DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 36

Prosto, przyjemnie i co najważniejsze nasi pokonują Peru. Do tego ogrywają się młodzi

09.09.2018 23:12

Może masz racje, to zagranie wypacza jego obraz, potem opadł z sił i został zdjęty przez trenera

09.09.2018 00:54

Odnoszę się też do poprzedniego sezonu, gdzie Francuz był solidny ale nie zbliżył się do poziomu Goretzki z rundy jesiennej, wiosną obydwaj nie pokazywali nic wielkiego. W meczu z Realem zaraz po Rafinfi i Lewandiwskim, Toliso był największym zawodem. Co nie zmienia faktu, że wierze że za kilka lat będzie piłkarzem klasy światowej, potrzebuje czasu.

08.09.2018 18:49

Sule i Toliso to wielkie talenty ale to piesn przyszłości, Goeretzka wyprzedza teraz francuza i wykazuje większy potencjał

08.09.2018 17:49

Po ostatnim meczu Bayernu i DFB jestem strasznie szczęśliwy, że Boa został, jest nam potrzebny i wraca na właściwe toru

08.09.2018 04:57

Niemcom pośród wielu innych rzeczy, na mistrzostwach brakowało skuteczności. Wagner robił szum, dryblował ale nie miał kto strzelić, Wagner byłby pomocny nawet jeśli nie jako podstawowy zawodnik to jako ostatnia deska ratunku podczas ofensywy pod koniec meczów, kiedy nairswde mało brakowało żeby przełamać przeciwnika

06.09.2018 09:13

Pojedynczo, każdy z piłkarzy jest w formie, w połączeniu ze sportową złością, jest duża szansa na pokonanie Francji, czas na rewanż i pokazanie kto jest i będzie najlepszą drużyną na starym kontynencie

04.09.2018 10:03

To równanie Bundesligi w dół, tego typu urozmaicenia mogą pojawiać się w amatorskich ekstraklasach, nie niemieckiej lidze. Konkurencyjność ligi można zwiększyć tylko poprzez polepszanie się poziomu sportowego reszty stawki, a nie poprzez stosowanie zasad nierównej walki

03.09.2018 09:58

Swoją drogą Carlo nie zalicza udanego początku w Napoli, ich gra nie przekonuje, a wyniki też nie są najlepsze. Ciekawe czy wypalił się jak Murinho

03.09.2018 02:00

To mądra polityka transferowa która polega na tym, że zamast wyrzucać w błoto 70 milionów, dokonujemy racjonalnego zakupy rzędu 35, wtedy zostają pieniądze na inne wzmocnienia

Edytowano : 2018-09-03 01:55:30

Ufam Falkowi, on przewiduje takie ruchy, Pavard za rok będzie naszym piłkarzem

03.09.2018 01:55

Ciekaw jestem gdzie są malkontenci którzy negowali jego przydatność i szukali bomb transferowych za absurdalne pieniądze.

03.09.2018 01:52

Nie wiem czy to był błąd, Sane nie pokazywał nic grając w reprezentacji przed turniejem, może teraz dojrzał i wróci silniejszy, bo to, że umiejętności i potencjał ma to wie każdy

30.08.2018 01:44

Co to za hejt na grę Thomasa? Powinien grać razem z Janesem, w poprzednim meczu był najlepszy

28.08.2018 21:34

Zarobiliśmy w tym oknie duże kwoty, przy sprzedaży Boa i zamianie za Draxlera, stać nas na Pavarda, nasza kadra by zyskała. Za rok pozostaje tylko kwestia młodego napastnika, skład byłby mie tylko kompletny ale i bardzo przyszłościowy.

27.08.2018 02:00

@dzojko i o tym właśnie myśle. Nawet gdyby okazało się, że Pavard przyjdzie za rok, celem nie jest w tym sezonie zdobycie wszystkiego, tylko zbudowanie drużyny na lata. Draxler i Pavard pomogliby w urzeczywistnieniu tego celu

27.08.2018 01:29

Boa powinien zostać ale pierwszy raz zaczynam się zastanawiać czy taka oferta nie byłaby dla nas korzystna, Draxler od dawna marzy mi się w Bayernie

Edytowano : 2018-08-27 00:30:10

Po Robery to byłby nasz nsjleoszy skrzydłowy

27.08.2018 00:29

Gdyby Davis przyszedł już teraz, mielibyśmy kompletną kadrę, w tej chwili powstaje pytanie czy warto kupować skrzydłowego w pośpiechu bo po powrocie Comana będzie na tej pozycji przesyt

25.08.2018 20:53

Muller, Robben, Coman (do swojego zejścia) no i wyjątkowo pewny Manu, to najjaśniejsza punkty zespołu. Jesli sezon ich oszczędzi od kontuzji to zajdziemy daleko.

25.08.2018 06:03

W takim razie transfer na szczęście jest zbędny

25.08.2018 03:42

Nie spodziewałem się że to powiem ale musimy kupić skrzydłowego. Gdyby Davis przychodził katem to inna sprawa ale nie mamy wyjścia, chyba że kontuzja okaże się niegroźna

Edytowano : 2018-08-25 02:32:44

Liczę, że związek podejmie kroki i zawiesi faulującego na dłuższy okres czasu

25.08.2018 02:32

Największy z z najwiekszych. Geniusz i legenda

24.08.2018 02:01

Lewandowski stał się mało wiarygodny, swoim niepoważnym zachowaniem pokazał, że jest nieprzewidywalny. Teraz trochę ocieplił wizerunek ale to co robił musi odpracować, wtedy kibice zapomną. Nie dziwie się zarządowi ze nie bronił Polaka, to on rozpoczął krytykę władz i kolegów, kiedy słuszna krytyka dotknęła jego to płakał z powodu braku wsparcia, szkoda, że zapomniał o tym co robił wcześniej. Muller przy dobrej końcówce sezonu był krytykowany na tej stronie bez powodu, Lewandowski końcówkę miał tragiczną więc takie porównania nie mają sensu

22.08.2018 15:40

Czyli lekcja wychowawcza podziałała. Oby powrócił dawny, pokorny i profesjonalny Lewandowski. Pierwsza dobra wypowiedz od dawna, oby był to dobry zwiastun

22.08.2018 07:37

Mnie takie wypowiedzi kimmicha cieszą. Potrzeba lidera który oceni fakty bez zbędnej dyplomacji. Bayern zagrał tragicznie i sztuką jest umieć to przyznać. Potrzebujemy kogoś kto będzie potrafił wstrząsnąć drużyną.

19.08.2018 12:32

Obyśmy tym samym pomogli wrócić HSV do Bundesligi, będzie ich brakować

15.08.2018 14:23

Oby został, jest potrzebny i wciąż może wiele pokazać

14.08.2018 22:44

Rudy powinien zostać, z jakiegoś powodu Jogi mu zaufał i my tez powinniśmy. Co do Bernata to potrzebujemy prawdziwego zmiennika Alaby i to jedyna pozycja która wymaga uzupełnienia, reszta składu jest mocna

14.08.2018 07:24

Dla mnie ten mecz jest potwierdzeniem tego co mówi wiele osób na tej stronie, wciąż forma u Polaka występuje wyłącznie na początku sezonu, w starciach prostych gdzie jego koledzy zapewniają dominację, nie świadczy to o tym, ze kolejny rok z rzędu nie dojdzie do tego, że pan z numerem 9 zawiedzie w najważniejszej części sezonu. Trudno, nie zauważać faktów i nie krytykować tego co było warte krytyki. Muller nawet po świetnej końcówce zeszłego sezonu i znacznie większych dokonań jest tutaj krytykowany, więc dlaczego tak źle przyjmowana jest merytoryczna krytyka polskiego napastnika? Nie należy przesadzać w żadną stronę, należy pogratulować dobrego startu, mając w pamięci kto należał do grupy hamującej nasz sukces w ostatnich spotkaniach

14.08.2018 07:20

Zrozumiem każdy komentarz, nawet głupi hejt i tendencyjne oceny ale za życzenie naszym zawodnikom kontuzji, powinien być ban

10.08.2018 08:57

Wstrzymałbym się z obrażaniem naszych legend- oceniajmy ich po wynikach, które is wielu lat są świetne. A co do transferu to nie popieram gry 2 stoperów w składzie ale odejście Boa wydaje się mało prawdopodobne, stąd ta pozycja nie wymaga wzmocnienia.

10.08.2018 05:24

Odejście Boa jest czymś co by znacząco osłabiło nasz skład, dobrze, że jest, ma wciąż wielkie umiejętności, oby dopisało mu zdrowie

10.08.2018 03:08

A mi się podoba taki skład, Robbery w ciągu 50-60 minut wciąż dają wiele jakości, Coman wejdzie w drugiej połowie kiedy przeciwnik będzie zmęczony. Ciekawi sprawa z Lewandowskim, czyżby stracił status świętej krowy w którą ślepo zapatrzony jest zarząd? To byłby ciekawy koncept, pozostawienie Lewandowskiego na ławce i ewentualna sprzedaż za rok byłaby świetnym sygnałem, że z Bayernem nie wolno pogrywać, a stać nas na to, patrząc, że realnie nie dostalibyśmy za niego więcej niż 50- 60 milionów, bo chętni na jego usługi nie walili do nas drzwiami i oknami.

10.08.2018 03:02

Święte słowa, zgadzam się z Ulim w 100%
Zarząd prowadzi mądrą politykę i planuje na lata, nie jak inne kluby które żyją z sezonu na sezon

03.08.2018 15:10

Nikt nie ma prawa zarzucić nikomu z Bayernu nieuzasadnionego hejtu na Lewandowskiego, to Polak otworzył puszkę pandory rozpoczynając krytykę Mullera, niestety sam zapomniał, że jego forma pozostawia wiele do życzenia i nie gra lepiej od tych których krytykuje

19.07.2018 04:53

Przed mistrzostwami tez ciężko by było uzyskać 100 milionów, nawet gdybyśmy dostali 60 to byłby niezły zarobek, lepszy Higuain ma kosztować Chelsea właśnie tyle

10.07.2018 01:41

To nie prawda że Lewandowski jest niewinny, piłkarz odpowiada za zatrudnionego agenta i za jego działania. Do tego sam krytykował tez kolegów, będąc przy tym jednym z najsłabszych na boisku w trakcie sezonu. To chyba nie takie małe powody żeby nie mieć ochoty go oglądać. Sugerowanie ze jest krytykowany bo jest Polakiem jest głupie bo taki np Błaszczykowski w przeciwieństwie do niego jest wzorem wszystkich cnot piłkarskich (muszę to przyznać mimo niechęci do niego jako piłkarza BVB) i nikt temu nie przeczy. Lewandowski wręcz przeciwnie, jest gloryfikowany i wychwalany tylko dlatego że jest Polakiem, to efekt mediów które zakłamując rzeczywistość

10.07.2018 00:46

Nie rozumiem zauroczenia nim zarządu, to chyba nasz najbardziej przereklamowany zawodnik. Rozumiem, że zarząd nie pozwoli odejść zawodnikowi wedle uznania ale inicjatywa jego transferu powinna wyjść ze strony klubu, teraz jesteśmy w pułapce bo nie możemy sprzedać zawodnika bez formy

09.07.2018 15:39

A warto dodać, że Niemcy odpadli w dużej mierze przez pecha i mimo ze byli o niebo lepsi od tej parodii reprezentacji, potrafili posypać głowę popiołem, zamiast szukać wymówek. Klasa

08.07.2018 16:26

Boli serce jak patrzy się na poziom tych mistrzostw, że Niemcy nie przetrwali tej fazy grupowej. Większość rywali była osłabiona i przy nawet przeciętnej dyspozycji była szansa na obronę tytułu

08.07.2018 16:21

Real nie ma interesu w tym transferze, to nie byłoby wzmocnienie, dodatkowo Bayern ma swoje zasady, chociaż myśle, że pożałujemy prędzej czy później, że nie zarobiliśmy za niego pieniędzy ale może sygnał dyscyplinujący piłkarzy był potrzebny

08.07.2018 15:11

Ciekawy sezon nadchodzi, zawsze po gorszych latach Bayernu mecze DFB były miodem na serce. Teraz pozostaje niepokój te dwie drużyny stają w obliczu konieczności zmian szczególnie pokoleniowych. Wierze w Jogiego, myśle że on jak nikt inny poprowadzi chłopaków po kolejne tytuły. Obyśmy za 2 kata cieszyli się i z pucharu Europy i z krajowego mistrzostwa.

Edytowano : 2018-07-03 20:26:41

Żenujących tekstów o odsuwania Mullera który nie gra źle nie skomentuje.

03.07.2018 20:25

Jednak mimo gorszej formy przeważali w meczach z Włochami i Francją. Moim zdaniem zasługuje na jeszcze jedną szansę. Za dużo reprezentacja mu zawdzięcza, puchar konfederacji pokazał, że trudny proces przemiany pokoleniowej z Jogim jest możliwy, wierzę, że w 4 lata spoi to co najlepsze, ze starych i nowych graczy.

28.06.2018 06:36

Ta klęska boli bardziej niż jakakolwiek Bayernu, przypomina czasy kiedy nasz klub nie potrafił wyjść z grupy w lidze mistrzów. Pierwsze piłkarskie łzy od czasów pamiętnego finału 2012 i bezsenna noc. Trzeba się zebrać, jest mistrzostwo Europy do zdobycia. Podniesiemy się oby z Jogim na pokładzie.

Edytowano : 2018-06-28 05:14:55

Jednak chłopaki nie zasługują na porównania z Polską która na turnieju poza Panamą była najsłabsza, dominowali, walczyli chociaż ciagle czegoś brakowało.

28.06.2018 05:10

Już od losowania grup (albo nawet alimentacji :D) zawsze Niemcy!

Edytowano : 2018-06-27 00:23:48

Eliminacji * rzecz jasna XD

27.06.2018 00:23

Myślę, że damy radę bez problemu pokonać Brazylię, jednak drużyna rozkręca się powoli, wolałbym zmierzyć się z nimi później, z każdym meczem będziemy pewniejsi.

27.06.2018 00:01

Jeśli Brazylią i Argentyna by odpadły to byłby równie satysfakcjonujący mundial jak 4 lata temu.

26.06.2018 14:46

Oby ten chłopak dal mistrzostwo świata i drogą Mario trafił później do nas! On kocha Niemcy i niemiecką piłkę, to piłkarz z duszą, nie najemnik

25.06.2018 20:55

Niemniej szkoda Iranu. Ja liczę, że odpadnie Brazylia i Argentyna przez cyrki Neya i Messiego. Wbrew pozorom Brazylia może być dla Niemców łatwiejszym celem niż 4 lata temu.

Edytowano : 2018-06-25 20:51:22

Wynik nie oddaje gry Iranu. Zasłużyli na przynajmniej jeden punkt

25.06.2018 20:50

Liczby też nie biorą się z powietrza. bayern zdominował ligę, ma najlepszy sklad w historii i śmiem twierdzić, że wielu napastników na poziomie mogłoby osiągnąć tą granice 30 bramek. Dzisiaj ceni się napastników wszechstronnych, myśle, że taki który by nawet mniej strzelał (albo strzelał w ważnych spotkaniach, bo bramka bramce nierówna) ale do tego też potrafił grać bez piłki, cofnąć się do obrony i umiał by podawać, wnosił by więcej jakości. Lewandowski w BVB błyszczał kibice Bayernu nie lubili go za skuteczność, teraz wraz ze wzrostem masy stał się drewniany. Oczywiście o nim nie wolno tego napisać bo to Polak rodak, a legendę Thomasa można do woli obrażać.

Edytowano : 2018-06-25 20:42:28

A co do Iranu to pokazują jak kozę grać słabszy zespół. Mundial bez mich będzie smutniejszy. Msm nadzieję, że wygrają

25.06.2018 20:41

@Kozja pytanie nie dlaczego nie ciągnie słabej polski tylko dlaczego gra jak gra mając wspaniałych pomocników w Bayernie. Będąc przy tym przekonanym o swojej wartości. Notabene zabawny jest hejt tzw polsctwa na Lewandowskiego w kontekście reprezentacji, najpierw robią z niego Boga a potem dziwie się że jest rzemieślnikiem. Mie zrozumiem tego narodu

25.06.2018 19:38

@Kozja nie wiem co to ma wspólnego z hejtem. Oceniam realnie sytuacje. I owszem Lewandowski wybija się ponad słabiutką Polskę ale nie jest to piłkarz który może dać bayernowi tyle ile od niego się oczekuje. Taka jest prawda, wyłączona przez polskie media i nie pisze trgo po mistrzostwach, uwzam tak od dłuższego czasu

Edytowano : 2018-06-25 18:18:22

Argumenty to jego bezsilność w ważnych meczach, to że nie potrafi dać tyle ile jego poprzednicy. Z najlepszym składem Bayernu w historii wielu strzeliłoby rywale samo bramek. Argumentem jest też brak jego klasy w wypowiedziach i brak szacunku do naszego klubu.

Edytowano : 2018-06-25 18:19:19

Zresztą nie dyskutujmy na ten temat. Faktom się nie zaprzeczy. Pozostaje kibicować naszym grającym w DFB bo od początku tego mundialu interesuje mnie tylko jedna reprezentacja. Polskę patrząc na klasę piłkarzy musiał spotkać taki los

25.06.2018 18:16

Co więcej dodam ze nie mam pretensji do polskich piłkarzy po tym meczu. Taki wynik jest logiczny porównując klasę drużyn. Ja przed mundialem stawiałem na remis z Senegalem i wysoką przegraną z kolumbią oraz wymęczone zwycięstwo z Japonią. Jak wydać ten skład przeceniłem

25.06.2018 15:57

Porównywanie artysty z wizją- Guardioli z rzemieślnikiem Lewandowskim jest bezzasadne.

Edytowano : 2018-06-25 15:49:10

Pieszek był takim najlepszym obrońcą, jak Lewandowski najlepszą 9. Mity narodowe. Gombrowicz miałby pożywkę

25.06.2018 15:48

Oby zagrał bo to jego wielka szansa. Gundogan i Khedira nie pokazali nic, on mimo pecha ma nadal szanse. Może odblokuje się i stanie się godnym następca Vidala w bayernie? Coś czuje że z Sebastianem nasze szanse na obronę tytułu wzrosną

25.06.2018 15:25

Ja nie mam pretensji o grę w reprezentacji której kibicem nie jestem, tylko o brak ogólnej formy i butę (bo wina leży we wszystkich tylko nie w nim).

25.06.2018 15:22

Obrońcy pana z nr 9 nie rozumieją podstawowych rzeczy. Po pierwsze on zawodzi nie tylko w reprezentacji (której mecze mnie nie interesują) ale i w naszym ukochanym klubie, w Bayernie też nie ma z kim grać? Zawsze można usprawiedliwić fatalną formę. Na mistrzostwach potwierdził to co konsekwentnie mówię nt jego gry od roku, że to piłkarz odtwórczy który żeruje tylko na gotowych okazjach i piłkach podanych na tacy, inaczej nie istnieje. Krytykowany przez znawców muller wnosi znacznie więcej, to piłkarz inteligentny, potrafiący zrobić coś z niczego, a do tego oddany. Najbardziej tragiczne jest to, że dla zasady nie wolno pozwolić mu odejść, a teraz z każdym miesiącem będzie mniej chętnych.

25.06.2018 15:13

Z taką formą zapraszamy do nowej ligi- w rezerwach. Gość zagrał beznadziejny sezon a wypowiada się bez odrobiny pokory. Żenujące

25.06.2018 14:57

Niechęć do reprezentacji Niemiec na naszej stronie to schizofrenia, to efekt przybycia transferowych kibiców którzy przerzucili się z BVB na nas po przyjściu Lewandowskiego. Wcześniej coś takiego nie miałoby miejsca.

25.06.2018 04:52

Dla mnie ten mecz to tylko pojedynek dwóch piłkarzy Bayernu. I jako taki pokazał to co wiadomo od zwsze, że James to klasa światowa, Lewandowski nie. W sercu zwsze DFB które gra dalej dzięki swojej klasie, mimo pecha i przeciwności losu. Tak grają mistrzowie. To lekcja pokory dla domorosłych kibiców którzy faworyzowali Polaków po losowaniu, wszyscy trzeźwo myślący mieli świadomość,że samo wyjście z grupy będzie graniczyć z cudem.

24.06.2018 23:33

Nt gry Lewandowskiego wypada zacytować jego słowa „Le cabaret”

24.06.2018 21:46

Teraz to Zahavi będzie miał jeszcze większe problemy ze znalezieniem klubu pokroju Psg czy interu

24.06.2018 21:40

Cudownie na polskich portalach czyta się komentarze ludzi którzy wczoraj życzyli klęski Niemcom, a wcześniej pisali bzdury o „najlepszym napastniku świata” czy 5 drużynie która pozamiata grupę. Pokora, pokora i jeszcze raz pokora

Edytowano : 2018-06-24 21:39:20

Do meczu podchodzę na chłodno. Cieszy forma Jamesa i to dla kibiców Bayernu powinno być najważniejsze

24.06.2018 21:38

To prawda chociaż w fazie pucharowej nie będzie miejsca na wątpliwości. Zapowiadają się ciekawe mecze z Niemcy- Brazylia na czele

24.06.2018 02:45

Jeśli za rok miałby przyjść za darmo to szkoda marnować fundusze na ten transfer.

24.06.2018 02:26

Nie chodzi o wynik, ten może być zły. Na tym mundialu można było zauważyć najwyżej dwie drużyny grające gorzej od Polski. Msm nadzieje, że nagle ta gra o 180 stopni się zmieni bo nie ukrywam że mecz z 2 piłkarzami Bayernu powinien trzymać w napięciu.

Edytowano : 2018-06-24 02:24:19

A co do rasizmu w DFB rozumiem że Rudiger i Boa grają tylko dlatego, że są biali jak mleko?

24.06.2018 02:23

Polska była niezła w eliminacjach ale już na euro 2016 widać było brak pomysłu i dużo szczęścia co wypaczyło obraz. Jeśli gra się nie poprawi to nie ma cudów. Klęska z Senegalem grającym jeszcze gorzej pokazuje jaki poziom prezentuje ta drużyna. Problemem nie jest to że teraz wszyscy krytykują, problemem jest przecenianie tego zespołu od dłuższego czasu i nierealne oczekiwania. Remis byłby wielkim sukcesem i tego biało- czerwonym życzę

24.06.2018 02:08

Za porównywanie czegoś takiego (bo drużyną tego nie można nazwać) jak 11 Polski z Niemcami powinien być ban. Niemcy pokazali ambicje, walczyli mimo braku formy, Polacy chcieli przejść obok meczu. Niemcy pokazali wielkie serce, m
nie pamietam większego wybuchu radości od 2014 roku, teraz czas przełamania, jestem więcej niż pewien że zmotywuje nas to do obrony pucharu!

24.06.2018 01:25

Oczywiście to subiektywne opinia (jak każda w tej dyskusji). Moim zdaniem Boa w formie najeży do grona 2-3 najlepszych stoperów na świecie. Na spadek ceny/ zainteresowania jego transferem może wpływać podatność na urazy, która przyczynia się do osłabienia formy. Lewandowski kiedy jest zdrowy czy należy do 2-3 najlepszych napastników świata? Moim zdaniem nie. Niewątpliwie jest bardziej niezawodny jeśli chodzi o stan zdrowia ale jak widać i teraz nie przyciąga zainteresowania klubu na poziomie Bayernu jakim jest Real, a o innych klubach nawet słabszych tez specjalnie nie słychać.

Edytowano : 2018-06-22 06:38:20

Notabene na potwierdzenie moich słów można przytoczyć fakt, że Jarome mimo ostatnich problemów w ważnych meczach mie zawodził w przeciwieństwie do Polaka. Odzwierciedla to nota w kickerze za mecz z realem, gdzie boa został oceniony na 2 (jeden z najlepszych), a Lewandowski znacznie niżej. To błędy miedzi innymi Polaka zdecydowały o klęsce na Alianz.

22.06.2018 06:32

Być może to zasady ogólne, jednak tracą na znaczeniu kiedy klub (czyt. ktoś nad piłkarzem) odrzuca ewentualność transferu. Wtedy takie naciski są śmieszne, szczególnie kiedy zajmuje się mimo agent. Skoro piłkarz ma jakiś argument który ms przekonać zarząd, niech powie o nim głośno, bo mosty i tak pali.

Edytowano : 2018-06-21 08:10:45

Zresztą Bayern to specyficzny klub. Tu nie ma gwiazd, są tryby w machinie które są podporządkowane procesowi funkcjonowania klubu. Bayern to też nie zwykle przedsiębiorstwo jak Real, pakuje tu niezależnie od hierarchii rodzinna atmosfera, oczywiście jeśli ktoś okazuje szacunek do klubu.

Edytowano : 2018-06-21 08:13:27

Boa obniżył loty? Owszem miał gorszy okres uzasadniony kontuzją ale powoli wraca do formy (patrz występ przeciwko Meksykowi). Polak natomiast jest bez formy niezależnie od kontuzji, dlatego musi jak widać szumem i gierkami (znacznie większym niż prostolinijne deklaracje boa) wykreować się na gwiazdę światowego formatu i znaleźć kupca którego jak do tej pory nie widać.

21.06.2018 08:09

Dorosły człowiek powinien mieć odwagę cywilną, a pytany o plany odpowiadać wprost, że chce odejść, licząc się z tym, co może go za to spotkać. Dodatkowo dyskusja jest bez sensu bo zarząd wyraźnie określił stanowisko, wysyłanie agenta go nie wzruszy.

Edytowano : 2018-06-21 03:33:51

Smutna sytuacja bo co by o Lewandowskim nie mówić to do niedawna przestawiał się jako pokorny, zdyscyplinowany i profesjonalny zawodnik, znający miejsce w szeregu. Teraz najwidoczniej niestworzone historie polskich mediów sprawiły, że odbiła mu sodówka.

21.06.2018 03:31

Myślę, że mistrzostwa będą dla Lewandowskiego zderzeniem z bolesną rzeczywistością i odkłamaniem mitu "najlepszego napastnika na świecie", Bayern może być "spokojny" o jego pozostanie, z drugiej strony ciekawe czy będzie wstanie się odpić po dołku w ostatnim sezonie i na mistrzostwach.

Edytowano : 2018-06-21 01:58:15

odbić*

Ponadto imponuje mi postawa zarządu. To wyraźny sygnał jaka hierarchia panuje w klubie. Nie dość, że nie liczy się wola samego piłkarza to nawet nie będzie możliwości jej przepchnięcia, a sam Lewandowski nie ma jaj więc bez pośrednictwa agenta nie odważy się na konfrontacje, wygląda to coraz bardziej żałośnie z jego strony.

21.06.2018 01:55

Problem ze stoperami w takim wypadku, nawet w razie odejścia Boa wydaje się rozwiązany. Ciężko jednak pogodzić się z myślą o odejściu takiego piłkarza :(

15.06.2018 16:35

Super byłoby zobaczyć Comana na turnieju, nikomu kontuzji życzyć nie wypada ale chciałbym zobaczyć w Rosji naszego zawodnika, rozegrałby się po długiej przerwie.

12.06.2018 20:45

@koepke Bayern zaczął cyrk? Wtf?

12.06.2018 18:46

Tak jak przez cały sezon serce biło dla Bayernu, tak teraz boje dla Nationalelf. Niemcy są faworytem, kto jak nie DFB ma obronić tytuł? Zadna drużyna tak pięknie nie łączy wspaniałych nazwisk z grą zespołową. Żeby wygrać potrzeba odrobiny szczęścia, jeśli ono będzie to nie mam wątpliwości, że w lipcu znowu będziemy fetować w Berlinie! Oczywiście mundial może potoczyć się różnie ale śmieszy mnie skreślanie takiego zespołu. Moim zdaniem dużym niewypałem będzie gra Belgii, Brazylii, Argentyny. Zawiedzie też przeceniana Hiszpania. Francja nie ma mentalności i nie jest gotowa na ustetecxjy triumf. To Niemcy są drużyną „równą”, spokojną i dojrzałą

Edytowano : 2018-06-12 17:18:06

*ostateczny

12.06.2018 17:17

@admin to samo mam na myśli. Nie powiedziałbym złego słowa na Lewandowskiego gdyby on nie wtykał szpili swoim kolegom i zarządowi. Po prostu w tej sytuacji mam wrażenie, że jego gorsza dyspozycja związana jest z szumem medialnym i przysłowiowym gwiazdorzeniem, każdy ma prawo mieć gorszy mecz ale wygrywa i przegrywa cała drużyna, do wygrania CL potrzeba szczęścia, często bardziej niż formy, my szczęścia nie mamy, Real za to odwrotnie. Nawet za miliard euro szczęścia się nie kupi. Skład jest mocny, wymaga kosmetycznych poprawek, zapewniam, że nadal będziemy jednym z faworytów w Lidze Mistrzów.

Edytowano : 2018-06-11 19:14:47

Wyobraźcie sobie jak utopilibyśmy pieniądze na transfer Sancheza, nie mówiąc o Neymarze. Myślicie, że Bayern bez klauzuli w kontrakcie puściłby brazylijczyka? Szczerze wątpię, a jaka atmosfera by wtedy panowała to każdy wie.

Edytowano : 2018-06-11 19:14:53

Wyobraźcie sobie jak utopilibyśmy pieniądze na transfer Sancheza, nie mówiąc o Neymarze. Myślicie, że Bayern bez klauzuli w kontrakcie puściłby brazylijczyka? Szczerze wątpię, a jaka atmosfera by wtedy panowała to każdy wie.

11.06.2018 19:13

Admin ma zupełną racje. Lewandowski w ważnych meczach był w ostatnich latach tym który (oczywiście nie w pojedynkę) przeważał raczej szale zwycięstwa na korzyść przeciwnika, tym razem do spółki ze Svenem i Rafinhą, a krzyczy jakby był największym piłkarzem w składzie. Nie ma sensu powtarzać tego truizmu ale nikt nie jest większy od Bayernu. Absurdów na temat tego, że Bayern nie bije się o najwyższe cele nie wypada nawet komentować. Wskażcie mi ile drużyn od tylu lat kończy grę zazwyczaj na półfinałach CL. Do hejterow zarządu wy jesteście kibicami Bayernu czy jednego zawodnika?

11.06.2018 16:52

Uli nic nie ma do gadania? Bayern to klub który kładzie nacisk na ład i porządek. Hierarchia jest w tym systemie bardzo ważna. Nie może dojść do sytuacji żeby ogon kręcił psem. Zawodnicy odchodzą z Bayernu kiedy klub ich nie chce.

Edytowano : 2018-06-11 08:49:33

Oczywiście popieram zmianę pokoleniową i zastąpieniem Lewandowskiego Wernerem ale trzeba dać przykład i pozwolić mu odejść kiedy będzie to dla Bayernu wygodne- czyli za rok.

11.06.2018 08:48

Mario nic nie wnosił? Do swojej kontuzji i jak się okazało również choroby, grał świetnie. Gusrdiola skreślił go tylko dlatego, że nie kosztował 150 mln i nie był Neymarem

09.06.2018 15:38

Jego odejście to był jeden z najbardziej błędnych momentów mojego kibicowania dlatego zobaczyć go jeszcze raz w koszulce fcb będzie tak samo wzruszające jak powrót Juppa

Edytowano : 2018-06-08 03:38:54

*jednym z najbardziej bolesnych

08.06.2018 03:38

Oby to była prawda, nie dość, że Niemiec to do tego piłkarz dużo bardziej wszechstronny od obecnych Sandro i Lewandowskiego. Piłkarz który potrafi utrzymać się przy piłce i sam kreować sytuacje, zamiast czekać na „gotowe”. Kogoś takiego brakuje

07.06.2018 16:03

Mam nadzieje, że zamknął usta ekspertom mówiącym jak Bayern przestaje być atrakcyjny dla gwiazd.

07.06.2018 01:53

Pycha tego piłkarza jest niezrozumiała, nie jest poparta jak u Messiego czy Ronaldo aspektami sportowymi. Polskie media mu zrobiły krzywdę kreując go na gwiazdę. Czasami honor jest ważniejszy niż pieniądze, moim zdaniem powinien zostać i przesiedzieć pół sezonu na trybunach. Inaczej damy sygnał, że można z ni pogrywać, inni mogą pójść w jego ślady

06.06.2018 15:50

Trudno żeby nie był ale niestety zdrowy Neuer jest poza zasięgiem reszty bramkarzy na świecie.

06.06.2018 15:47

Ostatnia rzecz która można o lewandowskim powiedzieć to wszechstronność.

06.06.2018 15:46

Patrząc na ten sezon, trochę dziwi nieznaczny wzrost wartości Ulreicha.

06.06.2018 05:33

Orientujecie się kiedy i gdzie ruszy oficjalna sprzedaż biletów?

05.06.2018 01:15

@Piotreczek gdyby tak się stało to to okienko wzmocni nasz skład

05.06.2018 01:14

W sercu tylko Nationalelf! Oby to był legendarny sukces i pewne mistrzostwo, wtedy bez żalu zapomnę o braku ligi mistrzów i pokalu.

04.06.2018 04:41

@RideTheWildWind masz racje ale nie wytłumaczysz im tego, Polacy lubią tworzyć mity narodowe, często zupełnie oderwane od rzeczywistości

04.06.2018 04:39

LewyFan- szanuje za szczerość. Chodzi tylko o fakt, że Lewandowski ma do zawdzięczenia wiele bayernowi, a obecna sytuacja, wypowiedzi jego i agenta pokazują jakby było odwrotnie. Szkoda, bo kiedyś Polak był pełen pokory i profesjonalizmu.

02.06.2018 02:47

LewyFan idealnie obrazuje motywacje ludzi broniących tego piłkarza, bo niestety większość to kibice jednego zawodnika, a nie drużyny

01.06.2018 16:15

Kibicem reprezentacji Polski nie jestem, życzę im dobrze ale nie kibicuje więc i skoków radości nie będzie, zresztą nie zapowiada się żeby była do mich okazja, szczególnie przy takiej formie „legendy”.

Historia Bundesligi go oceni, nie dokonał czegoś czego nie dokonało kilkunastu innych. Legendy to Arjena Franck, Lahm, a nie najemnik który w kluczowych momentach nie wytrzymuje presji i zawodzi.

Edytowano : 2018-06-01 15:32:21

Poza tym legenda musi posiadać cechy pozaboiskowe ‚trzymający się na uboczu zespołu Polak nie ma sympatii i charyzmy, która mogłaby zrobić z niego lidera. To w jakim aspekcie miałby być najlepszym naszym zawodnikiem jest dla mnie zagadką

01.06.2018 15:30

Bayern posiadając pokłady gotówki powinien kupić Wernera, a pana z numerem 9 przemienić w rezerwowego. Stać nas na to, przesiedzi lol sezonu na ławce i zimą niech odchodzi bez możliwości gry w CL. Piłkarz do zapomnienia, wiele tutaj nie zrobił, głównie szum.. nigdy nie będzie legendą piłki, chodźby zmienił klub jeszcze 5 razy. Co najwyżej może się chwalić byciem legendą słabej reprezentacji Polski, chociaż i tam na ostatnim euro był jednym z gorszych.

Edytowano : 2018-06-01 13:37:20

*pól sezonu

01.06.2018 13:36

Obrona tytułu mistrzowskiego sprawi, że nikt nie będzie pamiętał o tym, że Bayern nie spełnił pokładanych nadziei. Jako kibic uznam, że niepowodzenia zostaną w pełni zrekompensowane.

01.06.2018 01:22

Sukcesu brak w dużej mierze przez pana z numerem 9, który od kilku lat zawodzi w kluczowych meczach. Co roku brakuje tak mało, a on mie potrafi strzelić jednej bramki. Takie życie, lepszy nie będzie, może boi się konkurencji? Borassej odejdzie do klubu niższej klasy

Edytowano : 2018-05-30 21:30:33

Mandżu potrafił coś więcej poza machaniem łapami, przewracaniem się i didtwwuaniem nogi. To były płuca zespołu

30.05.2018 21:29

Tylko PSG i angielskie kluby mogą za niego przepłacić, w takim przypadku jeśli uzyskamy astronomiczne i nieproporcjonalne 80-100 mln to warto rozważyć transfer, młodszy i lepszy nie będzie.

30.05.2018 00:56

Wojownik szkoda, że nie trafił do nas prosto z Bayeru

22.05.2018 15:00

Lewandowski nie robi cyrków? Już od dawna nie jest profesjonalny. Prawda jest taka, że boli go, że to nie od niego zależy jego obecna sytuacja, bo mie jest tak jak miejcie, to zarząd decyduje o wszystkim. Nie wiem tylko czy decyzja o trzymaniu go jest słuszna, jest to piłkarz zdecydowanie przeceniany na rynku i 100 milionów funtów to kwota wręcz zawrotna, pytanie tylko czy ważniejsze jest fanie znaku że to Bayern rządzi czy zgarnięcie pieniędzy które pokryją transfer 2-3 klasowych graczy. Sportowo byśmy na tym zyskali

Edytowano : 2018-05-22 13:38:06

*mowicie

22.05.2018 13:37

O ile w meczu z Realem, błędy sędziowskie były usprawiedliwieniem (i w tym i w zeszłym roku to one głównie uniemożliwiły awans) to w meczu z drużyną kilka klas niższą, nie powinny one mieć wpływu, powinniśmy strzelić przynajmniej 3 bramki i nie byłoby tej dyskusji, przegraliśmy na własne życzenie, piłkarzom jakby nie zależało, nie wiem dlaczego.

21.05.2018 20:38