DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 33

Gnabry!

24.03.2019 21:19

Boli to co zarząd zrobił odpuszczając Guardiole i tym samym Sane i Kevina, takich piłkarzy brakuje

24.03.2019 21:03

1:0!

24.03.2019 21:00

Powien szczerze jestem krytykiem decyzji Loewa ale chłopaki znowu cieszą się grą. Widzę dusze szanse na przełamanie w tym meczu, Holendrzy są bezbarwni

Edytowano : 2019-03-24 20:53:27

Może ta zmiana pokoleniowa nie wyjść tak źle

24.03.2019 20:52

Gdzie w polskiej telewizji można zivscxyc mecz z Holandią? Bo wracam z długiej podróży i planuje zdążyć na koniec pierwszej połowy

24.03.2019 19:03

Kibice sukcesu i kibice „polskiego Bayernu” to coś co mocno przeszkadza i utrudnia dyskusje id 2014, kiedyś było z tym łatwiej. Oczywiście jest wielu świetnych kibiców, również tych nowych ale niestety komercyjny sukces zawsze idzie w parze ze spadkiem poziomu fanów

Edytowano : 2019-03-24 07:38:44

Po stosunku do legend klubu jak Uli widać jakość naszych kibiców, pamietam jsk wszyscy staliśmy za nim murem podczas pokazowego procesu, zółtki powtarzały że to kryminalista, wiele osób na naszej stronie potem mówiło to samo, ciekawe skąd pojawili się tacy kibice i skąd nauczyli sie takich pięknych wyzwisk

24.03.2019 07:37

Jovic, Werner to genialny byłby duet, tylko wtedy przedłużanie kontraktu z Lewandowskim noe ma sensu

23.03.2019 14:43

Manu musi wrócić do formy ro fakt, na świecie jest wieku świetnych bramkarzy ale geniuszem był tylko Neuer, skreślanie go to jak skreślenie Messiego po kontuzji

23.03.2019 14:40

Jovic ma pierwszy sezon na takim poziomie, Werner od dłuższego czasu trzyma poziom. Ale chętnie zobaczyłbym ich obu, zamiast wynalazków pokroju Odoia

23.03.2019 14:39

Też nie wierze i nie wierzyłem nigdy ze wydamy 80 milionów na obrońcę, albo ta kwota latem będzie niższa albo dopłaci adidas, Bayern to Bayern jest zbyt racjonalny na takie ruchy

23.03.2019 05:34

Oby to był powoli koniec jego problemów ale chyba się na to nie zanosi :(

23.03.2019 05:32

I Brandta i Havertza powinniśmy kupić, to przyszłość niemieckiej piłki, lepiej sparzyć się na swoich niż szukać rekordów transferowych na wynalazki (bez urazy) jak Davis, Costa czy inny Sanches

20.03.2019 03:23

Jeszcze wróci forma w ważnych spotkaniach i James jest na prostej drodze do przedłużenia kontraktu z nami

20.03.2019 03:18

On potrzebuje gry, sezon w HSV pomoże mu to uzyskać, w przypadku przyjścia Wernera/ Jovicia nie dostałby odpowiedniej liczby minut, niech przyjdzie za rok kiedy czas Lewandowskiego u nas będzie dobiegał końca

20.03.2019 03:17

Wszystko zależy co planuje zarząd, taki zawodnik jest potrzebny ale potrzebuje trenera który mu zaufa i pomoże wykorzystać drzemiący w nim potencjał. Skoro Havertz i tak w tym sezonie do nas nie zawita to Kolumbijczyka musimy wykupić, będę przeciwny tylko wtedy jeśli jego transfer pogrzebie marzenia o młodym Niemcu, nie może sobie pozwolić na błąd który poczyniliśmy przy transferach KdB czy Sane

Edytowano : 2019-03-20 03:15:33

*nie możemy

20.03.2019 03:15

Dla Bale zdecydowanie nie, już lepszy Pepe mimo że cena szokuje

20.03.2019 03:13

Jeśli faktycznie zapłacimy 40/50 milionów, a resztę dopłaci adidas/ reszta będzie stanowić bonusy to nie jest źle. Całe 80 milionów to szaleństwo i myślę, że zarząd nie porzuci naszej filozofii.

20.03.2019 03:12

Spokojna końcówka spotkania żeby zobaczyć jak się czuje. Wtedy można ocenić czy jest sens go forsować w intensywnym meczu z BVB

20.03.2019 03:10

Też pomyślałem o starym Arjenie, bramka piękna

17.03.2019 20:38

Graue wiem że jesteś ultra fanem Jamesa ale popatrzmy na to uczciwie. On i Lewandowski to królowie meczów nieważnych i o ile Polak do tego przywyczaił to jasne James ma więcej przebłysków ale wciąż to nie są piłkarze którzy są w Monachium niezbędni, jestem za wykupem Jamesa ale to wciąż kropla w morzu potrzebnych wzmocnień. James tak jak Polak mają dobre statystyki ale trzeba patrzeć komu i kiedy strzelają.

17.03.2019 19:59

Wynik super, super że Davis wchodzi, szkoda że nie zobaczyliśmy więcej młodych. Ten mecz pokazuje że To Kovac przegrał z Liverpoolem nie zawodnicy, ile oni potrafią kiedy nie trzyma ich ultra defensywna taktyka

17.03.2019 19:36

Bardzo zła wiadomość dla nas, to niestety woelka niewiadoma, nie realne wzmocnienie

Edytowano : 2019-03-17 04:20:51

Potrzeba kogoś kto wskoczy z miejsca do składu, Odoi ok śle jako przyszły talent

17.03.2019 04:19

To nie hejt na Polaka, jest wielu świetnych piłkarzy którzy mają jakiś szklany sufit. Niestety tak jest z Jamesem i Lewandowskim, z tym że Jemes jest jeszcze bardziej nierówny

16.03.2019 20:14

Lewandowski był piłkarzem znacznie lepszym kiedy grał w BVB jeśli chodzi o wszechstronność. Do tego Polak miał lepsze skrzydła niż Salah czy inne wynalazki, Robery to były najlepsze skrzydła Europy a Nie potrafił wzbić się na pewien poziom

16.03.2019 19:57

Gdybyśmy jakimś cudem sprowadzili Jovicia i Wernera (opcja do ataku i na skrzydło) to byłoby to nie tylk świetne okienko śle nsjleosze w naszej historii. Za tok Havertz i zyskujemy nową jakość w ofensywie. Tylko żeby to się dokonało trzeba pożegnać kilku piłkarzy.

Edytowano : 2019-03-16 15:53:39

Swoją drogą kiedy wypowiadałem się krytycznie o Lewandowskim i wykazywałem że to król bramek nieważnych byłem często krytykowany. Dobrze że teraz dużo osób to zauważa. Temu piłkarzowi brakuje niestety mimo umiejętności psychiki i charakteru żeby stać się liderem, szkoda że nie zarobiliśmy na jego sprzedaży bo wtedy wariant z zakupem dwóch wschodzących gwiazd byłby bardziej realny

16.03.2019 15:50

Mamy był o klasę wyżej od reszty bramkarzy globu od 2011 dkstrgo trudno go odstawić, może jeszcze powrócić do formy

15.03.2019 18:15

O upadku mówi się w Polsce, w Niemczech nikt nie odbiera tej klęski jako hiobowych wieści, ot gorszy sezon ale wciąż to Bayern, powstaniem silniejsi

15.03.2019 03:10

A mnie obchodzi przyszłość naszej legendy i najlepszego piłkarza nassego kluby w XXI w. Panowie Frwncj zasłużył na to co najlepsze za te wspaniałe lata

15.03.2019 03:09

Jest to jakaś opcja ale tylko w wypadku braku wykupu Jamesa, bo mie biore pod uwagę, że zrezygnujemy z Havertza, to byłoby frajerstwo dekady zaraz po odpuszczeniu Sane i KdB

15.03.2019 03:02

Wszystko zależy od trgo co pokaże do końca sezonu i od tego kto za rok będzie nas trenował, jeśli ktoś inny niż Kovac to mowy trener powinien określić czy widzi dls niego miejsce w składnie. Ja osobiście popieram jego wykup o ile nie zablokuje to transferu Havertza, bo uważam że on powinien być naszym głównym celem

15.03.2019 03:00

@DieRoten w pełni popieram takie zmiany, nawet świetni zawodnicy po takim sezonie powinni odejść jeśli ich czas się skończył. Też po cichu marzę o Havertzu

14.03.2019 17:26

Tak, najlepiej wywalić wszystkich, szczególnie bramkarza w sile wieku. Do tego wywalimy jeszce Matsa i Thomasa świat piłki doceni taki genialny pomysł, a czekaj właśnie cały świat kpi z Jogiego który wpadł na takie karkołomne decyzje

14.03.2019 03:29

Nie popadajmy w paranoje, nie trzeba wydać pół miliarda euro żeby wzmocnić skład. Potrzeba trenera który zespół poukłada zespół w całość, jeśli tak hejcicie wszystkich graczy to przypomnijcie sobie ile z takimi samymi piłkarzami osiągnął Jupp (gdyby nie bledy sędziowskie to byśmy byli w finale CL). Owszem potrzeba uzupełnień na kilku pozycjach natomiast te 200 milionów o których mówiła prasa powinno wystarczyć. Co do Lewandowskiego to wiele razy podkreślałem, że żaden z niego lider czy zawodnik klasy świstkiem, za co przez sezonowców byłem nazywany od najgorszych. To solidny grajek ale nie ktoś pokroju Robery czy Thomasa z ich najlepszych lat ale w Polsce każda nawet konstruktywna krytyka Polaka rodaka oznacza hejt, bo mitów narodowych nie wolno obalać nawet jeśli są wierutnym kłamstwem.

Jeśli kupimy napastnika (np Werner), skrzydłowego (a najlepiej dwóch) i Hernandeza to w połączeniu z sensownym trenerem jesteśmy wstanie odbudować siłę zespołu. Do tego każdy inny transfer będzie tylko miłym uzupełnieniem. Nie traćmy wiary, przed nami wiele sukcesów, ten sezon był przejściowy i od kiedy ogłoszono to że Jupp nie zostaje na kolejny sezon trzeba było z tym się liczyć.

14.03.2019 03:25

Smutny sezon ale pamietajmy że to klęska ostatniego sezonu van Gaala dała nam późniejszy sukces, jesteśmy Bawarczykami i nic nas nie zabije, to lekcja na przyszłość

14.03.2019 00:37

Janson przesadzasz, chociaż wcześniej punktowałeś całkiem z sensem. Potrzebujemy zmian i one przyjdą. Nie róbmy z naszych amatorów. Bawi najbardziej to jak niektórzy bronią Lewandowskiego i Jamesa

14.03.2019 00:06

Lewandowski powinien zostać ale potrzebuje konkurenta, po 1-2 sezonach odejść bo wieku nie oszuka

13.03.2019 23:31

James, Lewandowski, Thiago niestety zawiedli na całej linii. Neuer próbował ale nic z tego nie wyszło. Niestety krytyka Jamesa za bierność, Polaka za brak mentalności do rozstrzygania ważnych spotkań, Thiago jak zwykle zniknął i nie wiadomo gdzie był

13.03.2019 23:03

Kadrę mamy mocną, nie msmy pomysłu na grę i niestety nie myliłem sie co do Kovaca

13.03.2019 22:51

Jeszcze schodzi Javi, głupota

13.03.2019 22:30

Druga sprawa że odpadniecie z takim Liverpoolem to chyba większy wstyd niż klęski z realem

13.03.2019 22:13

Ribery tez do zmiany

Edytowano : 2019-03-13 22:11:46

James gra dzisiaj tragicznie ale Lewandowski też nawet jak ma piłkę dzisiaj wiele nie pokazuje, dzisiaj nie możemy czekać na dwie setki, musimy strzelić nawet z 20% sytuacji

13.03.2019 22:10

Co ten James, co Thiago?

Edytowano : 2019-03-13 22:10:12

Kusimy zaatakować, nie możemy klepać do 80 minuty bo będzie za późno

13.03.2019 22:09

Chce zobaczyć Comana i Goeretzke, Niemiec miał szczęście i potrafił strzelać dużo bramek

13.03.2019 22:01

>hejt na zespół- super
>hejt po Lewym- sezonowcy!!!111
Nie przesadzajcie, i Lewy może dzusiaj zagrać jeszcze świetnie i cała reszta, Polak nic nie pokazuje, tak jak James, Thiago ale jest jeszcze 45 min, oni mają wiele do udowodnienia

Edytowano : 2019-03-13 21:56:19

A drugi napastnik jest tak samo potrzebny jak nowy skrzydłowy, mówię to od dawna

13.03.2019 21:55

Liverpool też nie gra genialnie, ja bym wstrzymał się z ocenami do końca, to my prowadzimy grę

Edytowano : 2019-03-13 21:41:22

Więcej wiary :) byłem w Berlinie na ostatnim pucharowym stadionie i kibice herty ze mnoe szydzili, do końcowego gwizdka, wtedy to ja się śmiałem (jak i reszta kibiców Bayernu którzy zakrzyczeli trybuny)

13.03.2019 21:38

Nie jestem i nie będę zwolennikiem Kovaca ale nie przesadzajmy, piłka cały czas w grze

13.03.2019 21:36

Nie wiem czy to taka wina Manu, nie ufa obrońcom, dali wejść w pole karne w niefrasobliwy sposób. A kibice którzy chcą wyłączyć TV po drugiej bramce miech wyłącza teraz, kibicuje się do końca szczególnie że gorzej od Anglików nie gramy

13.03.2019 21:34

Nie boję się aż tak tego meczu, przed poprzednim spotkaniem uważałem, że jesteśmy faworytem i nadal tak myślę. Dalsza droga będzie cięższa, Juve potrafi zawodzić ale to Barcelona i City będą dla nas największym zagrożeniem, wciąż to nie jest ostateczny test zespołu, musimy pokonać kogoś z tej dwójki i wtedy uwierzę w końcowy sukces.

13.03.2019 10:46

Gdyby Thomas nie był zawieszony to patrząc na rosnącą formę miałby na to szansę, on umie strzelać w ważnych meczach, wierzę, że przejdziemy dalej i czekają go z nami jeszcze ważniejsze spotkania

13.03.2019 10:43

I zapłonęła, mimo wyniku kibice wypadli lepiej niż konkurencja :)

Edytowano : 2019-03-13 10:42:17

No i niezapomniany upór Arjena- on nie poddał się nawet kiedy wszyscy inni wiedzieli że wszystko już stracone. Ten mecz paradoksalnie niósł wiele pozytywnych elementów

13.03.2019 10:41

Umowa na 2-3 lata- tak, dłuższy kontrakt to niewiadoma, pamiętam jak sam chciałem Robery do 40 ale nieistety sentymentem nie wygramy meczy, pytanie też czy pod koniec kontraktu polak zaakceptuje rolę rezerwowego bo musimy wprowadzać do składu następcę. Do tego mowa o opasce nie bazuje na realiach, przed Neuerem jeszcze wiele lat gry i najpewniej kolejnym kapitanem będzie Kimmich

13.03.2019 10:38

Żeby było jasne- widzę wielką poprawę w postawie Lewandowskiego i cieszy mnie, że powoli wraca do formy i nie twierdzę, że za rok Werner zastąpi go 1:1, moja wypowiedź ma na celu przeanalizowanie perspektywy 2-3 lat, kiedy Werner wejdzie na wyższy poziom, będzie potrzebował więcej minut aby osiągnąć kolejny poziom, Polak natomiast najpewniej będzie siłą rzeczy słabszy w wieku 33 lat, trzeba wyważyć interes klubu, to ile można uzyskać za ewentualną sprzedaż i jeśli przedłużać kontrakt to na 2 lata, żeby nie powtórzyć błędu ze skrzydłami

13.03.2019 10:34

Za Nationalelf będę trzymał kciuki najmocniej jak potrafię ale coś czuję, że Euro bez rdzenia zespołu nie wyjdzie i nasi Bawarczycy prędzej czy później wrócą do składu.

13.03.2019 10:31

Nie przekonasz tych którzy którzy nie chcą dyskutować tylko reagują świętym oburzeniem. Dla nich Lewandowski musi grać nawet do 35 roku życia, chociaż sami ganili zarząd za trzymanie Robery którzy w swoim czasie byli w 3 najlepszych piłkarzy mimo że Polak takiego poziomu nigdy nie osiągnął. Lewandowski aby odeprzeć zarzuty niemieckich mediów potrzebuje więcej kluczowych trafień, a tych nadal brakuje i życzę mu ich osiągnięcia bo poza karygidnymi błędami obrony to błędy Polaka rok temu pozbawiły nas finału. Ktoś kto chce być liderem musi sam potrafić odmienić losy meczu, tak jak kiedyś Arjen, Franck czy Thomas. Stąd łatwiej mi wybaczyć gorszą dyspozycje tej trójki niż Polaka pomimo że tak jak Lewandowski nie są na szczucie swojej formy

12.03.2019 09:44

Awans United to kpina z piłki, to jak grali i tak stawia ich poza gronem faworytów. Onywmy nie zwyciężyli w tak żenujący sposób jak oni

12.03.2019 08:09

Transfer młodego napastnika ma sens tylko wtedy jeśli otrzyma zaufanie, owszem przez rok- dwa może grać rotacyjnie ale jeśli ma być mowa o 5 letnim kontrakcie dla Polaka to znowu popełnimy duży kadrowy błąd. Nie chotdzi tu o hucie przeciwko albo za kimś, przedstawiam fakty które pokazują że sprawa jest złożona i wymaga analizy

12.03.2019 08:06

Sędziowie nie grają ale dwa ostatnie razy to oni zdecydowali o naszej klęsce z realem, której nawet mimo błędów by zapewne nie było

12.03.2019 06:07

Janson ma dużo racji, nie rozumiem „polackiego” ataku na niego, tylko dlatego, że ma inne zdanie i nie ulega mitologii narodowej. Prawdą jest, że trzymanie sprawdzonych piłkarzy na siłę doprowadziło do braków kadrowych, o ile w przypadku Robery (naszych najlepszych w XXI w piłkarzy) było to uzasadnione ich rolą i zasługami to w przypadku Lewandowskiego to dyskusyjne. To napastnik starego typu który nie jest kreatorem, a raczej gra tak jak grają jego koledzy i od nich zależy jego forma. (Eydtsrcxy prześledzić koedy strzelał, a kiedy się zacinał). Do trgo wciąż nie przełamał impasu w ważnych spotkaniach, a jego forma systematycznie spada. I proszę nie porównujmy go z Ronaldo czy Robery bo to inny format piłkarza, bardzo dobry zawodnik ale nie geniusz i lider. Dlatego należy rozważyć czy już teraz, kiedy możemy uzyskać całkiem pokaźną kwotę za niego, nie powinnismy dokonać przemiany pokoleniowej. Potem wszyscy będą narzekać że budzimy się z ręka w nocniku, Robery byli w wieku 30 lat przez wielu idsylsni na emeryturę mimo że byli w znacznie lepszej i
od Polaka formie i decydowali o losach ważnych spotkań. Dochodzi do tego również fakt, że Lewandowski do tej pory w kluczowych momentach zawodził, a jego charakter i wypowiedzi uniemożliwiły mu zostanie liderem (cyrk transferowy i krytykę kolegów pamiętamy). Oczywiście widać pozytywne symptomy jak większa pokora w wypowiedziach czy w stosunkach z kolegami ale wciąż temat jest dyskusyjny. Pytanie tylko czy faktycznie znalazłby się chętny do jego zakupu bo takich w zeszłym roku wielu się nie wymieniało. Jeśli przyjdzie młody nskastnik np Werner to nie wyobrażam sobie, że będzie rezerwowym 32 latka. Dużo pokaże nsjblizszy mecz i ten sezon, zwycięskiego składu się nie zmieni ale jeśli znowu odpadliśmy, a Lewandowski pozostanie bez ważnych bramek w kluczowej fazie pucharów to potrzeba zmian będzie konieczna i mówi się to również w niemieckiej prasie od zeszłego roku.

12.03.2019 04:38

Bardzo będzie go brakowało w lidze mistrzów, w tej chwili mamy problem ze skrzydłami, a arjen to arjen jego motywują ważne mecze i lubi przeważać szale zwycięstwa

09.03.2019 00:09

Nie woem skąd bierzecie te opinie że Neuer jest gorszy od Ter Stegena, defensywa Barcelony mimo krytyki gra lepiej nr 2 w reprezentacji Niemiec jest znacznie łatwiej, Neuer nie popełnia też rażących błędów

07.03.2019 15:11

Loew odchodzi od swoich piłkarskich korzeni które dały mu sukces, od zawsze jego zespół był połączeniem młodości z doświadczeniem. Tak było z Klose który wspierał młodego Thomasa. Odsunięci piłkarze mają 30 lat i mogą jeszcze diametralnie odmienić swoją grę, szczególnie że Hummels j Thomas ostatnio pokazali ile potrafią dać drużynie. Ostateczność tej decyzji jest bardzo nieuczciwa

Edytowano : 2019-03-07 15:14:15

Klose też miewał gorsze chwile w karierze, a w 2014 potrafił pomoc zespołowi nawet koedy wchodził z ławki. Thomas też mógłby się przydać. O Hummelsie nawet nie mówiąc bo on ma przed sobą nsjleoszy okres jako obrońca

07.03.2019 15:05

Najlepszymi zawodnikami dekady byli Robery, a większość płakała tutaj kiedy w wieku 33 lat przedłużali kontrakt. Przy widocznym regresie Polaka ta wiadomość nie jest świetna bo w wieku 34 lat może okazać soe że nie jest drugim Pizarro

06.03.2019 12:16

Werner i Jovic powinni przyjść, a na Lewandowskim moglibyśmy zarobić żeby spłacić te transfery, to ostatnia okazja, inaczej znowu zahamuje to zmianę pokoleniową

06.03.2019 12:15

O ile wczoraj szukałem pozytywów tej decyzji to dzisiaj widzę że to bardziej szukanie kozła ofiarnego, po nieudanym sezonie. Oby to się nie odbiło na Jogim

06.03.2019 12:12

Wpadniemy w pułapkę nieodmładzania składu, w takim przypadku nie może być mowy o przyjściu Wernera który dłużej niż rok nie będzie rezerwowym. Duży błąd

06.03.2019 11:53

Decyzja trochę dziwna bo Oezil był trzymany mimo że dużo dłużej mimo że zaliczył zjazd już w 2014 i grał gorzej niż nasza trójka. Najwidoczniej chodzi o atmosferę którą musieli psuć, bo to decyzja której nie da się obronić sportowo przynajmniej w przylasku Matsa i Thomasa kiedy są w formie

05.03.2019 18:12

Nie śledzę zbytnio polskiej kadry ale jeśli Milik i Piątek utrzymają formę to powinni być w tej chwili wyborem przed Lewandowskim. Odważna decyzja Jogiego ale to wizjoner, chociaż uwzam że Mats i Thomas zasłużyli żeby być przynajmniej na ławce i wspierać drużynę

05.03.2019 16:23

Zaraz się okaże że Liverpool kest drugim BVB, mieli nas zdominować, a to my jesteśmy faworytem, liga im też ucieka

05.03.2019 06:13

Jeszcze tylko Werner i Haverz plus skrzydłowy i wzmacniamy skład na na wiele lat

04.03.2019 07:49

Wraca stary dobry Thomas i stary dobry Bayern, znowu wydać współpracę między nik i Lewandowskim która rozbija szyki rywali, tego również brakowało

03.03.2019 11:15

Lewandowski obniżył loty ale błagam, Piątek to jeszcze nie jego poziom, ma poerwszy dobry sezon dla niego, teraz musimy wziąć Wernera który od kilku sezonów się sprawdza

02.03.2019 20:17

Przyznam że myślałem że to koniec Javiego ale jednak to ktoś kogo brakowało jeśli chodzi o spokój w środku pola. Szkoda że Thomas na skrzydle, to nie jego pozycja znowu trener da argument krytykom

02.03.2019 18:39

Thomas „drewniany” dał nam więcej ważnych bramek i trofeów niż Lewandowski rzekomo „niedrewniany” więc nie wiem skąd ten hejt bo to jeden z najinteligentniejszych boiskowe piłkarzy jakich znam, mimo że porusza się nieskładnie to rozbija szyki rozwala i dostaje się tam gdzie przeciwnik nsjmniej się go spodziewa. W zeszłym sezonie pokazał ile potrafi kiedy grał z trenerem który miał większe pojęcie o taktyce. Ale rozumiem hejt na „szwaba” Thomasa w Polsce zawsze był modny, jego największa wadą dla „kibiców” była jego narodowość i oszałamiająca kariera w reprezentacji. Co do Wernera to tak jak wiele razy powtarzałem Lewandowski w jego wieku był ma znacznie niższym poziomie, dlaczego więc Timo miałby nagle nas hamować? Wiele wskazuje że ma on cechy których j Lewandowskiego np przy grze z kontry brakuje i jest mniej odtwórczym i bardziej nowoczesnym piłkarzem niż Polak.

01.03.2019 16:04

Raczej nie będzie to konieczne, Werner jest nam potrzebny, a taka cena za reprezentanta Niemiec inajwiększy talent od lat to promocja. Pamietam jak wielu narzekało, że płacimy wygórowaną kwotę za Neuera który tez miał krótki kontrak czasem nie można czekać bo strata takich piłkarzy byłaby niedopuszczalna. Wtedy stracilibyśmy najlepszego bramkarza świata, a teraz? Napastnika z ogromnymi możliwościami rozwoju

01.03.2019 15:52

Jeśli to drugi Thomas to tym bardziej trzeba go kupić bo Thomas to uczestnik i sprawca wielu sukcesów reprezentacji i Bayernu, chociaż ciężko porównywać tak różnych zawodników

01.03.2019 06:20

Przypomnij sobie jego ostatni mecz przed kontuzją, gdzie był najlepszy na boisku, on wciąż daje drużynie więcej niż młodzi jeźdźcy bez głowy i słabnący Franck

27.02.2019 11:03

Odoi tylko za darmo po skończeniu kontraktu, to duże ryzyko żeby utopić 40 milionów albo więcej

27.02.2019 10:52

Co za młodzieżowym słowem zeszłego roku trzeba być aby żałować, że legenda klubu nie odeszła do innego klubu jak najemnik, za marne jak na warunki Bayernu pieniądze. My swoich najlepszych nie sprzedajemy, a Thomas to nie tylko poziom sportowy ale i charyzma i miłość do klubu, która nie może być wyceniona na żadną sumę, bo mało jest topowych piłkarzy tak przywiązanych do barw. O Jamesie dawno zapomnimy, a Thomas będzie zdobywał dla nas bramki, wspomnicie moje słowa

27.02.2019 10:50

@sylwester123 wskaż w takim razie napastnika który w wieku Wernera osiągnął taki poziom, nikt lepszy w Bundeslidze nie gra i dawno nie grał, to napastnik nowoczesny i jeśli chociaż trochę się rozwinie to będzie nie tylko świetnym strzelcem ale i kreatorem

27.02.2019 10:42

Rafinha to już nie ten zawodnik co za czasów Pepa, martwi mnie, że będzie musiał grać w CL

27.02.2019 10:38

Hummels pokazał, że powinien zostać, osobiście wolałbym de Ligta zamiast Hernandeza, wydanie kosmicznych pieniędzy na obydwu to byłoby uleganiem choremu rynkowi, a tego nie chcemy zrobić. Jeśli odejdzie Boa i James to powinniśmy pozyskać obrońcę z ww dwójki, Haverza i Wernera, wydatki kosmiczne ale raz na dekadę można coś takiego zrobić. Do tego jeszcze skrzydłowy chociaż obserwowałbym Arjena i jeśli po kontuzji wróci do formy z listopada, to powinien dostać kontrakt na jeszcze jeden rok, odejście obydwu legend może źle wpłynąć na nasz zespół, a Arjen w listopadzie był najlepszy w ofensywie z całego naszego zespołu. Jeśli sprowadzimy Pepe co popieram to Davis powinien dostać szansę na wypożyczeniu.

27.02.2019 10:34

Werner jest prędzej wart 80 milionów niż Hernandez ale i francuz może się przydać, oby zawitał Haverz i Werner, a okno będzie najlepszym od lat.

27.02.2019 10:11

Teraz czas na skrzydłowego i kreatywnego napastnika, oby rekord transferowy nie spowodował poczucia samozadowolenia bo ofensywa u nas też wysiada

27.02.2019 08:26

Moim zdaniem Arjen to najlepszy piłkarz Bayernu i całej Bundesligi w XXI stuleciu, on grał zawsze nawet kiedy innym nie szło, grał do końca. Mimo wieku w kluczowych momentach można było na niego liczyć, bardzo się przyda na Liverpool

26.02.2019 23:08

Lewandowski chce być Arjenem ale klasą w symululkach mu nie dorówna. Upada jak ścięte drzewo, czerwona kartka absurdalna i wstyd, że Bayern posiłkuje się takimi metodami za które wyzywany był np Werner. A takie zachowanie jest tym bardziej nieodpowiedzialne, że Polak już raz niewprawną symulką przeciwko BVB pozbawił nas napastnika przed meczem z Realem.

Edytowano : 2019-02-26 10:08:36

Gdyby to jeszcze była symulka w decydującej fazie ligi mistrzów ale słabo z nami jeśli oszustwem musimy się posłużyć żeby pokonać Herte

26.02.2019 10:07

Ciekawy zawodnik, nie tylko talent

23.02.2019 18:42

Thomas znowu zbyt drużynowo, powinien jednoznacznie strzelać zamiast

23.02.2019 17:16

Żółta kartka ok ale za co czerwona?

23.02.2019 17:13

Nie ma co skreślać Kovaca, efekty jego pracy ocenimy po sezonie, w przeciwieństwie do BVB wciąż jesteśmy na wszystkich frontach. Jestem jego przeciwnikiem ale nie da się teraz wysunąć konstruktywnych wniosków

Edytowano : 2019-02-23 16:58:19

Jak Thomas ma pokazać wartość jak pomimo słabej gry Jamesa, on jest pchany na nie swoją pozycje :/

23.02.2019 16:56

Żałosna zmiana, James zostaje, a schodzi Leon, Thomas którego brakuje od kilku meczy na ławce mimo że Kolumbijczyk gra beznadziejnie

23.02.2019 16:34

@camo ja widzę więcej drewien w składzie ale nawet jeśli to jeszcze bardziej szkoda że taki sezoniwiec jak ty jest na tej stronie

23.02.2019 16:29

Za Juppa się nadawał, brak Thomasa w składzie może też wpływać na złą formę polskiego napastnika. Co więcej Jupp potrafił pogodzić Jamesa i Muellera w wyjściowej 11. Co do Davisa to trudno żeby grał, potrzebuje aklimatyzacji. Sanches dobrze, że nie gra bo jest bardzo słaby, dziwi mnie tylko dlaczego do tej pory nie spróbowaliśmy odzyskać części pieniędzy za niego

Edytowano : 2019-02-23 15:22:16

Piątek grał w dużo słabszym klubie od Davisa, po transferze do Milanu dalej tak jest, łatwiej tam się przebić. W Bayernie czy BVB nie miałby tak łatwo

23.02.2019 15:20

Dziwi kompletny brak rotacji, szczególnie przy słabszej grze Jamesa dzisiaj powinien zagrać Thomas.

Edytowano : 2019-02-23 14:47:11

Albo raczej bardzo ograniczony zakres rotacji. To samo dotyczy Sanchesa, skoro zamierzamy go zatrzymać (co moim zdaniem jest błędem) to musi dostać więcej niż końcowe 10 minut

23.02.2019 14:45

O jakim dnie w naszej grze piszecie? Mecz był wyrównany i Liverpool nie pokazał więcej niż my, a jeszcze jest rewanż na Alianz,

20.02.2019 02:08

Dokładnie, najpierw Goeretzka, Gnabry, a teraz Haverz i Werner

18.02.2019 12:16

Kolejne pyrrusowe zwycięstwo, obrona jest tragiczna, ofensywa jałowa i apatyczna, naorawde w Liverpoolu musimy być w szczytowej formie żeby wygrać

15.02.2019 23:25

Śmieszni jesteście, Ribery obok Arjena juz jest legendą i największym z naszych piłkarzy XXI w, nic kibicom za 5 groszy nie musi udowadniać. Charakter ma mocny i czasem nie zachoruje poziomu ale w przeciwieństwie do zazdrośników wyliczających mu koszty obiadu, osiągnął sukces dzięki swojej pracy zamiast narzekać

15.02.2019 22:08

Jeśli nie wygramy z Liverpoolem który nie jest drużyną z topu jak Bayern, Barcelona czy Juve to nie mamy czego szukać w CL. Niestety oni mają Kloppa który niweluje naszą piłkarską przewagę

13.02.2019 16:00

Liga mistrzów to coś czego nam brakuje, mimo, że jesteśmy w 3 najlepszych zespołów w Europie. W moim odczuciu tylko to trofeum jest wstanie obronić Kovaca i pokazać że to właściwy człowiek na tym miejscu, bo mimo fatalnego stylu pokazałby skuteczność, to samo było z Zidanem który mimo obiektywnie słabej gry swojego Realu był na tym polu skuteczny

11.02.2019 15:08

Popatrzmy na wiekWermera, Lewandowski w jego wieku był o kilka klas gorszy, Werner za kilka lat może być najlepszym napastnikiem świata, ma potencjał i jest bardziej wszechstronny

09.02.2019 19:33