DieRoten.pl

W obecnej kadrze Bayernu Monachium możemy wyróżnić wielu młodych i utalentowanych zawodników. Mowa jest między innymi o takich graczach jak Coman, Gnabry czy Suele.

reklama

Zdrowy i będący w formie Kingsley Coman jest bardzo cennym zawodnikiem dla Bayernu Monachium. Od momentu swojego transferu na Allianz Arenę w 2017 roku francuski skrzydłowy poprawił się pod wieloma względami.

Podczas ostatniego wywiadu głosu w kwestii 23-letniego skrzydłowego użyczył Didier Deschamps, czyli selekcjoner Francji. Trener mistrzów Świata z 2018 roku przyznał otwarcie, że Coman ma przed sobą wielką przyszłość. Ponadto Francuz odniósł się do osoby Benajmina Pavarda.

Opiekun „Trójkolorowych” w tej samej rozmowie z dziennikarzem wypowiedział się jeszcze na temat Ribery’ego, czyli legendarnego zawodnika „Gwiazdy Południa”, który nie tak dawno pożegnał się z zespołem mistrzów Niemiec. Fragmenty wypowiedzi Deschampsa znajdziecie poniżej.

Didier Deschamps na temat:

…Benjamina Pavarda:

„…W przypadku Pavarda to radykalna zmiana. Miał ciężki sezon we Stuttgarcie, który niestety zakończył się spadkiem klubu. Benjamin dołącza do wielkiego klubu na europejskim topowym poziomie, gdzie panuje wielka konkurencja. W Bayernie ma wszystko czego potrzebuje, aby odnosić sukcesy.”

…Kingsley’a Comana:

„…Kingsley ma dopiero 23 lata, ale wygrał już 8 tytułów mistrzowskich we Francji, Włoszech i Niemczech. Ma przed sobą wielka przyszłość. Kingsley poprawił się pod względem podejmowania decyzji i odnajdywania drogi do bramki rywali. Co więcej dba także o siebie fizycznie.”

…Francka Ribery’ego:

„…Ribery świętował wiele sukcesów w Bayernie. On jest bardzo przywiązany do klubu, zaś Bayern wiele dla niego zrobił. W kadrze narodowej mógł mieć o wiele bardziej udaną karierę, ale ogółem jego kariera jest historią sukcesu.”

źródło: Sport Bild

reklama

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama18.07.2019 14:03
Z pewnością, ale jego karierę niszczą kontuzje.
11.07.2019 15:57
"Kingsley poprawił się pod względem podejmowania decyzji i odnajdywania drogi do bramki rywali."
A i tak często śle piłę na pałę do nikogo. Długa droga przed nim, potencjał ma - może jak Ribery odpali w późniejszym wieku? - oby.
11.07.2019 13:14
Gdy do nas przyszedł to świetnie się zapowiadał. Ale kontuzje wyhamowały jego rozwój. Zwłaszcza ta ostatnia, po powrocie Coman grał po prostu słabo. Już lepiej wygląda Gnabry, facet, który w takim klubie jak Bayern powinien być zmiennikiem.
11.07.2019 10:48
Z pewnością ma przed sobą wielką przyszłość, tylko gdyby nie te kontuzje.
11.07.2019 10:37
23 lata - 8 tytułów i co z tego, liczy się jaki on tak naprawdę ma w to wszystko wkład, ile daje drużynie...
taki Tom Starke zdaje się, że z 6 razy wygrał BL + LM itd... i co był wybitnym bramkarzem ;-) ?
Coman to jeździec bez głowy, może w ostatnim sezonie już nieco mniejszy niż poprzednio ale mimo wszystko jest lata świetlne od Franka i jemu podobnych... i nie wierzę absolutnie, że kontuzje będą go nagle omijać.
11.07.2019 10:25
Może z Riberym przesadziłeś bo to piłkarz z innej galaktyki ale spokojnie ma szanse zostać piłkarzem klasy światowej. Jak był zdrowy to naprawdę dużo pokazywał
11.07.2019 10:21
Gdy Comana będą omijać kontuzje, a mocno w to wierzę, to będzie jeszcze lepszy niż Ribery, jestem tego pewien!!
11.07.2019 09:56
Jak dla mnie Gnabry pokazał o wiele więcej od niego. Może jakby nie był tak podatny na kontuzję i nauczył się centrować byłby światowej klasy zawodnikiem.

reklama