to kończę z kibicowaniem!
20.05.2026 17:08
2
Skład jest zrównoważony, ale ławka przy 2-3 kontuzjach słabiutka. Za dużo tracimy bramek i moim zdaniem to wina boków obrony i na pewno też zbyt ofensywnej taktyki. Wzmocnienia tak, ale też duża praca przed sztabem.
19.05.2026 10:22
U nas, ze względu na brak porządnej ławki, każdy ma szansę grać. Podejrzewam, że nawet, gdyby byli w składzie, to i Palhinha i nawet Zaragoza dostali by swoje minuty.
@Luca
Na razie Vincent wygrał to co musiał, żeby Uli go nie wypierd.... na zbity p.
Musi dać z siebie więcej, bo grając na hura do przodu to każdy potrafi.
30.05.2026 22:25
@Comentateiro
I jeszcze jedno. Dzisiaj Arsenal po zdobyciu bramki próbował tak grać i nie pykło.
30.05.2026 22:21
@Comentateiro
Ten mecz na jesień to, mimo wszystko, był przypadek i fart, choć wynik mówi co.innego.
30.05.2026 22:20
Liczy się efekt końcowy - trofea!
30.05.2026 22:18
Niech gra i zdobywa doświadczenie.
30.05.2026 22:16
Ilu tam nam potrzeba Gordonów do ataku?
30.05.2026 22:14
@Comentateiro
Zmiana zdobywcy zp Dembele to najlepszy przykład.
30.05.2026 22:12
Ciekawe czy Mbappe oglądał?
30.05.2026 22:11
sreal z trenerem wszechczasów na pewno będzie na propsie!
30.05.2026 22:06
@admin
A to już twój problem, bo masz z tego kasę. Mnie to nie obchodzi.
30.05.2026 22:04
@Beckenbauer90
Arsenal na koniec, w uwielbianych tu na stronie statystykach, okazał się dnem dna.
PSG przynajmniej chciało grać w piłkę...
30.05.2026 22:03
Wejdź na Transfermarkt i zobacz ile jest warty zespół PSG.
30.05.2026 22:00
@admin
Demonetyzacja... o co Ci chodzi?
30.05.2026 21:33
@admin
Oczywiście, że zawodnicy maja nazwiska... moje ulubione zaczyna się na S.
30.05.2026 21:28
PSG najlepsze, Bayern zaraz za nim.
30.05.2026 21:26
@Beckenbauer90
A Ty swoje - gdyby???
30.05.2026 21:23
Co jest niestosownego w słowie czarny? Chyba nie więcej niż w słowie biały? Po co usuwać takie posty? Obraziłem kogoś tutaj? Obraziłem czarnego Niemca? Jak mam napisać o człowieku, który ma czarny kolor skóry, żeby go nie obrazić? Afroamerykanin, Afroeuropejczyk?
30.05.2026 21:22
A ja głupi myślałem, że obrona wygrywa się LM???
30.05.2026 21:14
He he he
30.05.2026 21:13
Tak jak my w rewanżu z PSG...
30.05.2026 21:09
@Kris92
Też cię pozdrawiam!
30.05.2026 20:48
@jastrzab123
Oglądałeś na żywo czy na youtube?
30.05.2026 20:47
Atakujący był przed obrońca który się na niego położył. Piłka poza zasięgiem.
Karny w uj
30.05.2026 20:24
Ha ha ha
Arsenal nie wygra!!!
30.05.2026 20:23
Zdrowaś Mario, łaski pełna...
30.05.2026 20:08
Brałbym w ciemno!
30.05.2026 20:05
Myliłeś się...
30.05.2026 20:04
Co było najciekawsze w tym meczu? Ten koleś co śpiewał przed meczem...
😎
30.05.2026 19:56
Nuda w uj.
Robię zakupy jakiś bzdetów na allegro i przy okazji oglądam. Te bzdety ciekawsze...
30.05.2026 19:16
@Head2007
Jak piłkarzyna o nazwisku Sane!!!
30.05.2026 18:43
Naciągana teoria!
Mówi Ci coś nazwisko Flick?
30.05.2026 18:42
37 min. 222 podania do 45 dla PSG!
:)
30.05.2026 18:41
@Reeken89
Będąc w Egipcie na wakacjach i tam oglądają finał PN jeden Niemiec spytał mnie jak będąc Polakiem mogę kibicować Bayernowi?
30.05.2026 18:10
Ale wsadził! Jak Diaz!!!
30.05.2026 18:08
@jastrzab123
Oby tak się stało! Jutro dam za to na mszę!
30.05.2026 18:06
Ha ha ha!
Ile kolega ma wiosen?
30.05.2026 18:04
Kibicuję Arsenalowi, mimo wszystko. Wygra PSG 4-1!
):
30.05.2026 18:03
Zacznijmy od tego, że nie sprzedamy Ito i Min-jae.
Temat skończony!
30.05.2026 11:32
Szukamy dalej, świat się nie kończy na Gordonie!
30.05.2026 11:16
Dla mnie faworytem nr 1 jest Francja.
Tak z ciekawości sprawdziłem wartość pierwszej trójki na transfermarkt: Hiszpania - 1,27 mld., Francja 1,48 mld., Argentyna 816 ml.
30.05.2026 11:11
Szczerze i na temat!
30.05.2026 11:10
Jedna przewrotka nie czyni piłkarza!
28.05.2026 23:20
Może zróbmy sondę; kto widział Gordona w meczu na żywo więcej niż 1 RAZ? Ja widziałem go 1 raz.
:)
28.05.2026 23:02
Dla mnie sezon na 70% - BL sama się wygrywa, Puchar fajnie, LM brak! Futbol na tak, gra do przodu, mega ofensywa, super mecze, dużo bramek (kto je spamięta), a na koniec brak opcji w obronie.
Jak dla mnie Vincent dał tu d.
28.05.2026 22:53
Brnijmy dalej w to 50+1.
Bayern jest na nie, ponieważ przy takim zarządzaniu jakie mamy, nie ma przeciwnika w lidze!!!
Dziwię się, że inne kluby w BL też są na nie.
28.05.2026 22:46
Ha ha ha ha ha ha ha!
Aston co? Martin? 007?
28.05.2026 22:43
@WayeThe
Palhinha był niedrogi...
28.05.2026 22:31
Możesz zawsze zagrać w Barcelonce... w fifie lub czymś tam.
27.05.2026 23:26
Mają Niemcy napastnika?
27.05.2026 22:32
Dobrze, że fachowce z Eleven regularnie czytają naszą stronę; też się coś nauczo!!!
27.05.2026 22:26
Całe szczęście, że go bankruci kupili!
27.05.2026 22:23
Zupełnie niepotrzebnie ten płacz!
Mamy swoja filozofię i wypracowane schematy.
Oczywiście nikt nie jest nieomylny i czasem zdarzają się transferowe wtopy, nawet nam, ale ten Gordon to nikt specjalny i NIE JEST WART 80 MLN!
27.05.2026 22:21
Oby został!
26.05.2026 22:29
Ja też. Liga bez pieniędzy nic nie znaczy. Oprócz Bayernu większość klubów musi wyprzedawać najlepszych graczy żeby spiąć budżet.
26.05.2026 22:28
@misza
Wpisałem sobie w al.
Zasada 50+1
Większość udziałów: Klub macierzysty musi posiadać co najmniej 50% plus jeden dodatkowy głos.Ochrona przed przejęciem: Zewnętrzny inwestor może wykupić nawet znaczny pakiet akcji, ale ze względu na wymóg 50+1 nie będzie mógł samodzielnie przegłosować ważnych decyzji (np. o zmianie nazwy klubu czy drastycznym podwyższeniu cen biletów).Cel: Zapewnienie stabilności finansowej, ochrona przed nagłym wycofaniem się kapitału oraz zachowanie tradycji i demokratycznego wpływu kibiców.
Ten demokratyczny wpływ kibiców to co to jest? Kibice głosują w sprawie czegokolwiek? Tak jak np. w Hiszpanii na Prezesa głosują kibice z wykupionym członkostwem?
26.05.2026 13:09
@misza
Masz jakiegoś ciekawego linka? Nie chce mi się szukać.
26.05.2026 13:05
@misza
Pod jakim względem kibice w Niemczech mają realny wpływ na klub?
26.05.2026 11:59
Kibice w większości chcą sukcesów i finanse klubu są dla nich obcym ciałem
26.05.2026 11:30
Ja wierzę w Uliego. Uli jest elastyczny i zawsze robi to co najlepsze dla Bayernu! Kiedyś mówił, że NIGDY nie kupimy nikogo za 100 mln. Teraz mówi , że Harry to nasz najlepszy transfer!
26.05.2026 11:07
"Każdy prezydent Bayernu, który chciałby sprzedać większościowy pakiet akcji Arabii Saudyjskiej, minutę później przestałby być prezydentem – podsumował Uli Hoeness.'
I np. zdarzyła się taka historia. Zniesiono tę zasadę i nagle do BL przyszli inwestorzy o czarnej skórze. Przejęli kilka klubów, w 5-10 lat poukładali finanse, przyciągnęli najlepszych grajków z Europy i sprawili, że Bayern miałby 2-3-4 równorzędnych przeciwników w lidze, tak jak to ma miejsce np w PL. Ciekawe czy Uli dalej by szedł w zawarte? Teraz to ma sens bo w lidze nie ma przeciwnika, a my przegrywamy w BL raz na kilka lat.
26.05.2026 10:58
Arsenal nie ma szans. Uefa się o to postara!
26.05.2026 07:43
Dopóki nie zmienia się przepisy w sprawie sprawdzania VAR, to chuje z fifa będą kręcić wałki.
25.05.2026 18:30
Tylko LM. Kolejny sezon bez niej to sezon stracony!
25.05.2026 18:29
Dziwna decyzja Tuchela. Jak dla mnie Harry nie zasłużył...
😎
25.05.2026 18:27
Żartowniś!
25.05.2026 18:26
Yudenajted zawsze dobrze oklepać!
25.05.2026 18:24
@WayeThe
Przyznaję, są mega słabi!!!
24.05.2026 22:06
Chyba, że lukratywny kontakcik u Arabów po Bayernie.
24.05.2026 19:27
Ale niewiele brakowało żeby ten słaby sreal nas wydymał.
24.05.2026 19:09
Mylili się niestety, lub stety dla nas.
24.05.2026 19:08
Jeszcze taka mała uwaga do meczu; ciekawe co powiedział w szatni w przerwie Vincent, że nasza gra stała się w kilka minut dokladniejsza i szybsza? Ciekawe czy ta 'przemowa' była inna niż z PSG? Wiadomo, Stuttgart to trochę inna półka, ale pewne uwagi dotyczą każdego przeciwnika i trochę mnie boli, że z PSG w drugiej połowie nie było widać chęci zwycięstwa i nic nam się nie układało.
☹️
24.05.2026 08:06
Bankruci chcieliby tylko Harrego czy może w pakiecie z Olise?
24.05.2026 07:59
Poprzeczka po strzale Harrego jeszcze drży!
24.05.2026 07:45
Urbig wzór! Czas żeby Manu zszedł ze sceny!
23.05.2026 22:18
Czy w przyszłym sezonie będzie coś więcej?
🤔
23.05.2026 21:56
Finito kurwa!
Harry BÓG!
23.05.2026 21:41
Wreszcie Karl. Musiała drażni!
23.05.2026 21:37
Pięknie Olise! Nareszcie!
23.05.2026 21:17
Olise, Diaz, Kane pobudka!!!
23.05.2026 21:05
@admin
A w Paryżu awansowaliśmy?
23.05.2026 20:56
Harry jako środkowy obrońca to jakiś debilizm.
23.05.2026 20:55
Ta lista to lipa. Ani beIN Sports HD 5, ani beIN Sports English 2 nie dają naszego meczu.
Mecz oglądam na Abu Dhabi Sports TV.
23.05.2026 20:52
Transfery i wyniki go bronią!
23.05.2026 18:40
Z Vincentem City nie zdobyło LM. Ciekawe czy Pep nauczył Vincenta wygrywania tych rozgrywek?
🤔
23.05.2026 18:17
Takie deklaracje sprawiają, że staję się agresywny!
😎
23.05.2026 18:03
Oby.
23.05.2026 15:28
Jest też na Das Erste ARD. To kanał satelitarny i jak ktoś jest w hotelu na wakacjach tak jak ja w Egipcie to na pewno można obejrzeć.
23.05.2026 15:28
A ja w Marsa Alam i finał obejrzę sobie na Das Erste. Od rana po ośrodku Niemiaszki chodzą w koszulkach Mullera, Olise i Kane! Widzialem jednego w koszulce Eintrachtu.
😎
Ja oczywiście w Diaza, a moja połówka Olise!
💪
23.05.2026 15:18
Właśnie środek pola najbardziej mi nie pasuje. Brak nam topowego przecinaka jakim był np. Javi Martinez.
23.05.2026 07:00
Musimy wygrać!
23.05.2026 06:56
Czy ktoś tu myśli, że możemy przegrać ten mecz?
Wstałem rano z dziwnym przeczuciem, że coś może pójść nie tak.
🤔
23.05.2026 06:52
Liczę na Urbiga.
Takie mecze oddzielają mężczyzn od chłopców.
22.05.2026 13:07
Będę oglądał Niemców tylko dla Sane!
😎
21.05.2026 18:40
Tylko jego? E to luz.
21.05.2026 18:16
U nas było podobnie. Sukces w BL to... nie sukces!
Przejebał z każdą hiszpańską dziwką!
20.05.2026 17:19
Ja uwielbiam Lewego, ale Kane też jest super gość i... nigdy nie macha łapami.
No i zabrało mu 8 lat w Bayernie na zdobycie tego co zdobył.
20.05.2026 17:15
Ja pierdolę, jak go sprzedamy to kończę z kibicowaniem!
20.05.2026 17:08
Skład jest zrównoważony, ale ławka przy 2-3 kontuzjach słabiutka. Za dużo tracimy bramek i moim zdaniem to wina boków obrony i na pewno też zbyt ofensywnej taktyki. Wzmocnienia tak, ale też duża praca przed sztabem.
19.05.2026 10:22
U nas, ze względu na brak porządnej ławki, każdy ma szansę grać. Podejrzewam, że nawet, gdyby byli w składzie, to i Palhinha i nawet Zaragoza dostali by swoje minuty.
19.05.2026 08:29
Grosze.
18.05.2026 20:50