DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 30

Jeśli przyjdzie sam Sane i Werner to już będzie najlepsze okienko w historii, za rok poczekamy na Havertza i Bayern będzie silny jak dawniej no i „niemiecki”. Oczywiście najlepiej ściągnąć 3 zawodników bo Roca czy Draxler jeszcze bardziej by wzmocnili konkurencyjność. Niemniej to Timo i Sane są przyszłością i cis czuje że Werner czeka tylko na ogłoszenie i wie ze prędzej czy później do nas dołączy

Edytowano : 2019-08-03 18:17:44

Werner jest bardzo młody, w jego wieku Lewandowski nie był na tym poziomie. To zawodnik doświadczony, szybki i potrafiący poruszać się z piłką, Polak ma inna charakterystykę i brakuje mu kilku cech Timo. Do tego lubi znikać w ważnych meczach. Nikt nie mówi że na 100% Werner przebije Polaka ale nie można gł skreślać, sezon jest długi i potrzeba więcej niż jednego (nie młodego już) napastnika, szczególnie że Bayern nie chce zaoferować Polakowi długoterminowego kontraktu

03.08.2019 18:14

Tu nie chodzi o bycie malkontentem czy entuzjasta. Ja zarządowi ufam i ufałem zawsze, nawet jeśli nie wypali transfer Sane to zrozumiem. Problem kolega na tym że jeśli jego koszt byłby zbyt wysoki to zwyczajne może nie starczyć pieniędzy na inne wzmocnienia, a to nie byłaby komfortowa sytuacja. Nie wyobrażam sobie nowego Bayernu bez Wernera

03.08.2019 17:43

Sam Sane to za mało na ligę mistrzów, głupio jeśli skończymy tylko z jednym ofensywnym transferem

02.08.2019 23:10

Robbery byli od niego lepsi w tamtym czasie, takie jest życie ale zgadzam się że powyżej kwoty 105 mln to absurd i rozważyłbym inne opcje jeśli City będzie rzucać kwoty z kosmosu. Werner i Sane to minimum w takim układzie, a na napastnika też musi starczyć, jeśli zapłacimy absurdalną kwotę za skrzydłowego to boje się ile krzyknie Leipzig za Wernera, a on jest idealnym uzupełnieniem na kilka pozycji.

02.08.2019 22:32

Jeśli to prawda że MC oczekuje ponad 150 milionów za Sane to mam nadzieje że Bayern zrezygnuje z tego transferu. Stracilibyśmy twarz, nie po to przez lata zarządzaliśmy finansami z głową. Żaden piłkarz nie jest tyle warty. Zresztą taki ruch zatamowałby inne konieczne zakupy min Wernera, zresztą na przyszłość dalibyśmy sygnał że można zrobić z nas zdesperowanych frajerów (kwoty za Wernera czy Havertza którzy muszą do nas trafic, wielokrotnie by wzrosły).

Edytowano : 2019-08-02 21:57:20

Tak jak napisał kolega niżej 130 z bonusami to kwota maksymalna, wszystko wyżej to koszmarny sen

02.08.2019 21:56

Jak już prowadzicie dyskusje to brakuje GraueEminez który tak lubi opowiadać osobie. Zresztą mi to nie przeszkadza :D co do Sane to ciekaw jestem czy faktycznie ten zakup zadziała jak lawina i kiedy pojawi się informacja o następnych wzmocnieniach. Obyśmy nie sfrajerzyli i nie odpuścili Wernera

Edytowano : 2019-08-02 11:58:51

Ps nie dajcie złapać się na prowo i hejt za to ze mówicie o sobie. Nie wiem dlaczego miałoby być niewłaściwe mówienie o pracy w biurze, dla większości biuro właśnie jest miejscem pracy i to naturalne że ktoś o tym pisze (podkreśla że nawet w pracy myśli o transferze co się chwali). Nie bądźcie nosaczami, jest XXI wiek, biuro to miejsce pracy większości z wyższym wykształceniem, nie musicie atakować z zazdrości. Ja już nic nie napisze o sobie bo strach :D

02.08.2019 11:55

Dokładnie, nie było obietnicy transferu, jeśli nie kupimy Sane to trudno, nikt nikogo nie okłamał, szczerze mówiąc koedy usłyszałem o dużym zakupie liczyłem na skrzydłowego który będzie kosztował 50-80 milionów, Sane jest hitem o którym nikomu się nie śniło. Jeśli się uda to ok, jeśli nie to wciąż do końca okienka jest szansa na dobrą kadrę, jeśli przyjdzie 2-3 zawodników to możemy być zadowoleni

Edytowano : 2019-08-02 02:22:58

Superpuchar to nie start sezonu, tak samo mecz pucharowy z klubem z niższej ligi, początkiem sezonu będzie 1 kolejka Bundesligi i do trgo czasu słowa o wzmocnieniach staną się ciałem. Niezależnie od decyzji Sane, deklaracja (bo w biznesie nie ma obietnic) wtedy się soekni

02.08.2019 02:20

Uli nie stracił twarzy, to wymysły, okienko jeszcze długie i na koniec nadejdzie czas na oceny. A Lewandowski niech zajmie się sobą, a nie menadżerką, jeśli czyje ze Bayern nie jest odpowiednio dobry to niech nie przedłuża kontraktu (to on prosi o dłuższy, a nie my), zobaczymy gdzie wtedy trafi

02.08.2019 01:04

Jak dopną Sane musem jest Werner ale myśle że jest dogadany bo to tez wpływa na krótszą umowę Polaka

02.08.2019 00:54

Jeśli ten transfer do 8 sierpnia dojdzie do skutku to nie powinnismy narzekać, sagi transferowe Neymara, Hazarda czy Griezmana trwały dłużej bo Bayern same zainteresował się stosunkowo niedawno

01.08.2019 23:35

Nie uważam że od razu powinien dostać 10 albo 7, do czasu meczu pożegnalnego powinny być zajęte

01.08.2019 23:05

Z tą najlepszą 9 się rozpędziłeś bo jest naprawdę wielu świetnych napastników. Działanie zarządu było do przewidzenia, bo tak działali przy wszystkich kontraktach starszych zawodników. Tak było przy Klose który w efekcie odszedł i w przypadku Robbery, Bayern nie ryzykuje z dłuższymi umowami dla piłkarzy w tym wieku

01.08.2019 17:11

Brak Brandta u nas to jeden z większych błędów zarządu ale trudno, tym bardziej szkoda że był dostępny za naprawdę atrakcyjną dla nas kwotę. Z tym faworytem BVB do mistrzostwa bym nie przesadzał

01.08.2019 09:38

Wczoraj młodzi wyglądali naprawdę ciekawie, Arp i Davies pokazują ze niepotrzebnie wielu w nich wątpi

01.08.2019 09:35

Pieniądze z tego trofeum są znikome, liczy się pierwsza kolejka ligi, Guardiola nigdy nie mobilizował naszych na Superpuchary

01.08.2019 09:17

Superpuchar możemy rozegrać rezerwami, nikogo to trofeum nie grzeje

01.08.2019 08:51

Kilka osób powinno dostać bana nie tylko za głupotę ale i niemerytoryczne obrażanie zasłużonych osób dla klubu

31.07.2019 12:20

Okno transferowe w Anglii kończy się szybciej, więc w tym tygodniu poznamy rozstrzygnięcia. Wole przegrać superpuchar i miec gorszy start niż zrobić takie „genialne” ruchy jak Real

31.07.2019 10:38

Sane, Werner i jeszcze jeden skrzydłowy to mus. Jeśli przyjdzie Rodri to nie potrzebujemy obrońcy (Javi będzie mógł częściej grywać w środku obrony), chyba że rozstaniemy się z Boa, wtedy przydałoby się przynajmniej uzupełnienie

Edytowano : 2019-07-31 09:27:30

Oczywiście to pierwszy etap rewolucji kadrowej, za rok musimy rozbićć bank dla Havertza

31.07.2019 09:26

Prawidłowo, tak działają profesjonaliści. Do czasu oficjalnego porozumienia między klubami zasady dobrych praktyk kontraktowych wymagają zachowanie dyskrecji i nie wydawania niepopartych porozumieniem oświadczeń.

31.07.2019 09:24

Mam nadzieję że w finale Arp, Pavard i Toliso zagrają jeszcze dłużej, podoba mi się ich gra w sparingach

31.07.2019 09:15

Miro to naturalny lider, wierzę że kiedyś zasiądzie na ławce trenerskiej w Bundeslidze, a potem kto wie, dla mnie to wymarzony selekcjoner DFB za kilka lat

31.07.2019 09:13

Uraz nie jest groźny więc szczęśliwie na prawdziwy początek sezonu będzie gotowy. Jedynym plusem tej absencji jest fakt że władze zyskują dodatkową motywację i ostrzeżenie, aby wzmocnić nasze skrzydła

31.07.2019 09:10

Franck na przestrzeni lat ewoluował jako piłkarz, początkowo był egoistą (mamy prawo mu pamiętać chęć odejścia) ale później stał się liderem i sercem zespołu, pokochał ten klub, miasto i kraj, dał z siebie wszystko. Oczywiście był bardzo ambitny ale to nie wada, a zaleta

31.07.2019 09:09

Kadra jest mocna, niestety wąska, co pewnie niedługo się zmieni. Co roku niszczyły nas kontuzje będące wypadkową również wieku naszych zawodników, 2-3 transfery sprawią że kadra będzie kompletna i stosunkowo młoda co pozwala wierzyć że wreszcie szczęście nam dopisze i w kluczowych momentach sezonu przełamiemy niemoc i osiągniemy w Europie to czego brakowało nam ostatnio. Martwi mnie tylko Kovac który jest wielką niewiadomą, a ma naprawdę ciężkie zadanie przed sobą

31.07.2019 09:07

Niektórzy będą zawsze niezadowoleni z działań zarządu. Cały sezon narzekaliście na naszą defensywę (Boa i Hummels byli oblewani pomyjami) teraz dfensywa została potężnie wzmocniona więc narzekacie na ofensywę i odejście starych wyjadaczy, a przez ostatnie miesiące modliliście się aby Robbery nie przedłużali umowy. Transfery i to duże jeszcze będą, wtedy kiedy nastąpi odpowiedni moment, sezon jeszcze się nie zaczął. Trochę wiary, Robben nasz najważniejszy zawodnik ostatnich lat pojawił się kiedy okienko było już zamykane :)

31.07.2019 09:02

Cytowanie troglodytów takich jak borek nie ma sensu, transferami zajmują się specjaliści, a nie przemądrzali irytujący komentatorzy sportowi. Mamy czas do pierwszego spieltagu, superpuchar to kolejny mecz towarzyski. Real spieszył się z transferami, wydał zawrotne sumy, a dzisiaj mało kto jest pod wrażeniem kiedy analizuje ich ruchy. Bayern najpoważniejszą zmianę kadrową od dekady musi przeprowadzać z głową, szczególnie że okno trwać będzie jeszcze bardzo długo, koniec końców jestem pewien że będziemy zadowoleni i bardzo wzmocnieni (pomimo mniejszych wydatków od niektórych klubów) na przekór "ekspertom" którzy w najlepszym wypadku zarządzali klubem w fifie.

Edytowano : 2019-07-31 08:56:38

Wiele wskazuje na transfer Sane, wszystkie wiarygodne źródła też zdają się przychylać do tej opinii, nie mówię o hiszpańskich czy brytyjskich szmatławcach których nie warto czytać

31.07.2019 08:55

Wyczuwam z tej wypowiedzi że szczęśliwie skończy się saga z Sane w roli głównej ale niestety z ulim pozytywnego zwrotu już nie będzie i zakończy swoją działalność :(

31.07.2019 07:58

Żaden z naszych niestety nie zasłużył na ten tytuł, a jeśli już to Kimmich

31.07.2019 06:58

Nie twierdze że nie odpali, Werner to jednak lepszy wybór od Milika czy piątka, młody Polak miał jeden dobry sezon i jest większą niewiadomą niż Jovic z którego zrezygnowaliśmy, dlatego mówię jeśli szukamy tylko kogoś pokroju Wagnera na ławkę to już kiedyś byłby milik który gra przez kilka lat na jakimś poziomie

30.07.2019 02:07

A co ten Pistek miałby robić? Z Polaków Milik byłby lepszy ale tylko jako opcja na ławkę

Edytowano : 2019-07-29 12:59:24

Piątek*

29.07.2019 12:51

Sane i Werner to mus, do tego przydałby się Roca i jeśli starczy funduszy to Zyiech

Edytowano : 2019-07-29 12:18:24

A przyszły sezon to Havertz, wtedy nasza ofensywa pokryje się z atakiem DFB, to mieszanka która musi dać sukces

29.07.2019 12:17

Tu nie chodzi o przekonania ale o to że jeden z użytkowników atakuje innego za to że ma na avatarze nomen omen stadion Bayernu podświetlony na dany kolor (tym razem tęczowy), co później? Komuś zacznie przeszkadzać podświetlanie alianz na barwami Unii Europejskiej?

25.07.2019 05:06

Homoseksualizm to nie choroba. Bayern szczęśliwie nie wyklucza nikogo niezależnie od orientacji, na trybunach często widać flagę z tęczą, do tego w narożnikach w którejś kolejce właśnie na Alianz zawisły takie chorągiewki. O takim podświetlaniu stadionu nawet nie trzeba wspominać. Jeśli komuś nie pasuje filozofia klubu to można kibicować legiom, lechom czy innym planktonom z niszowych lig, tam poziom „prawdziwych” kibiców jest inny niż w tolerancyjnym Monachium.

24.07.2019 18:14

@tapczan brawo za avatar, piękny stadion niosący pozytywne przesłanie

24.07.2019 14:42

Naciska nas na wyższy kontrakt ale robi to z city, chociaż tak naprawdę w tej chwili może się wydarzyć wszystko

23.07.2019 14:11

Gdyby VAR byl wcześnie, guardiola a potem jupp byłby z nami w finale i nie byłoby mowy o rzekomej dominacji realu

Edytowano : 2019-07-20 02:42:41

Więc thiago lekko odleciał

20.07.2019 02:42

Tylko on straci jeśli nie przedłuży umowy, żaden topowy klub nie weźmie piłkarza w tym wieku, który nie prezentuje równej formy już rok temu z zainteresowaniem był problem. Jasne ze potrzeba wzmocnień ale to nie kompetencje Manu czy tym bardziej Polaka żeby się o tym publicznie wypowiadać, zresztą transfer Lucasa to typowy topowy transfer. Będą kolejne

17.07.2019 18:40

Mistrzostwo kraju zawsze jest pierwszym i najważniejszym celem, dublet to wielki sukces, przez lata jesteśmy o krok pd zdobycia CL, przy odrobinie szczęścia wreszcie to się uda

14.07.2019 09:10

Mandzu potrafi rozegrać piłkę, dryblować, cofnąć się do obrony, jest bardziej uniwersalny przez co strzela mniej bramek ale za to te bardzo ważne, to inny typ napastnika i trudno ich porównywać

Edytowano : 2019-07-14 09:08:56

Niemniej od jego odejścia brakuje piłkarza z takimi umiejętnościami i mentalnością, w kwestii psychiki Polak jest daleko w tyle za Chorwatem

14.07.2019 09:08

Tak bo jakiś sezonowiec który jest tutaj od 2014 (ciekawe zresztą dlaczego) nazwie twórcę potęgi Bayernu pajacem to na pewno ta opinia jest cokolwiek warta. Sami się ośmieszacie pisząc takie głupoty.

Edytowano : 2019-07-12 07:00:37

Przykro mi że muszę używać takich słów w stosunku do kibiców Bayernu ale ktoś kto nie szanuje naszych legend nie zasługuje nawet na kurtuazyjny szacunek

12.07.2019 06:59

No i jasne lepiej dostać bez alternatywy dla napastnika który lubi zniknąć na kilka kluczowych meczy w sezonie i zaraz wiekowo będzie weteranem. Jedyną szansą dla antyfanów Wernera był transfer Jovicia, teras już nie ma zbytnio alternatywy w ataku którą możemy nabyć.

11.07.2019 15:38

Też tak myśle, poza zeszłym sezonem każdego roku mieliśmy jeden wielki transfer, dlaczego miałoby teraz być inaczej ;)?

11.07.2019 11:34

Przecież to było jasne że ma na myśli Lucasa już wtedy (plotki krążyły od dawna). Jeśli drugim zaklepany piłkarzem jest Werner to jestem więcej niż szczęśliwy. Ale oczywiście dla „kibiców” zakup jednego z najlepszych stoperów (mistrza świata) i najlepszego niemieckiego napastnika to mało XD zresztą kto powiedział że na tym koniec, Bayern sprowadzi skrzydłowego, Uli zwyczajnie powiedział o dwóch świetnych transferach które na świecie footballu zrobią wielkie wrażenie

Edytowano : 2019-07-11 10:30:10

A to nie wyklucza kolejnych ruchów

11.07.2019 10:29

Może z Riberym przesadziłeś bo to piłkarz z innej galaktyki ale spokojnie ma szanse zostać piłkarzem klasy światowej. Jak był zdrowy to naprawdę dużo pokazywał

11.07.2019 10:25

Ciężko będzie awansować szczególnie że w Bundeslidze rezerwy mogą grać najwyżej na 3 szczeblu rozgrywek ;)

10.07.2019 16:33

Barcelona być modę miała trochę lepszy skład ale Real to farciarz XXI w na 4 triumfy raz wygrali względnie dobrze grając i bez większych kontrowersji, reszta to dziwny zbieg okoliczności

07.07.2019 18:52

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, jeśli nie chcemy ulegac transferowemu szaleństwu to dlaczego odpuściliśmy piłkarza pokroju Brandta który idealnie pasował do naszego zespołu. Do tego byli jeszcze tacy piłkarze jak T Hazard i Ziyech dostępni za bardziej adekwatne sumy i wcale nie przeciętni. Nie rozumiem też dlaczego wydaliśmy 80 milionów za obrońcę (co jest kwotą przesadzaną) a podobne kwoty za piłkarzy ofensywnych są już problemem, wystarczyło zostawić Hummelsa który odbudowywał formę. Sporo widzę nieścisłości w naszych działaniach ale nie należy wysuwać pochopnych wniosków, do czasu zamknięcia tegorocznego okienka

07.07.2019 08:38

Manu nie był na topie bo nie grał, teraz kiedy znowu gra to przyćmił rzekomych geniuszy bramki

06.07.2019 19:39

Ciężko cokolwiek powiedzieć, jedynym słowem na miejscu jest „dziękuje”. Wielki piłkarz posiadający wielkie umiejętności i jeszcze większy charakter. dzisiaj już takich nie ma i długo poczekamy na kogoś takiego formatu. Dla mnie to najlepszy piłkarz Bayernu w XXI wieku

06.07.2019 05:10

Drewno? Może Werner nie jest idealny ale akurat jeśli chodzi o nazywanie go drewnem to argument zupełnie nietrafiony, to określenie pasuje do naszej ofensywy ostatnich lat bardziej niż do niego

03.07.2019 01:42

Culpa in contrahendo występuje wtedy kiedy jedna ze stron prowadzi celowe działania na szkodę swojego partnera biznesowego, tutaj działania BMW wydają się nakierowane celowo na stratę przez nas

01.07.2019 13:52

Tym którzy krytykują zarząd proponuje sprawdzić znaczenie pojęcia culpa in contrahendo, jeśli doszło do naruszenia dobrych praktyk w prawie zobowiązań to oczywiście Bayern jako strona poszkodowana może oczekiwać odszkodowania. No ale zamiast oprzeć swoje wypowiedzi na wiedzy to lepiej pośmiać się z hehe Uliego bo to teraz modne.

30.06.2019 15:37

Może nas czekać deja vu, młody bramkarz Schalke wygrywa ze swoim składem mistrzostwa u-21, pnie się w hierarchii, trafia do kadry, a potem do nas :)

30.06.2019 04:45

Wybrał klub promowany przez uefa to plus, w bayernie nie miałby takiej pomocy sędziów w osiągnięciu sukcesów. Minusem jest Hiszpania, bo to kraj gorszy do życia niż Niemcy

26.06.2019 13:52

W takim wypadku nie zal mi tego ze nie przyjdzie, charakterologicznie jest z nim problem. Z drugiej strony zabawne że w City przegrywa rywalizację ze słabszymi skrzydłowymi niż Robbery, a dziwi się że 3 lata temu Bayern nie był gotów odstawić na jego rzecz legend

25.06.2019 10:38

Nie rozumiem dlaczego woli City ale ok to jego decyzja. Wypowiedź Uliego raczej wskazuje ze zawodnik podjął juz decyzja. Szkoda ale to nie tragedia

Edytowano : 2019-06-24 08:28:37

Zresztą wciąż mam w pamięci z jaką rezerwą Jogi traktuje Sane, to nie przypadek ze nie był numerem jeden. Chciałbym go w Bayernie ale najwidoczniej to on prowadzi infantylną grę o wysoki kontrakt naszym kosztem

24.06.2019 08:26

Ciekawy ruch, nacierał doświadczenie u najlepszego niemieckiego trenera, cis czuje że w trakcie sezonu przejmie Bayern po Kovacu, a potem może zostać na stałe

23.06.2019 15:02

I niestety ta wypowiedz to prawda... Mats utrze nam nosa

22.06.2019 17:10

W tej chwili zakup Wernera, Sane i obrońcy ro plan minimum do tego przydałaby się nowa „6” i drugi skrzydłowy, chociaż to mało realne

Edytowano : 2019-06-20 03:36:21

W tej chwili poza Wernerem i Sane powinien przyjść: de Ligt (ostatecznie Kabak), Odoi (ostatecznie Ziyech) i Rodri. Wtedy to okno będzie można uznać za udane, chociaż wątpię żeby bayern mógł wykonać taki ruch, nie jesteśmy realem czy innym city żeby się zadłużać

20.06.2019 03:28

Sprzedaliśmy 4 topowych graczy, jeśli jesteśmy optymistami to w najlepszym przypadku pozyskaliśmy jednego odpowiedniego, jeśli nie wykonamy 2-3 ruchów pokroju Lucasa to to okno nas osłabi

19.06.2019 22:08

żadne zaskoczenie, trener bez pomysłu doświadczenia i taktyki, bez wpływu na piłkarzy. Myślę że to nie skąpstwo zarządu, a odstraszacz w postaci Kovaca może utrudnić przebudowę składu, to zniechęca Sane do transferu

19.06.2019 15:54

Zamiast pozbywać się szrotu pokroju Sanchesa czy słabszego od Matsa Boa sprzedajemy klasowych piłkarzy. BVB tworzy świetny skład, w tym roku powalczą o duże cele...

Edytowano : 2019-06-19 15:12:13

Obyśmy sprzedali Jarome i kulili kogoś sensownego

19.06.2019 15:11

Nie skomentuje tego, potworne osłabienie. Jeśli nie przyjdzie klasowy stoper to nie wierze że sam Niklas da radę, Lucas to wciąż nie poziom Matsa

19.06.2019 14:42

Akurat tutaj mało kto jedzue zarząd, ka wciąż liczę że do transferu nie dojdzie. Jeśli jednak tak się stanie to będzie nasz ogromny błąd

16.06.2019 20:33

Mam przeczucie, oby błędne że w przypadku odejścia Matsa BVB stworzy lepszą formacje defensywną od nas i wydrze nam tytuł...

16.06.2019 08:54

Jaki problem z UEFĄ? Bayern ma tak zbilansowany budżet że nie grozi nam naruszenie finansowego fair play. Transfery z klubu niepokoją, oby sprawa z Matsem okazała się nieprawdą...

16.06.2019 07:10

Z tym pełna zgoda, pozbycie się,
Jamesa i Matsa pokazuje że pozbywamy się świetnych zawodników, a nie oczyszczamy kadrę z graczy niepotrzebnych. Jeśli zostanie najsłabsze ogniwo- Jarome to będzie to nsjleoszy dowód tego, że klub nie ma pełnej swobody w układaniu kadry.

Edytowano : 2019-06-16 06:44:36

Nie jestem zwolennikiem szastania pieniędzmi bo bilans ekonomiczny nie jest mniej ważny dla podmioty gospodarczego jakim jest klub niż wyniki sportowe, jednak po odejściu skrzydłowych przy których Mbappe czy Hazard to zawodnicy tylko porządni, potrzebujemy znaku że wciąż się rozwijamy i potrafimy sięgać po kogo tylko chcemy. Transfer Havertza i Sane przyćmiłby te Realu

16.06.2019 06:36

Smutne ale mimo że szanuje zawsze nasz zarząd to złe wieści dotyczące Hummelsa, grożącego braku zakupu Wernera, Sane czy Rodriego połączone z brakiem wykupu Jamesa i kurczącą się kadrą, powodują że chyba pierwszy raz od lat zupełnie nie czekam na przyszły sezon. Nie czuje żadnej euforii przed nim. Do tego dochodzi jeszcze poziom zaufania do trenera. BVB nie dość że się nie rozsprzedala to dokonali wzmocnień których Bayern osobiście może im zazdrościć. Nie wróżę nic dobrego jeśli zostaniemy z dwoma nominalnymi stoperami (z czego boa to już zadna alternatywa), jednym napastnikiem który potrafi znikać w kluczowych meczach, Thomasem bez alternatywy który często nie jest sobą no i z niewiadomą sytuacją dotyczącą skrzydeł.

Edytowano : 2019-06-16 02:45:21

Nadchodzący sezon będzie trudniejszy niż poprzedni. Rozumiem że rewolucja kadrowa nie da się przeprowadzić w rok (bo nie żyjemy na kredyt i nie robimy tak nieracjonalnych ruchów jak Real) ale liczba zawodników nawet przy braku niektórych wzmocnień nie powinna się zmniejszać. Jeśli zarząd nie planuje kupić (a raczej nie planuje) stopera pokroju de Ligta to strzelamy sobie w stopę, zostajemy z jednym pewniakiem Niklasem, dwoma niewiadomymi no i Boa (XD) który zawiódł w tym sezonie nawet tak wiernych jego fanów jak ja

16.06.2019 02:40

A to potężna pensja którą dostanie nie stanowi już pewnego ryzyka? Chociaż Franck mimo wieku ma pewną markę i jestem pewien że spłaci każdemu swoje wynagrodzenie z nawiązka

16.06.2019 00:37

Nawet Falk o tym się wypowiada, coś jest na rzeczy i to bardzo zła wiadomość...

15.06.2019 18:54

Jeśli nie przyjdzie Sane go Robbery powinni dostać kontrakt...

15.06.2019 18:54

Zostaniemy z pogubionym boa, facetem który irytuje piłkarsko ale i charakterologicznie, a odejdzie Hummels który na wiosnę wrócił do swojej dyspozycji. Nikt prawdopodobnie go nie zstąpi, więc kadra będzie bardziej okrojona niż rok temu

15.06.2019 18:52

Czyli Klose zapewne też awansuje, mam nadzieje że Miro prowadzi kiedyś nasz pierwszy zespół

15.06.2019 03:59

Absurd, jeśli w jego miejsce ma zostać Boa.

15.06.2019 03:23

Jeśli nie ściągniemy piłkarza pokroju Sane to wbrew wszystkiemu trzeba będzie zaproponować kontrakt Robbery

13.06.2019 22:40

Bayern nie ma startu? Nasze płace nie są niższe niż w Hiszpanii (pomijam kluby szejków). Do tego kiedy przyjdzie drobny kryzys na rynku to niezadluzony Bayern bedzie miał łatwiej aby utrzymać poziom. Budowanie drużyny na kredyt nigdy nie da w dłuższej perspektywie dobrych rezultatów

11.06.2019 00:48

Gdzie teraz fanatycy Ter Stegena i ludzie mówiący ze Manu nie jest najlepszy na swojej pozycji :)?

11.06.2019 00:44

W tej chwili liderami są tylko Thomas i Manu, liczę że kimmich godnie ich zastąpi kiedy nadejdzie czas, predyspozycje do tego ma też Niklas

11.06.2019 00:41

Wydanie przez nas 300 milionów jest realne ale nie jest racjonalne.

09.06.2019 20:22

Obyśmy nie kupili Griezmana, 120 milionów to kwota astronomiczna, jeśli ktoś jest jej wart to tylko młody Sane

09.06.2019 15:52

Zarząd w ten sposób wywiera presję na RB i myślę że poskutkuje to obniżeniem ceny

09.06.2019 15:50

Jeśli posłucha się dziewczyny zamiast rodziców to będzie frajerem

08.06.2019 13:28

Oceńmy po zamknięciu okienka, chociaż też przyznam że obawiam się naszej klaki na tym polu, dublet zamydlił nam oczy

Edytowano : 2019-06-07 02:14:06

Klęski*

07.06.2019 02:13

Wiele wskazuje na to że w tym sezonie może nie znaleźć pracodawcy, u nas obrona jest przesycona w Barcelonie podobnie. United i Psg to nie byłby dla niego duży krok do przodu, Real za to nie był tematem, a i fundusze mogą im nie pozwolić na kolejny tak duży transfer.

06.06.2019 19:33

Super gdyby on i Havertz zasilili nas za rok

06.06.2019 17:44

Ja liczę że do transferu w tym roku nie dojdzie, za rok kiedy wypełni kontrakt powinnismy się nim zainteresować

06.06.2019 15:41

Szkoda, wolałbym go od Hernandeza

06.06.2019 15:36

Pepe i Sane to marzenie ale trudno wierzyć w cuda

06.06.2019 13:43

Obawiam się że Sane gra aby uzyskać lepszy kontrakt

05.06.2019 20:11

Niepłacenie horrendalnie wysokich podatków nie jest dla mnie karygodne. Szkoda tylko że Uli wpadł

05.06.2019 06:37

Trochę szkoda jednak to kosztowny piłkarz, mam nadzieję że oszczędzone pieniądze przypieczętują zakup Sane i Wernera, a może kogoś jeszcze. Pamiętam rewolucje po mundialu 2006 (w skali kilku lat), coś się skończyło ale jest duża szansa na rozwój i np zakup Havertza za rok

04.06.2019 17:17

Na to wygląda, brak wykupu zapewne pomoże zgromadzić pokaźną kwotę (odstępne + pensja). Mam nadzieję że transfer Sane nie padnie przez głupie 20 milionów różnicy. Jeśli to ma być problem to sprzedajmy Sanchesa który jest niewypałem

04.06.2019 16:15

Nie porównujcie i nich obecnie grających piłkarzy z Robbery, niże tylko Thomas ma szanse obok nich stać się legendą

01.06.2019 19:29

Dla sezonowca piłkarze którzy grają obecnie to legendy, bo innych nie znają, wszesniej pewnie legend szukali w Dortmundzie itp

01.06.2019 18:58

Ostatnio nadużywamy słowa legenda (zaraz legendami zrobimy Mandzu, Hummelsa czy Lewandowskiego). To był świetny pilarz kiedyś nawet najlepszy stoper na świecie ale charakter nie pozwolił mu zostać legendą. Cieszę się że zarówno w reprezentacji jak i w klubie nie dostał opaski mimo całej sympatii do niego.

01.06.2019 11:48

O czym ty mówisz? Tottenham ma bardzo wąską kadrę, ich awans to seria cudów. Przyznają to nawet kibice kogutów którzy są świadomi swoich braków

01.06.2019 11:40

W wole piłkarza nie wątpię ale dochodzą kwestie finansowe w których konsensu może już nie być

30.05.2019 16:50

Nie mówię ze był nierealny ale ton wypowiedzi i zarządu i ekspertów ewoluuje w złą stronę. Sane pasowałby do Bayernu, jeśli coś zniweczy ten transfer to kwestie finansowe i tego się obawiam

Edytowano : 2019-05-30 15:23:58

Nie przesadzałby z kompromitacją. Jeśli City nie chodzi się na bonusy i krzyknie 100 mln + to transfer nie jest możliwy i sensowny, nie możemy być aż tak zdesperowani.

Edytowano : 2019-05-30 15:24:29

* nie zgodzi się

30.05.2019 15:22

Coraz mniej wierzę w zakup Sane

30.05.2019 14:52