DieRoten.pl

Kicker: Tylko ManUtd wyraził konkretne zainteresowanie Lewym

12.03.2018, 10:00:24
FotoOlimpik

Od decyzji o zmianie agenta przez Roberta Lewandowskiego minęło już nieco czasu, jednakże media nie tylko w Polsce, co rusz informują o możliwości transferu Polaka.

reklama

W sprawie Roberta Lewandowskiego i jego domniemanego transferu każdego dnia pojawia się od groma spekulacji transferowych – najlepszy strzelec zazwyczaj łączony jest z przenosinami do Realu Madryt.

Jak wynika z najnowszych informacji opublikowanych przez niemiecki magazyn „Kicker” możemy dowiedzieć się, że z transferem naszego rodaka łączy się głównie Real Madryt, lecz tylko jeden klub poczynił jak na razie konkretne starania w sprawie transferu „Lewego”.

Mowa o grającym w angielskiej Premier League zespole Manchesteru United, który w przeszłości nie raz był już łączony z osobą Roberta Lewandowskiego.

Mimo wszystko Bayern Monachium w żadnym wypadku nie ma zamiaru pozbywać się swojego najlepszego zawodnika i strzelca. Jak czytamy dalej sam Robert ma także doskonale zdawać sobie sprawę, że klub nie zgodzi się na jego sprzedaż.

O tym jak ważnym ogniwem w zespole „Gwiazdy Południa” jest Robert Lewandowski świadczą między innymi jego liczby, które w tym sezonie robią ogromne wrażenie. Mowa o 32 bramkach oraz 4 asystach w 35 spotkaniach!

źródło: Kicker.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)

reklama14.03.2018 07:08
Czyli to tylko plotki z tym Realem...
12.03.2018 16:34
Real nie ma parcia na niego :]
12.03.2018 14:38
Jeśli Robert tego lata przeszedłby do Realu Madryt to jeszcze byłbym wstanie to zrozumieć z kilku powodów, ale każdy inny klub to albo ta sama półka lub jedna niżej od Bayernu z podobnymi szansami na wygranie LM lub nawet mniejszymi więc jeśli patrzeć na to z punktu wyłącznie sportowego nie widzę w tym sensu chyba, że chodzi o wyższe zarobki lub po prostu zmianę otoczenia.
12.03.2018 14:32
Nie widzę interesu realu w ściąganiu podstarzałego napastnika, na rynku jest lepszy wybór.
12.03.2018 14:17
Spokojnie, prawda jest taka że nikt nie wie co będzie. Moim zdaniem po to zatrudnił jednego z najlepszych agentów i to na tak krótki czas żeby właśnie przeprowadził transfer do Madrytu!! No bo inaczej po co by to robił?
12.03.2018 14:07

reklama