Manu owszem, decyduje często o zwycięstwie ale wierze, że wróci. To że przegramy BL msi się kiedyś zdarzyć, żadna seria nie trwa wiecznie. Jego ewentualny brak odczujemy najbardziej w pucharach. Co mnie najbardziej martwi to jego brak podczas Mistrzistw świata, tam będzie nsjbardziej potrzebny.
18.09.2017 16:54
To taki januszowy sposób zwalania winy rodziców na dzieci, rozumiem że Polska polityka tego uczy śle bądźmy mądrzejsi od rządzących i sądźmy każdego za swoje czyny, a Albert zostawił po sobie wielkie dzieła architektury. Nie tylko w Monachium czy w Niemczech ale na całym świecie
Edytowano : 2017-09-18 16:52:37
*ale
18.09.2017 16:52
Ja kryzysu Thomasa nie widzę, asyst miał więcej niż ktokolwiek inny, a że drużyna Włocha gra inaczej niż Pepa to i zmienia się soecyfika gry naszego asa. Mam nadzieje, że James który jeszcze nie błyszczy nie będzie siłą wpychany do składu kosztem Mullera
18.09.2017 16:48
@Jastrzab rozumiem smutek się bez przesady, Manuel to młody bramkarz, a sezon jest jeszcze długi, chyba, że to Twoja ukryta ironia, jeśli tak to bardzo szanuje
Edytowano : 2017-09-18 16:49:33
*ale bez przesady
18.09.2017 16:43
To jest jakaś plaga, błąd musi być po stronie przygotowania piłkarzy po kontuzji. Już kilku wcześniej zdrowych i klasowych piłkarzy wykończyło się po pierwszej po pierwszej kontuzji.
Dobrze, że mamy mocny skład i możliwości rotacji m. Zarząd się w ostatnich katach spisał na medal. Sam pomysł ze Svenem okazał się strzałem w 10, mimo moich początkowych wątpliwości
18.09.2017 16:38
Lewandowskiego nie da się zastąpić przez brak dublera na tej pozycji, Arjena i Manuela przez ich niepowtarzalność i wybitność, tego że kilkadziesiąt razy (jeśli nie więcej) to oni decydowali o losach meczu
18.09.2017 16:33
To że faza pucharowa jest daleko nie poprawia sprawy. Manuel jest tym który zdecyduje o powodzeniu finałowej kampanii, a jak widać problemy zrowotne po poprzedniej kontuzji nadal go trzymają, teraz to będzie tykająca bomba, oby nie zaczęła się nieszczęsna seria jak u Badu, Boa czy Martineza, bo to chyba jedyny niezastąpiony poza Arjenem zawodnik naszego składu...
18.09.2017 16:24
Kimmich, Arjen i Muller bezdyskusyjne jedynki. Manuel ma tego pecha, że w takich meczach nie ma okazji wykazać się tak jak bramkarze przeciwnika
18.09.2017 14:32
Od kiedy Dembele to piłkarz światowej klasy? Prędzej James może być tak nazwany, a on właśnie zasilił bundeslige. Chemii nie ma i nie trzeba chodzić na otwarte treningi (co mi się podczas stosunkowo częstych pobytów w Monachium zdarza) żeby to zauważyć, nie wierze że jesteś tak mało spostrzegawczy żeby nie dostrzec jak pan z numerem 9 gestykulował i wyrażał dezaprobatę po bramkach kolegów. O wcześniejszych incydentach nie wspomnę.
Co do ostrzeżenia i kary to nie przypominam sobie żeby ktoś został zrugany przez KHR tak jak polski piłkarz ostatnio, to był bardzo wyraźny znak, że takie zachowania nie będą akceptowane. Być może nie doszło do ukarania żeby nie eskalować konfliktu ale kolejna taka wypowiedz nie skończy się dla Polaka tak przyjemnie.
Rewelacji polskich dziennikarzy nie skomentuje bo od pojawienia się pilskiego trio w bvb, poziom ich zaślepienia tymi reprezentantami Polski jest niezrozumiały.
Notabene niezłą masz fantazje jeśli liczysz na zmianę polityki transferowej Bayernu, władze dały jasny znak że nic takiego nie będzie miało miejsca, nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna że zarząd "dał ciała", bo zrobili najlepsze możliwe wzmocnienia za co im chwała.
Jeśli mielibyśmy stać się drugim MU który zatracił tradycje i postanowił stanąć w szranki w konkurencji: "kto wyda bardziej absurdalne pieniądze na transfery", to wole (jak zresztą i Uli) żebyśmy zajęli się krajowym podwórkiem. Jednak to absurdalne dywagacje ponieważ nadal posiadamy jeden z najlepszych składów w Europie i jesteśmy w każdych rozgrywkach jednym z faworytów, mając piłkarzy kupionych za ZAROBIONE, a nie pożyczone pieniądze.
17.09.2017 10:28
To oni dwaj dali nam ligę mistrzów i tylko oni w tej chwili mogą ją dać ponownie
17.09.2017 03:09
Po Lahmie płacz będzie do końca świata i jeden dzień dłużej bo to nie tylko doskonały piłkarz ale i osobowość. Obok Tomka, znany i RR już takich nie ma. Ale zgadzam się, pękną klasa i poziom. Bez gwuazdorzenia. Taki zawodnik musi być made in Germany, gdzie indziej ich nie produkują
17.09.2017 01:18
Czy to plotka czy nie, jego zachowanie ostatnio było nie do przyjęcia, o czym świadczy emocjonalna i mocna wypowiedz KHR. Mnie to odejście by nie zmartwiło, po pierwsze dlatego, że możemy na niż dobrze zarobić, a nie ma sensu trzymać kogoś kto nie chce grać w tak wielkim klubie.
Po drugie nie jestem wielkim fanem jego stylu gry, moim zdaniem jest mocno przeceniany. Konkluzja jest jedna, ani pan z numerem 9, ani my, ani nikt inny poza Bayernem o jego sprzedaży nie będzie decydował. Dlatego ta dyskusja jest bez sensu. Wątpię też w chęć sprowadzenia wiekowego już piłkarza za duże pieniądze
17.09.2017 00:21
@Fuji masz zadatki na komika, wypowiedz zaiste śmieszna. Ale mówiąc już poważnie:
1 czy kara musiała być publiczna? Bayern w przeciwieństwie do tego nieprofesjonalnego piłkarza zachowuje odpowiednie formy. Ponadto powowiedz Rummenige już pokazała, że takie zachowania nie będą akceptowane i nawet jeśli do ukarania nie doszło to było to ostatnie ostrzeżenie
2 nie ma konfliktu? Jak wyglądał mecz z Anderlechtem, drużyna ma dość gwiazdorzenia, pan z numerem 9 nawet nie cieszył się z bramek kolegów i oczekiwał że wszyscy będą grać na niego. To nie tak kreatywny piłkarz jak Arjen, w przeciwieństwie do Holendra on jest uzależniony od drużyny.
Bawi mnie jak niektórzy są w tym piłkarzu zakochani. Lewandowski łaski nie robi, to czy tu będzie grał czy nie zależy wyłącznie od woli Bayernu. Bayern był wielkim klubem przed nim i będzie też po nim. Znając życie jak odejdzie to zdobędziemy CL bez niego, a on zostanie ze swoją frustracją, pycha zawsze zasługuje na karę. Przypomnijmy sobie jak na zdrowie wyszedł transfer Ballackowi
17.09.2017 00:10
Odpuszczanie BL po rekordowo szybko zdobytych mistrzostwach osłabiło nas za czasów Pepa, rozprężyło i sprawiło, że nie mieliśmy szans w półfinałach mimo że mało brakowało
16.09.2017 10:42
Szkoda, że w tym roku niemieckie drużyny na start zawodzą, najpierw Hoffe odpada a teraz remis i porażka obok naszego zwycięstwa. Mistrzostwa świata już za rok, oby to nie odbiło się na reprezentacji
Edytowano : 2017-09-14 04:18:34
Wcale te półfinały nie są pewne, w meczach z PSG czy MU to Real, Bayern, Barca są faworytami
14.09.2017 04:17
Mówię o "kibicach"
13.09.2017 18:40
Wywalanie Carlo to idiotyzm, ligi mistrzów nie wygrywa się od tak, do tego potrzeba szczęścia... kontrakt powinien wypełnić. Okres słabszej gry martwi ale to wypadki przy pracy, nie przywiązywałbym wagi, mimo zwycięstwa nie graliśmy zachwycająco ale ostatecznie wywalczyliśmy punkty
13.09.2017 00:11
@xermeleque masz racje ale piłkarza nie ma sensu trzymać na siłe, szczególnie że on już młodszy nie będzie, nie wskoczy powyżej swojego poziomu bo to nie Ibra czy CR7, to ostatnia okazja żeby zdobyć za niego porządne pieniądze, chodzby takie które pozwolą kupić Wernera...
Edytowano : 2017-09-12 22:54:13
Profesjonalizm niestety się skończył a szkoda bo zawsze broniłem jego niebaganną i pokorną postawę
12.09.2017 22:53
Robery owszem nie zachowują się prawidłowo i szczególnie dzisiaj Franck zasługuje na naganę ale wiele problemów rozwiązałoby odejście pana z numerem 9, on ewidentnie Iwonę atmosferę i gra wyjątkowo egoistycznie. Myśle, że jego odejście dałoby szanse na poprawę relacji w zespole i okiełznanie RR którzy z Polakiem nie dogadują się na boisku
Edytowano : 2017-09-12 22:48:25
@lizarazu @murphy święte słowa, to byłby krok do odzyskania tożsamości przez Bayern
12.09.2017 22:46
Błędy sędziego to nie nasza wina ale skoro teraz potrzebujemy symulki napastnika żeby się przełamać to różnie może być z cięższym rywalem. Chociaż nadal wciąż jesteśmy faworytem grupy, bezpośrednie mecze zweryfikują naszą formę
12.09.2017 21:34
Lewandowskiego przewrócił wzrokiem chyba, te teatralne upadki, symulka z bvb nic go nie nauczyła, znowu chce osłabić zespół kontuzją
12.09.2017 21:07
Karny wymuszony, czerwona kartka z czapy zupełnie, tak nie chcemy wygrywać...
12.09.2017 21:03
Teksty "BEZ LEWEGO BYŚMY NIC NIE WYGRALI" za 3 2 1...
12.09.2017 21:00
Moim zdaniem powinien grać Thomas zamiast Jamesa i Coman powinien dostać szanse.
12.09.2017 20:03
Wątpię żeby faktycznie chciał odejść, prawdopodobnie chciał negocjować lepszy kontrakt
12.09.2017 00:34
Miło, że Kicker dostrzegł Comana, mimo nieskuteczności naszej ofensywy, on przez cały mecz błyszczał. Dziwi mnie brak kogokolwiek z Schalke, druga połowa ich meczu była rozegrana bardzo dobrze.
11.09.2017 22:55
@gorszcz wszędzie wklejasz tą wypowiedź?
11.09.2017 22:48
@gorszcz wszystko co mówisz to spojrzenie z jednej perspektywy. To czy Lewandowski jest najlepszy na swojej pozycji jest wg. mnie wątpliwe (jest kilku równie dobrych jak nie lepszych napastników), tak samo nie uważam go za największą gwiazdę naszej ofensywy, mamy wielu wspaniałych zawodników, a taka teoria zwyczajnie umniejsza ich umiejętnościom. Odnośnie kwestii Lahma, to owszem jego wypowiedź również była nie na miejscu ale to LAHM, wychowanek, reprezentant Niemiec i lider, Lewandowski nie miał i nie będzie miał takiej pozycji w FCB nigdy, dlatego trudniej mu takie wypowiedzi wybaczyć.
11.09.2017 22:46
Nasi powinni dać sygnał i ostudzić zapał samozwańczej gwiazdeczki. Sam nic nie poradzi, należy odciąć go od podań treningach czy nawet podczas spotkań.. zobaczy ile znaczy bez swoich "miernych" kolegów
11.09.2017 15:18
@akcza serio tak słabych wywiadów udziela, że ten beznadziejny i nieprzemyślany uważany jest za szczyt jego możliwości? Często mówi się, że u piłkarzy sfera emocjonalna przeważa nad intelektualną i to niestety ten wywiad pokazuje.
Edytowano : 2017-09-10 23:59:28
Brazzo natomiast pełen klasy i dyplomacji. Zawodnika nie skrytykuje otwarcie, jednak w domyśle skarci.
10.09.2017 23:58
Pieniądze nie wygrywają trofeów, gdzie w ostatnich latach dochodziło PSG czy MC? Po ile latach pieniądze abramowocza pozwoliły na zdobycie ligi mistrzów? Zresztą gdzie gwarancja że Lewandowski się sprawdzi, Real nie wybaczyłby mu 3 słabszych meczów. Droga wolna, to on straci na transferze, my możemy zarobić pieniądze na prawdziwe wzmocnienie
10.09.2017 12:24
I życzę mu przynajmniej jeszcze 400 kolejnych!
10.09.2017 11:57
Tu nie chodzi o jego paszport ale o fakt, że jest tu krótko, nie utożsamia się z ideą klubu (jest najemnikiem) i zwyczajnie noe zrobił tyle co Arjen i Franck, nie ma legitymacji do takich wypowiedzi. Effe jak zwykle celnie. Jeszdze jedna taka wypowiedz i czas Lewandowskiego się skończy. Może faktycznie jego narodowość jest problemem, nie rozumie porządku który jest konieczny do funkcjonowania tak wielkiego klubu.
10.09.2017 11:55
Nigdy nie płakałem, z powodu nieprawdziwej zresztą teorii, że spadamy do "niższej ligi europejskiej". Nie pamiętacie widocznie lat kiedy Bayern w Europie przegrywał ze średniakami, a zwycięstwo z Lyonem (sic!) w drodze do finału CL było poczytywane za zaskoczenie. Teraz od lat jesteśmy w czołówce, ile drużyn seryjnie dochodzi minimum do poziomu półfinałów, a kiedy odpada (po świetnej grze) w ćwierćfinale to traktuje to jako wyjątek?
09.09.2017 15:43
@niszczyciel, żeby się wypowiadać trzeba mieć pojęcie o podstawowych pojęciach których się używa, nie można mylić przychodu z zyskiem, to dwie różne rzeczy. Ten "kryminalista" nikomu nic nic zabrał, nie chciał oddać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, nie akceptuje łamania prawa ale go rozumiem. Co do reszty wypowiedzi nie będę tego komentował bo jej poziom uwłacza inteligentnej osobie.
Edytowano : 2017-09-09 13:11:57
Wracając do tej niefortunnej wypowiedzi, pracownik musi być lojalny w stosunku do pracodawcy, takie sprawy załatwia się wewnątrz. Dobro żadnego zawodnika nie jest nawet s 1% tak ważne jak dobro klubu
09.09.2017 13:08
Skrzydła mamy w tej chwili obstawione, problemem jest właśnie drugi napastnik. Nikt nie krytykowałby Lewandowskiego gdyby to była pierwsza taka wypowiedz
09.09.2017 12:32
Doszliśmy do pewnego poziomy absurdu. Bayern nie jest i nie był typowym klubem "topu", nigdy nie miał aż tak głośnych nazwisk, a kadrę budował na innych zasadach. Pamietam te dyskusje kiedy razem z przyjściem Pepa ludzie oczekiwali zmiany polityki transferowej. Barcelona się złamała, kupiła Neymara za potężne pieniądze i jak wyszło? Taki zawodnik w Monachium byłby niepotrzebny, chciałby powstania kominów płacowych, tutaj zamysł Bayernu wyrósł ponad ten Barcelony. Powiecie, że zarobili ogromne pieniądze na jego sprzedaży ale to tak nie działa, teraz za każdy transfer zapłacą kilka razy więcej.
Co do pana z numerem 9, nie rozumiem tych zachwytów od dawna. Profesjonalizmu i poziomu sportowego nikt mu nie odmawia ale wciąż uważam, że wielu dobrych napastników mając tak wspaniały zespół, strzeliłoby podobne albo większe ilości bramek. On jest napastnikiem, musi strzelać to nie jest jakiś dodatkowy cel ale obowiązek. Co do jego zasług to porównajcie je sobie z tymi Thomasa, Arjena, Manuela, Philipa czy Francka, ich jakoś łatwo wam krytykować. @Admin ma tu świętą racje, on swoimi wypowiedziami godzi w wartości które sprawiły, że nasz klub jest inny niż wszystkie, tak nielubiany zresztą do niedawna np w Polsce. (Bo jak można nie funkcjonować w oparciu o kredyty?- przysłowiowy Janusz nie zrozumie)
Lewandowski od początku nie pokazuje miłości do klubu, nawet schalker- Neuer mocno w ten klub wrósł i zaangażował się w ten projekt emocjonalnie. Lewandowski jest najemnikiem, który dodatkowo ostatnio stracił pokorę i kulturę za którą go ceniłem. Stara się stworzyć wrażenie jakby to wielki Bayern zaznawać łaski w postaci jego obecności, ale czas się obudzić bo nie jest on większy od Bayernu, nikt nie jest, a w Bayernie ponadto są więksi od niego. Nie, nie jest to piłkarz taki jak Franck, który ma szanse otrzeć się o złotą piłkę, owszem jest skuteczny ale nie wszechstronny i defacto nie przyczynił się jeszcze do sukcesu na arenie międzynarodowej. Naprawdę rozumiem, że to Polak, dlatego pojmuje genezę waszych wypowiedzi ale skoro jest tak genialny to dlaczego to nie on, a Auba triumfował na koniec sezonu? Mimo, że to Lewandowski strzelił więcej karnych i miał pomoc lepszego zespołu... To źli koledzy kazali mu marnować setki? W naszym klubie nie było nigdy bardziej przecenianego zawodnika. Co nie odejmuje mu umiejętności które niezaprzeczalnie posiada, bo to bardzo dobry zawodnik.
Przepraszam hejterzy, że jestem kibicem Bayernu, a nie Lewandowskiego i nie patrzę na wszystko przez biało- czerwony filtr.
Edytowano : 2017-09-09 11:48:17
Ps teraz narzeka na brak transferów, a po zakupie zdolnego napastnika ciekawe czy godziłby się dzielić czas na boisku i czy nie robiłby cyrków. O tym, że spadłby ilość jego bramek nawet nie wspomnę. Lewandowski marketingowo bardzo zyskuje na byciu jedynym napastnikem w zespole, może dlatego powstał ten mit uzależnienia zespoły od niego, bo zwyczajnie nie ma zastępcy. Z tym się zgadzam, napastnika potrzebujemy od zaraz
09.09.2017 11:45
Niech ten pan zajmie się trenowaniem, bo jest tylko piłkarzem, pracownikiem klubu, nwet nie na szczycie hierarchii zawodników i raczej do decyzyjnego grona nie należy. Zaraz znawcy z naszej strony to podchwycą i zacznie się cytowanie ich autorytetu. Jak jemu (albo "kibiciom") nie pasuje nasza polityka, to droga wolna, Lewandowski należy do piłkarzy przecenianych ponad swoje umiejętności i łatwo będzie uzyskać za sprzedaż bardzo wysoką sumę i zastąpić go młodym Niemcem, Wernerem. Kolejne okienko to ostatni dzwonek, myślę, że po takich wypowiedziach długo u nas nie zabawi.
09.09.2017 01:39
Muller jako rezerwowy to nierealny pomysł, a sprzedaż to już zupełny absurd
07.09.2017 13:43
Jak grał Lewandowski w wieku Wernera? W jakim miejscu był? Czasem trzeba zaryzykować, musimy zresztą analizować fakty, pan z nr 9 to najemnik, który może chcieć odejść, warto aby się to stało kiedy będzie jeszcze wart wysokiej ceny. Nie kupimy Wernera jeśli nie uzyskamy kwoty zwroty z innego transferu. Nie mówię że Werner odpali, stworzyłem eksperyment myślowy, warto go obserwować bo Lewandowski nie gwarantuje jakości na lata, on jest już bliżej końca kariery, jeśli Timo utrzyma poziom to jest naturalnym wyborem dla nas, dodatkowo będziemy wspierać reprezentacje, a o niemiecki Bayern głównie chodzi
05.09.2017 19:22
Szkoda że noe zgłoszono młodych, to wielka dla nich szansa i motywacja
05.09.2017 08:03
Wybiera się ktoś z Was na kolejne mecze DFB? Na stronie wciąż można dostać bilety
05.09.2017 08:02
Bayernowi brakuje szczęścia, mimo przewagi na Samtiago, przegraliśmy, to nie wina Carlo. Inna sprawa że w lidze nie dominujemy tak jak za Pepa. Trudno oceniać zespół tak wcześnie, dla mnie kluczowy będzie ten i kolejny rok
05.09.2017 08:02
Jeśli Werner utrzyma tępo rozwoju to w przyszłym sezonie od Polaka gorszy nie będzie, do tego dochodzi wiek i fakt, że jest reprezentantem Niemiec. Jeśli Lewandowski będzie chciał odejść to wtedy droga wolna, lepszy już nie będzie, a to ostatnia okazja żeby porządnie na nim zarobić. Werner to piłkarz na dekadę
05.09.2017 08:00
Orientujecie się w jakim polskim kanale można zobaczyć mecz Niemcy- Norwegia?
04.09.2017 20:55
To piłkarz który jest potrzebny, nie ma może błysku Alaby ale to idealny rezerwowy.
04.09.2017 18:44
Jeśli chodzi o mnie to uważam, że piosenka jest genialna w swojej prostocie
04.09.2017 07:56
Mamy bardzo silny skład. Ludzie, przypominacie niewdzięczników ze sklepu którzy jak Raul miał gorszy dzień czy nawet Ronaldo to chcieli go sprzedawać. Nie potrzebujemy rewolucji. Prawda jest taka, że to nie pieniądze grają, Real przez lata miał świetny skład i ile czasu czekał na wygranie CL? Zabrakło im szczęścia, a teraz jak widać ono się do nich uśmiecha. Do nas też się uśmiechnie. Trochę wiary.. Myśle, że mamy skład na poziomie 3 najlepszych drużyn w Europie. Wiek Arjena to żaden argument bo w zeszłym roku był najlepszym piłkarzem w ofensywie. Chcielibyście mabpe za 200 mln który może stać się drugim Renato?
03.09.2017 22:56
Jakim ciosem była dla Niemców porażka z Polską w meczu o nic? I to w spotkaniu gdzie przeważali i byli ewidentnie lepsi od Polaków. Wypadek przy pracy, a nie pogrom i zdeklarowanie. Niemcy to zespół z innej galaktyki, poza zasięgiem Polaków o ile naprawdę będzie im zależeć na zwycięstwie
03.09.2017 02:47
@luu1986 taka jest prawda, duża część kibiców potransferowych Lewandowskiego oczekuje niewiadoma czego, najchętniej wydałaby 600 mln euro i zbudowała skład jak w fifie, No i powywalala działaczy bo ośmielili się mieć bawarską mentalność. Dyskusje z nimi pozostawiają wiele do życzenia, tego się obawiałem po przyjściu Polaka. Koedys kiedy na ulicy widziało się kogoś w naszych barwach (a był to rzadki widok) to było wiadomo, że to Kibic przez duże K. Teraz gadżety Bayernu walają się w sklepach jak śmieci.
Edytowano : 2017-09-02 20:29:14
A co do transferów to nie przekreślałbym szansy na "większe" nazwiska. Robery tyle dla nas zrobili (nikt poza Tomkiem im szybko nie dorówna prędko), że zasługują na szanse, kiedy jeden z nich odejdzie to istnieje szansa na transfer Draxlera. Werner to pieśń przyszłości ale też nie jest wykluczone jego przyjście. Bayern odzyska niemiecką tożsamość w przeciągu kilku lat, trzeba spokojnej przebudowy, a Kię rewolucji. Nasi ulubieńcy zdobyli puchar Europy, a Bayern nie prowadził innej polityki niż dzisiaj. Trochę wiary
02.09.2017 20:24
@luu1986 też mnie drażnią jego wypowiedzi ale dlatego nie zniżam się do jego poziomu, takich osobników należy olać
02.09.2017 09:13
Poziom Lewandowskiego to nie poziom Messiego czy Ronaldo, jest osiągalny i jest na nim kilku napastników na świecie. Poza tym Lewandowski osiągnął go stosunkowo późno, Werner ma lepszy start i zaczyna z wyższego pułapu, warto go obserwować bo jest na to szansa, Gotze też był bliski klasy światowej, zniszczyła go choroba i pech.
Edytowano : 2017-09-02 00:14:55
Dlatego nie można być pewnym ale niewątpliwe chłopak imponuje.
02.09.2017 00:14
@Shedi i @luu1986 radzę wam się ogarnąć bo takie odzywki nie są godne Kibica Bayernu, a co najwyżej kibola.
Edytowano : 2017-09-01 23:47:13
Nie rozumiem kłótni, nie żryjmy się między sobą i tak jako grupa kibiców nigdy nie mieliśmy łatwo i byliśmy w Polsce jak i w Niemczech traktowani wrogo. Przynajmniej tutaj potrzebujemy solidarności
01.09.2017 23:45
@gregor ale porównaj go z Lewandowskim w jego wieku, już teraz chłopak jest jednym z 5 najlepszych napastników ligi niemieckiej, ma potencjał na dużo lepszego gracza, za rok dwa może go dogonić. Poza tym Lewandowski ma ostatnimi czasy trudny charakter, zawodnik niemiecki mógłby się jeszcze lepiej wkomponować w zespół.
Edytowano : 2017-09-01 23:43:13
Legia z polskich zespołów zasługuje niewątpliwie na największy szacunek, co nie zmienia faktu, że śmieszą mnie antagonizmy kibiców, klubów które nic nie znaczą na świecie, panowie, żadna ekstraklasa, tylko Bundesliga
01.09.2017 23:41
Nie rozumiem takiej spiny na Legie, są mi tak obojętni jak cała ta pseudo liga, szkoda czasu na marnowanie na jakikolwiek polski klub choćby sekundy
01.09.2017 23:39
Plus brawa dla Loewa, nie zmienia Thomasa bo wie, że to piłkarz który może wszystko zmienić jak nikt inny. Nasze słynne klęski były po tym jak opuszczał boiska (np sławetny finał z Chelsea), Muller może cały mecz nic nie grać ale jeśli nie on to nikt nie odwróci losów spotkania
01.09.2017 22:27
Nawet kosztem straty 2 punktów, warto patrzeć na tą reprezentację, ten projekt musi się udać
01.09.2017 22:23
Czekam na "kibiców" którzy dalej pchają Zielińskiego (czy Paznada XD) do Bayernu
01.09.2017 22:05
Ogólnie ranking nie ma przełożenia na realną pozycje (co nie zmienia faktu, że Polacy niewątpliwie grają lepiej niż kiedyś). Mało kto to zauważa ale realnie piłkarze PZPN nie zagrali wielu dobrych spotkań na Euro, dużo szczęścia mieli ze Szwajcarią, prześlizgiwali się, a dodatkowo los dał im dziecinnie łatwych przeciwników w grupie eliminacyjnej, jeśli jej nie wygrają to będzie obciach.
01.09.2017 21:42
ter Stegen gra niepewnie, Manuel nie musi się obawiać o swoją pozycje, ciekaw jestem gdzie za rok zagra Sven (dla jego kariery dobre byłoby odejście), bo patrząc jaki progres zalicza kto wie czy nie dostanie kiedyś powołania nawet jako 3 bramkarz.
01.09.2017 21:36
Dzisiejszy skład jest eksperymentem Loewa, brakuje zgrania ale przyjemnie się ogląda ten mecz, widać potencjał poszczególnych zawodników, aż miło się robi kiedy wyobrazimy sobie jak ta maszyna będzie pracować za rok...
01.09.2017 21:26
To mi się podoba w DFB, Loew nie boi się stracić punktów, woli eksperymentować, powołuje nieoszlifowane diamenty które potem zdobędą mu trofea. Carlo powinien się od niego uczyć.
01.09.2017 21:22
Moim marzeniem jest żeby za sezon- dwa Timo był naszym głównym napastnikiem, bo rusnie legenda niemieckiej piłki. Za rok liczę na przyjście Draxlera i właśnie Wernera, to byłoby nasze najlepsze chyba (od przyjścia Neuera) okienko transferowe
Edytowano : 2017-09-01 21:03:40
*rośnie
01.09.2017 21:03
Pięknie Werner zaczął, oby był pogrom
01.09.2017 20:59
Hummels i Kimmich to nasi najlepsi zawodnicy na początku tego sezonu, a tuż za nimi jest Suele, tym lepiej, że to reprezentanci Niemiec, coś czuje, że puchar przyjedzie z Rosji do Berlina!
Edytowano : 2017-09-01 20:26:49
*tym bardziej cieszy
01.09.2017 20:24
Nonsens, jest nam wciąż potrzebny. To piłkarz nie do zastąpienia, dziwie się, że dostał tylko roczny kontrakt
29.08.2017 17:43
Zdecydowanie u nas w ostatnim meczu najlepszy był Hummels, jednak Werner w ostatniej kolejce to był kosmos, wyprzedził resztę o kilka długości. Oby do mas kiedyś zawitał
28.08.2017 16:40
@DonJupp gimbaza nie zniknie z tego forum dopóki gra pan z numerem 9. Taka jest smutna prawda
28.08.2017 00:20
Oczywiście, że jego sprzedaż może być warunkiem kupienia Draxlera, budżet musi się bilansować, nie jesteśmy PSG żeby nie myśleć o takich kwestiach, a tutaj zyskalibyśmy potrzebną kwotę
26.08.2017 19:50
Kibice u nas robią to samo co zarzucają naszemu zarządowi, dwie bramki moe zmieniają, źe gramy słabo, to nie sztuka pokonać zamęczony werder. Przypomnijcie sobie nasze wyniki w innych meczach z nimi.
26.08.2017 17:12
Bramka nie zmienia faktu, że nie istnieje na boisku, nie tylko w tym meczu. Jedna wymęczona bramka to nie sukces w takim meczu
Edytowano : 2017-08-26 17:06:31
Ale sezonowcy i kibice potransferowi Lewandowskiego powiedzą, że to geniusz godny złotej piłki
26.08.2017 17:05
Thomas powinien wejść za Lewandowskiego
26.08.2017 17:03
Ribery i Arjen zostawiają serce na boisku, pan z numerem 9 nic poza teatralnymi gestami jeszcze nie zrobił. Brakuje drugiego napastnika który wszedłby i wyłożyłby tyle woli walki kle nasi weterani
26.08.2017 16:58
Tylko, że to Lewandowski biega jak jeździec bez głowy, kreatorem nigdy nie był ale cokolwiek z piłką powinien potrafić zrobić, a nie czekać aż będzie mógł dostawić nogę. Nasi skrzydłowi przynajmniej coś w tym meczu robią.
Edytowano : 2017-08-26 16:47:46
Lewandowskiemu dobrze by zrobił raz na jakiś mecz na ławce, trochę ostudziłby głowę i zyskał motywacje aby udowodnić swoją wartość
26.08.2017 16:45
Lewandowski zrobił się wyjątkowo irytujący, z każdym rokiem to narasta, awantury z sędziami, ma pretensje do całego, a sam beznadziejnie zagrywa, kiedy jest przy piłce i musi włączyć się do akcji kolegi.
Edytowano : 2017-08-26 16:37:02
Dla mnie Thomas za Thiago
26.08.2017 16:36
Gdzie Rudy? Zasłużył na 90 minut dzisiaj
Edytowano : 2017-08-26 14:43:36
Brak Thomasa też dla mnie niezrozumiały, w takim meczu ma szanse pokazać, że wrócił do formy
26.08.2017 14:42
Moim zdaniem transfer Draxlera jest nieunikniony (nie musi być to transfer do nas oczywiście), Julian musi grać jeśli chce być filarem reprezentacji w Rosji, PSG po zakupieniu Neymara i Mbappe nie da mu gwarancji pozycji. U nas też niemiałby łatwo ale jest Niemcem i to byłby argument aby na niego stawiać, nawet mimo ewentualnych błędów i problemów z aklimatyzacją
Edytowano : 2017-08-26 13:34:53
Tak mało nasz zarząd się odnosi do tego transferu, że jestem wstanie uwierzyć, że coś jest na rzeczy
26.08.2017 13:34
6 naszych w DFB, tęskniłem za tymi czasami. Oby dołączył Julian i można mieć nadzieje że 7 piłkarzy FCB podniesie puchar mistrzów świata. Marzenie
Edytowano : 2017-08-26 13:19:08
Nie zapominajmy jeszcze o Gnabrym to może być nasz 7 pewniak w kadrze
26.08.2017 13:18
Boli najbardziej brak 4 drużyny z Bundesligi, niemiecka piłka na tym traci, musimy razem z bvb i Lipskiem zawalczyć o honor i punkty dla naszej ligi, teraz mamy dodatkową motywacje i cel!
24.08.2017 12:26
@Pablo95 ja tak samo, nawet kiedy wszyscy na niego pluli, że beznadziejnie gra w Wolfsburgu uważałem, że należy go pozyskać bo to reprezentant i do tego wielki talent, zarząd popełnił tutaj błąd
21.08.2017 14:48
Z tym Lewandowskim to im się udało, ktoś chyba potrzebuje wizyty u okulisty przed obejrzeniem następnego meczu
21.08.2017 14:45
Draxler rozwiązałby nasz problem na skrzydłach. Dodatkowo jest Niemcem i wpisuje się w naszą politykę, chciałbym żeby trafił do nas
21.08.2017 11:53
Muller, Robben, Ribery- rezerwy, wy to umiecie rozbawić :D
15.08.2017 20:26
9 miejsce nie jest zaniżone, nie wyróżniał się na tle naszych, szczególnie przy takim Robbenie
15.08.2017 20:23
Mnie też mało interesuje miejsce Polski, bo nie oddaje ono zupełnie poziomu sportowego. Zabawny będzie płacz w polskich mediach kiedy Polska drużyna zacznie przegrywać mecze z realnymi przeciwnikami, a nie z fartownie wylosowanymi, słabymi druzynami w eliminacjach. Spadek Niemców też jest zabawny, sportu nie da się zamknąć w algorytmie, dlatego matematyka się tutaj nie sprawdza. Takie zespoly jak Polska czy Szwajcaria nie mają prawa być w pierwszej piętnastce najlepszych drużyn, gdyby przeanalizować faktyczny poziom sportowy
12.08.2017 02:42
Powtarzam to od roku jak mantrę (niczym premier swój sławetny cytat "przez 8 lat Polki i Polacy...), że nie ma naszego wyjściowego składu bez Thomasa, jeden rok słabszej dyspozycji nic nie zmienia. To on będzie jednym z piłkarzy od których dyspozycji będzie zależeć nasz finalny sukces. James może grać wyłącznie obok, bo na pewno nie za Thomasa.
28.07.2017 00:55
Dlatego śmieszyło mnie psioczenie na Thomasa. Lewandowski nie gra dobrze, marnuje dużo sytuacji (nie pisze tego po tym spotkaniu ale po całym sezonie). Bronią go wyłącznie gole które napastnik w klubie jak Bayern musi strzelać, gdyby ich nie było jego gra nie wniosłaby praktycznie nic, w przeciwieństwie do Mullera który nawet bez bramek jest duchem drużyny. Musimy szykować się na sprowadzenie kolejnego napastnika, młodego który w ciągu 1-2 sezonów stanie się podstawowym graczem naszego klubu.
25.07.2017 16:09
Klose jako Niemiec byłby swoetnym wyborem jednak nie ma sensu podbierać go DFB bo widać ma zadatki na trenera, nie zdziwiłbym się gdyby koedys poprowadził reprezentacje
24.07.2017 16:21
Zasłużenie i za poprzedni sezon i za całokształt. Obok Roberry nasz filar w polu. Zabawne są spazmy polskich kibiców pana Lewandowskiego które słychać w polskim internecie.
23.07.2017 18:57
A kto to jest ten Zieliński?
22.07.2017 18:51
@Dave96 nie kompromituj się. Jak dużo w porównaniu z Thomasem Lewandowski marnuje okazji? Bo jakoś nie słyszę żebyś pisał o wyrzucaniu go, a Muller zagrał więcej dobrych sezonie od niego.
17.07.2017 07:03
Ja bym chętnie zamówił rozmiar S albo 176.
16.07.2017 20:13
W tym roku zobaczymy wielkiego Thomasa, czuje to. Będzie obok Arjena kluczowym graczem naszej ofensywy oby do tej dwójki dołączył James i ten tercet jest wstanie wygrać nam CL
16.07.2017 06:36
Gdyby w sklepie pojawiła się "s-ka" to biorę na pniu
12.07.2017 21:59
Jeśli Thomas będzie grał ma swojej nominalnej pozycji to jestem spokojny o jego formę. O ile noe będzie musiał latać skrzydła albo "9" po nieudanych aktobacjach pana z numerem 9
11.07.2017 14:43
Akurat Muller w składzie raczej będzie, tym co myślą inaczej gratuluje fantazji
11.07.2017 14:33
Na to się zanosi, klub pokroju Bayernu nie bawi się w wypożyczenia bez możliwości transferu definitywnego
11.07.2017 13:43
Dalej krytykujcie zarząd :P
11.07.2017 13:37
Ciekaw jestem gdzie są teraz sezonowcu plujący na kibiców FCB za krytykę tej wypowiedzi pana z numerem 9. KHR też zwyzywacie bo uwierzył w plotki?
11.07.2017 12:29
@crmad ciężko oceniać klub przez pryzmat jednego meczu. Zarówno Real jak i Bayern grają regularnie w ostatnich latach na najwyższym poziomie. Bayern pokonał Barcelonę 7:0 w dwumeczu ale czy można na tej postawie uznać że jest znacznie lepszy? Nie, na to złożyło się wiele kwestii, takich jak kontuzje które wtedy zatrzymały Barcelonę, a w kolejnych sezonach Bayern. Bayern eliminował w 2012 Real i hiszpański klub nie miał dobrego bilansu w spotkaniach z nami.
Monachijski klub czy ostatnio też Barcelona ewidentnie nie mają szczęścia w przeciwieństwie do Realu, Bayern nie ma też Ronaldo i Messiego którzy w przeciwieństwie do np Lewandowskiego (który w Polsce kreowany jest niewiedzieć czemu na boga), są piłkarzami w pojedynkę zmieniającymi obraz meczu.
Dodatkowo zarówno w zeszłym roku jak i w tym Real w brzydki sposób prześlizgiwał się przez kolejne etapy CL. Oczywiście skuteczność się ceni ale moim zdaniem jeśli o kimkolwiek można mówić jako k dominatorze europejskiej piłki to o Barcelonie, bo połączyła ona świetny styl z wynikami. O tym jak tłamsi Real w lidze nie trzeba wspominać, nawet w tym roku, mimo problemów.
Manu owszem, decyduje często o zwycięstwie ale wierze, że wróci. To że przegramy BL msi się kiedyś zdarzyć, żadna seria nie trwa wiecznie. Jego ewentualny brak odczujemy najbardziej w pucharach. Co mnie najbardziej martwi to jego brak podczas Mistrzistw świata, tam będzie nsjbardziej potrzebny.
18.09.2017 16:54
To taki januszowy sposób zwalania winy rodziców na dzieci, rozumiem że Polska polityka tego uczy śle bądźmy mądrzejsi od rządzących i sądźmy każdego za swoje czyny, a Albert zostawił po sobie wielkie dzieła architektury. Nie tylko w Monachium czy w Niemczech ale na całym świecie
Edytowano : 2017-09-18 16:52:37
*ale
18.09.2017 16:52
Ja kryzysu Thomasa nie widzę, asyst miał więcej niż ktokolwiek inny, a że drużyna Włocha gra inaczej niż Pepa to i zmienia się soecyfika gry naszego asa. Mam nadzieje, że James który jeszcze nie błyszczy nie będzie siłą wpychany do składu kosztem Mullera
18.09.2017 16:48
@Jastrzab rozumiem smutek się bez przesady, Manuel to młody bramkarz, a sezon jest jeszcze długi, chyba, że to Twoja ukryta ironia, jeśli tak to bardzo szanuje
Edytowano : 2017-09-18 16:49:33
*ale bez przesady
18.09.2017 16:43
To jest jakaś plaga, błąd musi być po stronie przygotowania piłkarzy po kontuzji. Już kilku wcześniej zdrowych i klasowych piłkarzy wykończyło się po pierwszej po pierwszej kontuzji.
Dobrze, że mamy mocny skład i możliwości rotacji m. Zarząd się w ostatnich katach spisał na medal. Sam pomysł ze Svenem okazał się strzałem w 10, mimo moich początkowych wątpliwości
18.09.2017 16:38
Lewandowskiego nie da się zastąpić przez brak dublera na tej pozycji, Arjena i Manuela przez ich niepowtarzalność i wybitność, tego że kilkadziesiąt razy (jeśli nie więcej) to oni decydowali o losach meczu
18.09.2017 16:33
To że faza pucharowa jest daleko nie poprawia sprawy. Manuel jest tym który zdecyduje o powodzeniu finałowej kampanii, a jak widać problemy zrowotne po poprzedniej kontuzji nadal go trzymają, teraz to będzie tykająca bomba, oby nie zaczęła się nieszczęsna seria jak u Badu, Boa czy Martineza, bo to chyba jedyny niezastąpiony poza Arjenem zawodnik naszego składu...
18.09.2017 16:24
Kimmich, Arjen i Muller bezdyskusyjne jedynki. Manuel ma tego pecha, że w takich meczach nie ma okazji wykazać się tak jak bramkarze przeciwnika
18.09.2017 14:32
Od kiedy Dembele to piłkarz światowej klasy? Prędzej James może być tak nazwany, a on właśnie zasilił bundeslige. Chemii nie ma i nie trzeba chodzić na otwarte treningi (co mi się podczas stosunkowo częstych pobytów w Monachium zdarza) żeby to zauważyć, nie wierze że jesteś tak mało spostrzegawczy żeby nie dostrzec jak pan z numerem 9 gestykulował i wyrażał dezaprobatę po bramkach kolegów. O wcześniejszych incydentach nie wspomnę.
Co do ostrzeżenia i kary to nie przypominam sobie żeby ktoś został zrugany przez KHR tak jak polski piłkarz ostatnio, to był bardzo wyraźny znak, że takie zachowania nie będą akceptowane. Być może nie doszło do ukarania żeby nie eskalować konfliktu ale kolejna taka wypowiedz nie skończy się dla Polaka tak przyjemnie.
Rewelacji polskich dziennikarzy nie skomentuje bo od pojawienia się pilskiego trio w bvb, poziom ich zaślepienia tymi reprezentantami Polski jest niezrozumiały.
Notabene niezłą masz fantazje jeśli liczysz na zmianę polityki transferowej Bayernu, władze dały jasny znak że nic takiego nie będzie miało miejsca, nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna że zarząd "dał ciała", bo zrobili najlepsze możliwe wzmocnienia za co im chwała.
Jeśli mielibyśmy stać się drugim MU który zatracił tradycje i postanowił stanąć w szranki w konkurencji: "kto wyda bardziej absurdalne pieniądze na transfery", to wole (jak zresztą i Uli) żebyśmy zajęli się krajowym podwórkiem. Jednak to absurdalne dywagacje ponieważ nadal posiadamy jeden z najlepszych składów w Europie i jesteśmy w każdych rozgrywkach jednym z faworytów, mając piłkarzy kupionych za ZAROBIONE, a nie pożyczone pieniądze.
17.09.2017 10:28
To oni dwaj dali nam ligę mistrzów i tylko oni w tej chwili mogą ją dać ponownie
17.09.2017 03:09
Po Lahmie płacz będzie do końca świata i jeden dzień dłużej bo to nie tylko doskonały piłkarz ale i osobowość. Obok Tomka, znany i RR już takich nie ma. Ale zgadzam się, pękną klasa i poziom. Bez gwuazdorzenia. Taki zawodnik musi być made in Germany, gdzie indziej ich nie produkują
17.09.2017 01:18
Czy to plotka czy nie, jego zachowanie ostatnio było nie do przyjęcia, o czym świadczy emocjonalna i mocna wypowiedz KHR. Mnie to odejście by nie zmartwiło, po pierwsze dlatego, że możemy na niż dobrze zarobić, a nie ma sensu trzymać kogoś kto nie chce grać w tak wielkim klubie.
Po drugie nie jestem wielkim fanem jego stylu gry, moim zdaniem jest mocno przeceniany. Konkluzja jest jedna, ani pan z numerem 9, ani my, ani nikt inny poza Bayernem o jego sprzedaży nie będzie decydował. Dlatego ta dyskusja jest bez sensu. Wątpię też w chęć sprowadzenia wiekowego już piłkarza za duże pieniądze
17.09.2017 00:21
@Fuji masz zadatki na komika, wypowiedz zaiste śmieszna. Ale mówiąc już poważnie:
1 czy kara musiała być publiczna? Bayern w przeciwieństwie do tego nieprofesjonalnego piłkarza zachowuje odpowiednie formy. Ponadto powowiedz Rummenige już pokazała, że takie zachowania nie będą akceptowane i nawet jeśli do ukarania nie doszło to było to ostatnie ostrzeżenie
2 nie ma konfliktu? Jak wyglądał mecz z Anderlechtem, drużyna ma dość gwiazdorzenia, pan z numerem 9 nawet nie cieszył się z bramek kolegów i oczekiwał że wszyscy będą grać na niego. To nie tak kreatywny piłkarz jak Arjen, w przeciwieństwie do Holendra on jest uzależniony od drużyny.
Bawi mnie jak niektórzy są w tym piłkarzu zakochani. Lewandowski łaski nie robi, to czy tu będzie grał czy nie zależy wyłącznie od woli Bayernu. Bayern był wielkim klubem przed nim i będzie też po nim. Znając życie jak odejdzie to zdobędziemy CL bez niego, a on zostanie ze swoją frustracją, pycha zawsze zasługuje na karę. Przypomnijmy sobie jak na zdrowie wyszedł transfer Ballackowi
17.09.2017 00:10
Odpuszczanie BL po rekordowo szybko zdobytych mistrzostwach osłabiło nas za czasów Pepa, rozprężyło i sprawiło, że nie mieliśmy szans w półfinałach mimo że mało brakowało
16.09.2017 10:42
Szkoda, że w tym roku niemieckie drużyny na start zawodzą, najpierw Hoffe odpada a teraz remis i porażka obok naszego zwycięstwa. Mistrzostwa świata już za rok, oby to nie odbiło się na reprezentacji
Edytowano : 2017-09-14 04:18:34
Wcale te półfinały nie są pewne, w meczach z PSG czy MU to Real, Bayern, Barca są faworytami
14.09.2017 04:17
Mówię o "kibicach"
13.09.2017 18:40
Wywalanie Carlo to idiotyzm, ligi mistrzów nie wygrywa się od tak, do tego potrzeba szczęścia... kontrakt powinien wypełnić. Okres słabszej gry martwi ale to wypadki przy pracy, nie przywiązywałbym wagi, mimo zwycięstwa nie graliśmy zachwycająco ale ostatecznie wywalczyliśmy punkty
13.09.2017 00:11
@xermeleque masz racje ale piłkarza nie ma sensu trzymać na siłe, szczególnie że on już młodszy nie będzie, nie wskoczy powyżej swojego poziomu bo to nie Ibra czy CR7, to ostatnia okazja żeby zdobyć za niego porządne pieniądze, chodzby takie które pozwolą kupić Wernera...
Edytowano : 2017-09-12 22:54:13
Profesjonalizm niestety się skończył a szkoda bo zawsze broniłem jego niebaganną i pokorną postawę
12.09.2017 22:53
Robery owszem nie zachowują się prawidłowo i szczególnie dzisiaj Franck zasługuje na naganę ale wiele problemów rozwiązałoby odejście pana z numerem 9, on ewidentnie Iwonę atmosferę i gra wyjątkowo egoistycznie. Myśle, że jego odejście dałoby szanse na poprawę relacji w zespole i okiełznanie RR którzy z Polakiem nie dogadują się na boisku
Edytowano : 2017-09-12 22:48:25
@lizarazu @murphy święte słowa, to byłby krok do odzyskania tożsamości przez Bayern
12.09.2017 22:46
Błędy sędziego to nie nasza wina ale skoro teraz potrzebujemy symulki napastnika żeby się przełamać to różnie może być z cięższym rywalem. Chociaż nadal wciąż jesteśmy faworytem grupy, bezpośrednie mecze zweryfikują naszą formę
12.09.2017 21:34
Lewandowskiego przewrócił wzrokiem chyba, te teatralne upadki, symulka z bvb nic go nie nauczyła, znowu chce osłabić zespół kontuzją
12.09.2017 21:07
Karny wymuszony, czerwona kartka z czapy zupełnie, tak nie chcemy wygrywać...
12.09.2017 21:03
Teksty "BEZ LEWEGO BYŚMY NIC NIE WYGRALI" za 3 2 1...
12.09.2017 21:00
Moim zdaniem powinien grać Thomas zamiast Jamesa i Coman powinien dostać szanse.
12.09.2017 20:03
Wątpię żeby faktycznie chciał odejść, prawdopodobnie chciał negocjować lepszy kontrakt
12.09.2017 00:34
Miło, że Kicker dostrzegł Comana, mimo nieskuteczności naszej ofensywy, on przez cały mecz błyszczał. Dziwi mnie brak kogokolwiek z Schalke, druga połowa ich meczu była rozegrana bardzo dobrze.
11.09.2017 22:55
@gorszcz wszędzie wklejasz tą wypowiedź?
11.09.2017 22:48
@gorszcz wszystko co mówisz to spojrzenie z jednej perspektywy. To czy Lewandowski jest najlepszy na swojej pozycji jest wg. mnie wątpliwe (jest kilku równie dobrych jak nie lepszych napastników), tak samo nie uważam go za największą gwiazdę naszej ofensywy, mamy wielu wspaniałych zawodników, a taka teoria zwyczajnie umniejsza ich umiejętnościom. Odnośnie kwestii Lahma, to owszem jego wypowiedź również była nie na miejscu ale to LAHM, wychowanek, reprezentant Niemiec i lider, Lewandowski nie miał i nie będzie miał takiej pozycji w FCB nigdy, dlatego trudniej mu takie wypowiedzi wybaczyć.
11.09.2017 22:46
Nasi powinni dać sygnał i ostudzić zapał samozwańczej gwiazdeczki. Sam nic nie poradzi, należy odciąć go od podań treningach czy nawet podczas spotkań.. zobaczy ile znaczy bez swoich "miernych" kolegów
11.09.2017 15:18
@akcza serio tak słabych wywiadów udziela, że ten beznadziejny i nieprzemyślany uważany jest za szczyt jego możliwości? Często mówi się, że u piłkarzy sfera emocjonalna przeważa nad intelektualną i to niestety ten wywiad pokazuje.
Edytowano : 2017-09-10 23:59:28
Brazzo natomiast pełen klasy i dyplomacji. Zawodnika nie skrytykuje otwarcie, jednak w domyśle skarci.
10.09.2017 23:58
Pieniądze nie wygrywają trofeów, gdzie w ostatnich latach dochodziło PSG czy MC? Po ile latach pieniądze abramowocza pozwoliły na zdobycie ligi mistrzów? Zresztą gdzie gwarancja że Lewandowski się sprawdzi, Real nie wybaczyłby mu 3 słabszych meczów. Droga wolna, to on straci na transferze, my możemy zarobić pieniądze na prawdziwe wzmocnienie
10.09.2017 12:24
I życzę mu przynajmniej jeszcze 400 kolejnych!
10.09.2017 11:57
Tu nie chodzi o jego paszport ale o fakt, że jest tu krótko, nie utożsamia się z ideą klubu (jest najemnikiem) i zwyczajnie noe zrobił tyle co Arjen i Franck, nie ma legitymacji do takich wypowiedzi. Effe jak zwykle celnie. Jeszdze jedna taka wypowiedz i czas Lewandowskiego się skończy. Może faktycznie jego narodowość jest problemem, nie rozumie porządku który jest konieczny do funkcjonowania tak wielkiego klubu.
10.09.2017 11:55
Nigdy nie płakałem, z powodu nieprawdziwej zresztą teorii, że spadamy do "niższej ligi europejskiej". Nie pamiętacie widocznie lat kiedy Bayern w Europie przegrywał ze średniakami, a zwycięstwo z Lyonem (sic!) w drodze do finału CL było poczytywane za zaskoczenie. Teraz od lat jesteśmy w czołówce, ile drużyn seryjnie dochodzi minimum do poziomu półfinałów, a kiedy odpada (po świetnej grze) w ćwierćfinale to traktuje to jako wyjątek?
09.09.2017 15:43
@niszczyciel, żeby się wypowiadać trzeba mieć pojęcie o podstawowych pojęciach których się używa, nie można mylić przychodu z zyskiem, to dwie różne rzeczy. Ten "kryminalista" nikomu nic nic zabrał, nie chciał oddać swoich ciężko zarobionych pieniędzy, nie akceptuje łamania prawa ale go rozumiem. Co do reszty wypowiedzi nie będę tego komentował bo jej poziom uwłacza inteligentnej osobie.
Edytowano : 2017-09-09 13:11:57
Wracając do tej niefortunnej wypowiedzi, pracownik musi być lojalny w stosunku do pracodawcy, takie sprawy załatwia się wewnątrz. Dobro żadnego zawodnika nie jest nawet s 1% tak ważne jak dobro klubu
09.09.2017 13:08
Skrzydła mamy w tej chwili obstawione, problemem jest właśnie drugi napastnik. Nikt nie krytykowałby Lewandowskiego gdyby to była pierwsza taka wypowiedz
09.09.2017 12:32
Doszliśmy do pewnego poziomy absurdu. Bayern nie jest i nie był typowym klubem "topu", nigdy nie miał aż tak głośnych nazwisk, a kadrę budował na innych zasadach. Pamietam te dyskusje kiedy razem z przyjściem Pepa ludzie oczekiwali zmiany polityki transferowej. Barcelona się złamała, kupiła Neymara za potężne pieniądze i jak wyszło? Taki zawodnik w Monachium byłby niepotrzebny, chciałby powstania kominów płacowych, tutaj zamysł Bayernu wyrósł ponad ten Barcelony. Powiecie, że zarobili ogromne pieniądze na jego sprzedaży ale to tak nie działa, teraz za każdy transfer zapłacą kilka razy więcej.
Co do pana z numerem 9, nie rozumiem tych zachwytów od dawna. Profesjonalizmu i poziomu sportowego nikt mu nie odmawia ale wciąż uważam, że wielu dobrych napastników mając tak wspaniały zespół, strzeliłoby podobne albo większe ilości bramek. On jest napastnikiem, musi strzelać to nie jest jakiś dodatkowy cel ale obowiązek. Co do jego zasług to porównajcie je sobie z tymi Thomasa, Arjena, Manuela, Philipa czy Francka, ich jakoś łatwo wam krytykować. @Admin ma tu świętą racje, on swoimi wypowiedziami godzi w wartości które sprawiły, że nasz klub jest inny niż wszystkie, tak nielubiany zresztą do niedawna np w Polsce. (Bo jak można nie funkcjonować w oparciu o kredyty?- przysłowiowy Janusz nie zrozumie)
Lewandowski od początku nie pokazuje miłości do klubu, nawet schalker- Neuer mocno w ten klub wrósł i zaangażował się w ten projekt emocjonalnie. Lewandowski jest najemnikiem, który dodatkowo ostatnio stracił pokorę i kulturę za którą go ceniłem. Stara się stworzyć wrażenie jakby to wielki Bayern zaznawać łaski w postaci jego obecności, ale czas się obudzić bo nie jest on większy od Bayernu, nikt nie jest, a w Bayernie ponadto są więksi od niego. Nie, nie jest to piłkarz taki jak Franck, który ma szanse otrzeć się o złotą piłkę, owszem jest skuteczny ale nie wszechstronny i defacto nie przyczynił się jeszcze do sukcesu na arenie międzynarodowej. Naprawdę rozumiem, że to Polak, dlatego pojmuje genezę waszych wypowiedzi ale skoro jest tak genialny to dlaczego to nie on, a Auba triumfował na koniec sezonu? Mimo, że to Lewandowski strzelił więcej karnych i miał pomoc lepszego zespołu... To źli koledzy kazali mu marnować setki? W naszym klubie nie było nigdy bardziej przecenianego zawodnika. Co nie odejmuje mu umiejętności które niezaprzeczalnie posiada, bo to bardzo dobry zawodnik.
Przepraszam hejterzy, że jestem kibicem Bayernu, a nie Lewandowskiego i nie patrzę na wszystko przez biało- czerwony filtr.
Edytowano : 2017-09-09 11:48:17
Ps teraz narzeka na brak transferów, a po zakupie zdolnego napastnika ciekawe czy godziłby się dzielić czas na boisku i czy nie robiłby cyrków. O tym, że spadłby ilość jego bramek nawet nie wspomnę. Lewandowski marketingowo bardzo zyskuje na byciu jedynym napastnikem w zespole, może dlatego powstał ten mit uzależnienia zespoły od niego, bo zwyczajnie nie ma zastępcy. Z tym się zgadzam, napastnika potrzebujemy od zaraz
09.09.2017 11:45
Niech ten pan zajmie się trenowaniem, bo jest tylko piłkarzem, pracownikiem klubu, nwet nie na szczycie hierarchii zawodników i raczej do decyzyjnego grona nie należy. Zaraz znawcy z naszej strony to podchwycą i zacznie się cytowanie ich autorytetu. Jak jemu (albo "kibiciom") nie pasuje nasza polityka, to droga wolna, Lewandowski należy do piłkarzy przecenianych ponad swoje umiejętności i łatwo będzie uzyskać za sprzedaż bardzo wysoką sumę i zastąpić go młodym Niemcem, Wernerem. Kolejne okienko to ostatni dzwonek, myślę, że po takich wypowiedziach długo u nas nie zabawi.
09.09.2017 01:39
Muller jako rezerwowy to nierealny pomysł, a sprzedaż to już zupełny absurd
07.09.2017 13:43
Jak grał Lewandowski w wieku Wernera? W jakim miejscu był? Czasem trzeba zaryzykować, musimy zresztą analizować fakty, pan z nr 9 to najemnik, który może chcieć odejść, warto aby się to stało kiedy będzie jeszcze wart wysokiej ceny. Nie kupimy Wernera jeśli nie uzyskamy kwoty zwroty z innego transferu. Nie mówię że Werner odpali, stworzyłem eksperyment myślowy, warto go obserwować bo Lewandowski nie gwarantuje jakości na lata, on jest już bliżej końca kariery, jeśli Timo utrzyma poziom to jest naturalnym wyborem dla nas, dodatkowo będziemy wspierać reprezentacje, a o niemiecki Bayern głównie chodzi
05.09.2017 19:22
Szkoda że noe zgłoszono młodych, to wielka dla nich szansa i motywacja
05.09.2017 08:03
Wybiera się ktoś z Was na kolejne mecze DFB? Na stronie wciąż można dostać bilety
05.09.2017 08:02
Bayernowi brakuje szczęścia, mimo przewagi na Samtiago, przegraliśmy, to nie wina Carlo. Inna sprawa że w lidze nie dominujemy tak jak za Pepa. Trudno oceniać zespół tak wcześnie, dla mnie kluczowy będzie ten i kolejny rok
05.09.2017 08:02
Jeśli Werner utrzyma tępo rozwoju to w przyszłym sezonie od Polaka gorszy nie będzie, do tego dochodzi wiek i fakt, że jest reprezentantem Niemiec. Jeśli Lewandowski będzie chciał odejść to wtedy droga wolna, lepszy już nie będzie, a to ostatnia okazja żeby porządnie na nim zarobić. Werner to piłkarz na dekadę
05.09.2017 08:00
Orientujecie się w jakim polskim kanale można zobaczyć mecz Niemcy- Norwegia?
04.09.2017 20:55
To piłkarz który jest potrzebny, nie ma może błysku Alaby ale to idealny rezerwowy.
04.09.2017 18:44
Jeśli chodzi o mnie to uważam, że piosenka jest genialna w swojej prostocie
04.09.2017 07:56
Mamy bardzo silny skład. Ludzie, przypominacie niewdzięczników ze sklepu którzy jak Raul miał gorszy dzień czy nawet Ronaldo to chcieli go sprzedawać. Nie potrzebujemy rewolucji. Prawda jest taka, że to nie pieniądze grają, Real przez lata miał świetny skład i ile czasu czekał na wygranie CL? Zabrakło im szczęścia, a teraz jak widać ono się do nich uśmiecha. Do nas też się uśmiechnie. Trochę wiary.. Myśle, że mamy skład na poziomie 3 najlepszych drużyn w Europie. Wiek Arjena to żaden argument bo w zeszłym roku był najlepszym piłkarzem w ofensywie. Chcielibyście mabpe za 200 mln który może stać się drugim Renato?
03.09.2017 22:56
Jakim ciosem była dla Niemców porażka z Polską w meczu o nic? I to w spotkaniu gdzie przeważali i byli ewidentnie lepsi od Polaków. Wypadek przy pracy, a nie pogrom i zdeklarowanie. Niemcy to zespół z innej galaktyki, poza zasięgiem Polaków o ile naprawdę będzie im zależeć na zwycięstwie
03.09.2017 02:47
@luu1986 taka jest prawda, duża część kibiców potransferowych Lewandowskiego oczekuje niewiadoma czego, najchętniej wydałaby 600 mln euro i zbudowała skład jak w fifie, No i powywalala działaczy bo ośmielili się mieć bawarską mentalność. Dyskusje z nimi pozostawiają wiele do życzenia, tego się obawiałem po przyjściu Polaka. Koedys kiedy na ulicy widziało się kogoś w naszych barwach (a był to rzadki widok) to było wiadomo, że to Kibic przez duże K. Teraz gadżety Bayernu walają się w sklepach jak śmieci.
Edytowano : 2017-09-02 20:29:14
A co do transferów to nie przekreślałbym szansy na "większe" nazwiska. Robery tyle dla nas zrobili (nikt poza Tomkiem im szybko nie dorówna prędko), że zasługują na szanse, kiedy jeden z nich odejdzie to istnieje szansa na transfer Draxlera. Werner to pieśń przyszłości ale też nie jest wykluczone jego przyjście. Bayern odzyska niemiecką tożsamość w przeciągu kilku lat, trzeba spokojnej przebudowy, a Kię rewolucji. Nasi ulubieńcy zdobyli puchar Europy, a Bayern nie prowadził innej polityki niż dzisiaj. Trochę wiary
02.09.2017 20:24
@luu1986 też mnie drażnią jego wypowiedzi ale dlatego nie zniżam się do jego poziomu, takich osobników należy olać
02.09.2017 09:13
Poziom Lewandowskiego to nie poziom Messiego czy Ronaldo, jest osiągalny i jest na nim kilku napastników na świecie. Poza tym Lewandowski osiągnął go stosunkowo późno, Werner ma lepszy start i zaczyna z wyższego pułapu, warto go obserwować bo jest na to szansa, Gotze też był bliski klasy światowej, zniszczyła go choroba i pech.
Edytowano : 2017-09-02 00:14:55
Dlatego nie można być pewnym ale niewątpliwe chłopak imponuje.
02.09.2017 00:14
@Shedi i @luu1986 radzę wam się ogarnąć bo takie odzywki nie są godne Kibica Bayernu, a co najwyżej kibola.
Edytowano : 2017-09-01 23:47:13
Nie rozumiem kłótni, nie żryjmy się między sobą i tak jako grupa kibiców nigdy nie mieliśmy łatwo i byliśmy w Polsce jak i w Niemczech traktowani wrogo. Przynajmniej tutaj potrzebujemy solidarności
01.09.2017 23:45
@gregor ale porównaj go z Lewandowskim w jego wieku, już teraz chłopak jest jednym z 5 najlepszych napastników ligi niemieckiej, ma potencjał na dużo lepszego gracza, za rok dwa może go dogonić. Poza tym Lewandowski ma ostatnimi czasy trudny charakter, zawodnik niemiecki mógłby się jeszcze lepiej wkomponować w zespół.
Edytowano : 2017-09-01 23:43:13
Legia z polskich zespołów zasługuje niewątpliwie na największy szacunek, co nie zmienia faktu, że śmieszą mnie antagonizmy kibiców, klubów które nic nie znaczą na świecie, panowie, żadna ekstraklasa, tylko Bundesliga
01.09.2017 23:41
Nie rozumiem takiej spiny na Legie, są mi tak obojętni jak cała ta pseudo liga, szkoda czasu na marnowanie na jakikolwiek polski klub choćby sekundy
01.09.2017 23:39
Plus brawa dla Loewa, nie zmienia Thomasa bo wie, że to piłkarz który może wszystko zmienić jak nikt inny. Nasze słynne klęski były po tym jak opuszczał boiska (np sławetny finał z Chelsea), Muller może cały mecz nic nie grać ale jeśli nie on to nikt nie odwróci losów spotkania
01.09.2017 22:27
Nawet kosztem straty 2 punktów, warto patrzeć na tą reprezentację, ten projekt musi się udać
01.09.2017 22:23
Czekam na "kibiców" którzy dalej pchają Zielińskiego (czy Paznada XD) do Bayernu
01.09.2017 22:05
Ogólnie ranking nie ma przełożenia na realną pozycje (co nie zmienia faktu, że Polacy niewątpliwie grają lepiej niż kiedyś). Mało kto to zauważa ale realnie piłkarze PZPN nie zagrali wielu dobrych spotkań na Euro, dużo szczęścia mieli ze Szwajcarią, prześlizgiwali się, a dodatkowo los dał im dziecinnie łatwych przeciwników w grupie eliminacyjnej, jeśli jej nie wygrają to będzie obciach.
01.09.2017 21:42
ter Stegen gra niepewnie, Manuel nie musi się obawiać o swoją pozycje, ciekaw jestem gdzie za rok zagra Sven (dla jego kariery dobre byłoby odejście), bo patrząc jaki progres zalicza kto wie czy nie dostanie kiedyś powołania nawet jako 3 bramkarz.
01.09.2017 21:36
Dzisiejszy skład jest eksperymentem Loewa, brakuje zgrania ale przyjemnie się ogląda ten mecz, widać potencjał poszczególnych zawodników, aż miło się robi kiedy wyobrazimy sobie jak ta maszyna będzie pracować za rok...
01.09.2017 21:26
To mi się podoba w DFB, Loew nie boi się stracić punktów, woli eksperymentować, powołuje nieoszlifowane diamenty które potem zdobędą mu trofea. Carlo powinien się od niego uczyć.
01.09.2017 21:22
Moim marzeniem jest żeby za sezon- dwa Timo był naszym głównym napastnikiem, bo rusnie legenda niemieckiej piłki. Za rok liczę na przyjście Draxlera i właśnie Wernera, to byłoby nasze najlepsze chyba (od przyjścia Neuera) okienko transferowe
Edytowano : 2017-09-01 21:03:40
*rośnie
01.09.2017 21:03
Pięknie Werner zaczął, oby był pogrom
01.09.2017 20:59
Hummels i Kimmich to nasi najlepsi zawodnicy na początku tego sezonu, a tuż za nimi jest Suele, tym lepiej, że to reprezentanci Niemiec, coś czuje, że puchar przyjedzie z Rosji do Berlina!
Edytowano : 2017-09-01 20:26:49
*tym bardziej cieszy
01.09.2017 20:24
Nonsens, jest nam wciąż potrzebny. To piłkarz nie do zastąpienia, dziwie się, że dostał tylko roczny kontrakt
29.08.2017 17:43
Zdecydowanie u nas w ostatnim meczu najlepszy był Hummels, jednak Werner w ostatniej kolejce to był kosmos, wyprzedził resztę o kilka długości. Oby do mas kiedyś zawitał
28.08.2017 16:40
@DonJupp gimbaza nie zniknie z tego forum dopóki gra pan z numerem 9. Taka jest smutna prawda
28.08.2017 00:20
Oczywiście, że jego sprzedaż może być warunkiem kupienia Draxlera, budżet musi się bilansować, nie jesteśmy PSG żeby nie myśleć o takich kwestiach, a tutaj zyskalibyśmy potrzebną kwotę
26.08.2017 19:50
Kibice u nas robią to samo co zarzucają naszemu zarządowi, dwie bramki moe zmieniają, źe gramy słabo, to nie sztuka pokonać zamęczony werder. Przypomnijcie sobie nasze wyniki w innych meczach z nimi.
26.08.2017 17:12
Bramka nie zmienia faktu, że nie istnieje na boisku, nie tylko w tym meczu. Jedna wymęczona bramka to nie sukces w takim meczu
Edytowano : 2017-08-26 17:06:31
Ale sezonowcy i kibice potransferowi Lewandowskiego powiedzą, że to geniusz godny złotej piłki
26.08.2017 17:05
Thomas powinien wejść za Lewandowskiego
26.08.2017 17:03
Ribery i Arjen zostawiają serce na boisku, pan z numerem 9 nic poza teatralnymi gestami jeszcze nie zrobił. Brakuje drugiego napastnika który wszedłby i wyłożyłby tyle woli walki kle nasi weterani
26.08.2017 16:58
Tylko, że to Lewandowski biega jak jeździec bez głowy, kreatorem nigdy nie był ale cokolwiek z piłką powinien potrafić zrobić, a nie czekać aż będzie mógł dostawić nogę. Nasi skrzydłowi przynajmniej coś w tym meczu robią.
Edytowano : 2017-08-26 16:47:46
Lewandowskiemu dobrze by zrobił raz na jakiś mecz na ławce, trochę ostudziłby głowę i zyskał motywacje aby udowodnić swoją wartość
26.08.2017 16:45
Lewandowski zrobił się wyjątkowo irytujący, z każdym rokiem to narasta, awantury z sędziami, ma pretensje do całego, a sam beznadziejnie zagrywa, kiedy jest przy piłce i musi włączyć się do akcji kolegi.
Edytowano : 2017-08-26 16:37:02
Dla mnie Thomas za Thiago
26.08.2017 16:36
Gdzie Rudy? Zasłużył na 90 minut dzisiaj
Edytowano : 2017-08-26 14:43:36
Brak Thomasa też dla mnie niezrozumiały, w takim meczu ma szanse pokazać, że wrócił do formy
26.08.2017 14:42
Moim zdaniem transfer Draxlera jest nieunikniony (nie musi być to transfer do nas oczywiście), Julian musi grać jeśli chce być filarem reprezentacji w Rosji, PSG po zakupieniu Neymara i Mbappe nie da mu gwarancji pozycji. U nas też niemiałby łatwo ale jest Niemcem i to byłby argument aby na niego stawiać, nawet mimo ewentualnych błędów i problemów z aklimatyzacją
Edytowano : 2017-08-26 13:34:53
Tak mało nasz zarząd się odnosi do tego transferu, że jestem wstanie uwierzyć, że coś jest na rzeczy
26.08.2017 13:34
6 naszych w DFB, tęskniłem za tymi czasami. Oby dołączył Julian i można mieć nadzieje że 7 piłkarzy FCB podniesie puchar mistrzów świata. Marzenie
Edytowano : 2017-08-26 13:19:08
Nie zapominajmy jeszcze o Gnabrym to może być nasz 7 pewniak w kadrze
26.08.2017 13:18
Boli najbardziej brak 4 drużyny z Bundesligi, niemiecka piłka na tym traci, musimy razem z bvb i Lipskiem zawalczyć o honor i punkty dla naszej ligi, teraz mamy dodatkową motywacje i cel!
24.08.2017 12:26
@Pablo95 ja tak samo, nawet kiedy wszyscy na niego pluli, że beznadziejnie gra w Wolfsburgu uważałem, że należy go pozyskać bo to reprezentant i do tego wielki talent, zarząd popełnił tutaj błąd
21.08.2017 14:48
Z tym Lewandowskim to im się udało, ktoś chyba potrzebuje wizyty u okulisty przed obejrzeniem następnego meczu
21.08.2017 14:45
Draxler rozwiązałby nasz problem na skrzydłach. Dodatkowo jest Niemcem i wpisuje się w naszą politykę, chciałbym żeby trafił do nas
21.08.2017 11:53
Muller, Robben, Ribery- rezerwy, wy to umiecie rozbawić :D
15.08.2017 20:26
9 miejsce nie jest zaniżone, nie wyróżniał się na tle naszych, szczególnie przy takim Robbenie
15.08.2017 20:23
Mnie też mało interesuje miejsce Polski, bo nie oddaje ono zupełnie poziomu sportowego. Zabawny będzie płacz w polskich mediach kiedy Polska drużyna zacznie przegrywać mecze z realnymi przeciwnikami, a nie z fartownie wylosowanymi, słabymi druzynami w eliminacjach. Spadek Niemców też jest zabawny, sportu nie da się zamknąć w algorytmie, dlatego matematyka się tutaj nie sprawdza. Takie zespoly jak Polska czy Szwajcaria nie mają prawa być w pierwszej piętnastce najlepszych drużyn, gdyby przeanalizować faktyczny poziom sportowy
12.08.2017 02:42
Powtarzam to od roku jak mantrę (niczym premier swój sławetny cytat "przez 8 lat Polki i Polacy...), że nie ma naszego wyjściowego składu bez Thomasa, jeden rok słabszej dyspozycji nic nie zmienia. To on będzie jednym z piłkarzy od których dyspozycji będzie zależeć nasz finalny sukces. James może grać wyłącznie obok, bo na pewno nie za Thomasa.
28.07.2017 00:55
Dlatego śmieszyło mnie psioczenie na Thomasa. Lewandowski nie gra dobrze, marnuje dużo sytuacji (nie pisze tego po tym spotkaniu ale po całym sezonie). Bronią go wyłącznie gole które napastnik w klubie jak Bayern musi strzelać, gdyby ich nie było jego gra nie wniosłaby praktycznie nic, w przeciwieństwie do Mullera który nawet bez bramek jest duchem drużyny. Musimy szykować się na sprowadzenie kolejnego napastnika, młodego który w ciągu 1-2 sezonów stanie się podstawowym graczem naszego klubu.
25.07.2017 16:09
Klose jako Niemiec byłby swoetnym wyborem jednak nie ma sensu podbierać go DFB bo widać ma zadatki na trenera, nie zdziwiłbym się gdyby koedys poprowadził reprezentacje
24.07.2017 16:21
Zasłużenie i za poprzedni sezon i za całokształt. Obok Roberry nasz filar w polu. Zabawne są spazmy polskich kibiców pana Lewandowskiego które słychać w polskim internecie.
23.07.2017 18:57
A kto to jest ten Zieliński?
22.07.2017 18:51
@Dave96 nie kompromituj się. Jak dużo w porównaniu z Thomasem Lewandowski marnuje okazji? Bo jakoś nie słyszę żebyś pisał o wyrzucaniu go, a Muller zagrał więcej dobrych sezonie od niego.
17.07.2017 07:03
Ja bym chętnie zamówił rozmiar S albo 176.
16.07.2017 20:13
W tym roku zobaczymy wielkiego Thomasa, czuje to. Będzie obok Arjena kluczowym graczem naszej ofensywy oby do tej dwójki dołączył James i ten tercet jest wstanie wygrać nam CL
16.07.2017 06:36
Gdyby w sklepie pojawiła się "s-ka" to biorę na pniu
12.07.2017 21:59
Jeśli Thomas będzie grał ma swojej nominalnej pozycji to jestem spokojny o jego formę. O ile noe będzie musiał latać skrzydła albo "9" po nieudanych aktobacjach pana z numerem 9
11.07.2017 14:43
Akurat Muller w składzie raczej będzie, tym co myślą inaczej gratuluje fantazji
11.07.2017 14:33
Na to się zanosi, klub pokroju Bayernu nie bawi się w wypożyczenia bez możliwości transferu definitywnego
11.07.2017 13:43
Dalej krytykujcie zarząd :P
11.07.2017 13:37
Ciekaw jestem gdzie są teraz sezonowcu plujący na kibiców FCB za krytykę tej wypowiedzi pana z numerem 9. KHR też zwyzywacie bo uwierzył w plotki?
11.07.2017 12:29
@crmad ciężko oceniać klub przez pryzmat jednego meczu. Zarówno Real jak i Bayern grają regularnie w ostatnich latach na najwyższym poziomie. Bayern pokonał Barcelonę 7:0 w dwumeczu ale czy można na tej postawie uznać że jest znacznie lepszy? Nie, na to złożyło się wiele kwestii, takich jak kontuzje które wtedy zatrzymały Barcelonę, a w kolejnych sezonach Bayern. Bayern eliminował w 2012 Real i hiszpański klub nie miał dobrego bilansu w spotkaniach z nami.
Monachijski klub czy ostatnio też Barcelona ewidentnie nie mają szczęścia w przeciwieństwie do Realu, Bayern nie ma też Ronaldo i Messiego którzy w przeciwieństwie do np Lewandowskiego (który w Polsce kreowany jest niewiedzieć czemu na boga), są piłkarzami w pojedynkę zmieniającymi obraz meczu.
Dodatkowo zarówno w zeszłym roku jak i w tym Real w brzydki sposób prześlizgiwał się przez kolejne etapy CL. Oczywiście skuteczność się ceni ale moim zdaniem jeśli o kimkolwiek można mówić jako k dominatorze europejskiej piłki to o Barcelonie, bo połączyła ona świetny styl z wynikami. O tym jak tłamsi Real w lidze nie trzeba wspominać, nawet w tym roku, mimo problemów.
10.07.2017 00:40