Nikt topowy go nie kupi, jest wielu młodszych i bardziej perosektywicznych graczy. Psg to maksymalny poziom dla niego bo to klub który wydaje bezmyślnie pieniądze
Edytowano : 2018-05-21 15:41:07
Chociaż nie ukrywam, że bym się nie obraził gdybyśmy zainkasowali za niego porządne pieniądze, jednak z powodów prestiżowych Bayern powinien pozbyć się go najwcześniej za rok i to na własnych warunkach
21.05.2018 15:39
Może większość mnie skrytykuje ale uważam, że nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Robery w formie + coman to gwarancja sukcesu. naprawfę uważacie, źe potrzebujemy transferów do osiągnięcia sukcesu? Tego nie da się kupić, nie ma gwarancji, że inni piłkarze ten półfinał by wygrali, zresztą co zmieniać skoro byliśmy w tym półfinałowym dwumeczu lepszym zespołem? Zabrakło szczęścia zarówno na boisku jak w kwestii omijania kontuzji
19.05.2018 14:05
Hejt nie ma sensu, dziwi mnie tez że przewodniczą mu osoby które 2 miesiące temu stawiały kuriozalne tezy, że to lider zespołu i piłkarz pokroju Messiego i Ronaldo. Prawda jest taka, że Lewandowski w ważnych meczach (poza kilkoma wyjątkami) zawodził, mimo ilości bramek nie odcisnął piętna na zespole i ma Maks szanse stać się legendą, do klasy światowej w każdym ważnym meczu mu sporo brakuje. Co nie zmienia faktu, że to kawał solidnego gracza i nie można mu tego odmówić.
Edytowano : 2018-05-17 03:22:47
Niestety wiele osób w Polsce traktuje to jak atak, mimo że to racjonalna analiza, zwyczajnie brakuje mu tej iskry Bożej, która najwiekszych wynosi na karty piłkarskiej historii
17.05.2018 03:21
Dziwi brak Wagnera ale ciężko dyskutować z Jogim, on wie najlepiej i raczej się mie myli. Sandro szkoda bo swoją role spełnia świetnie
16.05.2018 00:40
Jeśli wyjdzie w podstawowym składzie w sobotę to będzie demoralizujące dla innych zawodników
11.05.2018 09:46
Lewandowski jest solidnym graczem, owszem może grać w bayernie ale moe przy takim nastawieniu i braku pokory. Nikt mu nie odmawia klasy, media robią z niego nadczłowieka, a prawda jest taka, ze to rzemieślnik nie artysta.
Edytowano : 2018-05-09 20:36:03
@LukasFan też tak myśle, że to główny powód. Żaden topowy klub nie wyłoży pieniędzy za nawet dobrego ale mającego swój wiek piłkarza. To nie Ronaldo czy Messi czy nawet Ibra. Nikt nie jest głupi i nie zapłaci 70-80 milionów, szczególnie ze to niepewna inwestycja
09.05.2018 20:34
To solidny napastnik co zawsze podkreślam, chodzi tylko o odczarowanie mitu. Polacy lubią je tworzyć ale rzadko mają one cokolwiek wspólnego z prawdą. Tak jak polska byla Chrystusem narodów, tak Polacy myślą, że mają piłkarskiego mesjasza. W tych dwóch przypadkach się mylą. Niezdrowe jest wynoszenie jednego nawet dobrego piłkarza nad resztę zespołu, w przypadku pana z nr 9 ma to miejsce, sugeruje się że jest lepszy od swoich kolegów- legend, takie zakłamywanie faktów jest szkodliwe. To też wpływa na to, że Lewandowskiemu zwyczajnie odbija, wielokrotnie wywyższał się i pozwalał sobie na ocenianie swoich kolegów, niestety żeby mieć do tego prawo za słowami musza iść czyny, w tym przypadku tego nie ma. Przez to wszystko słyszymy, że polski napastnik jest większy przypomnijmy- od jednego z najlepszych klubów na świecie. Nas kibiców Bayernu, nie Lewandowskiego to zwyczajnie boli. Nikt nie jest większy od Bayernu ani Beckenbauer, ani Khan ani Neuer ani Robery, tym bardziej większy nie jest Lewandowski. Kiedy polskie media krytykują Bayern to jest ok? A kiedy my skrytykujemy dołującego od wielu miesięcy napastnika to naruszamy sacrum? Trochę obiektywizmu.
Edytowano : 2018-05-09 20:27:49
Takiej samej krytyce poddawałem Ballacka i jak się okazało nie bez powodu, a był to piłkarz reprezentacji której kibicuje.
09.05.2018 20:25
Akurat w ważnych meczach reprezentacji też zawodził, przeciwko silnym rywalom nie istniał, co pokazało ostatnie euro gdzie był jednym z najsłabszych w składzie.
Edytowano : 2018-05-09 15:26:15
Polska wbrew ogólnemu entuzjazmowi nie zagrała tam dobrego turnieju, wszystko było na styk
09.05.2018 15:25
Nie rozumiem tej dyskusji, przez większość czasu na naszej stronie krytykowany był głównie Thomas i Franck, ja od 2 lat z okładem twierdze, że to Lewandowski (mimo nabitych statystyk ze słabszymi rywalami) zawodził w ataku najbardziej, nie Thomas czy nasi weterani. Za takie wypowiedzi spadał na mnie hejt. Teraz wiele osób mówi to samo co ja. Różnica jest tylko taka, że nie od meczu z realem pan z nr 9 jest bez formy, on moim zdaniem od przyjścia z BVB stał się gorszym piłkarzem, stracił zwrotność, stał się drętwy (może to kwestia siłowni?). Bardziej skupia sie na nieudolnym stymulowaniu i dyskusjach z sędziami niż na grze. To, że strzela wynika z faktu, że gra z najmocniejszym składem Bayernu w historii, inni napastnicy nie mieli tego komfortu, a tez osiągali imponujące wyniki. Dodatkowo jest to piłkarz bez charyzmy, osobowości, nudny jak flaki z olejem i antypatyczny w obejściu, nie kocha naszego klubu i nie docenia zaszczytu jaki go spotkał, kiedy Bayern go zaprosił w swoje szeregi. Dlatego niech wreszcie przysłuży się temu klubowi i odejdzie za dobre pieniądze. Chociaż szczerze wątpię, żeby Real utopił tak pieniądze, bardziej liczę na Anglię albo Psg, Real w przeciwieństwie do nich jest racjonalny i nie przepłaci za prawdopodobnie jednego z najbardziej przereklamowanych piłkarzy, z rzemieślnika nie zrobi się artysty, no chyba, że w polskiej prasie ale potem boisko brutalnie to weryfikuje. Bayern i my kibice na tym skorzystamy. Z Lewandowskim odejdzie rzesza sezonowców, którzy źle wpłynęli na odbiór naszej społeczności w Polsce.
09.05.2018 03:18
Bosteng to serce zespołu, o ile odejść może Thiago, Lewandowski, to bez Boa będzie nam ciężko, nawet patrząc przez pryzmat jego osobowości
08.05.2018 13:45
Ciekawa koncepcja, popieram o ile sprzedamy pana z nr 9 za nieadekwatne do jego realnej wartości 80-90 mln. Wtedy Werner i Dybała byliby realnym wzmocnieniem
Edytowano : 2018-05-08 12:41:09
*Dybala oczywiście
08.05.2018 12:39
W samo sedno, dobrze, że mówi to piłkarz kolka klas większy od Lewandowskiego, może trafi to do ślepo zaostrzonych w Polaka. Dziwie się że ta krytyka pojawia się dopiero teraz.
07.05.2018 05:30
Moim zdaniem Lewandowski zrobił kilka kroków wstecz. Kosztem masy stracił zwinność i nie potrafi wygrać prostego pojedynku 1:1. Nigdy to nie był zawodnik kreatywny ale bez piłki biega często jak dziecko we mgle. Wypowiedz adekwatna do aktualnej jego formy
28.04.2018 01:10
Mecz pokazał, wbrew opiniom na tej stronie, że bez duetu Robery nasz atak nie ma szans powidzenia. Pretensje do Mullera są nieuzasadnione bo został przestawiony, na swojej pozycji gra genialnie. Kolejny raz widać, że Lewandowski nie istnieje w ważnych meczach. Rafy nie skomentuje. Smutne, że kolejny raz, będąc lepszym zespołem, przegrywamy i to z realem który gra słabo. Po sezonie konieczny jest zakup zmiennika Alaby i napastnika który eterze presję na panu z nr 9 albo wręcz go zastąpi (i nie mówię tego po tym meczu, widać że ten człowiek jest myślami gdzies indziej) Skrzydła w miarę możliwości ale bez paniki bo przychodzi Gnabry.
26.04.2018 12:35
Takie plotki, szczególnie w wiarygodnym źródle jakim jest Sport Bild nie biorą się z przypadku. Mogą być prowokowane celowo przez nowego agenta. Jeśli to prawda to z Realem powinien zagrać Wagner, przy jego wysokiej formie i znacznie większej motywacji, drużyna nie odczułaby straty.
20.04.2018 03:05
Chciałbym Real, w poprzednim dwumeczu awansowali głównie dzięki błędom sędziego. W dwumeczu jest większa szansa , że błędy mie wypaczą wyniku. Zresztą jak co roku pokazali, że wygrywają szczęśliwie, nawet kiedy podnosili puchar, nie byli najlepsi w Europie. Zresztą kto jak nie jupp może przełamać Hiszpanów?
12.04.2018 02:06
Panowie polecicie jakieś stream? Bo nie mam dzisiaj dostępu do telewizora :/
03.04.2018 21:26
Nie widzę interesu realu w ściąganiu podstarzałego napastnika, na rynku jest lepszy wybór.
12.03.2018 14:32
Myślę że Jupp chce odejść jako zwycięzca, jeśli zdobędziemy tryplet to odejdzie w chwale, nie jako Legenda ale jako żywy bóg...
09.03.2018 16:51
Media płaczą nad Lewandowskim, a przedłuża umowę znaczenie istotniejszy i bardziej rozwojowy piłkarz, to jest ważna informacja, a nie nowy agent podstarzałego napastnika
09.03.2018 16:50
ok, ok nie czepiam się, zwyczajnie teraz ciężko mi sobie wyobrazić naszą 11 bez Thomasa, który nie tylko strzela bramki ale zdobywa te kluczowe
28.02.2018 15:11
Serio są tu jeszcze ludzie którzy sadzają Thomasa na ławce?
28.02.2018 14:24
Do 2019 roku dużo czasu, nie rozumiem tego hejtu na Kloppa, do tego czasu może wydarzyć się wiele rzeczy, łącznie z tym, że Bayern nie będzie chciał zatrzymać Kolumbijczyka, nowy trener i taktyka może różnie wpłynąć na jego formę, teraz jest bardzo dobrze ale nie popadajmy w skrajności
26.02.2018 16:41
Bayern zadecyduje, na szopki sobie nie pozwoli bo skończy na trybunach
Edytowano : 2018-02-26 15:44:42
Ale to piłkarz z kategorii tych przecenianych, jeśli ktoś zapłaci absurdalną kwotę to niech odchodzi, on już lepszy nie będzie
26.02.2018 15:43
Jakoś ostatnio nie słyszę zwolenników sprzedaży Thomasa :( ciekawe gdzie zniknęli.
To co on teraz gra to poezja, on daje nadzieje na triumf w Kijowie. Cieszy też dobra dzisiaj gra Arjena
21.02.2018 00:06
@aries ja takie komentarze czytałem jeszcze w czasie dzisiejszego meczu
21.01.2018 21:24
Zapraszam hejterów Tomasa i Franck do dyskusji :P (przypominam najlepszych dzisiaj na boisku)
Edytowano : 2018-01-21 16:15:01
Zapomniałem o Boa. Po co nam ten słabiutki tercet jak Lewy zawsze w pojedynkę pokonuje rywala, a czekaj...
21.01.2018 16:14
To trudna decyzja dla piłkarza bo sporo ryzykuje ale to jedyna szansa na wejście na wyższy poziom i transfer do Bayernu. Jeśli przedłuży umowę to za rok- dwa, nie będzie go można kupić dla realne dla nas pieniądze.
16.01.2018 15:59
Żaden z najlepszych napastników w BL, w wieku Wernera nie osiągnął takiego poziomu. Wyrasta wielki piłkarz i jeśli ktokolwiek jest wart tych 80-100 mln to właśnie Timo.
16.01.2018 15:57
@Sven, święta prawda. Po tym co zrobił dla nas w reprezantacji i naszym klubie zasługuje na pożegnanie w Ojczyźnie i owacje na stojąco podczas meczu na AA
29.12.2017 17:10
Zasłużona nagroda, był kreatywny i wszechstronny, mimo błędów był pewnym punktem drużyny.
28.12.2017 12:20
Jak Lewandowski będzie w takiej formie jak ostatnio (mówię o systematycznym spadku jakości, nie tylko ekscesach w poprzednich meczach) to Sandro może być kluczowy, skoro unosi ciężar w DFB to u nas też sobie poradzi.
21.12.2017 15:20
Real jest jeszcze słabszy niż rok temu, jeśli psg wyjdzie z kryzysu to nawet wyciąganie za uszy może realowi nie pomóc
11.12.2017 12:26
2,5 roku (ewentualnie 1,5) to idealny czas, zarówno na rozwój piłkarza jak i dokonanie u nas wymiany pokoleniowej. Albo powinien przyjść do nas za darmo albo powinnismy uzyskać niską cenę w przypadku zakupu pod koniec kontraktu. Nie musimy i nie powinnismy płacić astronomicznych sum, wszystko idealnie się układa
04.12.2017 13:10
Widać, że myśli racjonalnie i chce podjąć najlepszą dla swojej kariery decyzje. Nie działa pod wpływem impulsu jak np Dembele. Mam nadzieje, że nadal będzie się rozwijał i któregoś dnia zostanie naszym piłkarzem. To napastnik z największym potencjałem w Bundeslidze. Wystarczy porównać z nim Aube i Lewandowskiego, w jakim punkcie kariery byli w jego wieku? Myśle, ze Timo ich przebije, szczególnie, ze jest zawodnikiem znacznie lepszym technicznie i w dalszej perspektywie znacznie bardziej wszechstronnym. Powili spełnia się marzenie o klasowym snajperze w DFB, oby spełnił też marzenie kibiców Bayernu o odmłodzonym i niemieckim składzie.
04.12.2017 09:17
Może to opowieść anegdotyczna ale widać co jest celem jego pracy i co ma w sercu. Przyszedł ratować nasz klub i tylko to się liczy. Prawdziwa Legenda. Zagraniczny trener nigdy nie pokocha tak zespołu. Dlatego warto kłaść nacisk na niemiecką tożsamość.
04.12.2017 09:08
Transfer Griezmana w takiej formie jest nierealny. Jedynie wola piłkarza i klubu z Madrytu mogłaby rozwiązać ten problem. Jeśli griezman chciałby przejść do Monachium i Barcelony to istnieje prawdopodobieństwo, że Hiszpanie obniżą cenę aby nie wzmacniać ligowego rywala, kolejnym koniecznym warunkiem byłaby sprzedaż lewandowskiego, tutaj pozycja raczej nie zostałaby osłabiona przy takiej roszadzie, Griezman to zawodnik bardziej wszechstronny i grający w sposób który bardziej do mnie trafia. Na skrzydło powinnismy sprowadzić Draxlera bo idealnie wpisuje się w naszą politykę
19.11.2017 13:01
Jeśli tylko nie zabraknie szczęścia to o formę Nationalelf możemy być spokojni, nadal nasi są największym faworytem
15.11.2017 12:12
Franck powinien zostać jako ważny zawodnik ale wchodzący częściej z ławki, natomiast arjen to wciąż nasz najlepszy zawodnik w polu i w tej chwili nie do zastąpienia
13.11.2017 11:51
Oby Bayern nie popełnił tego błędu i nie zakończył współpracy z Juppem po jednym sezonie, niezależnie od tego jakie będą wyniki to Jupp powinien zostać na przynajmniej kolejny rok
09.11.2017 10:34
Lewandowski nie grał źle(to jego najlepszy mecz od dawna), jednak nie był kluczowym elementem, zmarnował sporo sytuacji i niepotrzebnie bawił się piłką. Co nie zmienia faktu, ze jego występ należy ocenić pozytywnie, natomiast uznawanie go za najlepszego to przesada
07.11.2017 22:21
Byłby to idealny ruch zarządu. Tylko wtedy chętnie widziałbym Francka na ławce jako zmiennika
06.11.2017 22:38
Nie nazywałbym tego skąpstwem tylko racjonalizmem w tym szalonym świecie, wielu kibiców Manchesteru Utd wskazuje nas jako przykład drogi, którą niestety ManU utracił
03.11.2017 12:37
Mówimy o tym samym Jamesa, bo kiedy Muller wróci nie będziesz dla niego miejsca, szczególnie za napastnikiem. Na skrzydła jest zbyt wolny co pokazał w ostatnim meczu
Edytowano : 2017-10-31 13:16:58
Zagrał porządnie ale wciąż nie jest to występ stawiający go nad dotychczasowymi piłkarzami podstawowej 11
31.10.2017 13:16
Też nie widzę tej słabej formy Arjena, dla mnie jest od klilku sezonów naszym najlepszym piłkarzem ofensywnym, nawet kiedy nie strzela to dużo wnosi, ostatnio gra też całkiem dużo w defensywie
30.10.2017 13:54
Nie uważam, że Jupp zdziała niespodziewane cuda, mamy mocną kadrę i moim zdaniem to jest gwarancja sukcesów, Jupp pokłada zwyczajnie wszystko, brak najbardziej widać na pozycji napastnika, konieczny jest zmiennik piłkarza z numerem 9 bo nikt nie może grać przez 90 min w każdym meczu sezonu, w razie jego kontuzji zwyczajnie tam nie ma kto grać
25.10.2017 14:00
Czy to za czasów Juppa czy za Carlo, zawsze byliśmy i wciąż jesteśmy jednym z faworytów, mamy mocny skład, oby tylko w kluczowej fazie omijały nas kontuzje, wtedy jestem spokojny o losy sezonu. Uważam też, że Jupp powinien zostać (niezależnie od wyników) na kolejny sezon i ewentualnie potem, przekazać odbudowany i wzmocniony NIEMIECKI Bayern, swojemu następcy.
25.10.2017 11:10
Co z techniki jak jest się słabszym piłkarzem ;)?
21.10.2017 19:53
Dalej uważam że James nie jest skreślony to będzie świetny zmiennik ale Thomasem nigdy nie będzie
21.10.2017 19:48
Bo Thomas nie miał wielu naprawdę słabych meczy, obniżył wyłącznie skuteczność w strzelaniu bramek, asystował wyśmienicie i zawsze pracował gorliwie na rzecz zespołu i robił widoczną różnice
21.10.2017 19:31
Najlepiej gdyby Niemiec był kapitanem, poza Niemcami ze składu na ten zaszczyt zasługuje tylko Holender i Francuz, bo są legendami klubu. Nikt inny do tej grupy się nawet na mniejszą odległość nie zbliża i raczej nie zbliży prędko
Edytowano : 2017-10-21 19:27:37
Wierzę że James osiągnie wysoki poziom i będzie świetnym zmiennikiem Thomasa, chodzi tylko o to że Muller grał znacznie lepiej będąc bez formy niż James dzisiaj. Mówmy o faktach
21.10.2017 19:25
Czerwona była mocno wątpliwa w kontekście całego meczu i czystej gry HSV, skoro tutaj była czerwona to czemu Arjen nie dostał wcześniej żółtej?
Ps fani Jamesa, teraz macie odpowiedź dlaczego nie wychodzi i nie będzie wychodził w podstawowym składzie
21.10.2017 19:22
Co niby pokazał James? Rafinha czy nieskuteczny dzisiaj Lewandowski wnieśli znacznie więcej niż Kolumbijczyk, a polski napastnik nie miał dobrego meczu
Edytowano : 2017-10-18 22:45:06
Nawet Hummelsowi zdarzyły się straty, mimo to jego ocena jest pozytywna.
18.10.2017 22:43
To jak Thomas porusza się na połowie przeciwnika przypomina go z najlepszych lat, nie da się go upilnować, a piłka znowu go szuka. Pare ładnych zagrań i dwie setki to dość dużo jak na sosnę
Edytowano : 2017-10-18 22:42:21
Swoją drogą nie słyszałem głupszego sformułowania niż nazywanie Mullera drewniakiem
18.10.2017 22:41
Arjen, Thomas, Coman i Kimmich mogą łeb w łeb walczyć o tytuł piłkarza meczu.
Krytyków Thomasa nic nie uspokoi. Jak gra koncertowo i nie strzela to źle, jak strzeli to też im mało. Antyfanów się nie zadowoli
18.10.2017 22:35
Uwielbiam tych którzy tak "dobrze" życzą Bayernowi, że chcą pozbyć się najlepszego ofensywnego piłkarza- Robbena. Obaj są potrzebni, Arjen jako lider ofensywy, a Franck jako ultraważny rezerwowy i żywa reklama.
18.10.2017 14:28
Akurat Thiago poza dwoma świetnymi strzałami zbyt wiele nie pokazał, Vidal może spać spokojnie bo rotacja mu pomaga
16.10.2017 21:41
Też o tym piłkarzu słyszałem wyłącznie na naszej stronie, podczas jedynych spotkań Monako które oglądałem (tych z bvb) nie pokazał się na tyle żebym go zapamiętam.
16.10.2017 21:39
Josh nic dodać nic ująć
14.10.2017 19:25
Jak James może stracić wysoką formę skoro jej nie osiągnął?
13.10.2017 18:13
Przy takiej formie przedłużenie kontraktu z Arjenem powinno być jedną z pierwszych wspólnych decyzji zarządu i Juppa
Edytowano : 2017-10-11 11:08:22
Szczególnie zakładając fakt, że teraz w pełni skupi się na grze w klubie
11.10.2017 11:08
Mario jest najbardziej niedocenionym transferem ostatnich lat, do czasu swojej kontuzji i jak się okazało choroby, grał naprawdę świetnie. Pep chyba nie był zwolennikiem jego talentu. Co do Jamesa to nawet mecz z Schalke nie był jeszcze jego optymalnym, wybijał się na tle miernej ofensywy ale to tyle. Wierze w niego ale fakty są takie, ze więcej od Thomasa nie pokazywał. Obydwaj wrócą do optymalnej formy przy sensownym trenerze
10.10.2017 16:13
Nie rozumiem tego konfliktu, Jupp będzie chciał stworzyć najmocniejszy Bayern, dysponuje klasowymi piłkarzami, to sprawiedliwy trener, który doceni starania i umiejętności, których ani Thomasowi ani Jamesowi nie brakuje
09.10.2017 15:38
Muller drewniak? Ta nagonka na nie go nie jest to już zabawna tylko żałosna, pod wodzą nowego trenera wróci do optymalnej formy. Faktycznie to przypadek, że nasi pod opieką Loewa grają podczas meczów DFB piękny football, a w Bayernie są pogubieni. Thomas w reprezentacji ostatnio nie grał źle.
09.10.2017 13:51
Szkoda by było odbierać go DFB kiedy nadal sprawuje się świetnie, Reprezentacje czeka zmiana pokoleniowa przez którą Jogi powinien ją przeprowadzić, poza tym ma jeszcze trochę do zdobycia, wielu kibiców nie zaznało zwycięstwa w mistrzostwach europy, wyczekujemy go już od tylu lat, dochodzi jeszcze kwestia wyrównania wyniku Brazylii na mistrzostwach świata. W przyszłości jestem pewien, że do nas zawita ale niech odbędzie się to z największą korzyścią dla Nationalmanschaft i dla Bayernu
08.10.2017 14:32
Najpierw trzeba obronić tytuł mistrza świata i powalczyć na Euro. Potem zapraszamy do nas aby kontynuować niemiecką dominacje tym razem w klubowej piłce.
08.10.2017 14:17
Nie wierze w Negelsmana, powrót Juppa byłby najsensowniejszy gdyby obejmował obecny i przyszły sezon. Potem chciałbym zobaczyć tu Kloppa. Tuchel to człowiek konfliktowy, oczywiste jest, że ma swoje zalety ale byłby to kontrowersyjny i ryzykowny wybór. Negelsmana czas jeszcze nie przyszedł, niech wypełni kontrakt z Hoffe
05.10.2017 09:38
Pierwszy raz od dawna mam łzy w oczach od dawna. Jeśli wrócił to szacunek do niego osiągnął poziom nieporównywalny z nikim poza Kaiserem. To przykład miłości do klubu, jego idei, może nic nie zdobędziemy ale wrócimy na właściwe- niemieckie tory.
04.10.2017 23:58
@wypozyczenie naprawdę nie widzisz tego, że cały zespół poza Thiago gra słabiej? Piłkarz bez odpowiedniego treningu traci formę i to spotyka Mullera, był razem z Robbenem najlepszym zawodnikiem ostatnich lat, nikt poza Holendrem nie miał za Guardioli do niego (w ofensywie) startu. Coś się stało, skoro najlepszy napastnik w zespole nie gra już tak dobrze, będąc w sile wieku.
03.10.2017 00:07
Krytyka Thomasa jest bez sensu w kontekście zmiany trenera, należy go oceniać dopiero po tym jak odnajdzie się w nowej taktyce, nie wyglada gorzej niż reszta zagubionej ofensywy (może poza nieśmiertelnym Arjenem który gra prawie zawsze równo)
02.10.2017 15:29
Zupełnie nic, tylko przypadkiem po transferze pewnego zawodnika poziom na tej stronie zaczął spadać jak zestrzelony Spitfire.
Edytowano : 2017-09-29 18:34:47
Przypomnijcie sobie jaką pogardę wzbudzało w nas kibicach ogólnopolskie onanizowanie się do "polskiej borussii", jak bolało kiedy w polskiej tv nie dało się obejrzeć meczu Bayernu. Dzisiaj mu jesteśmy postrzegani przez pryzmat kibiców jednego zawodnika, co jest krzywdzące dla całego środowiska
29.09.2017 18:32
Kiedy ten pan zachowywał się prawidłowo moich słów krytyki nie zaznał, mimo że fanem jego talentu nie jestem. Teraz robi z siebie gwiazdę pokroju Messiego albo Ronaldo i przy tym naraża nasz klub na swoeszność, każdy kibic FCB ma prawo być zły. Proponuje poczytać moje komentarze z 2014- 15 roku kiedy pisałem, że co by o nim nie mówić to jest profesjonalny i pokorny, to że zatracił te cechy to nie moja wina, dlatego reklamacje proszę zgłaszać do zawodnika z nr9. Ponadto nie tylko mnie zatrważa polska psychoza i uniesienia sezonowcow którzy twierdzą że bez niego Bayern nic nie znaczy. To jest dopiero żałosne
Edytowano : 2017-09-29 18:25:37
Zresztą nie ma sensu wchodzić z Panem Kubłem w dyskusje, data założenia profilu w tym przypadku jest znamienna
Edytowano : 2017-09-29 18:31:05
Ps2 dlaczego tak się nie burzysz kiedy pewnevisiby na tej stronie obrażają dużo bardziej zasłużonych, ludzi takich jak KHR czy Uli bez których nie byłoby Bayernu, a zamiast tego fanatycznie bronisz jednego z pośród wielu?
29.09.2017 18:24
Pewnie większość się na mnie rzuci ale to pokazuje klasę naszych legend, nie mówili o tym głośno ale mieli jaja żeby iść z tym problemem do zarządu. Zupełne przeciwieństwo Lewandowskiego który zachował się nieprofesjonalnie i wypłakiwał się dziennikarzom, a przypominam
Że wspomniana szóstka niezadowolonych to w większości piłkarze dużo bardziej zasłużeni dla klubu
29.09.2017 17:31
Zwolnienie trenera tak szybko to bardzo odważna ale i ryzykowna decyzja. Nie wierze w to żeby sam wynik był tego powodem, w drużynie musi się dziać źle nie tylko na tej płaszczyźnie, posadzenie Arjena w takim meczu musiało przelać czarę goryczy w szatni, brak Hummelsa też był niezrozumiały
28.09.2017 23:22
Ten mecz nie dowodzi, że należy wydawać absurdalne sumy na transfery. W zeszłym toku Barca rozgromiła budowane za gigantyczne pieniądze PSG, Chelsea też przez lata mimo zawrotnych sum nie potrafiła przebić się do finału CL.
Mecz dowodzi natomiast że potrzebujemy zmian i wzmocnień ale nikt mi nie wmówi, że to brak transferów za 90-100 mln spowodował porażkę. Zawodzi taktyka, trenerowi brakuje pomysłu- to jest główny powód i dlatego tak genialni piłkarze jak Muller potrafią grać teraz gorzej. Jednak dajmy Carlo czas, wiosną ocenimy jaki był ten sezon, nie jest on stracony jak wielu z Was mówi
28.09.2017 04:00
@Lukasz @Eryk piękne słowa, każdemu może przyjść chwila zwątpienia jednak nie można przekroczyć pewnej granicy, obrażanie i wyzywanie nsjbardziej zasłużonych ludzi z władz i na boisku powinno kończyć się banem. Niestety kibice którzy przyszli po transferze Lewandowskiego obniżyli znacząco poziom dyskusji w komentarzach, nasze środowisko ma ten sam problem co środowiska polskich kibiców Realu czy Barcelony, bo dużo tutaj fanów polskiego zawodnika i zwykłych sezonowcow którzy po odejściu Polaka zmienią swoje sympatie
Edytowano : 2017-09-28 01:37:25
Ja nic pięknego w grze PSG nie wdziałem, my zagraliśmy fatalnie, a mimo to oni pozwolili nam na stworzenie groźnych sytuacji, rewanż moim zdaniem może dużo zmienić w odbiorze ich gry
28.09.2017 01:36
Mecz się jeszcze nie skończył, Thomas imponuje, prawdziwy kapitan, mimo bólu gruzie trawę ale znawcy nadal będą się go czepiać jak by nie zagrał, nam brakuje pomysłu a to nie jego wina
Edytowano : 2017-09-27 22:10:00
@Piotreczek stawiam że był najsłabszym ogniwem ataku i dlatego zszedł, bo nie sygnalizował urazu
27.09.2017 22:08
Ja TVP nie oglądam i ze względów ideologicznych i z powodu komentarza, ogólnie tego typu mecze lepiej zobaczyć na niemieckojęzycznych kanałach
27.09.2017 22:05
Coman to szybkość której potrzeba ale dziwie się że nie gra dzisiaj duet Robery, przynajmniej od przerwy skoro Carlo postanowił nie łatać defensywy
27.09.2017 22:02
Nie łamcie się, przypomnijcie sobie mecz z Juve... jesteśmy topowym zespołem, wciąż piłka jest w grze, nadal mamy szanse, teraz zabrakło szczęścia
Edytowano : 2017-09-27 22:00:33
@Piotreczek powoedzialem to ironicznie, James był zupełnie niewidoczny i mało wnosił
27.09.2017 21:59
Od drzewa to piłka odbija się od Lewego dzisiaj, Muller miał kilka dobrych dograń i świetnie gra pressingiem, oddaje serce, jest najlepszym z naszych w tym meczu.
Edytowano : 2017-09-27 21:57:29
A widziałeś go w poprzedniej połowie? Bo ja nie zauważyłem jego braku
Edytowano : 2017-09-27 21:57:48
*a widziałeś Jamesa
27.09.2017 21:56
Nie gramy źle, nie rozumiem tej totalnej krytyki, to kontry rozbiły naszą mało zgraną obronę, a gola cały czas jesteśmy
Edytowano : 2017-09-27 21:54:29
James był kulą u nogi s tym meczu, wierze w niego ale to jeszcze nie jego czas
27.09.2017 21:52
Thomas swoetnie, środek pola nie jest zły, obrona fatalna, James niewidoczny to samo Lewandowski, czekam na Arjena i Kingsleya No i może Matsa żeby uspokoił środek
Edytowano : 2017-09-27 21:49:04
Muller fatalny? My chyba oglądamy inny mecz
27.09.2017 21:48
Skreślajcie Bayern po 2 minutach, fajni z Was kibice
27.09.2017 20:58
Dobrze że gra Muller, wielkie mecze możemy wygrać tylko z nim, dziwi mnie brak Arjena i Hummelsa (mimo jego ostatnich błędów)
27.09.2017 20:48
O sprzedaży Thiago raczej nie ma mowy, to dobry gracz, chociaż uważam, że grając za napastnikiem jest słabszy od Thomasa, nie chodzi nawet o to, że ma słabe statystyki ale nawet w poprzednim sezonie (mimo ochów i achów) zawsze mi czegoś w jego grze brakowało.
26.09.2017 00:25
Muller ma złą prasę bo dziennikarze zrobili z niego kozła ofiarnego
21.09.2017 18:06
Jak tylko pojawi się w sklepie jego koszulka, wysyłam zamówienie :D
21.09.2017 14:27
Zarząd go nastraszył i teraz zmienił ton wypowiedzi ale takie ekscesy mogą się jeszcze pojawić jeśli faktycznie będzie chciał wymusić transfer, wizerunkowo to właśnie Lewandowski stracił na swoim ostatnim zachowaniu
20.09.2017 20:58
Moim zdaniem cała ofensywa bez zarzutu, świetny pressing i efekty w postaci bramek (oczywiście nie bez udziału Schalke). Ulreich z każdą minutą grał pewniej, jego postawa dobrze rokuje. Chociaz początkowo był niepewny, szczególnie jeśli chodziło o rozegranie. Nie wiem jak Wy ale ja widzę dużo błędów całej defensywy jako formacji, a szczegolnie Rafinhy i Javiego. Nawet Kimmich ich się nie wystrzegł ale patrząc przez pryzmat całokształtu jego postawy na boisku nie mamy prawa mieć do niego pretensji. Jeśli nasza gra obronna się poprawi, to zajdziemy daleko i w każdych rozgrywkach będziemy faworytami. Niestety do poprawy jest dużo bo i z Anderlechtem i z Mainz kardynalne błędy się pojawiały, nie należy panikować bo to początek sezonu.
19.09.2017 23:02
To duże wzmocnienie przed kolejnymi starciami, jego brak jest wyraźnie odczuwalny.
19.09.2017 09:48
To gdyby (nie daj Boże) kontuzje ciągnęły się dalej to tylko czekać aż Starke dostanie powołanie i będzie ratować reprezentacje na mistrzostwach ;)
19.09.2017 09:47
Jak wznosi karierę to aż kupię jego koszulkę :D
19.09.2017 09:08
Przepraszam w takim razie i wielkie dzięki, tyle lat jestem na stronie i dopiero teraz zaczęło mnie to zastanawiać
19.09.2017 08:40
Jaka jest ogólna systematyka przeznaczania gwiazdek?
19.09.2017 06:47
Uwielbiam tą niepopartą niczym krytykę Alaby.
19.09.2017 06:06
W takim razie zwracam honor. Odnosiłem się zresztą głównie do wypowiedzi kolegi który nakazał ostracyzm zmarłego architekta i stwierdził że nie powinna się pojawić o nim wzmianka na tej stronie. Jego ojciec musiał być skazany bo był w tym napiętnowanym rządzie i został ukarany za innych, jego faktyczny udział w zbrodniach nie został wykazany.
Edytowano : 2017-09-18 19:57:21
Zresztą cała sprawa Speera była dość kontrowersyjna i do tej pory jest przedmiotem debaty. Był on przecież jedynym który podczas procesu sprzeciwialial się otwarcie nazistowskim zbrodniom
Edytowano : 2017-09-18 19:59:36
Ps2 źle mnie zrozumiałeś, nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi, chociaż stała się ona przyczynkiem (niesłusznie zresztą) do ataku na jego osobę
18.09.2017 19:56
Może to czas aby powrócił nasz stary dobry Wohlfahrt
18.09.2017 17:35
Myśle, że dla kibiców DFB jak i dla samego Manuela mistrzostwa to priorytet. Reprezentacja Polski i Niemiec to dwa inne światy, Polacy nie będą bić się o złoto dlatego ich interesy nie stroją raczej w sprzeczności z tymi niemieckimi.
Jego prawo, to pokazuje ambicje zawodnika
21.05.2018 17:10
Nikt topowy go nie kupi, jest wielu młodszych i bardziej perosektywicznych graczy. Psg to maksymalny poziom dla niego bo to klub który wydaje bezmyślnie pieniądze
Edytowano : 2018-05-21 15:41:07
Chociaż nie ukrywam, że bym się nie obraził gdybyśmy zainkasowali za niego porządne pieniądze, jednak z powodów prestiżowych Bayern powinien pozbyć się go najwcześniej za rok i to na własnych warunkach
21.05.2018 15:39
Może większość mnie skrytykuje ale uważam, że nie potrzebujemy kolejnego skrzydłowego. Robery w formie + coman to gwarancja sukcesu. naprawfę uważacie, źe potrzebujemy transferów do osiągnięcia sukcesu? Tego nie da się kupić, nie ma gwarancji, że inni piłkarze ten półfinał by wygrali, zresztą co zmieniać skoro byliśmy w tym półfinałowym dwumeczu lepszym zespołem? Zabrakło szczęścia zarówno na boisku jak w kwestii omijania kontuzji
19.05.2018 14:05
Hejt nie ma sensu, dziwi mnie tez że przewodniczą mu osoby które 2 miesiące temu stawiały kuriozalne tezy, że to lider zespołu i piłkarz pokroju Messiego i Ronaldo. Prawda jest taka, że Lewandowski w ważnych meczach (poza kilkoma wyjątkami) zawodził, mimo ilości bramek nie odcisnął piętna na zespole i ma Maks szanse stać się legendą, do klasy światowej w każdym ważnym meczu mu sporo brakuje. Co nie zmienia faktu, że to kawał solidnego gracza i nie można mu tego odmówić.
Edytowano : 2018-05-17 03:22:47
Niestety wiele osób w Polsce traktuje to jak atak, mimo że to racjonalna analiza, zwyczajnie brakuje mu tej iskry Bożej, która najwiekszych wynosi na karty piłkarskiej historii
17.05.2018 03:21
Dziwi brak Wagnera ale ciężko dyskutować z Jogim, on wie najlepiej i raczej się mie myli. Sandro szkoda bo swoją role spełnia świetnie
16.05.2018 00:40
Jeśli wyjdzie w podstawowym składzie w sobotę to będzie demoralizujące dla innych zawodników
11.05.2018 09:46
Lewandowski jest solidnym graczem, owszem może grać w bayernie ale moe przy takim nastawieniu i braku pokory. Nikt mu nie odmawia klasy, media robią z niego nadczłowieka, a prawda jest taka, ze to rzemieślnik nie artysta.
Edytowano : 2018-05-09 20:36:03
@LukasFan też tak myśle, że to główny powód. Żaden topowy klub nie wyłoży pieniędzy za nawet dobrego ale mającego swój wiek piłkarza. To nie Ronaldo czy Messi czy nawet Ibra. Nikt nie jest głupi i nie zapłaci 70-80 milionów, szczególnie ze to niepewna inwestycja
09.05.2018 20:34
To solidny napastnik co zawsze podkreślam, chodzi tylko o odczarowanie mitu. Polacy lubią je tworzyć ale rzadko mają one cokolwiek wspólnego z prawdą. Tak jak polska byla Chrystusem narodów, tak Polacy myślą, że mają piłkarskiego mesjasza. W tych dwóch przypadkach się mylą. Niezdrowe jest wynoszenie jednego nawet dobrego piłkarza nad resztę zespołu, w przypadku pana z nr 9 ma to miejsce, sugeruje się że jest lepszy od swoich kolegów- legend, takie zakłamywanie faktów jest szkodliwe. To też wpływa na to, że Lewandowskiemu zwyczajnie odbija, wielokrotnie wywyższał się i pozwalał sobie na ocenianie swoich kolegów, niestety żeby mieć do tego prawo za słowami musza iść czyny, w tym przypadku tego nie ma. Przez to wszystko słyszymy, że polski napastnik jest większy przypomnijmy- od jednego z najlepszych klubów na świecie. Nas kibiców Bayernu, nie Lewandowskiego to zwyczajnie boli. Nikt nie jest większy od Bayernu ani Beckenbauer, ani Khan ani Neuer ani Robery, tym bardziej większy nie jest Lewandowski. Kiedy polskie media krytykują Bayern to jest ok? A kiedy my skrytykujemy dołującego od wielu miesięcy napastnika to naruszamy sacrum? Trochę obiektywizmu.
Edytowano : 2018-05-09 20:27:49
Takiej samej krytyce poddawałem Ballacka i jak się okazało nie bez powodu, a był to piłkarz reprezentacji której kibicuje.
09.05.2018 20:25
Akurat w ważnych meczach reprezentacji też zawodził, przeciwko silnym rywalom nie istniał, co pokazało ostatnie euro gdzie był jednym z najsłabszych w składzie.
Edytowano : 2018-05-09 15:26:15
Polska wbrew ogólnemu entuzjazmowi nie zagrała tam dobrego turnieju, wszystko było na styk
09.05.2018 15:25
Nie rozumiem tej dyskusji, przez większość czasu na naszej stronie krytykowany był głównie Thomas i Franck, ja od 2 lat z okładem twierdze, że to Lewandowski (mimo nabitych statystyk ze słabszymi rywalami) zawodził w ataku najbardziej, nie Thomas czy nasi weterani. Za takie wypowiedzi spadał na mnie hejt. Teraz wiele osób mówi to samo co ja. Różnica jest tylko taka, że nie od meczu z realem pan z nr 9 jest bez formy, on moim zdaniem od przyjścia z BVB stał się gorszym piłkarzem, stracił zwrotność, stał się drętwy (może to kwestia siłowni?). Bardziej skupia sie na nieudolnym stymulowaniu i dyskusjach z sędziami niż na grze. To, że strzela wynika z faktu, że gra z najmocniejszym składem Bayernu w historii, inni napastnicy nie mieli tego komfortu, a tez osiągali imponujące wyniki. Dodatkowo jest to piłkarz bez charyzmy, osobowości, nudny jak flaki z olejem i antypatyczny w obejściu, nie kocha naszego klubu i nie docenia zaszczytu jaki go spotkał, kiedy Bayern go zaprosił w swoje szeregi. Dlatego niech wreszcie przysłuży się temu klubowi i odejdzie za dobre pieniądze. Chociaż szczerze wątpię, żeby Real utopił tak pieniądze, bardziej liczę na Anglię albo Psg, Real w przeciwieństwie do nich jest racjonalny i nie przepłaci za prawdopodobnie jednego z najbardziej przereklamowanych piłkarzy, z rzemieślnika nie zrobi się artysty, no chyba, że w polskiej prasie ale potem boisko brutalnie to weryfikuje. Bayern i my kibice na tym skorzystamy. Z Lewandowskim odejdzie rzesza sezonowców, którzy źle wpłynęli na odbiór naszej społeczności w Polsce.
09.05.2018 03:18
Bosteng to serce zespołu, o ile odejść może Thiago, Lewandowski, to bez Boa będzie nam ciężko, nawet patrząc przez pryzmat jego osobowości
08.05.2018 13:45
Ciekawa koncepcja, popieram o ile sprzedamy pana z nr 9 za nieadekwatne do jego realnej wartości 80-90 mln. Wtedy Werner i Dybała byliby realnym wzmocnieniem
Edytowano : 2018-05-08 12:41:09
*Dybala oczywiście
08.05.2018 12:39
W samo sedno, dobrze, że mówi to piłkarz kolka klas większy od Lewandowskiego, może trafi to do ślepo zaostrzonych w Polaka. Dziwie się że ta krytyka pojawia się dopiero teraz.
07.05.2018 05:30
Moim zdaniem Lewandowski zrobił kilka kroków wstecz. Kosztem masy stracił zwinność i nie potrafi wygrać prostego pojedynku 1:1. Nigdy to nie był zawodnik kreatywny ale bez piłki biega często jak dziecko we mgle. Wypowiedz adekwatna do aktualnej jego formy
28.04.2018 01:10
Mecz pokazał, wbrew opiniom na tej stronie, że bez duetu Robery nasz atak nie ma szans powidzenia. Pretensje do Mullera są nieuzasadnione bo został przestawiony, na swojej pozycji gra genialnie. Kolejny raz widać, że Lewandowski nie istnieje w ważnych meczach. Rafy nie skomentuje. Smutne, że kolejny raz, będąc lepszym zespołem, przegrywamy i to z realem który gra słabo. Po sezonie konieczny jest zakup zmiennika Alaby i napastnika który eterze presję na panu z nr 9 albo wręcz go zastąpi (i nie mówię tego po tym meczu, widać że ten człowiek jest myślami gdzies indziej) Skrzydła w miarę możliwości ale bez paniki bo przychodzi Gnabry.
26.04.2018 12:35
Takie plotki, szczególnie w wiarygodnym źródle jakim jest Sport Bild nie biorą się z przypadku. Mogą być prowokowane celowo przez nowego agenta. Jeśli to prawda to z Realem powinien zagrać Wagner, przy jego wysokiej formie i znacznie większej motywacji, drużyna nie odczułaby straty.
20.04.2018 03:05
Chciałbym Real, w poprzednim dwumeczu awansowali głównie dzięki błędom sędziego. W dwumeczu jest większa szansa , że błędy mie wypaczą wyniku. Zresztą jak co roku pokazali, że wygrywają szczęśliwie, nawet kiedy podnosili puchar, nie byli najlepsi w Europie. Zresztą kto jak nie jupp może przełamać Hiszpanów?
12.04.2018 02:06
Panowie polecicie jakieś stream? Bo nie mam dzisiaj dostępu do telewizora :/
03.04.2018 21:26
Nie widzę interesu realu w ściąganiu podstarzałego napastnika, na rynku jest lepszy wybór.
12.03.2018 14:32
Myślę że Jupp chce odejść jako zwycięzca, jeśli zdobędziemy tryplet to odejdzie w chwale, nie jako Legenda ale jako żywy bóg...
09.03.2018 16:51
Media płaczą nad Lewandowskim, a przedłuża umowę znaczenie istotniejszy i bardziej rozwojowy piłkarz, to jest ważna informacja, a nie nowy agent podstarzałego napastnika
09.03.2018 16:50
ok, ok nie czepiam się, zwyczajnie teraz ciężko mi sobie wyobrazić naszą 11 bez Thomasa, który nie tylko strzela bramki ale zdobywa te kluczowe
28.02.2018 15:11
Serio są tu jeszcze ludzie którzy sadzają Thomasa na ławce?
28.02.2018 14:24
Do 2019 roku dużo czasu, nie rozumiem tego hejtu na Kloppa, do tego czasu może wydarzyć się wiele rzeczy, łącznie z tym, że Bayern nie będzie chciał zatrzymać Kolumbijczyka, nowy trener i taktyka może różnie wpłynąć na jego formę, teraz jest bardzo dobrze ale nie popadajmy w skrajności
26.02.2018 16:41
Bayern zadecyduje, na szopki sobie nie pozwoli bo skończy na trybunach
Edytowano : 2018-02-26 15:44:42
Ale to piłkarz z kategorii tych przecenianych, jeśli ktoś zapłaci absurdalną kwotę to niech odchodzi, on już lepszy nie będzie
26.02.2018 15:43
Jakoś ostatnio nie słyszę zwolenników sprzedaży Thomasa :( ciekawe gdzie zniknęli.
To co on teraz gra to poezja, on daje nadzieje na triumf w Kijowie. Cieszy też dobra dzisiaj gra Arjena
21.02.2018 00:06
@aries ja takie komentarze czytałem jeszcze w czasie dzisiejszego meczu
21.01.2018 21:24
Zapraszam hejterów Tomasa i Franck do dyskusji :P (przypominam najlepszych dzisiaj na boisku)
Edytowano : 2018-01-21 16:15:01
Zapomniałem o Boa. Po co nam ten słabiutki tercet jak Lewy zawsze w pojedynkę pokonuje rywala, a czekaj...
21.01.2018 16:14
To trudna decyzja dla piłkarza bo sporo ryzykuje ale to jedyna szansa na wejście na wyższy poziom i transfer do Bayernu. Jeśli przedłuży umowę to za rok- dwa, nie będzie go można kupić dla realne dla nas pieniądze.
16.01.2018 15:59
Żaden z najlepszych napastników w BL, w wieku Wernera nie osiągnął takiego poziomu. Wyrasta wielki piłkarz i jeśli ktokolwiek jest wart tych 80-100 mln to właśnie Timo.
16.01.2018 15:57
@Sven, święta prawda. Po tym co zrobił dla nas w reprezantacji i naszym klubie zasługuje na pożegnanie w Ojczyźnie i owacje na stojąco podczas meczu na AA
29.12.2017 17:10
Zasłużona nagroda, był kreatywny i wszechstronny, mimo błędów był pewnym punktem drużyny.
28.12.2017 12:20
Jak Lewandowski będzie w takiej formie jak ostatnio (mówię o systematycznym spadku jakości, nie tylko ekscesach w poprzednich meczach) to Sandro może być kluczowy, skoro unosi ciężar w DFB to u nas też sobie poradzi.
21.12.2017 15:20
Real jest jeszcze słabszy niż rok temu, jeśli psg wyjdzie z kryzysu to nawet wyciąganie za uszy może realowi nie pomóc
11.12.2017 12:26
2,5 roku (ewentualnie 1,5) to idealny czas, zarówno na rozwój piłkarza jak i dokonanie u nas wymiany pokoleniowej. Albo powinien przyjść do nas za darmo albo powinnismy uzyskać niską cenę w przypadku zakupu pod koniec kontraktu. Nie musimy i nie powinnismy płacić astronomicznych sum, wszystko idealnie się układa
04.12.2017 13:10
Widać, że myśli racjonalnie i chce podjąć najlepszą dla swojej kariery decyzje. Nie działa pod wpływem impulsu jak np Dembele. Mam nadzieje, że nadal będzie się rozwijał i któregoś dnia zostanie naszym piłkarzem. To napastnik z największym potencjałem w Bundeslidze. Wystarczy porównać z nim Aube i Lewandowskiego, w jakim punkcie kariery byli w jego wieku? Myśle, ze Timo ich przebije, szczególnie, ze jest zawodnikiem znacznie lepszym technicznie i w dalszej perspektywie znacznie bardziej wszechstronnym. Powili spełnia się marzenie o klasowym snajperze w DFB, oby spełnił też marzenie kibiców Bayernu o odmłodzonym i niemieckim składzie.
04.12.2017 09:17
Może to opowieść anegdotyczna ale widać co jest celem jego pracy i co ma w sercu. Przyszedł ratować nasz klub i tylko to się liczy. Prawdziwa Legenda. Zagraniczny trener nigdy nie pokocha tak zespołu. Dlatego warto kłaść nacisk na niemiecką tożsamość.
04.12.2017 09:08
Transfer Griezmana w takiej formie jest nierealny. Jedynie wola piłkarza i klubu z Madrytu mogłaby rozwiązać ten problem. Jeśli griezman chciałby przejść do Monachium i Barcelony to istnieje prawdopodobieństwo, że Hiszpanie obniżą cenę aby nie wzmacniać ligowego rywala, kolejnym koniecznym warunkiem byłaby sprzedaż lewandowskiego, tutaj pozycja raczej nie zostałaby osłabiona przy takiej roszadzie, Griezman to zawodnik bardziej wszechstronny i grający w sposób który bardziej do mnie trafia. Na skrzydło powinnismy sprowadzić Draxlera bo idealnie wpisuje się w naszą politykę
19.11.2017 13:01
Jeśli tylko nie zabraknie szczęścia to o formę Nationalelf możemy być spokojni, nadal nasi są największym faworytem
15.11.2017 12:12
Franck powinien zostać jako ważny zawodnik ale wchodzący częściej z ławki, natomiast arjen to wciąż nasz najlepszy zawodnik w polu i w tej chwili nie do zastąpienia
13.11.2017 11:51
Oby Bayern nie popełnił tego błędu i nie zakończył współpracy z Juppem po jednym sezonie, niezależnie od tego jakie będą wyniki to Jupp powinien zostać na przynajmniej kolejny rok
09.11.2017 10:34
Lewandowski nie grał źle(to jego najlepszy mecz od dawna), jednak nie był kluczowym elementem, zmarnował sporo sytuacji i niepotrzebnie bawił się piłką. Co nie zmienia faktu, ze jego występ należy ocenić pozytywnie, natomiast uznawanie go za najlepszego to przesada
07.11.2017 22:21
Byłby to idealny ruch zarządu. Tylko wtedy chętnie widziałbym Francka na ławce jako zmiennika
06.11.2017 22:38
Nie nazywałbym tego skąpstwem tylko racjonalizmem w tym szalonym świecie, wielu kibiców Manchesteru Utd wskazuje nas jako przykład drogi, którą niestety ManU utracił
03.11.2017 12:37
Mówimy o tym samym Jamesa, bo kiedy Muller wróci nie będziesz dla niego miejsca, szczególnie za napastnikiem. Na skrzydła jest zbyt wolny co pokazał w ostatnim meczu
Edytowano : 2017-10-31 13:16:58
Zagrał porządnie ale wciąż nie jest to występ stawiający go nad dotychczasowymi piłkarzami podstawowej 11
31.10.2017 13:16
Też nie widzę tej słabej formy Arjena, dla mnie jest od klilku sezonów naszym najlepszym piłkarzem ofensywnym, nawet kiedy nie strzela to dużo wnosi, ostatnio gra też całkiem dużo w defensywie
30.10.2017 13:54
Nie uważam, że Jupp zdziała niespodziewane cuda, mamy mocną kadrę i moim zdaniem to jest gwarancja sukcesów, Jupp pokłada zwyczajnie wszystko, brak najbardziej widać na pozycji napastnika, konieczny jest zmiennik piłkarza z numerem 9 bo nikt nie może grać przez 90 min w każdym meczu sezonu, w razie jego kontuzji zwyczajnie tam nie ma kto grać
25.10.2017 14:00
Czy to za czasów Juppa czy za Carlo, zawsze byliśmy i wciąż jesteśmy jednym z faworytów, mamy mocny skład, oby tylko w kluczowej fazie omijały nas kontuzje, wtedy jestem spokojny o losy sezonu. Uważam też, że Jupp powinien zostać (niezależnie od wyników) na kolejny sezon i ewentualnie potem, przekazać odbudowany i wzmocniony NIEMIECKI Bayern, swojemu następcy.
25.10.2017 11:10
Co z techniki jak jest się słabszym piłkarzem ;)?
21.10.2017 19:53
Dalej uważam że James nie jest skreślony to będzie świetny zmiennik ale Thomasem nigdy nie będzie
21.10.2017 19:48
Bo Thomas nie miał wielu naprawdę słabych meczy, obniżył wyłącznie skuteczność w strzelaniu bramek, asystował wyśmienicie i zawsze pracował gorliwie na rzecz zespołu i robił widoczną różnice
21.10.2017 19:31
Najlepiej gdyby Niemiec był kapitanem, poza Niemcami ze składu na ten zaszczyt zasługuje tylko Holender i Francuz, bo są legendami klubu. Nikt inny do tej grupy się nawet na mniejszą odległość nie zbliża i raczej nie zbliży prędko
Edytowano : 2017-10-21 19:27:37
Wierzę że James osiągnie wysoki poziom i będzie świetnym zmiennikiem Thomasa, chodzi tylko o to że Muller grał znacznie lepiej będąc bez formy niż James dzisiaj. Mówmy o faktach
21.10.2017 19:25
Czerwona była mocno wątpliwa w kontekście całego meczu i czystej gry HSV, skoro tutaj była czerwona to czemu Arjen nie dostał wcześniej żółtej?
Ps fani Jamesa, teraz macie odpowiedź dlaczego nie wychodzi i nie będzie wychodził w podstawowym składzie
21.10.2017 19:22
Co niby pokazał James? Rafinha czy nieskuteczny dzisiaj Lewandowski wnieśli znacznie więcej niż Kolumbijczyk, a polski napastnik nie miał dobrego meczu
Edytowano : 2017-10-18 22:45:06
Nawet Hummelsowi zdarzyły się straty, mimo to jego ocena jest pozytywna.
18.10.2017 22:43
To jak Thomas porusza się na połowie przeciwnika przypomina go z najlepszych lat, nie da się go upilnować, a piłka znowu go szuka. Pare ładnych zagrań i dwie setki to dość dużo jak na sosnę
Edytowano : 2017-10-18 22:42:21
Swoją drogą nie słyszałem głupszego sformułowania niż nazywanie Mullera drewniakiem
18.10.2017 22:41
Arjen, Thomas, Coman i Kimmich mogą łeb w łeb walczyć o tytuł piłkarza meczu.
Krytyków Thomasa nic nie uspokoi. Jak gra koncertowo i nie strzela to źle, jak strzeli to też im mało. Antyfanów się nie zadowoli
18.10.2017 22:35
Uwielbiam tych którzy tak "dobrze" życzą Bayernowi, że chcą pozbyć się najlepszego ofensywnego piłkarza- Robbena. Obaj są potrzebni, Arjen jako lider ofensywy, a Franck jako ultraważny rezerwowy i żywa reklama.
18.10.2017 14:28
Akurat Thiago poza dwoma świetnymi strzałami zbyt wiele nie pokazał, Vidal może spać spokojnie bo rotacja mu pomaga
16.10.2017 21:41
Też o tym piłkarzu słyszałem wyłącznie na naszej stronie, podczas jedynych spotkań Monako które oglądałem (tych z bvb) nie pokazał się na tyle żebym go zapamiętam.
16.10.2017 21:39
Josh nic dodać nic ująć
14.10.2017 19:25
Jak James może stracić wysoką formę skoro jej nie osiągnął?
13.10.2017 18:13
Przy takiej formie przedłużenie kontraktu z Arjenem powinno być jedną z pierwszych wspólnych decyzji zarządu i Juppa
Edytowano : 2017-10-11 11:08:22
Szczególnie zakładając fakt, że teraz w pełni skupi się na grze w klubie
11.10.2017 11:08
Mario jest najbardziej niedocenionym transferem ostatnich lat, do czasu swojej kontuzji i jak się okazało choroby, grał naprawdę świetnie. Pep chyba nie był zwolennikiem jego talentu. Co do Jamesa to nawet mecz z Schalke nie był jeszcze jego optymalnym, wybijał się na tle miernej ofensywy ale to tyle. Wierze w niego ale fakty są takie, ze więcej od Thomasa nie pokazywał. Obydwaj wrócą do optymalnej formy przy sensownym trenerze
10.10.2017 16:13
Nie rozumiem tego konfliktu, Jupp będzie chciał stworzyć najmocniejszy Bayern, dysponuje klasowymi piłkarzami, to sprawiedliwy trener, który doceni starania i umiejętności, których ani Thomasowi ani Jamesowi nie brakuje
09.10.2017 15:38
Muller drewniak? Ta nagonka na nie go nie jest to już zabawna tylko żałosna, pod wodzą nowego trenera wróci do optymalnej formy. Faktycznie to przypadek, że nasi pod opieką Loewa grają podczas meczów DFB piękny football, a w Bayernie są pogubieni. Thomas w reprezentacji ostatnio nie grał źle.
09.10.2017 13:51
Szkoda by było odbierać go DFB kiedy nadal sprawuje się świetnie, Reprezentacje czeka zmiana pokoleniowa przez którą Jogi powinien ją przeprowadzić, poza tym ma jeszcze trochę do zdobycia, wielu kibiców nie zaznało zwycięstwa w mistrzostwach europy, wyczekujemy go już od tylu lat, dochodzi jeszcze kwestia wyrównania wyniku Brazylii na mistrzostwach świata. W przyszłości jestem pewien, że do nas zawita ale niech odbędzie się to z największą korzyścią dla Nationalmanschaft i dla Bayernu
08.10.2017 14:32
Najpierw trzeba obronić tytuł mistrza świata i powalczyć na Euro. Potem zapraszamy do nas aby kontynuować niemiecką dominacje tym razem w klubowej piłce.
08.10.2017 14:17
Nie wierze w Negelsmana, powrót Juppa byłby najsensowniejszy gdyby obejmował obecny i przyszły sezon. Potem chciałbym zobaczyć tu Kloppa. Tuchel to człowiek konfliktowy, oczywiste jest, że ma swoje zalety ale byłby to kontrowersyjny i ryzykowny wybór. Negelsmana czas jeszcze nie przyszedł, niech wypełni kontrakt z Hoffe
05.10.2017 09:38
Pierwszy raz od dawna mam łzy w oczach od dawna. Jeśli wrócił to szacunek do niego osiągnął poziom nieporównywalny z nikim poza Kaiserem. To przykład miłości do klubu, jego idei, może nic nie zdobędziemy ale wrócimy na właściwe- niemieckie tory.
04.10.2017 23:58
@wypozyczenie naprawdę nie widzisz tego, że cały zespół poza Thiago gra słabiej? Piłkarz bez odpowiedniego treningu traci formę i to spotyka Mullera, był razem z Robbenem najlepszym zawodnikiem ostatnich lat, nikt poza Holendrem nie miał za Guardioli do niego (w ofensywie) startu. Coś się stało, skoro najlepszy napastnik w zespole nie gra już tak dobrze, będąc w sile wieku.
03.10.2017 00:07
Krytyka Thomasa jest bez sensu w kontekście zmiany trenera, należy go oceniać dopiero po tym jak odnajdzie się w nowej taktyce, nie wyglada gorzej niż reszta zagubionej ofensywy (może poza nieśmiertelnym Arjenem który gra prawie zawsze równo)
02.10.2017 15:29
Zupełnie nic, tylko przypadkiem po transferze pewnego zawodnika poziom na tej stronie zaczął spadać jak zestrzelony Spitfire.
Edytowano : 2017-09-29 18:34:47
Przypomnijcie sobie jaką pogardę wzbudzało w nas kibicach ogólnopolskie onanizowanie się do "polskiej borussii", jak bolało kiedy w polskiej tv nie dało się obejrzeć meczu Bayernu. Dzisiaj mu jesteśmy postrzegani przez pryzmat kibiców jednego zawodnika, co jest krzywdzące dla całego środowiska
29.09.2017 18:32
Kiedy ten pan zachowywał się prawidłowo moich słów krytyki nie zaznał, mimo że fanem jego talentu nie jestem. Teraz robi z siebie gwiazdę pokroju Messiego albo Ronaldo i przy tym naraża nasz klub na swoeszność, każdy kibic FCB ma prawo być zły. Proponuje poczytać moje komentarze z 2014- 15 roku kiedy pisałem, że co by o nim nie mówić to jest profesjonalny i pokorny, to że zatracił te cechy to nie moja wina, dlatego reklamacje proszę zgłaszać do zawodnika z nr9. Ponadto nie tylko mnie zatrważa polska psychoza i uniesienia sezonowcow którzy twierdzą że bez niego Bayern nic nie znaczy. To jest dopiero żałosne
Edytowano : 2017-09-29 18:25:37
Zresztą nie ma sensu wchodzić z Panem Kubłem w dyskusje, data założenia profilu w tym przypadku jest znamienna
Edytowano : 2017-09-29 18:31:05
Ps2 dlaczego tak się nie burzysz kiedy pewnevisiby na tej stronie obrażają dużo bardziej zasłużonych, ludzi takich jak KHR czy Uli bez których nie byłoby Bayernu, a zamiast tego fanatycznie bronisz jednego z pośród wielu?
29.09.2017 18:24
Pewnie większość się na mnie rzuci ale to pokazuje klasę naszych legend, nie mówili o tym głośno ale mieli jaja żeby iść z tym problemem do zarządu. Zupełne przeciwieństwo Lewandowskiego który zachował się nieprofesjonalnie i wypłakiwał się dziennikarzom, a przypominam
Że wspomniana szóstka niezadowolonych to w większości piłkarze dużo bardziej zasłużeni dla klubu
29.09.2017 17:31
Zwolnienie trenera tak szybko to bardzo odważna ale i ryzykowna decyzja. Nie wierze w to żeby sam wynik był tego powodem, w drużynie musi się dziać źle nie tylko na tej płaszczyźnie, posadzenie Arjena w takim meczu musiało przelać czarę goryczy w szatni, brak Hummelsa też był niezrozumiały
28.09.2017 23:22
Ten mecz nie dowodzi, że należy wydawać absurdalne sumy na transfery. W zeszłym toku Barca rozgromiła budowane za gigantyczne pieniądze PSG, Chelsea też przez lata mimo zawrotnych sum nie potrafiła przebić się do finału CL.
Mecz dowodzi natomiast że potrzebujemy zmian i wzmocnień ale nikt mi nie wmówi, że to brak transferów za 90-100 mln spowodował porażkę. Zawodzi taktyka, trenerowi brakuje pomysłu- to jest główny powód i dlatego tak genialni piłkarze jak Muller potrafią grać teraz gorzej. Jednak dajmy Carlo czas, wiosną ocenimy jaki był ten sezon, nie jest on stracony jak wielu z Was mówi
28.09.2017 04:00
@Lukasz @Eryk piękne słowa, każdemu może przyjść chwila zwątpienia jednak nie można przekroczyć pewnej granicy, obrażanie i wyzywanie nsjbardziej zasłużonych ludzi z władz i na boisku powinno kończyć się banem. Niestety kibice którzy przyszli po transferze Lewandowskiego obniżyli znacząco poziom dyskusji w komentarzach, nasze środowisko ma ten sam problem co środowiska polskich kibiców Realu czy Barcelony, bo dużo tutaj fanów polskiego zawodnika i zwykłych sezonowcow którzy po odejściu Polaka zmienią swoje sympatie
Edytowano : 2017-09-28 01:37:25
Ja nic pięknego w grze PSG nie wdziałem, my zagraliśmy fatalnie, a mimo to oni pozwolili nam na stworzenie groźnych sytuacji, rewanż moim zdaniem może dużo zmienić w odbiorze ich gry
28.09.2017 01:36
Mecz się jeszcze nie skończył, Thomas imponuje, prawdziwy kapitan, mimo bólu gruzie trawę ale znawcy nadal będą się go czepiać jak by nie zagrał, nam brakuje pomysłu a to nie jego wina
Edytowano : 2017-09-27 22:10:00
@Piotreczek stawiam że był najsłabszym ogniwem ataku i dlatego zszedł, bo nie sygnalizował urazu
27.09.2017 22:08
Ja TVP nie oglądam i ze względów ideologicznych i z powodu komentarza, ogólnie tego typu mecze lepiej zobaczyć na niemieckojęzycznych kanałach
27.09.2017 22:05
Coman to szybkość której potrzeba ale dziwie się że nie gra dzisiaj duet Robery, przynajmniej od przerwy skoro Carlo postanowił nie łatać defensywy
27.09.2017 22:02
Nie łamcie się, przypomnijcie sobie mecz z Juve... jesteśmy topowym zespołem, wciąż piłka jest w grze, nadal mamy szanse, teraz zabrakło szczęścia
Edytowano : 2017-09-27 22:00:33
@Piotreczek powoedzialem to ironicznie, James był zupełnie niewidoczny i mało wnosił
27.09.2017 21:59
Od drzewa to piłka odbija się od Lewego dzisiaj, Muller miał kilka dobrych dograń i świetnie gra pressingiem, oddaje serce, jest najlepszym z naszych w tym meczu.
Edytowano : 2017-09-27 21:57:29
A widziałeś go w poprzedniej połowie? Bo ja nie zauważyłem jego braku
Edytowano : 2017-09-27 21:57:48
*a widziałeś Jamesa
27.09.2017 21:56
Nie gramy źle, nie rozumiem tej totalnej krytyki, to kontry rozbiły naszą mało zgraną obronę, a gola cały czas jesteśmy
Edytowano : 2017-09-27 21:54:29
James był kulą u nogi s tym meczu, wierze w niego ale to jeszcze nie jego czas
27.09.2017 21:52
Thomas swoetnie, środek pola nie jest zły, obrona fatalna, James niewidoczny to samo Lewandowski, czekam na Arjena i Kingsleya No i może Matsa żeby uspokoił środek
Edytowano : 2017-09-27 21:49:04
Muller fatalny? My chyba oglądamy inny mecz
27.09.2017 21:48
Skreślajcie Bayern po 2 minutach, fajni z Was kibice
27.09.2017 20:58
Dobrze że gra Muller, wielkie mecze możemy wygrać tylko z nim, dziwi mnie brak Arjena i Hummelsa (mimo jego ostatnich błędów)
27.09.2017 20:48
O sprzedaży Thiago raczej nie ma mowy, to dobry gracz, chociaż uważam, że grając za napastnikiem jest słabszy od Thomasa, nie chodzi nawet o to, że ma słabe statystyki ale nawet w poprzednim sezonie (mimo ochów i achów) zawsze mi czegoś w jego grze brakowało.
26.09.2017 00:25
Muller ma złą prasę bo dziennikarze zrobili z niego kozła ofiarnego
21.09.2017 18:06
Jak tylko pojawi się w sklepie jego koszulka, wysyłam zamówienie :D
21.09.2017 14:27
Zarząd go nastraszył i teraz zmienił ton wypowiedzi ale takie ekscesy mogą się jeszcze pojawić jeśli faktycznie będzie chciał wymusić transfer, wizerunkowo to właśnie Lewandowski stracił na swoim ostatnim zachowaniu
20.09.2017 20:58
Moim zdaniem cała ofensywa bez zarzutu, świetny pressing i efekty w postaci bramek (oczywiście nie bez udziału Schalke). Ulreich z każdą minutą grał pewniej, jego postawa dobrze rokuje. Chociaz początkowo był niepewny, szczególnie jeśli chodziło o rozegranie. Nie wiem jak Wy ale ja widzę dużo błędów całej defensywy jako formacji, a szczegolnie Rafinhy i Javiego. Nawet Kimmich ich się nie wystrzegł ale patrząc przez pryzmat całokształtu jego postawy na boisku nie mamy prawa mieć do niego pretensji. Jeśli nasza gra obronna się poprawi, to zajdziemy daleko i w każdych rozgrywkach będziemy faworytami. Niestety do poprawy jest dużo bo i z Anderlechtem i z Mainz kardynalne błędy się pojawiały, nie należy panikować bo to początek sezonu.
19.09.2017 23:02
To duże wzmocnienie przed kolejnymi starciami, jego brak jest wyraźnie odczuwalny.
19.09.2017 09:48
To gdyby (nie daj Boże) kontuzje ciągnęły się dalej to tylko czekać aż Starke dostanie powołanie i będzie ratować reprezentacje na mistrzostwach ;)
19.09.2017 09:47
Jak wznosi karierę to aż kupię jego koszulkę :D
19.09.2017 09:08
Przepraszam w takim razie i wielkie dzięki, tyle lat jestem na stronie i dopiero teraz zaczęło mnie to zastanawiać
19.09.2017 08:40
Jaka jest ogólna systematyka przeznaczania gwiazdek?
19.09.2017 06:47
Uwielbiam tą niepopartą niczym krytykę Alaby.
19.09.2017 06:06
W takim razie zwracam honor. Odnosiłem się zresztą głównie do wypowiedzi kolegi który nakazał ostracyzm zmarłego architekta i stwierdził że nie powinna się pojawić o nim wzmianka na tej stronie. Jego ojciec musiał być skazany bo był w tym napiętnowanym rządzie i został ukarany za innych, jego faktyczny udział w zbrodniach nie został wykazany.
Edytowano : 2017-09-18 19:57:21
Zresztą cała sprawa Speera była dość kontrowersyjna i do tej pory jest przedmiotem debaty. Był on przecież jedynym który podczas procesu sprzeciwialial się otwarcie nazistowskim zbrodniom
Edytowano : 2017-09-18 19:59:36
Ps2 źle mnie zrozumiałeś, nie odnosiłem się do Twojej wypowiedzi, chociaż stała się ona przyczynkiem (niesłusznie zresztą) do ataku na jego osobę
18.09.2017 19:56
Może to czas aby powrócił nasz stary dobry Wohlfahrt
18.09.2017 17:35
Myśle, że dla kibiców DFB jak i dla samego Manuela mistrzostwa to priorytet. Reprezentacja Polski i Niemiec to dwa inne światy, Polacy nie będą bić się o złoto dlatego ich interesy nie stroją raczej w sprzeczności z tymi niemieckimi.
18.09.2017 17:32