DieRoten.pl

Pojawiają się kolejne doniesienia w sprawie Jerome'a Boatenga i jego rzekomego transferu do zespołu Paris Saint-Germain, po tym jak Niemiec miał odrzucić propozycję gry dla Manchesteru United.

reklama

Abendzeitung Muenchen

Jak dowiadujemy się z ostatnich informacji bawarskiego "Abendzeitung Muenchen" powodem dla którego Jerome Boateng pragnie odejść z Bayernu Monachium jest to, iż 29-latek ma czuć się niedoceniany przez prezesa FCB − Karla-Heinze Rummenigge.

Ponadto stoperowi "Gwiazdy Południa" ma też nie podobać się to, że Niklas Suele jest już postrzegany jako jego równoważny zmiennik i następca pomimo braku dośwadczenia.

Bez względu na wszystko jak dowiadujemy się dalej za pośrednictwem "AZ", trener Niko Kovac wciąż walczy o pozostanie stopera w Bayernie na kolejny sezon. 46-latek bardzo ceni sobie usługi Boatenga i planuje kadrę na nadchodzący sezon z Jeromem.

Sky

Według Torbena Hoffmanna pracującego dla niemieckiego "Sky" porozumienie pomiędzy "Bawarczykami" a Paris Saint-Germain w sprawie transferu niemieckiego stopera nie jest takie oczywiste jak się pisze!

Z informacji do jakich dotarli dziennikarze wspomnianego wyżej źródła wynika, że klub ze stolicy Francji z powodu regulacji Financial Fair Play nie jest w stanie spełnić żądań finansowych Bayernu, który oczekuje za Boatenga sumy ponad 50 milionów euro.

Kolejne doniesienia w sprawie stopera publikuje także inny dziennikarz "Sky" − Max Bielefeld. Jak się okazuje Jerome wcale nie jest priorytetem dla PSG, albowiem paryżanie będą chcieli pozyskać nowego lewego obrońcę (Alex Sandro lub Dalbert). Sprowadzenie nowego stopera ma być sprawą drugorzędną.

Co więcej wewnątrz Paris Saint-Germain mają trwać dyskusje odnośnie sprowadzenia innego stopera, który będzie młodszą i tańszą opcją niż Boateng.

źródło: AZ / Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama11.08.2018 08:05
Spokojnie, nawet jeśli PSG, wyda oficjalne oświadczenie, że nie chcą Boatenga, to media i tak znajdą inny klub, z którym będą łączyć Jerome'a ;).
10.08.2018 10:39
Ciężko przewidzieć jak ta sprawa się zakończy, widzimy że codziennie zasypywanymi jesteśmy nowy informacjami. Ja bym chciał by pozostał ale ciężko na ten moment odnieść się do tego.
10.08.2018 03:08
Odejście Boa jest czymś co by znacząco osłabiło nasz skład, dobrze, że jest, ma wciąż wielkie umiejętności, oby dopisało mu zdrowie
09.08.2018 22:20
Czyli transfer Boatenga na szczęście się oddala. W przypadku braku transferu nowego obrońcy w jego miejsce to jak najbardziej dobra informacja :)
09.08.2018 21:47
Abendzeitung to ładne bajki wymyśla :D. Na bank 100% potwierdzone info, później Boa płakał do poduszki przez Sule...
09.08.2018 21:41
Jak nikt ma nie przyjść to lepiej żeby został.Ale nie wiem co mu się nie podoba, boi się że Sule jest wyżej od Niego....
09.08.2018 21:15
Nic dziwnego-jeśli Kovac dostał info,że nikt nowy nie zostanie sprowadzony,to trzeba walczyć choćby o tego Boa.

reklama