Najbardziej krytykowany transfer za 0 euro jest wątek chwili zawodnikiem meczu, mimo że rywal słaby to pocieszające bo Leon się jeszcze wciąż rozwija
04.05.2019 16:16
Wciąż może być telus, przypomnijcie sobie mecz z Fortuną, oczywiście liczę że wreszcie nasi pokażą resztki zgubionej ambicji, trzecia bramka powinna zamknąć mecz. Gra nie zachwyca
Edytowano : 2019-05-04 16:16:28
A akurat pierwszy sezon Leona jest udany, będziemy mieli z niego pożytek nie rozumiem krytyki jednego z niewielu którzy rokują na przyszłość
04.05.2019 16:14
Powinnismy dominować, zagęścić pole karne, a nie kopać się przed linią i narażać na kontry. Za Guardioli mimo niejasnej gry byliśmy perfekcyjni w ataku pozycyjnym
04.05.2019 16:13
Kimmich klasa jak zwykle, to nie brak podań jest problemem tylko tego że nie ma do kogo podawac. Albo Lewandowski marnuje albo nikogo nie ma w polu, przy podaniu Thomasa było to widać. Teraz Leon ładnie ale niechaj powinien wyglądać ten mecz
04.05.2019 16:10
Oby było spokojnie ale to co pokazujemy teraz grozi nerwową końcówką
04.05.2019 16:04
Nie wiem jaka to odpowiedz krytykom, kolejna bramka se słabeuszem i mała skuteczność % bo zwykle marnuje większość okazji. Jeśli dla naszej ofensywy pokonanie H96 to jakieś potwierdzenie jakości to smutne w jakim miejscu się znaleźliśmy
04.05.2019 16:03
Strzelił ale jego gra i gra całej naszej ofensywy to dno, powinnismy prowadzić już teraz wysoko
04.05.2019 15:59
Niedobrze to wygląda, gramy fatalnie, jakaś przypadkowa bramka może nam skomplikować sytuacje
04.05.2019 15:48
Sanches to się nie nadaje na ławkę, a co dopiero do konkurencji z Leonem
Edytowano : 2019-05-04 15:30:32
Wypowiedz z pożegnaniem Portugalczyka popieram
04.05.2019 15:29
Nowy napastnik jest niezbędny jeśli myślimy o przełamaniu pewnego poziomu w lidze mistrzów, za Wernerem przemawia regularność w tym wieku, Jovic to wspaniałe odkrycie ale nie wiemy czy po jednym dobrym sezonie nie zniknie
04.05.2019 13:29
Nic dodać nic ująć, chociaż klęska z Anglikami jest raczej efektem problemów taktycznych niż kadrowych
04.05.2019 13:27
To fakt, nie ma pewności jak jego sytuacja się potoczy, do czasu konkretów w Bildzie czy Kickerze. Bayern też lubi zaskakiwać, jestem pewien że przeprowadzimy prdynsjmjiej jeden niespodziewany transfer, ponadto fakt że cicho jest o transferze Pepe czy Sane może w istocie oznaczać że zarząd poczynił kroki i dowiemy się o tym kiedy transfer będzie zaklepany
04.05.2019 01:41
Werner trzyma wysoki poziom od kilku sezonów, Serb mimo genialnego sezonu mnieie jest tak pewny, zrozumiałe ze Bayern patrząc przez pryzmat kilku sezonów postawił sobie cel aby ściągnąć Niemca. Oczywiście wielka szkoda że nie pojawią się obydwaj
04.05.2019 00:07
Druga sprawa że jest jeszcze Arp, ciężko ich wszystkich pomieścić, a Werner to jest i był nasz priorytet
Edytowano : 2019-05-03 20:05:49
Niemniej Jovic i Werner w tym oknie, a Arp w kolejnym (o ile nie przedłużymy kontaktu z Lewandowskim) byliby znaczącym wzmocnieniem, potrzeba coś zmienić żeby przełamać barierę półfinału
03.05.2019 20:01
Pozycja napastnika tak jak środkowego obrońcy potrzebuje nie jednego a dwóch wzmocnień, marzy mi się i Jovic i Werner
03.05.2019 18:46
Klopp albo ten Heg to najciekawsze opcje, szczególnie że znają realia niemieckiej piłki. Zmiana po tym sezonie wydaje się konieczna, chciałbym żebyśmy pożegnali Kovaca dwoma trofeami bo to pracowity człowiek ale przynajmniej w tej chwili brakuje mu doświadczenia, charyzmy i siły przebicia, a możliwe że też umiejętności
02.05.2019 20:43
Sprzedaż Kroosa też była spowodowana tym że nie był on uważany wartego bardzo wysokiej pensji, do tego guardiola nie był fanem jego talentu
02.05.2019 20:38
Dawno nie było ciekawszej końcówki sezonu, mimo odpadnięcia z ligi mistrzów
02.05.2019 20:16
@DonJupp4ever Pełna zgoda, szkoda że wielu użytkowników tego serwisu nadal jest tak zaślepionych, liczby nawet śmietanę nie zmienia tego że nam najbardziej brakuje kreatywnego i szybkiego napastnika który potrafi strzelać potentatom, nie ligowym średniakom, Timo jest młody i ma szanse taki się stać, KewandiwLewandowskiski już nie
02.05.2019 07:57
@Marienplatz W swoim ostatnim meczu z Benficą był naszym najlepszym zawodnikiem na boisku, chciałbym żeby Coman, Gnabry, Thomas czy Lewandowski chociaż raz w tym sezonie zagrali tak jak Arjen wtedy
30.04.2019 20:45
Straszna szkoda bo potrafi więcej niż młodzi, nie spadła znacząco jego jakość, gdyby tylko nie zdrowie. Oby dostał jakąś role w Bayernie klub bez niego straci cząstkę duszy
30.04.2019 16:36
Robery to był mózg, serce i płuca twka strata jest odczuwalna, jako duet byli ważni dla nas jak Messi dla Barcelony czy CR dla realu. Niestety w ataku innych liderów i zawodników klasy światowej obecnie nie mamy
28.04.2019 20:09
Cała nadzieja w Arjenie
28.04.2019 19:21
XD
Edytowano : 2019-04-28 19:12:13
Bayern dba o atrakcyjność ostatnich kolejek
28.04.2019 19:11
To nie jest duża kwota patrząc na umiejętności Kolumbijczyka. Owszem spodziewałem się po nim więcej ale to wciąż świetny zawodnik, którego w razie czego za rok można sprzedać. W tej chwili nie przyjdzue nikt kto nawet zbliży się do jego poziomu, Havertz najwcześniej za rok. Bayern to wielki klub i stać nas na drogich zmienników. Zresztą pomimo że uważam że to Thomas lepiej gra za napastnikiem to Jupp pokazał że potrafi pogodzić ich role na boisku i efekt był wręcz znakomity. Wciąż mam nadzieje, że Kovac jednak odejdzie i nastąpi nowe rozdanie
27.04.2019 12:38
Werner to raczej pewniak i do tego skrzydłowy. Gdzie krytycy polityki transferowej Bayernu? Nadchodzi najlepsze okienko transferowe w historii. Obyśmy wykupili jeszcze Jamesa, bo Havertz to pieśń przyszłości
27.04.2019 06:58
Nie gramy pięknie i pięknie od końcówki zeszłego sezonu tak naorawde ani razu nie zagraliśmy, prawdziwy kibic powinien fetować zwycięstwa ale też dostrzegać zagrożenia które mogą przynieść, chce dubletu jak każdy z nas ale niestety będzie on oznaczać słabość ligi, a nie naszą sile. Taka sytuacja ponownie uśpi czujność co nie wieszczy nic dobrego
25.04.2019 03:38
Jeśli Neuer jest przeciętny to Curtois, Navas, czy De Gea to amatorzy, nie przesadzajmy z krytyką, nie jest w najlepszej formie ale to wciąż bramkarz który popełnia mało rażące błędy i nie popełnia ich często, jeśli zdrowie mu pozwoli to wróci do optymalnej dyspozycji.
20.04.2019 06:07
Wypożyczenie do Anglii było spowodowane osobą trenera który jako asystent Carlo miał ułatwić Portugalczykowi grę, niestety Renato tej okazji nie wykorzystał, wypożyczenie do Bundesligi byłoby chyba nie najgorszym pomysłem, chociaż wolałbym aby odszedł bo istnieje nikła szansa że będzie wstanie stać się nawet przyzwoitym zmiennikiem pokroju Rafinhy. Jeśli pojawi się oferta rzędu 20 milinów euro to będzie istny cud i wtedy zarząd nie powinien się zastanawiać
19.04.2019 01:58
Lipsk wyklucza transfer za rok, piłkarz byłby w klubie w bardzo złej pozycji gdyby postanowił zostać i nie przedłużać kontraktu, nie zaryzykuje sezonu na ławce
17.04.2019 15:00
Mam nadzieje że Ribery tak jak każdy porządny Europejczyk dorzuci się do realizacji tak szczytnego celu. Niemerytorycznej reszty komentarza nie będę komentował bo to raczej pozio TVP
16.04.2019 08:28
Franck skomentował paryską tragedie, chciałbym żeby Bayern zagrał mecz charytatywny na rzecz odbudowy katedry. To symbol naszego domu- Europy
16.04.2019 05:18
@Kozja przekonasz się, że Bayern braku Lewandowskiego nie odczuje w taki sposób jak naszych skrzydłowych, mieliśmy wielu świetnych napastników i to jeden z nich, liderem nie jest
15.04.2019 03:31
No jasne, prawdziwi kibice skreślają najlepszego brakarza ostatniej dekaty, jednak Bayern tak nie działa, wielu skreślalo w 2012 Arjena, pamietem jak tutaj wielu chciało go sprzedać, podobnie było z Manu któremu wielu zarzucało że w Schalke grał lepiej, jednak dając n indywidualnym talentem najważniejsze trofea zamknięci usta krytykom i Manu zamknie je znowu. Ten sezon jest przejściowy, Uli sam przyznał ze brak trofeów nie spowoduje tragedii, ważne żeby nasz nr 1 wrócił do gry w irdydsktm roku, gdy zobaczymy inny Bayern
14.04.2019 23:46
Jest Fruchtl który wciąż czeka na swoją szanse, transferu bramkarza nie będzie
14.04.2019 18:09
Wywalanie legendy bramki w najlepszym wieku, tylko dlatego że ma kontuzje, Bayern nie stosuje takich metod i jako kibice Bayernu powinniście to wiedzieć
14.04.2019 17:26
Ale dlaczego miałby ktoś go wywalać? W tym sezonie powściągnął emocje i zachowuje pokorę, kontrakt powinien przedłużyć ale nie na 5 lat, w tym wieku to ryzykowny ruch, a to nie Robben. Co do pozycji to nie jest to młodzik ale patrząc na jego relacje z kolegami i pewne kontrowersje, ciężko go uznać za lidera.
Edytowano : 2019-04-14 04:38:52
Myśle że Polak na antypatie kibiców (nie mylić z sezonowcami) sam zapracował, nigdy nie przedstawiał się inaczej niż jako najemnik i tego mnieie krył, potem doszła krytyka kolegów którzy dla większości kibiców są większymi idolami niż RL, krytyka klubu i chęć jego zmiany. Jego narodowość nie ma znaczenia, Polak- Błaszczykowski jest dla Lewandowskiego niedoścignionym wzorem stosunku do klubu i mimo mojej niechęci do BVB bardzo go za to szanuje, szkoda że Lewandowski takim Blaszczykowskim Bayernu zostać nie chciał bo miałby szanse, nawet mimo braku ważnych bramek na koniec kariery stać się legendą
14.04.2019 04:33
@GraueEminenz najwyraźniej czytasz wybiórczo moje wypowiedzi, studia owszem podjąłem w Niemczech ze względu na sytuacje życiową, jednak dalszą edukacje łącznie z doktoratem i aplikacją kontynuuje w Polsce z racji specjalizacji jaką się zajmuje. Błędy łatwo wskazać od ciągłego argumentowania ad personam zaczynając, zresztą robili to już inni użytkownicy, raz słusznie raz nie. Co do nazwy użytkownika to jeszcze śmieszniejsze od reszty twoich zarzutów, gdyż rejestrując się tu nie miałem nawet pojęcia że strona posiada nietypowy dla loginów format z możliwością używania dużego V. Po niemiecku chętnie pokonwersuje, chociaż na tym forum może być to uznaje za faux pas, bo podejrzewam że większość użytkowników nie zna języka Goethego ale proszę bardzo.
14.04.2019 04:29
Moim zdaniem transfer jest pewny j czuje że młody Niemiec zaskoczy niedowiarków
14.04.2019 04:18
Arjem w swoim ostatnim meczu dla nas, przyćmił inne gwiazdy, nie obawiam się o jego formę. Fetować ich powinnismy zwezawsze, bo nie mamy i długo nie będziemy mieć na ich poziomie
13.04.2019 21:17
Zastępcami Neuera kesjestt Mueller, za nim Robben, być może kiedyś będzie wicekapitanem ale teraz nie jest, zastępował nieobecnych
Edytowano : 2019-04-13 16:52:40
Tak się liczą, że za swoje wypowiedzi był dyscyplinowany. Nawet Lahm poniósł karę za krytykę klubu, a Lewandowski Lahmem nie jest i nie bedzue
13.04.2019 16:51
Jeśli prawda to zarząd popełnia duży błąd, Robben czy Ribery w jego wieku byli najlepszymi skrzydłowymi w Europie dlatego w wieku 34-35 lat mogli być konstruktywnym uzupełnieniem składu, Polak słabnie z każdym sezonem, Bayern może znowu przegapić przemianę pokoleniową, chyba ze za sezon- dwa Lewandowski ma pełnić role podobną do Pizarro po swoim powrocie, potrzeba zmian i nowych twarzy. Nie wowiwmem czy nie będzie robił problemów, ciagle ma problemy z tym że ktoś mu nie podaje, z decyzjami sędziego, polityką transferową, trochę dużo jak ma szeregowego piłkarza
13.04.2019 16:18
Arjen i Franck to jedyni piłkarze w zespole dla których straciłbym każdy tytuł bez zastanowienia, oni wygrywali mecze i tytuły w pojedynkę
13.04.2019 15:24
@josh1982 pełna racja, Polak płakał, że zarząd nie bronił go przed krytyką mediów, a sam nie będącnawet w radzie drużyny (bo wicekapitanem jest tylko zastępczo) atakował publicznie swoich kolegów, sam mając wiele za skórą. Myślę że Coman inaczej odebrałby krytykę od drużynowych autorytetów jak Franck, Neuer czy Arjen, oczywiście to nie usprawiedliwia Comana jeśli to on pierwszy użył przemocy, obaj powinni być ustawieni do pionu.
Edytowano : 2019-04-12 20:13:37
Troszkę mnie śmieszy, że niektórzy mówią że Polakowi wolno więcej niż innym, po pierwsze to nie lider pokroju Ronaldo czy Messiego czy Robery, a po drugie Bayern to klub w którym nie ma jednostkowych gwiazorów z większymi prawami, jest zespół i nikt nie może się wychylać bez zgody klubu. Zresztą po sadze transferowej i krytyce klubu, Lewandowski miał rozmowy wychowawcze i zmienił ton wypowiedzi.
12.04.2019 20:11
Przyganiał kocioł garnkowi, Coman owszem potrafi głupio zadryblowac się na smierć, jednak po popisach polska, koledzy nie maja do niego zaufania, bo jest wyjątkowo nieskuteczny, obaj powinni powstrzymać emocje bo Robbenem, Riberym czy Gerdem nie będą
12.04.2019 15:29
Arjen i Franck to coś więcej niż piłkarze, nie dość ze osiągneli poziom nieosiągalny dla reszty naszych współczesnych zawodników to nie będąc Niemcami pokochali ten klub i stali się Bawarczykami. Bayern bez nich jue będzie tym samym, czas jest okrutny, oby w klubie pojawiło się więcej takich piłkarzy zamiast najemników, bo Thomas też ma swój wiek i w składzie coraz ciężej znaleźć kogoś kto gra z miłości dla naszych barw
12.04.2019 04:09
Nie dyskutujcie z ludźmi stosującymi argumenty ad personam, to żadni kibice Bayernu tylko Lewandowskiego, którzy skaczą jak pies do gardła za nawet lekką krytykę
12.04.2019 04:05
Przemoc to nie męskość, raczej odwrotnie, nie oceniam sytuacji bo jej nie znamy ale fatalny ma tk wydźwięk dla klubu
11.04.2019 21:28
Suele to by położył każdego z nich razem albo osobno, jeszcze w Hoffe przewracał Polaka jak chciał o reszcie naszego ataku nis wspomnę :D
11.04.2019 20:26
Przemoc nie jest dobra w żadnym wydaniu, niezależnie kto zawinił nie ma na to miejsca, nie relatywizujmy. Nie chce wydawać osądów ale nie ma znaczenia czy biją się kobiety i mężczyźni, to jest absolutnie niedopuszczalne, mam nadzieje że klub ostudzi zapędy prowokatora.
11.04.2019 20:00
Nie uważam że Polak jest jakimś agresorem ale fakt potrafi irytować, przypominam jak deptał po Boa w finale w 2013, potem jego pretensje względem „złych” kolegów którzy mu nie podają, sędziów bo nie potrafi wygrać walki brak w brak i perturbacje transferowe. Nie wpływa on dobrze na atmosferę ale wielkiej afery bym nie szukał
11.04.2019 17:10
Ten układ jest lekko toksyczny, Polak ewidentnie nie jest towarzyski zgrany z resztą, z Arjenem było podobnie tylko Arjen był geniuszem krory potrafił dzięki indywidualizmowi zmieniać historie piłki. Polak to świetny zawodnik ale brakuje mu tego czegoś, tez uważam że ten układ się wypalił, nie ma tej chemii, Polak moniee chce umierać za klub u kolegów i wzajemnie, Mandzu mając gorsze liczby potrafił porwać, jeśli przyszły sezon nie będzie inny to po Polaku nie zostaną gorące wspomnienia
11.04.2019 17:06
Jak uważam ze Polak psuł mocno armosfere w zespole i często prowokował konflikty, tak trudno mi uwierzyć że tak spokojny facet prowokowałoby bójki, dziwna sytuacja
11.04.2019 16:17
Wreszcie nasz drugi zespół pozwoliłby na ogrywanie juniorów w lidze centralnej o wyższym poziomie, oby w tym roku nareszcie się udało
10.04.2019 19:26
Niewątpliwie jako duet wyglądają lepiej niż osobno, mówiłem dawno że w lidze mistrzów zabraknie nam Thomasa który jest nieprzewidywalny, wiele osób to podważało ale teraz Niemiec potwierdza że zasługuje na pierwszą jedenastkę
10.04.2019 02:45
Thomas wczoraj pokazał że w ważnych spotkaniach jest jednym z najlepszych ba boisku, owszem zawodził ale to piłkarz który okrutnie miesza w defensywie rywala
07.04.2019 18:43
Najgorsze jest to, że ten mecz nic nie gwarantuje, terminarz mamy ciężki, a lubimy głupio tracić punkty
06.04.2019 19:23
Gdybyśmy zagrali tak ofensywnie z Anglikami to wynik byłby inny, dostaliśmy karę za zachowawczość
06.04.2019 19:22
Upokorzenie BVB smakuje jeszcze lepiej koedy dobijają ich byli zawodnicy
06.04.2019 18:56
Bramka nr 200 piękna i co najważniejsze, nareszcie ważna
Edytowano : 2019-04-06 18:53:25
Bayern nie może odpuścić, trzeba ich dobić
06.04.2019 18:53
Większość meczy miał słabych, dzisiaj o inny zawodnik co bardzo cieszy, jeśli wygramy mistrzostwo to błędy zostwną i jemu i całemu zespołowi wybaczone.
Musimy cisnąć, nie cofać się
06.04.2019 18:51
Napisałem to przed bramką, czy ktoś podmienił naszego napastnika na jego młodszą wersje :D? Drybling, rozegranie i akrobatyczny strzał w stylu Thomasa
Edytowano : 2019-04-06 18:50:59
Krytykuje go za fatalny sezon ale wctym meczu gra świetnie co kusze przyznać
06.04.2019 18:50
Gra ofensywna nairswde się podoba, defensywa lekko niepewna jeśli się nie cofniemy to ten mecz jest nasz. Lewandowski zaskakuje, gra naorawde świetnie, czyżby przebudzenie?
06.04.2019 18:47
Nawet jeśli przegramy mistrzostwo to prdynsjmprzynajmniej zlejemy ich dzisiaj
06.04.2019 18:29
Uważam że czy z Kovacem czy bez przyszły sezon będzie eksperymentalny, być może jeszcze trudniejszy od obecnego, odejdzie trzon zespołu i trzeba będzie układać nowy zespół, bez liderów poza Manu. Ewentualna klęska jest ryzykiem do wkalkulowania i nie będzie to tragedia, taka przemiana może zająć 2-3 lata, bardziej martwi mnie nie brak trofeów tylko to że skład powinien układać ktoś z pomysłem i wizją, ten kto potem będzie chciał i umiał poprowadzić nowy Bayern do kolejnych triumfów, a nie widzę w tej roli Kovaca
04.04.2019 00:24
Nie rozumiem po co wchodźcie w polemikę z kimś kto pod płaszczykiem udawanego intelektualizm stosuje najniższe chwyty erystyczne, często z miną eksperta kija się z prawdą i przedstawiając się jako filolog klasyczny gwałci zasady logicznej wypowiedzi. Ale niestety Graue to troll którego wielu chciało sobie wychodować i zrodził się na fali spadku poziomu dyskusji
Edytowano : 2019-04-04 00:18:13
Oczywiście wiele razy nie mksns odmówić mu racji ale niestety fatalna forma jej przedstawiana, przysłania nawet trafne (czasem) uwagi
04.04.2019 00:16
Nie wiem jakim cudem po dzisiejszym meczu krytycy kogokolwiek mieliby ucichnąć
03.04.2019 23:33
Bayernu nie należy krytykować, tylko trenera, bo ile piłkarze potrafią wiemy wszyscy
03.04.2019 20:25
Żałosny ten nasz autobus z 2 ligowcem
Edytowano : 2019-04-03 20:25:02
Zwycięstwo będzie cieszyć ale ciężko czuć radość kiedy to kolejny taki mecz nie doprowadza do radykalnych zmian w klubie, oby nie uśpiło to czujności zarządu i nie wypaczyło realnego obrazu gry
03.04.2019 20:22
Porównywanie jednego z najlepszych bramkarzy świata ze Svenem (bez urazy dla niego) to herezja, nie oglądaliście jego dwóch koszmarnych błędów w lidze mistrzów rok temu, skoro potraficie coś takiego powiedzieć. Manu wróci do siebie o ile upora się z kontuzjami, które co jakiś czas go wykluczają, w tej chwili niestety jest wciąż z tym gorzej niż w poprzednich latach
03.04.2019 10:21
Ale jakże ważnego gola, nairswde dobry mecz Timo
03.04.2019 00:26
Nadchodzą sądne dni dla Kovaca, oby absencja kluczowych piłkarzy moe stała się alibi dla zarządu żeby wybaczyć Chorwatowi ewentualne potknięcia
01.04.2019 13:19
@UKU Niestety masz racje, a niektórzy tutaj uważają go za profesjonalistę, tamtego cyrku z zeszłego sezonu na nigdy nie zapomnę. Druga sprawa że to brak konkurencji sprawił że niektórzy uważają go za genialnego piłkarza.
01.04.2019 05:21
James przy trenerze który mu zaufa i który preferuje ofensywną taktykę, potrafi zdziałać cuda, tak samo zresztą Thomas
31.03.2019 09:10
Lewandowski królowal w lidze mistrzów za czasów w BVB, w Bayernie stał się katem słabszych zespołów, co daje duże liczby ale mały wpływ na sportowe sukcesy, niemniej to jest osiągniecie poza zasięgiem większości napastników. Mandzukic zdobywał wiele ważnych bramek (finały CL), również w kadrze Chorwacji, Polak na wielkich imprezach (euro, mistrzostwa swista) zawodził, wtedy Chorwat świecił triumfy i kolejne ważne bramki. Do tego moim zdaniem wywal na grę zespołu również w innych aspektach, każdy z nich ma swoje zalety ale Mandzu niewątpliwie wygrywa charakterem i wszechstronnością
Edytowano : 2019-03-30 23:37:53
Zresztą dyskusja nt szeregowych zawodników nie ma sensu, brakuje nsm liderów i to przez nich tacy jak Lewandowski nie mogą wspiąć się na swój dawny poziom, to Basti i Robery dyrygowali, inni wykonywali sumiennie zadania, jednak potrzeba nam kogoś z tą iskrą Bożą
30.03.2019 23:34
Warstwa ironii nie przykryje tego, że zwyczajnie oczekiwania od Polaka były za duże, media zrobiłby mu krzywdę i zrobimy z niego kogoś pokroju Arjena, franka czy Jamesa, zamiast przyznać źe to doskonały rzemieślnik. Niemniej dwa ostatnie sezony ma słabsze, w tym zresztą razem z reszta kolegów. Stad pomysły na zmienę pokoleniowa
Edytowano : 2019-03-30 19:23:54
Janson ma racje
30.03.2019 19:22
@Kozja najgorsze właśnie to że podczas słabej gry dorasta do reszty zespołu która gra podobnie słabo ale wciąż widzę tutaj winę trenera, przez rok nie traci się 70% umiejętności
30.03.2019 19:13
Nie rozumem wjazdu na administracje, gdyby chociaż 30% użytkowników trzymało jej poziom merytoryczny i poziom kultury to dywkuwjevtutaj byłyby znaczenie bardziej owocne i produktywne
30.03.2019 19:09
Akurat to że Lewandowski nie strzela w ważnych spotkaniach to fakt, a Kovac bezdyskusyjnie do wymiany, u mnie stracił zaufanie po stylu porażki z Liverpoolem
30.03.2019 18:55
Też nie można popadać ze skrajności w skrajność. Nie jestem fanem Lewandowskiego i uważam że mówienie o nim jako o najlepszej 9 na świecie czy liderze Bayernu to herezja. Jednak trzeba mu oddać, że to zawodnik solidny w Bundeslidze i dzisiaj też zdobył bramkę, mimo to jednak przyzwyczaił do znikania w ważnych momentach i w kluczowej fazie meczy podtrzymał tradycje nihil novi sub solo. Największym wstydem dla drużyny jest jednak fakt, że mecz z Freiburgiem staje się dla nas ważnym spotkaniem. Na tym etapie sezonu, po błędach BVB powinnismy mieć kilkanaście punktów przewagi i mimo że Lewandowski zawiódł to wina Kovaca, że ta bramka mogła zawarzyc o mistrzostwie.
Edytowano : 2019-03-30 18:43:28
Jego sprzedaż popieram wyłącznie w kontekście wzmocnień które można za uzyskaną kwotę uczynić, bi nie jest to piłkarz niezastąpiony i myśle że żaden kibic fcb nie byłby zawiedziony gdyby w jego miejsce pojawił się Jovic i Werner, bo obydwaj są na prostej drodze żeby przewyższyć w przyszłości Polaka
30.03.2019 18:38
Ja bym nie zwalał na Lewandowskiego, on przyzwyczaił do tego że potrzebuje więcej okazji niż inni napastnicy do strzeleniw bramki, to wina Kovaca że na tym etapie sezonu każdy punkt jest na wadę złota
30.03.2019 17:24
Jakie to typowy, my marnujemy kilka setek a dortmund wygrywa fartem
Edytowano : 2019-03-30 17:22:45
Typowe*
30.03.2019 17:22
Sanches chyba powoli kończy przygodę z FCB, miał okazje i wiele nie pokazał, może jeszcze się przysłużyć kwotą którą za niego otrzymamy
30.03.2019 16:27
Też nie wierzę w 80 milionów, inaczej Bayern miałby małą motywacje poza kwestiami optymalizacji podatkowej aby nie kupić go zimą
Edytowano : 2019-03-29 13:57:52
Sylwester co do płaczu to oczywiste że część tradycyjnych kibiców nie chce rozbijania banku i ogromnych transferów, są też tacy którzy ich oczekują, taka polaryzacja jest normalna. Podobnie jest z Lewandowskim są jego fani i sceptycy, nie dopatrywałbym się tutaj chwiejności poglądów tylko popatrzył przez pryzmat różnych opinii, różnych osób
29.03.2019 13:55
Sprzedanie Lewandowskiego i zakup Jovicia i Wernera to byłby strzał w 10. Pytanie tylko czy po kilku słabych sezonach będzie chętny żeby zapłacić konkretną kwotę
Edytowano : 2019-03-28 12:33:35
Thomas w przeciwieństwie do Polaka potrafił robić różnice i zaakceptuje kawkę, do tego Niemiec w przeciwieństwie do Polaka oprócz umiejętności powiada charakter i jest legendą która wpływa autorytetem na młodych zawodników
28.03.2019 12:30
To ten skąpy i niemądry zarząd przyklepał transfer :P?
27.03.2019 17:18
Znacznie wolałbym go od Lucasa
27.03.2019 10:22
To obok Wernera/ Jovicia transfer na który czekam najbardziej, chłopak w tym wieku zadziwia świat, nie wolno nam go odpuścić, znacznie bardziej wolałbym odpscić Hernandeza i Pepe niż jego
Edytowano : 2019-03-27 10:06:16
Ale to prawda, nie można popaść w skrajność, wystarczy umówić się z piłkarzem i poczekać aż kontrakt będzie krótszy, nie możemy zamienić się w kluby które wydają ćwierć miliarda euro za sezon, bo to zwyczajnie chore
27.03.2019 09:58
Holender zasłużył żeby jeszcze wystąpić w tej koszulce i pożegnać się z kibicami bo nie ma i będzie miał w tym klubie równych sobie. Oby to się udało, może pomoc nam w mistrzostwie
25.03.2019 12:42
Dyskusja dotyczyła głównie meczu z Holandią więc na ten temat się wypowiadam, tak samo powstrzymałybym się przed obrażaniem jednego z najlepszych niemieckich trenerów w historii mało merytorycznymi argumentami. Należy zweryfikować spojrzenie na jego decyzje w kontekście poprawy gry i o to mi chodziło, stylu Brzęczka nie znam więc na ten temat się nie wypowiem
Edytowano : 2019-03-25 07:23:34
I mówię to pomimo że boli mnie oglądanie meczy bez naszej trójki, bo przez te lata zdążyłem się do nich przyzwyczaić
25.03.2019 07:17
Metody szkoleniowe najlepszych polskich klubów co roku pokazują ich miejsce w Europie i fakt że już w październiku mówią o zmęczeniu sezonem. Ja bym zaufał Bayernowi, jeśli ta dieta będzie zła to ocenia to prawdziwi eksperci, taka dieta jest lepsza od imprezowania: alkoholu i fast foodów
25.03.2019 07:14
Suele solidnie, chociaż obrona zawaliła przy jednej bramce. Łamy przyzwoicie, nie mógł więcej zrobić przy tych bramkach. Kimmich też nieźle, chociaż mało widoczni. Gnabry naorawde miał kilka świetnych zagrań i bardzo ładna bramka
24.03.2019 23:20
Dobry start eliminacji, jakiś znak że na euro to Niemcy będą faworytem :)
24.03.2019 22:42
Troszkę grzeczniej, jesteś na forum kibiców Bayernu, taka postawa nie przystoi, nie jesteśmy jakimiś kibolami więc powściągnie język
24.03.2019 22:37
Schultz spłaca trochę dług u kibiców Bayernu :P odpokutował
Edytowano : 2019-03-24 22:33:20
*Schulz
24.03.2019 22:31
2:0 i druga połowa kompletnie defensywna gra, kiedy prowadzony był atak to Holendrzy nie mieli szans, też widzę tutaj błędy taktyczne, Jogi źle Niemców nastawił
24.03.2019 22:22
Kolejny dobry mecz i kolejny brak zwycięstwa się szykuje, naprawdę trzeba to wreszcie wygrać
24.03.2019 22:05
Też wtedy wątpiłem w Gnabrego ale to jaki trzyma poziom w tym sezonie mnie zadziwiło, nsjlenajlepszy nasz ofensor. To on uratował nas w Berlinie. Martwi mnie druga połowa, bo znowu chłopaki powielają te damy błędy
24.03.2019 21:54
@GraueEminenz nie chodzi o decyzje ale sposób jej podjęcia i ogłoszenia, mnie też najbardziej dziwi zrezygnowanie z Matsa, co do Thomasa to w tej chwili byłby świetnym rezerwowym i najdziwniejsze jest to że podobno w listopadzie dostał propozycje przyjęcia takiej roli, a potem nagle to się odmieniło, to lekko niepoważne
24.03.2019 21:43
Kto jak kto ale Gnabry strzela ważne bramki, wierze w niego i przyjdzie nam sie chyba przeprosić z Jogim, bo gra pokazuje że mimo fatalnego sposobu podejmowania decyzji to ma w tym wszystkim swój plan który póki co wychodzi.
Żeby inni twk „pudłowali” jak Leon
Edytowano : 2019-05-04 16:17:48
Najbardziej krytykowany transfer za 0 euro jest wątek chwili zawodnikiem meczu, mimo że rywal słaby to pocieszające bo Leon się jeszcze wciąż rozwija
04.05.2019 16:16
Wciąż może być telus, przypomnijcie sobie mecz z Fortuną, oczywiście liczę że wreszcie nasi pokażą resztki zgubionej ambicji, trzecia bramka powinna zamknąć mecz. Gra nie zachwyca
Edytowano : 2019-05-04 16:16:28
A akurat pierwszy sezon Leona jest udany, będziemy mieli z niego pożytek nie rozumiem krytyki jednego z niewielu którzy rokują na przyszłość
04.05.2019 16:14
Powinnismy dominować, zagęścić pole karne, a nie kopać się przed linią i narażać na kontry. Za Guardioli mimo niejasnej gry byliśmy perfekcyjni w ataku pozycyjnym
04.05.2019 16:13
Kimmich klasa jak zwykle, to nie brak podań jest problemem tylko tego że nie ma do kogo podawac. Albo Lewandowski marnuje albo nikogo nie ma w polu, przy podaniu Thomasa było to widać. Teraz Leon ładnie ale niechaj powinien wyglądać ten mecz
04.05.2019 16:10
Oby było spokojnie ale to co pokazujemy teraz grozi nerwową końcówką
04.05.2019 16:04
Nie wiem jaka to odpowiedz krytykom, kolejna bramka se słabeuszem i mała skuteczność % bo zwykle marnuje większość okazji. Jeśli dla naszej ofensywy pokonanie H96 to jakieś potwierdzenie jakości to smutne w jakim miejscu się znaleźliśmy
04.05.2019 16:03
Strzelił ale jego gra i gra całej naszej ofensywy to dno, powinnismy prowadzić już teraz wysoko
04.05.2019 15:59
Niedobrze to wygląda, gramy fatalnie, jakaś przypadkowa bramka może nam skomplikować sytuacje
04.05.2019 15:48
Sanches to się nie nadaje na ławkę, a co dopiero do konkurencji z Leonem
Edytowano : 2019-05-04 15:30:32
Wypowiedz z pożegnaniem Portugalczyka popieram
04.05.2019 15:29
Nowy napastnik jest niezbędny jeśli myślimy o przełamaniu pewnego poziomu w lidze mistrzów, za Wernerem przemawia regularność w tym wieku, Jovic to wspaniałe odkrycie ale nie wiemy czy po jednym dobrym sezonie nie zniknie
04.05.2019 13:29
Nic dodać nic ująć, chociaż klęska z Anglikami jest raczej efektem problemów taktycznych niż kadrowych
04.05.2019 13:27
To fakt, nie ma pewności jak jego sytuacja się potoczy, do czasu konkretów w Bildzie czy Kickerze. Bayern też lubi zaskakiwać, jestem pewien że przeprowadzimy prdynsjmjiej jeden niespodziewany transfer, ponadto fakt że cicho jest o transferze Pepe czy Sane może w istocie oznaczać że zarząd poczynił kroki i dowiemy się o tym kiedy transfer będzie zaklepany
04.05.2019 01:41
Werner trzyma wysoki poziom od kilku sezonów, Serb mimo genialnego sezonu mnieie jest tak pewny, zrozumiałe ze Bayern patrząc przez pryzmat kilku sezonów postawił sobie cel aby ściągnąć Niemca. Oczywiście wielka szkoda że nie pojawią się obydwaj
04.05.2019 00:07
Druga sprawa że jest jeszcze Arp, ciężko ich wszystkich pomieścić, a Werner to jest i był nasz priorytet
Edytowano : 2019-05-03 20:05:49
Niemniej Jovic i Werner w tym oknie, a Arp w kolejnym (o ile nie przedłużymy kontaktu z Lewandowskim) byliby znaczącym wzmocnieniem, potrzeba coś zmienić żeby przełamać barierę półfinału
03.05.2019 20:01
Pozycja napastnika tak jak środkowego obrońcy potrzebuje nie jednego a dwóch wzmocnień, marzy mi się i Jovic i Werner
03.05.2019 18:46
Klopp albo ten Heg to najciekawsze opcje, szczególnie że znają realia niemieckiej piłki. Zmiana po tym sezonie wydaje się konieczna, chciałbym żebyśmy pożegnali Kovaca dwoma trofeami bo to pracowity człowiek ale przynajmniej w tej chwili brakuje mu doświadczenia, charyzmy i siły przebicia, a możliwe że też umiejętności
02.05.2019 20:43
Sprzedaż Kroosa też była spowodowana tym że nie był on uważany wartego bardzo wysokiej pensji, do tego guardiola nie był fanem jego talentu
02.05.2019 20:38
Dawno nie było ciekawszej końcówki sezonu, mimo odpadnięcia z ligi mistrzów
02.05.2019 20:16
@DonJupp4ever Pełna zgoda, szkoda że wielu użytkowników tego serwisu nadal jest tak zaślepionych, liczby nawet śmietanę nie zmienia tego że nam najbardziej brakuje kreatywnego i szybkiego napastnika który potrafi strzelać potentatom, nie ligowym średniakom, Timo jest młody i ma szanse taki się stać, KewandiwLewandowskiski już nie
02.05.2019 07:57
@Marienplatz W swoim ostatnim meczu z Benficą był naszym najlepszym zawodnikiem na boisku, chciałbym żeby Coman, Gnabry, Thomas czy Lewandowski chociaż raz w tym sezonie zagrali tak jak Arjen wtedy
30.04.2019 20:45
Straszna szkoda bo potrafi więcej niż młodzi, nie spadła znacząco jego jakość, gdyby tylko nie zdrowie. Oby dostał jakąś role w Bayernie klub bez niego straci cząstkę duszy
30.04.2019 16:36
Robery to był mózg, serce i płuca twka strata jest odczuwalna, jako duet byli ważni dla nas jak Messi dla Barcelony czy CR dla realu. Niestety w ataku innych liderów i zawodników klasy światowej obecnie nie mamy
28.04.2019 20:09
Cała nadzieja w Arjenie
28.04.2019 19:21
XD
Edytowano : 2019-04-28 19:12:13
Bayern dba o atrakcyjność ostatnich kolejek
28.04.2019 19:11
To nie jest duża kwota patrząc na umiejętności Kolumbijczyka. Owszem spodziewałem się po nim więcej ale to wciąż świetny zawodnik, którego w razie czego za rok można sprzedać. W tej chwili nie przyjdzue nikt kto nawet zbliży się do jego poziomu, Havertz najwcześniej za rok. Bayern to wielki klub i stać nas na drogich zmienników. Zresztą pomimo że uważam że to Thomas lepiej gra za napastnikiem to Jupp pokazał że potrafi pogodzić ich role na boisku i efekt był wręcz znakomity. Wciąż mam nadzieje, że Kovac jednak odejdzie i nastąpi nowe rozdanie
27.04.2019 12:38
Werner to raczej pewniak i do tego skrzydłowy. Gdzie krytycy polityki transferowej Bayernu? Nadchodzi najlepsze okienko transferowe w historii. Obyśmy wykupili jeszcze Jamesa, bo Havertz to pieśń przyszłości
27.04.2019 06:58
Nie gramy pięknie i pięknie od końcówki zeszłego sezonu tak naorawde ani razu nie zagraliśmy, prawdziwy kibic powinien fetować zwycięstwa ale też dostrzegać zagrożenia które mogą przynieść, chce dubletu jak każdy z nas ale niestety będzie on oznaczać słabość ligi, a nie naszą sile. Taka sytuacja ponownie uśpi czujność co nie wieszczy nic dobrego
25.04.2019 03:38
Jeśli Neuer jest przeciętny to Curtois, Navas, czy De Gea to amatorzy, nie przesadzajmy z krytyką, nie jest w najlepszej formie ale to wciąż bramkarz który popełnia mało rażące błędy i nie popełnia ich często, jeśli zdrowie mu pozwoli to wróci do optymalnej dyspozycji.
20.04.2019 06:07
Wypożyczenie do Anglii było spowodowane osobą trenera który jako asystent Carlo miał ułatwić Portugalczykowi grę, niestety Renato tej okazji nie wykorzystał, wypożyczenie do Bundesligi byłoby chyba nie najgorszym pomysłem, chociaż wolałbym aby odszedł bo istnieje nikła szansa że będzie wstanie stać się nawet przyzwoitym zmiennikiem pokroju Rafinhy. Jeśli pojawi się oferta rzędu 20 milinów euro to będzie istny cud i wtedy zarząd nie powinien się zastanawiać
19.04.2019 01:58
Lipsk wyklucza transfer za rok, piłkarz byłby w klubie w bardzo złej pozycji gdyby postanowił zostać i nie przedłużać kontraktu, nie zaryzykuje sezonu na ławce
17.04.2019 15:00
Mam nadzieje że Ribery tak jak każdy porządny Europejczyk dorzuci się do realizacji tak szczytnego celu. Niemerytorycznej reszty komentarza nie będę komentował bo to raczej pozio TVP
16.04.2019 08:28
Franck skomentował paryską tragedie, chciałbym żeby Bayern zagrał mecz charytatywny na rzecz odbudowy katedry. To symbol naszego domu- Europy
16.04.2019 05:18
@Kozja przekonasz się, że Bayern braku Lewandowskiego nie odczuje w taki sposób jak naszych skrzydłowych, mieliśmy wielu świetnych napastników i to jeden z nich, liderem nie jest
15.04.2019 03:31
No jasne, prawdziwi kibice skreślają najlepszego brakarza ostatniej dekaty, jednak Bayern tak nie działa, wielu skreślalo w 2012 Arjena, pamietem jak tutaj wielu chciało go sprzedać, podobnie było z Manu któremu wielu zarzucało że w Schalke grał lepiej, jednak dając n indywidualnym talentem najważniejsze trofea zamknięci usta krytykom i Manu zamknie je znowu. Ten sezon jest przejściowy, Uli sam przyznał ze brak trofeów nie spowoduje tragedii, ważne żeby nasz nr 1 wrócił do gry w irdydsktm roku, gdy zobaczymy inny Bayern
14.04.2019 23:46
Jest Fruchtl który wciąż czeka na swoją szanse, transferu bramkarza nie będzie
14.04.2019 18:09
Wywalanie legendy bramki w najlepszym wieku, tylko dlatego że ma kontuzje, Bayern nie stosuje takich metod i jako kibice Bayernu powinniście to wiedzieć
14.04.2019 17:26
Ale dlaczego miałby ktoś go wywalać? W tym sezonie powściągnął emocje i zachowuje pokorę, kontrakt powinien przedłużyć ale nie na 5 lat, w tym wieku to ryzykowny ruch, a to nie Robben. Co do pozycji to nie jest to młodzik ale patrząc na jego relacje z kolegami i pewne kontrowersje, ciężko go uznać za lidera.
Edytowano : 2019-04-14 04:38:52
Myśle że Polak na antypatie kibiców (nie mylić z sezonowcami) sam zapracował, nigdy nie przedstawiał się inaczej niż jako najemnik i tego mnieie krył, potem doszła krytyka kolegów którzy dla większości kibiców są większymi idolami niż RL, krytyka klubu i chęć jego zmiany. Jego narodowość nie ma znaczenia, Polak- Błaszczykowski jest dla Lewandowskiego niedoścignionym wzorem stosunku do klubu i mimo mojej niechęci do BVB bardzo go za to szanuje, szkoda że Lewandowski takim Blaszczykowskim Bayernu zostać nie chciał bo miałby szanse, nawet mimo braku ważnych bramek na koniec kariery stać się legendą
14.04.2019 04:33
@GraueEminenz najwyraźniej czytasz wybiórczo moje wypowiedzi, studia owszem podjąłem w Niemczech ze względu na sytuacje życiową, jednak dalszą edukacje łącznie z doktoratem i aplikacją kontynuuje w Polsce z racji specjalizacji jaką się zajmuje. Błędy łatwo wskazać od ciągłego argumentowania ad personam zaczynając, zresztą robili to już inni użytkownicy, raz słusznie raz nie. Co do nazwy użytkownika to jeszcze śmieszniejsze od reszty twoich zarzutów, gdyż rejestrując się tu nie miałem nawet pojęcia że strona posiada nietypowy dla loginów format z możliwością używania dużego V. Po niemiecku chętnie pokonwersuje, chociaż na tym forum może być to uznaje za faux pas, bo podejrzewam że większość użytkowników nie zna języka Goethego ale proszę bardzo.
14.04.2019 04:29
Moim zdaniem transfer jest pewny j czuje że młody Niemiec zaskoczy niedowiarków
14.04.2019 04:18
Arjem w swoim ostatnim meczu dla nas, przyćmił inne gwiazdy, nie obawiam się o jego formę. Fetować ich powinnismy zwezawsze, bo nie mamy i długo nie będziemy mieć na ich poziomie
13.04.2019 21:17
Zastępcami Neuera kesjestt Mueller, za nim Robben, być może kiedyś będzie wicekapitanem ale teraz nie jest, zastępował nieobecnych
Edytowano : 2019-04-13 16:52:40
Tak się liczą, że za swoje wypowiedzi był dyscyplinowany. Nawet Lahm poniósł karę za krytykę klubu, a Lewandowski Lahmem nie jest i nie bedzue
13.04.2019 16:51
Jeśli prawda to zarząd popełnia duży błąd, Robben czy Ribery w jego wieku byli najlepszymi skrzydłowymi w Europie dlatego w wieku 34-35 lat mogli być konstruktywnym uzupełnieniem składu, Polak słabnie z każdym sezonem, Bayern może znowu przegapić przemianę pokoleniową, chyba ze za sezon- dwa Lewandowski ma pełnić role podobną do Pizarro po swoim powrocie, potrzeba zmian i nowych twarzy. Nie wowiwmem czy nie będzie robił problemów, ciagle ma problemy z tym że ktoś mu nie podaje, z decyzjami sędziego, polityką transferową, trochę dużo jak ma szeregowego piłkarza
13.04.2019 16:18
Arjen i Franck to jedyni piłkarze w zespole dla których straciłbym każdy tytuł bez zastanowienia, oni wygrywali mecze i tytuły w pojedynkę
13.04.2019 15:24
@josh1982 pełna racja, Polak płakał, że zarząd nie bronił go przed krytyką mediów, a sam nie będącnawet w radzie drużyny (bo wicekapitanem jest tylko zastępczo) atakował publicznie swoich kolegów, sam mając wiele za skórą. Myślę że Coman inaczej odebrałby krytykę od drużynowych autorytetów jak Franck, Neuer czy Arjen, oczywiście to nie usprawiedliwia Comana jeśli to on pierwszy użył przemocy, obaj powinni być ustawieni do pionu.
Edytowano : 2019-04-12 20:13:37
Troszkę mnie śmieszy, że niektórzy mówią że Polakowi wolno więcej niż innym, po pierwsze to nie lider pokroju Ronaldo czy Messiego czy Robery, a po drugie Bayern to klub w którym nie ma jednostkowych gwiazorów z większymi prawami, jest zespół i nikt nie może się wychylać bez zgody klubu. Zresztą po sadze transferowej i krytyce klubu, Lewandowski miał rozmowy wychowawcze i zmienił ton wypowiedzi.
12.04.2019 20:11
Przyganiał kocioł garnkowi, Coman owszem potrafi głupio zadryblowac się na smierć, jednak po popisach polska, koledzy nie maja do niego zaufania, bo jest wyjątkowo nieskuteczny, obaj powinni powstrzymać emocje bo Robbenem, Riberym czy Gerdem nie będą
12.04.2019 15:29
Arjen i Franck to coś więcej niż piłkarze, nie dość ze osiągneli poziom nieosiągalny dla reszty naszych współczesnych zawodników to nie będąc Niemcami pokochali ten klub i stali się Bawarczykami. Bayern bez nich jue będzie tym samym, czas jest okrutny, oby w klubie pojawiło się więcej takich piłkarzy zamiast najemników, bo Thomas też ma swój wiek i w składzie coraz ciężej znaleźć kogoś kto gra z miłości dla naszych barw
12.04.2019 04:09
Nie dyskutujcie z ludźmi stosującymi argumenty ad personam, to żadni kibice Bayernu tylko Lewandowskiego, którzy skaczą jak pies do gardła za nawet lekką krytykę
12.04.2019 04:05
Przemoc to nie męskość, raczej odwrotnie, nie oceniam sytuacji bo jej nie znamy ale fatalny ma tk wydźwięk dla klubu
11.04.2019 21:28
Suele to by położył każdego z nich razem albo osobno, jeszcze w Hoffe przewracał Polaka jak chciał o reszcie naszego ataku nis wspomnę :D
11.04.2019 20:26
Przemoc nie jest dobra w żadnym wydaniu, niezależnie kto zawinił nie ma na to miejsca, nie relatywizujmy. Nie chce wydawać osądów ale nie ma znaczenia czy biją się kobiety i mężczyźni, to jest absolutnie niedopuszczalne, mam nadzieje że klub ostudzi zapędy prowokatora.
11.04.2019 20:00
Nie uważam że Polak jest jakimś agresorem ale fakt potrafi irytować, przypominam jak deptał po Boa w finale w 2013, potem jego pretensje względem „złych” kolegów którzy mu nie podają, sędziów bo nie potrafi wygrać walki brak w brak i perturbacje transferowe. Nie wpływa on dobrze na atmosferę ale wielkiej afery bym nie szukał
11.04.2019 17:10
Ten układ jest lekko toksyczny, Polak ewidentnie nie jest towarzyski zgrany z resztą, z Arjenem było podobnie tylko Arjen był geniuszem krory potrafił dzięki indywidualizmowi zmieniać historie piłki. Polak to świetny zawodnik ale brakuje mu tego czegoś, tez uważam że ten układ się wypalił, nie ma tej chemii, Polak moniee chce umierać za klub u kolegów i wzajemnie, Mandzu mając gorsze liczby potrafił porwać, jeśli przyszły sezon nie będzie inny to po Polaku nie zostaną gorące wspomnienia
11.04.2019 17:06
Jak uważam ze Polak psuł mocno armosfere w zespole i często prowokował konflikty, tak trudno mi uwierzyć że tak spokojny facet prowokowałoby bójki, dziwna sytuacja
11.04.2019 16:17
Wreszcie nasz drugi zespół pozwoliłby na ogrywanie juniorów w lidze centralnej o wyższym poziomie, oby w tym roku nareszcie się udało
10.04.2019 19:26
Niewątpliwie jako duet wyglądają lepiej niż osobno, mówiłem dawno że w lidze mistrzów zabraknie nam Thomasa który jest nieprzewidywalny, wiele osób to podważało ale teraz Niemiec potwierdza że zasługuje na pierwszą jedenastkę
10.04.2019 02:45
Thomas wczoraj pokazał że w ważnych spotkaniach jest jednym z najlepszych ba boisku, owszem zawodził ale to piłkarz który okrutnie miesza w defensywie rywala
07.04.2019 18:43
Najgorsze jest to, że ten mecz nic nie gwarantuje, terminarz mamy ciężki, a lubimy głupio tracić punkty
06.04.2019 19:23
Gdybyśmy zagrali tak ofensywnie z Anglikami to wynik byłby inny, dostaliśmy karę za zachowawczość
06.04.2019 19:22
Upokorzenie BVB smakuje jeszcze lepiej koedy dobijają ich byli zawodnicy
06.04.2019 18:56
Bramka nr 200 piękna i co najważniejsze, nareszcie ważna
Edytowano : 2019-04-06 18:53:25
Bayern nie może odpuścić, trzeba ich dobić
06.04.2019 18:53
Większość meczy miał słabych, dzisiaj o inny zawodnik co bardzo cieszy, jeśli wygramy mistrzostwo to błędy zostwną i jemu i całemu zespołowi wybaczone.
Musimy cisnąć, nie cofać się
06.04.2019 18:51
Napisałem to przed bramką, czy ktoś podmienił naszego napastnika na jego młodszą wersje :D? Drybling, rozegranie i akrobatyczny strzał w stylu Thomasa
Edytowano : 2019-04-06 18:50:59
Krytykuje go za fatalny sezon ale wctym meczu gra świetnie co kusze przyznać
06.04.2019 18:50
Gra ofensywna nairswde się podoba, defensywa lekko niepewna jeśli się nie cofniemy to ten mecz jest nasz. Lewandowski zaskakuje, gra naorawde świetnie, czyżby przebudzenie?
06.04.2019 18:47
Nawet jeśli przegramy mistrzostwo to prdynsjmprzynajmniej zlejemy ich dzisiaj
06.04.2019 18:29
Uważam że czy z Kovacem czy bez przyszły sezon będzie eksperymentalny, być może jeszcze trudniejszy od obecnego, odejdzie trzon zespołu i trzeba będzie układać nowy zespół, bez liderów poza Manu. Ewentualna klęska jest ryzykiem do wkalkulowania i nie będzie to tragedia, taka przemiana może zająć 2-3 lata, bardziej martwi mnie nie brak trofeów tylko to że skład powinien układać ktoś z pomysłem i wizją, ten kto potem będzie chciał i umiał poprowadzić nowy Bayern do kolejnych triumfów, a nie widzę w tej roli Kovaca
04.04.2019 00:24
Nie rozumiem po co wchodźcie w polemikę z kimś kto pod płaszczykiem udawanego intelektualizm stosuje najniższe chwyty erystyczne, często z miną eksperta kija się z prawdą i przedstawiając się jako filolog klasyczny gwałci zasady logicznej wypowiedzi. Ale niestety Graue to troll którego wielu chciało sobie wychodować i zrodził się na fali spadku poziomu dyskusji
Edytowano : 2019-04-04 00:18:13
Oczywiście wiele razy nie mksns odmówić mu racji ale niestety fatalna forma jej przedstawiana, przysłania nawet trafne (czasem) uwagi
04.04.2019 00:16
Nie wiem jakim cudem po dzisiejszym meczu krytycy kogokolwiek mieliby ucichnąć
03.04.2019 23:33
Bayernu nie należy krytykować, tylko trenera, bo ile piłkarze potrafią wiemy wszyscy
03.04.2019 20:25
Żałosny ten nasz autobus z 2 ligowcem
Edytowano : 2019-04-03 20:25:02
Zwycięstwo będzie cieszyć ale ciężko czuć radość kiedy to kolejny taki mecz nie doprowadza do radykalnych zmian w klubie, oby nie uśpiło to czujności zarządu i nie wypaczyło realnego obrazu gry
03.04.2019 20:22
Porównywanie jednego z najlepszych bramkarzy świata ze Svenem (bez urazy dla niego) to herezja, nie oglądaliście jego dwóch koszmarnych błędów w lidze mistrzów rok temu, skoro potraficie coś takiego powiedzieć. Manu wróci do siebie o ile upora się z kontuzjami, które co jakiś czas go wykluczają, w tej chwili niestety jest wciąż z tym gorzej niż w poprzednich latach
03.04.2019 10:21
Ale jakże ważnego gola, nairswde dobry mecz Timo
03.04.2019 00:26
Nadchodzą sądne dni dla Kovaca, oby absencja kluczowych piłkarzy moe stała się alibi dla zarządu żeby wybaczyć Chorwatowi ewentualne potknięcia
01.04.2019 13:19
@UKU Niestety masz racje, a niektórzy tutaj uważają go za profesjonalistę, tamtego cyrku z zeszłego sezonu na nigdy nie zapomnę. Druga sprawa że to brak konkurencji sprawił że niektórzy uważają go za genialnego piłkarza.
01.04.2019 05:21
James przy trenerze który mu zaufa i który preferuje ofensywną taktykę, potrafi zdziałać cuda, tak samo zresztą Thomas
31.03.2019 09:10
Lewandowski królowal w lidze mistrzów za czasów w BVB, w Bayernie stał się katem słabszych zespołów, co daje duże liczby ale mały wpływ na sportowe sukcesy, niemniej to jest osiągniecie poza zasięgiem większości napastników. Mandzukic zdobywał wiele ważnych bramek (finały CL), również w kadrze Chorwacji, Polak na wielkich imprezach (euro, mistrzostwa swista) zawodził, wtedy Chorwat świecił triumfy i kolejne ważne bramki. Do tego moim zdaniem wywal na grę zespołu również w innych aspektach, każdy z nich ma swoje zalety ale Mandzu niewątpliwie wygrywa charakterem i wszechstronnością
Edytowano : 2019-03-30 23:37:53
Zresztą dyskusja nt szeregowych zawodników nie ma sensu, brakuje nsm liderów i to przez nich tacy jak Lewandowski nie mogą wspiąć się na swój dawny poziom, to Basti i Robery dyrygowali, inni wykonywali sumiennie zadania, jednak potrzeba nam kogoś z tą iskrą Bożą
30.03.2019 23:34
Warstwa ironii nie przykryje tego, że zwyczajnie oczekiwania od Polaka były za duże, media zrobiłby mu krzywdę i zrobimy z niego kogoś pokroju Arjena, franka czy Jamesa, zamiast przyznać źe to doskonały rzemieślnik. Niemniej dwa ostatnie sezony ma słabsze, w tym zresztą razem z reszta kolegów. Stad pomysły na zmienę pokoleniowa
Edytowano : 2019-03-30 19:23:54
Janson ma racje
30.03.2019 19:22
@Kozja najgorsze właśnie to że podczas słabej gry dorasta do reszty zespołu która gra podobnie słabo ale wciąż widzę tutaj winę trenera, przez rok nie traci się 70% umiejętności
30.03.2019 19:13
Nie rozumem wjazdu na administracje, gdyby chociaż 30% użytkowników trzymało jej poziom merytoryczny i poziom kultury to dywkuwjevtutaj byłyby znaczenie bardziej owocne i produktywne
30.03.2019 19:09
Akurat to że Lewandowski nie strzela w ważnych spotkaniach to fakt, a Kovac bezdyskusyjnie do wymiany, u mnie stracił zaufanie po stylu porażki z Liverpoolem
30.03.2019 18:55
Też nie można popadać ze skrajności w skrajność. Nie jestem fanem Lewandowskiego i uważam że mówienie o nim jako o najlepszej 9 na świecie czy liderze Bayernu to herezja. Jednak trzeba mu oddać, że to zawodnik solidny w Bundeslidze i dzisiaj też zdobył bramkę, mimo to jednak przyzwyczaił do znikania w ważnych momentach i w kluczowej fazie meczy podtrzymał tradycje nihil novi sub solo. Największym wstydem dla drużyny jest jednak fakt, że mecz z Freiburgiem staje się dla nas ważnym spotkaniem. Na tym etapie sezonu, po błędach BVB powinnismy mieć kilkanaście punktów przewagi i mimo że Lewandowski zawiódł to wina Kovaca, że ta bramka mogła zawarzyc o mistrzostwie.
Edytowano : 2019-03-30 18:43:28
Jego sprzedaż popieram wyłącznie w kontekście wzmocnień które można za uzyskaną kwotę uczynić, bi nie jest to piłkarz niezastąpiony i myśle że żaden kibic fcb nie byłby zawiedziony gdyby w jego miejsce pojawił się Jovic i Werner, bo obydwaj są na prostej drodze żeby przewyższyć w przyszłości Polaka
30.03.2019 18:38
Ja bym nie zwalał na Lewandowskiego, on przyzwyczaił do tego że potrzebuje więcej okazji niż inni napastnicy do strzeleniw bramki, to wina Kovaca że na tym etapie sezonu każdy punkt jest na wadę złota
30.03.2019 17:24
Jakie to typowy, my marnujemy kilka setek a dortmund wygrywa fartem
Edytowano : 2019-03-30 17:22:45
Typowe*
30.03.2019 17:22
Sanches chyba powoli kończy przygodę z FCB, miał okazje i wiele nie pokazał, może jeszcze się przysłużyć kwotą którą za niego otrzymamy
30.03.2019 16:27
Też nie wierzę w 80 milionów, inaczej Bayern miałby małą motywacje poza kwestiami optymalizacji podatkowej aby nie kupić go zimą
Edytowano : 2019-03-29 13:57:52
Sylwester co do płaczu to oczywiste że część tradycyjnych kibiców nie chce rozbijania banku i ogromnych transferów, są też tacy którzy ich oczekują, taka polaryzacja jest normalna. Podobnie jest z Lewandowskim są jego fani i sceptycy, nie dopatrywałbym się tutaj chwiejności poglądów tylko popatrzył przez pryzmat różnych opinii, różnych osób
29.03.2019 13:55
Sprzedanie Lewandowskiego i zakup Jovicia i Wernera to byłby strzał w 10. Pytanie tylko czy po kilku słabych sezonach będzie chętny żeby zapłacić konkretną kwotę
Edytowano : 2019-03-28 12:33:35
Thomas w przeciwieństwie do Polaka potrafił robić różnice i zaakceptuje kawkę, do tego Niemiec w przeciwieństwie do Polaka oprócz umiejętności powiada charakter i jest legendą która wpływa autorytetem na młodych zawodników
28.03.2019 12:30
To ten skąpy i niemądry zarząd przyklepał transfer :P?
27.03.2019 17:18
Znacznie wolałbym go od Lucasa
27.03.2019 10:22
To obok Wernera/ Jovicia transfer na który czekam najbardziej, chłopak w tym wieku zadziwia świat, nie wolno nam go odpuścić, znacznie bardziej wolałbym odpscić Hernandeza i Pepe niż jego
Edytowano : 2019-03-27 10:06:16
Ale to prawda, nie można popaść w skrajność, wystarczy umówić się z piłkarzem i poczekać aż kontrakt będzie krótszy, nie możemy zamienić się w kluby które wydają ćwierć miliarda euro za sezon, bo to zwyczajnie chore
27.03.2019 09:58
Holender zasłużył żeby jeszcze wystąpić w tej koszulce i pożegnać się z kibicami bo nie ma i będzie miał w tym klubie równych sobie. Oby to się udało, może pomoc nam w mistrzostwie
25.03.2019 12:42
Dyskusja dotyczyła głównie meczu z Holandią więc na ten temat się wypowiadam, tak samo powstrzymałybym się przed obrażaniem jednego z najlepszych niemieckich trenerów w historii mało merytorycznymi argumentami. Należy zweryfikować spojrzenie na jego decyzje w kontekście poprawy gry i o to mi chodziło, stylu Brzęczka nie znam więc na ten temat się nie wypowiem
Edytowano : 2019-03-25 07:23:34
I mówię to pomimo że boli mnie oglądanie meczy bez naszej trójki, bo przez te lata zdążyłem się do nich przyzwyczaić
25.03.2019 07:17
Metody szkoleniowe najlepszych polskich klubów co roku pokazują ich miejsce w Europie i fakt że już w październiku mówią o zmęczeniu sezonem. Ja bym zaufał Bayernowi, jeśli ta dieta będzie zła to ocenia to prawdziwi eksperci, taka dieta jest lepsza od imprezowania: alkoholu i fast foodów
25.03.2019 07:14
Suele solidnie, chociaż obrona zawaliła przy jednej bramce. Łamy przyzwoicie, nie mógł więcej zrobić przy tych bramkach. Kimmich też nieźle, chociaż mało widoczni. Gnabry naorawde miał kilka świetnych zagrań i bardzo ładna bramka
24.03.2019 23:20
Dobry start eliminacji, jakiś znak że na euro to Niemcy będą faworytem :)
24.03.2019 22:42
Troszkę grzeczniej, jesteś na forum kibiców Bayernu, taka postawa nie przystoi, nie jesteśmy jakimiś kibolami więc powściągnie język
24.03.2019 22:37
Schultz spłaca trochę dług u kibiców Bayernu :P odpokutował
Edytowano : 2019-03-24 22:33:20
*Schulz
24.03.2019 22:31
2:0 i druga połowa kompletnie defensywna gra, kiedy prowadzony był atak to Holendrzy nie mieli szans, też widzę tutaj błędy taktyczne, Jogi źle Niemców nastawił
24.03.2019 22:22
Kolejny dobry mecz i kolejny brak zwycięstwa się szykuje, naprawdę trzeba to wreszcie wygrać
24.03.2019 22:05
Też wtedy wątpiłem w Gnabrego ale to jaki trzyma poziom w tym sezonie mnie zadziwiło, nsjlenajlepszy nasz ofensor. To on uratował nas w Berlinie. Martwi mnie druga połowa, bo znowu chłopaki powielają te damy błędy
24.03.2019 21:54
@GraueEminenz nie chodzi o decyzje ale sposób jej podjęcia i ogłoszenia, mnie też najbardziej dziwi zrezygnowanie z Matsa, co do Thomasa to w tej chwili byłby świetnym rezerwowym i najdziwniejsze jest to że podobno w listopadzie dostał propozycje przyjęcia takiej roli, a potem nagle to się odmieniło, to lekko niepoważne
24.03.2019 21:43
Kto jak kto ale Gnabry strzela ważne bramki, wierze w niego i przyjdzie nam sie chyba przeprosić z Jogim, bo gra pokazuje że mimo fatalnego sposobu podejmowania decyzji to ma w tym wszystkim swój plan który póki co wychodzi.
24.03.2019 21:25