DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: alien666 Strona 3

Dobrze wygląda w Barcelonie, ale zapewne nie jest tani w utrzymaniu!

14.06.2026 09:31

Maroko zagrało super mecz i to tym bardziej fajnie wygląda, że Brazylia też dobrze się prezentowała.
Dzisiaj Niemcy minimum 5 bramek!

14.06.2026 09:30

Ale ma ruchy!!!

14.06.2026 00:27

1

Maroko!!!

13.06.2026 19:53

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1256038/mundial-milionerow-zawrotny-majatek-ronaldo
Harry Kane 5, nigdy bym nie pomyślał.

13.06.2026 16:25

2

@Piter1985
Większość tutaj na stronie nie wie o czym piszesz, a ja ten mecz i mecz szajse oglądałem na SAT 1 (chyba) w tv osiedlowej na żywo po germańsku!

13.06.2026 02:38

Kurna chłopie, to był gość!
Zapomniałem, że istnieje!!!

12.06.2026 22:26

Drogie bilety podobno.

12.06.2026 22:25

Oglądam ten mecz i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy to przesyt futbolem czy po prostu te mecze to... kopanina.
Tęsknię za takimi mistrzostwami jak Espania 82, Mexico 1986 i nawet Italia 90!!!
Finał w 1986 to było coś!!!

12.06.2026 22:06

Módlmy się...

12.06.2026 19:48

Ale że z kim?

12.06.2026 19:46

2

Spojrzałem na Transfermarkt i koleś ma niezłe staty. Wiem, to liga holenderska, ale otoczenie może tez go wynieść w górę... albo w dół.

11.06.2026 21:31

My Bayern sprzedamy piłkarza w kłopotach i do tego zdrowotnych!!!
Ta już!

11.06.2026 21:29

Dead Wish:
Zwycięzca turnieju: Francja / Anglia / Niemcy
Czarny koń : ?
Rozczarowanie: Hiszpania
Król strzelców: Kane
Król asyst : Olise
MVP turnieju : Kane

11.06.2026 21:03

Ta na pewno. Kocham jak gra Luis ale bądźmy realistami. Jest tyle francuskich magików na świecie...

11.06.2026 20:00

I to może być nasz problem. Co jeżeli Olise uwierzy, że z PSG będzie miał szansę wygrać LM?

11.06.2026 14:43

To jak Davies wyru..ł Bayern z nowym kontraktem to MŚ!!!
Przecież już wtedy się leczył???

11.06.2026 13:39

Ludzie pukali się w głowę jak za leniwego Neymara dali 222 mln. Porównując Neymara do Olise to... nie ma porównania.
Kasa i wszystko jest możliwe.

11.06.2026 13:36

I całe szczęście. Tacy piłkarze to wrzód!!!

11.06.2026 13:34

1

TAKI JEST PO PROSTU BAYERN!

11.06.2026 13:33

1

Aż nie chcę myśleć co może stać się z naszym Bayernem kiedy (kiedyś na pewno) zabraknie Uligo i KHR!
:(

11.06.2026 13:32

O ile w jakimkolwiek meczu grupowym wystąpi...

11.06.2026 13:29

1

Dawać go, tu nie ma się co zastanawiać. Niemcy dobrze zagrają na MŚ, cena pójdzie w górę.
Grał chyba w podstawie z USA?

11.06.2026 13:28

2

Tobie nikt nie dogodzi. Bayern, jak każdy inny klub z topu wydający miliony, musi czasem zaryzykować, a przede wszystkim musi przepłacić. Inne kluby, jak Bayern do nich podbija o zawodnika to czują piniądz!

11.06.2026 13:26

@FCB4ever2014
Przecież chciałeś żeby wzmocnić obronę?
Mamy trochę pecha z transferami obrońców, jak nie wiecznie kontuzjowany Ito, to niepewny Kim (a taki był super we Włoszech).

11.06.2026 13:21

2

"Nawet jeśli gra na 70 procent swoich możliwości, to i tak jest lepszy niż wielu innych piłkarzy na świecie."
Bzdety i tyle. Nic nam nie dał ze swoją "formą" w meczach LM.

10.06.2026 22:43

France

10.06.2026 22:40

Kto go teraz kupi?

10.06.2026 21:58

1

@dudikov
Wypadek przy pracy... sędziego!
:(

08.06.2026 23:56

3

Olise 3 gole - to będzie nasz sezon w LM!!!

08.06.2026 23:04

2

Bardzo proszę redakcję żeby nie wstawiała takich newsów!
To nie jest k.... zabawne!

08.06.2026 22:10

1

@lokosFCB
Mam Uliego!
On wie jak ich zgasić!!!

08.06.2026 19:41

@Reeken89
Ha ha ha - dokładnie.

08.06.2026 18:34

Taki zawodnik...
:)

08.06.2026 17:27

1

Czytam na stronie, że ten drugi fantastyczny hiszpański klub zwany dźwignią, chce Harrego za 90 mln. To zaszczyt, że takie kluby jak sreal i Barcelonka chcieliby kogoś wyciągnąć z Bayernu.
Bu ha ha ha!

08.06.2026 17:25

Kończmy tę sagę, kilka kolejnych przed nami!

08.06.2026 17:16

Są takie kluby, którym się wydaje, że mogą mieć wszystkich graczy świata. Niedoczekanie!

08.06.2026 17:15

Standard!
Harry is the BEST!

08.06.2026 17:12

@Michello
Ha ha ha, dokładnie!
Nie mogę nic napisać, bo mam w tej chwili dwa ostrzeżenia, ale to może być kabaret. To może być kolejny sposób na odwrócenie losów przegranego meczu. Jest taki jeden w srealu...

08.06.2026 17:04

1

Ho ho ho, następni odkorowani?!

08.06.2026 17:02

Prawdziwy pech. Oby to nie było nic poważnego.

07.06.2026 23:35

2

@FCB4ever2014
W obronie powiadasz? Myślę, że raczej w pomocy; brak prawdziwego defensywnego pomocnika, takiego przecinaka z prawdziwego zdarzenia. A jeżeli mówimy o PSG to w pierwszym meczu mieli dzień konia i wpadło im wszystko!

07.06.2026 23:22

1

Jeżeli chcemy kiedykolwiek zbudować silny zespół i zdobyć Puchar LM to takie oferty, o ile są prawdziwe, powinny lądować w koszu.

07.06.2026 22:51

https://angielskieespresso.pl/post/189301/2026/06/06/rio-ngumoha-chce-transferu-do-bayernu-monachium/

07.06.2026 14:38

1

My zawsze trzymamy się z zawodnikami w potrzebie!!! Jak rodzina!!!

06.06.2026 19:57

Szkoda, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co on czuje nie jadąc na MŚ. Wierzę, że wróci silniejszy!
Zdrowia i siły!!!

06.06.2026 19:56

30 mln za najlepszego, swego czasu, obrońcę we Włoszech? Zna realia, już się tam sprawdził. 30 mln. to promocja jest...

06.06.2026 12:55

Kolejna kontuzja Karla w tym sezonie, kolejna przed ważnymi spotkaniami. Obym nie był złym prorokiem, ale żeby się nie okazało, że to jakiś szklany chłopak?

06.06.2026 12:34

Nic mnie nie zdziwi, nawet jego odejście.
Money makes the world go round... niestety!

05.06.2026 22:48

Szkoda. Żal mi chłopaka!

05.06.2026 22:43

Środek obrony nie był problemem... szczególnie w meczu n 2 ze srealem i nr 1 z PSG.
:)

05.06.2026 15:22

Zajebiaszczy klub ten sreal!
:)

05.06.2026 15:15

Jak gra Bayern to dla każdego klubu z BL to jak derby!

04.06.2026 20:37

Nie wygrał LM, czyli nie wygrał jeszcze NIC!!! BL wygrał m.in. Mr TT, Nico Kovac. Więc, jak się okazuje, niewiele trzeba. Oczywiście stylu i rekordów mu nie zabieram, tylko... co po nich jak nie ma PUCHARU?

04.06.2026 20:18

Oby to nie był Min-jae 2.0! Najlepszy defensor włoskiej ligi, który nie ogarnia mega oszałamiającej super szybkiej BL...

04.06.2026 20:17

Wyjazd na MŚ jak dla mnie na wyrost. Może odpali, a może nie. Miał jakieś liczby w tym sezonie, ale czy o czymś zadecydował?

04.06.2026 20:15

W sumie to go nie zajeżdża bo Karl jakiejś mega różnicy nie robi.

04.06.2026 20:14

Jak zapierd...i ze dwa babole na MŚ to nie będzie ochów i achów. I żeby nie było, no ofens tylko to co widziałem ze srealem i ze srealem.

04.06.2026 20:01

A co TO jest?

04.06.2026 19:51

3

Brawo Maja Chwalińska!!!
Kocham tenis a la Martina Hingis!!!

04.06.2026 19:50

Matko Boska, tylko nie on!

04.06.2026 10:14

1

Matko Boska tylko nie on!!!

04.06.2026 10:13

Who the f is he?

03.06.2026 19:05

Grać z z jakimś messim na kolanku? Dziecinada.
Rozumiem, grać w piłkę w koszulce Janckera...

03.06.2026 17:32

Dobre...

03.06.2026 17:24

Taki zajebiaszczy sezon, takie wyniki, a w ogólnym rozrachunku 20 mln euro dla Bayernu?
Brawo dla 50+1.

03.06.2026 17:23

2

Wiem jakie zadania ma Max Eberl jako dyrektor sportowy w Bayernie więc:
1) albo się nadaje
2) albo się nie nadaje.
Po co ta szopka; jeżeli im nie pasuje to niech mu dadzą szpica i szukają kolejnego kto będzie jadł im z ręki. Był już raz taki Hasan i nawet jego posunęli!

03.06.2026 15:08

Harry, Olise, Diaz, NIEMCY - komu kibicować?
Ja kibicuję każdemu z Bayernu! Niech wygra lepszy.
Czy João Pinheiro będzie na MŚ?

03.06.2026 14:05

I ma rację. Mecz towarzyski o pietruchę? A potem zniknie z WKS?

03.06.2026 14:03

Niestety, ale dla mnie ten jeden jedyny najważniejszy z najważniejszych meczów decyduje o całości. Średni sezon, TYLKO BL i PN!
Trenuj chłopie i nie znikaj!

03.06.2026 14:01

1

"Pełne zaufanie" - to jest ten tekst!
:)

03.06.2026 13:58

1

Ha ha ha!
Dobre, w punkt!

03.06.2026 13:54

1

Brawo! Nikt nam nawet nie próbował przeszkodzić!

03.06.2026 10:57

Pierwszy raz w życiu będę kibicował Anglii!
Harry do boju!!!

03.06.2026 10:55

@admin
Tak jak Min-jae.

02.06.2026 21:12

Raz na 10 lat...

01.06.2026 22:35

1

Oby nie chodził w tym różowym wdzianku!

01.06.2026 21:24

Anka zapewne wniebowzięta!!!
:)
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1253926/media-jest-oficjalna-oferta-ten-klub-chce-lewandowskiego

01.06.2026 21:22

1

A gdzie Upa, Tah i najlepszy bramkarz globu?

31.05.2026 22:38

Nie sądzę. Ofensywa to nie wszystko.

31.05.2026 22:34

1

Patrzę i nie wierzę. ale Niemcy mocne!

31.05.2026 22:32

A co to zmieni? Każdy wie jak to się odbywa w przypadku farsy, a dla city lub Bayernu te 10 mln to grosze.

31.05.2026 22:31

1

KHR nieprzypadkowo pije do sędziowania!!!
Piłka to mega dz....

31.05.2026 21:57

Na pewno. Ale wtedy będzie w innej drużynie!

31.05.2026 21:20

Nie sądzę. Obym się mylił. ale będzie widoczne zmęczenie materiału i brak chęci dania z siebie 120% tak jak to było widoczne w tym sezonie. To naprawdę mega trudne, żeby cały zespół chciał dążyć do celu na tych samych warunkach i pod tą sama presją jak w tym roku!!!
Chociaż 2013 pokazał, że potrafimy się odegrać!

31.05.2026 19:54

W sumie za to masz płacone!

31.05.2026 18:59

1

@FCB4ever2014
Sorki, ale źle dodałem posta; to nie miał być komentarz Twojej wypowiedzi tylko osobna wypowiedź!
Dla mnie też Harry nr 1, Olise tylko nr 2!

31.05.2026 16:02

1

I gratulacje należą się bezsprzecznie Joao Pinheiro!!!

31.05.2026 15:59

Przegraliśmy z PSG to jaki najlepszy? Bo statystyki?

31.05.2026 15:52

Ha ha ha, zmiany w VAR!
A wideoweryfikacja dla trenerów?
🤣

31.05.2026 12:03

Super zawodnik, nie ma lepszego!!!

30.05.2026 23:01

@FCB4ever2014
2014 i wszystko jasne!

30.05.2026 22:54

@FCB4ever2014
Kupimy kogo tylko chcesz. Stać nas!!!
Podaj nazwiska???

30.05.2026 22:52

@FCB4ever2014
Już widzę jak uciekają z PSG. Bo wygrali 2 razy LM. Piecze?

30.05.2026 22:50

@Comentateiro
Widziałem. Wolę świątynię Dżeser-Dżeseru!

30.05.2026 22:49

1

@FCB4ever2014
Bzdury.

30.05.2026 22:47

Bzdury.

30.05.2026 22:46

@admin
Rób swoje.
👏

30.05.2026 22:34

@Globin93
Mam nagrany ten mecz, oglądem z 10 razy. W 2 połowie jechaliśmy na farcie. Przypadek sprawił. że nie przegraliśmy. W półfinale,mimo, że sędzia był jebnięty, to jednak daliśmy d... szczególnie w drugim meczu

30.05.2026 22:32

Francuscy kibice wyszli na ulice. Prawdopodobnie spalą dzisiaj Notre Dame po raz kolejny. JTZZ?

30.05.2026 22:28