Dobrze wygląda w Barcelonie, ale zapewne nie jest tani w utrzymaniu!
14.06.2026 09:31
Maroko zagrało super mecz i to tym bardziej fajnie wygląda, że Brazylia też dobrze się prezentowała.
Dzisiaj Niemcy minimum 5 bramek!
14.06.2026 09:30
Ale ma ruchy!!!
14.06.2026 00:27
1
Maroko!!!
13.06.2026 19:53
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1256038/mundial-milionerow-zawrotny-majatek-ronaldo
Harry Kane 5, nigdy bym nie pomyślał.
13.06.2026 16:25
2
@Piter1985
Większość tutaj na stronie nie wie o czym piszesz, a ja ten mecz i mecz szajse oglądałem na SAT 1 (chyba) w tv osiedlowej na żywo po germańsku!
13.06.2026 02:38
Kurna chłopie, to był gość!
Zapomniałem, że istnieje!!!
12.06.2026 22:26
Drogie bilety podobno.
12.06.2026 22:25
Oglądam ten mecz i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy to przesyt futbolem czy po prostu te mecze to... kopanina.
Tęsknię za takimi mistrzostwami jak Espania 82, Mexico 1986 i nawet Italia 90!!!
Finał w 1986 to było coś!!!
12.06.2026 22:06
Módlmy się...
12.06.2026 19:48
Ale że z kim?
12.06.2026 19:46
2
Spojrzałem na Transfermarkt i koleś ma niezłe staty. Wiem, to liga holenderska, ale otoczenie może tez go wynieść w górę... albo w dół.
11.06.2026 21:31
My Bayern sprzedamy piłkarza w kłopotach i do tego zdrowotnych!!!
Ta już!
11.06.2026 21:29
Dead Wish:
Zwycięzca turnieju: Francja / Anglia / Niemcy
Czarny koń : ?
Rozczarowanie: Hiszpania
Król strzelców: Kane
Król asyst : Olise
MVP turnieju : Kane
11.06.2026 21:03
Ta na pewno. Kocham jak gra Luis ale bądźmy realistami. Jest tyle francuskich magików na świecie...
11.06.2026 20:00
I to może być nasz problem. Co jeżeli Olise uwierzy, że z PSG będzie miał szansę wygrać LM?
11.06.2026 14:43
To jak Davies wyru..ł Bayern z nowym kontraktem to MŚ!!!
Przecież już wtedy się leczył???
11.06.2026 13:39
Ludzie pukali się w głowę jak za leniwego Neymara dali 222 mln. Porównując Neymara do Olise to... nie ma porównania.
Kasa i wszystko jest możliwe.
11.06.2026 13:36
I całe szczęście. Tacy piłkarze to wrzód!!!
11.06.2026 13:34
1
TAKI JEST PO PROSTU BAYERN!
11.06.2026 13:33
1
Aż nie chcę myśleć co może stać się z naszym Bayernem kiedy (kiedyś na pewno) zabraknie Uligo i KHR!
:(
11.06.2026 13:32
O ile w jakimkolwiek meczu grupowym wystąpi...
11.06.2026 13:29
1
Dawać go, tu nie ma się co zastanawiać. Niemcy dobrze zagrają na MŚ, cena pójdzie w górę.
Grał chyba w podstawie z USA?
11.06.2026 13:28
2
Tobie nikt nie dogodzi. Bayern, jak każdy inny klub z topu wydający miliony, musi czasem zaryzykować, a przede wszystkim musi przepłacić. Inne kluby, jak Bayern do nich podbija o zawodnika to czują piniądz!
11.06.2026 13:26
@FCB4ever2014
Przecież chciałeś żeby wzmocnić obronę?
Mamy trochę pecha z transferami obrońców, jak nie wiecznie kontuzjowany Ito, to niepewny Kim (a taki był super we Włoszech).
11.06.2026 13:21
2
"Nawet jeśli gra na 70 procent swoich możliwości, to i tak jest lepszy niż wielu innych piłkarzy na świecie."
Bzdety i tyle. Nic nam nie dał ze swoją "formą" w meczach LM.
10.06.2026 22:43
France
10.06.2026 22:40
Kto go teraz kupi?
10.06.2026 21:58
1
@dudikov
Wypadek przy pracy... sędziego!
:(
08.06.2026 23:56
3
Olise 3 gole - to będzie nasz sezon w LM!!!
08.06.2026 23:04
2
Bardzo proszę redakcję żeby nie wstawiała takich newsów!
To nie jest k.... zabawne!
08.06.2026 22:10
1
@lokosFCB
Mam Uliego!
On wie jak ich zgasić!!!
08.06.2026 19:41
@Reeken89
Ha ha ha - dokładnie.
08.06.2026 18:34
Taki zawodnik...
:)
08.06.2026 17:27
1
Czytam na stronie, że ten drugi fantastyczny hiszpański klub zwany dźwignią, chce Harrego za 90 mln. To zaszczyt, że takie kluby jak sreal i Barcelonka chcieliby kogoś wyciągnąć z Bayernu.
Bu ha ha ha!
08.06.2026 17:25
Kończmy tę sagę, kilka kolejnych przed nami!
08.06.2026 17:16
Są takie kluby, którym się wydaje, że mogą mieć wszystkich graczy świata. Niedoczekanie!
08.06.2026 17:15
Standard!
Harry is the BEST!
08.06.2026 17:12
@Michello
Ha ha ha, dokładnie!
Nie mogę nic napisać, bo mam w tej chwili dwa ostrzeżenia, ale to może być kabaret. To może być kolejny sposób na odwrócenie losów przegranego meczu. Jest taki jeden w srealu...
08.06.2026 17:04
1
Ho ho ho, następni odkorowani?!
08.06.2026 17:02
Prawdziwy pech. Oby to nie było nic poważnego.
07.06.2026 23:35
2
@FCB4ever2014
W obronie powiadasz? Myślę, że raczej w pomocy; brak prawdziwego defensywnego pomocnika, takiego przecinaka z prawdziwego zdarzenia. A jeżeli mówimy o PSG to w pierwszym meczu mieli dzień konia i wpadło im wszystko!
07.06.2026 23:22
1
Jeżeli chcemy kiedykolwiek zbudować silny zespół i zdobyć Puchar LM to takie oferty, o ile są prawdziwe, powinny lądować w koszu.
My zawsze trzymamy się z zawodnikami w potrzebie!!! Jak rodzina!!!
06.06.2026 19:57
Szkoda, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co on czuje nie jadąc na MŚ. Wierzę, że wróci silniejszy!
Zdrowia i siły!!!
06.06.2026 19:56
30 mln za najlepszego, swego czasu, obrońcę we Włoszech? Zna realia, już się tam sprawdził. 30 mln. to promocja jest...
06.06.2026 12:55
Kolejna kontuzja Karla w tym sezonie, kolejna przed ważnymi spotkaniami. Obym nie był złym prorokiem, ale żeby się nie okazało, że to jakiś szklany chłopak?
06.06.2026 12:34
Nic mnie nie zdziwi, nawet jego odejście.
Money makes the world go round... niestety!
05.06.2026 22:48
Szkoda. Żal mi chłopaka!
05.06.2026 22:43
Środek obrony nie był problemem... szczególnie w meczu n 2 ze srealem i nr 1 z PSG.
:)
05.06.2026 15:22
Zajebiaszczy klub ten sreal!
:)
05.06.2026 15:15
Jak gra Bayern to dla każdego klubu z BL to jak derby!
04.06.2026 20:37
Nie wygrał LM, czyli nie wygrał jeszcze NIC!!! BL wygrał m.in. Mr TT, Nico Kovac. Więc, jak się okazuje, niewiele trzeba. Oczywiście stylu i rekordów mu nie zabieram, tylko... co po nich jak nie ma PUCHARU?
04.06.2026 20:18
Oby to nie był Min-jae 2.0! Najlepszy defensor włoskiej ligi, który nie ogarnia mega oszałamiającej super szybkiej BL...
04.06.2026 20:17
Wyjazd na MŚ jak dla mnie na wyrost. Może odpali, a może nie. Miał jakieś liczby w tym sezonie, ale czy o czymś zadecydował?
04.06.2026 20:15
W sumie to go nie zajeżdża bo Karl jakiejś mega różnicy nie robi.
04.06.2026 20:14
Jak zapierd...i ze dwa babole na MŚ to nie będzie ochów i achów. I żeby nie było, no ofens tylko to co widziałem ze srealem i ze srealem.
04.06.2026 20:01
A co TO jest?
04.06.2026 19:51
3
Brawo Maja Chwalińska!!!
Kocham tenis a la Martina Hingis!!!
04.06.2026 19:50
Matko Boska, tylko nie on!
04.06.2026 10:14
1
Matko Boska tylko nie on!!!
04.06.2026 10:13
Who the f is he?
03.06.2026 19:05
Grać z z jakimś messim na kolanku? Dziecinada.
Rozumiem, grać w piłkę w koszulce Janckera...
03.06.2026 17:32
Dobre...
03.06.2026 17:24
Taki zajebiaszczy sezon, takie wyniki, a w ogólnym rozrachunku 20 mln euro dla Bayernu?
Brawo dla 50+1.
03.06.2026 17:23
2
Wiem jakie zadania ma Max Eberl jako dyrektor sportowy w Bayernie więc:
1) albo się nadaje
2) albo się nie nadaje.
Po co ta szopka; jeżeli im nie pasuje to niech mu dadzą szpica i szukają kolejnego kto będzie jadł im z ręki. Był już raz taki Hasan i nawet jego posunęli!
03.06.2026 15:08
Harry, Olise, Diaz, NIEMCY - komu kibicować?
Ja kibicuję każdemu z Bayernu! Niech wygra lepszy.
Czy João Pinheiro będzie na MŚ?
03.06.2026 14:05
I ma rację. Mecz towarzyski o pietruchę? A potem zniknie z WKS?
03.06.2026 14:03
Niestety, ale dla mnie ten jeden jedyny najważniejszy z najważniejszych meczów decyduje o całości. Średni sezon, TYLKO BL i PN!
Trenuj chłopie i nie znikaj!
03.06.2026 14:01
1
"Pełne zaufanie" - to jest ten tekst!
:)
03.06.2026 13:58
1
Ha ha ha!
Dobre, w punkt!
03.06.2026 13:54
1
Brawo! Nikt nam nawet nie próbował przeszkodzić!
03.06.2026 10:57
Pierwszy raz w życiu będę kibicował Anglii!
Harry do boju!!!
03.06.2026 10:55
@admin
Tak jak Min-jae.
02.06.2026 21:12
Raz na 10 lat...
01.06.2026 22:35
1
Oby nie chodził w tym różowym wdzianku!
01.06.2026 21:24
Anka zapewne wniebowzięta!!!
:)
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1253926/media-jest-oficjalna-oferta-ten-klub-chce-lewandowskiego
01.06.2026 21:22
1
A gdzie Upa, Tah i najlepszy bramkarz globu?
31.05.2026 22:38
Nie sądzę. Ofensywa to nie wszystko.
31.05.2026 22:34
1
Patrzę i nie wierzę. ale Niemcy mocne!
31.05.2026 22:32
A co to zmieni? Każdy wie jak to się odbywa w przypadku farsy, a dla city lub Bayernu te 10 mln to grosze.
31.05.2026 22:31
1
KHR nieprzypadkowo pije do sędziowania!!!
Piłka to mega dz....
31.05.2026 21:57
Na pewno. Ale wtedy będzie w innej drużynie!
31.05.2026 21:20
Nie sądzę. Obym się mylił. ale będzie widoczne zmęczenie materiału i brak chęci dania z siebie 120% tak jak to było widoczne w tym sezonie. To naprawdę mega trudne, żeby cały zespół chciał dążyć do celu na tych samych warunkach i pod tą sama presją jak w tym roku!!!
Chociaż 2013 pokazał, że potrafimy się odegrać!
31.05.2026 19:54
W sumie za to masz płacone!
31.05.2026 18:59
1
@FCB4ever2014
Sorki, ale źle dodałem posta; to nie miał być komentarz Twojej wypowiedzi tylko osobna wypowiedź!
Dla mnie też Harry nr 1, Olise tylko nr 2!
31.05.2026 16:02
1
I gratulacje należą się bezsprzecznie Joao Pinheiro!!!
31.05.2026 15:59
Przegraliśmy z PSG to jaki najlepszy? Bo statystyki?
31.05.2026 15:52
Ha ha ha, zmiany w VAR!
A wideoweryfikacja dla trenerów?
🤣
31.05.2026 12:03
Super zawodnik, nie ma lepszego!!!
30.05.2026 23:01
@FCB4ever2014
2014 i wszystko jasne!
30.05.2026 22:54
@FCB4ever2014
Kupimy kogo tylko chcesz. Stać nas!!!
Podaj nazwiska???
30.05.2026 22:52
@FCB4ever2014
Już widzę jak uciekają z PSG. Bo wygrali 2 razy LM. Piecze?
@Globin93
Mam nagrany ten mecz, oglądem z 10 razy. W 2 połowie jechaliśmy na farcie. Przypadek sprawił. że nie przegraliśmy. W półfinale,mimo, że sędzia był jebnięty, to jednak daliśmy d... szczególnie w drugim meczu
30.05.2026 22:32
Francuscy kibice wyszli na ulice. Prawdopodobnie spalą dzisiaj Notre Dame po raz kolejny. JTZZ?
Dobrze wygląda w Barcelonie, ale zapewne nie jest tani w utrzymaniu!
14.06.2026 09:31
Maroko zagrało super mecz i to tym bardziej fajnie wygląda, że Brazylia też dobrze się prezentowała.
Dzisiaj Niemcy minimum 5 bramek!
14.06.2026 09:30
Ale ma ruchy!!!
14.06.2026 00:27
Maroko!!!
13.06.2026 19:53
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1256038/mundial-milionerow-zawrotny-majatek-ronaldo
Harry Kane 5, nigdy bym nie pomyślał.
13.06.2026 16:25
@Piter1985
Większość tutaj na stronie nie wie o czym piszesz, a ja ten mecz i mecz szajse oglądałem na SAT 1 (chyba) w tv osiedlowej na żywo po germańsku!
13.06.2026 02:38
Kurna chłopie, to był gość!
Zapomniałem, że istnieje!!!
12.06.2026 22:26
Drogie bilety podobno.
12.06.2026 22:25
Oglądam ten mecz i mam mieszane uczucia. Nie wiem czy to przesyt futbolem czy po prostu te mecze to... kopanina.
Tęsknię za takimi mistrzostwami jak Espania 82, Mexico 1986 i nawet Italia 90!!!
Finał w 1986 to było coś!!!
12.06.2026 22:06
Módlmy się...
12.06.2026 19:48
Ale że z kim?
12.06.2026 19:46
Spojrzałem na Transfermarkt i koleś ma niezłe staty. Wiem, to liga holenderska, ale otoczenie może tez go wynieść w górę... albo w dół.
11.06.2026 21:31
My Bayern sprzedamy piłkarza w kłopotach i do tego zdrowotnych!!!
Ta już!
11.06.2026 21:29
Dead Wish:
Zwycięzca turnieju: Francja / Anglia / Niemcy
Czarny koń : ?
Rozczarowanie: Hiszpania
Król strzelców: Kane
Król asyst : Olise
MVP turnieju : Kane
11.06.2026 21:03
Ta na pewno. Kocham jak gra Luis ale bądźmy realistami. Jest tyle francuskich magików na świecie...
11.06.2026 20:00
I to może być nasz problem. Co jeżeli Olise uwierzy, że z PSG będzie miał szansę wygrać LM?
11.06.2026 14:43
To jak Davies wyru..ł Bayern z nowym kontraktem to MŚ!!!
Przecież już wtedy się leczył???
11.06.2026 13:39
Ludzie pukali się w głowę jak za leniwego Neymara dali 222 mln. Porównując Neymara do Olise to... nie ma porównania.
Kasa i wszystko jest możliwe.
11.06.2026 13:36
I całe szczęście. Tacy piłkarze to wrzód!!!
11.06.2026 13:34
TAKI JEST PO PROSTU BAYERN!
11.06.2026 13:33
Aż nie chcę myśleć co może stać się z naszym Bayernem kiedy (kiedyś na pewno) zabraknie Uligo i KHR!
:(
11.06.2026 13:32
O ile w jakimkolwiek meczu grupowym wystąpi...
11.06.2026 13:29
Dawać go, tu nie ma się co zastanawiać. Niemcy dobrze zagrają na MŚ, cena pójdzie w górę.
Grał chyba w podstawie z USA?
11.06.2026 13:28
Tobie nikt nie dogodzi. Bayern, jak każdy inny klub z topu wydający miliony, musi czasem zaryzykować, a przede wszystkim musi przepłacić. Inne kluby, jak Bayern do nich podbija o zawodnika to czują piniądz!
11.06.2026 13:26
@FCB4ever2014
Przecież chciałeś żeby wzmocnić obronę?
Mamy trochę pecha z transferami obrońców, jak nie wiecznie kontuzjowany Ito, to niepewny Kim (a taki był super we Włoszech).
11.06.2026 13:21
"Nawet jeśli gra na 70 procent swoich możliwości, to i tak jest lepszy niż wielu innych piłkarzy na świecie."
Bzdety i tyle. Nic nam nie dał ze swoją "formą" w meczach LM.
10.06.2026 22:43
France
10.06.2026 22:40
Kto go teraz kupi?
10.06.2026 21:58
@dudikov
Wypadek przy pracy... sędziego!
:(
08.06.2026 23:56
Olise 3 gole - to będzie nasz sezon w LM!!!
08.06.2026 23:04
Bardzo proszę redakcję żeby nie wstawiała takich newsów!
To nie jest k.... zabawne!
08.06.2026 22:10
@lokosFCB
Mam Uliego!
On wie jak ich zgasić!!!
08.06.2026 19:41
@Reeken89
Ha ha ha - dokładnie.
08.06.2026 18:34
Taki zawodnik...
:)
08.06.2026 17:27
Czytam na stronie, że ten drugi fantastyczny hiszpański klub zwany dźwignią, chce Harrego za 90 mln. To zaszczyt, że takie kluby jak sreal i Barcelonka chcieliby kogoś wyciągnąć z Bayernu.
Bu ha ha ha!
08.06.2026 17:25
Kończmy tę sagę, kilka kolejnych przed nami!
08.06.2026 17:16
Są takie kluby, którym się wydaje, że mogą mieć wszystkich graczy świata. Niedoczekanie!
08.06.2026 17:15
Standard!
Harry is the BEST!
08.06.2026 17:12
@Michello
Ha ha ha, dokładnie!
Nie mogę nic napisać, bo mam w tej chwili dwa ostrzeżenia, ale to może być kabaret. To może być kolejny sposób na odwrócenie losów przegranego meczu. Jest taki jeden w srealu...
08.06.2026 17:04
Ho ho ho, następni odkorowani?!
08.06.2026 17:02
Prawdziwy pech. Oby to nie było nic poważnego.
07.06.2026 23:35
@FCB4ever2014
W obronie powiadasz? Myślę, że raczej w pomocy; brak prawdziwego defensywnego pomocnika, takiego przecinaka z prawdziwego zdarzenia. A jeżeli mówimy o PSG to w pierwszym meczu mieli dzień konia i wpadło im wszystko!
07.06.2026 23:22
Jeżeli chcemy kiedykolwiek zbudować silny zespół i zdobyć Puchar LM to takie oferty, o ile są prawdziwe, powinny lądować w koszu.
07.06.2026 22:51
https://angielskieespresso.pl/post/189301/2026/06/06/rio-ngumoha-chce-transferu-do-bayernu-monachium/
07.06.2026 14:38
My zawsze trzymamy się z zawodnikami w potrzebie!!! Jak rodzina!!!
06.06.2026 19:57
Szkoda, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co on czuje nie jadąc na MŚ. Wierzę, że wróci silniejszy!
Zdrowia i siły!!!
06.06.2026 19:56
30 mln za najlepszego, swego czasu, obrońcę we Włoszech? Zna realia, już się tam sprawdził. 30 mln. to promocja jest...
06.06.2026 12:55
Kolejna kontuzja Karla w tym sezonie, kolejna przed ważnymi spotkaniami. Obym nie był złym prorokiem, ale żeby się nie okazało, że to jakiś szklany chłopak?
06.06.2026 12:34
Nic mnie nie zdziwi, nawet jego odejście.
Money makes the world go round... niestety!
05.06.2026 22:48
Szkoda. Żal mi chłopaka!
05.06.2026 22:43
Środek obrony nie był problemem... szczególnie w meczu n 2 ze srealem i nr 1 z PSG.
:)
05.06.2026 15:22
Zajebiaszczy klub ten sreal!
:)
05.06.2026 15:15
Jak gra Bayern to dla każdego klubu z BL to jak derby!
04.06.2026 20:37
Nie wygrał LM, czyli nie wygrał jeszcze NIC!!! BL wygrał m.in. Mr TT, Nico Kovac. Więc, jak się okazuje, niewiele trzeba. Oczywiście stylu i rekordów mu nie zabieram, tylko... co po nich jak nie ma PUCHARU?
04.06.2026 20:18
Oby to nie był Min-jae 2.0! Najlepszy defensor włoskiej ligi, który nie ogarnia mega oszałamiającej super szybkiej BL...
04.06.2026 20:17
Wyjazd na MŚ jak dla mnie na wyrost. Może odpali, a może nie. Miał jakieś liczby w tym sezonie, ale czy o czymś zadecydował?
04.06.2026 20:15
W sumie to go nie zajeżdża bo Karl jakiejś mega różnicy nie robi.
04.06.2026 20:14
Jak zapierd...i ze dwa babole na MŚ to nie będzie ochów i achów. I żeby nie było, no ofens tylko to co widziałem ze srealem i ze srealem.
04.06.2026 20:01
A co TO jest?
04.06.2026 19:51
Brawo Maja Chwalińska!!!
Kocham tenis a la Martina Hingis!!!
04.06.2026 19:50
Matko Boska, tylko nie on!
04.06.2026 10:14
Matko Boska tylko nie on!!!
04.06.2026 10:13
Who the f is he?
03.06.2026 19:05
Grać z z jakimś messim na kolanku? Dziecinada.
Rozumiem, grać w piłkę w koszulce Janckera...
03.06.2026 17:32
Dobre...
03.06.2026 17:24
Taki zajebiaszczy sezon, takie wyniki, a w ogólnym rozrachunku 20 mln euro dla Bayernu?
Brawo dla 50+1.
03.06.2026 17:23
Wiem jakie zadania ma Max Eberl jako dyrektor sportowy w Bayernie więc:
1) albo się nadaje
2) albo się nie nadaje.
Po co ta szopka; jeżeli im nie pasuje to niech mu dadzą szpica i szukają kolejnego kto będzie jadł im z ręki. Był już raz taki Hasan i nawet jego posunęli!
03.06.2026 15:08
Harry, Olise, Diaz, NIEMCY - komu kibicować?
Ja kibicuję każdemu z Bayernu! Niech wygra lepszy.
Czy João Pinheiro będzie na MŚ?
03.06.2026 14:05
I ma rację. Mecz towarzyski o pietruchę? A potem zniknie z WKS?
03.06.2026 14:03
Niestety, ale dla mnie ten jeden jedyny najważniejszy z najważniejszych meczów decyduje o całości. Średni sezon, TYLKO BL i PN!
Trenuj chłopie i nie znikaj!
03.06.2026 14:01
"Pełne zaufanie" - to jest ten tekst!
:)
03.06.2026 13:58
Ha ha ha!
Dobre, w punkt!
03.06.2026 13:54
Brawo! Nikt nam nawet nie próbował przeszkodzić!
03.06.2026 10:57
Pierwszy raz w życiu będę kibicował Anglii!
Harry do boju!!!
03.06.2026 10:55
@admin
Tak jak Min-jae.
02.06.2026 21:12
Raz na 10 lat...
01.06.2026 22:35
Oby nie chodził w tym różowym wdzianku!
01.06.2026 21:24
Anka zapewne wniebowzięta!!!
:)
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1253926/media-jest-oficjalna-oferta-ten-klub-chce-lewandowskiego
01.06.2026 21:22
A gdzie Upa, Tah i najlepszy bramkarz globu?
31.05.2026 22:38
Nie sądzę. Ofensywa to nie wszystko.
31.05.2026 22:34
Patrzę i nie wierzę. ale Niemcy mocne!
31.05.2026 22:32
A co to zmieni? Każdy wie jak to się odbywa w przypadku farsy, a dla city lub Bayernu te 10 mln to grosze.
31.05.2026 22:31
KHR nieprzypadkowo pije do sędziowania!!!
Piłka to mega dz....
31.05.2026 21:57
Na pewno. Ale wtedy będzie w innej drużynie!
31.05.2026 21:20
Nie sądzę. Obym się mylił. ale będzie widoczne zmęczenie materiału i brak chęci dania z siebie 120% tak jak to było widoczne w tym sezonie. To naprawdę mega trudne, żeby cały zespół chciał dążyć do celu na tych samych warunkach i pod tą sama presją jak w tym roku!!!
Chociaż 2013 pokazał, że potrafimy się odegrać!
31.05.2026 19:54
W sumie za to masz płacone!
31.05.2026 18:59
@FCB4ever2014
Sorki, ale źle dodałem posta; to nie miał być komentarz Twojej wypowiedzi tylko osobna wypowiedź!
Dla mnie też Harry nr 1, Olise tylko nr 2!
31.05.2026 16:02
I gratulacje należą się bezsprzecznie Joao Pinheiro!!!
31.05.2026 15:59
Przegraliśmy z PSG to jaki najlepszy? Bo statystyki?
31.05.2026 15:52
Ha ha ha, zmiany w VAR!
A wideoweryfikacja dla trenerów?
🤣
31.05.2026 12:03
Super zawodnik, nie ma lepszego!!!
30.05.2026 23:01
@FCB4ever2014
2014 i wszystko jasne!
30.05.2026 22:54
@FCB4ever2014
Kupimy kogo tylko chcesz. Stać nas!!!
Podaj nazwiska???
30.05.2026 22:52
@FCB4ever2014
Już widzę jak uciekają z PSG. Bo wygrali 2 razy LM. Piecze?
30.05.2026 22:50
@Comentateiro
Widziałem. Wolę świątynię Dżeser-Dżeseru!
30.05.2026 22:49
@FCB4ever2014
Bzdury.
30.05.2026 22:47
Bzdury.
30.05.2026 22:46
@admin
Rób swoje.
👏
30.05.2026 22:34
@Globin93
Mam nagrany ten mecz, oglądem z 10 razy. W 2 połowie jechaliśmy na farcie. Przypadek sprawił. że nie przegraliśmy. W półfinale,mimo, że sędzia był jebnięty, to jednak daliśmy d... szczególnie w drugim meczu
30.05.2026 22:32
Francuscy kibice wyszli na ulice. Prawdopodobnie spalą dzisiaj Notre Dame po raz kolejny. JTZZ?
30.05.2026 22:28