Zakup Sane jest coraz mniej realny. Czas działa na naszą niekorzyść. Myśle że kwestia nowej oferty City to jedno bo Bayern finansowo nie będzie chciał jej przebić, druga kwestia to nasz trener który nie jest magnesem na piłkarzy do tego dochodzi to że Bayern raczej nie zechce zapłacić więcej niż 80 milionów. O ile wcześniej byłem przekonany że dojdzie do tego transferu to teraz przestaje w to wierzyć. Chciałbym się mylić ale zarząd chyba coraz mniej tęsknie patrzy na ten ruch
30.05.2019 14:49
Niestety, Pepe mimo swojej klasy to piłkarz mniej pewny, a kosztuje potężne pieniądze, ciężko znaleźć kwotę na transfer tych dwóch zawodników. Myśle że prędzej za rok przyjdzie Odoi.
30.05.2019 03:27
Fajnie gdyby Bayern włączył w translacje Sanchesa, to chyba ostatnia szansa żeby odzyskać utopione pieniądze
30.05.2019 03:23
Liga mistrzów to dodatek, priorytetem zawsze jest liga, a nie puchary. To liga pokazuje regularność i siłę, puchary zależą w dużej mierze od szczęścia.Bayern, Barcelona czy (w pewnym sensie) Juve w ostatnich latach były znacznie lepsze od Realu jednak to zespół z madrytu zebrał laury w Europie. Takiego sukcesu nie da się kupić, bo do jego osiągnięcia potrzeba wielu czynników, co roku jesteśmy jednym z faworytów (poza tegorocznym potknięciem) i równie dobrze to my mogliśmy zdobywać co roku ten puchar. Skupianie się na lidze nie wyklucza, a wręcz ułatwia sukcesy w CL
29.05.2019 10:12
Jeśli stracimy jego i sabe to jesteśmy frwjerami
28.05.2019 10:42
Albo 70 milionów i bonusy
27.05.2019 17:35
Szczęśliwy koniec sezonu, kto by się spodziewał, teraz tylko czekać na równie wszne sukcesy transferowe
25.05.2019 22:50
Boje się że dublet zahamuje wzmocnienia, Coman teraz stanke się piłkarzem który broni swojej pozycji. Bez Sane, Wernera i jeszcze jednego skrzydłowego za rok będzie jeszcze trudniej.
Edytowano : 2019-05-25 22:08:56
BVB się naorawde wzmocniła i kupiła min Brandta który jest dla nas potrzeby
25.05.2019 22:08
Trzeba przyznać że trzeba być dumnym z Hummelsa, Neuera i Lewandowskiego, którzy pod koniec sezonu się odbudowali
25.05.2019 22:06
Manu zawodnik meczu i naturalny kapitan, dzisiaj to potwierdził
25.05.2019 22:01
Też bym zostawił Comana, sprzedaż takiego gracza to absurd ale faktem jest że po kontuzji nie gra najlepiej
Edytowano : 2019-05-25 21:58:08
Nie strzela w ważnych meczach, fajnie że się przełamał, czekamy na przełamanie na arenie międzynarodowej
Edytowano : 2019-05-25 21:58:41
Oczywiście drugi akapit o Lewandowskim nie Comanie
25.05.2019 21:57
Lipsk grał naorawde dobrze, mają strasznego pecha
25.05.2019 21:54
Nikt Polska w tym meczu nie krytykuje, mimo dkstrgo sezonu dwa ostatnie mecze zagrał ładnie. Kryminał to nasi skrzydłowy
25.05.2019 21:52
Po naszej grze w tym meczu Kovac powinien zostać zwolniony natychmiastowo, brak taktyki i zwycięstwo daje nam szczęście i indywidualne umiejętności zawodników
25.05.2019 21:50
Szkoda trochę Lipska, wynik nie oddaje poziomu ich gry. Chociaż asysta kapitalna
25.05.2019 21:48
Oby Uli nie uwierzył w genialność naszych skrzydłowych...
25.05.2019 21:46
Ale dla krytyków Comana nadal są powody, on zmarnował przynajmniej dwie świetne okazje, bądźmy uczciwi, Lewandowskiego wiele razy krytykowaliśmy kiedy strzelał mimo wielu zmarnowanych okazji, gol nie zawsze zmieni calosbioey obraz gry
25.05.2019 21:44
Jedna bramka nie zmieni oceny jego meczu, grał tragicznie
25.05.2019 21:40
Nareszcie Arjen
25.05.2019 21:35
Dzięki Bogu nie zobaczymy raczej Sanchesa, niech wejdą Robbery to jest szansa że coś jeszcze strzelimy
25.05.2019 21:28
Nie świadczy dobrze o taktyce Kovaca fakt że zawodnikiem meczu jest nasz bramkarz...
25.05.2019 21:26
Fart niesamowity, Lipsk nie gra źle.
25.05.2019 21:22
Werner nie pokazuje mniej niż nasza ofensywa... gdyby nie bramka Lewandowskiego byśmy tak samo krytykowali jego grę jak młodego Niemca
25.05.2019 21:18
Też go noe zauważyłem :D
25.05.2019 21:16
Gnabry to przyszłość, Coman być może też ale to nie są piłkarze którzy powinni grać od 1 minuty w takim meczu (Gnabry już prędzej)
25.05.2019 21:16
Nie wiem co Coman i Gnabry robią na boisku
25.05.2019 21:13
Ten mecz utwierdza mnie w jednym: Neuer broni decyzji Loewa jeśli chodzi o powołania do kadry i drugim: gdyby nie problemy zdrowotne powinnismy rozważyć przedłużenie umowy z kimś z duetu Robbery jeśli nie pozyskamy Sane i jeszcze jednego skrzydłowego podobnej klasy
25.05.2019 21:12
Coman to ten facet który zagrał kosztem słabszych Robbery?
25.05.2019 20:42
Coman, a nawet Gnabry nie mają startu do naszych emerytów.
25.05.2019 19:26
Robbery na ławce XD
25.05.2019 18:48
Nie wiem dlaczego nagle miałby się stać liderem raczej wyczuwam że klub nakazał zawodnikom na takie sygnały, jest duża szansa ze dojdzie do tego transferu
23.05.2019 03:48
Sane to mus ale jako drugiego skrzydłowego widziałbym Brandta, a nie Odoia, szkoda że BVB go nam sprzątnęła, jeśli przyjdzie Sane to jego braku nie odczujemy
22.05.2019 17:14
Trudno skreślić Messiego bramki, nawet po kontuzji
22.05.2019 15:02
Jeśli dojdzie Havertz za rok to spełnimy marzenie o silnym niemieckim Bayernie
21.05.2019 18:52
Co złego jest w tej ankiecie? Takie wyniki były do przewodzenia
Edytowano : 2019-05-21 15:17:49
Przewidzenia*
21.05.2019 15:16
Kiedy mówiłem że Jogi miał powodu aby nie powołać Sane to wszyscy to negowali. Jednak myśle ze jego ostatnia forma i gra również w reprezantacji pokazuje ze zrobił progres również mentalny
20.05.2019 23:56
Werner to przyszłość, teraz pewnie grałby rotacji a za rok zastąpiłby Lewandowskiego, stąd pewnie propozycja krótszego kontraktu dla Polaka
20.05.2019 11:22
Wszystko wskazuje na to że kolejny sezon zaczniemy z Kovacem, oby nie wpłynęło to na rezygnacje z Sane i zakup ma życzenie piłkarzy pokroju Rebicia
Edytowano : 2019-05-20 11:16:31
Notabene powinnismy obserwować sytuacje de Ligta który wcale nie spieszy się do Barcelony, może opcją byłby transfer za rok, razem z trenerem. W pakiecie, jego ok trakt będzie krótszy i cena bardziej atrakcyjna
20.05.2019 11:14
Prawdziwy Bawarczyk, mimo tego jsk potraktował go klub i trener dalej okazuje do niego miłość, msm nadzieje że po zakończeniu kariery wróci do nasztch struktur bo trudno o kogoś bardziej przywiązanego
20.05.2019 11:06
On i Same o którym coraz głośniej donoszą niemieckie media i mamy kadrę na lata, za rok dojdzie Havertz i nie potrzeba niczego więcej poza trenerem
20.05.2019 11:04
Thomas Alaba Neuer, oni zapewne wyprzedzą francuza
19.05.2019 19:42
Nie ma na świecie takich skrzydłowych jak Robbery, dzisiaj nie ma na świecie kogoś kto zastąpiłby ich w 200%. Oby Sane stał się kimś takim
19.05.2019 18:37
To pokazuje klasę piłkarza, Rafinha mimo mniej bogatej kariery i roli w Bayernie pokazał miłość do klubu, Boa niestety ma własne życzenie na koniec doprowadza do tego że zapamiętamy go jako najemnika
19.05.2019 18:02
Obyśmy zobaczyli setną bramkę Arjena
18.05.2019 17:13
Nie mieliśmy i nie będziemy mieli takich jak Robbery! Aa szkoda że ta wspólna podróż się kończy
18.05.2019 17:08
Bramka sezonu! Franck to już nie król, to bóg Monachium
18.05.2019 17:03
Piękny gol na pożegnanie Kovaca i Sanchesa :)
18.05.2019 16:47
Jak Kovac nie wpuści Robbery to mam nadzieje że zostanie zwolniony na konferencji prosto po meczu
18.05.2019 16:39
Kovac to jednak nie jest zbyt mądry i nie ma instynktu samozachowawczego, Sanches na boisku, nic mnie jyz u tego trenera nie zdziwi
Edytowano : 2019-05-18 16:08:40
Brak Robbery przy dyspozycji Comana to jakaś kpina
18.05.2019 16:08
Goeretzka akurat daje dużo, ma ambicje i ciąg na bramkę, jak ma pierwszy sezon daje całkiem dużo. Co to Robbery pełna zgoda
18.05.2019 14:40
Jeśli dzisiaj nie zagrają od początku Robery to stracę resztki szacunku do Kovaca
Edytowano : 2019-05-18 14:25:26
Swoją drogą jak zobaczyłem skład to pokazuje bezmyślność Kovaca, mieliśmy poświęcić mistrzostwo dla pożegnania Robbery to była motywacja złych wyników, a teraz gdy nasi skrzydłowi grają lepiej od swoich następców, marnuje ich na ławce
18.05.2019 14:22
Musimy zrobić wszyerko ant pozyskać Wernera, Sane i za rok Havertza
16.05.2019 13:46
No i to ma sens, wcześniejsze opowieści o 5 letniej umówie były wręcz niepasujące do polityki klubu
16.05.2019 12:19
Świetny ruch, znacznie mniej ryzykowny niż transfer Jovicia który zagrał jeden dobry sezon
16.05.2019 00:25
Sane to jedyny zawodnik dla którego zrozumiem że Bayern zrezygnuje z Pepe. To deal dobry i dla nas i dla niego, chłopak wróci do swojego kraju ale i do deużyny w której będzie jeszcze bardziej potrzebny
15.05.2019 10:53
Pamiętam jego pierwszą bramkę, po której niedługo kupiłem jego koszulkę z tamtego sezonu (moim zdaniem jedną z najładniejszych w naszej historii- w poziome pasy). Tata ze mnie drwił, że nie wiadomo ile on u nas pobędzie i nie warto kupować koszulki nowego nabytku ale uwierzyłem, że to ktoś kto w przyszłości może stać się kimś ważnym, nie spodziewałem się że zyskaliśmy jednego z najlepszych skrzydłowych ale i piłkarzy w historii tego sportu.
15.05.2019 10:06
Statystykę asyst kolegów też obniża marnowanie setek, tutaj nikt mie jest bez winy
14.05.2019 05:51
@Kozja Ja bym się nie chwalił wiekiem, argument wieku jako typowy przykład argumentum ad personam ośmiesza wyłącznie kogoś kto go stosuje, to błąd logiczny w wypowiedzi. Pomijając już to im starszy jesteś tym gorzej, bo gdybys miał 12 lat to wierzyłbym w szanse na poprawę merytoryki oraz kultury dyskusji. Swoją drogą jeśli ci wszyscy piłkarze o których mowisz to typowe 9 to tym bardziej daleko stoimy sportowo od zespołów które je posiadają.
Zarządzanie klubem to nie fifa, zmiana trenera jednym oedtciekirm nic nie da, jeśli nie dojdzie do szeregu zmian. Kovac owszem zawiódł ale polityka transferowa również, o niektórych piłkarzach którzy zaliczają najgorszy sezon życia nie wspomnę bo jest ich kilku
Edytowano : 2019-05-13 17:53:01
Ufam zarządowi, z jakiegoś powodu Kovac jeszcze nas trenuje. Tak samo z jakiegoś powodu szukamy nowego napastnika o innej specyfice. Piłka nie stoi w miejscu, piłkarze pokroju Gomeza, Lewandowskiego pomimo dobrej techniki mają problemy z tempem gry i kiedy nie dostają idealnych podań to z kreatywnością i samodzielnym kreowaniem sytuacji
13.05.2019 17:49
Ferment to też kłopot, nawet Jupp narzekał na szatnie. Kovac byłby wstanie się sprawdzić przejmując gotowy produkt, jednak ciężko mi ocenić czy podoła gruntownej przebudowie tak skomplikowanej maszyny jaką jest Bayern. Czas pokaże, długo go broniłem jednak teraz mam wątpliwości.
13.05.2019 12:17
@Kozja wybacz ale takie stwierdzenie od sezonowego kibica będącego na stronie od niespełna roku, który ubóstwia jednego piłkarza i wypisuje rzeczy świadczące o małej wiedzy nt klubu, nie posiada zbyt wielkiej wartości merytorycznej
Edytowano : 2019-05-13 12:13:33
Wielu takich kozjów- prowokatorów tutaj było ale szybko znikali, taka kolej rzeczy i norma dla klubu który w danym kraju zyskuje „nienaturalnych” fanów, którzy są często przefarbowanymi żółtymi neofitami
13.05.2019 12:11
Łatwiej rozwinąć nasze talenty i ściągnąć potencjalnych nowych zawodników
13.05.2019 11:44
Piłkarze nie ponoszą większej odpowiedzialności niż Kovac, Jupp potrafił wycisnąć z tych samych zawodników tyle że graliśmy w dwumeczu lepiej od zwycięzcy zeszłorocznych rozgrywek i prawie go wyeliminowaliśmy, nagle ci piłkarze nie stało się amatorami, oczywiście wzmocnień zabrakło ale wizji prowadzenia tej drużyny jeszcze bardziej.
Edytowano : 2019-05-13 11:39:16
I nie myśl że bronie zawodników, bo sportowy regres Hummelsa, Boa czy Lewandowskiego z roku na rok jest widoczny, jednak nie są to przeciętniacy których powinna lać Norymberga
13.05.2019 11:37
@DieRoten W 100% się zgadzam
13.05.2019 11:25
Liga mistrzów to masa szczęścia, liga weryfikuje siłę drużyn i pokazuje regularność, słaby Real który w Hiszpanii mie znaczy nic wygrał 3 razy z rzędu, nie jest to jak się okazuje tal łatwe. Jednak klopp zdał egzamin, stał się najlepszym wicemistrzem w historii Anglii, miał pecha że rywalizował z city, bo to drużyna jeszcze lepsza. Tak czy inaczej zasługują na szacunek
Edytowano : 2019-05-13 01:37:02
*nie jest to tak trudne
13.05.2019 01:36
Od kilku meczy Thomas gra najlepiej z całej ofensywy, owszem James powinien zostać ale powinien też grać razem z Niemcem, tak jak u Juppa
12.05.2019 07:49
Patrząc na grę naszej ofensywy wejście Robery byłoby wzmocnieniem, dziwie się że Kovac dał im tak mało minut
Edytowano : 2019-05-11 19:54:27
Problemem nie jest mąka przewaga nad resztą, problemem jest to że mamy mało punktów, gdyby Lipsk i BVB rozgrywały sezon życia to ta przewaga mogłaby być mała. Sęk w tym ze prowadzimy w tabeli szczęśliwie, bo reszta stawki też ma mało punktów
11.05.2019 19:52
Legenda, człowiek o żelaznej woli, nie poddaje się nigdy, grał nawet wtedy jak przegrywaliśmy 0:4 z Realem, kiedy inni się poddali on starał się wykrzesać ile się da dla naszego klubu
11.05.2019 07:56
Mamy powody do zmartwień, obrona Lipska to fenomen, a my potrafimy w tym sezonie przegrać ze spadkowiczem, do trgo wypada 3 ważnych piłkarzy, a dla Lewandowskiego nie ma zmiennika, zovscxymy w jakim miejscu znajduje się drużyna jako całość
10.05.2019 23:10
U Juppa Wagner był świetnym zmiennikiem, to że u Kovaca nawet Thomas gra piach nie znaczy że Sandro był aż tak beznadziejny
10.05.2019 22:10
Łatwy do zastąpienia (bo poza Manu czy Robery wszyscy są do zastąpienia) ale kiedy jest zastępca, a Bayern ani takiego nie zakupił ani nie zatrzymał Wagnera
10.05.2019 19:38
Dziwiłbym się gdyby po sprzedaży trzony zespołu chciał zostać, taki genialny sezon ciężko powtórzyć szczególnie kiedy traci się zawodników kluczowych. Za rok Ajax nie będzie już błyszczał i trener nie bd odchodził w chlubie pogromcy Realu i Juve
09.05.2019 20:35
Z Jamesem nie jestem twk pewny, odejście Kovaca może spowodować przetasowanie, nowy trener może chcieć Kolumbijczyka w składzie. Końcówka sezonu jest jeśli idzie o kwestie strategiczne niezmiernie ciekawa
09.05.2019 06:59
Myśle że zejdą z ceny i zapłacimy 40-50 milionów
08.05.2019 18:14
Bale to jeszcze gorsze info od Rebicia
Edytowano : 2019-05-08 17:22:35
Oczywiście się zgadzam, dla Sane powinnismy rzucić wszystko, Pepe to jednak mniej pewny transfer, Rebic jako uzupełnienie to świetny pomysł ale czy stać nas na tak duże zakupy
08.05.2019 17:19
Oby nie oznaczało to rezygnacji z Pepe na rzecz Rebicia, bo Bild takie plotki podaje...
08.05.2019 09:52
To nie fifa, nie sztuka wydać miliard euro na kredyt, sztuka to mądrze budować skład który jest rozwojowy
08.05.2019 03:31
Coraz bardziej realna, nie realniejsza, tak się nie stopniuje! A co do samego newsa to dobra informacja i trzeba tylko liczyć że do zmiany po sezonie faktycznie dojdzie
07.05.2019 19:48
To nie taka zła opcja, tylko wtedy powinnismy kulić Jovicia, a za rok wzmocnić się Timo, bo nowego napastnika potrzebujemy jak powietrza
07.05.2019 14:38
On kocha Bayern, a Bayern jego, drzwi dla takich zawodników, kiedy zakończą karierę zawsze są otwarte
07.05.2019 04:06
Nikt w Europie nie będzie miał, obecnie nawet Hazard nie reprezentuje dawnego poziomu Robery. Mbappe ma szanse się do nich zbliżyć ale też nie jest to pewne
06.05.2019 18:31
Gdyby w tym sezonie przyszedł Havertz to jasne że James nie jest niezbędny, bo Thomas (co zresztą mówię od lat, a co wiele osób tutaj podważa) daje drużynie więcej. Jeśli Kolumbijczyk zgodziłby się na obniżenie pensji to czemu nie? Szczególnie że młody Niemiec zawita do nas za rok- dwa
05.05.2019 21:21
Dokładnie, jeśli James zostanie to raczej jako opcja w rotacji, w takiej sytuacji kluczowe będzie uzyskanie bardziej korzystnych warunków płacowych, a James jest pod ścianą, Real go nie chce, jego przyszłość jest niepewna więc jest szansa że będzie bardziej skłonny do ustępstw
05.05.2019 16:40
Mecz nie pozwolił? Ich wejście to było prawdziwe wzmocnienie
05.05.2019 00:42
Drugiego takiego w Bundeslidze nie będzie
04.05.2019 23:47
Mecz jak to u Kovaca lepsze momenty gry przeplatane fatalnymi. Końcówka pierwszej połowy mogła zamknąć spotkanie, w drugiej połowie za to zaczęliśmy grać piach. Leon grał moeźle, sporo okazji ale słabsza skuteczność. Końcówka po wejściu Robery naorawde dobra, nad Hannoverem gnała istna trąba powietrzna
04.05.2019 17:46
Punkty niby cieszą ale mamy dwa spotkania z dużo cięższymi rywalami i wszystko jest możliwe, niestety jesli BVB nie straci punktów to myśle że ciężko będzie o mistrzostwo
Edytowano : 2019-05-04 17:33:37
Thiago cieszy się zaufaniem zarządu, nie sadze żeby w jednym oknie odszedł i Thiago i James
04.05.2019 17:33
Bo Robery nadal maja gen geniuszy, nie zmieni tego wiek czy spadek kondycji
Edytowano : 2019-05-04 17:27:26
Ja już tęsknie
04.05.2019 17:27
Arjen to charakter i umiejętności których długo będzie nam brakować. Bardzo ładny gest Polaka, który oddał piłkę Arjeniwi
Edytowano : 2019-05-04 17:23:31
Poza powrotem Arjena lepiej o tym meczu zapomnieć
04.05.2019 17:23
Franck pokazuje jak się gra
04.05.2019 17:12
Oczywiście że tak ale skrzydła i szpica są obecnie najbardziej newralgiczne
04.05.2019 17:08
@luu1986 nie sprzedac ale sprowadzić alternatywy
Edytowano : 2019-05-04 17:03:48
Bo są naprawdę potrzebne
04.05.2019 17:02
Jeszcze tylko Arjen i czas na lekcje dla naszych amatorów w ataku
04.05.2019 17:00
Trudno żeby Lewandowski distwwwk podania jsk nie nadąża za grą, nie ustawia się, w polu karnym swieci pustka. O jego dryblingu kiedy jest przy piłce nie wspomnę.
04.05.2019 16:59
Robery i Coco, jak nie oni to kto? Błagam tylko nie Sanchesa, on niech wzmocni VFB tam wchodząc z ławki byłby uzupełnieniem
04.05.2019 16:57
Powinien grać Mats który popełnia błędy ale w przeciwieństwie do raapera- Boa myśli.
04.05.2019 16:55
Jedyny błąd sędziego na naszą niekorzyść to moim zdaniem nieuznanie bramki Suele, niestety ciężko to ocenić bo nie zobaczyłem dobrej powtórki
Edytowano : 2019-05-04 16:54:15
Miejsce Kimmicha jest na prawej stronie. Jako jedyny z trgo składu ma szanse stać się geniuszem na swojej pozycji, jak kiedyś Lahm, Robben, Ribery
04.05.2019 16:53
Fakt że Boa zachował soe skrajnie nieodpowiedzialnie, kolejny raz. Przykro bo byłem jego wielkim zwolennikiem jeszcze sezon temu
04.05.2019 16:52
Cieszy że zyskujemy na błędach sędziego ale smutno że musimy wygrywać dzięki błędom niczym Real
04.05.2019 16:46
Żadnej czerwonej nie powinno być, gdzie jest VAR?
04.05.2019 16:44
Kimmich to nasz najlepszy zawodnik obecnie, ratuje amatorów z ataku genialnymi centrami na dołożenie głowy czy nogi. Niestety tak jak mówiłem nasza gra pokazuje że będziemy drzeć o wynik do końca
Edytowano : 2019-05-04 16:44:02
Karny ewidentny, czerwona z kapelusza chociaż dobrze bo na tym zyskujemy
Zakup Sane jest coraz mniej realny. Czas działa na naszą niekorzyść. Myśle że kwestia nowej oferty City to jedno bo Bayern finansowo nie będzie chciał jej przebić, druga kwestia to nasz trener który nie jest magnesem na piłkarzy do tego dochodzi to że Bayern raczej nie zechce zapłacić więcej niż 80 milionów. O ile wcześniej byłem przekonany że dojdzie do tego transferu to teraz przestaje w to wierzyć. Chciałbym się mylić ale zarząd chyba coraz mniej tęsknie patrzy na ten ruch
30.05.2019 14:49
Niestety, Pepe mimo swojej klasy to piłkarz mniej pewny, a kosztuje potężne pieniądze, ciężko znaleźć kwotę na transfer tych dwóch zawodników. Myśle że prędzej za rok przyjdzie Odoi.
30.05.2019 03:27
Fajnie gdyby Bayern włączył w translacje Sanchesa, to chyba ostatnia szansa żeby odzyskać utopione pieniądze
30.05.2019 03:23
Liga mistrzów to dodatek, priorytetem zawsze jest liga, a nie puchary. To liga pokazuje regularność i siłę, puchary zależą w dużej mierze od szczęścia.Bayern, Barcelona czy (w pewnym sensie) Juve w ostatnich latach były znacznie lepsze od Realu jednak to zespół z madrytu zebrał laury w Europie. Takiego sukcesu nie da się kupić, bo do jego osiągnięcia potrzeba wielu czynników, co roku jesteśmy jednym z faworytów (poza tegorocznym potknięciem) i równie dobrze to my mogliśmy zdobywać co roku ten puchar. Skupianie się na lidze nie wyklucza, a wręcz ułatwia sukcesy w CL
29.05.2019 10:12
Jeśli stracimy jego i sabe to jesteśmy frwjerami
28.05.2019 10:42
Albo 70 milionów i bonusy
27.05.2019 17:35
Szczęśliwy koniec sezonu, kto by się spodziewał, teraz tylko czekać na równie wszne sukcesy transferowe
25.05.2019 22:50
Boje się że dublet zahamuje wzmocnienia, Coman teraz stanke się piłkarzem który broni swojej pozycji. Bez Sane, Wernera i jeszcze jednego skrzydłowego za rok będzie jeszcze trudniej.
Edytowano : 2019-05-25 22:08:56
BVB się naorawde wzmocniła i kupiła min Brandta który jest dla nas potrzeby
25.05.2019 22:08
Trzeba przyznać że trzeba być dumnym z Hummelsa, Neuera i Lewandowskiego, którzy pod koniec sezonu się odbudowali
25.05.2019 22:06
Manu zawodnik meczu i naturalny kapitan, dzisiaj to potwierdził
25.05.2019 22:01
Też bym zostawił Comana, sprzedaż takiego gracza to absurd ale faktem jest że po kontuzji nie gra najlepiej
Edytowano : 2019-05-25 21:58:08
Nie strzela w ważnych meczach, fajnie że się przełamał, czekamy na przełamanie na arenie międzynarodowej
Edytowano : 2019-05-25 21:58:41
Oczywiście drugi akapit o Lewandowskim nie Comanie
25.05.2019 21:57
Lipsk grał naorawde dobrze, mają strasznego pecha
25.05.2019 21:54
Nikt Polska w tym meczu nie krytykuje, mimo dkstrgo sezonu dwa ostatnie mecze zagrał ładnie. Kryminał to nasi skrzydłowy
25.05.2019 21:52
Po naszej grze w tym meczu Kovac powinien zostać zwolniony natychmiastowo, brak taktyki i zwycięstwo daje nam szczęście i indywidualne umiejętności zawodników
25.05.2019 21:50
Szkoda trochę Lipska, wynik nie oddaje poziomu ich gry. Chociaż asysta kapitalna
25.05.2019 21:48
Oby Uli nie uwierzył w genialność naszych skrzydłowych...
25.05.2019 21:46
Ale dla krytyków Comana nadal są powody, on zmarnował przynajmniej dwie świetne okazje, bądźmy uczciwi, Lewandowskiego wiele razy krytykowaliśmy kiedy strzelał mimo wielu zmarnowanych okazji, gol nie zawsze zmieni calosbioey obraz gry
25.05.2019 21:44
Jedna bramka nie zmieni oceny jego meczu, grał tragicznie
25.05.2019 21:40
Nareszcie Arjen
25.05.2019 21:35
Dzięki Bogu nie zobaczymy raczej Sanchesa, niech wejdą Robbery to jest szansa że coś jeszcze strzelimy
25.05.2019 21:28
Nie świadczy dobrze o taktyce Kovaca fakt że zawodnikiem meczu jest nasz bramkarz...
25.05.2019 21:26
Fart niesamowity, Lipsk nie gra źle.
25.05.2019 21:22
Werner nie pokazuje mniej niż nasza ofensywa... gdyby nie bramka Lewandowskiego byśmy tak samo krytykowali jego grę jak młodego Niemca
25.05.2019 21:18
Też go noe zauważyłem :D
25.05.2019 21:16
Gnabry to przyszłość, Coman być może też ale to nie są piłkarze którzy powinni grać od 1 minuty w takim meczu (Gnabry już prędzej)
25.05.2019 21:16
Nie wiem co Coman i Gnabry robią na boisku
25.05.2019 21:13
Ten mecz utwierdza mnie w jednym: Neuer broni decyzji Loewa jeśli chodzi o powołania do kadry i drugim: gdyby nie problemy zdrowotne powinnismy rozważyć przedłużenie umowy z kimś z duetu Robbery jeśli nie pozyskamy Sane i jeszcze jednego skrzydłowego podobnej klasy
25.05.2019 21:12
Coman to ten facet który zagrał kosztem słabszych Robbery?
25.05.2019 20:42
Coman, a nawet Gnabry nie mają startu do naszych emerytów.
25.05.2019 19:26
Robbery na ławce XD
25.05.2019 18:48
Nie wiem dlaczego nagle miałby się stać liderem raczej wyczuwam że klub nakazał zawodnikom na takie sygnały, jest duża szansa ze dojdzie do tego transferu
23.05.2019 03:48
Sane to mus ale jako drugiego skrzydłowego widziałbym Brandta, a nie Odoia, szkoda że BVB go nam sprzątnęła, jeśli przyjdzie Sane to jego braku nie odczujemy
22.05.2019 17:14
Trudno skreślić Messiego bramki, nawet po kontuzji
22.05.2019 15:02
Jeśli dojdzie Havertz za rok to spełnimy marzenie o silnym niemieckim Bayernie
21.05.2019 18:52
Co złego jest w tej ankiecie? Takie wyniki były do przewodzenia
Edytowano : 2019-05-21 15:17:49
Przewidzenia*
21.05.2019 15:16
Kiedy mówiłem że Jogi miał powodu aby nie powołać Sane to wszyscy to negowali. Jednak myśle ze jego ostatnia forma i gra również w reprezantacji pokazuje ze zrobił progres również mentalny
20.05.2019 23:56
Werner to przyszłość, teraz pewnie grałby rotacji a za rok zastąpiłby Lewandowskiego, stąd pewnie propozycja krótszego kontraktu dla Polaka
20.05.2019 11:22
Wszystko wskazuje na to że kolejny sezon zaczniemy z Kovacem, oby nie wpłynęło to na rezygnacje z Sane i zakup ma życzenie piłkarzy pokroju Rebicia
Edytowano : 2019-05-20 11:16:31
Notabene powinnismy obserwować sytuacje de Ligta który wcale nie spieszy się do Barcelony, może opcją byłby transfer za rok, razem z trenerem. W pakiecie, jego ok trakt będzie krótszy i cena bardziej atrakcyjna
20.05.2019 11:14
Prawdziwy Bawarczyk, mimo tego jsk potraktował go klub i trener dalej okazuje do niego miłość, msm nadzieje że po zakończeniu kariery wróci do nasztch struktur bo trudno o kogoś bardziej przywiązanego
20.05.2019 11:06
On i Same o którym coraz głośniej donoszą niemieckie media i mamy kadrę na lata, za rok dojdzie Havertz i nie potrzeba niczego więcej poza trenerem
20.05.2019 11:04
Thomas Alaba Neuer, oni zapewne wyprzedzą francuza
19.05.2019 19:42
Nie ma na świecie takich skrzydłowych jak Robbery, dzisiaj nie ma na świecie kogoś kto zastąpiłby ich w 200%. Oby Sane stał się kimś takim
19.05.2019 18:37
To pokazuje klasę piłkarza, Rafinha mimo mniej bogatej kariery i roli w Bayernie pokazał miłość do klubu, Boa niestety ma własne życzenie na koniec doprowadza do tego że zapamiętamy go jako najemnika
19.05.2019 18:02
Obyśmy zobaczyli setną bramkę Arjena
18.05.2019 17:13
Nie mieliśmy i nie będziemy mieli takich jak Robbery! Aa szkoda że ta wspólna podróż się kończy
18.05.2019 17:08
Bramka sezonu! Franck to już nie król, to bóg Monachium
18.05.2019 17:03
Piękny gol na pożegnanie Kovaca i Sanchesa :)
18.05.2019 16:47
Jak Kovac nie wpuści Robbery to mam nadzieje że zostanie zwolniony na konferencji prosto po meczu
18.05.2019 16:39
Kovac to jednak nie jest zbyt mądry i nie ma instynktu samozachowawczego, Sanches na boisku, nic mnie jyz u tego trenera nie zdziwi
Edytowano : 2019-05-18 16:08:40
Brak Robbery przy dyspozycji Comana to jakaś kpina
18.05.2019 16:08
Goeretzka akurat daje dużo, ma ambicje i ciąg na bramkę, jak ma pierwszy sezon daje całkiem dużo. Co to Robbery pełna zgoda
18.05.2019 14:40
Jeśli dzisiaj nie zagrają od początku Robery to stracę resztki szacunku do Kovaca
Edytowano : 2019-05-18 14:25:26
Swoją drogą jak zobaczyłem skład to pokazuje bezmyślność Kovaca, mieliśmy poświęcić mistrzostwo dla pożegnania Robbery to była motywacja złych wyników, a teraz gdy nasi skrzydłowi grają lepiej od swoich następców, marnuje ich na ławce
18.05.2019 14:22
Musimy zrobić wszyerko ant pozyskać Wernera, Sane i za rok Havertza
16.05.2019 13:46
No i to ma sens, wcześniejsze opowieści o 5 letniej umówie były wręcz niepasujące do polityki klubu
16.05.2019 12:19
Świetny ruch, znacznie mniej ryzykowny niż transfer Jovicia który zagrał jeden dobry sezon
16.05.2019 00:25
Sane to jedyny zawodnik dla którego zrozumiem że Bayern zrezygnuje z Pepe. To deal dobry i dla nas i dla niego, chłopak wróci do swojego kraju ale i do deużyny w której będzie jeszcze bardziej potrzebny
15.05.2019 10:53
Pamiętam jego pierwszą bramkę, po której niedługo kupiłem jego koszulkę z tamtego sezonu (moim zdaniem jedną z najładniejszych w naszej historii- w poziome pasy). Tata ze mnie drwił, że nie wiadomo ile on u nas pobędzie i nie warto kupować koszulki nowego nabytku ale uwierzyłem, że to ktoś kto w przyszłości może stać się kimś ważnym, nie spodziewałem się że zyskaliśmy jednego z najlepszych skrzydłowych ale i piłkarzy w historii tego sportu.
15.05.2019 10:06
Statystykę asyst kolegów też obniża marnowanie setek, tutaj nikt mie jest bez winy
14.05.2019 05:51
@Kozja Ja bym się nie chwalił wiekiem, argument wieku jako typowy przykład argumentum ad personam ośmiesza wyłącznie kogoś kto go stosuje, to błąd logiczny w wypowiedzi. Pomijając już to im starszy jesteś tym gorzej, bo gdybys miał 12 lat to wierzyłbym w szanse na poprawę merytoryki oraz kultury dyskusji. Swoją drogą jeśli ci wszyscy piłkarze o których mowisz to typowe 9 to tym bardziej daleko stoimy sportowo od zespołów które je posiadają.
Zarządzanie klubem to nie fifa, zmiana trenera jednym oedtciekirm nic nie da, jeśli nie dojdzie do szeregu zmian. Kovac owszem zawiódł ale polityka transferowa również, o niektórych piłkarzach którzy zaliczają najgorszy sezon życia nie wspomnę bo jest ich kilku
Edytowano : 2019-05-13 17:53:01
Ufam zarządowi, z jakiegoś powodu Kovac jeszcze nas trenuje. Tak samo z jakiegoś powodu szukamy nowego napastnika o innej specyfice. Piłka nie stoi w miejscu, piłkarze pokroju Gomeza, Lewandowskiego pomimo dobrej techniki mają problemy z tempem gry i kiedy nie dostają idealnych podań to z kreatywnością i samodzielnym kreowaniem sytuacji
13.05.2019 17:49
Ferment to też kłopot, nawet Jupp narzekał na szatnie. Kovac byłby wstanie się sprawdzić przejmując gotowy produkt, jednak ciężko mi ocenić czy podoła gruntownej przebudowie tak skomplikowanej maszyny jaką jest Bayern. Czas pokaże, długo go broniłem jednak teraz mam wątpliwości.
13.05.2019 12:17
@Kozja wybacz ale takie stwierdzenie od sezonowego kibica będącego na stronie od niespełna roku, który ubóstwia jednego piłkarza i wypisuje rzeczy świadczące o małej wiedzy nt klubu, nie posiada zbyt wielkiej wartości merytorycznej
Edytowano : 2019-05-13 12:13:33
Wielu takich kozjów- prowokatorów tutaj było ale szybko znikali, taka kolej rzeczy i norma dla klubu który w danym kraju zyskuje „nienaturalnych” fanów, którzy są często przefarbowanymi żółtymi neofitami
13.05.2019 12:11
Łatwiej rozwinąć nasze talenty i ściągnąć potencjalnych nowych zawodników
13.05.2019 11:44
Piłkarze nie ponoszą większej odpowiedzialności niż Kovac, Jupp potrafił wycisnąć z tych samych zawodników tyle że graliśmy w dwumeczu lepiej od zwycięzcy zeszłorocznych rozgrywek i prawie go wyeliminowaliśmy, nagle ci piłkarze nie stało się amatorami, oczywiście wzmocnień zabrakło ale wizji prowadzenia tej drużyny jeszcze bardziej.
Edytowano : 2019-05-13 11:39:16
I nie myśl że bronie zawodników, bo sportowy regres Hummelsa, Boa czy Lewandowskiego z roku na rok jest widoczny, jednak nie są to przeciętniacy których powinna lać Norymberga
13.05.2019 11:37
@DieRoten W 100% się zgadzam
13.05.2019 11:25
Liga mistrzów to masa szczęścia, liga weryfikuje siłę drużyn i pokazuje regularność, słaby Real który w Hiszpanii mie znaczy nic wygrał 3 razy z rzędu, nie jest to jak się okazuje tal łatwe. Jednak klopp zdał egzamin, stał się najlepszym wicemistrzem w historii Anglii, miał pecha że rywalizował z city, bo to drużyna jeszcze lepsza. Tak czy inaczej zasługują na szacunek
Edytowano : 2019-05-13 01:37:02
*nie jest to tak trudne
13.05.2019 01:36
Od kilku meczy Thomas gra najlepiej z całej ofensywy, owszem James powinien zostać ale powinien też grać razem z Niemcem, tak jak u Juppa
12.05.2019 07:49
Patrząc na grę naszej ofensywy wejście Robery byłoby wzmocnieniem, dziwie się że Kovac dał im tak mało minut
Edytowano : 2019-05-11 19:54:27
Problemem nie jest mąka przewaga nad resztą, problemem jest to że mamy mało punktów, gdyby Lipsk i BVB rozgrywały sezon życia to ta przewaga mogłaby być mała. Sęk w tym ze prowadzimy w tabeli szczęśliwie, bo reszta stawki też ma mało punktów
11.05.2019 19:52
Legenda, człowiek o żelaznej woli, nie poddaje się nigdy, grał nawet wtedy jak przegrywaliśmy 0:4 z Realem, kiedy inni się poddali on starał się wykrzesać ile się da dla naszego klubu
11.05.2019 07:56
Mamy powody do zmartwień, obrona Lipska to fenomen, a my potrafimy w tym sezonie przegrać ze spadkowiczem, do trgo wypada 3 ważnych piłkarzy, a dla Lewandowskiego nie ma zmiennika, zovscxymy w jakim miejscu znajduje się drużyna jako całość
10.05.2019 23:10
U Juppa Wagner był świetnym zmiennikiem, to że u Kovaca nawet Thomas gra piach nie znaczy że Sandro był aż tak beznadziejny
10.05.2019 22:10
Łatwy do zastąpienia (bo poza Manu czy Robery wszyscy są do zastąpienia) ale kiedy jest zastępca, a Bayern ani takiego nie zakupił ani nie zatrzymał Wagnera
10.05.2019 19:38
Dziwiłbym się gdyby po sprzedaży trzony zespołu chciał zostać, taki genialny sezon ciężko powtórzyć szczególnie kiedy traci się zawodników kluczowych. Za rok Ajax nie będzie już błyszczał i trener nie bd odchodził w chlubie pogromcy Realu i Juve
09.05.2019 20:35
Z Jamesem nie jestem twk pewny, odejście Kovaca może spowodować przetasowanie, nowy trener może chcieć Kolumbijczyka w składzie. Końcówka sezonu jest jeśli idzie o kwestie strategiczne niezmiernie ciekawa
09.05.2019 06:59
Myśle że zejdą z ceny i zapłacimy 40-50 milionów
08.05.2019 18:14
Bale to jeszcze gorsze info od Rebicia
Edytowano : 2019-05-08 17:22:35
Oczywiście się zgadzam, dla Sane powinnismy rzucić wszystko, Pepe to jednak mniej pewny transfer, Rebic jako uzupełnienie to świetny pomysł ale czy stać nas na tak duże zakupy
08.05.2019 17:19
Oby nie oznaczało to rezygnacji z Pepe na rzecz Rebicia, bo Bild takie plotki podaje...
08.05.2019 09:52
To nie fifa, nie sztuka wydać miliard euro na kredyt, sztuka to mądrze budować skład który jest rozwojowy
08.05.2019 03:31
Coraz bardziej realna, nie realniejsza, tak się nie stopniuje! A co do samego newsa to dobra informacja i trzeba tylko liczyć że do zmiany po sezonie faktycznie dojdzie
07.05.2019 19:48
To nie taka zła opcja, tylko wtedy powinnismy kulić Jovicia, a za rok wzmocnić się Timo, bo nowego napastnika potrzebujemy jak powietrza
07.05.2019 14:38
On kocha Bayern, a Bayern jego, drzwi dla takich zawodników, kiedy zakończą karierę zawsze są otwarte
07.05.2019 04:06
Nikt w Europie nie będzie miał, obecnie nawet Hazard nie reprezentuje dawnego poziomu Robery. Mbappe ma szanse się do nich zbliżyć ale też nie jest to pewne
06.05.2019 18:31
Gdyby w tym sezonie przyszedł Havertz to jasne że James nie jest niezbędny, bo Thomas (co zresztą mówię od lat, a co wiele osób tutaj podważa) daje drużynie więcej. Jeśli Kolumbijczyk zgodziłby się na obniżenie pensji to czemu nie? Szczególnie że młody Niemiec zawita do nas za rok- dwa
05.05.2019 21:21
Dokładnie, jeśli James zostanie to raczej jako opcja w rotacji, w takiej sytuacji kluczowe będzie uzyskanie bardziej korzystnych warunków płacowych, a James jest pod ścianą, Real go nie chce, jego przyszłość jest niepewna więc jest szansa że będzie bardziej skłonny do ustępstw
05.05.2019 16:40
Mecz nie pozwolił? Ich wejście to było prawdziwe wzmocnienie
05.05.2019 00:42
Drugiego takiego w Bundeslidze nie będzie
04.05.2019 23:47
Mecz jak to u Kovaca lepsze momenty gry przeplatane fatalnymi. Końcówka pierwszej połowy mogła zamknąć spotkanie, w drugiej połowie za to zaczęliśmy grać piach. Leon grał moeźle, sporo okazji ale słabsza skuteczność. Końcówka po wejściu Robery naorawde dobra, nad Hannoverem gnała istna trąba powietrzna
04.05.2019 17:46
Punkty niby cieszą ale mamy dwa spotkania z dużo cięższymi rywalami i wszystko jest możliwe, niestety jesli BVB nie straci punktów to myśle że ciężko będzie o mistrzostwo
Edytowano : 2019-05-04 17:33:37
Thiago cieszy się zaufaniem zarządu, nie sadze żeby w jednym oknie odszedł i Thiago i James
04.05.2019 17:33
Bo Robery nadal maja gen geniuszy, nie zmieni tego wiek czy spadek kondycji
Edytowano : 2019-05-04 17:27:26
Ja już tęsknie
04.05.2019 17:27
Arjen to charakter i umiejętności których długo będzie nam brakować. Bardzo ładny gest Polaka, który oddał piłkę Arjeniwi
Edytowano : 2019-05-04 17:23:31
Poza powrotem Arjena lepiej o tym meczu zapomnieć
04.05.2019 17:23
Franck pokazuje jak się gra
04.05.2019 17:12
Oczywiście że tak ale skrzydła i szpica są obecnie najbardziej newralgiczne
04.05.2019 17:08
@luu1986 nie sprzedac ale sprowadzić alternatywy
Edytowano : 2019-05-04 17:03:48
Bo są naprawdę potrzebne
04.05.2019 17:02
Jeszcze tylko Arjen i czas na lekcje dla naszych amatorów w ataku
04.05.2019 17:00
Trudno żeby Lewandowski distwwwk podania jsk nie nadąża za grą, nie ustawia się, w polu karnym swieci pustka. O jego dryblingu kiedy jest przy piłce nie wspomnę.
04.05.2019 16:59
Robery i Coco, jak nie oni to kto? Błagam tylko nie Sanchesa, on niech wzmocni VFB tam wchodząc z ławki byłby uzupełnieniem
04.05.2019 16:57
Powinien grać Mats który popełnia błędy ale w przeciwieństwie do raapera- Boa myśli.
04.05.2019 16:55
Jedyny błąd sędziego na naszą niekorzyść to moim zdaniem nieuznanie bramki Suele, niestety ciężko to ocenić bo nie zobaczyłem dobrej powtórki
Edytowano : 2019-05-04 16:54:15
Miejsce Kimmicha jest na prawej stronie. Jako jedyny z trgo składu ma szanse stać się geniuszem na swojej pozycji, jak kiedyś Lahm, Robben, Ribery
04.05.2019 16:53
Fakt że Boa zachował soe skrajnie nieodpowiedzialnie, kolejny raz. Przykro bo byłem jego wielkim zwolennikiem jeszcze sezon temu
04.05.2019 16:52
Cieszy że zyskujemy na błędach sędziego ale smutno że musimy wygrywać dzięki błędom niczym Real
04.05.2019 16:46
Żadnej czerwonej nie powinno być, gdzie jest VAR?
04.05.2019 16:44
Kimmich to nasz najlepszy zawodnik obecnie, ratuje amatorów z ataku genialnymi centrami na dołożenie głowy czy nogi. Niestety tak jak mówiłem nasza gra pokazuje że będziemy drzeć o wynik do końca
Edytowano : 2019-05-04 16:44:02
Karny ewidentny, czerwona z kapelusza chociaż dobrze bo na tym zyskujemy
04.05.2019 16:43