DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 4

@Luca
Na razie Vincent wygrał to co musiał, żeby Uli go nie wypierd.... na zbity p.
Musi dać z siebie więcej, bo grając na hura do przodu to każdy potrafi.

30.05.2026 22:25

1

@Comentateiro
I jeszcze jedno. Dzisiaj Arsenal po zdobyciu bramki próbował tak grać i nie pykło.

30.05.2026 22:21

@Comentateiro
Ten mecz na jesień to, mimo wszystko, był przypadek i fart, choć wynik mówi co.innego.

30.05.2026 22:20

1

Liczy się efekt końcowy - trofea!

30.05.2026 22:18

Niech gra i zdobywa doświadczenie.

30.05.2026 22:16

1

Ilu tam nam potrzeba Gordonów do ataku?

30.05.2026 22:14

1

@Comentateiro
Zmiana zdobywcy zp Dembele to najlepszy przykład.

30.05.2026 22:12

3

Ciekawe czy Mbappe oglądał?

30.05.2026 22:11

sreal z trenerem wszechczasów na pewno będzie na propsie!

30.05.2026 22:06

@admin
A to już twój problem, bo masz z tego kasę. Mnie to nie obchodzi.

30.05.2026 22:04

1

@Beckenbauer90
Arsenal na koniec, w uwielbianych tu na stronie statystykach, okazał się dnem dna.
PSG przynajmniej chciało grać w piłkę...

30.05.2026 22:03

Wejdź na Transfermarkt i zobacz ile jest warty zespół PSG.

30.05.2026 22:00

@admin
Demonetyzacja... o co Ci chodzi?

30.05.2026 21:33

@admin
Oczywiście, że zawodnicy maja nazwiska... moje ulubione zaczyna się na S.

30.05.2026 21:28

PSG najlepsze, Bayern zaraz za nim.

30.05.2026 21:26

@Beckenbauer90
A Ty swoje - gdyby???

30.05.2026 21:23

Co jest niestosownego w słowie czarny? Chyba nie więcej niż w słowie biały? Po co usuwać takie posty? Obraziłem kogoś tutaj? Obraziłem czarnego Niemca? Jak mam napisać o człowieku, który ma czarny kolor skóry, żeby go nie obrazić? Afroamerykanin, Afroeuropejczyk?

30.05.2026 21:22

A ja głupi myślałem, że obrona wygrywa się LM???

30.05.2026 21:14

1

He he he

30.05.2026 21:13

Tak jak my w rewanżu z PSG...

30.05.2026 21:09

@Kris92
Też cię pozdrawiam!

30.05.2026 20:48

@jastrzab123
Oglądałeś na żywo czy na youtube?

30.05.2026 20:47

Atakujący był przed obrońca który się na niego położył. Piłka poza zasięgiem.
Karny w uj

30.05.2026 20:24

Ha ha ha
Arsenal nie wygra!!!

30.05.2026 20:23

1

Zdrowaś Mario, łaski pełna...

30.05.2026 20:08

Brałbym w ciemno!

30.05.2026 20:05

Myliłeś się...

30.05.2026 20:04

Co było najciekawsze w tym meczu? Ten koleś co śpiewał przed meczem...
😎

30.05.2026 19:56

1

Nuda w uj.
Robię zakupy jakiś bzdetów na allegro i przy okazji oglądam. Te bzdety ciekawsze...

30.05.2026 19:16

@Head2007
Jak piłkarzyna o nazwisku Sane!!!

30.05.2026 18:43

Naciągana teoria!
Mówi Ci coś nazwisko Flick?

30.05.2026 18:42

1

37 min. 222 podania do 45 dla PSG!
:)

30.05.2026 18:41

@Reeken89
Będąc w Egipcie na wakacjach i tam oglądają finał PN jeden Niemiec spytał mnie jak będąc Polakiem mogę kibicować Bayernowi?

30.05.2026 18:10

Ale wsadził! Jak Diaz!!!

30.05.2026 18:08

@jastrzab123
Oby tak się stało! Jutro dam za to na mszę!

30.05.2026 18:06

Ha ha ha!
Ile kolega ma wiosen?

30.05.2026 18:04

Kibicuję Arsenalowi, mimo wszystko. Wygra PSG 4-1!
):

30.05.2026 18:03

Zacznijmy od tego, że nie sprzedamy Ito i Min-jae.
Temat skończony!

30.05.2026 11:32

2

Szukamy dalej, świat się nie kończy na Gordonie!

30.05.2026 11:16

Dla mnie faworytem nr 1 jest Francja.
Tak z ciekawości sprawdziłem wartość pierwszej trójki na transfermarkt: Hiszpania - 1,27 mld., Francja 1,48 mld., Argentyna 816 ml.

30.05.2026 11:11

Szczerze i na temat!

30.05.2026 11:10

Jedna przewrotka nie czyni piłkarza!

28.05.2026 23:20

1

Może zróbmy sondę; kto widział Gordona w meczu na żywo więcej niż 1 RAZ? Ja widziałem go 1 raz.
:)

28.05.2026 23:02

Dla mnie sezon na 70% - BL sama się wygrywa, Puchar fajnie, LM brak! Futbol na tak, gra do przodu, mega ofensywa, super mecze, dużo bramek (kto je spamięta), a na koniec brak opcji w obronie.
Jak dla mnie Vincent dał tu d.

28.05.2026 22:53

Brnijmy dalej w to 50+1.
Bayern jest na nie, ponieważ przy takim zarządzaniu jakie mamy, nie ma przeciwnika w lidze!!!
Dziwię się, że inne kluby w BL też są na nie.

28.05.2026 22:46

Ha ha ha ha ha ha ha!
Aston co? Martin? 007?

28.05.2026 22:43

@WayeThe
Palhinha był niedrogi...

28.05.2026 22:31

Możesz zawsze zagrać w Barcelonce... w fifie lub czymś tam.

27.05.2026 23:26

Mają Niemcy napastnika?

27.05.2026 22:32

1

Dobrze, że fachowce z Eleven regularnie czytają naszą stronę; też się coś nauczo!!!

27.05.2026 22:26

Całe szczęście, że go bankruci kupili!

27.05.2026 22:23

Zupełnie niepotrzebnie ten płacz!
Mamy swoja filozofię i wypracowane schematy.
Oczywiście nikt nie jest nieomylny i czasem zdarzają się transferowe wtopy, nawet nam, ale ten Gordon to nikt specjalny i NIE JEST WART 80 MLN!

27.05.2026 22:21

Oby został!

26.05.2026 22:29

Ja też. Liga bez pieniędzy nic nie znaczy. Oprócz Bayernu większość klubów musi wyprzedawać najlepszych graczy żeby spiąć budżet.

26.05.2026 22:28

@misza
Wpisałem sobie w al.
Zasada 50+1
Większość udziałów: Klub macierzysty musi posiadać co najmniej 50% plus jeden dodatkowy głos.Ochrona przed przejęciem: Zewnętrzny inwestor może wykupić nawet znaczny pakiet akcji, ale ze względu na wymóg 50+1 nie będzie mógł samodzielnie przegłosować ważnych decyzji (np. o zmianie nazwy klubu czy drastycznym podwyższeniu cen biletów).Cel: Zapewnienie stabilności finansowej, ochrona przed nagłym wycofaniem się kapitału oraz zachowanie tradycji i demokratycznego wpływu kibiców.
Ten demokratyczny wpływ kibiców to co to jest? Kibice głosują w sprawie czegokolwiek? Tak jak np. w Hiszpanii na Prezesa głosują kibice z wykupionym członkostwem?

26.05.2026 13:09

@misza
Masz jakiegoś ciekawego linka? Nie chce mi się szukać.

26.05.2026 13:05

@misza
Pod jakim względem kibice w Niemczech mają realny wpływ na klub?

26.05.2026 11:59

1

Kibice w większości chcą sukcesów i finanse klubu są dla nich obcym ciałem

26.05.2026 11:30

Ja wierzę w Uliego. Uli jest elastyczny i zawsze robi to co najlepsze dla Bayernu! Kiedyś mówił, że NIGDY nie kupimy nikogo za 100 mln. Teraz mówi , że Harry to nasz najlepszy transfer!

26.05.2026 11:07

"Każdy prezydent Bayernu, który chciałby sprzedać większościowy pakiet akcji Arabii Saudyjskiej, minutę później przestałby być prezydentem – podsumował Uli Hoeness.'
I np. zdarzyła się taka historia. Zniesiono tę zasadę i nagle do BL przyszli inwestorzy o czarnej skórze. Przejęli kilka klubów, w 5-10 lat poukładali finanse, przyciągnęli najlepszych grajków z Europy i sprawili, że Bayern miałby 2-3-4 równorzędnych przeciwników w lidze, tak jak to ma miejsce np w PL. Ciekawe czy Uli dalej by szedł w zawarte? Teraz to ma sens bo w lidze nie ma przeciwnika, a my przegrywamy w BL raz na kilka lat.

26.05.2026 10:58

Arsenal nie ma szans. Uefa się o to postara!

26.05.2026 07:43

Dopóki nie zmienia się przepisy w sprawie sprawdzania VAR, to chuje z fifa będą kręcić wałki.

25.05.2026 18:30

Tylko LM. Kolejny sezon bez niej to sezon stracony!

25.05.2026 18:29

Dziwna decyzja Tuchela. Jak dla mnie Harry nie zasłużył...
😎

25.05.2026 18:27

2

Żartowniś!

25.05.2026 18:26

Yudenajted zawsze dobrze oklepać!

25.05.2026 18:24

1

@WayeThe
Przyznaję, są mega słabi!!!

24.05.2026 22:06

Chyba, że lukratywny kontakcik u Arabów po Bayernie.

24.05.2026 19:27

1

Ale niewiele brakowało żeby ten słaby sreal nas wydymał.

24.05.2026 19:09

Mylili się niestety, lub stety dla nas.

24.05.2026 19:08

1

Jeszcze taka mała uwaga do meczu; ciekawe co powiedział w szatni w przerwie Vincent, że nasza gra stała się w kilka minut dokladniejsza i szybsza? Ciekawe czy ta 'przemowa' była inna niż z PSG? Wiadomo, Stuttgart to trochę inna półka, ale pewne uwagi dotyczą każdego przeciwnika i trochę mnie boli, że z PSG w drugiej połowie nie było widać chęci zwycięstwa i nic nam się nie układało.
☹️

24.05.2026 08:06

5

Bankruci chcieliby tylko Harrego czy może w pakiecie z Olise?

24.05.2026 07:59

4

Poprzeczka po strzale Harrego jeszcze drży!

24.05.2026 07:45

Urbig wzór! Czas żeby Manu zszedł ze sceny!

23.05.2026 22:18

1

Czy w przyszłym sezonie będzie coś więcej?
🤔

23.05.2026 21:56

1

Finito kurwa!
Harry BÓG!

23.05.2026 21:41

1

Wreszcie Karl. Musiała drażni!

23.05.2026 21:37

1

Pięknie Olise! Nareszcie!

23.05.2026 21:17

Olise, Diaz, Kane pobudka!!!

23.05.2026 21:05

@admin
A w Paryżu awansowaliśmy?

23.05.2026 20:56

2

Harry jako środkowy obrońca to jakiś debilizm.

23.05.2026 20:55

Ta lista to lipa. Ani beIN Sports HD 5, ani beIN Sports English 2 nie dają naszego meczu.
Mecz oglądam na Abu Dhabi Sports TV.

23.05.2026 20:52

1

Transfery i wyniki go bronią!

23.05.2026 18:40

Z Vincentem City nie zdobyło LM. Ciekawe czy Pep nauczył Vincenta wygrywania tych rozgrywek?
🤔

23.05.2026 18:17

1

Takie deklaracje sprawiają, że staję się agresywny!
😎

23.05.2026 18:03

Oby.

23.05.2026 15:28

Jest też na Das Erste ARD. To kanał satelitarny i jak ktoś jest w hotelu na wakacjach tak jak ja w Egipcie to na pewno można obejrzeć.

23.05.2026 15:28

5

A ja w Marsa Alam i finał obejrzę sobie na Das Erste. Od rana po ośrodku Niemiaszki chodzą w koszulkach Mullera, Olise i Kane! Widzialem jednego w koszulce Eintrachtu.
😎
Ja oczywiście w Diaza, a moja połówka Olise!
💪

23.05.2026 15:18

Właśnie środek pola najbardziej mi nie pasuje. Brak nam topowego przecinaka jakim był np. Javi Martinez.

23.05.2026 07:00

1

Musimy wygrać!

23.05.2026 06:56

Czy ktoś tu myśli, że możemy przegrać ten mecz?
Wstałem rano z dziwnym przeczuciem, że coś może pójść nie tak.
🤔

23.05.2026 06:52

1

Liczę na Urbiga.
Takie mecze oddzielają mężczyzn od chłopców.

22.05.2026 13:07

4

Będę oglądał Niemców tylko dla Sane!
😎

21.05.2026 18:40

1

Tylko jego? E to luz.

21.05.2026 18:16

U nas było podobnie. Sukces w BL to... nie sukces!
Przejebał z każdą hiszpańską dziwką!

20.05.2026 17:19

1

Ja uwielbiam Lewego, ale Kane też jest super gość i... nigdy nie macha łapami.
No i zabrało mu 8 lat w Bayernie na zdobycie tego co zdobył.

20.05.2026 17:15

Ja pierdolę, jak go sprzedamy to kończę z kibicowaniem!

20.05.2026 17:08

2

Skład jest zrównoważony, ale ławka przy 2-3 kontuzjach słabiutka. Za dużo tracimy bramek i moim zdaniem to wina boków obrony i na pewno też zbyt ofensywnej taktyki. Wzmocnienia tak, ale też duża praca przed sztabem.

19.05.2026 10:22

U nas, ze względu na brak porządnej ławki, każdy ma szansę grać. Podejrzewam, że nawet, gdyby byli w składzie, to i Palhinha i nawet Zaragoza dostali by swoje minuty.

19.05.2026 08:29

Grosze.

18.05.2026 20:50